Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 KFZ - Assassin's Soul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 15:49

Wow! Nu pot sa cred ca ai scris atat de repede capitolul asta. Si a fost mai lung, ceea ce ma bucura. Observ ca totul merge lent la tine. Nu treci repede peste lucruri. Totul decurge incet. Super! Mi se pare destul de greu sa gandesti fiecare actiune, exact ca intr-un film. Da, ce nu prea am inteles: cum de s-au intalnit in tren? Adica bine, traiesc in acelasi oras poate, iar trenul este pentru amandoi l-a aceeasi ora, dar chiar sa se intalneasca si sa zica ,,Buna, eu ma duc la KFZ''? Nu crezi ca e prea ciudat. Nu stiu, parerea mea. Oricum, te astept cu urmatorul capitol si sper sa-l faci l-a fel de lung.


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 23:33

Capitolul 5 : cand imi vine sa ma sinucid

Goodnight, sleep tight,

Don't let the dead bite !


Sakura PoV :

Priveam plantele ce se miscau datorita curentului pe care il facea trenul, mergeam cu viteza asa ca peisajul trecea repede pe langa mine. Colegul meu de cabina, dormea cu capul sprijinit de geam, dandu-mi sansa sa il studiez din cap pana-n picioare. Nu imi placea sa recunoasc, este un baiat frumusel, cam de varsta cu mine, dar eu nu sunt atrasa de bruneti, ci imi plac roscatii.

Imi arunc iar privirea pe geam si observ cum intunericul punea stapanire pe orizont. Era ora noua seara, drumul pana la academie este lung, si dupa calculele mele geniale mai aveam cam doua ore de parcurs. Tresar usor atunci cand melodia pe care o asculam se schimba, la putere venind una mai galagioasa. Ascultam rock de la o varsta frageda, acest lucru iscand multe certuri cu cei din jurul meu, care imi spuneau ca aceasta muzica este blestemata, dar eu le spuneam acelasi lucru .... fiecare crede ce vrea.

-Cat mai avem pe drum ?intreaba Sasuke in timp ce isi scotea mana din parul usor ciufulit si isi atingea gatul cu cealalta mana. Il privesc pentru inca cateva clipe, dupa care ii raspund cu un glas putin ragusit :

-Mai avem aproximativ doua ore cu trenul, si dupa avem cam un sfert ce ora pana la academie, asta daca mergem pe jos. Spunand asta imi fixez privirea pe ecranul telefonului, il deblochez, fata fiindu-mi inundata de o lumina obositoare, iar degetul meu aluneca usor pe suprafata de sticla acoperita cu o folie de protectie, mutand melodia, ascultand-o pe urmatoarea... No. 5 – Hollywood Undead.

Cand imi ridic privirea catre bancheta din fata mea unde statea baiatul, observ ca el nu mai e acolo, ba chiar ii simt mana alunecand usor prin parul meu rozaliu. La cateva clipe dupa acest incident in care niciunul dintre noi nu se clinti din pozitia pe care o avea, am auzit intrebarea... intrebarea care mi-a facut atati si atati nervi in genrala si primii ani de liceu ...

”E culoarea ta naturala? ”

Ii iau mana de pe umarul meu si i-o arunc in poala, dupa care ma departez de el, lipindu-ma de geam, si ingan un ”Nîhîm”.
Nu aveam chef de el, nu aveam chef de baieti, nu am avut vreun iubit pana acum.. si asta pentru ca am iesit mult prea ranita dintr-una dintre marile mele obsesii, atunci cand cre*inul pe care il iubeam s-a transferat fara sa zica o vorba. In acea clipa, caracterul meu dulce si prietenos s-a schimbat, si asa am devenit un asasin in devenire care ucide fara sa aiba vreo remuscare.... si imi place !

Ma uit spre locul unde statea el, dar ii observ lipsa, si dintr-o data ma trezesc singura-singurica in cabina intunecata.
Imi inchid ochii si ma las purtata de versurile melodiei care se schimabase de mult timp, fara ca eu sa imi dau macar seama.


I'm scared to get close and I hate being alone.
I long for that feeling to not feel at all.
The higher I get, the lower I'll sink.
I can't drown my demons, they know how to swim.

Trenul mergea in continuare tot mai repede, linistea domnea in jurul meu, iar somnul punea stapanire pe mine… cred ca v-ati prins  ---  am adormit.


Salutare cititoare --- stiu ca am facut o pauza cam lunga dar nu am avut inspiratie, probabil ca va da-ti seama si din acest capitol :)):
Adevarul e ca am niste zile cam aglomerate, si nu prea am avut nici timp, dar asta e , iata-ma aici.

