Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragostea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Fun♣
Genin
Genin
Fun♣

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractia♣
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte tare.

Dragostea Empty
MesajSubiect: Dragostea   Dragostea I_icon19Sam 06 Apr 2013, 13:17

Hey. Acesta este primul meu fic sper sa va placa nu cred ca este atat de reusit dar incerc si eu.:)



Seoul..

,,Soarele rotund si palid se prevede printre "... perdeaua din camera mea enervandu-ma.De ce nu putea ramane printre nori si trebuia sa ma scoale?
Nimeni nu poate stii!Imi pun perna pe cap si ma intorc cu spatele la soare.
Eu sunt Alexa ..16 ani bifat,par saten , Coreeanca ,oh jeah, asta uitasem.
Dar sunt stabilita in frumosul oras Moscova.
Rusia este mereu posomorata, dupa parerea mea.Aproape tot timpul este noros si ploua.Exista si un dar undeva, intr-o fundatura produsa de un sir de blocuri se afla prietenia adevarata. Un grup de persoane iti pot fii alaturi la orice necaz doar trebuie sa "strigi".
Stiu ciudat, toata lumea spune asta. Dar doar acolo micutii coreeni pot fii liberi.
E o singura veste buna in toata harababura care o creeaza soarele.
Astazi, incepe VACANTAA de Vara.
Destinatie finala : Coreea,Seoul.Va fi cea mai tare vacanta, va asigur.
Deci planurile sunt puse la punct.
Eu si prietenele mele cele mai bune mergem in Seoul la bunica Adriei.Adria fiind una din prietenele mele.
Deci 3 fete in Coreea, egal distractie maxima.
Bun revenind, ma ridic dupa alte 30 de minute de foit in pat.
Ma duc la fereastra si o deschid larg , dupa care ma indept spre baie. Aici Stop nu aveti voie sa intrati !Totusi e baia unei fete.
Lasand trancaneala, ies din baie si ma napustesc peste pat. Nu vrea sa stea ! De ce nu vrea sa stea?
Cat de greu poate fii sa faci patul ?
Stiuu sunt o tipa ciudata, nu imi mai spuneti si voi ca stiam asta, o aud de la toate persoanele din jur.
Finally am reusit ,a mai ramas doar sa ma imbrac. Deschid dulapul din lemn si ma uit la el jumatate de ora .
O bluza imi face cu ochiul.Intr-un final imi iau bluza de pe umeras impreuna cu o pereche de blugi galbeni.
Imi prind parul intr-o coada si ies pe usa dormitorului cu valiza in mana.
Da, stiu ,o valiza 3 luni impossible pentru o fata de 16 ani ,dar incerc sa supravietuisc cu putin.
Da ,de unde! Mai am o geanta jos.
Imi iau la revedere de la mama si fratiorul meu si ies pe usa unde ma asteptau Adria si Criss gata de drum.
Cea mai urata parte este ca ele sunt mai mari decat mine si fac pe sefele, lasa daca nu le-o coc eu in vacanta asta sa nu imi spui mie Alexa.
Coboram treptele nesfarsite ale blocului si ne indreptam spre aeroportul care nu era la mai mult de 10 minute de casa mea.
Pe drum Cris ma tot cicalea cu intrebari de gen: " De ce ai intarziat?"," Stii cat am asteptat?"
Eu ,in gandul meu : Da mai lasa-ma femeie ,ca lenea e mare la mine!
Da bine ca nu i-am spus asta ca ma alegeam cu un picior in spate de nu stiam ce m-a lovit.
In scurt timp am facut check-in-ul si ne-am imbarcat.
Pun capul pe geam si stop cadru ,cad in lumea minunata a viselor.
2 ore nu ma deranjeaza nimeni ,dar cand arterizam fetele imi sar in cap "Trezeste-te !!"
Cam enervante, nu credeti?
Suntem verificate sa nu cumva sa avem droguri la noi. Pe bune, oameni buni ati vazut voi vreo fiica de General de pluton cu droguri la ea?
Asa ziceam si eu.
Dupa aceasta cautare plictisitoare mergem si luam un taxi pana la apartamentul bunicii Nana.Asa am poreclit-o eu si Criss acum cateva veri.
Dar nu v-am spus un lucru ,daca reusim sa ne descurcam singure vara asta ,parintii ne-au spus ca s-ar putea ,DOAR s-ar putea sa ne lase sa ramanem definitiv.
Deschidem usa si nu era nimeni , dar mai tarziu aflam de la Adria ca bunica s-a mutat la azil pe fond ca este prea batrana.Nu este batrana la 61 de ani ,din contra ,este tanara.
Ma duc spre camera mea si imi despachetez cateva din lucruri.
Ma imbrac de concert , o prietena de-a Adriei ne-a invitat la concertul SHINee de asta-seara.
Imi iau geanta si ma duc in sufragerie de unde in 2 ore vom pleca spre concertul celei mai tari trupe de k pop.

***
Orele trec extrem de repede iar concertul este pe terminate.Luminile sunt magnifice iar ei si mai magnifici.
Dupa concert ne indeptam spre culise unde ne-a zis prietena Adriei , Hira sa venim.
Intram si o vedem pe ...........







Sper sa va placa stiu ca nu este atat de reusit dar FUN.Astept pareri.


Ultima editare efectuata de catre Stelya• in Mier 10 Apr 2013, 16:15, editata de 1 ori
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Dragostea Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea   Dragostea I_icon19Sam 06 Apr 2013, 13:28

Prima! Dau edit dupa:))

Edit:

Hey! dap !
Multumesc ca m-ai anuntat. happy
Sa sti ca te descurci super bine pentru o incepatoare , dar ar trebui sa mai adaugi descriere , pentru ca fara ea actiunea e prea grabita. think
Inainte sa postezi un capitol , reciteste-l de cateva ori pentru a corecta greselile pe care le ai. dap !
Iti dau un sfat pentru a te perfectiona: Citeste cat mai multe ficuri , desigur cand ai timpt , create de persoane ce au experienta si stiu ce fac. rusinos
Asa vei deveni tot mai buna si vei fi mandra de tine a hug
Te rog sa ma anunti cand pui nex-ul , care sper sa vina cat mai repede si orice ai face , sa nu te dai niciodata batuta , pentru ca nimeni nu e perfect. good job
Deny te kiss si iti ureaza succes in continuare! jos palaria in fata
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Dragostea Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea   Dragostea I_icon19Sam 06 Apr 2013, 17:08

Interesant acest fic.
Cu toate ca titlul nu prea este bun ideea ma atrage foarte mult.
As vrea sa vad cum decurg lucrurile in capitolul urmator.
Pe cine vede ?
Oare un baiat dragut ? :) ma prostesc si eu ca nu am ce face.
Sa ma anunti cumd pui urmatorul capitol.
Te-am pupat :x
Ja Ne !
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragostea Asss10Dragostea J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragostea Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea   Dragostea I_icon19Joi 27 Iun 2013, 18:53

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragostea Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea   Dragostea I_icon19

Sus In jos
 

Dragostea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-