Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lauren Wandowski Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lauren Wandowski Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Lauren Wandowski

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Sam 23 Feb 2013, 21:23

Nu m-am putut abtine!:))

Deci, Lauren...

1. Care este culoarea ta preferata?
2. Ce crezi despre dragoste?
3. Ce crezi despre Gangnam style (Aveam nevoie sa stiu!:)) )
4. Ce faci ca sa scapi dintr-o situatie penibila?
5. Prezinta-ne un top 5 cu prietenele tale de pe forum.
6. Care este numele persoanei pe care o urasti cel mai mult?
7. Materia preferata?
8. Care este cea mai enervanta profa?
9. Ce-ti doresti sa devi in viitor?

Pai, cam astea sunt de la mine. Daca mai este cineva interesat de ceva in legatura cu Lauren, go on!:)
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Sam 23 Feb 2013, 22:47

Hei, Rin! happy
1. Roșu, categoric. E culoarea mea preferată de când exist. lough
2. Dragoste..hmm...păi dragostea reprezintă pentru mine relația dintre două persoane care chiar doresc să fie împreună și sunt dispuși să facă sacrificii pentru asta. Nu cred în „iubirea ideală” pentru că știu că aceasta este imposibil de găsit. Adevărata dragoste doare, te face să suferi, dar în același timp te face fericit. Nu este doar ceva bun, ci trebuie să treci prin tot răul cu persoana iubită. 
3. Păi îmi place Gangnam style atât pentru că Psy este o persoană plină de viață, ciudată și amuzantă care are curajul să demonstreze cine este el și în același timp, a instaurat un nou dans foarte distractiv.
4. Râd de ce am făcut. Fac haz de necaz s-ar putea zice. Sau vorbesc groaznic de mult. rolling on the floor
5. Top 5 prietene de pe forum:
- Tu, Hanazawa Rin;
- Caroline Anderson;
- Claudia ∆S;
- Andreea Schmitt;
- Elly.;
6. Ana.
7. Româna, fără îndoială. in love
8. Domnișoara Avram, evident. Miss „Taci! Taci! Taci odată! Nu vezi că ești penibil?” Mă face să mă simt mai bine faptul că anii nu au fost blânzi cu ea. Și nici bărbății. La 60 de ani domnișoară e ceva! rolling on the floor
9. Contabilă sau manager. Deși aș crede că m-aș descurca mai bine într-un domeniu ce are legătură cu româna.

Apreciez faptul că te-ai interesat de mine, sweetheart! Mersi! Kiss, kiss.


Ultima editare efectuata de catre Lauren Wandowski in Lun 09 Dec 2013, 19:33, editata de 1 ori
Sus In jos
iMinnie
Genin
Genin
iMinnie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In gandul tău <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 445
Puncte : 504
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Să mă distrez . Să stau cu prietenii . Să ascult muzică <3 . Să zâmbesc .Şi multe altele .
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunăă .

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 24 Feb 2013, 11:07

Heii >;d<. Aş avea nişte întrebări

1. Care e prenumele tău ?
2. Dacă ai putea face orice, ce ai face ?
3. Care e mâncarea ta preferată ?
4. Ce ai făcut când ai intrat prima dată pe forumul acesta ?

Cam atât >:d<
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 24 Feb 2013, 12:24

Bună! kiss
1. Ioana- Alexandra mă numesc. ;;)
2. Dacă aș putea face orice le-as darui celor dragi sănătatea veșnică. in love
3. Adooor pastele carbonara, pizza și friptura cu cartofi prăjiți. happy
4. Am citit Owarinai Suki, ficul dragei de Hanazawa. in love

Mulțumesc pentru întrebări! a hug Kiss, kiss.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 24 Feb 2013, 12:51

Normal că vin și eu aici la draga mea Lauren, hihi. rusinos
1. Ținând cont că ești la un profil economic, ce vrei să faci mai departe cu viața ta?
2. Gândindu-te la toate trăirile tale, care este părerea ta despre om în general?
4. Care este citatul tău preferat?
5. Ai vrea să schimbi ceva in viața ta în momentul de față?
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 24 Feb 2013, 16:46

Bună, sweetheart! kiss

1. Ținând cont că ești la un profil economic, ce vrei să faci mai departe cu viața ta?
Păi aș vrea să fiu admisă la Facultatea de contabilitate și informatică de gestiune din cadrul Academiei de Studii Economice, București. Marele meu vis. :love:Apoi, urmând masterul în același domeniu, aș vrea să devin contabilă. În cazul în care voi avea probleme cu contabilitatea, voi vrea să devin manager. ;;)