PS: Am intrat la liceul la care mi-am dorit ---- dau de baut :)))


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 13:21

Hey!!
Multumesc de anunt
Un capitol frumos
nu grabesti actiunea deci ne bucuram de fiecare minut
astept nextul
te pwp spor la idei


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 20:53

Hau ya! hi! 
In sfarsit next...Eram chiar curioasa...
Deci mi-a placut capitolul...dar scurt domne, scurt! waiting 
Deci sa aduci next-ul repejor....repede repede!
Anunta-ma la next!!! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 23:50

In primul rand felicitari ca ai intrat unde ti.ai propus. Sa te tii tare si note cat mai mari. Okai, revenind la oile noastre. Da, se vede destul de clar lipsa de chef si inspiratie. E destul de aiurea sa scrii cand nu stiicce anume. Nu pot sa zic neaparat ca mi.a placut. Nu s.a intamplat nimic, iar daca nu puneai acest capitol era la fel ca acum. Probabil te simti obligata sa postezi. Daca da, atunci sa stii ca unii( printre care si eu) prefera sa astepte mai mult pentru un capitol bun, decat pentru unul scurt si sec. Cine stie cand incepe actiunea. Bine, eu atat am avut de zis. Sper doar ca nu te.ai suparat.


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 13:58

Aaaaaaaaaaa
Ai adus next-ul!! in love in love 
Mersi mult de mesaj!
Capitolul a fost foarte tare!
Dar Sasuke asta ar puteri suparanaturale?!
Cum pote sa dispara asa, si sa reapara, cat de rapid trebuie sa fie?!
Sau poate e doar un "agent" foarte bun well? awesome right? 
Sper sa pui repejor (REPEDE) next-ul si sa ma anunti si pe mine puppy eyes 
Spor la scris! 

BaiBai kiss kiss



KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 22:03

Capitolul VI : Am ajuns, am dat de dureri de cap

I like my coffee black

Just like my metal

Sasuke PoV :

Reintru in cabina trenului pe care o imparteam cu Sakura, tinand in mana paharul de cafea dupa care am plecat la barul pe care il detine primul vagon. Fata pe care ma asteptam sa o gasesc ascultand muzica si uitandu-se pe geam, dormea cu capul sprijinit de geamul ce se aburea incet din cauza racorii ce se lasa afara.

Ma asez linistit si sorb o gura din cafeaua neagra si fierbinte pe care o tineam in mana. Dupa vorbele colegei mele, acum vreo ora mai aveam de parcurs inca o suta douazeci de minute.
Imi arunc ochii catre ea si dupa ma gandesc la sarutul pe care i l-am daruit in noaptea in care seful meu a fost asasinat. De la sarut, gandul imi zboara la nopti nebune pe care le-am putem avea daca fetita asta m-ar accepta ... .

Dintr-o data, trenul se opreste cu un fluierat puternic, si in boxele amplasate pe holul lung se aude vocea controlorului care ne anunta ca am ajuns la destinatie si ca avem zece minute sa coboram din vagon. Ma indrept spre rozalie si o scutur usor de umar, dupa care ii soptesc in ureche :

-Trezirea, am ajuns mult mai devreme decat ne asteptam .si ma uit la ea cum mustaceste, deschide ochii, roseste in obraji la vederea mea, si se ridica lenesa. Ne luam lucrurile si coboram din tren, cautand cu privirea un taxi liber, printre zecile de pasageri ce se ingramadeau catre rude, sau taxiuri.

-Aveti nevoie de transport, domnu' ? intreaba o voce ragusita si groasa din spatele meu. Ma intorc pentru a vedea un om scund, cu bratele pline de muschi incordati si cu o pereche de ochelari de soare fara o lentila , cum se uita la mine parca obligandu-ma sa accept oferta lui.

-Nu multumim, nu avem nevoie de transport, o sa mergem pe jos. Spuse Sakura , uitandu-se plictisita la omultetul ce acum scotea un cutit din geaca de piele neagra pe care o purta. Sakura isi atinteste ochii pe cutit dupa care il priveste pe om in ochiul ce era neaparat de ochelarii de soare fara lentila, zambind si continuand : - Alaskan Knife model norvegian .. probabil este o copie ieftina pe care o gasesti oriunde . dupa care rade si scoate din buzunarul hanoracului pe care il purta o carte de credit la prima vedere, pe care o arunca spre pitic. Cartea de credit ii strapunge gatul, omul cade pe jos, fara sa atraga atentia cuiva, si isi da sufletul.

Sakura se intoarce si pleaca, carandu-si bagajul. Ma apropii de ea si ii soptesc in ureche : „ Chiar era nevoie sa il omori ?” dupa care scap un chicot. Ea se uita la mine iritata si imi raspunde ca nu are voie sa intre cu arme in academie si ca dorea sa scape ca cartea de credit lama pe care o avea de urgenta.

