Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jocurile seductiei +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jocurile seductiei +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jocurile seductiei +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 03 Iun 2013, 00:36

Bun. Am venit cu o noua idee. Mi-a placut atat de mult incat am vrut sa o impartasesc cu voi. Sper sa va placa. Astept parerile voastre. Va pup, Ja na! kiss kiss


Capitolul 1



Sakura's point of view

Vara. Vacanta. Ce-si poate dori cineva mai mult decat asta?! E timpul pentru libertate. Doamne-ti multumesc pentru ca insfarsit am terminat liceul. Bine, defapt doar clasa a 11a. Vara asta am de gand sa ma distrez la maxim cu sau fara prieteni. De ce? Ei bine, chiar dupa ce am terminat scoala am fost nevoita sa plec in Konoha la matusa deoarece mama si tata sunt plecati cu afaceri la Londra. Eh...asa e viata cand esti om de afaceri. Le simt lipsa....dar stiu ca pentru mine...pentru noi muncesc atat de mult.
- Domnisoara Haruno, am ajuns. Spuse soferul risipindu-mi gandurile.
Si mama ce mai sofer....tanar si bine facut, mai ca-mi vine sa sar pe el. Sa fiu al naibii daca asta nu e ispita Diavolului. Bine, bine, ma calmez. Ies din masina inspirand aerul curat si proaspat. Privesc putin in jur gandindu-ma ce dor mi-a fost sa vin aici, intr-un sat atat de linistit si de frumos. Privirea ce se plimba de colo-colo curioasa si dornica sa descopere lucruri noi ramase atintita asupra unei femei de varsta mijlocie, cu parul precum ciocolata si ochii verzi ca smaraldele ce zambea larg venind inspre mine. Aceasta era matusa mea Izumi Haruno.
- Sakura, cat ma bucur sa te vad. Chiar ma intrebam cand o sa ajungi. Zise ea imbratisandu-ma.
Pasi apasati si zgomotosi se auzira dinspre usa larg deschisa. Pe ea aparura micutul Shun si fratele sau mai mare Yasuo. Shun, e un baietel de 8 ani, cu parul castaniu si ochii albastri precum a-i unchiului meu Minato, iar Yasuo e leit pe el, parul lui precum spicele aurii de grau, ochii albastri si senini si corpul bine lucrat. Parca ar fi gemeni nu alta.
- Hei boboc! Spuse Yasuo vrand sa ma imbratiseze.
Ii salut pe ambii "barbati" ai casei - deoarece unchiul era plecat din oras cu afaceri - apoi mergem inauntru. Soferul plecase deja lasandu-mi bagajele in hol. In timp ce matusa si Shun plecasera in bucatarie sa pregateasca masa, eu si "bobocel" ducem bagajele mele in vechea mea camera. E un fel de alint...specific noua. Ne spunem asa inca de cand aveam 9 ani si am jurat ca asa o sa ne spunem mereu.
- Si cum a fost drumul? zise el zambind.
- A fost bine....putin cam plictisitor dar in regula. Spun eu cu nonsalanta.

Dupa ce lasam bagajele, ma asez epuizata pe patul moale si pufos parca vrand sa ma intorc in trecut....in copilarie. In camera asta s-au petrecut atat de multe lucruri. Numai Yasu stie acele "lucruri". Ma simt atat de nostalgica. Recunosc...mie dor sa fiu din nou o pustoaica de 9 ani, sa ma joc mai tot timpul si sa nu stiu ce e aia "iubire".
- Sti ca o sa fie aici toata vara nu? ma intreaba el privindu-ma ]trist.
- Stiu.....si nu ma afecteaza. Am trecut peste.....am inceput un nou capitol al vietii mele. Ii spun blondului zambind sadic.
Nu ma credea. Stiu asta. Stia ca inca mai am sentimente puternice pentru acel baiat chiar daca negam asta. Stia cat de mult mi-as fi dorit sa il am. Stia ce simt.....stia adevarul pe care incerc sa il ascund. Zi de zi ma prefac....incerc sa ma fac sa cred ca nu s-a intamplat nimic intre noi....ca totul a fost un cosmar. Dar nu pot. Degeaba. Trecutul ma urmareste si nu pot sa il evit. Mereu va si acolo zdrobindu-ma....facandu-ma sa imi doresc sa imi iau viata.
- Eu.....cred ca o sa ma culc. Si asa e tarziu si sunt obosita.
- Ok. Somn usor bobocel......maine va fi o zi lunga asa ca sa dormi bine. Sa fi pregatita pentru ce va urma.....doar fi puternica. Spuse Yasuo crezand ca n-o sa aud ultima fraza.
- Noapte buna boboc. Spun eu lasandu-ma prada somnului.


Jocurile seductiei +16 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Ame Lin Lee in Joi 06 Iun 2013, 15:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 03 Iun 2013, 00:53

Hello ! Am trecut si eu pe-a aici ! happy2
Frumos inceput,chiar foarte frumos.
Bun..... Jocuriile seductiei +16. Mmm.... suna interesant. Abia astept sa inceapa actiunea evil devil mua ha ha Deja ma gandesc la lucruri perverse ...... unsure
Uite... sa nu te superi pe mine s-au asa ceva,vreau sa-ti dau un sfat : Data viitoare incearca sa pui putina mai multa descriere si fa-l te log... puppy eyes mai lung. Nu vreau sa se termine asa de repede crying
Pai.... Astept next-ul. Te log frumos sa ma anunti. See ya jos palaria in fata


Jocurile seductiei +16 Tumblr_mshahnghMe1s4jxa9o2_500

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Jocurile seductiei +16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 03 Iun 2013, 14:00

Buna Am trecut si eu pe-a aici !
Frumos inceput cum a spus si ★★ Andy Andu ★★
fa-l te rog... mai lung. Nu vreau sa se termine asa de repede ,inceputu e frumos deja astept sa inceapa actiune cu adevarat
spor la idei in continoare astept next



Jocurile seductiei +16 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Bella
Academy Student
Academy Student
Bella

Sex : feminin Localizare Localizare : Slatina
acebook acebook : https://www.facebook.com/sie.bella

Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,cititul,fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : ja'ja bless!