2. Gândindu-te la toate trăirile tale, care este părerea ta despre om în general?
Nu am avut experiențe prea frumoase cu oamenii,așa în general, căci am fost mințită, înșelată de persoane pentru care aș fi făcut orice. Așadar, părerea mea este că fiecare om are o parte bună și o parte rea. Trebuie doar să știi ce parte lași să iasă la suprafață. Fiecare individ are calități sau defecte, dar unii sunt doar meschini, invidioși, răutăcioși pentru că nu își reprimă sentimentele negative, ci le permit să le domine ființa. 

3. Care este citatul tău preferat?
„O zi în care nu ai râs este o zi pierdută.” -Charlie Chaplin

4. Ai vrea să schimbi ceva in viața ta în momentul de față?
Aș vrea poate ca părinții mei să nu mai fie atât de protectori. Nu țin neapărat să schimb asta pentru că viața mea este perfectă așa cum este, dar totuși, ar fi bine dacă și-ar da și ei seama într-un final că nu am 5 ani. lough

Mulțumesc pentru întrebări! Kiss, kiss.


Ultima editare efectuata de catre Lauren Wandowski in Lun 09 Dec 2013, 19:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lauren Wandowski Asss10Lauren Wandowski J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 24 Feb 2013, 23:35

Hellau. (D) Intrebari, intrebari.. (D)

1. Cum iti vine inspiratia pentru ficul tau si pentru celelalte creatii ale tale? Este ceva normal sau stai sa te gandesti o perioada pana sa apara ceva care sa te multumeasca?
2. Atunci cand scrii capitole lungi, reusesti sa o faci deodata, fara a te putea opri sau ai nevoie de pauze?
3. Intr-o viata anterioara, ce fel de persoana crezi ca ai fost? Descrie putin imprejurimile. :)
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Lun 25 Feb 2013, 00:21

Hei, Choco! kiss

1. Cum iti vine inspiratia pentru ficul tau si pentru celelalte creatii ale tale? Este ceva normal sau stai sa te gandesti o perioada pana sa apara ceva care sa te multumeasca?
Inspirația vine din suflet, de fapt din dispoziția mea. Indiferent ce aș avea în minte, dacă nu am dispoziția necesară nu pot să scriu nimic bine. Însă, ideile îmi vin scriind. Rareori în alte momente. În unele momente mă gândesc mult timp, în altele nu. Aș zice că urmăresc un fel de plan de idei prin care să exprim cele mai multe sentimente.

2. Atunci cand scrii capitole lungi, reusesti sa o faci deodata, fara a te putea opri sau ai nevoie de pauze?
Am nevoie de pauze. De exemplu, scriu vreo 2 pagini într-o zi, apoi în următoarea zi mai scriu cam vreo 3. Cel mai important e că odată venit cheful de scris, ține până termin capitolul. Chiar dacă nu-l scriu pe tot într-o singură zi. Sunt foarte nerăbdătoare să-l postez și să observ reacțiile cititorilor.

3. Intr-o viata anterioara, ce fel de persoana crezi ca ai fost? Descrie putin imprejurimile. :)
Cred că am trăit undeva în preajma anilor 1800 când femeile purtau rochii lungi, bonete și trebuiau mereu însoțite. Sunt fascinată de toate carțile scrise în acea perioadă, de haine până și de politică! Cred că am fost o femeie independentă, elegantă și încăpățânată. De asemenea, mie mi-e groaznic de frică de relațiile cu băieții, dar nu pot să înțeleg de ce. Nu am avut experiențe care să mă marcheze, deci cred că este ceva tot dintr-o viață anterioară. Probabil am murit omorâtă de soțul meu sau ceva de genul. lough
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Lun 04 Mar 2013, 19:01

Buna, Lauren! Ps. imi place numele tau, Alexandra, doar asa ma cheama si pe mine =]]
1. Cum ai reactiona daca intr-o dimineata parintii te-ar informa ca vor sa isi schimbe domiciliul in alt stat? Ai accepta pentru fericirea lor, sau ai ramana aici, in Romania?
2. Te atasezi repede de persoanele cu care interactionezi?
3. Crezi in prietenia adevarata? Ce ai face daca intr-o zi, cea mai buna prietena te-ar injunghia pe la spate? Ai ierta-o sau ai rupe legatura cu aceasta?
4. Ti-ar face placere sa comunicam mai des? happy2
5. Ce parere ai despre scoala?
6. Ai vrea sa schimbi ceva in tara aceasta?

