Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Leviathan. :X Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Leviathan. :X Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Leviathan. :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Leviathan. :X J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 24 Feb 2013, 17:08

Buna Anna kiss.

1. Care este serialul tau preferat?
2. Cum te vezi peste 17 ani :))?
3. Ce vrei sa devii in viitor?
4. Ce hobby ai?
5. Iti plac maimutele :>?
6. Crezi in destin?
7. Care sunt persoanele cele mai apropiate de pe forum?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 24 Feb 2013, 18:11

        Saluut Deea! kiss

        1~ Nu m-am gandit inca.... si totusi nu cred ca am vreun serial favorit. Imi plac mult cele coreene, romanesti. Cred ca eu nu sunt genu de fata careia sa-i placa serialele, ci mai mult emisiunile think

        2~ La 31 de ani ma vad matura =))) dar bineinteles ca tot nebuna voi fi. Nu stiu, undeva prin clasa mijlocie.

        3~ Am multe idei rolling on the floor Ma gandesc insa sa dau la facultate si daca notele pe care le voi lua vor fi bune , cred ca voi da la Drept. Deci si prin urmare, avocat :3

        4~ Hobby.... Sa fiu nebuna. E cel mai bun hobby. Nu prea am chef si timp de altele :3

        5~ Maimutele... sincer, nu prea. Dar ador totusi sa le desenez si sa-i fac pe altii (printre care si pe mine) maimute. Nu stiu, is ciudata atat eu cat si ele :3

        6~ Cred ca destinul ni-l facem noi. Asta se schimba dupa cum dirijam noi.

        7~ Poi... cele cu care pot rade cel mai des si care imi accepta TOATE prostiile pe care le fac- si sincer, nu sunt putine. Sunt multe persoane, chiar daca nu-mi vin acum in minte. Ca sa fac un fel de lista ar fi: Choco, Eve, tu, Bibi, Bubu, Laly, Cry, Mihai, Kit, Soricel, Lexx, Renesme, Fasolica, Ema, Danielle, Clau, Asterix, Quinn, Milkshake... cam atat imi vin in minte rolling on the floor
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Mier 27 Feb 2013, 13:23

Buna, Ana. :)

1. Cum ar arata vacanta perfecta pentru tine? Descrie.
2. Cum crezi ca va fi dupa terminarea gimnaziului, cand vei realiza ca nu vei fi colega cu aceeasi oameni si ca viata ta o va lua pe un alt fagas?
3. Te simti vreodata singura? Daca da, atunci care e solutia ta, cum iti revii?
4. Daca ai avea ocazia de a te duce in spatiu, ai accepta?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Mier 27 Feb 2013, 19:03

Salut, Marule! kiss

1. Vacanta perfecta pentru mine cred ca ar arata in felul urmator: locul in care sunt nu va conta deloc atat timp cat sunt inconjurata de prieteni, de familie. Totusi, ca sa descriu asa cum ceri tu, mi-ar place sa merg intr-o vacanta in Hawaii cu toti colegii mei de acum, ca sa petrec mai mult timp cu ei atat cat pot :3 Imi plac plajele si zilele insorite happy

2. Am.. Sincer, eu vreau sa traiesc clipele langa acesti oameni cu care am stat cel putin 8 ani impreuna si am facut cele mai mari gauri in scoala. Cum imi iau gandul de la banchet, sper doar ca la sfarsit de an sa facem o petrecere totusi. Nu vreau sa ma gandesc ca termin scoala gimnaziala pentru ca stiu ca in ultima zi voi plange de mama focului =))

3. Singura... M-am simtit de prea putine ori =)) De fiecare data cand ma simt asa incerc sa rad, sa-mi imaginez lucruri pe care numai eu mi le pot imagina=)) sau... intru pe net- mai exact pe forum. Aici am prieteni care stiu sa ma inveseleasca. Asta fac eu cand ma simt singura prea mult timp, dar de obicei eu imi revin extrem de rapid, de parca nu s-ar fi intamplat :3

4. Nu. Pamantul imi e de ajuns. N-am curaj sa intru in apa adanca pana la mijloc, dar sa merg in spatiu! rolling on the floor
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Joi 28 Feb 2013, 01:20

Hei :*

1. La ce liceu si pe ce profil vrei sa intri?
2. Care este tara preferata? In ce oras ai vrea sa traiesti?
3. Ce anotimp consideri ca te descrie cel mai bine?
4. Cum reactionezi in situatii critice?
5. Daca ar fi un cutremur mare si ai fi singura acasa, ce ai face?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Sam 02 Mar 2013, 22:28

Bunaa!!

