Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 22:38

Sa pot constrange oamenii. Vaii in love , ce bine mi-ar merge atunci :))
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 22:43

Mie mi-ar placea la nebunie sa pot citi mintile tuturor. Si, desigur, sa le controlez. Asa as obtine tot ceea ce freau si as afla adevaratele gamduri a persoanelor cu care vorbesc. Ar fi de-a dreptul genial.
Ar mai fi interesant si sa fiu invizibila si sa fac numai prostii fara sa stie nimeni ca eu am fost :)) Ce-as rade :))
Sau sa controlez timpul ... Oooooh, ce frumos ar fi. Sa se miste dupa cum am eu chef; mai repede, mai incet, sa se opreasca. Si asta ar fi de-a dreptul fascinant.
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 23:07

Caρρυccιησ ♥ a scris:
Eu as vrea sa opresc timpul =)))
Doamne, inainte fiecarui test sau fiecareia teza ma gandesc cum ar fi sa opresc timpul si sa iau numai 10 pe linie 8-> ..
Ah, numai vise :)))
Si eu ma gandesc la asta de fiecare data in timpul testelor sau tezelor cand nu stiu ce sa mai scriu lough

Tin minte ca si in timpul examenului la mate (pentru intrarea la liceu) in vreo 40 de min am scris tot ce stiam, nu a durat mult pentru ca eu sunt zero barat la mate, asa deci revenind, dupa ce am terminat de scris, ma gandeam ce frumos ar fi fost daca opream timpul, scoteam cateva carti de matematica pe banca si dai cu copy- paste lough

Toate super puterile de citit gandurile, invizibilitate, controlarea timpului, zborul si multe altele au avantaje care mai de care mai interesante care te atrag, niciodata nu o sa pot spune ca m-am hotarat pe care mi-o doresc mai mult.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 22:47

O super putere ha? Ce intrebare grea. Eu una as vrea sa-mi creasca nise aripi mari, dar care sa se stranga cand le zic eu.
Totusi cred ca o super putere pe care as vrea sa o am in afara de a zbura ar fi sa calatoresc in timp.
Am fi, wow cate nu as fae. As bate palma cu Hitler si sa ii zic la Pitagora sa lase matematica si sa mearga la femei. :)))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dianna
Academy Student
Academy Student
Dianna

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul
Stare de spirit Stare de spirit : In LoVe

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 17:59

Super forta.Mi-ar place sa fiu un fel de superman in varianta feminina.Si mi-ar place sa ma folosesc de puterile mele pentru a ajuta lumea, ce altceva as putea face cu ele...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Feb 2014, 19:34

Un death note mintal. Doar să văd acea persoană, să îi spun numele în gând şi să moară aşa cum vreau. Lol, ar fi cool.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Feb 2014, 00:46

Asi dori sa am o putere cu care sa pot pune oglinzi in fiecare buzunar al pantalonilor fetelor.
Astfel ma voi vedea in fiecare pantalon de fete.
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Feb 2014, 17:17

Eu una aș vrea să am putearea de a citi gândurile.
Așa mi-aș putea da seama ce gândesc cei din jur.
Ridicol, nu ? :))
Sus In jos
Hercule Poirot
Academy Student
Academy Student
Hercule Poirot

Sex : masculin Varsta : 30
Localizare Localizare : New Gallifrey
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 15

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Mar 2014, 19:20

N-aș dori doar o singură superputere, ci pe toate ! Singura așa-zisă putere care îmi permite să am tot ceea ce doresc este controlul universului și implicit a legilor subtile care îl guvernează pe acesta. Controlul materiei și anti-materiei dacă este posibil...îmi va permite să inversez toate lucrurile posibile, voi face o lume nemaintâlnită. Voi schimba cursul firesc al timpului, voi evolua rasa umană astfel încât să pot avea totul, de la simpla nemurire până la telepatie și la o super-minte departe de ceea ce poate realiza în momentul ăsta mintea umană. Voi putea fi invincibil, invulnerabil, nemuritor, invizibil voi putea zbura, voi putea comunica cu toate rasele din univers, voi avea toate simțurile atât de mult dezvoltate încât voi putea auzi și vedea totul. Voi putea fi omniprezent. Voi putea călătorii cu viteze incredibile, voi putea manipula timpul și de asemenea voi călătorii în timp. Îmi pot crea propria mea lume, exact așa cum mi-o doresc...Dar asta ar însemna să mă pun pe picior de egal cu Dumnezeu...și apare o contradicție și totodată paradox...sistemul mă va distruge probabil având în vedere că nu pot exista sub o astfel de formă...chiar dacă eu controlez sistemul.