Multumesc pentru raspunsuri. a hug
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 05 Mar 2013, 19:27

Hei, Alexandra! kiss Da, adevărul este că avem nume frumoase. lough

1. Cum ai reactiona daca intr-o dimineata parintii te-ar informa ca vor sa isi schimbe domiciliul in alt stat? Ai accepta pentru fericirea lor, sau ai ramana aici, in Romania?
Hmm..dificilă situație. Probabil că aș rămâne să termin liceul aici, în România și apoi mă voi duce la ei.

2. Te atasezi repede de persoanele cu care interactionezi?
Nu neapărat. Depinde de cum mă înțeleg cu persoanele respective. happy Dacă îmi face plăcere prezența lor, mă atașez iremediabil. lough

3. Crezi in prietenia adevarata? Ce ai face daca intr-o zi, cea mai buna prietena te-ar injunghia pe la spate? Ai ierta-o sau ai rupe legatura cu aceasta?
Da, cred. În fond, prietenia adevărată înseamnă o relație dintre două persoane care se bazează pe încredere, iubire, dar care uneori greșesc față de prieten și totuși sunt iertate pentru că ni se întâmplă tuturor să rănim pe cineva fără să dorim acest lucru. happy
Nu, n-as ierta-o, deoarece a fost un gest făcut cu premeditare, deci evident, intenționat. Dacă o persoană dorește să-ți facă rău îți va face cu fiecare ocazie.

4. Ti-ar face placere sa comunicam mai des?
Bineînțeles. Ești o persoană interesantă cu care chiar cred că m-aș înțelege foarte bine. kiss

5. Ce parere ai despre scoala?
Scoala este neapărat necesară dacă dorim o carieră făcută cinstit, desigur. Consider că este o parte importantă a vieții noastre atât pentru toate momentele pe care le trăim alături de persoane de care ne vom aminti cu drag peste 20 de ani cât și pentru formarea noastră profesională, în cele mai multe cazuri. Toate clipele petrecute în școală sunt demne de iubit, deoarece cu aceste momente nu ne vom mai întâlni niciodată.
Mai am 2 ani jumătate de liceu și deja îmi vine să o iau de la capăt, de pe vremea când eram boboacă. Anul trecut pare la ani lumină distanță de acest an. lough

6. Ai vrea sa schimbi ceva in tara aceasta?
Da, aș vrea ca oamenii puternici și influenți să nu mai fure și ca toată lumea să traiască într-adevăr mai bine: să fie bani mai mulți, mai multe locuri de muncă etc. happy

Mulțumesc pentru întrebăăăăări.a hug Kiss, kiss.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 05 Mar 2013, 22:56

1. Cum crezi că ar trebui un adoleşcent să îşi trăiască viaţa?
2. Îţi place felul în care tinerii din zilele noastre se manifestă?
3. Dacă ai afla că în curtea ta seara trecută a aterizat o navă spaţială, cum ai reacţiona?
4. Crezi în extratereştii/fiinţe din univers sau alte galaxii?
5. Dacă cineva ţi-ar oferi un rol într-un film, ai accepta? Dar dacă te-ar lăsa să faci tu povestea filmului, ai accepta? Ce poveste ai vrea să creezi prin intermediul cinematografiei?
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mier 06 Mar 2013, 00:01

Hei, Bishop †! kiss

1. Cum crezi că ar trebui un adoleşcent să îşi trăiască viaţa?
În opinia mea, un adolescent ar trebui să-și trăiască viața mai ales prin visuri. Acele idealuri ce te fac să zâmbești, acele clipe de fericire pe care ești conștient că le vei trăi atunci când vei ajunge unde ți-ai propus sunt neprețuite. Și prin iubire. Nu contează ce tip, dragostea dintre rude, dintre prieteni pe care îi considerăm parte din noi, iubirea de-o vară sau poate de o viață.
Mai realist vorbind, cred că un tânăr nu trebuie să se lase influențat de persoane ce-l conduc spre lucruri dăunătoare cum ar fi fumatul, drogatul &co. Trebuie să lupte pentru visurile lui, să fie optimist, să dorească să-și facă o carieră într-un mod cinstit etc. Mai pe scurt, să încerce să îmbine fericirea lui cu cea a familiei! in love

