Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Habar n-ai ce e iubirea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ce credeti despre Habar n-ai ce e iubirea?
E super, merita continuat ma bucur ca l-ai inceput! :x
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_vote_lcap94%Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_vote_rcap
 94% [ 15 ]
Cred ca m-ai bine l-ai inchide, e o pierdere de timp!
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_vote_lcap6%Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Total voturi : 16
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Iun 2013, 22:01

sunt prima! nr1
hello mersi ca mai anuntat de next! happy
a fost foarte frumos capitolul! cool I rock peopleee!!!
sa ma anunti cand pui nextul! spor la sc
ris
kiss
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Iun 2013, 23:14

Buna! Vad ca te-ai motivat sa scrii nextul. Cu toate ca nu a fost cine stie ce actiune sau intamplari in acest capitol, ma astept sa fe din urmatorul. Ar trebui totusi sa nu mai descrii atat de mult interiorul unei incaperi, fiindca sunt lucruri plctisitoare, iar eu sincer ma chinui enorm sa le citesc si nu isi au rostul. in finne.... Am o presupunere despre oaspetele misterios, dar te las pe tine sa zici in capitolul viitor, sper. Da, pai nu prea am ce sa mai zic, decat hai cu nextul. Sper ca in capitolul urmator sa fie mai multa actiune, fiindca pe mine m-a plictisit capitolul. Si poate il faci si mai lung. Cam 2 pagini in World.

PS: Imi place muuult poza Hinei.
PS 2: Sper ca nu te-ai suparat pentru sfaturile mele.


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Iun 2013, 23:21

Heiiiiii.... Am trecut si eu pe la ficul tau si iti spun sincer k este genial... Imi place tot la el si vreau next cat de repede poti u asa k da din mana si pune capitolul urmator...

Tiiiii poooooop dulcik :kiss


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 00:04

Uite si editul:
Buna !Ma bucur ca ai venit cu nextu-ul , de anuntat nu cred ca m-ai anuntat . Nu stiu daca am mai trecut pe la ficul tau . Imi place , dar ma deranjeza ca le faci scurte .As fi vrut sa mai citesti . Decat atat am avut de criticat sau sfatuit . Am 1 intrebare : - La ficul tau putem pune intrebari ? Atat am avut de spus pa .A stai era sa uit sa te rog sa ma anunti la next


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Dlrcp4


Ultima editare efectuata de catre admina_admina10 in Joi 06 Iun 2013, 15:55, editata de 1 ori
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 09:08

Buna!
Multumesc pentru mesaj! Capitolul a fost dragut, dar descrierea ar fi putut fi mai imteresanta, sa-l atraga pe cititor. Nu s-a intamplat cine stie ce actiune, dar poate se va intampla in capitolul urmator. Scuze daca te deranjeaza ceva din ce am scris. Spor la acris si idei! Te pwp! :*


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 21:52

Hey happy Mersii ca mai anuntat de next kiss
Din descrierea ce ai facut-o camerei Sakurei sa stii ca si mie mi-o place heh ...iar ultima camera,care ii este rezervata amicului misterios a lui Naruto, eu una cred ca va fii a lui Sasuke well? awesome right? ce tare ar fii rolling on the floor
Pana data viitoare, iti urez spor la scris in continuare kiss
~Sayonara~ a hug


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 22:12

Hei..
Ma bucur cai adus next-ul dar raspunsurile la intrebarile mele unde sunt?! very sad
Te iert de data asta... si asta numai pentru ca ai adus next-ul lough
Care a fost foarte fumos...
Deci un oaspete miserios..... Ha?! ;;)
Iti multumesc ca m-ai anuntat si per sa pui repejor next-ul si sa ma anunti si pe mine!
puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 21:27

Hey dragilor...iata ca am adus si eu next-ul...am cam intarziat dar abia am terminat Rapita de Mos Craciun si vreau sa postez si urmatorul capitol la Cupidon Indragostit, dar nu stiu cand voi avea timp...
Scuze ca data trecuta nu am raspuns la intrebari...nu mi-am dat seama...


saku_ra



1)Daca posesorul lantisorului ar veni si ti l-ar cere inapoi,in ideea ca te-a vazut cand l-ai luat,ce ai face?Il l-ai da?!
Sakura: Nu! Sa dovedeasca ca e al lui...adica...daca l-am gasit la-m pastrat...
2)Daca Naruto ar fi indragostit de Hinata,iar Hinata nu ar fi indragostit de el,ci de un alt tim,ai sustine in relatia cu celalt tip,sau ai incerca sa o cuplezi cu Naruto chiar daca nu il iubeste?
Sakura: Nu prea stiu...nu cred ca asta ar fii posibil vreodata...




Acum nu va mai tin in suspans si sa trecem la next...Enjoi!