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 01:37

Ce dragut suna,deabea astept sa vad ce se va intampla in continuare.Succes la scris,astept next.ul! kiss
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 19:20

Heya`....am adus si nextul. Stiu ca primul n-a fost asa de bun. Eh...imi era somn si vroiam sa dorm si totusi sa nu pierd ideea.

Capitolul 2

Sasuke's point of view

- Hei, Sas'ke. Vino afara. Trebuie sa vezi ceva.
Ce Dumnezeu mai vrea si copilul asta? Of...dar ce sa-i faci. Sunt fratele lui si in plus doar pe mine ma mai are. Asta de cand parintii nostri au murit.
- Vin acum. Ce e? il intreb putin....foarte putin....bine, defapt foarte curios.
Mda, asa sunt eu. Curios din fire. Mai ales daca e vorba de fete. Inca imi caut jumatatea, dar nu am gasit-o. Sau mai bine zis am pierdut-o, desii nu am reusit sa o am. Despre cine vorbesc? E vorba despre o fata....foarte speciala dupa parerea mea. Eram mici cand am vazut-o eu si Matsume. El si ea aveau in jur de 12-13 ani, iar eu 16. Era atat de frumoasa si de inocenta. Satenii o strigau "Floare de cires", datorita parului ei roz. Iar ochii....verzi precum smaraldele si mai frumosi decat orice lucru vazut pana acum pe aceasta lume. M-am indragostit de ea. O iubeam. Simteam ca as vrea sa o strang in brate si sa nu ii mai dau drumul sa plece de langa mine niciodata. Nici o fata nu reusise sa ma faca sa simt toate astea. Dar ea......ea o facuse.
- Deci?...o mai ti minte? zise roscatul desprinzandu-ma de printre ganduri.
- Ea....e....
- Sakura. Spuse Matsume cu o privire ce dadea de inteles ca avea ceva diabolic in minte.
E....e imposibil. Oare visez? Sakura......Sakura a mea. Nu am vazut-o de atata timp. E si mai frumoasa acum ca a crescut. Parul lung precum florile de cires din pacate acum e scurt pana la umeri, iar ochii.....aceeiasi ochi inocenti si copilarosi. Mi-a fost atat de dor de ea. Inima incepuse sa tresalte de bucurie la vederea ei. Ma intreb cum de s-a intors aici si daca va sta oare de acum in colo in Konoha.
- Ce o sa ma mai distrez cu papusica asta. Celelalte erau atat de plictisitoare. Spuse fratiorul meu.

Sakura's point of view


Ma intreb daca e aici. Oare o sa ma intalnesc cu el din intamplare? Cum o sa reactionez? Ce o sa se intample? Ahhh.....iesiti din capul meu. Nu mai suport. Nu vreau sa ma mai gandesc la asta. Oftez, apoi plictisita ma schimb de pijamale. Ma imbrac cu ce prind, o pereche de pantaloni scurti albi, un tricou cu "Mustache", peste un hanorac nu prea gros si o pereche de balerini. Ma pieptan rapid, ma machiez - nu prea exagerat - si plec.
- Matusa, eu merg sa ma plimb putin. Nu stiu cat o sa stau, nu ma asteptati. Zic eu fara a mai sta sa aud ce spune.
Oh...de ce oare am acceptat sa vin? Trebuia sa raman in Anglia, cu prietenii mei. Sunt atat de....idioata. Adica, serios, stiam ca inca mai am sentimente pentru el si ca trebuia sa stau departe de el....de satul asta, dar.....n-am facut-o. Am venit aici....iar acum o sa trebuiasca sa stau trei luni. Blestemata fie ziua aceea cand mama si tata au trebuit sa plece cu afacerile lor in Londra. Fara sa imi dau seama corpul meu se izbeste de ceva tare - e baiat deoarece fata....n-as fi cazut de la asta - apoi ma prabusec pe pamant scotand un icnet de durere.
- Asta a durut!
- Oh....imi pare rau. E vina mea. Esti bine? ma intreaba baiatul ingrijorat.
Dupa ce ma ajuta sa ma ridic imi spune ca se numeste Gaara. Ce nume frumos. Chiar daca arata ca un bad boy, dupa tonul vocii e un baiat sensibil. Parul roscat precum sangele ii e ciufulit intr-un mod artistic, iar ochii lui verzi exprimau parere de rau. E dragut.
- Umm.....vrei sa vi la un suc? daca tot te-am facut sa cazi macar sa ma revansez fata de tine. Spuse el rosind usor la fata.
Accept zambindu-i cald, apoi ne indreptam inspre o cofetarie , nu foarte departe. Pe drum incepusem sa vorbim diferite lucruri. Am aflat ca are 17 ani, sta cu fratele si sora lui mai mare, apoi mi-a povestit despre hobby-urile sale. Iubeste muzica si chiar are o trupa. El e liderul si se pare ca e si profesionist intr-ale chitarilor de orice tip.
- Ce zici? Ai vrea sa vi sa ne auzi cantand? ma intreaba el rugandu-ma din priviri.
- Mmm....sigur. Mi-ar face placere. Sunt adepta muzici...de orice gen.
Acesta zambeste, apoi imi spune ca in seara asta da un concert in piata. Interesant. Ocazia perfecta pentru a scapa de griji si stres. Baiatul asta....Gaara....e chiar de treaba. Eh....incep sa imi fac prieteni, deci e bine.