2. Îţi place felul în care tinerii din zilele noastre se manifestă?
Nu, nu îmi place. Peste tot văd tineri care-și distrug corpul prin țigări, băutură, droguri. Întrețin până și relații se*uale în toaletele școlii. Nimic neobișnuit, ați zice, dar boboci? Serios? Maneaua e la putere, unii nu pot respira bine dacă nu respiră pe ritm de Guță. Ceilalți sunt prea ocupați cu micile lor „pasiuni distrugătoare” ca să mai observe persoanele sensibile sau pe cele care au nevoie de ajutor. Prefer să mă izolez într-un loc liniștit, cu mp3 player-ul meu, o carte bună și o doză de Cola decât să fac parte din lumea lor infectă. Părerea mea. Nu am încercat să jignesc pe nimeni!

3. Dacă ai afla că în curtea ta seara trecută a aterizat o navă spaţială, cum ai reacţiona?
Mă sperie groaznic de tare necunoscutul, așa că probabil aș lua-o razna. Sau aș încerca să iau toate persoanele pe care le iubesc într-un avion și să ne ascundem cu toții într-un iglu din Alaska. lough Cel mai probabil aș lăsa persoane mai competente să se ocupe de situație. În fond, sunt doar o adolescentă. Extratereștrii mă depășesc.

4. Crezi în extratereştii/fiinţe din univers sau alte galaxii?
Cred că da. Nu ignor nicio posibilitate! Adică, niciodată nu poți știi ce se va întâmpla, corect?

5. Dacă cineva ţi-ar oferi un rol într-un film, ai accepta? Dar dacă te-ar lăsa să faci tu povestea filmului, ai accepta? Ce poveste ai vrea să creezi prin intermediul cinematografiei?

Dacă ar fi după mine, aș accepta cu siguranță, deoarece mi s-a spus de mai multe ori că dețin aptitudini actoricești. Nu e cea mai bună exprimare, dar s-a înțeles esențialul. Părinții mei aproape sigur n-ar fi de acord. happy
Aș accepta, deși aș avea unele îndoieli asupra lucrurilor. E o sarcină destul de importantă pentru o adolescentă de 15 ani!
Aș vrea să creez o poveste care să atragă atenția asupra lumii în care trăim, asupra chestiilor cu adevărat importante cum ar fi: literatura, arta, sănătatea mai ales. Însă probabil că ar avea un sfârșit tragic, iar filmul ar fi plin de emoții. În fond, nu putem să distrugem lumea, dar ea ne-ar putea distruge pe noi. happy

Mulțumesc pentru întrebări! Kiss, kiss.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 26 Mar 2013, 23:30

Eii nu ne stim noi decat de o seara dar nah..
1. Ce urasti cel mai mult pe lume?
2. Cum te-ai descris printr-un animal/fruct/serial/culoare?
3. Primul cuvant care-ti vine-n minte cand spun Facebook si cand spun Tumblr.
Atat pe moment. :)
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Lauren Wandowski J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mier 27 Mar 2013, 10:51

Hei, draga mea! Vin si eu cu un mic interviu:

1.Cum crezi ca ar fi viata perfecta?
2.Daca ai vrea sa schimbi ceva la oameni, ce ar fi?
3.Cine/ce te inspira mereu, in privinta scrisului?
4.Daca ar trebui sa alegi dintre bani, viata sau mustata, ce-ai alege? rolling on the floor - Nu m-am putut abtine.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mier 27 Mar 2013, 13:56

1. Tu ,prin ce mijloace te exprimi?
2. Crezi că lucrurile pe care un om le face îl defineşte.
3. Ce părere ai despre persoanele care judecă înainte de a cunoaşte? Tu judeci după criteriul - aparenţe şi reacţii minore?
4. Despre ce îţi place cel mai mult să scrii? Pe ce te axezi cel mai mult ca plan de idei?
5. La tine ninge, aşa de primăvară? Îţi place cum se schimbă vremea? (întrebare tâmpită, dar nu strică)



Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mier 27 Mar 2013, 20:16

Hei, Electra :3! kiss

1. Ce urasti cel mai mult pe lume?
Cred că cel mai mult urăsc răutatea, deoarece de la aceasta pornesc toate celelalte: falsitatea, bârfa, minciunile etc.
2. Cum te-ai descris printr-un animal/fruct/serial/culoare?
Animal: leopard. well? awesome right?
Fruct: Căpșună.
Serial: Gossip Girl. Mă reprezintă în sensul că la fel ca protagoniștii și eu fac numeroase greșeli pe care mai târziu habar n-am cum să le repar. lough
Culoare: roșu.
3. Primul cuvant care-ti vine-n minte cand spun Facebook si cand spun Tumblr.
Facebook: poze si prieteni. 
Tumblr: poze superbe - le ador mai ales pe cele care au in prim-plan natura, iubirea, arta. Tumblr este un loc in care sunt absolut singura si culmea, nu ma deranjeaza asta. Cand imi deschid blogul realizez ca sunt inconjurata de ce iubesc mai mult.
Mulțumesc pentru întrebări! a hug

Bună, Danielle! kiss

1.Cum crezi ca ar fi viata perfecta?
Viața perfectă ar fi exact așa cum este viața mea în prezent. Sună ciudat, dar este adevărat. Am doi părinți care se iubesc și la rândul nostru, ne adoră și pe mine și pe fratele meu mai mare, după cum am mai zis am un frate mai mare care mă mai enervează câteodată și cu care mă mai cert. Îmi place de un tip, însă sentimentele rămân doar la gradul de „vis”, per total am o familie drăguță, prieteni buni, admiratori. Învăț la un liceu cu prestigiu în orașul meu, am note bune, mă înțeleg bine cu majoritatea profesorilor. Singurul lucru pe care l-aș mai adauga ar fi că vreau cu disperare un câine, dar mama nu vrea să mă lase să-mi iau. În ansamblu,  îmi ador viața pentru că este cum aș vrea să fie! happy2
2.Daca ai vrea sa schimbi ceva la oameni, ce ar fi?
Naivitatea. Aș vrea ca toți să se trezească și să-și dea seama cât de frumoasă este viața și cât de multe are de oferit. Aș vrea ca toți să lupte pentru visurile lor, pentru persoanele pe care le iubesc, pentru fericirea lor. Oamenii sunt frumoși, inteligenți, dar foarte naivi, astfel că se lasă păcăliți de grijile ce îi acoperă. Nu vă speriați, dragilor, va veni vremea fiecăruia să fie cea mai fericită persoană de pe pământ!
3.Cine/ce te inspira mereu, in privinta scrisului?
Sincer, aici m-ai pus în dificultate. Nu știu cine să zic că mă inspiră, știu doar că scriu atunci când sentimentele mele mi-o cer și în momentele în care ideile îmi vin din senin, odată cu dispoziția de „Hai să scriu 5 pagini!”.
4.Daca ar trebui sa alegi dintre bani, viata sau mustata, ce-ai alege?
Mustața. :=)):Dar în lipsa acesteia, aleg banii. Viața e cea mai importantă, din această cauză doresc să o păstrez, în ciuda celorlalte două posibile alegeri.
Mulțumesc pentru întrebări! a hug

