Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Lucifer's white aηgel - interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 13:44

Andrușka a scris:
Hey!
2-3 intrebari, te rog!
1.Ce te-a determinat sa fii moderator?(Cand ai fost)
2.Numele, de unde a venit?
3.De ce nu mai vrei sa fii moderator?sad

1. Am vrut să fiu moderator din ambiţie şi pentru că ştiam că sunt potrivită pentru funcţie.
2. Trupa The Rasmus are o melodie numită 'Lucifer's angel'. Eu doar am adăugat acel 'white' fiindcă prenumele meu, Bianca, asta simbolizează.
3. Pentru că nu am niciun motiv pentru care să-mi doresc asta, cel puţin momentan.

Mulţumesc pentru întrebări. ^^
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Asss10Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 18:30

Buna Bibi kiss Am mai pus aceste intrebari si la alti membri happy Vreau sa vad si raspunsurile tale happy2 

1. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?
2. Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?

3. Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni? 
4. Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi 
ala? 
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabila sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
6. Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?


Biie kiss 
Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin
Leopard ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 13:19

Buna Byby puppy eyes 


Am si eu cateva intrebari ^^


1. Ce te-a determinat sa ramai in continuare aici ...? [avand in vedere ca multi s-au retras sau au hotarat sa renunte , ce te-a determinat pe tine sa ramai ? ]


2. Crezi ca exista viata dupa moarte? 


3. Sunt persoane de aici cu care , nu ai mai vorbit sau cu care nu ai mai tinut legatura? [care a fost motivul ?]


4.Ai un/o prietena cea mai buna ? sau o persoana la care sa tii foarte mult?


5.Ce vrei sa faci dupa liceu te-ai gandit ? happy


6. 3 doors down sau Daughtry ?


7.Ce te face pe tine sa fii asa diferita?...Adica nu stiu eu cel putin te vad o fata diferita si retrasa/la locul ei ..


8. Esti suparata pe mine :)) ? 


9. De unde iti vin ideeeiiile pentru semnaturi ? Sunt geniale >.< "


Cam atat ^^ ! 
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 16:22

Amphetamine a scris:
Buna Bibi kiss Am mai pus aceste intrebari si la alti membri happy Vreau sa vad si raspunsurile tale happy2 

1. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?
2. Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?

3. Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni? 
4. Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi 
ala? 
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabila sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
6. Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?


Biie kiss 
1. Dacă ar fi să mă orientez după fizic, aş spune că am aceeaşi vârstă ca şi acum, dar psihic şi emoţional vorbind, cu siguranţă ar fi vorba de o vârstă mult mai înaintată, poate chiar vreo 25 de ani.
2. Poţi să eşuezi fără să nu încerci? lough  În orice caz, pentru mine este mai rău să eşuez.
3. Concepţia despre Dumnezeu. Dacă asta s-ar schimba, celelalte lucruri ar veni de la sine.
4. În momentul de faţă nu consider că sunt cea mai potrivită persoană care să dea sfaturi despre viaţă. Nu ştiu, viaţa nu trebuie trăită după sfaturile altora, sau cel puţin nu după unele spuse din proprie experienţă.
5. Aş alege să pierd toate amintirile de până acum. Deşi aş face-o cu părere de rău, m-aş gândi că decât să rămân cu ce am din trecut, mai bine încerc să obţin amintiri mai frumoase în viitor.
6. N-am amintiri frumoase din copilărie.

Mulţumesc pentru întrebări.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Sept 2013, 17:20

Bùbù Chocolatte a scris:
Buna Byby puppy eyes 


Am si eu cateva intrebari ^^


1. Ce te-a determinat sa ramai in continuare aici ...? [avand in vedere ca multi s-au retras sau au hotarat sa renunte , ce te-a determinat pe tine sa ramai ? ]


2. Crezi ca exista viata dupa moarte? 


3. Sunt persoane de aici cu care , nu ai mai vorbit sau cu care nu ai mai tinut legatura? [care a fost motivul ?]


4.Ai un/o prietena cea mai buna ? sau o persoana la care sa tii foarte mult?


5.Ce vrei sa faci dupa liceu te-ai gandit ? happy


6. 3 doors down sau Daughtry ?


7.Ce te face pe tine sa fii asa diferita?...Adica nu stiu eu cel putin te vad o fata diferita si retrasa/la locul ei ..


