Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
●Semnificația nickname-ului● Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
●Semnificația nickname-ului● Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ●Semnificația nickname-ului●

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : ●Semnificația nickname-ului● J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 14:27

Hello ^.^
M-am gândit la acest subiect de ceva vreme, însă abia acum am ales să-l deschid.
După cum spune și titlul, mi-ar face plăcere să aflu de ce v-ați ales nickname-ul pe care-l aveți în prezent.
Dacă are vreo semnificație, vă rog s-o menționați. De asemenea, dacă are înțelesuri ascunse, vă rog să le dezvăluiți ^.^

Să începem.
În traducere, nickname-ul meu înseamnă echinocțiu, momentul când ziua este egală cu noaptea. Mi l-am ales, deoarece mă reprezintă. Consider că cele două momente sunt așezate uniform, astfel încât să fie egale, cu alte cuvinte mă definește pe mine, eu fiind mereu neschimbată, constantă.
Nu știu dacă s-a înțeles ceva, însă în creierașul meu, totul are sens lough
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 14:36

Cartof Prajit
Simplu si la obiect. Platon spune ca acest nickname se refera la suferinta mea interioara sau la fetishuri cu mancare. Adevarul este ca numele meu se refera la:
Spoiler:
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 15:03

Amaya Lee.
Mmm...."Amaya" semnifica ploaie de noapte. L-am ales pentru ca iubesc sa privesc ploaia. E ceva atat de linistitor. Iar "Lee" semnifica campie. Nu l-am ales cu un motiv aunme. Imi place cum suna. dap !
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
●Semnificația nickname-ului● Asss10●Semnificația nickname-ului● J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 15:45

Choco. De cand ma stiu pe acest forum am avut numele asta, scris sub diferite forme. S-a pastrat de peste doi ani si cu siguranta asa va ramane pana la sfarsit. lough De ce l-am ales? Cred ca o mare parte din vina o are ciocolata (nu serios...) dupa care sunt innebunita. Imi plac dulciurile si mereu consider ca este momentul potrivit pentru un patratel de ciocolata sau pentru un jeleu. Emoticonul e oarecum in contrast cu starea mea schimbatoare, insa cred ca ma defineste optimismul (cu toate ca adesea ma gandesc la ce e rau si nu la ce-i bine) si, in plus, Choco simplu nu imi placea cum arata. lough Cam atat.
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 16:07

Apple- Pentru simplul fapt că eu toată ziua trăiesc cu mere şi îmi plac la nebunie, m-am numit Apple. ( L-am schimbat deoarece am rămas fără mere:)) )
Paradox- Paradox este un cuvânt provenit în mare parte din franceză, care înseamnă ceva cu două parţi. Ceva care este susţinut de multă lume şi care nu există, pe scurt, şi adevărat şi fals. Mi-am ales acest nume prin simplul fapt că am văzut multe documentare care au o temă cu dimensiuni, timp şi paradoxuri; timpul fiind definit la mine printr-un paradox, nu există deşi se mişcă şi nah... e enervant că ne controlează zilnic ceva ce de fapt nu există!

Cam încurcat, dar nah, aşa-s eu. happy2
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 16:51

Elina Flare: Elina, pentru mine, este ca o derivare a poreclei mele "Eli", şi "Flare" înseamnă în latină "dinamită", ceea ce mă reprezintă. L-am ales pentru că... habar n-am de ce l-am ales. (D)


Ultima editare efectuata de catre Elina Flare in Mar 11 Iun 2013, 16:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 16:52

Ely Whisky

In prezent am acest nick. ''Ely'' vine de la prenumele meu, Elena. De cand eram mica toti imi ziceau ''Ela'' ceea ce ma facea sa cred ca striga o batrana sa vina de la poarta. :)) Am adaugat putina gratie si l-am transformat in ''Ely'', porecla pe care o ador. De asemenea, fiindca eu sunt beata (ametita) tot timpul am adaugat si ''Whisky''. Ma reprezinta in totalitate din toate punctele de vedere. <33
Sus In jos
Eunnie
Genin
Genin
Eunnie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Coreea,Seoul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 55
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Ascultatul muzici
Stare de spirit Stare de spirit :

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 17:28

LA obiect Eunnie vine de la numele meu AeHun fiind o porecla mai veche de a mea.
Eunnie hmm l-am ales ca asa imi zice tata cand ma enervez. Prietenele mele imi zic Eun. Defapt este total amestecat intelesul.
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 17:49

Hey !