* Seara *

Dinspre piata se auzeau muzica si strigatele adolescentilor ce se adunasera pentru concert. Grabita verific ultimele detalii ale aspectului meu si ies val vartej din camera.
- Unde mergi? ma intreaba Yasu ganditor.
- La concert. M-a invitat un baiat, Gaara. Ii spun eu fericita.
- Mhi.....Gaara.....fratele meu de cruce. Bun. E ok atunci. Te poti duce. Dar la 10 sa fi acasa. Zise el facand pe adultul.
Amandoi incepem sa radem, apoi acesta imi ureaza "Distractie placuta" urmat de "Sa ma suni daca e ceva" si dusa am fost. Mergand incet pe strazile Konohai simt cu sunt urmarita. Nu bag de seama si imi continui drumul inspre piata. Totul pare atat de.....ciudat. Sau poate ca eu sunt devina. Eu ma simt ciudat. Totul imi provoaca atatea amintiri. Trecand pe langa o bancuta rosie de sub un felinar ma opresc pentru o clipa. Intr-un colt mai retras observ scrijelit un nume: "Sakura". Eram atat de mica atunci cand am facut asta. Mie dor de acele vremuri. Era atat de frumos. Aici mi-am facut prima cea mai buna prietena, Hinata. O fata cu parul brunet cu tente de albastru si ochii lila. Eram de nedespartit. Apoi aparuse Ino, o blonda cu ochi albastri foarte draguta. Din pacate prietenia noastra nu durase. Eu si Ino deveniseram rivale pentru inima lui Matsume Uciha. Era cel mai dragut baiat din scoala. Toate fetele il placeau inclusiv eu. Nu stiam ca eu o sa fiu urmatoarea lui "victima". M-a folosit....si-a batut joc de sentimentele mele. Mi-a frant inima. Mi-a spus ca ma iubeste, apoi dupa jumatate de luna mi-a spus niste lucruri care m-au ranit profund. Inca mai tin minte acele rasete isterice si tonul vocii lui rostind ceea ce nu vroiam sa aud: "Nu te iubesc. Nu te-am iubit niciodata. Ai fost doar o jucarie pentru mine. Nu insemni nimic...esti doar o plangacioasa fara curaj"
- Huh....ce tampenie.
Fara sa-mi dau seama cineva imi astupa gura si ma tranteste la pamant imobilizandu-ma. Nu se poate. E chiar....

Va urma....

Siiii.....asta a fost pe ziua de azi. Sper sa va placa. Daca exista vreo greseala va rog sa-mi spuneti. Astept parerile si criticile voastre. Va puuup, Ja na! kiss kiss kiss

Sakura:
Jocurile seductiei +16 Sakura_on_the_Street_by_jehanaruto
Matsume:
Jocurile seductiei +16 Tumblr_mhyimb0ymR1s2mvo5o1_400
Sasuke:Jocurile seductiei +16 Uchiha_sasuke__colored__by_jayyaj95-d4yf4du


Jocurile seductiei +16 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Ame Lin Lee in Joi 06 Iun 2013, 15:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Mar 04 Iun 2013, 19:56

Awww... M-ai anuntat !! Mersi happy2
Upss... Doamne ! Unde imi sunt manierele ? unsure
Hello ! roll
Deci... capitolul este foarte dragut. L-ai facut mai lung decat celalalt ... Imi place > . <
Parca ma mananca in palma..... Vreau ceva malefic si pervers ! evil devil mua ha ha Hoo.... Andy ! Stai calm ! Este deabea capitolul 2 ! Mda... Scuze. Mai vorbesc si singura din cand in cand nervi!
Revenind... Cum am mai spus un capitoul dragut si superb.
Astept next-ul si ma anunti in continuarea please.... puppy eyes

See ya ! jos palaria in fata


Jocurile seductiei +16 Tumblr_mshahnghMe1s4jxa9o2_500

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
MadalinaLove
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Alexandria
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 20:37

Uuuu imi place, super fic . Esti foarte talentata si ai idei foarte bune, ff frumos ficul.
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Joi 06 Iun 2013, 22:36

... E Sasuke nu-i asa ? Sau e Gara ? Sau stai e baiatul ala M.... si cum lo mai fi chemand .In acest moment nici n-am chef sa ma gandesc , E frumos , o ide de jumate originala . Iti dau un sfat : Fa capitolele mai lungi .
Ofaci daca te rog eu ? Cel mai frumos te rog ! Hai ca nu ma milogesc de tine ,
Astept nextu-l si anuntama pa


Jocurile seductiei +16 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Jocurile seductiei +16 Dlrcp4
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Vin 07 Iun 2013, 16:30

Capitolul 3


Sakura's point of view

Fara sa-mi dau seama cineva imi astupa gura si ma tranteste la pamant imobilizandu-ma. Nu se poate. E chiar...Matsume?!...D..dar....cum? De ce? Nu inteleg. E atat....atat de schimbat. Parul roscat, ochii de un gri sters. E asa de frumos. Totusi...

Matsume's point of view

- Shhht! Nu te mai zbate...n-o sa-ti fac nimic fato. Ii spun rozaliei care se zbatea din stransoarea mainilor mele.
Lacrimile ii inundara chipul angelic. Ochii sai verzi ma priveau speriati probabil gandindu-se ca o sa ii fac ceva. Oftez in sinea mea, apoi ii dau drumul ajutand-o sa se ridice de pe iarba. Murmur un "imi pare rau" dupa care o imbratisez strans. Mi-a fost atat de dor de ea. Da, da...stiu, am facut-o sa sufere si asa mai departe. Totusi mi-am invatat lectia.
- Mi-a fost dor de tine floricica mea de cires. Ii spun vrand s-o sarut.
Rozalia se retrage rapid la vederea gestului meu, privind in jos impiedicandu-ma sa ii vad chipul. Bine, acum cred ca am enervat-o. Totusi e asa de....de....al naibii de sexy. Sanii aia...picioarele....oh...mama.....e atat de buuuuuuna rau de tot.

Sakura's point of view

Totusi....nu pot sa cedez. Imi sterg lacrimile de pe fata, apoi plina de furie si durere ii dau o palma roscatului intorcandu-i chipul in cealalta parte. Pentru cateva clipe, acesta nu spusese nimic, apoi se intoarse catre mine privindu-ma fix in ochi.
- Huh.....cred ca am meritat-o. Ai prins tupeu...iubire....Zise el zambind.
Ochii lui....Doamne....parca ma pierd in ei. Vazand cum se apropie de mine incerc sa ma dau un pas in spate, dar nu pot. Parca nu imi mai simt corpul...nu ma pot misca. Ma ia in brate, apoi o luam prin parc indreptandu-ne inspre locul unde obisnuiam sa ne intalnim. E o poienita linistita, cu un lac foarte frumos si unde nu vine nimeni. Aproape nimeni....
- Lasa-ma jos. Ii spun revoltata insa nu ma asculta.
Continua sa mearga mai departe pana ajungem in acel loc. In generala, obisnuiam sa venim aici seara si sa stam imbratisati privind lacul. Era romantic. Apoi, roscatul incepea sa ma sarute spunandu-mi cat de frumoasa eram. Minciuni. Erau doar minciuni, dar inca prefer sa cred ca era asa. Iubeam acel loc. Iubeam faptul ca era locul nostru, dar apoi am inceput sa il urasc. Din acea zi in care mi-a frant inima am inceput sa ocolesc poienita, parcul si intreaga lume. Lipseam de la ore, chiar si de acasa. Eram total schimbata pana sa plec din Konoha. Acum insa nu mai sunt asa. Am devenit ceea ce mi-am dorit. Puternica, hotarata si cu capul pe umeri. Totusi inca simt ca el e slabiciunea mea. Ca sunt neputincioasa in fata lui. Ma intreb daca lucurile se vor schimba vreodata. Dar nu stiu daca am sa aflu.