Hellăăău, Bishop †! kiss
1. Tu ,prin ce mijloace te exprimi?
Prin scris. happy
2. Crezi că lucrurile pe care un om le face îl defineşte.
Nu, nu cred din cauză că nu putem ști ce determină persoana respectivă să facă acel lucru. Nu-i putem ști cu adevărat sentimentele, gândurile, trăirile, motivele în general. În altă ordine de idei, toți suntem oameni, toți greșim. Dacă facem o greșală, nu am vrea ca toată lumea se ne eticheteze drept o persoană care este total diferită, contrar faptei lui, nu?
3. Ce părere ai despre persoanele care judecă înainte de a cunoaşte? Tu judeci după criteriul - aparenţe şi reacţii minore?
Cred că acele persoane au o percepție asupra oamenilor total eronată. Adică cine și-ar dori să creadă că știe o persoană și să se înșele amarnic? Nu am nimic cu aceste persoane, nu sunt eu în măsură să judec, doar le compătimesc pentru că îmi imaginez ce enervant trebuie să fie să faci presupuneri greșite.
Nu, nu judec după criteriul „aparențe”, deoarece nici eu nu sunt ceea ce par. happyÎn schimb, analizez reacțiile minore înainte să-mi dau seama. Am un spirit analitic foarte dezvoltat pe care nu reușesc foarte bine să-l țin în frâu. Decid că reacțiile sunt importante numai atunci când cunosc foarte bine persoana respectivă, nu când încă n-am petrecut suficient timp împreună cu un om ca să-mi dau seama de adevărata lui personalitate.
4. Despre ce îţi place cel mai mult să scrii? Pe ce te axezi cel mai mult ca plan de idei?
Despre sentimentele oamenilor, asta e clar. in loveÎmi permit să spun că am impresia că-mi iese binișor descrierea sentimentală. :love:De asemenea, ador să analizez fiecare reacție a oamenilor, să o întorc pe toate părțile, apoi să o iau de la capăt.
Nu sunt sigură că am înțeles în totalitate a doua întrebare a ta de aici, dar voi încerca să-ți răspund cât mai clar. Când mă apuc de scris, după cum am menționat și mai sus, mă axez în special pe descrierea sentimentală, neapărat pe acțiune și suspans. Cam astea sunt în mare criteriile după care fac posibil fiecare capitol din Skyfall.
5. La tine ninge, aşa de primăvară? Îţi place cum se schimbă vremea?
Da, ninge, din păcate. Adică nu mă înțelege greșit, îmi place iarna cu toate peisajele superbe pe care le realizează prin atingerea pufoasă a omătului, sărbătorile pe care le iubesc cu disperare, cănile de ciocolată caldă pe care le beau în timp ce mă delectez cu o carte bună, însă sunt mai mult o pasăre de vară. :=):Ador vara, este anotimpul meu preferat, deoarece vara pare că ai putea să îndeplinești tot ce visezi, este cald, înghețată din greu, soare, mare, plajă, băieți drăguți la malul mării. Eh, tot ce mi-aș putea dori! Toate acestea fiind spuse, aș considera schimbarea vremii o binecuvântare.
Mulțumesc pentru întrebări! a hug


Ultima editare efectuata de catre Lauren Wandowski in Lun 09 Dec 2013, 19:31, editata de 1 ori
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Joi 28 Mar 2013, 20:34

1)Care este profa ta preferata?
2)Daca ai avea sansa sa te inscri la un liceu militar ai face acest lucru? (vreau sa stiu daca esti nebuna ca mine =)))))) )
3)Cum o cheama pe prietena ta cea mai buna?
4)Care este cel mai traznit lucru facut cu ea?
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Joi 28 Mar 2013, 21:17

Bună, Aripi-de-Diavol! kiss
1)Care este profa ta preferata?
Profesoara mea preferată este categoric cea de română. Este severă, amuzantă, dar mai ales inteligentă, o profesionistă în materia pe care o predă. happy
2)Daca ai avea sansa sa te inscri la un liceu militar ai face acest lucru?
Sincer, nu, deoarece sunt convinsă că nu mi se potrivește deloc un astfel de liceu.
3)Cum o cheama pe prietena ta cea mai buna?
Am 3 cele mai bune prietene. Irina, Roxana și Milena. Nu ține seamă de ordine, ele ocupă același loc în inima mea. ;;)
4)Care este cel mai traznit lucru facut cu ea?
Am multe lucruri trăznite făcute cu ele și pentru că am 3 bff voi încerca să generalizez. Am stat la etajul liceului pentru a prinde Wi-fi si astfel intra pe net, apoi când am văzut profesorul că se duce spre clasa noastră am luat-o la fugă pe toate holurile și scările până la subsol ca disperatele, ajugând cu o secundă înaintea profului. Bineînțeles că ne văzuse când intram in clasă. lough Acest lucru îl făceam cu Hanazawa Rin, alias Roxana.
Cu Milena îmi cumpăram Finetti și ne băteam până când s-au rupt lingurițele de unică folosință cu care mâncam. Ne-am alergat prin toată școala și ne-am mânjit cu Finetti pe față una pe alta. Toți elevii acelei școli au văzut și nici nu s-au mai mirat că doar știau ce psihopate suntem. rolling on the floor
Irina, ultima, dar nu și cea din urmă. Cu ea am atâtea întâmplări tembele, încât nici nu știu pe care s-o spun. rolling on the floor Cu ea petreceam cam 9 ore pe role în fiecare zi de vară în care ne vedeam, adica atunci când nu eram plecate la rude., ascultam muzică, dădeam ture de sat ca dementele. Cu altă ocazie ne cumpăraserăm covrigii, Cola și înghețate gigantice cu o mulțime de sirop de ciocolată care ni s-a întins pe mâini și pe care ni-l ștergea continuu mama ei cu șervețele. Râdeam ca disperatele de cred că ne-au auzit toți oamenii pe o raza de 5 km. rolling on the floor


