Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Knock out! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Knock out! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Knock out!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
İuliá
Academy Student
Academy Student
İuliá

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Iulia Cristiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Singing & Reading
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♫

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 15:12

     Vai de mineeeee!




   Pot sa spun ca ai un Fic foarte,dar FOARTE interesant. Ti-l urmaresc de mult timp,dar spre rusinea mea,acum comentez. Sper ca data viitoare sa ma anunti si pe mine la Next! Acum revenind. Naruto pare un tip dur,plin de sine la fel ca Sasuke. Bad Boys,huh? Pai ii va fi foarte greu lui Sasuke sa o cucereasca din prima pe Sakura,pentru ca si ea este intepata. Hinata este mult mai timida in Fic,nu ca in Anime,si cu greu ma pot obisnui cu ideea asta,insa tu ai scris foarte profund,ceea ce m-a bucurat. Cu siguranta acesta va fi printre Ficurile mele preferate. Am o vaga senzatie ca Naruto si Sasuke se vor indragosti de Sakura,si va iesi un triunghi amoros cu nabadai. Abia astept sa vad ce iti mai poate capsorul' ala genial! Te pup si spor la scris! happy2 kiss well? awesome right? 
Sus In jos
aidam98
Academy Student
Academy Student
aidam98

Sex : feminin Localizare Localizare : cluj
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 15:48

Iubesc ficul tau, il iubesc.
Abia astept sa aduci urmatorul capitol. Sper ca o sa fie cat mai repede.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 16:37

Dupa o asteptare destul de lunga a acestui capitol bine venit, am ramas perplex in fata atator lucruri care s-auintamplat. Sakura tupeista, Sasuke, ei bine, a ramas tot Sasuke pe care il stim, Hinata timida, ca de obicei si Naruto, ei bine, imi place mult cum l-ai definit ca personaj. Se vede ca ti-a fost somn, mi-ai trimis doua mesaje, dar iti multumesc pentru amandoua !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Knock out! - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 19:00

Nu pot sa cred ca ai postat next-ul! Ce ma bucur!:))) Capitolul a fost superb, chiar superb! in love Finalul a fost cel mai genial, ma bufnit rasul! Am observat ca Hinata incepe sa-si arate adevarata personalitate, cea timida. Se pare ca ea chiar il place, altfel nu i-ar fi luat apararea lui Sasuke. Sincer, incepe sa-mi placa de Sakura! Este dominatoare si a ajuns sa-l bata pe Sasuke, renumitul boxeor!=)))) Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Kiss! :*


Knock out! - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 02:24

dau edit maine :o3

Am venit și cu edit-ul așa cum am spus. Pantera Roz?! Really? =)) Mie mi se spunea pantera neagră când eram mai mică pentru că eram ca o felină neastâmpărată și vicleană. Amuzantă poreclă și Sakura asta, e interesantă. Nu mă așteptam să-l doboare așa de ușor și Hinata, Naruto, moamă, au fost o mulțime de întâmplări. Tare periculos se crede și blondu ăsta și tare naivă mai e și bruneta, dar chiar nu mă așteptam să fie frați. Pe bune. Îmi place capitolul și sper să vi cât poți tu de repede și cu următorul ca să nu mă mai ții atâta în suspans. Anunță-mă ca de obicei, kiss :*


Knock out! - Pagina 3 Large

I love you, key? 


Ultima editare efectuata de catre Lexxu in Sam 14 Sept 2013, 11:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Knock out! - Pagina 3 Asss10Knock out! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 10:47

Heei.
Avand in vedere ca nu aveam cum sa ratez un capitol adus de tine, am trecut si pe aici ca sa citesc, caci tare mult ti-a mai luat sa scrii acest capitol. Ei bine, te iert, sa zicem, dar asta numai pentru ca am o stare de bine. Asadar, mi-a placut mult acest capitol, a fost plin de suspans si actiune si sfasirul a fost ca cireasa de pe tort, caci imi si imaginez ce fata a putut face Naruto la faza asta. Un singur lucru am de spus, mai bine zis de obiectat, si anume ca trebuie sa ai mai multa grija la limbaj. Inteleg ca personajele tale sunt conturate intr-un anumit fel, insa te rog sa ai grija la anumite expresii si cuvinte, nu tocmai potrivite in conformitate cu regulamentul. In rest, eu iti urez numai idei bune si sa ai parte de un inceput de an reusit, daca e posibil. Te pup. :*


Knock out! - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Sept 2013, 02:43

Deci, politetea... multumesc pentru anunt. ^^ Mda... Serios acum, zmeura?! Exista sute de alte fructe pe pamant, sute! Nu ma intelege gresit, iubesc zmeura, dar asa ma striga cele mai bune prietene, suntem o gasca mai ciudata ( Zmeura, Placintica, Ceapa si Snitel) si nu stiu de ce ma explic eu aici, asa ca revin la capitol, oarecum. Iar in ceea ce priveste micutul incident din holul liceului.... pfff.... tot ce pot spune e ca avand in vedere ca poimaine incep liceul, pot fi sigura ca majoritatea noilor mele colege vor fi asa. Mda, ma pricep la oameni.  Oricum, acum chiar revin la capitol. Pana la urma... Sakura sau Hinata. De unde sa stie un baiat ce vrea daca nu-i spune o fata? well? awesome right? Asa....pai, te rog sa ma anunti si data viitoare. puppy eyes Spor la scris si la idei! a hug Te kiss dulce! Ja ne!hi! 
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Sept 2013, 22:19

