Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Leviathan. :X - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Leviathan. :X - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Leviathan. :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Leviathan. :X - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Iun 2016, 01:22

Sal kf

1. Cum te mai simți, cum o mai duci?
2. Ce te-a făcut să alegi să studiezi la facultatea de automatică?
3. Sper că mai desenezi (nu-i întrebare k)
4. Pentru că eşti un membru vechi, crezi că forumul s-a schimbat în rău?
5. Ți-e dor de membrii vechi care nu mai intră?
6. Citeşti ficuri de aici? (LMAO) Dacă da, ce ficuri?
7. Care este romanul tău preferat şi de ce?
8. Ce te atrage la o carte?
9. Rockstadt sau Summerwell? (asta e de suflet)
10. Pentru că e 10 şi e data naşterii tale, postează o opinie proprie/un rant despre orice. Feminism, homosexuali, politică, Trump, forum, persoane, carti, bloguri, despre ce vrei tu, dar să fii sinceră.
11. Jocul preferat este...
12. Aş vrea să am nişte întrebări mai inspirate, dar pnm
13. Care crezi că sunt şansele României la Euro 2k16?
14. Părere Kanye West =))))))
15. Ăm, dacă ai fi un fel de cartofi prăjiți de la Mc, ai fi dippers, wedges sau clasici?
16. Mâncarea preferată?
17. Care a fost primul tău prieten de pe forum şi cum a evoluat totul?
18. Ce te atrage la o persoană astfel încât să te facă să vrei să porți o conversație cu ea?
19. Cum e să fii majoră?
20. nush ce să pun la 20, zi tu ceva frumos aici

pwp
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Leviathan. :X - Pagina 3 Asss10Leviathan. :X - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Leviathan. :X - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Leviathan. :X   Leviathan. :X - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Iun 2016, 02:34

is cancer okay? a scris:
Sal kf

1. Cum te mai simți, cum o mai duci?
2. Ce te-a făcut să alegi să studiezi la facultatea de automatică?
3. Sper că mai desenezi (nu-i întrebare k)
4. Pentru că eşti un membru vechi, crezi că forumul s-a schimbat în rău?
5. Ți-e dor de membrii vechi care nu mai intră?
6. Citeşti ficuri de aici? (LMAO) Dacă da, ce ficuri?
7. Care este romanul tău preferat şi de ce?
8. Ce te atrage la o carte?
9. Rockstadt sau Summerwell? (asta e de suflet)
10. Pentru că e 10 şi e data naşterii tale, postează o opinie proprie/un rant despre orice. Feminism, homosexuali, politică, Trump, forum, persoane, carti, bloguri, despre ce vrei tu, dar să fii sinceră.
11. Jocul preferat este...
12. Aş vrea să am nişte întrebări mai inspirate, dar pnm
13. Care crezi că sunt şansele României la Euro 2k16?
14. Părere Kanye West =))))))
15. Ăm, dacă ai fi un fel de cartofi prăjiți de la Mc, ai fi dippers, wedges sau clasici?
16. Mâncarea preferată?
17. Care a fost primul tău prieten de pe forum şi cum a evoluat totul?
18. Ce te atrage la o persoană astfel încât să te facă să vrei să porți o conversație cu ea?
19. Cum e să fii majoră?
20. nush ce să pun la 20, zi tu ceva frumos aici

pwp

Halloo! <3

1. Half dying, half still smilin'. 
2. Am auzit că la arhitectură nu te mai angajează imediat după ce termini facultatea, iar la telecomunicații se duc deja prea mulți.
3. :)) Aici nu te dezamăgesc. ^^
4. Da.
5. Da, chiar îmi e de unii.
6. Nu citesc nimic beletristic de pe net. Prefer cărțile. Deci nu citesc ficuri.
7. Carrie, de S. King, pentru că tipa e fuckin' badass și pentru că telekinezie.
8. Trebuie să recunosc, coperta și rezumatul mic de pe spatele ei. Aș citi și o carte prost scrisă, dacă ar avea coperți cartonate. =))) weird shit af
9. Auch, doare. Ăăăpft.. cred că Summ..Rocks.. Dammit you. Nu răspund la asta. (D)
10. De la 2:15 mă chinui să scriu ceva aici despre globalizare și mai știu eu ce. Și cum nu-mi vin ideile în momentul de față, am să revin în după-amiaza asta cu un edit. ^^ Edit: Bun, deci.. de ceva timp sunt interesată de marile probleme ale lumii și anume globalizarea, încălzirea globală și relațiile dintre oameni. Consider că toate se leagă și dacă undeva se greșește, afectează și celelalte două ramuri. Cum am devenit mai confortabili, suntem mai poluanți. Cumpărăm tone de alimente pe care ulterior nu le consumăm și le aruncăm, facem risipă și nu avem altundeva unde să aruncăm această risipă decât în spații 'special' amenajate( țările sudice în special) și în oceane. Cred că majoritatea oamenilor a devenit o nație de tâmpiți preocupați de propria persoană, superficiali care așteaptă să gândească alții în locul lor. Și asta nu numai că afectează societatea, dar și mediul. Creăm din ce în ce mai multe magazine, marketuri și când nu mai avem ce întrebuințare să le dăm lucrurilor pe care le luăm, le aruncăm cine știe unde. Întoxicăm planeta. Și se mai și defrișează în prostie ca să crească CO2. Csf. Consider că, dacă am fi avut măcar 40% din populație preocupată de astfel de probleme și nu de cum să ne lungim teritoriile prin violență, am fi putut evita topirea ghețarilor de apă dulce și subțierea stratului de ozon. Poate chiar am fi ajuns o specie foarte dezvoltată, iar filmele SF nu ar mai fi fost pură închipuire.
*am aburit și m-am învârtit de nici io nu-i mai dau de cap. Am și uitat ideea principală. :s*
11. Flirtul :> 
12. Ohoho, le ai. M-ai pus pe gânduri la câteva. E 1:44 și eu nu am răspuns la întrebarea #10.
13. Nu mari. În procente, hai să zicem undeva pe la 10% șanse de reușită, cu indulgență. Am avut meci frumușel cu Franța, mă gândesc că e în stare de ceva (echipa națională).
14. Îmi e indiferent tipul, deși-mi pare îngâmfat.
15. Clasici, always clasici.
16. Acum&pentru totdeauna cartofii prăjiți cu șnițele și salată. Smr.
17. Nu mai țin minte care a fost primul meu prieten de pe forum. Dar știu că printre primii au fost Bubu, Deea, Meyryn și Crystal și cu toții știm cum au evoluat lucrurile. =))
18. În mare parte, felul cum vorbește. Cam toate persoanele open-minded pe care le-am întâlnit au un vocabular frumos. Și apoi mai e și modul în care se îmbracă. *da,da, superficial, ikik* De obicei, refuz să discut/ deschid o conversație ce conține subiecte complexe cu cei care poartă cămăși roz/roșii, desfăcute la primii nasturi și lanțuri de aur cu semnul dolarului atârnând de ele.
19. Deocamdată e bine. Mi-e să nu fac, în curând, 10 pentru corupere de minori XD.
*e deja 2:09 și nu am răspuns la #10 goshdarnit.
20. Știu că probabil ai mai auzit/citit citatul, dar mi se pare foarte motivant, iar mi-e mi-a schimbat mult modul de gândire XD. E unul din motto-urile mele.^^
'You must be the change you wish to see in the world.'- Mahatma Gandhi

Mersi mult de întrebări! *hug*
Sus In jos
 

Leviathan. :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-