Ei bine, dacă nu pot avea o asemenea super-putere, atunci voi alege manipularea timpului și a spațiului.  Astfel pot fi în oricare loc și timp din lume...pot fi martorul oricărui eveniment care s-a întâmplat și care se va întâmpla vreodată.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Lun 31 Mar 2014, 12:47

Femeia veveritaaaaa!!!!
BATMAN VIN LA TINE!!!! =)))))))))))))
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Iul 2014, 22:30

Să citesc gândurile oamenilor, să mă teleportez, să zbor şi să fiu invizibilă.
Sus In jos
Banned.
Genin
Genin
Banned.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Chişinău
acebook acebook : Sexicism pe Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 108
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : Enervatu' ălora de pe chat
Stare de spirit Stare de spirit : Mişto

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 17:42

Mie mi-ar plăcea să deţin puterea cuceritorului, smr. (Asta nu în sens de a cuceri ceva, ci pe cineva.) Nu că nu aş avea-o deja, dar câteodată am nevoie de prea mult timp ca să-mi duc misiunea la capăt, iar cu puterea 'la un nivel mai avansat', mi-ar lua mult mai puţin timp într-a-mi cuceri crush-urile mneahaha  dance1
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 17:56

Telechinezia şi spun tăt. :)))
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Mar 2015, 23:44

Cred ca pe primul loc in topul superputerilor ar fi cititul gandurilor, de multe ori am senzatia ca sunt mintita in fata, si as vrea sa pot sti lucrul asta sigur, nu doar cu banuieli. 
O alta putere e zborul, de cand ma stiu am vrut sa am aripi si sa pot zbura, nu neaparat ca vreau sa ajung undeva, dar senzatia de libertate pe care cred ca ti-o ofera ar fi ceva foarte placut, cred.
Sus In jos
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mar 2015, 21:37

Probabil mi-as dori sa am aripi de inger sa pot zbura asemnea pasarilor prin vazduh  :3 sau sa pot citi gandurilor oamenilor , sa stiu ce gandesc , cum se simt , iar in cel mai rau caz sa aflu ca sunt oameni cu doua fete  rainbow :\
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mar 2015, 23:11

Teleportarea. Așa aș putea fi alături de persoanele dragi mie care sunt miles away..^^
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Apr 2015, 01:33

Cred ca puterea care mi-o doresc cel mai mult este sa controlez apa. Vreau sa o dau pe cei cinci din clasa care le este frica de apa. Poate se tranforma in sirene, y'know.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Apr 2015, 18:42

⛧Lilith a scris:
Teleportarea. Așa aș putea fi alături de persoanele dragi mie care sunt miles away..^^
Still.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Apr 2015, 15:26

Hmm...nu pot să aleg doar o superputere. Mi-ar place să le am pe toate, ceva gen Superwoman, dar dacă ar fi să aleg una, aș tinde spre cititul gândurilor. Sunt așa de curioasă să știu ce cred prietenii mei despre mine cu adevărat.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Apr 2015, 23:09

Să-mpart headshoturi la tătă lumea. Gimme some dynamitte, please.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mai 2015, 21:39

Vreau aripi de inger.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iun 2015, 20:54

Să pălmuiesc ușoooor fețele oamenilor care mă enervează de oriunde ar fi ele fără să fiu trasă la răspundere.  happy2
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Sept 2015, 20:55

Să ghicesc numerele la LOTO, da...
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Asss10Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Sept 2015, 21:07

Să pot opri timpul, dar io să-mi pot rezolva problemele. Un fel de Hiro din Heroes, if uk wut I mean.
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Ian 2016, 18:05

As vrea sa fiu super inteligenta sau sa am o memorie incredibila ca sa trec sesiunea fara restante. SI cu note mari, daca se poate.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?    Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dacă ai putea avea o superputere, care ar fi aceea și în ce scop ai folosi-o?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-