1~ Ma gandeam la Cuza sau Nichita pe mate-info think

2~ ROMANIA LA PUTEREEE!!! Oricat de vraiste ar fi ea, tot tara noastra e mai tare. As vrea sa stau nu la oras, ci la tara, in comuna in care am copilarit, pe aceeasi ulita de acum :3

3~ Cred ca vara. Am atata energie, scot atatea perle si ii fac pe multi sa zambeasca/ sa rada de boacanele mele :3

4~ Situatii critice zici... think Nu cred ca am fost pusa de multe ori in situatii de genu, dar cred ca as baga o minciunica pe acolo sau as iesi eu cumva :3

5~ M-as ascunde sub masa sau birou sau cel mai probabil m-ar lua somnul :)
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 03 Mar 2013, 12:22

Anaaa in love in love

1. Cea mai buna carte citita si ce sentimente ti-a insiprat aceasta?
2. Pe cine ai alege intre prietena ta cea mai buna si baiatul pe care il placi?
3. Ce parere ai despre mine? =)))))))) lol, glumesc. Cum te-a schimbat Fairtopic?
4. Ce crezi ca inseamna "alter-ego"?

Multumesc. >:D<
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 10 Mar 2013, 12:16

Saluuut,iPrieten?~ kiss

1. Hm... Nu am acrte preferata, dar ma gandesc la ' Ocolul Pamantului in optzeci de zile'. Chiar mi-au placut momentele prin care a trecut personajul principal...

2. Nu as alege, pur si simplu. Depinde cat de magari sunt =))) Dar in momentul de fata, nu am de ce sa aleg. :3

3. O intrebare buna. Pai sunt a 97-a membra de pe forum =))) si nu pot spune ca a avut un efect negativ, ci din potriva. Aceasta lume virtuala pe care stau zi de zi are totusi o influenat asupra mea. Acum sunt mai deschisa cand vorbesc cu cineva si daca ma plictisesc aici vin si imi trece acea stare. Membrii haiosi si frumosi ai forumului ma dau peste cap. Oare exista persoane mai nebune ca voi? =)) Forumul m-a transformat intr-un alter-ego rolling on the floor Si da, esti o persoana de treaba, ambitioasa si amuzanta maaa kiss

4. Cand l-am citit prima data am crezut ca inseamna un ego alterat=))) sau ceva de genu', dar e de fapt, dupa cum spune Wiki, alt eu =)))
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 17 Mar 2013, 09:14

Buna Anna. a hug
1. Cum ai reactionat cand ai aflat ca esti moderator?
2. Cand ai facut ultima oare ceva pentru prima data?
3. Pe o scara de la unu la zece cat de populara crezi ca esti? [pe forum]
4. Ce impresia ti-am lasat atunci cand am vorbit prima data cu tine?
5. Ti-ai dori sa detii alt rang, sau esti super multumita cu cel pe care il ai acum?
6. Ai un membru care iti este antipatic? Nu trebuie sa ii spui si numele.
7. Cea mai buna prietena de pe forum?

Multumesc pentru raspunsuri kiss
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Joi 21 Mar 2013, 19:58

Buna, Soriceel! kiss

1. Pai asta e a doua oara, deci am reactionat binisor, dar prima data a fost groaznic =))) Am fost facuta mod in acelasi timp cu Lucifer's white angel si mai, mai sa mor =)) Prima data am fost facute mod pe chat ( sa vada Mihai cum ne descurcam) si mai apoi pe forum. Cand m-am vazut verde, inima imi bubuia atat de tare incat mai avea putin si zbura =))) Vroiam sa intru in toate categoriile in acelasi timp, sa fiu mai activa si... cam atat =)))) Oricum, le multumesc adminilor ca mi-au oferit aceasta sansa si sper ca nu i-am (prea) dezamagit pana acum :3

2. Paaai, cred ca intrebarea e ceva gen cand am facut ultima oara ceva nou, nu? Daca e asa, cred ca a fost sa scriu rezumatul la geogra =))) Urasc Geografiaaaa!!!!

