Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ritual satanic - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ritual satanic - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ritual satanic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 10:58

Doamne!Esti geniala!
Chiar am ce invata de la tine, faci capitolele atat de intresante, sti sa punctezi atat de bine descrierea...As vrea sa pot sa fac si eu asta...sa povestesc ca tine!
Ador ficul asta...am o vaga banuiala...Sasuke e criminalul?!Vrea sa-i faca acelasi lucru si lui Karin?!Dar Sakura, ea a picat la mijloc?!
Abia astept sa vad ce idei iti mai vin!Astept next-ul repejor!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Ritual satanic - Pagina 2 33
Sus In jos
Cerculeț
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Argeș
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 6

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Mai 2013, 18:12

Hello, hello.
M-a atras la nebunie titlul, de obicei ador titlurile care au o esență de mister. Conținutul pot spune din toată inimă că mi-a plăcut, povestea este incitantă, am citit toate capitolele. În timp ce citeam îmi puteam imagina foarte clar personajele și întâmplările, simțeam frica Sakurei din momentul în care a văzut crima, și toate astea datorită descrierii tale atât de amănunțită și atât de reală. Îmi place că acest fic are urme de sadism, sunt preferatele mele.
O să fie un fic foarte interesant, presimt asta, și sunt mai mult ca sigură că o să existe și scene mai fierbinți, oricât de subtile ar fi, între cei doi, Sasuke și Sakura. Nu prea știu ce să spun, dar atitudiea lui Sasuke îmi pare foarte interesantă, sper să rămână așa de misterios pe tot parcursul fic-ului, iar Sakura să fie la fel, nebună. *laughs*
Oricum, chiar vreau să văd continuarea, sunt foarte curioasă cum o să evolueze povestea, de fapt acțiunea acesteia, chiar vreau să văd dacă Sakura va rămâne prietenă cu Karin, sau dacă aceasta îi va povesti despre dubioasa atitudine a lui Sasuke de seară.
Abia aștept, spor la scris idei! *hug*
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 18:18

Colindam paginile ficurilor mai vechi pana m-am orpit la al tau. M-am holbat ceva vreme la el pana mi-am adus aminte de poveste. Am inceput sa-l citesc inca de cand l-ai postat, iar acum vin cu un com. Imi place mult actiunea, felul cum narezi si descri-doar esti tu, tre- sa fie ceva genial pana la urma urmei, nu?-. Vad ca ai cam abandonat ficul pe-aici. Sa nu cumva sa-l inchizi, e foarte reusit. Tu scri genuri de fic horror sau ceva legat de supranatural, d-aia imi plac toate ficurile tale. Sa nu mai spunem de descriere si restul. Astept next.

P.S.: Imi place descrierea dedicata Lissei.



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ritual satanic - Pagina 2 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 22:19


Capitolul 4



Sakura’s point of view:

Îmi doream să-l mai privesc pe bărbat, aşa, în intimitatea lui, cu pielea brăzdată de picăturile de apă fierbinte şi cu ochii închişi. Erau frumoşi, erau negri, dar erau închişi. Părul îi strălucea, lipit de ceafă, lung şi negru. Abdomenul i se încorda, dezvăluindu-şi muşchii bine conturaţi şi puternici. Maxilarul proeminent îmi atrase atenţia încă de prima dată când intrasem pe uşă; denota putere, masculinitate... îl reprezenta pe el. Sprâncenele întunecate, uşor arcuite şi arcadele proeminente ale ochilor, cât şi genele lungi, curbate şi negre îmi creeau o senzaţie de gol. Un gol interior, un gol al meu. Picăturile de apă se scurgeau de pe buza lui superioară pe cea inferioară, întredeschizându-şi gura uşor. Golul se mărea, iar eu nu încetam să aprofundez.
Îmi păstrasem un moment pentru a-l mai privi, însă paşii grabiţi veniţi din dreptul scărilor, m-au convins că era vremea să plec.
M-am lăsat pradă umbrelor, lipindu-mi corpul de perete. Karin, într-o cămaşă de noapte albă, vaporoasă, şi-a făcut simţită prezenţa în baie, ciocănind de trei ori în uşa larg deschisă. Sasuke, neclintindu-se, a invitat-o să intre.
Nu îmi era dificil să ghicesc ce urma să se întâmple şi nici că nu aveam de gând să părăsesc holul. Picioarele îmi tremurau, şi nu ştiam dacă era de vina vântul strecurat pe sub uşa de la intrare sau felul în care bărbatul îşi îmbrăţişa nevasta,  cuprinzându-o de ceafă cu o mână, iar cu cealaltă îndepărtându-i bretelele subţiri ale cămăşii. Părul ei roşcat şi lung strălucea în lumina puternică a becului, inima –eram convinsă- îi bubuia în piept, iar sângele îi pulsa nestingherit.