Paaai :

- Kilari : e porecla mea de mult timp , datorita asemanari cu Kilari din anime-ul cu acelasi nume :)) Sunt la fel de zapacita , imi place sa mananc noaptea si sa ajut oamenii . Perfecta potrivire =]]
- Karazome╬Kei : prima parte vine de la Arazome Shigure , sabia lui Nozomi din BLEACH . Mi-a placut mult povestea ei si numele , plus comanda , Rain Without End . Partea a doua e pronuntia in engleza a literei " K " , care imi place mult , dupa cate se vede =]]
- ▬Krux . - L-am ales cu gandul la obisnuinta oamenilor de a-si pune speranta in lucruri nemateriale , pentru a-si usura existenta . Obvious =]]]

Salve ! :)->
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 18:07

iPrieten?

Ca de obicei, am vrut sa-mi bat joc de societatea in care traim. Intrebarea asta este foarte comuna in zilele noastre, uneori spusa numai la misto. Totusi, trebuie tratata cu seriozitate,  multe sunt fetele care ar vrea foarte mult un iubit.

Spoiler:

De ce l-am ales? Ideea mi-a picat asa dintr-o data si mi s-a parut hilara la momentul respectiv. Am izbugnit in ras in timp ce umblam la profil.
SI pentru fetele care au fost tratate cu misto :
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre iPrieten? in Sam 21 Sept 2013, 19:06, editata de 1 ori
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 11 Iun 2013, 18:24

Thanatos este zeul morţii în mitilogia greacă, el deobicei era pomenit în cazuri grave şi ocolit, fiindcă da era zeul morţii. : )))
De ce am ales nick-ul, fiindcă îmi place numele şi ador mitologia greacă, nu mă consider atât de mortală oricum. <3 Însă îmi place presiunea exercitată de nume, gravitatea lui, expresivitate şi înţelesurile.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mier 12 Iun 2013, 07:39

Matabi
Acum un an citeam Manga si am vazut Bijuul Matatabi, citind repede nu am vazut si al doilea "ta" si am vazut doarMatabi,imi place fiindca Bijuul e albastru si mi se pare foarte puternic,iar acesta fiind un forum cu Naruto l-am ales pe acesta, lasand intentionat afara al doilea "ta" fiindca imi place mai mult asa.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
●Semnificația nickname-ului● Asss10●Semnificația nickname-ului● J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mier 12 Iun 2013, 13:58

Atâtea chestii de spus despre numele meu =))))



Anna: Este prenumele meu real şi iubesc să mi se zică aşa sau derivaţii de la el. Eu l-am modificat scriindu-l cu doi de 'n'. Aşa îmi place mie :)))

Flare:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 Cum ultimul meu nume a fost 'Dynamitte' şi mi-a fost greu să mă despart de el, am decis să fie tot la fel, doar că scris în altă limbă. 'Flare' în latină înseamnă dinamită şi cred că pe mine şi pe Eve ne descrie cap-coadă. Noi două am ales dinamita pentru că suntem două nebune.


Gata! happy
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mier 12 Iun 2013, 15:57


Andreea-Mda, asa ma numesc.
Schmitt-Eram innebunita acum un an si ceva de solistul trupei Breathe Carolina, si i-am imprumutat numele de familie.
Sus In jos
Pasila
Genin
Genin
Pasila

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ghost Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 31
Hobby-uri Hobby-uri : Asta şi asta
Stare de spirit Stare de spirit : Awesome :)

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Joi 13 Iun 2013, 19:55

Damaris. E numele meu si e de ajuns. Ma caracterizeaza pentru ca inseamna cald, bland, frumusete, demnitate. Imi place numele meu si iarasi, e de ajuns atat. 
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Dum 23 Iun 2013, 20:21

Angelus sine alas. Ei bine numele meu e in latina si inseamna " Inger fara aripi". L-am ales deoarece reprezinta ceea ce iubesc cu toata fiinta mea, supranaturalul. Ador filmele, ficurile, povestile, etc. care reprezinta acea lupta dintre bine si rau, sau o dragoste interzisa intre o fiinta supanaturala si un om. De felul meu sunt o persoana credincioasa si eu chiar cred in ingeri, demoni, Dumnezeu, Satan si asa mai departe. Partea cu "fara aripi" reprezinta faptul ca miciodata nu stii cand dai peste o asemenea persoana sau peste o persoana care te protezeaza si te ajuta cu toata fiinta sa. Si ca nu poti stii ce ascund oamenii si ce pot fi ei defapt. 
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Dum 23 Iun 2013, 21:22

 R∆IN.


