Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradoxul îndrăgostirii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ce credeti despre "Paradoxul îndrăgostirii"?
Este exceptional! Il iubesc!
Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_lcap73%Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_rcap
 73% [ 11 ]
Imi place, dar parca ii lipseste ceva ... E bunicel.
Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_lcap27%Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_rcap
 27% [ 4 ]
Este graznic! Mi se pare o pierdere de timp ...
Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_lcap0%Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 15
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradoxul îndrăgostirii   Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 10:31

Surioara..... Ce tarziu ajung pe aici! Ciudat e insa ca nu stiu cauza intarzierii asteia! Eh, lasand la o parte munca de detectiv particular, (pentru mai multe informatii ma gasiti la numarul de telefon indisponil momentan rolling on the floor stai putin.... 07 mai departe mi-e lene sa tastez), e timpul sa spun si eu cate ceva despre capitol. Pai.... pai! Perspectiva Sakurei e foarte OK, imi place, dar nu cat cea a lui Sasuke. E un capitol interesant si cam hilar. adica, mie-mi vine sa rad asociind personalitatea asta a skurei cu lumea patetica cunoscuta sub numele de "viata reala". Cum am spus acum cateva zile cand vorbeam la telefon cu cea mai buna prietena despre pantaloni scurti : "Asa cum lupul isi schimba blana, dar naravul ba, asa si omul se schimba de haine, dar nu si de FITE!" - Citat propriu si personal, nu plagiati!!! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Sa recunoastem acum.... E un capitol chiar foarte bun! Alle, noi avem aceeasi problema sau probleme! Pentru inceput trebuie sa spun ca nu-i nevoie sa te iei dupa creierasul tau genial care-ti zice ca nu-i frumos ce scrii. Toti suferim de aceasta boala... uneori! Ceea ce nu-ti place tie poate altii iubesc! Eu am o pasiune deosebita pentru ficurile tale, si nu doar pentru ca esti o scriitoare geniala. Cea mai buna prietena a mea se cheama tot Alexandra si, la fel ca tine, are un talent deosebit in a scrie ficuri... cu iubirea vietii ei...... ( tobele va rog).... "Arhicunoscutul cantaret canadian : Justin Bieber" Ceea ce va diferentiaza este stilul de a scrie, tu este pe val cu operele mai psihologice, iar ea cu cele mai amuzante. Sfatul meu : scrie in continuare. Soro, talentul tau urla! "Ajutor!!!! Ma ascunde!!!" Eu l-am auzit! (D) Pai, atat! te rog sa ma anunti cand postezi nextul! Te kiss dulce! Spor la scris! a hug Ja ne! hi!
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradoxul îndrăgostirii   Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 00:54

Deci n-ai idee cat ma amuza creatia asta a ta. =))))))))))
Tu si Eurovisionul mi-ati facut seara mai frumoasa! =))))))))
Oricum e diferit intr-o anumita maniera de ce am citi pana acum si aici ma referi la fanficuri SasuSaku! Chiar imi place :)))))
Sper sa ma anunti cand postezi noul capitol :)


Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dalia
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 21
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : -1
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc ficuri si sa askult muzika

Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradoxul îndrăgostirii   Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Mai 2013, 17:54

buna aleee, tiam zis ca o sati dau comm si aici si la celalalt fic al tau dar pe asta lam gasit mai usor ca era pe aceasi pagina cu alalalt. mam apucat ca sa citesc ficu asta pentru ca m,am uitat la semnatura ta care aparopo imi place si tiam vazut toate ficurile dar am zis ca trebuie sa le citesc si io asa ca nu mam mai putut sa ma abtin. chiar mi se pare ca seaman mia mult dwecat credeam cu celalt fic deal tau ca e tot cu adolescent si sasuke tot ca un imbecil se poarta doar ca aici nu mai are si personaliatatea dubl asi nici sakura cred si ea e mai tupeista si doar aspect e la fel. da cred ca daca voi sta sa ma gandesc voi putea sa prevad cum vor ajunge de la ura la iubire si sper co sa ma surprinzi si pe mine si pe toti cititoi de ai tai care vor sa nu fie ceva ce poate fi prevazut daca ai mai citit ceva asemanator. imi place idea cu proiectu si o consider original ca io nam mai vazuto si pare dragut da trebuie sa si comentez si sa zic ca tot din nou ii aducin impreuna in aceasi casa si asat numi mai pare prea bine. poate ca ne pregatesti tu ceva.... titlu e chiar mult prea tare ca nici nu lan intelesz pe tot si nici toate cuvintele din capitolele tale. nu stiam ce-i paradox si mam uitat intron dictionary si am aflat si nu stiam nici din ultimo capitol cei aia spermatozi sau cum so scrie sau ceva de genu si mai erau chestii cu cuvinbte dealaea care ma omoarau ca nu le intelegfeam. atunci cand a intrat saku ii biriou lu jiraya si a zis de cum vroia cxa sa-l omoare si ai zis tu aasa niste cuvinte ca ma durea capu deja. asat inseamna totusi ca e bine ca ai multe cuvinte si ca sti multe cea ce e foarte minunt. intrebari pt personaje nam aici ca deja tiam pus dincolo da sper ca vei pune si tu acel next care vad ca nu ai mai postat de mult si sunt curioasa cum vei face idea asta sa fie prea tare ca eu iti iubesc si ficu asta sa sti!!!!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradoxul îndrăgostirii   Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 19:07

Fanfic inchis la cererea autoarei.


I had to break myself to carry on.


Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradoxul îndrăgostirii   Paradoxul îndrăgostirii - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Paradoxul îndrăgostirii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-