Heiiii. kiss Abia acum trec si eu pe aici, sper ca nu am intarziat prea mult. puppy eyes
Imi place la nebunie ideea asta! in love E absolut geniala. love
Iubesc atitudinea Sakurei, i se potriveste ca o manusa. dap !
Sincera sa fiu, si pe mn m-ai surprins cu legatura de sange dintre Hinata si Naruto. :=):Alt lucru care imi place. well? awesome right?
Tot ce pot sa iti mai spun este: Multa ispiratie si sper sa vi cu next.ul cat de curand, caci ai cam uitat de acest fic. puppy eyes
Sunt foarte curioasa sa vad cum se va mai descurca Sasuke cu (,) caracterul rozaliei. :;):si ce se va mai intampla in povestea amoroasa dintre cei doi bruneti. (Sasuke si Hinata)
Ja ne. hi!
Hugs and kisses. kiss
P.s. Sa nu uiti sa ma anunti cand postezi urmatorul capitol. ;;)


Knock out! - Pagina 3 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Oct 2013, 09:07

Oh, da, Rain a facut un efort de a se ridica din patutul cald si de a citi next-ul asta de care aproape ca uitasem. Trebuia sa il fi citit mai devreme, caci tare mult mi-a placut. Ma bucur ca ideile nu intarzie sa apara si ohoo, ce mai idei! Ai avut un capitol mega, mega hot si doamne ce mi-a mai placut. Nu ma puteam dezlipi de ecran si de mult nu s-a mai intamplat asta. Oricum, tu esti foarte geniala, ti-am mai spus, iar la scene picante esti experta. Deci sfinte maiculitaaa, am vazut niste lupte ca la carte si vai ce ma asteptam sa iasa cu sange. Naruto e asa de hoot, vaiii, m-a facut sa ma gandesc la stii tu cine rolling on the floor. Deviem de la subiect. Ah, deci Sakura a fost geniala la fazele alea doua, mi te-am imaginat pe tine, zau. Sunteti leite. Iti mai spun doar ca vei ramane una dintre cele mai bune si mai geniale scriitoare si am garantia ca vei ramane asa mult timp de acum inainte. Te rog sa te grabesti cu next-ul si aici si la Skyfall, ca altfel ne suparam. Si nu vrei sa ma superi. Te plastic. kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Oct 2013, 12:32

Nu stiu de ce nu am citit ficul asta pana acum, dar chiar imi place ideea, e originala :^^:Hinata ma uimeste, nu mi-o pot imagina decat ca pe o fata inocenta, dar acuum... Si mi-a placut ideea ca Hinata si Naruto sa fie frati, nu am mai intalnit-o pana acum  think   Astept sa vii cu next-ul, vreau sa citesc poveste pana la capat :(D):Spor la scris!


Knock out! - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Happy4u
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Oct 2013, 19:45

Frumos fic. Mi-a placut totul. Nici nu mai stiu ce sa mai zic, doar: vreau nextuuul!!
Anunta-ma, te rog :)
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Noi 2013, 12:04

-.- Zici ca fic-ul asta e SasuHin:| Mi-a placut putin dar continua te rog ca sa vad si eu o parte cu SAKURA!:(
Knock out! - Pagina 3 S5geKnock out! - Pagina 3 <a href=Knock out! - Pagina 3 S5ge  " />
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Noi 2013, 13:04

Uite ca apar si eu! :):Am citit ficul de ceva vreme, dar nu stiu cum de am uitat sa dau com. Draga mea, iti ador ficul, este genial. Imi place modul in care scrii, ma face sa fiu si eu martora la actiunea personajelor tale. dap ! Imi place atitudinea Sakurei si a Hinatei. Este chiar interesant ca Sasuke se simte atras de amandoua, chiar daca pe moment nu isi da seama ca il atrag in acelasi fel. Deabia astept sa vad ce vei mai scrie in continuare si cum va evolua acest fic. ;) Sa aduci nextul  curand si sa ma anunti si pe mine.
Te pup kiss. Bafta la tastat!


Knock out! - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Noi 2013, 10:50

Bună.  Deşi presupun că ştii şi tu destul de bine senzaţia, în timp ce îţi citeam creaţia, deveneam din ce în ce mai dependentă, încercând să ajung imediat la următorul capitol. Îmi place mult ficul tau şi sunt foarte entuziasmată, cred că se vede asta din şirul ilogic al gândurilor mele. 
Revin, o ador pe Sakura, îmi place caracterul ei de femeie fatală, încăpăţânată şi independentă. Îmi place şi de Hinata, deşi deobicei o prefer în rolul de iubită a lui Naruto şi în nici un caz drept candidată la inima lui Sasuke. 
Naruto este sexy si rău, foarte matur şi îl pune pe Sasuke la punc. Eu gust din plin această ură dintre cei doi, aceasta concurenţă acerbă, mă face curioasă în legătură cu dezvoltarea relaţiei lor.
Scrii frumos, ordonat, cu un vocabular bogat şi o descriere plăcută. Aştept cu nerabdare nextul.
o zi bună,
Requiem 


Knock out! - Pagina 3 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Dec 2013, 18:36

Capitolul cinci
 
      Sasuke’s point of view
 
     Ne vedem la tine în câteva ore. Gândește-te care e ultima ta dorință, puștiule. Am o supriză pentru tine. Să fii gata.
N.
 