3. hm... Nu m-am gandit niciodata, dar cred ca pe undeva pe la vro 3-4 think oare...3,45?

4. Una foarte buna! Ma bucur ca te-am putut ajuta atunci si te consider o fata de treaba, prietenoasa.

5. Sa detin alt rang nu cred ca e cazul. Ma simt foarte bine in verde si... atat! :3

6. Mai, erau unii care nu-mi placeau deloc din cauza comportamentului, dar n-am mai socializat cu ei si nici acum nu o fac asa des =))) Asa ca pot spune ca nu am :3

7. Poi... Choco, Eve, Lexx, Bibi, Bubu, Deea, Cry, Laly (Mihai- dar nu e fata rolling on the floor )- ele sunt persoanele cele mai apropiate, dupa parerea mea si sper ca n-am ratat pe nimeni =))
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Mier 10 Apr 2013, 20:56

Annnaaa what?lol!

1. Permiţi lucrurilor, în special negative, să te afecteze uşor?
2. Crezi în iubire?
3. Alături de cine te simţi cel mai confortabil (îi poţi spune orice fără jenă, chestii din astea)?
4. Eşti genul de persoană care se deschide fără probleme în faţa celorlalţi?
5. Caţi copii vrei să ai?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Joi 11 Apr 2013, 16:15

Liss' kiss

1. Pe cat de repede ma afecteaza, atat de repede imi trece, deci da :)

2. Cred si o simt in diferite cantitati in fiecare zi. Nu putem trai fara ea :) Am crezut, cred, voi crede :)

3. Hm... De pe forum sau...? Le iau pe amandoua oricum =))) Pe forum- cred cele mai multe lucruri le pot spune Bibilinei, Bubulinei, Deei, lui Eve, Lexulet, Ilincai, Alexandrei (Laly) si Chocolatei mele. In viata reala- Oanitei mele, celor mai buni prieteni ai mei (2 =))) ) si mamei si fratelui :)

4. Da, chiar sunt =))) Nu conteaza cine vorbeste cu mine, chiar daca il/o cunosc sau nu =))) Nu am idee cum sau de ce, dar imi place sa socializez cu oamenii si sa ma prezint aproape cap-coada =))) Cred ca asta este un secret pe care nici eu nu-l stiu =)))

5. La asta nu m-am gandit :| Dar daca ma gandeesc... cat mai multi =))) Numar impar, mai multe fete decat baieti =))) ca sa stiu pe cine ma bazez cand oi ajunge in baston =)))
Sus In jos
°Bianca°
Genin
Genin
°Bianca°

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Piteşti :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 6

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Sam 27 Apr 2013, 22:16

Salut.
- Dacă stai să te gândești, n-ar fi chiar interesant să se declanșeze un război nuclear?
- Să zicem că ai avea posibilitatea să lansezi armele nucleare. Ai face-o?
- Crezi că ai fi în stare să iei viața cuiva?
- Îți plac filmele horror?
- Ai călători vreodată de una singură în străinătate?
Sper că nu sunt prea ciudate. :))


Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Anna Flare- Enjoy and answer   Leviathan. :X I_icon19Mar 04 Iun 2013, 17:21

Buna Anna ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sa stii ca mi-ai atras atentia si n-am apucat decat sa stiu cum te numesti si ce varsta ai. Deci, daca imi acorzi cateva... Sa incepem :))) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

1.Care este cel mai de pret lucru din viata ta ? ( Trebuie sa ai ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )

2. Ce te motiveaza cel mai tare atunci cand nu ai chef de ceva ? * Ce te face sa faci acel lucru neaparat cand nu ai chef *

3.Ce adori mai mult - Desenul sau scrisul ?

4.Daca ai avea cum, ai ajuta un om sarac, bolnav, beat... mai pe scurt, aflat la ananghie ?

5.Iti plac merele ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

6.Iti place scoala ? ( Intrebare fara rost :)) )

7.Ce te-a facut sa iti faci cont si ce iti place cel mai mult pe forum ?

8.Iti place sa scrii ?

9.Accepti usor o minciuna, o lovitura din partea unui prieten bun ?

10.Iti plac intrebarile ?:))

11.Unde-ai vrea sa calatoresti in acest moment daca ai putea ?