- Am ajuns. Gata, te las jos.....dar tot n-o sa scapi in seara asta fara sa fi a mea. Regret ca te-am lasat atunci. Daca stiam ca o sa devi atat de frumoasa si...ah....buna...nu te-as fi lasat niciodata. Zise el ranjind pervers.
Ma prinde de mijloc tinandu-mi mainile ridicate deasupra. Un alt tip iesise de dupa un copac cu o franghie, legandu-mi bine mainile ca sa nu scap. Ma zbateam sa scap, dar degeaba. Cei doi baieti batura palma, apoi cel ce ma legase fugise lasandu-ma cu Matsume. Roscatul incepuse sa ma muste de lobul urechii dandu-mi fiori de placere. Ma saruta in continuare cautandu-mi buzele pana ce le gasise. Le gusta incet si bland, apoi deveni pasional. Imi muscase usor buza inferioara dandu-mi de inteles ca vroia sa imi exploreze lacasul umed. Incepuse sa-mi placa. Intreasem in jocul lui, iar limbile noastre se duelau de parca ar fi fost pe viata si pe moarte.
- Saruti al naibii de bine, iubire. Zise el avand acelasi zambet pervers pe chip.

Dupa ce terminase cu buzele coborase mai jos cu sarutarile, muscandu-ma usor de gat in timp ce mainile sale se jucau cu formele mele facandu-ma sa gem de placere. Piciorul lui era intre ale mele atingandu-mi locul interzis. Inima incepuse sa pulseze din ce in ce mai tare din cauza excitarii pe care mi-o provoca. Usor imi daduse tricoul verde jos, apoi colantii negri, lasandu-ma doar in lenjeria mea intima preferata. Mainile lui se plimbau in continuare pe corpul meu, facandu-ma sa gem. Incepuse sa ma sarute pe tot corpul, oprindu-se la sani, pe care ii degusta cu placere. Se puse deasupra mea revenind la buzele mele. Vazand ca nu ma opun, imi dezleaga mainile. Il sarut pe buze pasional punandu-ma deasupra lui.
- Hai sa ne jucam putin. Ii spun eu pe un ton senzual.
Roscatul intrase in joc, apoi ii spusesem sa inchida ochii pana ii spun eu sa ii deschida. Grabita imi iau colantii pe mine, apoi iau tricoul in mana si o iau la fuga. Ce noroc pe mine ca nu port pantofi. Privesc in urma mea si observ ca Matsume observase ca fugisem. Acesta alerga dupa mine furios. Speriata ma chinuiam sa alerg cat pot de repede inca uitandu-ma in spate pentru a vedea unde e roscatul. Lacrimile imi curgeau siroaie pe chip. Nu puteam sa ma opresc din plans. Fara sa imi dau seama ma ciocnesc de cineva si cad la pamant. Grabita ma ridic, dar persoana respectiva ma prinde de mana oprindu-ma.
- Sakura?! Esti bine? De ce plangi? De cine fugi? ma intreaba baiatul vazandu-ma doar in sutien.
- S...Sasuke...a...ajuta-ma...te rog....vine dupa mine....mie teama. Spun speriata printre suspine.
- Cine?....cine vine dupa tine? ma intreaba el confuz.

Ochii sai negri ma priveau ingrijorati. Acesta ma imbratiseaza spunandu-mi ca totul va fi bine. Privind in spate il observ pe Matsume ce se apropia de noi fugind. Incep sa strig vrand sa fug, dar Sasuke ma tine strans la pieptul sau. Puteam sa ii aud inima batand atat de tare. Intorcandu-se inspre faptas, devine serios, furia citindu-ise pe chip.
- M...Matsume?! CE DUMNEZEU ITI INCHIPUI CA FACI? Tu i-ai facut asta Sakurei? Esti un dezastru! Daca te mai apropii de ea, iti jur ca n-o sa mai vezi ziua de maine indiferent ca esti sau nu fratele meu mai mic. Zise brunetul rastindu-se la el nervos.
Sasuke, oftand, se intoarce la mine stergandu-mi lacrimile. Intr-un final, Matsume pleaca. Imi iau tricoul inapoi pe mine, apoi Sasuke ma intreaba ce fac la ora asta tarzie in oras. Ii raspund la intrebare, el certandu-ma ca nu am rugat pe nimeni sa vina cu mine.