     Am zâmbit când am citit mesajul pe care îl primisem cu câteva secunde înainte de a ajunge acasă după ce îi dădusem peste nas Mărețului și Importantului, Înălțimea Sa, Naruto Uzumaki. Am început să chicotesc la gândul că el chiar credea că îmi va face felul în seara asta pentru că îi oferisem câteva săruturi surioarei sale, Hinata. Poate săruturi nu era termenul potrivit, având în vedere că o frecasem de pereții liceului în fața directoarei acestuia. Rânjeam în momentul în care mă gândeam ce expresie facială ar fi avut vechiul meu prieten dacă i-aș fi scris ca răspuns: Frate, fetei chiar îi trebuia o mozoleală bună. Nu vezi ce sfântă e? Abia aștept să-i văd semnul acela draguț de pe fund. Din nou. Însă, mi-am schimbat părerea, deoarece voiam să-mi pierd timpul pe laptop, nu chinuindu-mă să omor un psihopat și am tastat rapid câteva fraze pline de sarcasmul nedisimulat care mă caracteriza:
 
     Uuu, voi avea musafiri. Mă tăvălesc de încântare. Merg să fac prăjiturele cu ciocolată, să-mi ascut maceta, să dezgrop securea războiului, știi tu, chestii pe care ar trebui să le facă o gazdă înainte de a lăsa foștii prieteni trădători să-i pătrundă în casă. Abia aștept, frate. Să-ți lași costumul fițos acasă, am de gând să joc murdar...
S.
     Știam că mă purtam copilăros, însă chiar voiam să-l enervez pe nenorocit și SMS-urile păreau să constituie un mijloc binevenit. Am aruncat telefonul pe canapea, nepăsându-mi dacă Naruto avea de gând să-mi mai tasteze câteva cuvinte pline de ură sau doar își punea mănușile negre din cașmir, pregătindu-se de lupta cu mine. Fraierul n-ar fi putut niciodată să nu încerce să facă o bună impresie, apărând îmbrăcat adecvat ocaziei. Stilul era pentru Naruto ce era boxul pentru mine: o necesitate. Am rânjit ca răspunsul unui gând apărut din senin: Oare când tipul dur pe care îl știam devenise așa un filfizon? Am intrat în dormitor,aruncându-mi jacheta și tricoul într-un mod neglijent pe scaunul de la biroul mare din mahon. M-am dat câțiva pași înapoi, făcându-mi avânt și m-am aruncat cu toată viteza în patul matrimonial cu așternuturi de culoare albă, determinându-l să se cutremure sub greutatea mea. Toată tevatura a provocat o agitație serioasă, astfel încât a determinat un anumit animăluț să intre în camera mea și să mă privească dezaprobator, credeam eu.
     - Haide, iubito, vino la mine, am zis eu, bătând ușor locul de lângă mine ca ea să înțeleagă că îi dau voie să urce în pat. Mi-a fost așa de dor de tine, i-am zâmbit, lungind ultima silabă a cuvântului de la urmă. Pe unde ai umblat toată ziua?
     Fluffy și-a făcut avânt, exact ca mine și a sărit pe abdomenul meu, zgâriindu-mă ușor. Am rânjit și i-am mângaiat blana pufoasă de un negru strălucitor, gândindu-mă cât mă calma să stau pur și simplu cu pisica mea într-o după amiază însorită de Octombrie. Am renunțat la dorința de a-mi deschide laptop-ul, preferând, în schimb, să petrec timp cu Fluffy și cu pisoiașul pe care îl purta în pântece. Abia așteptam să nască. Mă simțeam cu adevărat ca un tată, deși cu siguranță pisoiul nu era al meu, mi-am spus eu, izbucnind în râs. O priveam alintându-se ușor pe lângă brațul meu în încercarea de a-mi atrage atenția și îi admiram ochii mari și verzi care parcă spuneau tot ce nici milioane de cuvinte n-ar fi putut transmite. Era simbolul fericirii mele, motivul pentru care încă mai eram sănătos psihic, astfel că atunci când mă simțeam singur, trist, ea de fiecare dată venea și mă lăsa să o îmbrățișez până îmi trecea totul. Era bătrână, trecuseră vreo opt ani de când o găsisem pe stradă puțin după incidentul cu Naruto și realizasem că și ea arăta la fel de jalnic ca mine: murdară de noroi, pe alocuri de sânge, speriată și tânără. După ce mă privise câteva secunde venise la mine și mă privise cu privirea ei grăitoare. M-am aplecat, cu ochii în lacrimi, am luat-o de pe jos și am strâns-o la piept, iar a mieunat alarmată, parcă zicând: „Mă strângi prea tare, idiotule.”. Imediat ce mi-am slăbit strânsoarea, a început să toarcă mulțumită și să-mi mângâie obrazul cu blana ei întunecată ca noaptea și murdară, dar nu-mi păsa, era noua mea prietenă.
     - Tu n-o să-mi vinzi secretele pe câțiva biștari, nu-i așa, iubito? I-am zis atunci, foarte fericit că am găsit-o.
     Fără niciun avertisment, am alunecat în mrejele somnului, îmbrățișat de iubire ce o emana pisica mea. O bubuitură m-a trezit, speriindu-mă și determinându-mă să sar din pat direct lângă ușă, încercând să văd ce se întâmplase. Am ieșit din dormitor și ceea ce am văzut m-a șocat atât de tare încât n-am putut să mai scot vreun cuvânt. Priveam la ușa casei mele sau ce mai rămăsese din ea, încercuit de fum și de mirosul benzinei. Din gaura unde fusese ușa acoperit de asemenea, de fum, a intrat Naruto, urmat apoi de surioara lui mai mică, Hinata. Fata de șaisprezece ani a alergat spre mine, făcând volanele rochiței sale albe să fluture, și mi s-a aruncat în brațe. Am strâns-o la piept, cu inima încă bătând nebunește și ochii larg deschiși.