8. Esti suparata pe mine :)) ? 


9. De unde iti vin ideeeiiile pentru semnaturi ? Sunt geniale >.< "


Cam atat ^^ ! 
1. Plictiseala.
2. După moarte este adevărata viaţă.
3. Nu, cu toţi cei importanţi încă vorbesc.
4. Am oameni care-mi sunt apropiaţi, dar nu suficient încât să nu pot să renunţ la ei. Există cineva care îndeplineşte mai multe roluri, printre care şi prietenia.
5. M-am gândit, dar nu e nimic stabilit. Depinde de ce voi face-n liceu.
6. Black Veil Brides Army 4ever.
7. Probabil că modul în care mă exteriorizez.
8. Nu.
9. Nu-mi vin idei neapărat, mai degrabă sunt poze care mă reprezintă.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Feb 2014, 10:22

1. De ce esti asa atasata de Dumnezeu? De ce crezi cu tarie ca exista, si fara El noi am avea sufletul mort?
2. Ce parere ai despre atei?
3. Au fost oameni care te-au influentat sau mai bine zis te-au indrumat spre credinta?
4. Ce crezi despre spovedanie? Chiar e necesar sa mergi sa-ti spui pacatele unui om care probabil are mai multe pacate ca tine, desi Dumnezeu te vegheaza mereu si ar trebui sa stie ce ''pacate'' ai facut?
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Feb 2014, 14:41

Ambriel Malphas a scris:
1. De ce esti asa atasata de Dumnezeu? De ce crezi cu tarie ca exista, si fara El noi am avea sufletul mort?
2. Ce parere ai despre atei?
3. Au fost oameni care te-au influentat sau mai bine zis te-au indrumat spre credinta?
4. Ce crezi despre spovedanie? Chiar e necesar sa mergi sa-ti spui pacatele unui om care probabil are mai multe pacate ca tine, desi Dumnezeu te vegheaza mereu si ar trebui sa stie ce ''pacate'' ai facut?

1. De ce n-as fi? Intrebarea ta suna de parca eu sunt cea nebuna pentru ca am credinta in El, nu cei care n-au si-si traiesc viata dupa cum bate vantul. Cred ca fara El avem sufletul mort pentru ca asta e realitatea si adevarul pur. Viata fara Dumnezeu este iad. Nu ma indoiesc de existenta Lui pentru ca nu trebuie sa ma indoiesc de existenta Lui, mi-a dovedit ca exista si ma simt datoare sa-mi traiesc viata si sa-i fiu recunoscatoare.

2. Aceeasi parere pe care toti ateii o au cu adevarat despre ei: una proasta. Nu exista niciun motiv pentru care sa nu crezi in Dumnezeu decat, evident, un soi de falsa prostie in care ei traiesc.

3. Doar eu, nimeni nu s-a implicat in credinta mea.

4. Un lucru e sigur: daca iti recunosti pacatele, te indepartezi de ele si iti pare rau din tot sufletul, Dumnezeu te va ierta oricum.

Multumesc pentru intrebari. a hug 
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Iul 2014, 22:57

woaaaa 



1. Ce iti place la tine cel mai mult?
2. Ce iti displace la tine cel mai mult?
3. Cum treci peste momentele grele?
4. Cat de repede te atasezi de cineva?
5. Stii ca esti sexy?  hey sexy ! 
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Iul 2014, 20:30

1. M, idk, de placut imi plac mai multe chestii, dar cel mai mult imi place ca multi oameni vad in mine o alinare si un bun sfatuitor. Capacitatea de a asculta si de a intelege problemele lor, deci.
2. Un defect fizic...
3. Plang, in prima faza, prin plans ne obisnuim cu o idee. Dupa o perioada -mai lunga sau mai scurta- in care imi doresc ca existenta mea sa fie stearsa de pe suprafata pamantului, imi revine optimismul. Din pacate, nu cred ca sunt genul de om care poate trece peste ceva in adevaratul sens. My life is always up and down, always from one extreme to the other.
4. Daca simt ca persoana respectiva merita sa ma atasez de ea, o pot face si dupa cateva discutii. Pana acum nu m-am inselat.
5. Depinde de zi!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Asss10Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Aug 2014, 00:47

Am venit pe-aici. Sper că nu deranjez. :D *pare rău dacă unele întrebări ţi s-au mai adresat o dată. :)*


1. Citatul favorit?
2. Daca moneda nationala ar fi “fericirea”, cat de bogat ai fi?
3. Iti mai aduci aminte de momentul ala de acum 5 ani cand erai extrem de nervos si nefericit? Mai are vreo importanta acum?
4. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai? 
5. Daca ai fi o masina, ce model ai prefera?
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Aug 2014, 15:36

1. Citatul favorit?
'Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin, caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin.'
2. Daca moneda nationala ar fi “fericirea”, cat de bogat ai fi?