E atat de grijuliu. Dar...de ce? Oare....nu...nu cred. De ce m-ar placea el pe mine? Sakura....esti atat de aiurita. Aberezi mereu cand un baiat e atat de grijuliu cu tine.
- Vrei sa mergem sa ne plimbam? Sau sa mergem la o terasa sa te mai linistesti? ma intreaba el zambindu-mi bland.
- Suna bine...terasa. Spun eu zambindu-i la randul meu.
Incet ne indreptam inspre Konoha Cafe. Niciunul nu spunea nimic. E atat de liniste incat si mustele se pot auzi dand din micile lor aripioare. Licuricii zburau de colo-colo parca dansand prin aer. Incetul cu incetul incepeam sa ma linistesc. Brunetul ma tinea de mana privind cerul instelat. Ma intreb la ce se gandeste. Spre deosebire de fratele sau, Sasuke e altfel. De cand il stiu mi-a fost ca un frate mai mare. Ma ajuta cu temele, cu sfaturi....cu tot ce nu puteam face. Era mereu acolo pentru mine si Matsume. Ma bucur ca l-am revazut dupa atata vreme. A trecut mult timp. Foarte.....mult.
"Am ajuns" zise el privind la terasa cautand o masa libera. Tot felul de adolescenti stateau la mese povestind si razand din diferite motive. La una din mese, era o gasca de fete si baieti, mai exact trei fete, printre care se numara si Ino Yamanaka - rivala mea din generala - si trei baieti. Ne ducem inspre ei, Sasuke batand palma cu baietii.
- Prieteni. Ea e Sakura. Ino, Naruto, voi o stiti din generala, doar ati fost colegi. Spuse brunetul punandu-si mana dupa mine intr-o imbratisare.
- Sunteti impreuna? intreaba bruneta cu ochii lila.
- Nu Hin, nu suntem. Suntem doar prieteni. Zise Sasuke, rostind acele cuvinte parca indurerat.
Ne asezam langa ei la masa, incepand sa vorbim despre scoala. Din cate aflasem, brunetul cu ochii precum taciunele e verisorul lui Sasuke si se numeste Itachi, pe blondul de Naruto il cunosc inca de cand m-am nascut, iar pe satenul cu ochii ciocolatii si catelusul lui foarte dragalas se numesc Kiba si Akamaru. Iar fetele....tipa satena cu ochii caprui se numeste Tenten, iar bruneta de langa ea, se pare ca o cheama Hinata. Toti par de treaba. Simteam cum ochii albastri a-i lui Ino ma priveau studiindu-ma din cap pana-n picioare oarecum trista.
- Sakura.....

Va urma.....

Sper ca v-a placut. Scuze daca sunt greseli. Va pup, Ja na! kiss kiss kiss


Jocurile seductiei +16 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Jocurile seductiei +16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Vin 07 Iun 2013, 18:11

buna
a fost fenomenal,magarul de matsume iti trebuie o bataie biciuitor
ce barbat a fost sasuke cool bine zis sasu :jur ca n-o sa mai vezi ziua de maine indiferent ca esti sau nu fratele meu mai mic.
astept cu nerabdare next
scuze ca nu am comentat cap 2,rusine mie
next next


Jocurile seductiei +16 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Vin 07 Iun 2013, 19:26

Hello !
O ! Doamne ! Ce actiune,ce sentimente,ce trairi,cat de bestial !!
Te iubesc,fat-o !! lough Iti iubesc ficul !! kiss
Cel mai mult imi place ca e pervers,ca are multa descriere si sentimente.
Spor la scris. Sa ma anunti in continuare cand pui next-ul.
See ya ! jos palaria in fata


Jocurile seductiei +16 Tumblr_mshahnghMe1s4jxa9o2_500

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Sam 08 Iun 2013, 16:01


Buna , buna ! happy
Am ajuns si eu pe la ficul tau si ...... mi-a placut mult de tot ceea ce am citit . jos palaria in fata
Capitolul a fost frumos si interesant , deci astept next-ul cu multa nerabdare ( sper ca ma vei anunta si pe mine atunci cand il vei posta ;;) ) .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss




Jocurile seductiei +16 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 13:09

Capitolul 4


Matsume's point of view

La naiba! La naiba cu toate. De ce trebuia sa apara el? DE CE?? O puteam prinde. Putea sa fie a mea. Puteam sa ma razbun. De ce? Pentru ceea ce mi-a facut.
Totul incepuse dupa ce ma despartisem de ea in ultimul hal. O umilisem in fata intregii scoli. Bine...atunci nu se intamplase nimic. Apoi, dupa cateva saptamani, Sakura se schimbase radical. Incepuse sa chiuleasca de la ore la fel ca mine. Consuma alcool, fuma ora de ora....si avea un limbaj mult mai vulgar ca si cel al pustilor de varsta noastra care doar ne prosteam atunci. Era pur si simplu schimbata. Pana si aspectul ei. Se imbraca mai mereu ca si acele papusi goth. Sincer era adorabila, dar nu-mi placea ceea ce facea. Eu am facut asta. Era vina mea pentru ceea ce devenise, dar pe atunci nu-mi pasa. O tinuse asa vreo doua luni pana ce toata clasa devenise impotriva mea. Pana si profesorii. Toti spuneau ca o vor pe vechea Sakura. Ca daca nu o faceam sa sufere, ea nu devenea asa. Adevarul e ca aveau dreptate. Pana si Ino tinea la Sakura la fel ca la o sora mai mica.

Ma rog...ce a fost a fost. Acum tot ce vreau e razbunare. Jur ca o sa ii fac vara un iad. Dar trebuie sa scap de Sasuke. El o sa imi incurce toate planurile. Oh....frate.....ce mai viata.

Sakura's point of view

- Sakura, sti.....maine trebuie sa merg in Osaka. Se organizeaza o tabara de vara acolo. Din cate stiu o sa vina si gasca si Yasu. Ma gandeam....daca....sti....ai vrea sa vi cu mine? cu noi...adica.. Spuse brunetul rosind.
Era atat de scump. Doamne.....daca as sti ca si el simte ce incep eu sa simt pentru el....cred ca as sari pe el. Si in plus....arata al naibii de bine.
- Sigur....mi-ar placea. Dar....M...Matsume n-o sa vina nu? il intreb putin panicata.
- Stai linistita...el o sa fie plecat in Sapporo, la matusa Tsunade si unchiul Jiraya. Deci timp de o luna....n-o sa iti faca probleme. Si in plus, o sa fiu mereu langa tine sa te apar de el. Iti promit. Imi spune el cuprinzandu-mi chipul in mainile lui.
Pentru cateva clipe, stam asa privindu-ne in ochi parca pierzandu-ne in frumusetea lor. Ochii lui negri erau atat.....dar atat de abisali...precum un labirint fara iesire. Imi place. Imi place atat de mult senzatia asta pe care mi-o provoaca. Stai....ce tot spun aici? Asta nu e bine. N-ar trebui sa-mi bat capul....poate e doar o atractie fizica. Nimic mai mult.