Cam asta ar fi. Sper sa nu-ti fi dat prea multe batai de cap, dar inca ploua si nu am imaginatie, sunt ca ploaia! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Mar 04 Iun 2013, 18:10

Bogdan:
Ok! can\'t see !!!

1.Care este cel mai de pret lucru din viata ta ? ( Trebuie sa ai ceva )
¤ Ei bine.... viaţa ar fi cel mai de preţ 'lucru' dintre toate, dar în-afară de ea, prietenii sunt cei mai importanţi. Până şi părinţii mei, fratele şi surorile mele îmi sunt prieteni şi... ei sunt viaţa mea! Te-am băgat în ceaţă, sunt sigură!

2. Ce te motiveaza cel mai tare atunci cand nu ai chef de ceva ? * Ce te face sa faci acel lucru neaparat cand nu ai chef *
¤Păăăii... când mă laudă careva rolling on the floor Oare o fi orgoliu sau cum s-o numi, dar mă motivează. rolling on the floor Acum ştii secretuul! Nu abuzaaţi! can\'t see !!!

3.Ce adori mai mult - Desenul sau scrisul ?
¤ OFFF! Tuu! Nimeni nu mi-a pus această întrebare până acum, sau eu sunt uitucă! Cred că nu am să răspun d la ea, e mult prea greu!!!! can\'t see !!!

4.Daca ai avea cum, ai ajuta un om sarac, bolnav, beat... mai pe scurt, aflat la ananghie ?
¤Cu toţii avem cum, doar că lipseşte acea motivaţie şi se vede. Eu una aş ajuta şi chiar îmi doresc mult să fac asta, dar cum ştiu eu lumea.. 'totul e al meu şi al nimănui'. Chiar îmi e milă de oamenii fără case, orfani, bolnavi, dar cum sunt doar un copil... nu prea pot face ceva mare. Per total: DA!

5.Iti plac merele ?
¤ DESIGUR! *no comment*

6.Iti place scoala ? ( Intrebare fara rost :)) )
¤ OMFG! Nu e fără rost, doar că... există momente când chiar o ador - atunci când iei note maari, eşti activ laaa oreee, te laudăă prooofesoruuul- , dar şi momente când chiar vreau să sar geamu' şi mai bine-mi rup o coastă de cât să stau la ore - teste, morale, note mici, morale fără număr, iar note mici, pauze FOARTE scurte, profi enervanţi.

7.Ce te-a facut sa iti faci cont si ce iti place cel mai mult pe forum ?
¤ Am dat de forum întâmplător, acum aproape 3 ani. Căutam poze SasuSaku şi am dat de el. Motivele pentru care mi-am făcut cont au fost oamenii de aici, ficurile şi căăă se vorbea româna + că limba noastră chiar e o comoară pe forum.
¤ Cel mai mult... nu am ce să-mi placă cel mai mult. TOT îmi place, în egală măsură şi nu pot face favorizări.

8.Iti place sa scrii ?
¤ Scrisul e cam al treilea meu hobby - de-aia eu scriu din an în Crăciun- şi da, îmi place.

9.Accepti usor o minciuna, o lovitura din partea unui prieten bun ?
¤ Depinde cât de mare e. Eu una şi cred minciuna uneori, asta pentru că întâlnesc peste tot numai actori excelenţi şi... nu poţi avea încredere în ei şi totuşi mă trezesc că îi iert *you know*. Nu pot accepta, însă, o 'lovitură' morală din partea unui prieten atăt de rapid. Va dura ceva timp până voi da de capăt problemei, dar în timpul ăla mă schimb pe mine, învăţ din greşeli.

10.Iti plac intrebarile ?:))
¤ DA! Îmi place să răspund la 'interviurile' acestea.

11.Unde-ai vrea sa calatoresti in acest moment daca ai putea ?
¤ Păăi, în Germania. De ce? Fratele meu munceşte acolo şi îmi e tare dor de el. Mi-ar plăcea un weekend acolo :)

Bia:
- Dacă stai să te gândești, n-ar fi chiar interesant să se declanșeze un război nuclear?
¤ Nu, nu ar fi. Chiar deloc.

