Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lauren Wandowski - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lauren Wandowski - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Lauren Wandowski

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Isis
Genin
Genin
Isis

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucureşti
acebook acebook : Lavii Laav
Nr. mesaje Nr. mesaje : 163
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : K-pop, dance, music ♥
Stare de spirit Stare de spirit : sarcastica. :)

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mai 2014, 23:01

1. Incerci sa schimbi lumea, cum poti?
2. Nu ti se pare ciudat ca tehnologia a avansat atat de mult incat prin diferite feluri ne-a facut sa ne indreptam unii de altii?
3. Muntele Olimp sau Egiptul antic?
4. Crezi ca oamenii, daca sunt diferiti nu pot convietui impreuna?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lauren Wandowski - Pagina 2 Asss10Lauren Wandowski - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iun 2014, 15:22

Tot eu happy 
1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabil sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Dec 2014, 22:37

Buna, Isis! 


1. Incerci sa schimbi lumea, cum poti?
Da, sigur ca incerc. De fapt, cred ca orice persoana incearca, indiferent ca isi da seama sau nu. Eu, personal, incerc sa „trezesc” oamenii, sa-i fac sa realizeze ca nu toata lumea se ghideaza dupa (aceleasi) principii morale, ca, de cele mai multe ori, exista motive ascunse in spatele fiecarei remarci etc.


2. Nu ti se pare ciudat ca tehnologia a avansat atat de mult incat prin diferite feluri ne-a facut sa ne indreptam unii de altii?
Presupunand ca ai vrut sa zici indepartam, in loc de indreptam, da, mi se pare ciudat ca tehnologia a avansat atat de mult incat a devenit un impediment in comunicarea face to face. Adica, prin mesaje, pe Facebook vorbim dezinvolt, spunem tot ce ne trece prin cap, iar cand suntem fata in fata ne inrosim si ne balbaim cand celalalt se uita la noi si asteapta sa ii raspundem la o intrebare de genul: Ce crezi despre melodia Often de la The Weeknd? Si noi pentru ca suntem intimidati raspundem: mhm, da, Muntii Carpati.  rolling on the floor 
In alta ordine de idei, consider ca tehnologia super avansata ne ajuta sa cunoastem mai multi oameni, sa ne facem prieteni care poate sunt la mii de km departare si sa comunicam cu ei. Posibilitatea de a conversa cu ei te apropie de locuri noi, obiceiuri noi, oameni noi, de viata persoanei cu care discuti in sine.


3. Muntele Olimp sau Egiptul antic?
Muntele Olimp. Din nu stiu ce motiv, Egiptul nu ma atrage deloc. 


4.Crezi ca oamenii, daca sunt diferiti nu pot convietui impreuna?
Nu, cred ca daca persoanele respective isi doresc cu adevarat sa convietuiasca impreuna o pot face pentru ca ajung sa stie fiecare ce il deranjeaza pe celalalt, ce il face fericit, ajung sa cunoasca o mentalitate si o perspectiva diferita fata de a lor. Nu zic ca va fi usor, dar eu cred ca e posibil si ca merita.


Multumesc pentru intrebari! Mi-a facut o reala placere sa-ti raspund! Ai grija de tine, te pup!  kiss

Buna, Geo! Ma bucur ca ai revenit.  happy2 Te mai astept.  lough



1. Ce-ai prefera sa fii: un geniu stresat sau un prost fericit?
Un geniu stresat. Prefer sa stiu care e realitatea de fapt, chiar daca aceasta nu ma avantajeaza.


2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
Sincer, nu stiu cum ar trebui sa raspund la intrebarea aceasta. M-ai pus in dificultate. Mi s-a parut ca mi se potriveste. Adica am auzit pe cineva spunand Wandowski si m-am gandit: wtf? Ce nume mai e si asta? Apoi mi-am dat seama ca e diferit, iesit din comun si ca mi se potriveste. Mi se pare un nume puternic, indraznet, „colorat”, neobisnuit. Lauren a venit asa din senin. Mi se pare un prenume dulce care contrasteaza cu Wandowski, iar daca exista o persoana care sa adore contrastele de orice fel, eu sunt aceea.


3. Ce culoare te reprezinta?
Ma reprezinta culoarea mea preferata, rosu. Rosu simbolizeaza caldura, foc, pasiune, entuziasm si agresiune. Cu asta cred ca am zis tot.  lough


4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
Ma plang ca nimeni altul. Serios. Nu exista persoana pe lume care sa se vaite mai bine si mai des ca mine.  lough


5.Ce ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabil sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
Sa le pierd pe toate pe care le am pana acum. Mi se pare mai ok sa fii capabil sa traiesti in prezent, sa iti faci amintiri noi decat sa traiesti in trecut cu cele pe care le ai pana acum. 


Multumesc pentru intrebari! Mi-a facut o reala placere sa raspund la ele. Ai grija de tine, te pup!  kiss
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Lauren Wandowski - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Apr 2015, 21:25

Poate unele întrebări ți s-au mai pus.


1. Care este viziunea ta asupra vieții?
2. Ce te motivează pe tine în viață?
3. Ce ai alege între fericirea ta și cea a celor dragi? De ce?
4. Ai tumblr? Dacă da, care este?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Lauren Wandowski - Pagina 2 Asss10Lauren Wandowski - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Apr 2015, 16:37

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Lauren Wandowski - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Mai 2015, 16:24

Bună! a hug
1. Dacă ai putea face orice, ce ai alege să faci și în ce scop?
2. Ai avut momente când te-ai simțit singur/singură? Ce ai făcut ca să revii la starea ta obișnuită?
3. Care a fost primul lucru care te-a făcut să zâmbești pe ziua de astăzi?
4. Ce părere ai despre oamenii uitați de lume, care sunt nevoiți să-și ducă viața pe te miri unde?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Mai 2015, 18:43

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Lauren Wandowski - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lauren Wandowski   Lauren Wandowski - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Lauren Wandowski

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-