     - Îmi pare rău, Sasuke, mi-a zis. Am încercat să-l opresc, îți jur.
     I-am privit ochii înlăcrimați și am clătinat din cap, transmițându-i că nu era vina ei și că nu eram supărat pe ea. După cum prezisesem, Naruto apăruse purtând o bandană neagră ce se asorta cu restul îmbrăcămintei sale de golan și mănușile care îi acopereau mâinile parțial. Rânjea ca un nenorocit cu mâinile în buzunare și fumul plutind împrejurul lui. Atunci Hinata mi-a atins fața, atrăgându-mi atenția de la nenorocitul de frate al ei și mi-a spus cu glasul tremurător:
     - Sasuke, am vrut atât de mult să evit asta. Din această cauză m-am opus atenției pe care mi-ai arătat-o. Eu te iubesc, mi-a mărturisit ea cu obrajii înroșindu-i-se. Îmi pare rău, nu mai pot să mai fac asta, a spui apoi, râzând atât de tare încât a căzut în fund pe parchetul din sufrageria mea.
      „Ce dracu` se întâmplă?” m-am întrebat pe atunci. Răspunsul nu a întârziat să apară, dar nu era acela pe care mi-l dorisem. Ca un ecou l-am auzit pe Naruto râzând de mama focului, iar atunci am simțit durerea trădării și suferința sfâșiindu-mi sufletul.
     - Se întâmplă că surioara mea mai mică te-a distrus într-un mod în care eu n-aș fi putut s-o fac, Uchiha. În plus, chiar ea a pregătit cocktailul Molotov care ți-a făcut o gaură în casă.
     Am privit-o din nou, încercând să o recunosc pe cea mai inocentă fată pe care o cunoscusem, dar am găsit decât un singur lucru care să-mi amintească de cea care credeam că e Hinata Uzumaki: rochia ei pe care a dezbrăcat-o batjocoritor, arătându-mi body-ul din piele neagră pe care îl purta și care se potrivea de minune cu ghetele cu ținte. Și-a ciufulit părul, apoi l-a prins într-o coadă de cal, lăsând câteva șuvite să-i încadreze fața în formă de inimă.
     - Pot să merg la baie, dragule? Ieșim în „Freedom” după ce terminăm cu tine. Gracias! s-a răsfățat ea, trimițându-mi o bezea în aer.
     Mi-am întors privirea spre Naruto care se așezase relaxat pe canapeaua mare din piele negre ce reprezenta punctul de atracție al sufrageriei mele împreună cu plasma ce trona pe biroul lăcuit din mahon. Mi-a zâmbit, uitându-se în jur mai bine, trecându-și un deget peste masa din sticlă de lângă canapea, vizibil fericit. Dacă Naruto Uzumaki putea fi dependent de ceva, slăbiciunea lui era reprezentată de textura lucrurilor. Iubea să-și treacă mâinile peste toate obiectele aparent obișnuite, mai mult decât adora să le cumpere,  peste pielea catifelată a tipelor, mai mult decât îi plăcea să se culce cu ele. Întotdeauna considerasem că acest lucru facea din el un ciudat fără cale de întoarcere. În același timp, iubea să sculpteze, să picteze, să cânte la pian, chestii surprinzătoare dacă te gândeai la atitudinea lui de dur. Fără nicio îndoială, Naruto iubea viața. Însă, aparent, mai mult decât propria viață, iubea s-o distrugă pe a mea.
     - De ce mă urăști atât de tare? l-am întrebat, mijindu-mi ochii.
     - Pentru că n-am altceva mai bun de făcut. Mă plictisesc. Tu mă distrezi, mi-a răspuns, zâmbindu-mi ca un dement ce era.
     - Dar s-o folosești pe sora ta mai mică împotriva mea? Nu ți se pare că e puțin cam josnic chiar și pentru tine? i-am spus pe un ton acid, dezvăluind cât de îndurerat eram.
     - Sasuke, te rog... Chiar credeai că aveam să permit cuiva să o ia drept slăbiciunea mea pe Hinata? În niciun caz. În jurul meu am nevoie de oameni puternici, de încredere, nu de păsărici sentimentale. Hinata e mâna mea dreaptă.
     - Și e și foarte sexy, a adăugat aceasta, pășind în cameră cu un rânjet întins pe toată fața.
      Își pusese un fel de fustă din dantelă peste body-ul negru din piele, niște brățări cu ținte, aplicase tuș negru ochilor săi mari și aparent, nevinovați și ruj roșu buzelor pline. Era într-adevăr, de nerecunoscut, dar și foarte hot, în același timp. Eram atât de zdrucinat încât nu puteam crede că acea fetiță mă fraierise atât de rău.
     - Apropo, tipule, drăguță pisică. Cum o cheamă?
     - Micuțul leu, am zis fără să stau pe gânduri, conștient că vor râde de mine dacă le spun adevăratul nume al pisicii. De ce?
     - Ai un micuț leu făcut pachet, mi-a spus ea, aplecându-se și apoi aruncându-mi niște chestii roși, moi și lipicioase în mână.
     Am clipit de mai multe ori, neînțelegând ce erau acelea și ce voia nemernica să-mi spună cu asta. Apoi am realizat că acelea erau organele lui Fluffy și le-am dat drumul rapid, rămânând cu mâinile pline de sângele celei mai bune prietene ale mele. Am icnit șocat, trăgându-mă înapoi în fața monstruozității de care erau capabili cei doi care începuseră să râdă, imitându-mă.
     - Mi-ai omorât pisica, am zis, nevenindu-mi să cred.
     - Victimă colaterală. Privește partea bună a lucrurilor: din blana ei pot să-mi fac o minunată geantă!