Mulțumesc pentru întrebări! kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lauren Wandowski Asss10Lauren Wandowski J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 02 Apr 2013, 18:23

1. Te consideri cel mai mare dusman al tau?
2. Crezi ca schimbandu-te pe tine schimbi si societatea sau exact viceversa?
3. Ai incredere ca peste cativa ani vei ajunge o persoana de renume?
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 02 Apr 2013, 22:34

Hei, Choco! kiss
1. Te consideri cel mai mare dusman al tau?
Nu, au altele grijă să ocupe acest loc. :) Însă, nici eu nu sunt prea departe de atingerea respectivului punct. Lenea și dorința de cunoaștere sunt foarte rele cu mine, deoarece știu că aș putea avea note mult mai bune decât cele pe care le am, dacă nemernicul de laptop si nemernicile de carti nu m-ar corupe continuu.
2. Crezi ca schimbandu-te pe tine schimbi si societatea sau exact viceversa?
Nu, categoric. Felul meu de a fi nu influențează societatea foarte mult. Este valabilă și inversa. happy2
3. Ai incredere ca peste cativa ani vei ajunge o persoana de renume?
Cu siguranță. happy Nu mă imaginez ca o persoană monotonă ce trăiește în anonimat. Vreau să fiu cunoscută pentru meritele mele, nu pentru cum arăt sau alte lucruri superficiale de acest gen. Lupt pentru cariera și viitorul meu. Peste vreo 10 ani voi fi o business woman! =))
Mulțumesc pentru întrebări! kiss
Sus In jos
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Mar 02 Apr 2013, 23:11

Deeeci....Fara deci!
1. Daca ar fi sa alegi intre prietenie si bani, ce ai alege? De ce?
2. Ce te dezgusta cel mai mult la un baiat?
3. Peste ce nu ai putea sa treci niciodata?
4. Ce te raneste cel mai tare?
5. Ai fi in stare sa "calci pe cadavre" pentru cineva?

Cam atat de la mine. happy
Te pup! kiss
Love you swetty! in love
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Joi 04 Apr 2013, 00:12

Buna, Dara! kiss

1. Daca ar fi sa alegi intre prietenie si bani, ce ai alege? De ce?

Prietenia, din cate imi dau seama acum. La ce bun sa am bani, daca nu am prieteni, daca nu sunt fericita?


2. Ce te dezgusta cel mai mult la un baiat?
Sa ma minta. Pur si simplu nu pot intelege de ce unii simt nevoia sa minta. :-??

3. Peste ce nu ai putea sa treci niciodata?
Peste tradare, cred. Adica, din moment ce tradezi inseamna ca vrei sa-mi faci rau, iar eu nu vreau sa fiu in preajma persoanelor de acest gen.


4. Ce te raneste cel mai tare?
Acelasi lucru ca mai sus: sa fiu inselata, la care se mai adauga si faptul ca eu as fi groaznic de ranita, daca persoana iubita, sa zicem, m-ar lovi.


5. Ai fi in stare sa "calci pe cadavre" pentru cineva?

Da. Cu siguranta as "calca pe cadavre" pentru cei dragi. As face orice pentru ei.

Multumesc pentru intrebari! a hug

Pupici! kiss

Love you. in love
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Lauren Wandowski J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Dum 13 Apr 2014, 11:13

1.Intr-o singura fraza, cine esti tu?
2. De ce contezi?
3. Ce este acel ceva pe care il detii, la care toti ceilalti tanjesc?
4. Care este nevoia ta dominanta in momentul de fata?
5. Care este cea mai profunda dorinta a copilului tau interior?
6. Care este cea mai mare frica a ta in momentul de fata?
7. Ce ai vrea sa iti amintesti pentru totdeauna?
8. Ce te face sa te simti in siguranta?
9. Care este cea mai dificila decizie pe care ai luat-o vreodata?
10. Care este cea mai benefica decizie pe care ai luat-o pana acum?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lauren Wandowski Asss10Lauren Wandowski J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:55

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Cum te vezi peste 10 ani?
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Geo kiss 
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19Sam 31 Mai 2014, 20:32