Toţi ştim că rain înseamnă ploaie, deci mna. L-am ales pentru că îmi plac foarte mult ploile, aş da orice ca să plouă tot anul în continuu, deşi nu este posibil. Ador furtunile, în general, căci mă relaxează, îmi dau o stare de bine, de fericire. Triunghiuleţul este semnătura mea de câteva luni, deci într-un fel sau altul tot trebuia să apară în cadrul numelui meu şi aşa a rezultat combinaţia asta. Iniţial, numele de pe forum doream să fie Rainbow, cum îl avusesem odată, doar că eliminând "bow" a rezultat asta şi mă bucur tare mult. E ceea ce mă reprezintă şi n-am să îmi schimb numele mult timp de acum înainte.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Nigga
Genin
Genin
avatar

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 109
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Bike stole
Stare de spirit Stare de spirit : Chicken

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Dum 23 Iun 2013, 22:19

Asa... Draco, vine de la cel de mai jos.

Spoiler:

Cred ca va puteti da seama cine este.

De ce el? Pai sunt ateu, cu mici inclinatii spre demoni si fantome (traiesc o poveste de groaza :)) ). Asa ca am hotarat sa fie Draco. happy
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Lun 01 Iul 2013, 18:04

Ambriel Malphas:
Ambriel - ingerul gandurilor pure
Malphas - demonul care fura sufletele oamenilor in schimbul constructiilor cladirilor.
E o combinatie intre inger si demon.
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
●Semnificația nickname-ului● J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Lun 01 Iul 2013, 21:52

ßulletproof= Antiglont ( din parti). The end of explicatia mea.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 02 Iul 2013, 13:15

Cum mi-am schimbat numele, trebuie sa si explic, no? (D)

Ely e de la numele meu, Elena, o prescurtare micuta. L-am pus cu ''y'' ca sa ma deosebesc de celealte Eli de pe aici. :))
Phoenix e o pasare pe care o ador. Am auzit de ea in Harry Potter. Oricum, arata ca o explozie de fericire si culoare, iar eu cred ca ma carcaterizeaza. :)
The end. (D)


Ultima editare efectuata de catre Ely Phoenix in Lun 29 Iul 2013, 22:04, editata de 1 ori
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Joi 04 Iul 2013, 17:04

CALIPSO {(KALYPSO) (în „Odiseea”)} = nimfă marină, regină a insulei Ogigia din M. Ionică.
Aceasta este semnificaţia nickului meu cel nou. Eu am ceva cu numele acestea greceşti din atichitate, îmi plac mult prea mult.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Lun 29 Iul 2013, 19:54

Karen Smith-Nu am avut niciodata pretentia ca numele meu sa insemne ceva.Am sa dezvalui asa-zisul secret pentru care am acest nume.Karen Smith a fost cea mai buna prietena a mea din Londra.M-am certat cu ea pentru ca mi-a aruncat papusa in foc parlind-o.I-am zis ca imi pare rau ca am cunoscut-o si am plecata acasa.Noaptea pe la 12 m-am trezit plangand si tipand ca s-a intamplat ceva cu Kar(Eu ii spuneam ei Kar' iar ea imi spunea mie Ama').Mama a sunat-o pe mama ei si am aflat ca casa lor a ars si ca Karen e in stare grava la spital.A doua zi a murit.A fost prea socant pentru mine insa acum port acest nume ca un omagiu adus ei ca sa stie cat am iubit-o,apreciat-o, si idolatrizat-o.

InnaArkane-Vine de la porecla mea (Amandina=Ina=Inna) Am mai adaugat Arkane pentru ca mi-a placut cum suna.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Mar 30 Iul 2013, 21:50

Pai :
Demy- vine de la o prea fregventa greseala de tastare, la inceput tot greseam si a ajuns sa-mi placa cum suna.
FanSasuSaku- Sunt o mare fana a acestui cuplu si vreau ca toata lumea sa stie asta.
Imi place nickname-ul meu si nu cred ca il voi schimba prea curand.
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
●Semnificația nickname-ului● J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19Joi 01 Aug 2013, 16:52

Bring Me The Horizon- Pai, e o formatie care imi place mult ( Cea de la setul meu cantand melodia Antivist) si eu zic ca suna bine numele. The end.
Sus In jos
Continut sponsorizat




●Semnificația nickname-ului● Empty
MesajSubiect: Re: ●Semnificația nickname-ului●   ●Semnificația nickname-ului● I_icon19

Sus In jos
 

●Semnificația nickname-ului●

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-