     Fără niciun avertisment, m-am repezit spre Naruto, însă în ultimul moment, i-am dat o palmă peste față Hinatei atât de tare că a căzut în fund, șocată, ascunzându-se după fratele ei. Nu mai lovisem niciodată o fată până atunci, dar nu am regretat nicio clipă. Își bătuse joc de mine fără pic de scrupule, eu mă gândeam la ea, în timp ce ei râdeau pe la spatele meu și toastau pentru distrugerea mea. L-am luat prin surprindere pe Naruto, așa cum intenționasem și totuși, observasem cât de nervos era când își vedea sora pe jos, cu fața murdară de sângele unui animal și buza tremurându-i puternic.
     - Cum îndrăznești să mă lovești, javră? În locul tău, nu m-aș pune cu o fată care știe să facă un Molotov chiar și în somn sau care are destul sânge-rece încât să-ți taie capul fără să-i tremure mâna!
     Era rândul meu să râd atât de tare încât tot corpul să-mi tresalte. „Păpușica asta chiar avea impresia că mă mai poate răni? Nu mai las garda jos. Niciodată.” Naruto s-a aplecat să-și ajute sora să se ridice, iar eu i-am înconjurat într-un mod batjocoritor.
     - Uitați-vă la voi. Frații Uzumaki încercând să mă distrugă și eșuând lamentabil. Nici nu mă mir. Dacă Naruto n-a fost în stare să mă distrugă de prima dată, nici tu nu vei fi, toanto. Acum afară din casa mea sau vă fac eu să ieșiți.
     - Să închidem ușa în urma noastră sau o lăsăm deschisă? m-a întrebat Hinata, rânjind, apoi luându-l de gât pe fratele ei.
     I-am privit cu scârbă în timp ce dispăreau prin gaura ce fusese odată ușa casei mele. Aproape imediat am auzit motorul unei mașini turat la maxim și roțile scrâșnind supuse unei puteri așa de mare. Mi-am pus mâinile în cap, trăgându-mă de părul brunet aranjat în țepi și am început să înjur de mama focului. Gâfâiam puternic pradă durerii insuportabile care îmi săgetase pieptul încă de când o văzusem pe micuța mea protejată transformându-se într-o cur*ă de prima mână. Mă simțisem trădat, e adevărat, dar nu doar orgoliul meu ce fusese jupuit de viu mă facea să sufăr. Ținusem la fata aceea, dracu s-o ia! Totuși, nu plângeam pentru ea, ci pentru Fluffy, cea mai blândă și frumoasă pisică din lume. Aveam s-o răzbun, mi-am jurat atunci. Și nu mi-am încălcat promisiunea. Am înțeles că ei voiau să mă facă să sufăr prin apropierea pe care o simțeam față de Hinata, dar să-mi omoare pisica? Cine putea fi atât de crud încât să omoare un animăluț așa de superb ca ea? Mai ales că era și însărcinată. Nu conta că nu voiseră să o ucidă intenționat pentru că eram convins că moartea sa era un beneficiu neașteptat pentru ei. M-am așezat în fund, rezemându-mă de biblioteca pe care o aveam în sufrageria cu pricina, iar în urma contactului făcut o carte mi-a aterizat fix în cap, făcându-mă să înjur din nou. Mi-am ținut ochii strâns închiși, încercând să-mi controlez respirația și lacrimile care îmi șiroiau pe obraji. Mi-am cuprins genunchii cu brațele și m-am legănat ușor, refuzând să mă uit la grămada de organe și blană care fusese pisica mea. Nu puteam să trec peste toate răutățile celor din jur fără ea. Mă simțeam de parcă nenorociții Uzumaki îmi smulseseră inima cu un clește.
     Din exterior eram un dur, dar pe dinăuntru simțeam prea mult, prea adânc, dar mă pricepeam să-mi ascund bine sentimentele. Eram impasibil de fiecare dată când mi se întâmpla ceva rău, uneori chiar strecuram și câteva zâmbete ce-mi încântau buzele, dar nu și ochii. După toată agitația, am auzit un mic zgomot ce m-a făcut să-mi ridic capul instantaneu, privind confuz spre bucătărie, locul de unde se auzise. M-am ridicat ușor, sprijinindu-mă cu mâna de șemineul gigantic pe care insistasem să-l am deși aveam centrală și am pășit tremurător până spre locul cu pricina. Cu cât mă apropiam mai mult cu atât se auzea mai tare, determinându-mă să o iau la fugă, iar imediat ce am ajuns, am încercat să mă orientez, privind disperat dintr-o parte în alta, însă fără succes. Am încercat să mă calmez, dar tot ce am reușit a fost să mă agit și mai tare.
     - Nu se poate, e doar în imaginația mea. Doamne, înnebunesc... mi-am zis, acoperindu-mi urechile.
     Însă, acel ”miaaaaaau” încă se auzea și mă scotea din minți. Brusc, am realizat că sunetul vine din dulăpiorul de sub chiuvetă și am deschis ușa aproape smulgând-o din balamale. Imediat am văzut trei pisoiași care mierloiau de mama focului, alunecând prin farfuria murdară de tocana în care stăteau. Am amuțit și mi-am pus mâna la gură ca un tâmpit. „Dar cum? Când se întâmplase?” Apoi mi-am dat seama: Fluffy dăduse naștere celor trei pisoi în timp ce eu dormeam, iar când Naruto a venit, probabil ea își revenise îndeajuns de mult încât să se plimbe prin casă, dar nu suficient. Nu a fugit pentru că nu putea: era prea obosită. Mi-am concentrat atenția asupra urmașilor pisicii mele și am zâmbit mândru: erau atât de frumoși, chiar dacă nici nu puteau deschide ochii încă. Un pisoi era negru și semăna leit cu mama lui, altul era negru cu câteva pete albe, iar ultimul era alb în totalitate, făcându-mă să cred că probabil semăna cu tatăl lui. Am râs când mi-am amintit că Fluffy născuse în farfuria murdară de tocana pe care o adora atât de mult. În fiecare săptămână făceam acea tocană cu carne și legume special pentru că știam că îi plac. Simțea mereu mirosul de când începeam să gătesc și aștepta în bucătărie, ținându-mi companie până când era gata. Îi puneam o porție mare în farfuria sa, iar ea venea și se răsfăța pe lângă piciorul meu și apoi când o luam în brațe, mă lingea pe față exact ca un câine, mulțumindu-mi. Am mângaiat cei trei pisoi, iar ei s-au speriat ușor, îndepărtându-se de mine.
