Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Interviu - R∆IN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Sept 2013, 21:43

Twiller a scris:
Hello Claudia!


1. Ce părere ai în general despre băieţi?


2. Îţi place ploaia... de ce?


3. Ce faci când o persoană te enervează la maxim ?


4. Ce părere ai despre mine ? =))


5. Mai multă încredere fetelor sau băieţilor ?


6. Franceză sau Engleză?


Cam atât bănuiesc. Dacă s-au mai pus, atunci sorry! Thanks!
Helăăus.
1. Paai sunt si ei impartiti pe categorii, mna. Exista si baieti timizi, de la care abia scoti trei vorbe, exista si baieti cu care razi pana iti dau lacrimile, baieti cu care nu ai ce vorbi pentru ca merg pe ideea ca ei nu trebuie sa vorbeasca cu fetele, se injosesc, tipi care se uita dupa sani si ... posterior, tipi perversi si incelasi timp draguti si baieti care le au pe toate astea lough. Nu stiu, nu cred ca ne-am putea descurca fara ei. Au un rol foarte important. Plus ca unii fac niste complimente asa marfa, incat n-ai cum sa nu ii adori. Mereu ne inveselesc si inteleg ca noi suntem mai crizate de felul nostru. Vor sa fie alintati, laudati, insa nu exces, le plac sporturile si asta e lucrul care ii diferentiaza de noi, fetele. Cred ca suna cam ciudat ce-am zis eu aici, insa am incercat sa o zic pe scurt.
2. Am mai raspuns. Ma linisteste, ma simt mult mai bine cand ploua, e frig, imi place frigul. Sunt o ciudata, stiu. Oricum, gasesti mai multe argumente in alte raspunsuri.
3. O las in bafta ei si astept sa spuna ce are pe suflet. Pe urma o tratez cu indiferenta. Nu ma enerveaza persoanele, ma enerveaza gesturile lor si cele care ma calca cu adevarat pe nervi, nu sunt facute in preajma mea. Sunt cam vulcanica lough
4. Nu te cunosc bine, deci nu am parere. Nu imi place sa imi dau cu parerea daca nu cunosc suficient de mult o persoana.
5. Baietilor, clar.
6. Germana si japoneza. Mnaaaa, nu stiu. Engleza, cred, din moment ce sunt la bilingv engleza.

Merci ca ai trecut pe aici.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Sept 2013, 10:52

Sunt aiiici. Credeai ca poti scapa de mine? (D)
Intrebari:
1. Cartofi prajiti cu sare sau cartofi prajiti cu cascaval desupra?
2.Imi dai un pegas?
3. Iti place Africana cu cocos?
4. Ai bagat banane in Nutella? Au gust bun impreuna.
Ti pup.
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Feb 2014, 16:34

1. Descrie cel mai frumos vis pe care l-ai avut pana acum. (nu ma refer la vis=ideal)
2. Cum ti-ai descrie cea mai buna/cel mai bun prieten(a) in cateva randuri?
3. Cateva tari/orase pe care ai vrea sa le vizitezi.
4. Care e cea mai importanta persoana din viata ta? De ce?
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Feb 2014, 10:32

Hei Clau.
1. Felicitari, ma bucur ca ai devenit critic, stiu ca iti doreai asta. Ce urmaresti, ca si critic, atunci cand citesti un fic? Pe ce pui cel mai mult accent?
2. Ce crezi ca il face pe om special?
3. Ultimul lucru care te-a facut sa plangi, mai conteaza acum? Sau va mai conta peste 3 ani?
4. Daca nu ar fi pedepse, ti-ar fi frica sa faci ceva?
5. Cum iti ingrijesti parul? (lewl. vreau si eu un par lung si fain ca al tau :'( )
6. Care crezi ca este secretul unei vieti fericite?
7. Nu mai esti suparata de mica noastra discutie legata de tumblr, nu?  ;;) Hai ca stii ca te iubesc :3
Te-am pupacit >:D<
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Asss10Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:52

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde ai privi prima data? =)))))))))))
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Geo kiss 
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 14:45


    1.Ţi-ai făcut vreodată o poză când erai goală?


    2.Care este melodia ta preferată?


    3.Cu cine ai vrea să fii în acest moment?


    4.Ce sporturi practici?


    5.Cine este prima persoană în lista de contacte?
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Mai 2014, 12:07

Anya a scris:
Sunt aiiici. Credeai ca poti scapa de mine? (D)
Intrebari:
1. Cartofi prajiti cu sare sau cartofi prajiti cu cascaval desupra?
2.Imi dai un pegas?
3. Iti place Africana cu cocos?
4. Ai bagat banane in Nutella? Au gust bun impreuna.
Ti pup.