In momentul de fata, daca moneda nationala ar fi 'fericirea', as fi printre cei mai saraci.
3. Iti mai aduci aminte de momentul ala de acum 5 ani cand erai extrem de nervos si nefericit? Mai are vreo importanta acum?
Acum 5 ani eram pur si simplu prea flower power ca sa imi pese de cineva si sa fiu, implicit, nervoasa ori nefericita...
4. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?

Daca as vorbi cu mine prima oara online, cred ca mi-as da intre 23-25. Fiind vorba de realitate si de aspect fizic, nu mi-as da mai mult de 18.
5. Daca ai fi o masina, ce model ai prefera?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - As muri pentru masina asta. Si ca s-o am, si ca sa fiu ea. =)))

Merci de intrebari, Ana! kiss
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Aug 2014, 12:36

1. In ce tari ai fost?
 2. Ai avut nevoie de vreo operatie?
 3. Descrie-mi cum vezi tu fericirea. Ce inseamna pentru tine?
 4. Ce vrei cu adevarat sa ai in viata? Vorbesc aici despre o dorita de lunga durata.
 5. Ai vrea sa ai permis de conducere? Daca yes, atunci why.
 6. Crezi in noroc? Crezi ca poate sa ti se intample ceva bun, fara sa aiba vreo logica? Aici nu ma refer la Dumnezeu, sa stii.
 7. Care este cel mai naspa lucru care ti s-a intamplat azi?

Gata, iti ajung intrebarile astea. :)
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Aug 2014, 15:08

1. Nu imi place prea mult sa plec in alte tari pentru ca stiu ca nu rezist mai mult de maxim 2 zile departe de orasu' meu natal. Prefer Romania, sincer, si oricum mi-e lene sa enumar tarile prin care am mai fost.
2. Nu inca.
3. Fericirea o gasesc doar langa omul pe care il iubesc si ma iubeste, cel mai important. Daca-s mai multi, cu atat mai bine, dar oricum foarte rar simt ca cineva care spune ca ma iubeste o face intr-adevar.
4. Vreau sa fiu iubita, cred ca asta ar vrea oricine. Nu-mi doresc nimic altceva.
5. As vrea sa am permis, da. Nu am un motiv neaparat, pur si simplu imi place ideea ca o sa pot conduce o masina. Imi si plac masinile, poate d-asta.
6. Norocul exista, dar il vad doar legat de Dumnezeu. Oricum, un lucru e sigur: mie nu mi se intampla nimic bun/rau fara vreo logica. Totul are logica, nimic nu-i la intamplare.
7. Sa ma simt singura, I guess.

Merci de intrebari! :)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Asss10Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Oct 2014, 11:32

Un set nou de intrebari.


1. Ai Ask.fm?
2. Care este numele animalului tau de companie?
3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?
4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?


5. Ce admiri și de ce?
6. Îți este teamă să faci greșeli?
7. Iubesti pe cineva?
8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Oct 2014, 17:29

Am și eu întrebări pentru tine! woaaaa

1. Care-i cea mai mare dorință a ta?
2. Te uiți și la alte seriale în afară de dramele coreene?
3. Cola sau Pepsi?
4. Ciocolată sau vanilie?
5. Ciocolată albă, cu lapte sau amăruie?
6. Pizza sau hamburger?
7. Înghețată sau budincă?
8. Prăjitura preferată?
9. Fructul preferat?
10. Mâncarea preferată?

Da, mi-e foame. lough
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Noi 2014, 16:13

Buna! Iata si niste intrebari de la mine: ;;)


1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
2.Melodia preferata?
3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?
4.Care e cea mai mare dorinta a ta?
5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?


Cam atat. Te-am pupat. :)
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Dec 2014, 18:07

Geo




1. Ai Ask.fm?
Nein.

2. Care este numele animalului tau de companie?

Am 3 pisici: Lizzy, Kim si Ema.

3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?

Nu obisnuiesc sa promit chestii, desi lumea are impresia ca daca spun ca o sa fac ceva si nu fac, pana la urma, asta inseamna ca am promis si nu m-am tinut de cuvant. In orice caz, atunci cand vreo fraza incepe cu 'Promit ca/sa...', fac tot posibilul sa ma tin de cuvant. 

4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?

Mi-as spune: 'Ce usurare, in sfarsit o sa mor'. 




5. Ce admiri și de ce?
Cu siguranta admir originalitatea in orice forma a ei si, implicit, oamenii care fug de spiritul de turma. Nu stiu sa spun de ce, pur si simplu asa e.