- Să zicem că ai avea posibilitatea să lansezi armele nucleare. Ai face-o?
¤ Nu, nu sunt genul Hittler rolling on the floor

- Crezi că ai fi în stare să iei viața cuiva?
¤ Nu. E o viaţă, un dar de la Dumnezeu. Chiar dacă unii sunt insuportabili, nu merită astfel de tratament :)

- Îți plac filmele horror?
¤ Unele da, altele nu. Îmi place să fac pariu pe ele =)))

- Ai călători vreodată de una singură în străinătate?
¤ Hell NO!! Mi frică di unguri!! rolling on the floor

Mulţumeşte la tine pentru întrebări!!!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Mier 11 Sept 2013, 18:25

Hei happy2 Am gasit cateva intrebari pe un site si vroiam sa vad si raspunsurile tale heh 

1. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?
2. Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?

3. Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni? 
4. Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi 
ala? 
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabila sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
6. Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?


Biie, biie kiss 
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Vin 13 Sept 2013, 14:07

Amphetamine a scris:
Hei happy2 Am gasit cateva intrebari pe un site si vroiam sa vad si raspunsurile tale heh 

1. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?
2. Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?

3. Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni? 
4. Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi 
ala? 
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabila sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
6. Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?


Biie, biie kiss 
1. Cred că 13-14.
2. Să nu încerci. Din eşecuri înveţi, dar dacă nu încerci, nu ştii cum e eşecul sau victoria. C:
3. Cred că civilizaţia. Din câte am observat, unii nu ştiu ce-i aia limită a bunului simţ, ce-i ăla ajutor reciproc. 
4. Pft... Aş avea cam două. :))) Primul este acela de a zâmbi în orice situaţie, oricât ar fi de greu, şi al doilea ar fi să încerce să facă anumite lucruri, chiar dacă crede că nu va reuşi, poate ieşi ceva spectaculos. 
5. Păi hai să vedem. Prima ar veni cam ca pierderea memoriei, iar la a doua...ei bine, nu prea mi se pare logică :))) Fiecare clipă scursă e o amintire, după părerea mea. Dacă e s-o luăm pe a doua, ar trebui să fiu în comă, să-mi pierd conştinţa sau să mor? :-? Aş lua-o pe prima, având în vedere că am mai mult timp la dispoziţie să-mi fac altele noi, decât să rămân cu cele vechi. C:
6. Cea mai frumoasă... E o vară plină de evenimente . :))) Se întâmpla cam acum 3 ani, când stăteam cu tăţi prietenii mei pe afară, de dimineaţa până seara, fără griji, şi ne jucam tăte jocurile posibile. Cred că asta o făcea specială, că eram toţi adunaţi şi ne simţeam bine împreună. C:

Eu mulţumesc la tine pentru întrăbări! :*
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 13 Apr 2014, 09:15

Alt set de intrebari :))

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde ai privi prima data? =)))))))))))
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Leviathan. :X J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 13 Apr 2014, 11:19

Deci ... fara deci .

1.Care este cea mai mare minciuna pe care candva o credeai a fi adevar?
2. Ce situatie dificila te-a intarit si te-a transformat intr-un om mai puternic.
3. Ce este acel ceva pe care nu ti l-ar putea lua nimeni, niciodata?
4. Care este acel lucru pe care il faci foarte bine, in mod natural?
5. Ce ti-a soptit in ultima vreme vocea ta interioara?
6. Care sunt acele trei lucruri de care nu te poti satura niciodata?
7. Ce ai face diferit daca ai sti ca nu te va judeca nimeni, niciodata?
8. Ce te fascineaza?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Dum 13 Apr 2014, 20:22

Geo:
1. Ăăăăăă... Aş putea sta 5 minute lânga o persoană dezgustătoare, fiţoşită, superficială şi care se crede buricul Pământului =))))
2. Jonny Depp... Da... Jonny Depp. :3
3. Hmm... Am multe superputeri care-mi plac, dar cred că cele telechinetice ar fi potrivite. Pot face multe aşa. >:D
4. M-aş uita pe geam. Am auzit că ai un balcon frumos lângă geamul de la duş..... (NO)
5. Huooops!! L-aş pune pe Enrique să-mi dea tricoul lui ca să mă acopăr. Bineînţeles, mă fac şi cu o privelişte criminală. :3 :3 :3 :3 
6. Experimentat. Nu plăcut. Don't do that in dă future. :3