- E...eu....cred ca ar trebui sa intru. Matusa probabil si-a facut griji ca am lipsit atat. Ne...ne vedem maine. Ii spun sarutandu-l pe obraz.
D...de ce am facut asta? Oh, Sakura....ce Doamne iarta-ma e cu tine? Cred ca a fost din instinct. Dar....mi-a placut. Brunetul rosise, dupa care afisase un zambet cald si atat de suav.
- Noapte buna.....floare de cires. Imi spuse el, dupa care plecase privind cerul instelat.
Statusem acolo...pe treptele casei privind cum silueta brunetul se pierduse in noapte. Ma simt extraordinar de bine. El facuse ca toata durerea si frica sa treaca. Ii sunt recunoscatoare....pentru tot.
Intrasem in casa inchizand usa incet, apoi cu pasi ca de felina urcasem scarile. Strabatusem coridorul luminat de doua veioze pana ce am ajuns in fata usii camerei mele. Deschid usa incet, fara sa fac zgomod si intru inauntru inchizand-o la fel de incet. Aprind lumina si cand ma intorc.....mai aveam putin si faceam stop cardiac. Ma lasasem in jos sprijinita de usa inspirand si expirand pentru a ma linisti.
- Ce Dumnezeu ti-a venit sa ma sperii asa? il intreb pe Yasu ce statea pe pat cu mainile incrucisate.
- Unde ai stat atat? Mi-am facut griji. Spuse el schimbandu-si figura serioasa cu una de copil mic si trist.
Incet ma ridic de jos mergand langa el pe pat. Inspir adanc, privind in jos. Oare sa ii spun ce se intamplase? Ma intreb cum va reactiona. Ce tot spun....sigur ca se va infuria. Totusi, nu pot sa ii ascund asta.
- E o poveste lunga. Dar...promite-mi ca nu o sa faci nimic necugetat. Ii spun cu teama in voce.
Blondul aproba cu o miscare a capului ca nu va face nimic, apoi incep sa ii povestesc cele intamplate. Asculta cu atentie tot ce spuneam urmarindu-mi fiecare miscare si gest pe care il faceam. Era suparat. Stiam ca ce va urma nu va fi bine. Yasu se ridica nervos de pe pat mergand de colo-colo ganditor.
- Trebuia sa ma suni. Bine ca a fost Sasuke acolo. Sakura....imi pare atat de rau. E vina mea ca te-am lasat singura si nu am venit cu tine. Imi spune el privindu-ma cu parere de rau.
Incet, merg inspre el imbratisandu-l. E atat de grijuliu. Mereu a fost asa. Mi-a fost ca un frate mai mare. Sunt norocoasa ca il am ca verisor.

Sasuke's point of view

M...m-a sarutat. Nu pe buze...dar m-a sarutat. Doamne...cat o iubesc pe fata asta. E totul pentru mine. Mi-as da fericit viata pentru ea doar sa o vad zambind. E atat de scumpa. Felul ei de a fi, zambetul, ochii, corpul...totul. Oare va fi vreodata a mea? Sper ca da. Si chiar de n-o sa fie...n-o s-o las sa plece....nu.
- Oi...Sas'ke....mergi acasa? se auzi vocea bunului meu prieten Naruto.
Ii raspund intrebarii, el spunandu-mi ca vine si el. Locuim vizavi unul de celalalt. Probabil fusese sa o conduca pe Hinata acasa. Sunt impreuna. Le sta bine celor doi. Ea putin timida, el curajos si amuzant. Fac o pereche de minune.
- Si? Ai de gand sa ii spui Sakurei? Toata viata ai vrut sa faci asta. Ai numarul ei, adresa....de toate si tot nu i-ai spus. Hai frate...fi serios. Spuse el luandu-ma putin la rost.
Stia ce simt pentru ea. El stia totul. De la cum incepuse pana la cum se sfarsise. Iar acum ma bate la cap sa ii spun acele doua cuvinte Sakurei. As vrea...dar...simt ca e prea devreme. Poate ea nu simte acelasi lucru.
- Sasuke....ca prieten si ca frate ce iti sunt iti spun doar atat......nu astepta sa ii spui ce simti, pentru ca s-ar putea sa o faca altul inaintea ta. Zise blondul serios.
- Ai dreptate Naruto....dar....trebuie sa o fac sa simta si ea acelasi lucru. Stiu ca tine la mine ca la un frate mai mare, dar.....trebuie sa o fac sa vada ca vreau ceva mai mult de atat. O s-o seduc....da.....jocul seductiei. Suna interesant.
- Doar n-ai de gand sa te joci cu sufletul ei. Zise el incruntandu-se.
Nu-i placea sa vada o fata suferind si in plus Naruto ii e unul din cei mai buni prieteni rozaliei.
- Nu....nu vreau sa ma joc cu sufletul ei. N-as putea sa fac asa ceva unui inger. Ingerul meu......

Va urma.....

Sper ca va placut acest capitol. Astept parerile voastre. VA pup, Ja na! kiss kiss kiss


Jocurile seductiei +16 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 20:40


Hey , hey ! happy
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt . thank you
Capitoloul a fost frumos , frumos . Chiar imi place cum descri , cum scri jos palaria in fata , deci astept next-ul cu mare nerabdare ( sper sa ma anunti si pe mine atunci cand il vei posta ;;) ) .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss




Jocurile seductiei +16 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 12:35

Hey...
am ajuns si eu pe la ficul tau si iti spun sincer ca odata ce am citit primele randuri,nu m-am putut opri pana nu am vazut ca s-a terminat si ultima litera din ultimul cuvant din ultima propozitie ;;)
Imi place foarte mult si sunt chiar curioasa sa vad ce se intampla in continuare,
sper ca o sa aduci next-ul repejor si sper sa ma anunti si pe mine te rog frumos de tot!!!
Spor la scris! kiss



Jocurile seductiei +16 Jpr

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 17:28

heiiiiiii.....imi place enorm de mult........
sa ma anunti cand aduci nextul..
pipiceiiiiiiiiiiiiiiii kisskisskiss


Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauv
Jocurile seductiei +16 1185528_382197825239589_1994385887_n
Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Andreea-chan
Academy Student
Academy Student
Andreea-chan

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 22:11

Ador ficul asta.Tine-o tot asa cu el ,te descurci foarte bine.Adu next-ul cat mai repede.
Succes in continuare.Te pwp :*.


A l w a y s ` s m i l e ! ! ! !