Aproape ca nu am mai trecut pe aici de 7-8 luni, ceea ce inseamna ceva.
1. Cartofi prajiti cu sare sau cu branza rasa pe deasupra. Nu imi plac cartofii cu cascaval.
2. Era sa zic eu ce-ti dau.
3. Nu-mi place cocosul, deci nu-mi place nimic ce contine chestia asta. Mai putin bomboanele Raffaello.
4. Nu-mi place combinatia. Prea dulce pentru mine. Le prefer separat.
Pupici.

Lauren a scris:

1. Descrie cel mai frumos vis pe care l-ai avut pana acum. (nu ma refer la vis=ideal)
2. Cum ti-ai descrie cea mai buna/cel mai bun prieten(a) in cateva randuri?
3. Cateva tari/orase pe care ai vrea sa le vizitezi.
4. Care e cea mai importanta persoana din viata ta? De ce?

1.Cred ca e un moment mai mult decat prost sa raspund la intrebarea asta. Nu imi aduc aminte de vreun vis frumos, decat vag. Stiu ca ma tinea cineva de mana, mai mult nu imi pot aminti.
2. Ar trebui sa scriu romane, in primul rand pentru ca nu am doar o singura "cea mai buna prietena", iar in al doilea rand pentru ca fiecare dintre ele are personalitatea ei diferita, pe care nu o pot cuprinde in cateva randuri. Iti spun doar ca sunt cele mai grozave persoane pe care le-am intalnit pana acum. Nu pentru ca imi sunt alaturi mereu si ma sprijina, ci pentru simplul fapt ca sunt ele, fara vreun joc de rol, in orice circumstanta. Nu le-as vedea vreodata schimbate.
3. Sunt ataaat de multe, ador sa calatoresc. Pai, din Europa as vizita: Paris, Amsterdam, Madrid, Roma, Londra, Dublin. Privind in exteriorul Europei: Singapore, toata Japonia si China, SUA, Mexic, Columbia, Brazilia (mereu am vrut sa ajung la carnavalul de la Rio), Canada si cred ca si Australia. Vreau sa vizitez o groaza de tari si daca nu ajung in toate pana mor, inseamna ca am trait degeaba.
4. Nu stiu, sau nu cred ca pot sa raspund la aceasta intrebare. Cred totusi ca sunt parintii, pentru ca au reusit sa faca din mine persoana care sunt azi si, evident sau nu, consider ca au facut o treaba buna, indiferent de faptul ca mai am scapari. Au avut cel mai mare impact asupra mea si nu cred ca m-as putea descurca fara ei, chiar daca acum nu ne prea intelegem.

Ambriel a scris:

Hei Clau.
1. Felicitari, ma bucur ca ai devenit critic, stiu ca iti doreai asta. Ce urmaresti, ca si critic, atunci cand citesti un fic? Pe ce pui cel mai mult accent?
2. Ce crezi ca il face pe om special?
3. Ultimul lucru care te-a facut sa plangi, mai conteaza acum? Sau va mai conta peste 3 ani?
4. Daca nu ar fi pedepse, ti-ar fi frica sa faci ceva?
5. Cum iti ingrijesti parul? (lewl. vreau si eu un par lung si fain ca al tau :'( )
6. Care crezi ca este secretul unei vieti fericite?
7. Nu mai esti suparata de mica noastra discutie legata de tumblr, nu?  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hai ca stii ca te iubesc :3
Te-am pupacit >:D<

1. Nu mai sunt critic in prezent si, sincera sa fiu, nici nu mi-am dorit cu atata ardoare sa ajung in acea functie. Urmaream, in primul rand, corectitudine in scriere. Nu toti sunt facuti pentru a avea o descriere care sa te atinga si nu toti au darul de a concepe un dialog bun, insa "Gramatica limbii romane" nu reprezinta un talent. Toti trebuie sa stim sa scriem corect in limba materna, ce Dumnezeu? Mereu imi venea sa arunc un fic la cosul de gunoi cand vedeam scris: "Mam dus nu stiu unde.". Pur si simplu, mi se ridica parul in cap cand realizam ca trebuie sa corectez astfel de greseli facute de persoane de 15-16 ani sau chiar mai mari. Nu inteleg care ar putea fi scuza lor, chiar nu inteleg. Raman la ideea ca daca nu stii sa scrii corect romaneste, atunci lasa-te, frate, de meserie. Nu de alta, dar fiind tu prost, ii prostesti si pe altii care iti citesc "capodoperele".  O descriere si un dialog bun se capata in timp, exersand. Mereu am apreciat persoanele care scriau corect d.p.d.v. gramatical si de la capitol la capitol evoluau; descrierea lor ajunsese la un moment dat fara cusur. Tot respectul meu pentru acesti oameni, foarte rari din pacate.
2. Nu sun in masura sa raspund la asta.
3. Nu mai conteaza in prezent, dar probabil peste trei ani va conta. Nu de alta, dar probabil in viitor imi voi dori sa fi luptat mai mult pentru cauza respectiva, pentru care am plans, caci nu ma simteam in stare sa duc totul pana la capat. Probabil acel moment ar fi schimbat totul. Probabil. "Ce ar fi fost daca?"
4. Nici acum nu mi-e frica sa fac ceva. Nu ma refer la jafuri si crime, ci asa, in general. Dar daca pedepsele nu ar mai exista, cred ca as omori pe cineva, fara a ma gandi de doua ori, fara a avea vreun regret, fara a-mi fi frica.
5. Il spal odata la 3-4 zile, il pieptan zilnic de vreo doua ori (prima data cand plec la scoala, apoi cand vin si trebuie sa ma bag in pat). Seara il tin mereu prins in coc sau coada impletita. Nu ii fac nimic deosebit, nu aplic niciun fel de tratament. Hm, cred ca acea "cheie a succesului" e reprezentata de faptul ca nu il indrept cu placa, poate doar o singura data pe an, sau nici macar atunci.
6. Cred ca toti ar trebui sa fim multumiti de noi insine. E firesc sa ne dorim un abdomen plat, sau picioare drepte, frumoase, celulita zero si asa mai departe, insa asta nu inseamna ca nu trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai. E important sa fii constient ca ai alte calitati care compenseaza anumite lipsuri sau adaosuri, depinde acum.
7. Lol, nici nu imi mai aminteam de asta.
Pupici.