Pielea ei bronzată, ochii lui negri, degetele ei lungi, parul lui negru, buzele ei pline, abdomenul lui...

Trupul ei, trupul lui...

Mi-am umezit buzele cu limba, în timp ce mă afundam şi mai tare în întuneric. Voiam să plec. La naiba, îmi doream atât de mult, dar intimitatea lor mă fascina şi oricât aş fi vrut în momentul ăla să plec... Nu, nu puteam să plec! Mi-am lăsat pentru câteva secunde capul pe spate şi mi-am închis ochii, gândindu-mă la individul brunet din cabina de duş şi la monstrul din faţa ferestrei din capătul holului; etajul unde mă instalasem eu. Fusese un vis oare? m-am întrebat indecisă, deschizându-mi ochii.
Jocul lor pervers continua chiar sub ochii si obrajii mei imbujoraţi, iar culoarea de roz aprins se intensifica pe măsură ce atingerile lor deveneau din ce în ce mai intime. Lipită de perete, Karin, îl strângea pe Sasuke la pieptul ei, lăsându-l să se bucure de gura ei în întregime. Şi nu doar buzele le erau strânse una de alta, toate părţile corpurilor celor doi îndrăgostiţi tânjeau una dupa alta. Concentrându-mi atenţia doar pe buzele flămânde, realizez că gura-mi era cât se poate de uscată, iar trupul rigid.

      - Sakura, în momentul ăsta pleci şi nu te mai întorci, căci daca o vei face, vei da de dracu şi nu ştiu daca vei găsi vreo scuză să scapi; – am tras aer în piept, calmându-mă- oricum, devine plictisitor.

Eram suprinzătoare şi de neînţeles, dar eram o femeie capabilă de multe lucruri şi eram mândră, în sinea mea, de personalitatea pe care o aveam, deşi existau mici părţi nefinisate. Aveam o slăbiciune pentru ciocolata cu lapte şi fresh-ul de mandarine. Cu siguranţă, doar de la acest gând, un gol se formase instant în stomacul meu, care –eram convinsă- nu avea să dispară până nu-mi primeam porţia binemeritată. Bucătăria era spaţioasă şi decorată frumos, nuanţele de orange predominând. Frigiderul imens, cât şi ceasul din spatele lui, au fost obiectele care mi-au atras cel mai mult atenţia. Ora 6 a.m. era indicată atunci când eu îmi savuram tableta de ciocolată belgiană şi beam un pahar de suc de mandarine, din nefericire pentru papilele mele gustative  cât şi pentru sănătatea mea, nu era natural.
Nu aţipisem nici măcar pentru câteva minute în acea noapte. Dădeam vina pe faptul că eram pentru prima dată în acea locuinţă, dar, de fapt, toată furtuna şi crima, şi Sasuke, mă dădură peste cap. Şi dacă eram conştientă că nu adormisem, eram conştientă şi de faptul că eram martoră la crimă. La ora 3 a.m. sub fereastra din capătul holului, în faţa stejarului bătrân şi în plina furtună, acea tânără, anorexică la prima vedere, fusese masacrată de un monstru. Un monstru fară identitate, un monstru care ar fi putut intra prin efracţie în acea casă. Dumnezeule, am murmurat părăsind bucătăria, dacă a şi făcut-o?
Cu mâna pe clanţă bateam în retragere; înghiţind în sec mă îndepărtez numai la câţiva paşi de uşă.

      - Respiră, Sakura, am murmurat îmbărbătându-mă, ştii ce? Există o soluţie pentru toate, am continuat îndreptându-mă către camera de zi.

Rezemată de şemineu,-un loc total nepotrivit- o bâtă de baseball îmi atrase atenţia. Am prins-o de mânerul de lemn şi am părăsit repede încăperea.
Ploaie se oprise de cel puţin treizeci de minute, dar noroiul categoric nu dispăruse. Învârtindu-mă în cerc, în faţa casei, astfel încât să cuprind totul în aria mea vizuală, remarc că doar soarele ce abia răsărise şi pădurea de foioase îmi erau confidenţi. Nu simţeam uşurarea, dar faptul că se luminase de zi îmi dădea un avantaj. Şi dacă ar fi apărut nemernicul şi m-ar fi luat prin surprindere, l-aş fi învăţat eu minte cu tehnicile de autoapărare primite de la fostul meu prieten, Alexander. Măcar din toată relaţia dificilă şi nereuşită pe care am avut-o cu el, tot am învăţat ceva. Am surâs, uitându-mă în stânga şi-n dreapta, şi mi-am văzut de drum.
În spatele casei, chiar deasupra ferestrei, unde totul se petrecuse atat de subit, locul era impecabil. Am meditat preţ de câteva momente, rezemându-mă de copacul bătrân. Ploia ar fi putut să ascundă mormântul, mi-am spus. Da, cu siguranţă! Nici nu am stat pe gânduri şi-am căzut în genunchi pe pământ. M-am folosit de mâini să sap, nu aveam altă alternativă, plus că din câte observasem eu în urmă cu câteva ore, individul nici nu se obosise să îngroape cadavrul la adâncime mare.

