Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Tâmpenii modificate. <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul
AutorMesaj
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Mier 29 Apr 2015, 18:07

Awwww, multumesc! :3 
Prima coperta, cea pentru prietena ta, mi se pare mult mai misto. Este mai aproape de genul meu. Cred ca si continutul cartii este super. In schimb, coperta ta mi se pare draguta, doar ca nu se vede foarte bine titlul cartii de personajul ales. De asemenea, nu inteleg ce scrie. E frumos scrisul, dar eu nu-l inteleg. Primul cuvant cred ca e "singurul", dar de urmatorul nu imi pot da seama. Nici la prima coperta nu se vede scrisul de personaj, insa se intelege, iar eu cred ca este important sa intelegi si titlul unei carti, caci, teoretic, el te atrage cel mai mult cand vrei sa citesti ceva. Culorile si efectele sunt extraordinare, doar sunt specialitatea ta. :)) Nu am cum sa compar copertile intre ele, caci sunt total opuse, doar ca am simtit nevoia sa mentionez despre titlu.
Succes si cu urmatoarele postari! Te pup.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Joi 30 Apr 2015, 17:02

Rhye, pe coperta mea scrie "singurul copil". Nu se intelege prea bine, din cauza fontului, e mai decorativ. De obicei cu textul eu o dau in bara, dar iti spun ca am vazut multe coperti cu titluri blurate sau mai cidat puse. Plus as dori sa incerc chestii noi. (oricum altora poate le iese clar si bine, mie imi iese inca varza) Dar iti multumesc pentru sugestie si pentru atentionare.

Lucrări noi, coperţi noi. Tot exersez. ^^


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Joi 30 Apr 2015, 20:11

N-am mai trecut pe aici. Să-mi fie rușine!
Păi exersează tu cât vrei că mie mi se pare că deja ai atins apogeul. :))) Așa...ai putea să-mi mai faci și mie câteva avatare care să semene cu cel actual, dacă nu cer prea mult?  rusinos M-am îndrăgostit de astfel de imagini și sunt sigură că tu le-ai amplifica valoarea lor. ^^ 
Succes în continuare! a hug
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 01 Mai 2015, 21:32

Lucrări noi! Coperţi noi şi două avatare mici pentru tine Ihcene.
În caz că vă miraţi de ce scrie art by hiimera (asta fiindcă acele coperţi sunt puse pe un site şi a trebuit să am un watermark).
Vă sugerez ca la imaginea I AM WATCHING YOU VERS2 să apăsaţi de mai multe ori ca să se deschidă pentru a se vedea.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Sam 02 Mai 2015, 12:29

Mda...Am ratat o postare, scuze. M-am uitat si la postarea pe care am ratat-o si cel mai mult mi-a placut coperta Outta my sistem. Este expresiva si foarte frumos realizata. Celelalte mi se pare dragute, dar sunt cu baieti coreeni, dupa care nu ma prea dau in vant. Nu am nimic de reprosat la efecte deoarece nu am lucrat niciodata in Photoshop si sunt sigura ca nu ar fi nimic negativ de zis in acest sens. M-am uitat si la alte postari din acest topic, iar acelea parca nu erau asa bine lucrate. Se observa o evolutie, oricat nu m-as pricepe eu. =)))
De asemenea, avatarele lui ihcene imi plac foarte mult. Al doilea, in mod special. Are acele vene realizate pe ambele maini, iar asta il face creepy. Evident, copertile sunt si ele frumoase. La toate se vede titlul foarte bine, iar la Abstract man, fondul este genial. Coperta cu "Liceul de dizabilitati" este foarte draguta. Personajul imaginii se potriveste perfect cu titlul si efectele folosite. Bucatica aceea de harta, folosita ca background, cred, este interesanta si nu imi mai pot lua ochii de la ea. :)) Esti foarte creativa. Eu nu m-as fi gandit la asa ceva. Bine, eu in general nu gandesc,deci da! Anyway, succes in continuare. Pwp.