 Capitolul 5


     Afara, tot ce a trebuit sa facem a fost sa traversam strada si...uau suntem pe plaja...
Soarele stralucitor se afla pe un albastru imaculat. Nici un nor nu isi are locul pe bolta cerului. Razele jucaus  isi fac loc pe fata mea parca mangaindu-ma, iar adierea calduta si placuta nu alinta. Nisipul e fin, fara scoici taioase sau mizerii.
   Am mers putin pana am ajuns intr-un loc unde se aflau 10 sezlonguri, nici foarte aproape dar nici departe de ocean.
Ne-am asezat fiecare pe un sezlong, eu find langa Hinata si langa un sezlog liber.
Noi fetele, am inceput sa ne dam cu crema de soare pe spate, iar baietii aproape salivau...Dupa ce am terminat cu crema, toti prietenii mei au intrat in apa, iar eu am ramas sa ma bronzez.
Intre mine si sezlongul liber se afla o masuta in mijlocul careia era o umbrela ce-mi facea umbra doar pe jumatat din corp. Iar langa mine, pe aceiasi masuta erau si sucurile noastre, pe care le-am luat de la barul de pe plaja.
 Stateam linistita cu ochelarii de soare la ochi si cu palaria pe cap, citind o revista, sorbind din cand in cand din bautura rosiatica cu gust de capsuni.
 Revista imi dispare brusc din fata, acum nu o mai aveam in maini. Am ridicat capul pentru a vedea cine este autorul acestui fapt.
 Tipic! Un brunet cu niste ochi negri, patrunzatori, ce avea un zambet pervers pe fata.
 Bine, trebuie sa recunosc ca am fost inzestrata de la mama natura, dar asta a fost chiar nesimtit!
S-a asezat pe selongul liber din dreapta mea, fara nici un pic de jena.
Mi-am dat ochelari de soare jos pentru al vedea mai bine.
  

   -Hei, imi dai si mie numarul tau de telefon?! Ma intreaba acesta incercand sa para "seducator" dar nu-i prea iesea, nu cu mine!
  -Pa! I-am spus in timp ce mi-am recuperat revista din mana lui.
 Si ca un "bonus" Hinata se indrepta spre noi, dar s-a oprit cand a vazut ca vorbesc cu un tip, pentru a asculta conversatia noastra evident!
  -Hai pisi! Continua acesta pastrandu-si acelasi zambet pe fata.
  -Pa ham ham! M-am ridicat rapid de pe sezlong lasandu-l cu ochii in soare, si in acelasi timp lasandu-mi palaria si ochelarii de soare pe sezlong.
 Acum ma indreptam spre bruneta care radea de mama focului.
M-am uitat taios la ea si i-am spus:
  -Tu de ce razi?
  -De ham ham! Spuse aceasta printre hohote de ras. Am venit sa-ti spun sa vii si tu in apa, isi continua ea fraza.
 Nu i-am mai raspus, dar am luat-o de mana si am intrat in apa..
Am mers la ceilalti, eu fiind inca imbufnata din cauza dobi*ocului ce tocmai ma abordase.
Naruto observand asta o intrebat pe un ton amuzant:
  -Cine mi-a suparat surioara?
Hinata a inceput din nou  sa rada tinandu-se de burta si a spus ceva gen "ham ham" si cred ca ceilalti au inteles chiar daca aceasta radea...Ceilalti au inceput si ei sa rada de rasul contagios al Hinatei, dar eu mi-am incrucisat bratele la piept si am pus botic!
Naruto vazand asta, s-a bagat la fund. Nu mi-am dat seama ce vrea sa faca p[ana nu am simtit cum ceva, ma trage de picioare, si apoi eram mai inalta cu aproape doi metrii.
Am tipat de m-a auzit toata plaja, dar apoi cand m-am uitat in stanga, am observat un loc pe plaja unde erau stransi toti oamenii, asa ca le-am propus celorlalti sa vedem ce se intampla.
 Am terminat cu joaca pentru un moment si ne-am dus pe plaja. Cand ne-am apropiat de zona aceea ne-am dat seama ca locul era impanzit de politisti care nu lasau pe nimeni sa treaca, dar Neji le-a aratat legitimatile noastre, iar acestia m-au lasta sa merg sa vad ce se inatmpla.
Se pare ca avem de aface cu o crima -am oftat- nici macar aici nu scap de asta!
M-am aplecat putin pe vine pentru a vedea mai bine cadavrul. O femeie ce avea in jur de 30-35 de ani, blonda, cu ochii caprui.
M-am ridicat si mi-am indreptat privirea spre unul din politisti.
  -I-ati facut autopsia? L-am intrebat eu.
  -Nu inca, dar la prima vedere pare ca a fost injunghiara de un cutit cu lama de 10 cm, cred ca avem de aface cu o sinucidere, avand in vedere ca am gasit si arma crimei! A raspuns acesta.
Am oftat a mia oara.
  -Aduceti-mi dosarul! Vreau sa aflu tot ce e posibil despre aceasta femeie, nume, data de nastere, rude, dusmani, persoane apropiate, pana si mancarea preferata! Tot! Am spus eu accentuand ultimul cuvant reusind sa sperii politistul ce a plecat imediat de acolo.
Mi-am intors privirea spre cadavru, si ce sa vezi, deja il examina cineva!
Ochii negri ii erau atintiti spere victima, analizand fiecare amanunt.
  -Ce crezi ca faci?! Intreb eu imediat ce realizez ca un strain se afla la lucul unei crime.