      - Sakura?

La naiba! Fir-ar! Ce mă fac?

      - Ce tot faci? l-am auzit din nou.

Respiră şi întoarce-te uşor. Ai o scuză, deşteapto.

      - Presupun că scuza cu somnambulismul nu se aplica şi când e soare afară, cred... am murmurat muşcându-mi buzele.
      - Nu, presupun că nu, mi-a răspus apropiindu-se.
      - Sasuke, eu.. Ştii că după ce ploua, pământul e mult mai fertil şi din cauza asta am avut incredibila ideea de a-mi aduce seminţele de flori de acasă. Asta făceam, plantam flori, i-am zis încleştându-mi dinţii şi scoţându-mi din buzunarul halatului un plic cu seminţe. Uite, vezi?
      - Cum zici tu, l-am auzit spunându-mi, acum vino în casă. E frig.

L-am urmat în casă uşurată şi fericită. Halatul îl găsisem în baie, probabil era al lui Karin, iar seminţele chiar aveam de gând să le plantez, dar nu în dimineaţa respectivă.
După ce am închis uşa de la intrare şi mi-am dat papucii jos, am realizat ce penibilă păream acum în faţa lui; şi ce tâmpită-mi era scuza.

      - Tu ce căutai afară? l-am întrebat  rezemându-mă de-un perete.
      - Te-am văzut pe geam.


I had to break myself to carry on.


Ritual satanic - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 22:26

Multam de anunt. Sa-mi trag palme, capitolul asta a fost incendiar, demential, mi-a intrat in cap si e numai vina ta femeie! Pfoai, prima faza cand Sakura era hotarata sa stea si sa priveasca toata scena aia fiebinte dintre Sasuke si Karin mi s-a parut ciudat, adica cum naiba sa privesti actul se*ual dintre prietena ta si iubitul ei? Dar partea in care a zis ce a zis ea cu ciocolata si cu lapte si fresh-ul de lamaie a fost mortala. Parca era hotarata sa faca altceva. Apoi fazele cu bata de baseball si cu semintele au fost foarte stranii. Cu bata mai intelegeam si eu dar sa planteze flori la sase dimineata? Si, la finalul comentariului, kisses!

P.S.: Sunt prima!



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ritual satanic - Pagina 2 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Joi 04 Iul 2013, 22:55, editata de 2 ori
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 22:38

Edit.

Deci, Andreea, ai facut un capitol minunat. Am adorat fiecare moment, am simtit tot. Nu pot da o defeinitie capitoluluii scris de tine, caci mi-ar lua mii de ani sa gasesc un cuvant care sa-l descrie. Nu am cuvinte, am ramas uimita. Faza cu semintele m-a amuzat. Si se pare ca Sakura chiar avea de gand sa le planteze, in orice, caz, o scuza buna pe moment. :)) Abia astept sa vad ce se va intampla si da, iti ador ficul. Mersi pentru anunt. Te pup. *


Ritual satanic - Pagina 2 Tumblr_misdftNYBn1romvo7o1_500

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.



My new tumblr.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Iul 2013, 00:47

Dau maine edit. Acum sunt prea adormita.

Edit:
Dupa cum am zis, am venit si cu edit-ul. i-a placut muult de tot capitolul, nu am cuvinte. Parca ii si vedeam pe cei trei. Si scuza Sakurei cu florile.. Mda, ingenios, zau. Nu stiu cat o crede, dar mie mi-a placut. Ma tot intreb oare daca Sasuke era tipul de afara, dar probabil ca da. Cred. Abea astept sa vad cum o sa evolueze relatia celor doi, mai ales ca din cate vad, Sasuke este casatorit.