     - Ușor, dragilor, sunt tatăl vostru. Bine, tatăl vostru vitreg, dar cine mai ține cont? le-am zâmbit eu. Voi avea grijă de voi, chiar dacă mami nu mai e.
     Mi-au auzit vocea și s-au calmat, iar eu l-am sunat pentru prima data în viață pe Boss, sperând să nu fie prea ocupat acasă cu plozii lui și să-mi răspundă.
     - Christian Sage, a rostit el puternic în receptor.
     - Hei, Boss, sunt eu. Am nevoie de Tom, am spus, referindu-mă la asistentul său personal. Vreau să-mi facă rost imediat de un fel de biberon pentru niște pisoi născuți acum câteva ore și de lapte potrivit pentru ei.
     - Ajunge într-o jumătate de oră, mi-a transmis el, abia abținându-se să nu izbucnească în râs.
     I-am mulțumit și am mers în dormitor, scoțându-mi din dulap haina de blană pe care mama o considerase potrivită pentru un tip de douăzeci și doi de ani, am așezat-o pe pat, creând un culcus maxim de pufos în care pisoilor să nu le fie frig și apoi am așezat lângă pat în jur de vreo șaisprezece perne pentru ca micuții să nu se lovească de podeaua tare dacă într-un moment de neatenție aceștia cădeau din pat. Am mutat pisoiașii în noul lor culcuș, apoi m-am dus să-i deschid ușa lui Tom, la figurat, desigur, pentru că acesta a pășit în interiorul casei uitându-se ușor stânjenit la mine.
     - Mi-ai adus ce ți-am cerut?
     - Sigur, domnule.
     - Bun. Poți să-i hrănești tu în seara asta, te rog? Și să stai vreo oră cu ei?
     - Sigur, domnule.
Era singura replică pe care o folosea. Mă gândeam că o găsea foarte spirituală și amuzantă, din moment ce era unica pe care eu o auzisem vreodată din gura lui. Ori asta, ori era un cyborg.
     - Mulțumesc, Tom. Mă întorc repede.
     - Să aveți grijă de dumneavoastră, domnule, mi-a zis el puțin îngrijorat la vederea sclipirilor ucigașe din ochii mei.
     Uuu, surpriză. Știa și alte expresii. Mă simțeam onorat că le folosea pe mine.
     - Voi avea grijă de alții, dar mulțumesc, Tom.
     Mi-am luat câteva haine din dormitor, am mers la baie și am constatat șocat că încă eram plin de sânge pe față. M-am spălat, apoi mi-am pus hainele și am plecat rapid cu Lamborghini-ul meu spre clubul Freedom.
     Ajuns acolo, m-am amestecat prin mulțime, încercând să-i localizez pe cei pe care îi căutam. Prima oară l-am văzut pe Naruto, foarte prins într-o discuție cu o tipă foarte tare și am zâmbit când acesta i-a făcut semn fetei spre mijlocul clubului, unde am zărit-o pe Hinata încercând să treacă printre oameni ca să ajungă la baie,bănuisem eu. M-am îndreptat rapid spre marginea mulțimii și am început să merg în aceeași direcție ca ea. Am ajuns înaintea ei, am intrat în baia femeilor și am așteptat într-una din cabinele de acolo. La aproape jumătate de minut, a intrat și ea, apoi și-a scos rujul din poșeta cu ținte, și-a dat cu el, pocnindu-și buzele când a terminat. Și-a aranjat părul, iar când a aruncat o ultimă privire în oglindă, am ieșit din cabină, am prins-o de umeri și am lipit-o de chiuvetă. S-a speriat, încercând să țipe, însă i-am acoperit gura cu mâna și i-am întors capul privind-o în ochii de un albastru inocent. Stăteam în spatele ei, aproape de ea, iar inimile ne băteau nebunește: ei de frică, mie de plăcerea momentului. Mi-am scos cuțitul pe care mi-l prinsesem de cureaua pantalonilor, am strâns-o tare în brațe, respingându-i încercările de a scăpa, apoi i-am șoptit la ureche:
     - Ah, Hinata, cât de mult îmi place să te văd așa slabă și neajutorată, mai ales acum când știu că tu, de fapt, ești o dură. Nu uita unde îți este locul, păpușă. Naruto nu e aici ca să te apere.
     Am râs, apoi m-am lipit și mai tare de ea, enervându-mă ușor când am văzut-o roșind în momentul în care a simțit cât de tare mă înfierbântasem de când fundul ei îmi presa șlițul. Ignorând faptul că voiam să o dezbrac și să o sărut pe fiecare centimetru din corp, apoi să mă afund ușor în ea, făcând-o să țipe, mi-am înfipt cuțitul între coastele ei, fiind foarte sigur că nu i-am atins niciun organ vital, am rânjit la ea, privind în oglindă consternarea și durerea de pe chipul ei. Am întors-o cu fața la mine, mi-am trecut mâinile peste gâtul ei, le-am coborât pe sâni, i-am înconjurat talia, i-am mângâiat fundul, apoi i-am rupt body-ul pe care îl purta în timp ce ea aluneca în inconștiență. Am rânjit când am văzut rana din care curgea sânge și lenjeria neagră din datelă pe care fata o  purta, apoi i-am scos rujul sângeriu din poșetă și i-am scris pe trup: „Tu ai început războiul, frate, dar fii sigur că eu o să-l termin!”. I-am sărutat fruntea tinerei lady, apoi am lăsat-o pe jos, sângerând și am plecat din club, așteptând cu nerăbdare răzbunarea lui Naruto.