Epipogium a scris:

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?

3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde ai privi prima data? =)))))))))))
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
1. Nimic, in afara de a ucide 3/4 din populatia acestei planete. Lumea, consider eu, reprezinta deja o cauza pierduta.
2. Jennifer Anniston. Imi place foarte mult de ea.
3. Mereu mi-am dorit sa citesc ganduri, caci am vrut sa stiu ce gandesc oamenii cu adevarat. Ce spun, de cele mai multe ori, nu reprezinta ceea ce gandesc, sau atunci cand zic ce simt, nu spun totul.
4. Omg, nu stiu. Cred ca era mai usor daca ai fi fost baiat.
5. MULTUMESC. Acum chiar pot sa ma bucur ca nu stiu sa inot. =))
6. Oh, doamne, nu. Mi se pare imposibil. E posibil sa te indragostesti de cineva printr-o singura privire, insa nu daca o vezi pentru prima data. Nu stiu daca ii poti vedea sufletul la prima voastra intalnire, iar dragostea nu se refera numai la trup.

Amorphophallus a scris:


    1.Ţi-ai făcut vreodată o poză când erai goală?



    2.Care este melodia ta preferată?



    3.Cu cine ai vrea să fii în acest moment?



    4.Ce sporturi practici?



    5.Cine este prima persoană în lista de contacte?

1. Eww, nu. E josnic.
2. Cry me a river - Justin Timberlake.
3. Cu tati. Trebuie sa imi aduca o prajitura. :))
4. Aruncatul cu privirea, statul degeaba, somnul, cititul. Astea se pun?
5. Fina mea, Adela.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Asss10Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Mai 2014, 17:10

1. Cum ti se pare liceul?
2. Ti-ar placea ca ziua sa aiba mai mult de 24 de ore?
3. Daca ai putea sa iti organizezi una dintre cele cinci zile de scoala, pe care ai alege-o si ce program ti-ai face?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Asss10Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iun 2014, 15:16

tot eu happy 


1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce ai vrea sa fi daca ai putea sa fiorice?
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Aug 2015, 10:49

Salut. Sper să vezi mesajul asta și să răspunzi la el. =)))))

1. De ce crezi ca lumea este o cauza pierdută?
2. Te consideri o persoană ignorantă/rece? De ce?
3. Ai vrea să schimbi ceva la tine?
4. Ce părere ai despre aspectul tău fizic? (EȘTI FRUMOASĂĂĂ, MĂ. Asta așa...Că ți-am pus întrebarea.)
5. Care e genul de muzică preferat?
6. Cât de mult îți place H&M?
7. Nu mai îmi este frică de tine, apropo. lough Totuși, vreau sa cred că raman la fel de simpatica pt tine. :)
8. Mai intră pe chaaaaaat! 
9. Ce parere ai despre oamenii lenesi? =)))
10. Când te întâlnești cu o persoană pt prima oară față în față, deși ai mai vorbit cu ea, cum reacționezi?
11. Urmărești acest subiect dedicat ție?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2016, 21:57

a hug 

1. Care este părerea ta în legătură cu înlocuirea scrisului de mână cu cel la calculator?
2. Cum ai descrie singurătatea? 
3. Cine te-ar intriga mai mult: un introvertit sau un extrovertit? De ce?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Asss10Interviu -  R∆IN - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2016, 22:20

Buna.

1. Ce melodie iti place cel mai mult in momentul acesta?
2. Care este aroma ta preferata?
3. Daca ai putea compara viata ta cu un film, care ar fi acesta?
4. Sah sau table?
5. Ce parere ai despre ultimele 20 de episoade din Naruto?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Interviu -  R∆IN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu - R∆IN   Interviu -  R∆IN - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Interviu - R∆IN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-