Amorphophallus: 
1. Că mă pot încrede în anumite persoane. :D
2. I don't know. :s Au fost multiple situaţii care m-au întărit gen certuri, situaţii jenante =)))) (halea multe XD).. D-astea.
3. Ăm.. Durerea de cap. Nimeni nu o vrea. 
4. Pft, talentul de a enerva lumea. Evident!!! =)))))
5. Că pot. :D
6. Prieteni, imaginaţia, vorbitul. 
7. Ăm.. Aş cânta =))) Mult şi bine aş cânta!! Aş face şi alte chestii, dar nu-mi vin în minte.
8. Natura.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Sam 07 Iun 2014, 15:11

tot eu happy 


1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce ai vrea sa fi daca ai putea sa fiorice?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Lun 09 Iun 2014, 00:03

Epipogium Aphyllum a scris:
tot eu happy 


1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce ai vrea sa fi daca ai putea sa fiorice?

1. Dacă aş fi o prostă fericită, n-aş face mai nimic în viaţă, dar dacă aş fi un geniu stresat, aş putea descoperi formula fericirii. Deci, geniu stresat aleg.
2. Anna= numele meu, doar că eu 'originală' şi am dublat 'n'-ul :3 ; Dynamitte= dinamită; cuvântul ce, pe mine şi pe Eve, ne reprezintă, doar suntem nebune şi două surori ce suferă de logoree. :D
3. Cred că verde.. Mă gândesc mereu la energie când văd culoarea. :3
4. Enervarea. Găsesc eu starea necesară să mă iau de tăţi. :3
5. Zeiţa naturii =))).. Glumesc! Habar nu am. Cred că aş fi cântăreţă.. place să cânt =))) *şi să sparg timpane :3 *
Sus In jos
Pasila
Genin
Genin
Pasila

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ghost Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 31
Hobby-uri Hobby-uri : Asta şi asta
Stare de spirit Stare de spirit : Awesome :)

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Vin 20 Iun 2014, 16:50

Mamo Fomistăăă !!
-Bună, bună, facem schimb de gumă?
-De ce eşti aşa fomistă?
-Pentru ce-ţi faci griji în momentul ăsta?
-Ce sfat îmi dai, ca de la mamă la fiică?
-Te uiţi dubios la oameni pe stradă?
-Te-apucă câteodată să vorbeşti în engleză fără să-ţi dai seama?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X Asss10Leviathan. :X J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Sam 21 Iun 2014, 12:30

Citat :
-Bună, bună, facem schimb de gumă?
-De ce eşti aşa fomistă?
-Pentru ce-ţi faci griji în momentul ăsta?
-Ce sfat îmi dai, ca de la mamă la fiică?
-Te uiţi dubios la oameni pe stradă?
-Te-apucă câteodată să vorbeşti în engleză fără să-ţi dai seama?

1. No.  (D) 
2. Pentru că mâncare bună şi pentru că nu îngrăşat. :O
3. Cum să scriu mai repede la fic. :D
4. Ai grijă să nu-mi furi mâncarea, ai grijă la străini şi la note.  (D) 
5. Mereu.
6. Uneori îmi vin în minte cuvinte din engleză, fără să ştiu cum se traduc în română... deşi eu ştiu ce-nseamnă.....:l .. :l :l ... :l:l:l:l:l Cum e asta posibil?
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19Sam 21 Iun 2014, 13:24

Mă bucur să mai găsesc o fomistă ca mine pe aici. : )))
Deci, Anna, eşti drăguţă să îmi răspunzi la nişte intrebări?
Nu contează atât de tare răspunsul tău, tot am să le pun. xD

       1. Care este felul tău preferat de mâncare?
       3. Ai gustat vreodată un preparat exotic sau marin, mai aparte? Cum ţi s-a părut?
       4. Dacă îţi place să scrii, de ce nu postezi?
       5. Dacă ai un blog sau ceva de genul unde îţi postezi ficurile, dă-mi-l şi mie, fie-ţi milă de sufleţelul meu!
       6. Ai planuri năstruşnice pentru această vară?
       7. Ce îţi place să faci cel mai mult în timpul liber?
       8. Care sunt ultimele filme vizionate de tine?
       9. Ultimele cărţi citite?
       10. Eşti adorabilă! (nu e o întrebare) : ))
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Leviathan. :X Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X I_icon19

Sus In jos
 

Leviathan. :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-