Jocurile seductiei +16 Jggj
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 22:47

Buna, imi place foarte tare ficul tau.
Este unul dintre genurile de ficuri care te
captiveaza si vrei sa vezi neaparat capitolul urmator.
Nu am mai intrat de mult si am pierdut o gramada.
Te pup,
Iti urez toate cele bune
Si te astept cu nextul. in lovekiss
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 18:44

Capitolul 5

Sakura's point of view

Soarele rasare pe cer, dar nici bine nu ma trezesc si il am in fata pe micutul Shun. Tipa fericit si incerca sa ma trezeasca dragul de el. Intr-un final ma destind putin si incep sa il gadil apoi il strang in brate sarutandu-l pe obrajorii lui mooooi si imbujorati. 
- Ohh....Saku, nu ma mai pupa ca ma rosesc. Zise el parca flatat.
Era atat de amuzant micutul. Stie multe pentru varsta lui. Cam prea multe.
- Bine, sefu`! ii spun, apoi ma dau jos din pat mergand inspre baie.
Imi prind parul pentru cateva clipe la spate, apoi ma privesc putin in oglinda. Aratam bine, chiar si ciufulita, dar ochii mei nu aratau. Erau tristi chiar daca incercau sa ignore tristetea. Dau drumul robinetului, curgand apa rece ca gheata. Imi inprospatez rapid chipul, dupa care ma spal si pe dinti. De cum termin, ies din baie si merg lenesa inspre dulap. Cercetez putin ceea ce am nehotarata. Nepasatoare, iau o pereche de pantaloni scurti albastri, un maieu alb cu o pisicuta neagra pe ea si niste bascheti albastri simpli. Imi pieptan parul si impreuna cu Shun ce ma astepta pe hol coboram jos la micul dejun. Doar nu credeati ca l-am lasat in camera in timp ce ma schimbam de pijamale. Ar fi total.
- Heya lume! spun eu somnoroasa.
- Neata boboc. Zise Yasu cu gura plina de cereale cu lapte.


Se pare ca in dimineata asta sunt doar eu, Shun si Yasu. Ma intreb unde o fi matusa. Eh...cine stie, poate e prin vecini. Lihnita de foame imi pun intr-un bol cereale cu lapte savurand fiecare inghititura. Imi ridic privirea inspre Yasu ce parea abatut, la fel ca ieri. Il intreb din priviri ce are, dar da din cap in - Spune....ce e? Ce s-a intamplat? Hai Yasu, parca ne ziceam orice. Se pare ca m-am inselat. Ii spun dezamagita.
Ma ridic de la masa indiferenta si duc bolul in chiuveta lasandu-l acolo. Ies din bucatarie, apoi caut prin telefon numarul lui Sasuke. Il sun rapid asteptand sa raspunda. Inima parca vroia sa imi iasa din piept, iar fluturasii zburdau prin stomacelul meu gadilandu-ma. Asteptam....si tot asteptam. Haide....raspunde, te rog.
"Alo" se auzi vocea brunetului de la celalalt capat al firului. Vroiam sa spun ceva, dar parca mutisem. Nu puteam spune nimic. Ce pe Doamne iarta-ma am? Hai Sakura, vorbeste! Spune ceva!
" Da...Hey Sasuke, sunt Sakura" ii spun incercand sa nu ma balbai.
"Oh....buna Floare de Cires!  Chiar ma gandeam sa te sun sa...sti tu....in legatura cu tabara de vara" spuse el  la fel de "emotionat" ca mine.
"Am....am....putea sa....n...ne vedem acum putin?....te...rog" 
"Sigur. Ne vedem in cinci minute?" ma intraba el, eu spunandu-i un "da" simplu si la obiect.


Brunetul inchide, iar eu plec fara al anunta pe Yasu. Nu e nevoie nu? Oricum....nu trebuie sa ne spunem nimic din cate vad. Oftez in sinea mea dupa care ies inchizand incet usa. Cu pasi asa mai....lenesi merg in directia casei lui Sasuke privind abatuta trotuarul. Nu stiu de ce, dar cred ca incep sa am sentimente pentru el. Stiu ca pana acum l-am vazut doar ca pe un "big brother", dar acum ca l-am revazut imi pare mai schimbat, mai.....dragut. Cred ca am fost prea obsedata de Matsume ca sa vad cat de dulce si grijuliu e Sasuke. Totusi eu am 16 ani, iar el 21. Si mai e si faptul ca poate el nu ma place. Poate nu simte acelasi lucru ci poate sunt pentru el doar un fel de sora mai mica care trebuie protejata mereu. Niciodata nu m-a lasat sa fac ceva singura. Ceva care era dificil. Era mereu acolo sa ma sustina si sa ma ajute facand el toata treaba.
- Daca ai fi al meu....
Chiar mi-as dori sa fie al meu. Daca s-ar intampla as muri fericita si implinita. Il plac....acum imi dau seama ca il plac. Dar placutul asta oare poate deveni iubire?
- Cine sa fie al tau?
Vocea brunetului ma trezi din visare, iar ochii sai negri si atat de frumosi ma priveau curiosi asteptand un raspuns.
- Aaa.....nimeni....chiar nimeni.....
- Hai spune-mi. M-ai facut prea curios. Doar sti ca poti vorbi cu mine orice. Imi spune el luandu-ma in brate pe la spate.
- E.....e doar un baiat. Probabil ma considera doar o amica....o sora mai mica.
- Nu cred. Poate ca si el simte ceva pentru tine si nu are curajul sa ti-o spuna. Dar daca il placi de ce nu ii spui? De ce nu faci tu primul pas? ma intreaba el  pe un ton jucaus dar putin cam trist.
- Nu cred ca simte acelasi lucru si in plus nu am curaj sa ii spun. Dar....n-o sa renunt. O sa il fac sa ma iubeasca. Sti...ca in jocul seductiei. Ii spun zambind strengareste.


