Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 04 Feb 2013, 22:26

Hmmm..grea decizie! Dacă aș putea avea o superputere, aș vrea să pot să zbor și să mă duc în Paris, zburând. ;;) Sauuu aș fi invizibilă și aș urmări persoanele pe care le iubesc să văd dacă mă înșeală sau mă vorbesc de rău. rolling on the floor Voi?
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 04 Feb 2013, 22:33

Hmmm...eu as vrea sa pot citi gandurile oamenilor....asa as avea cum sa vad tot ce spun persoanele pe care le iubesc si pe cele pe care le urasc, adica iti dai seama ca as intra in gandulrile Morticiei, Julianei, Evei, Scheletroidei, verisoare Julianei de la Bucsani, si multi alti! Stii tuu! As intra mai ales in gandul lui Jack, vreau sa vad daca se gandeste la mne, sau daca a simtit cevaa! :))) Asta as vrea sa am ca supraputere! :>happy kiss love
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 04 Feb 2013, 22:40

Daca as putea avea o superputere, mi-as dori sa pot opri timpul in loc. As vrea sa fac asta, deoarece uneori pierd cu totul notiunea timpului si ma trezesc la un moment dat facand 3 lucruri deodata si nereusind sa duc la capat niciunul. In rest, mi-ar placea sa zbor, insa numai o singura data mi-ar fi de-ajuns. dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Mar 05 Feb 2013, 01:45

Orice superputere ar fi buna. Macar de am avea noi asa ceva :))

Presupun ca si eu m-as lega de timp. Ar fi frumos sa pot sa-l controlez asa cum vreau eu nu? :)) Pentru ce? Devierse :)) De la cel mai neegoist lucru pana la cel mai mare =))

Dar mi-am dorit si imi voi dori mereu sa pot zbura. Cu toate ca am frica de inaltimi =)) Groaznic :)) Probabil as zbrura la 1 m de pamant :)) Scopul? Propriul meu amuzament.

heh
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Mar 05 Feb 2013, 15:24

Sa zbor-Mereu mi-am dorit sa zobor dar nu cu avionul ci sa simt aerul cum se loveste de fata mea.Nu stiu senzatia pentru ca nu m-am dat niciodata intr-un carusel sau ceva insa chiar mi-ar placea sa zbor.

Sa devin invizibila-As putea ajunge acasa la Sergiu si sa il bat non-stop si poate si alte chesti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].

Sa trec prin obiecte-Sa pot trece prin pereti,usi,geamuri si podele.mi-ar placea sa ajung mai repede intr-un loc fara sa ocolesc ditamai blocul.

Sa controlez timpul-Sa ap o putere cat sa pot opri timpul sau sa il dau inapoi si inainte.Mi-ar placea la nebunie asa ceva.As lua 10 la toate testele si la toate ascultarile.

Sa citesc ganduri-Oh,da asta chiar as vrea.Desii in unele carti(Vampiri sudului) personajul principal(Sookie pentru cine nu stie cartile) spune ca este foarte greu cu telepatia dar eu sincer mi-as dori sa citesc gandurile.

Multe,da stiu dar na!As vrea sa le am pe toate in acelsai timp daca sar putea dar mai bine revin cu picioarele pe pamant.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 15:15

Focul- in scop bun sper >3
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 15:34

Sa pot controla mintile oamnilor, astfel incat sa primesc mereu ce imi doresc.
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 21:13

Desi risc sa repet ceea ce a spus Caroline, mi-ar face o deosebita placere sa citesc gandurile oamenilor. In felul acesta, as afla daca Zeke e atras de mine sau doar ma considera o ciudata. As da destul de multe la schimb pentru a afla asta;))
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 22:03

Daca as putea avea o superputere, cred ca as vrea sa fie telechinezia. Mi se pare de-a dreptul fascinant sa poti muta lucruri doar cu puterea mintii. Desi, daca stau sa ma gandesc, as vrea mai multe tipuri de puteri supra-naturale, sa fiu un fel de Merlin. what?lol!
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 23:13

Daca as avea o super putere as vrea sa nu stiu...sa zbor scop de amuzament si curiozitate:))) si miar placea sa am super puterileunora din Naruto sau dasetea=))) ar fi smeker
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Dum 10 Feb 2013, 23:36

Mi-ar placea daca as avea puterea de teleportare,as folosi-o in cauze bune ;))
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 11 Feb 2013, 11:18

De mica mi-am dorit sa am puteri supranaturale. Dorinta mi s-a extins cand am urmarit H20. Mai tineti minte? Da, acele 3 adolescente frumoase si talentate ^-^ .. mi-am dorit sa ma transform intr-o sirena (D) =)) Sau sa pot controla apa :-?
In ce scop as folosi-o? Hmm.. sincer nu stiu :-?
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 11 Feb 2013, 15:39

Sunt atat de multe puteri pe care le-as vrea. Indiferent care ar fi sunt sigura ca as folosi-o pentru a-i apara pe cei dragi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Sus In jos
iMinnie
Genin
Genin
iMinnie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In gandul tău <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 445
Puncte : 504
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Să mă distrez . Să stau cu prietenii . Să ascult muzică <3 . Să zâmbesc .Şi multe altele .
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunăă .

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 15 Feb 2013, 13:37

lough Păi, aş vrea să pot zbura.. De ce ? Ca să ajung în unele locuri mai repede . dap !
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 15 Feb 2013, 23:31

Pai, eu sincer as vrea o superputere care sa ma ajute sa dau timpul inapoi : ) As incerca sa imi salvez cel mai bun prieten de la moarte si probabil ca as mai slabii = )) In fine vorba aceea "Sa am iar anii tineretii si mintea mea de acum"
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 22 Feb 2013, 23:43

Mi-ar placea sa citesc gandurile tuturor persoanelor, doar atunci cand vreau si, hmm, probabil, nu m-as supara daca as avea puterea constrangerii; mi se pare cool.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Sam 23 Feb 2013, 13:54

As opri timpul. Ce fain ar fi sa pocnesc din degete, si *puf* stop timp. As putea scapa din bucluc, sa prind infractori, sa copiez la teste =]]] .
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Lun 25 Feb 2013, 22:15

As vrea sa zbor dar fara nimic si nimeni . As vrea sa zbor singura sa ma duc peste tot in lume , sa ating norii , sa plutesc pe cerul albastru ahhhh ce senzatie placuta ! Ar fi bine sa fie si adevarat . Dar..........nu este . think Si inca una ! As mai vrea sa am super puterea de a oprii timpul . Pot face orice . Vorba lui Soricel~nebun~ ai putea copia la teste :)) .
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Sam 09 Mar 2013, 22:20

Cred ca puterea de a acumula cat mai multe informatii. Fiind un semn de aer, un Geaman, asta e principalul meu tel. Mi-ar place sa stiu toate chestiile existente pe lumea asta; de la cum se creeaza o lumanare pana la cele mai complicate probleme la mate/ fizica. Cate proiecte as face cu aceste cunostinte...
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Joi 21 Mar 2013, 16:17

Sunt atatea puteri de genul asta pe care as vrea sa le am rainbow :\

Mi-ar placea sa zbor, asa as putea merge oriunde, sa vad totul, ar fi chiar tare in love

Dar imi place si cititiul gandurilor, asa as putea sa stiu ce gandesc oamenii despre mine, sa vad daca baiatul pe care il plac ma place, la teste as putea citi gandurile profesorilor si sa aflu raspunsurile la teste, asa de multe lucruri ai putea face cu puterea asta...

Acestea 2 sunt cele mai tari super- puteri din punctul meu de vedere, nu ma pot decide intre ele, iar apoi mai este si invizibilitatea, ar fi chiar interesant sa pot fi invizibila... cred ca as baga lumea in sperieti ( de ex: ar fi tare ca intr-o ora la scoala sa fiu invizibila si sa fac tot felul de tampenii cum ar fi sa le iau catalogul si sa ma plimb cu el prin clasa sau sa le iau hainele din cuier si sa le arunc pe geam rolling on the floor mereu am visat sa fac ceva de genul unui profesor, dar nah nu prea ai cum).
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Joi 21 Mar 2013, 16:24

~ Ela ~ a scris:
Pai, eu sincer as vrea o superputere care sa ma ajute sa dau timpul inapoi "
Si aceasta super- putere mi-ar place. Daca as putea da timpul inapoi as evita unele greseli din trecut.... hmm...?!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Joi 21 Mar 2013, 17:21

Eu daca as avea o superputere as da timpul inapoi pentru a rezolva anumite lucruri din viata mea...si as mai schimba soarta Romaniei.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 20:57

Cred ca sa manevrez timpul
Sus In jos
Miko ღ
Academy Student
Academy Student
Miko ღ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cahul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 22:27

Pentru mile cele mai uimitoare super puteri cred ca sunt
invizibilitatea-bagi lumea in sperieti,faci ce vrei fara ca cineva sa te vada,si scapi si de momentele in care simti ca vrei sa dispari din ochii cuiva atunci cind ai facut o boacana
si cititul ghindurilor-nimik nui mai interesant decit sa stii adevaratele ginduri pe care le are o persoana cind vorbeste cu tine,ii un attu si pentru faptul ca cu siguranta o sa iei note bunisoare la teste...si in genere la scoala happy2
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19Vin 22 Mar 2013, 22:33

Eu as vrea sa opresc timpul =)))
Doamne, inainte fiecarui test sau fiecareia teza ma gandesc cum ar fi sa opresc timpul si sa iau numai 10 pe linie 8-> ..
Ah, numai vise :)))

Desi, parca vad ca in viitor, s-a inventa si masina timpului 8-> . ar fi perrfect :3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  I_icon19

Sus In jos
 

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-