Ultima editare efectuata de catre Rhye in Sam 02 Mai 2015, 15:57, editata de 1 ori
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Sam 02 Mai 2015, 14:55

O.O Ti-am spus vreodată cât de mult te iubesc? Îți mulțumesc mult pentru avatare, sunt superbe și le voi folosi pe amândouă. De asemenea, nu-mi pot lua ochii nici de la celelalte lucrări. Sunt deosebite, mai ales LDD.
Succes în continuare! a hug
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Dum 03 Mai 2015, 12:11

Lucrări noi, adică alte coperţi pentru câteva persoane de pe facebook şi altele...
Mă bucur că pot aduce mai multe chestii deodată.
Rhye acele coperţi cu asiatici sunt special făcute pentru un site cu tematică asiatică. xD

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - dar pe care am dat-o.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Mier 06 Mai 2015, 20:34

Lucrări noi.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Mar 12 Mai 2015, 09:51

Lucrări noi, de data aceasta și mai multe ca număr. xD Așa ca să se sature toată lumea. Tot coperți, dar în curând mă voi apuca și de alte chestii gen semnături, avatare.
De la vechi la recente (adică de acum câteva zile, până astăzi) Țin din nou să menționez că aceste coperți sunt făcute în mare majoritate pentru niste persoane de pe două site-uri.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 15 Mai 2015, 15:52

Ok, ştiu că nu am mai trecut pe aici, dar cut toate tezele şi testele şi alte chestii, nu am avut timp nici să respir. (LOL, încă trăiesc şi God, ce ghinion). Mdeci...toate-s extraordinare, în speciae cele din ultima postare. Toate sunt preferatele mele, dar fără cele cu coreeni. (D) Cea mai frumoasă copertă mi se pare "39 de minute până la apus" și mai îmi place și cea cu pasul la stânga spre iad, parcă așa era titlul. Coperțile se potrivesc perfect cu titlurile cărților. Și la postarea anterioară s-au potrivit, dar parcă aceastea sunt mult mai frumoase. Dintre cele trecute, îmi place a,b,c și...cumva în coperta d este Selena Gomez? =)))))) Nu prea o văd bine, dar cred că ea este.
Merci de anunț, dar nu era nevoie, căci îți urmăresc subiectul, la fel și la Reflect din nou. Și, ik, am spus că trec și chiar ți-am votat mai toate postările de pe acolo, doar că nu am apucat să las un comentariu. Sper să reușesc în seara asta. Pwp.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 29 Mai 2015, 13:13

Am mai lucrat, dar pun decât câteva. Cele mai recente.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 05 Iun 2015, 11:50

Lucrări noi.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 12 Iun 2015, 18:29

Inca nu imi vine sa cred ca a trecut asa mult timp de cand nu am mai trecut pe aici. Rusinica mie. can\'t see !!!
Absolut toate seturile mi-au placut de aceasta data, chiar si cele cu coreeni. Ca intotdeauna, ai stiut cum sa folosesti culorile si efectele in asa fel incat sa ma lasi uimita. Toate cele 3 "Black Illusion" ale tale mi se par dragute, chiar daca nu vad vreo diferenta mare intre ele. Oricum, tu esti un geniu si asa vei ramane toata viata ta. Sper sa mai aduci lucrari, chiar mai multe pentru vremea aceea cand voi trece si eu pe aici, dupa multe si multe amanari, si sa nu fiu dezamagita ca nu mai sunt lucrari.
Pwp 
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Lun 22 Iun 2015, 15:44

Lucrări mai recente. Coperţi.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Mar 23 Iun 2015, 09:28

Bună  a hug
Din fericire, am reuşit să ajung la timp. Sunt foarte drăguţe, în special ultimele două. Îmi plac personajele foarte mult la 5 şi 6, iar la restul coperţilor consider că te-ai axat mai mult pe efecte. Idk, aşa mi se pare mie. Ultima, cea cu băiatul super drăguţ, este preferata mea! Este şi şarpele ăla foarte mişto pe acolo care mi-a atras atenţia, iar pe lângă asta nuanţele de verde sunt extraordinare. Sunt foarte curioasă cât timp îţi ia să faci o astfel de copertă :))
Coperţile 5, 4 şi 1 se potrivesc foarte bine cu titlurile cărţilor care, de asemenea, se văd foarte bine şi sunt încadrate frumos. 2 & 3 nu mi-au plăcut aşa mult ca restul, dar sunt şi ele foarte muncite.
Succes în continuare! Pup.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 17 Iul 2015, 09:35

Lucrări mai recente. Mai multe coperţi.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 17 Iul 2015, 18:32

Cât de frumos editezi! (nu mă pot abține să nu zic asta)
Chiar am făcut bine că am venit pe aici, eu una îți ador lucrările.
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Dum 19 Iul 2015, 13:10