6. Îți este teamă să faci greșeli?

Nu, e firesc sa gresesti si pe langa asta, din greseli poti invata. Oricum nu fac cine stie ce greseli in relatia cu oamenii si in niciun caz nu gresesc fata de ei mai mult decat gresesc ei fata de mine. 



7. Iubesti pe cineva?
Evident, fiecare dintre noi iubeste ceva, fie ca-si da seama sau nu. 


8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Nu, chiar n-am. Candva eram mai ambitioasa, dar odata cu trecerea timpului a inceput sa-mi pese tot mai putin de oameni si de mine. Asta nu inseamna ca o sa ma las in voia sortii de tot.








Narcis




1. Care-i cea mai mare dorință a ta?
Nu stiu daca am asa ceva, pana de curand imi doream sa fiu fericita, dar mi-am dat seama ca daca am asteptari mari, la fel de mari vor fi si dezamagirile, asa ca cel mai bine e fara asteptari si fara dorinte asa greu de atins. 

2. Te uiți și la alte seriale în afară de dramele coreene?

Da, dar mai mult din plictiseala. Ma uitam si la Merlin, dar de cand s-a terminat ma uit iar si iar la cele 5 sezoane. :))))

3. Cola sau Pepsi?

Cola Zero

4. Ciocolată sau vanilie?

Depinde de preparat, dar cred ca vanilie. 

5. Ciocolată albă, cu lapte sau amăruie?

Niciuna, nu-s fana. 

6. Pizza sau hamburger? 

PIZZA OFC 

7. Înghețată sau budincă?

Inghetata.

8. Prăjitura preferată?

Nu exista. 

9. Fructul preferat?

M, cred ca zmeura. Fructele de padure, in genere.

10. Mâncarea preferată?

N-am o mancare preferata, in fiecare zi am pofta de altceva. 












Danielle




1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
Nu stiu ce sa zic, am multe momente din trecut de care imi aduc aminte cu drag. Nu ma gandesc des la amintiri pentru ca prezentul nu mai e pe acelasi fir cu trecutul si fiecare amintire frumoasa vine si cu alte sentimente mai putin bune, dar sa zicem ca cele mai frumoase amintiri le am cu una si aceeasi persoana. 

2.Melodia preferata?

Foarte greu de decis, mai ales ca ascult mai multe genuri. Cred ca John Legend - All of me.

3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?

Well, oricum nu o cunosti, dar este ca cealalta jumatate din mine. 

4.Care e cea mai mare dorinta a ta?

Sa fiu lasata in pace de cei care imi fac viata naspa. 




5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?
Habar n-am, stiu doar ca-s echilibrata si calma. Oricum sunt singuratica, cel mai bine ma simt cu mine, asa ca nu ma gandesc mult la ce defecte/calitati am. Eu nu ma voi judeca niciodata pe mine insami. 


Stiu ca apar aiurea unele randuri. E din cauza ca mi-e lene sa le aranjez. 
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Apr 2015, 21:24

Poate unele întrebări ți s-au mai pus.


1. Care este viziunea ta asupra vieții?
2. Ce te motivează pe tine în viață?
3. Ce ai alege între fericirea ta și cea a celor dragi? De ce?
4. Ai tumblr? Dacă da, care este?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Asss10Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Apr 2015, 16:55

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Mai 2015, 16:23

Bună! a hug
1. Dacă ai putea face orice, ce ai alege să faci și în ce scop?
2. Ai avut momente când te-ai simțit singur/singură? Ce ai făcut ca să revii la starea ta obișnuită?
3. Care a fost primul lucru care te-a făcut să zâmbești pe ziua de astăzi?
4. Ce părere ai despre oamenii uitați de lume, care sunt nevoiți să-și ducă viața pe te miri unde?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Mai 2015, 18:50

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Sept 2015, 13:36

Hello, gagica. well? awesome right?


1. Mai sunt grasa ta?
2. Nu-i aşa că o să ne vedem cand voi veni in Bucureşti?
3. Tot aşa frumoasă eşti?
4. Nu mai ştiu, love you. 
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2016, 21:55

a hug 

1. Care este părerea ta în legătură cu înlocuirea scrisului de mână cu cel la calculator?
2. Cum ai descrie singurătatea? 
3. Cine te-ar intriga mai mult: un introvertit sau un extrovertit? De ce?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucifer's white aηgel - interviu   Lucifer's white aηgel - interviu - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Lucifer's white aηgel - interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-