Buna, Rhythm! :* 

1.Intr-o singura fraza, cine esti tu?
Hmmm...m-ai pus in dificultate.. Sunt o fata care viseaza sa devina actrita, dar care se pregateste pentru o meserie mult mai serioasa si posibila, aceea de contabila. Imi place sa cant, sa dansez, sa scriu, citesc o multime de romane de dragoste si S.F.-uri, ma uit la multe seriale etc. Prefer sa stau acasa, facand orice decat sa ies in oras, am prieteni buni care ma iubesc si ma sustin. Nu consum alcool, nu fumez, in schimb, adoooor Coca-Cola. Culoarea mea preferata e rosu, mereu a fost, nici eu nu stiu de ce. :)) Am spirit analitic, mint foarte bine, zambesc tot timpul, iar materia pe care o urasc cel mai mult e matematica. Personal, consider ca e unealta diavolului. Imi plac engleza, franceza si romana.

2. De ce contezi?
Contez pentru ca am capacitatea de a iubi. Fiecare dintre noi iubeste ceva sau pe cineva, deci toti contam.

3. Ce este acel ceva pe care il detii, la care toti ceilalti tanjesc?
O viata perfecta. Se pune, nu? Am o viata perfecta pentru ca sunt iubita de catre parintii, prietenii mei si inclin sa cred ca si crush-ul meu ma place. Sunt tanara, inteligenta, frumoasa, cu un viitor promitator si foarte -dar foarte- modesta. 

4.Care este nevoia ta dominanta in momentul de fata?
Am nevoie ca cineva sa ma ajute la nenorocita de tema la matematica. Cred ca nici Pitagora n-ar putea-o face. =)) 

5.Care este cea mai profunda dorinta a copilului tau interior?
Sa mai traiesc cateva dintre momentele in care familia mea sa fie completa si fericita, adica inainte ca bunicul meu sa moara.

6. Care este cea mai mare frica a ta in momentul de fata?
Ca oamenii dragi mei sa moara. 

7. Ce ai vrea sa iti amintesti pentru totdeauna?
Cate un moment special cu fiecare membru al familiei mele sau prieten: cum ascultam ploaia si priveam pe fereastra impreuna cu bunicul meu, cum stateam in miezul noptii si mancam cu bunica mea, cum o imbratisam pe mami, cum ma joc cu tati, cum faceam tot felul de pozne cu fratele meu, cum radeam ca nebunele cu iubita fratelui meu, cum ma bateam cu apa sau cu perne cu prietenele mele, cum tipul de care imi place mi-a zis ca sunt perfecta. 

8. Ce te face sa te simti in siguranta?
Casa mea. E cel mai minunat loc de pe pamant pentru mine. :)) <3

9. Care este cea mai dificila decizie pe care ai luat-o vreodata?
N-am luat decizii dificile. Decizii de genul iau eu:  "Sa-mi cumpar covrigi cu susan, covriking sau covig cu ciocolata? " sau " Sa-mi cumpar Fanta Madness sau Prigat?" "Sa ma uit la Teen Wolf sau la Gossip Girl? " :))

10. Care este cea mai benefica decizie pe care ai luat-o pana acum?
Alegerea liceului la care invat. 

Multumesc pentru intrebari! A fost o placere. Sper sa mai treci pe aici! Te pup! :*

Buna, Epipogium Aphyllum! :*

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
Sa insel, sa manipulez si sa mint, probabil.

2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
Angelique Boyer, clar. O iubesc pe fata asta!! 

3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
Insanatosirea rapida a mea si a celor din jur. <3 E o superputere, nu? :))

4. Cum te vezi peste 10 ani?
Ma vad undeva in Bucuresti, avand o sluja care sa-mi permita sa-mi fac majoritatea capriciilor, incercand sa petrec timp atat cu iubitul/sotul meu, cat si cu familia. Daca ar fi sa-ti raspund la intrebarea Cum as vrea sa ma vad peste 10 ani? ar fi asa: o actrita celebra care joaca in filme in rol principal, care face opere de caritate, care are posibilitatea sa faca inconjurul lumii cu familia si prietenii. 

5.Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
As incerca sa-l localizez si sa ajung la el, dar daca n-as putea as ruga oamenii cu care am venit la piscina/mare sau ce naiba era, sa ma ajute sa-l gasesc. ;))

6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Sincer, nu stiu ce sa spun, dar mi-ar placea sa mi se intample, daca s-ar putea. :) 

Multumesc pentru intrebari! A fost o placere. Sper sa mai treci pe aici! Te pup! :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Lauren Wandowski Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski I_icon19

Sus In jos
 

Lauren Wandowski

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-