In sfarsit, fara coreeni. =))) Imi plac foarte mult toate creatiile. Toate modelele alese se potrivesc foarte bine cu tema copertii si chiar si cu titlul. Iubesc nuantele acelea de albastru de la coperta 5. De asemenea, te descurci din ce in ce mai bine la scrierea titlurilor. Se vad foarte frumos si clar.
Esti geniala. Te pup.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Joi 23 Iul 2015, 15:31

Vai, de când nu am mai trecut pe aici! Chiar voiam să văd ce mai editezi. Mi-au plăcut foarte mult lucrările tale, ca de obicei; editezi genial și mă bucur că am ocazia să le văd și să le admir.  hey sexy ! Îmi place foarte mult cum îmbini lucrurile într-o poză, sunt foarte plăcute ochiului. Spor în continuare la editat, abia aștept să văd următoarele tale lucrări. *kisses&hugs*
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Sam 22 Aug 2015, 15:44

Elina de când nu te-am mai văzur pe aici, bine ai revenit! Mă bucur că ţi-au plăcut lucrările.
Revin cu edituri ceva mai recente, unele de ieri şi azi, altele de prin iunie, cred. :)) Plus cea de la concursul GFX de pe forum.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - recentă
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - recentă.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - recentă.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - recentă.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - recentă (azi)
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Sam 22 Aug 2015, 19:08

Bună! Mersi mult de anunț! Și eu mă bucur că am revenit pe aici. ^^ Sunt tare frumoase imaginile acestea, a patra și a cincea mi-au captivat atenția complet, au fost diferite și modul în care le-ai editat a fost foarte ingenios. Îmi place cum culorile din lucrările tale sunt întotdeauna îmbinate așa frumos și plac așa mult ochiului, transmit o stare de bine. Prima este, de asemenea, genială. Îmi plac mult imaginile care sunt așa colorate. Îmi place cum culorile pe care le folosești exprimă diferite sentimente, cum ar fi cele cu ”warm heart” și ”cold heart”. Faci o treabă foarte bună în editat și abia aștept să mai postezi. *kisses&hugs*
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Mar 25 Aug 2015, 13:47

Oke, păi să-mi fie rușine pentru că am lipsit atât și să-mi mai fie rușine pentru că primul lucru pe care l-am verificat nu a fost topicul cu lucrările tale. T_T S-au strâns o grămadă de lucrări și mi-a luat ceva timp până să le văd pe toate, dar pot spune că la fiecare holbam ochii. :))) Nu pot să-mi aleg un preferat, întrucât toate sunt de nota 10 și după atâta timp mi-am dat seama că (virguliță) creațiile tale îți reflectă personalitatea și conturează o persoană foarte creativă și rafinată.
Recunosc, am încercat și eu o dată să creez ceva asemănător cu ce faci tu, dar mi-a ieșit un fail total. :))) Ai un stil aparte și nu te remarci doar prin imagini editate, ci și prin arta scrisului.
Mai mult nu știu ce să mai zic, decât un baftă în continuare și dacă nu te superi să mă mai anunți și pe mine când mai postezi. ^^ Bye! ∩(︶▽︶)∩
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 28 Aug 2015, 15:16

Sal.  happy Prima imi place cel mai mult, chiar este preferata mea. Ai ales niste culori foarte frumoase, iar acel craniu se potriveste de minune cu gestul personajului. De asemenea, o iubesc pe cea cu Kaneki. Imi plac culorile la toate creatiile, insa la primele trei imagini sunt superbe. Te-ai intrecut pe tine!  a hug
Iti multumesc frumos de anunt si sper sa postezi cat de curand, iar daca se poate, sa pui o imagine editata si cu Kaneki, pls. Pwp.
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Joi 03 Sept 2015, 15:35

Hi.
Nu am mai trecut de mult pe aici si am cam pierdut multe. Ador ultimele imagini, in special cea cu Kaneki, insa si perechea cold heart\warm heart este interesanta.
As vrea sa vad mai multe creeatii ale tale, ai evoluat foarte mult de cand nu am mai intrat eu pe forum. Te rog frumos sa ma anunti si pe mine cand mai postezi.
Spor in continuare! kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19Vin 18 Sept 2015, 12:30

Creaţii noi, coperţi totuşi. Toate premade-uri (ignoraţi titlurile stupide). : ))

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Tâmpenii modificate. <3   Tâmpenii modificate. <3 - Pagina 28 I_icon19

Sus In jos
 

Tâmpenii modificate. <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 28 din 29Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-