Dupa un drum o jumatate de ora :

Cotim pe o straduta mica decorata cu semafoare, copaci si cosuri de gunoi, in fata noastra zarindu-se falnica cladirea academiei. Steagurile europei si ale unor tari fluturau in vant, aflate pe o alee spre o intrare principala. Cum am pus picioarul in curtea academiei, usile intrarii s-au deschis si pe loc au aparut directoarea, consiliera si barbatul care ni s-a spus ca ne va fii diriginte, urmati in de-aproape de un grup mare de adolescenti.

-Bine ati venit la Academia Secreta de Spioni KFZ ! Va dorim o sedere placuta si speram sa va acomodati cat mai repede cu colectivul .ne spune directoarea ”liceului”, o femeie blonda, imbracata intr-un sacou verde, pe nume Tsunade.
-Dosarele voastre au fost deja inregistrate , asa ca nu mai aveti de ce sa va faceti griji .ne spune o domnisoara mai tanara decat directoarea, si anume secretara Shizune.
-Eu o sa fiu dirigentele vostru, maine la ora opt dimineata incepeti cursurile, si anume prima voastra lectie o sa fie un lucru in echipe in salbaticie .spune si ultimul om din grupul celor trei, numit Kakashi, ce avea par gri si un ochi acoperit cu un petec, in timp ce ne arunca in brate cate o cheie, pe care era gravat cu grija numarul 9 .

Cum au terminat de vorbit cele trei cadre, s-au departat, intrand in cladire, noi ramanand afara cu un grup mare de elevi, ce ne priveau ca pe straini (ironia) . Nu ii bagam in seama si trecem pe langa ei nepasatori, intreptandu-ne spre camera noastra, pentru o odihna buna .

Salutare cititoare… am adus un next lungut si rapid, cu mai multa actiune… sper ca e ok happy2

PS: draga Elly :) , nu ma supar, chiar ma bucur ca ti-ai gasit timp pentru putina critica constructive . Sper ca acest capitol sa fie mai bun happy2


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 22:36

Prima!!
Multumesc foarte mult de anunt
Tot nu inteleg sasuke/ sakura stiu ca stau in aceasi camera?
cred ca o sa aflam in capitolul urmator ca il astept cu nerabdare
un capitol mkinunat nu am ce comenta
sa vina nextul


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 22:54

Hei ya! hi! 
Am ajuns aici, si mi-a placut acest capitol...
Numai ca atunci cand spuneai ca "ne spune o femeie...pe care o chema Tunade"
De unde stia el ca o cheama Tunade daca abia a vazut-o pentru prima oara?! hmm..realy? 
Vreau next-ul...
Anunta-ma si pe mine la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Iul 2013, 08:36

Hello!
Cum ziceau si Anne Howard si Kassidy, ai fost acele momente de neintelegere. Daca a vazut scris undeva numele ''Tsunade'', ar fi trebuit sa specifici, pentru ca se creaza confuzie. Si la fel cu statul inccamera. Okai, sarind peste asta, tin sa cred ca poti face si capitole mai lungi. Si prin acest capitol ne.ai confirmat ca brunetul a sarutat.o. Da! Stiam eu. Am totusi o intrebare: cand incepe actiunea si lucrurile sa se mai infiripe pe acolo?
Sa stii ca(,) cand zis ''actiune''vma refer la toate modurile de interpretare.

P.S.: Ma bucur ca nu te superi. Uneori chiar ma enervez pe mine la cat de nemultumita.s.
P.S.2: Imi pare nespus de rau pentru greseli, dar sunt pe telefon si nu pot sa stau sa le corectez. Si daca vezi propozitii ce n.au legatura cu ce am scris, scuze. O sa mai stau ceva fara laptop, deci...


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Iul 2013, 22:27

Hei... hi! 
Scuza-mi intarzierea ingrijorat 
Dar iti multumesc pentru mesaj, si ma bucur ca ai adus next-ul!! in love
Chiar astepta next-ul! ;;) 
Se pare ca lucrurile devin din ce in ce mai interesant! 
Sper sa aduci next-ul repede si sa ma anunti si pe mine pls... puppy eyes puppy eyes 
Spor la scris!

BaiBai.. kiss kiss



KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Iul 2013, 00:26

Hei Otti ador ideea cu Sakura asasina. E cruda, rea, sadica si cam fara sentimente. Imi place. Ficul chiar e grozav si abia astept continuarea. kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Iul 2013, 11:28

Buna!
Am trecut si eu pe aici, cu intarziere! Imi place mult fic-ul tau, mai ales ideea! Felul tau de a scrie mi se pare relaxat si interesant! Ii ador atitudinea Sakurei, este o fata rea!:))) Ma bucur ca a avut primul sarut cu Sasuke, dar nu inteleg de ce nu ii plac brunetii si ii plac roscatii... Oricum bafta in continuare! Sper sa ma anunti si pe mine la next! Kiss! kiss
P.S. Nu uita sa ma anunti cand postezi next-ul, te rog!