Knock out! - Pagina 3 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.


Ultima editare efectuata de catre Lauren Wandowski in Sam 08 Feb 2014, 20:50, editata de 4 ori
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Dec 2013, 18:39


Deci (în ultima vreme am un fel de problemă pentru a îmi începe comentariile cu deci, nu mă băga în seama) 
În legătură cu partea stilistică a ficului nu voi comenta, am facut-o deja în comentariul precedent. Descrii, narezi şi foloseşti dialogul exact acolo unde trebuie. 
O să revin la capitol şi o să afirm că oficial nu o mai suport pe Hinata. Gestul ei mi se pare atât de grotesc, iar din punctul meu de vedere a primit exact ce merita, răzbunarea lui Sasuke, atingându-mi sufletul.  Şi aporpo de acest aspect, sunt curioasă să văd cum o să evolueze lucrurile între el şi Naruto, cum o să reacţioneze blondul la vederea surorii sale rănite.
Îmi place personalitatea lui Sasuke, se potriveşte realităţii. Este din punct de vedere emoţional normal, având în vedere toate evenimetele nefercite prin care a trecut. Mi-a plăcut ataşamentul lui faţă de pisica ce timp de 8 ani îi fusese prietenă. Eu iubesc mult pisicile, sunt cel mai mare fan al lor, iar cruzimea Hinatei m-a enervat, dar a dat un aspect şi mai original ficului. 
Într-un final vreau să îţi spun că abia aştept să văd viitorul capitol. Acel mic indiciu cum că nextul va fi din perspectiva Sakurei ma încânta extraordinar de mult, entuziasmându- mă.
Spor la scris. 


Knock out! - Pagina 3 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500


Ultima editare efectuata de catre Avada Kedavra in Sam 07 Dec 2013, 21:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Dec 2013, 19:15

OMG! Lauren, tu nu esti sanatoasa! what?lol! Cum ai putut scrie un asemenea capitol extraordinar, nu stiu. Prababil magia e cheia, magia talentului tau desigur. Mi-a placut extrem de mult finalul, nu ca restul capitolului nu a foat pe placul meu. Dimpotriva, mi-a imbunatatit seara. 
Ma bucur ca Hinata este defapt o badgirl pentru ca in putine fic-uri ea are un asemenea caracter. Si totodata, datorita ei actiunea a luat o turnura neasteptata, lucru ce ma bucura enorm! 
Astept cu nerabdare urmatorul capitol, care sper ca va veni mai devreme decat acesta. Sunt chiar foarte curioasa sa vad ce se va mai intampla in continuare intre cei doi fosti amici si cum se va descurca Sasuke in rolul de tatic a trei pisoi. lough 
Iti urez multa inspiratie si cat mai mult timp liber. *Hugs* ^^


Knock out! - Pagina 3 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Knock out! - Pagina 3 Asss10Knock out! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Dec 2013, 21:04

Vai de capul meu. (D)
Serios, e sambata seara, eu incerc sa fac o afurisita de tema la geografie si tu ma innebunesti de-a dreptul cu personajele tale. Tot ce pot spune acum e ca vreau ca idioata aia mica sa moara in chinuri, alaturi de idiotul ei frate. Cum sa omori o pisica? Cum? Ah, cred ca i-as tine in lanturi si i-as tortura cateva ore bune ca sa imi mai treaca micul acces de furie. Dar sa ii lasam pe cei doi idioti sa sufere si sa ne intoarcem la ficul tau. Mi-a placut mult capitolul, mai ales felul in care personalitatea lui Sasuke, desi avand caracteristici contrastante, pare atat de echilibrata. Tare ma intreb cum o sa se apropie de Sakura, avand in vedere ca Hinata i-a cam clatinat increderea in persoane nu foarte cunoscute. Perspectiva Sakurei zici? Abia astept. Asadar, imi inchei pledoaria prin a-ti multumi pentru anunt si a iti ura succes cu scoala, tezele, testele si ce mai ai tu pe-acolo. Spor la scris si multe idei frumoase. Te pup. :*


Knock out! - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Dec 2013, 21:35

Mersii de anunt. kiss  Ma bucur tare mult ca ai adus dupa ceva vreme nextul, a fost super! Mi-a placut extrem de tare ultima parte. Nu ma asteptam ca Hinata sa fie asa, chiar n-as fi crezut. Mi-a parut extrem de tare pentru pisicuta. Mi-a placut tare mult felul in care ai scris capitolul si cum ai conturat personajele, este genial. Este un capitol lung si minunat, pentru care iti multumesc deoarece l-am savurat cu placere. dap ! Naruto chiar e bou nesimtit, iar Hinata este doar o cur*a sperioasa, de e vai de ea fara fratesu'. Oricum, faza cu ea si Sasuke din baie a fost geniala, mi-a placut tare mult. Sa vi repede cu nextul si sa ma anunti cand il postezi. Te kiss si multa inspiratie. happy