Sasuke's point of view


Vorbeste despre....mine? Oare?  Pentru mine e ca o sora mai mica. Stiu ca asta crede. Oare sunt eu acel baiat pe care il place? Ohhhhh....imi vine sa innebunesc. Vreau sa stiu cine e acet baiat. Vreau sa stiu. N-o sa las niciun (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) sa imi fure iubirea. Nu. Niciodata.
- Buuun. Atunci bafta cu sedusul. Sigur o sa-ti cada la picioare. Defapt ce baiat nu ar cadea la picioarele unei fete atat de frumoase ca tine?! 
- C....chiar si tu? ma intreaba ea rosind puternic.
- ......chiar si eu as cadea. Dar....inca nu am fost sedus, deci...cine stie, poate voi cadea, poate nu. 
Rozalia chicoteste, apoi se intoarce cu fata inspre mine imbratisandu-ma. I-am raspuns imbratisarii sarutand-o in crestetul capului precum un frate mai mare.
" Rozalio....nici  nu sti cat de mult m-ai fermecat ".......imi spusesem in sinea mea privind in gol ganditor. Mi-as dori sa ramanem asa toata viata. Doar eu si ea....impreuna.....mereu. Din pacate inca nu se poate. Dupa cateva clipe se desprinde din imbratisare intrebandu-ma cand vom pleca in Osaka. Ii raspund zambind ca peste o ora, ea sarind in sus de fericire. "Vrei sa mergem la o inghetata pana atunci?" o intreb  stiind cat de mult ii place inghetata. Rozalia sare in sus de fericire precum facea cand avea 6-7 ani. Am copilarit impreuna. Poate ca a crescut, dar stiu ca in interiorul ei e aceeasi Sakura pe care o cunosc si o iubesc. 

Si porniseram incet inspre parc. Sakura mergea  saltat in jurul meu fericita. E atat de scumpa. Are 16 ani, dar parca ar fi mult mai mica. E copilaroasa, iar asta ma face sa o iubesc atat de mult. N-am nevoie de fete cu figuri, sau care sunt populare sau care se imbraca intr-un anumit fel doar ca sa fie la moda. Am nevoie de o fata cu capul pe umeri, care sa-mi fie alaturi, care sa fie.....ea insasi. Am nevoie de.....Sakura. Ea e fata perfecta din punctul meu de vedere. Nu-mi doresc altceva, doar pe ea. 
- Hey...Sasuke....eu.....


Jocurile seductiei +16 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Amaya Lee <3 in Mar 02 Iul 2013, 18:05, editata de 2 ori
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 18:59


 ,, Hey...Sasuke....eu..... "
Eu ce ?!
De ce , de ce , de ce ? de ce trebuie sa ma lasi in suspans ? !  waiting

Hai  repede cu next-ul ala ca mor de curozitate si te rog  frumos , frumusel sa ma anunti si pe mine cand il vei posta . ;;)

Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kisshi!





Jocurile seductiei +16 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 10:39

"- Hey...Sasuke....eu....."
Eu ce?!!!!

Cum ai putut sa faci asta?! :(:De ce ma urasti?!
Nu pot sa cred ca m-ai lasat intr-un asa mare suspans!!!  nervi!
Pai cred ca de la atata suspans am  sa intru in coma!!

very sad
Deci asta a fost capitolul?! Adica eu trebuie acum sa stau alte zile si sa astept sa pui next-ul?! ingrijorat

NU SE POATE!!!  VREAU NEXT-UL CHIAR ACUM!!!!! 

:((:Da stiu ca sunt rea si ca ma gandesc doar la mine, dar mi-a placut capitolul si imi place ficul si  vreau sa aflu ce se intampla! 
Asa ca te rog frumos, frumos, frumos, frumos de tot, de tot sa pui next-ul repejor si sa ma anunti si pe mine! puppy eyespuppy eyes



Si mersi pentru mesaj! kiss
Spor la scris si la idei! hi!



Jocurile seductiei +16 Jpr

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 18:59

Oooo, ce palpitant.
Imi place la nebunie.
Habar n-ai ce talenta esti.
Ai un har ce prind cititorii
Si nu mai ies din vraja ta.
E incredibil cat de bine iti poate
Iesi acest fic.
M-ai lasat cu gura cascata.
Dabea astept sa vad continuarea,
Si cand o faci, te rog, te rog,
Ma anunti? puppy eyes
Iti urez idei multe si briliante.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Vin 21 Iun 2013, 14:39

eu...?eu...ce?....de ce ma lasi cu suspansul asta....
offffffff.....
I marsi ca m.ai anuntat....
II imi place super mult...
abia astept sa vad ce se intampla cu cei doi....
si vreau sa aflu daca gaara va intervenii sa spun asa 
te rog mult sa ma anunti si pe mine de next...
pipiceiiiiiii kisskisskiss


Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauv
Jocurile seductiei +16 1185528_382197825239589_1994385887_n
Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Jocurile seductiei +16 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Andreea-chan
Academy Student
Academy Student
Andreea-chan

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 15:16

Eu ...? eu cee maii :)).De ce esti rea si ne lasi asaa in suspans :)).
Observatie : nu ai adus next`u demult waiting .De ce unsure ? Ne-ai lasat asa...cu ochii in soare.Reaoo.
Hmm...ma gandeam...oare Sakura o sa-i spuna lui Sasuke ceea ce simtee ? sper ca asta urmeaza dupa eu.''Sasuke...eu te plac foarte mult...'' si el sa spuna ''Ohh..Sakura..de cand asteptam sa spui asta ? si eu te plac si vreau sa traim impreuna si fericiti pana la adanci batraneti'' :)).Nu,glumesc.Glumesc doar in cazul lui Sasuke waiting.In finee..succes in continuare si sper ca nu ai renuntat la fic siiiiiii sa aduci cat mai repede next-ul ca sa nu fierbem aici.Daca nu aduci next-ul o sa-l violez pe Sasuke...discret (D) .

Te kiss . Saionaraa !


A l w a y s ` s m i l e ! ! ! !


Jocurile seductiei +16 Jggj
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 08:46

Buna!
Am trecut si eu pe aici si voiam sa-ti spun ca imi place la nebunie fic-ul tau! Este foarte frumos si interesant. happy Imi place atitudinea Sakurei, asa de copilaroasa si dulce! Ma intreb daca ea ii va spune lui Sasuke ce simte. Te rog sa ma anunti cand pui nextul. puppy eyes Spor la scris si la idei! Kissez! kiss


Jocurile seductiei +16 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Continut sponsorizat




Jocurile seductiei +16 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile seductiei +16   Jocurile seductiei +16 I_icon19

Sus In jos
 

Jocurile seductiei +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-