Asta a fost azi...scuzati ca a fost atat dialog...dar a aparut un personaj nou, si trebuia sa il introduc cumva!
Astept intrebarile si comentariile voastre!
Spor la citit in continauare!!! kiss 


Imagini: Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Knl3


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 33
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 21:46

Prima , imi place , ms de anunt . A aparut si Sasuke ? O fi el criminalul ? Sau un alt detectiv ? Astepot next ca sa ma lamuresc si sa ma anunti . Nu vreau sa pierd nimic .


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Dlrcp4
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 21:54

Hei..
Am ajuns si eu intr-un final...
Capitolul a fost foerte frumos, imi place mult atitudinea Sakurei, 
Stie sa isi faca simtita prezenta Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 947835
Sper sa nu te superi ca am intarziat cu comm-ul, iti multumesc pentru mesaj si astept next-ul, pe care trebuie, si sper, sa il pui repede!
Anunta-ma si pe mine pls.... Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 2332602154Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 2332602154
Spor la scris!
 
BaiBai Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 208323



Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Jpr



Ultima editare efectuata de catre saku_ra in Lun 08 Iul 2013, 21:48, editata de 1 ori
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 22:22

Hei, salut! Nu stiu cum sa o zic mai frumos, dar... Nu puteai sa-l introduci in alt mod pe acel brunet(Sasuke, probabil)? E prea tipic, nu-mi place. Mai bine asteptai pana la sfarsit cu examinarea cadavrului ca sa apara. Ar fi fost mult mai interesant, sincer. In fine. Te rog sa nu mai pui atata dialog. Adica ai putea sa transformi toate frazele alea in vorbire indirecta, stii? As vrea sa-ti zic ca e bine si vreau next, dar nu pot. Bine, nu as vrea neaparat, dar cand auzi aste te simti bine. Eu vreau sa evoluezi ca sa pot zice in adevaratul sens al cuvantului ,,Imi place''. Ok, deja ne lungim. Sa aduci nextul si vezi ca eu vreau sa evoluezi, da? ;)


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Marisa Merico
Genin
Genin
Marisa Merico

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Poate, pe scaun. Dar, doar poate ;]
acebook acebook : Andrada R. Filimon
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Normala. o.O

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 22:36

Am cam intarziat dar...Am ajuns!:)) Ti.am citit mesajul si mersi ca mai anuntat..Asa deci in legatura cu ficul acesta splendid...:))Imi place mult....Anunta.ma si pe mine cand pui next pupik dulce de la Andra :*


●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●                                                               

                    De sunt nebun,Sa.mi spuneti ca visez                                           Fanficurile mele: > Nostalgia Dragostei
                     Sa ma minti ca umblu' printre stele                                                                     > Infinite Love <3
                    Ca tot ce vad in jur cu ochii verzi                                                                        >Sacrificiu pentru Razbunare
                     E un vis urat,ca.s fermecat de ele...                                                                    >Ce este iubirea?

                                                                                          dance2
Sus In jos
yuisakurako123
Academy Student
Academy Student
yuisakurako123

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Peste tot si nicaieri
acebook acebook : Gina Dixi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,muzica si animeurile
Stare de spirit Stare de spirit : sarita de pe fix :p

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 09:51

In primul rand mersi ca m-ai anuntat:*:  Mi-a placut capitolul mai ales faza cu ,,Ham ham"happy2 a fost foarte amuzanta.Abia astept sa vad ce se mai intampla.Sper sa pui next-ul repede si sa ma anunti si pe mine;te roog.Spor la scris!!!happy 


                                                                      Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 4236


                     
       Nu sunt perfecta si nici nu vreau sa fiu!!!
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 11:31

buna
mersi de anunt
mia placut capitolul
sper sa pui repede nextul
spor la scris
TE kiss kiss kiss 

P.S.anuntama cand pui nextul daca poti puppy eyes puppy eyes puppy eyes 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
SandClock
Genin
Genin
SandClock

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : craiova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 301
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,pozele...
Stare de spirit Stare de spirit : grozava in general

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 12:34

hey ,ti-am citit si eu ficul si e genial.sper sa il continui .ma declar fana in love 


[img]Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Nfoa45[/img]



I'm pretty,but i'm not beautiful.

I sin, but I'm not the devil.

I'm good, but I'm not an angel.

-Marilyn Monroe


 
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 14:17

Hey happy
Capitolul asta a fost foarte interesant heh se pare ca Sasuke a intrat in peisaj nu well? awesome right?
Sper sa aduci next-ul curand si daca poti anunta-ma si pe mine. Mersi kiss
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Asss10Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 15:19

FanFic Blocat la cererea autoarei.


Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Habar n-ai ce e iubirea!   Habar n-ai ce e iubirea! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Habar n-ai ce e iubirea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-