Knock out! - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 08 Dec 2013, 09:46

Wow, ce capitol genial, m-ai lasat cu gura cascata! Nu ma asteptam ca Hinata sa nu fie dulce si inocenta, asa cum o stiam, am avut un soc s-o vad rea si batjocoritoare! Daca Sasuke i-a tras doar o palma, eu ii trag cinci gloante in cap! Cat de nenorocita poate sa fie ca sa poata ucide o biata pisicuta?! Sper ca cei doi idioti frati sa fie ucisi in chinuri si dusi in Iad! Ma bucur ca urmatorul capitol va fi povestit din perspectiva Sakurei. Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Kiss! :*


Knock out! - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
İuliá
Academy Student
Academy Student
İuliá

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Iulia Cristiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Singing & Reading
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♫

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 08 Dec 2013, 15:12

Multumesc pentru anunt :D. A fost un capitol genial,nu ma asteptam sa o pui pe Hinata intr-o postura de Bad Girl. Aproape ca am plans cand am citit ca Hinata i-a omorat pisica lui Sasuke. Adica...cum poate fi atat de nemiloasa?! M-ai socat la partea aceea puppy eyes . Iar atitudinea lui Sasuke a fost chiar faina. Avea dreptate sa se razbune pentru pisica lui. Abia astept sa vad ce se intampla in capitolul urmator avand in vedere ca e din perspectiva Sakurei. Succes,te-am pupat! kiss 
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 08 Dec 2013, 22:54

Aici sunt și tot ce pot să spun e... OMFG! Băi. Tu știi că eu mă așteptam la o cu totul altă continuare? Dar tu mi-ai dat toate ideile peste cap și acum sunt în transă, uimită. Continuarea ta nu numai că a reușit să mă uimească, ci, e mult mai bună decât la cea care mă gândisem eu. Ador felul în care s-a petrecut totul, în afară de moartea pisicii. Totuși, a reușit să dea naștere unor puișori drăguți. <3
Deci, Hin e o tipă dură și rea ca fratele ei Naru? Woah. Nu mă așteptam. Să mor de te mint :O3
Mă bucur că Sasu și-a luat revanșa, dar războiul o să continue de aici și mă întreb... ce contribuție o să aibe Sakura aici? Nu mai pot de curiozitate. Anunță-mă la next :*! Ai idei geniale și sper să te ții de fic-ul ăsta că altfel ne supărăm, da? Te pup și spor la idei! <3


Knock out! - Pagina 3 Large

I love you, key? 
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Vin 20 Dec 2013, 20:29

Am ajuns şi eu pe aici. Cam târziu, ca de obicei :))
Hmm, îmi place capitolul. După atâta timp de când nu am mai citit, speram să fie mai mult de un capitol... :(
Însă, chiar şi acesta, a fost minunat :)
Câte idei pe aici :)) de ce nu am şi eu aşa inspiaţie? :(
Eh, ce contează? Au alţii şi pentru mine :-"


A fost un capitol pe măsura aşteptărilor.
Hinata o merita din plin! Dacă era mai rău, era şi mai bine :">
Cum să ucizi mă o pisicuţă :o3
Să fie arsă pe rug, nenoroc*ta! x(


Da' Sakura când va apărea? ;;)
Vreau să văd chimie între cei doi :(
Îmi place prea mult cum descrii chestiile astea :D


Well, cam atât. Sper să "te citesc" curând :)
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Dec 2013, 22:03

Hei, prietena mea incredibil de geniala, ce mai faci?
Pai, ce pot sa spun:-? Regret foarte mult ca am asteptat sa iti citesc next-ul, ma gandesc cat de tampita am fost pana acum! Deciiii... tu esti absolut minunata, desteapta, geniala si cu o inspiratie de da pe dinafara! Cum naiba sa ii omoare pisica? Trebuie sa recunosc, asta m-a secat=)) Pe tot parcursul capitolului mi l-am imaginat pe Sasuke asa bun, cu abdomen extraordinar de apetisant, ahhhhh!! =)) Scuza-mi lipsa de incoerenta, se mai intampla cand ai fantezii din astea:)) Te rooooggg, adu next-ul repede! o vrem pe Sakura!! Hai, hai! Si cu asta am incheiat.
Te iubesc.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Dec 2013, 14:41

Hinata. Este persoana fictivă numărul doi pe care vreau să o omor din tot ficul tău. Cum naiba să omoare o pisică ? Pisica lui Sasuke care dacă e și pisica lui instantaneu e și pisica mea. Eu iubesc pisicile și mă atașez extrem de repede de ele din moment ce mi-au murit două, printre care un motănel la care țineam enorm. Capitolul a fost ciudat, adică ciudat în sensul bun. Ai început să îl conturezi pe Sasuke într-un tip mult mai iubitor și mult mai sensibil decât la început când toți -sunt 99.99% sigură- îl credeam un bad boy puțin mai mare cu vreao patru cinci ani. Sfârșitul a fost senzațional. Târâtu*a a primit ce căuta. Nici nu ști cât de mult mă bucur că a înfipt cineva cuțitul în ea. Oricum, personajul mă enerva încă de la început -prea mult SasuHina- și mie nu-mi place Hinatat și nici SasuHina. Sper să fie lăsată să sângereze până moare -cea mai dulce sentință pe care o pot da-.



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Knock out! - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Continut sponsorizat




Knock out! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock out!   Knock out! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Knock out!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-