Ritual satanic - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Ritual satanic - Pagina 2 8BGmFkk


Ultima editare efectuata de catre Elly :) in Vin 05 Iul 2013, 16:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Iul 2013, 13:16


 :omg:Stii de cat timp astept next-ul? Ei bine iti apun eu!
De mult timp!!!waiting 
 Ai un fic atat de frumos si intresant...e pacat sa nu postezi mai des...
Revenind la continut, macar Sakura a gasit o scuza...ma intreb daca Sasuke e cel care a omorat-o pe fata aia...?! think 
Vreau next-ul!!! waiting 
Anunta-ma si pe mine te rog! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss

 


Ritual satanic - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Iul 2013, 18:19

Wow, este singurul cuvant care imi iese din gura! Capitolul a fost genial, am savurat fiecare cuvant, tot! M-ai dat pe spate cu acest capitol! Mi s-a parut interesanta scuza Sakurei cu florile. Nu pot sa cred ca Sasuke si-a tras-o cu Karin si ma tot intreb daca Sasuke este cel care a ucis-o pe fata aceea... Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Scuze ca am trecut tarziu! Bafta in continuare! Kiss! kiss


Ritual satanic - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 14:55

Saluut :3
Ti-am citit ficul aseara pe telefon, si nu mi-am putut dezlipi ochii de pe el in love
E absolut genial, God bless you!
Oai, nu ma lasa inima sa nu-ti spui ca esti o persoana talentata, cu o imaginatie foarte bogata! <3
Povestea in sine, de la primele capitole deja m-a atras, si nu am ce sa critic nimic! Scrii perfect, descrii extrem de frumos, povestea decurge lent si grijuliu... ce sa mai?!
Te rog sa aduci next-ul repejor, pentru eu si fanii tai nu mai avem rabdare *-*
Kiss ya',
Ja ne! kiss





Ritual satanic - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ritual satanic - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 16:30

Ma mir ca nu am observat acest fic extraordinar pana acum.Titlul ma atras si cand am vazut cine e scriitorul am intrat imediat si dupa cum m-am asteptat(tu fiind o scriitoare foarte talentata) nu am ramas deloc dezamagita de continut si ma atras inca de la primul capitol.Draga Andreea,(pot sa iti spun asa?) sa sti ca sunt obsedata de ficul tau ca un dependent de droguri de heroina.Si nu,nu cred ca am exagerat pentru ca sunt indragostita demult de modul tau de a scrie si de imaginatia ta bogata.Fara sa imi dau seama,in timp ce citeam cum se holba Sakura la scena aceea dintre Sasuke si Karin mi-am lins buzele pana a venit soramea si ma intrebat ce tot fac.Oricum astept nextul si daca nu e prea mare deranjul...adica daca ai putea sa ma anunti si pe mine de next?puppy eyes puppy eyes Desigur daca ai timp.Spor la scris ca sa ne mai incanti privirile cu creatiile tale minunate.


Ritual satanic - Pagina 2 2pyb8k7
Ritual satanic - Pagina 2 Bxuzd
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ritual satanic - Pagina 2 Asss10Ritual satanic - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 12:34

Hellau there. :)
Desi l-am citit acum vreo doua sau tre zile, nu am apucat sa iti las si un comentariu, asa ca iata-ma. :) Mi-a placut acest capitol, nimic nou pana aici, si m-a atras mai ales momentul de final, cand el a insinuat ca a vazut-o pe ea pe geam, asa cum si ea l-a vazut pe tipul ala pe geam cu ceva timp inainte. Si ma intreb... panala urma ce planuri au astia trei - Sasuke, Sakura si Karin - si cat timp are sa mai fie Karin in viata. Adica serios, sper sa o omori mai devreme sau mai tarziu, chiar nu am chef sa o mai vad prin zona. lough Asadar, acestea fiind spuse, iti multumesc pentru anunt si iti urez spor la scris in continuare. Te pup. :*


Ritual satanic - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ritual satanic - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 13:55

Orice ai face, continuă. Mereu rămân plăcut surprinsă de ideile tale, dar mai ales de modalitatea ta de a le exprima. Capitolul ăsta a fost puţin pervers - păcat că nu a fost mai mult - şi ai încheiat în cel mai neaşteptat mod cu putinţă. Nu ştiu ce să spun mai mult decât că aştept următorul capitol şi sunt curioasă cum vei face ca relaţia lor să existe - deşi cu toţii simţim atracţia dintre ei -. lough

P.S: Doamne, momentul din baie a fost... pff, chiar dacă nu s-a întâmplat între Sasuke şi Sasuke mi-a plăcut al naibii de tare.  
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Ian 2014, 13:55

Fanfic redeschis la cererea MEA 8->


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Feb 2014, 22:10

Fanfic inchis


I had to break myself to carry on.


Ritual satanic - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ritual satanic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ritual satanic   Ritual satanic - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ritual satanic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-