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Iul 2013, 23:05

Capitolul VII - In care visele incep sa doara


„I am a lion, and i want to be free... ”

Este rece..., iar intunericul este stapan in acest frigider al viselor pierdute. Imi deschid ochii.. ce se intampla? Ce s-a intamplat cu camera in care eu si Sasuke dormeam ? De ce stau intansa intr-o baltoaca, si de ce nu sunt imbracata in pijamalele mele.. de ce port ceva ca un halat strans pe corp?

-E cineva aici ?tip cu toata puterea pe cand ochii mei incepeau sa desluseasca cateva obiecte care ma inconjurau, acestea fiind doar mese. - Poate e doar un vis lucid- imi spun dupa care ma caut in buzunare imaginandu-mi ca gasesc un zar. Dintr-o data, obiectul mic si cubic imi apare in mana, neramanand mult acolo, caci il arunc pe jos, reusind sa vad prin intuneric sase cercuri negre pe suprafata alba de plastic. Oftez usurata, soptind - e un vis!.
Dintr-o data, sunt lovita de o cacofonie de sunete puternice, pe cand o multitudine de lumini iritante de toate culorile inunda camera, iar ochii mei erau in flacari. Rasete stridente se auzeau din toate partile, ma durea capul, si chiar daca era un vis, simteam totul de parca ar fi fost real. Dintr-o data luminile inceteaza, camera fiind invadata de o lumina alba si pura, iar zgomotele se opresc, insa rasetul persista. Dintr-o data, simt o furnicatura pe antebratul meu stang, si observ cum sangele incepe a curge dintr-o rana proaspata.
„Oh, dar ce splendoare de fata este aruncata in ghiarele negre ale monstrului cu par brunet. Draga mea petala roz, de acum suntem dusmani, si nu te voi mai veghea, dar lasa-ma sa iti zic un lucru mic si neinsemnat --- mori...!”


Realitate :

Imi deschid ochii brusc, in fata mea ivindu-se tavanul. Ma aflam in camera internatului, pe care o imparteam cu Sasuke. Lumina lunii intra pe geamul mare, si se revarsa peste tot in incapere. Imi mult privirea catre Sasuke, dar sunt atrasa de doua margele ce straluceau in intuneric - ochii lui. Se uita la mine insistent, de parca astepta ceva. Vreau sa deschid gura, sa il intreb ce are, dar el mi-o ia inainte..

-Ce ai visat, de esti toata transpirata si agitata ?ma intreaba el, privindu-ma mai atent ca inainte. ma uit in alta parte si ii raspund, usor ragusita : „Am avut doar un cosmar, nu sunt nevoita sa iti dau tie raportul despre visele mele, oricat de oribile ar fi ele, sa ai o noapte buna Sasuke”.


Cantalup*


Ma intorc pe cealalta parte a patului, privind geamul, privind omul din intuneric ce avea o arma indreptata fix spre mine, spre razele lunii care intrau pe fereas--- ; realizez intr-un moment ca sunt pe care sa dau coltul si eu si Sasuke, asa ca ma ridic repede si ma arunc pe patul brunetului, fix cand glontul necunoscutului sparge geamul si se infige in perna mea, penele zburand ala-n-dala.
Simt cum sunt trasa pe spate si ma trezesc pe jos, cu Sasuke peste mine. Ochii sai inca straluceau, pe cand vocea lui imi mangaia urechea dreapta, in care imi soptea „Te-ai lovit, ai patit ceva?”. Ingand un „nu”, simtind ca mi se face tot mai cald, cand brunetul se lasa tot mai jos pe corpul meu, pana am ajuns sa fim lipiti unul de celalalt. Buzele lui cadeau jalnic pe gatul meu fierbinte, iar mana lui aluneca pe talia mea. Obrajii mei erau aprinsi, ardeau, asa cum facea si corpul meu.
-Daca nu esti ranita, atunci de ce iti sangereaza bratul? ma intreaba acesta dupa ce isi lua buzele de pe gatul meu si le arunca pe buzele mele. Ochii mei se maresc , poate de emotie , sau poate din cauza ca in minte  mi-a venit numai visul lucid pe care l-am avut...un vis prea lucid.

-Sasuke, esti .. greu, si asta se numeste vio*area intimitatii!spun eu dupa ce rup sarutul impangandu-l pe baiatul ce statea acum in fata mea cu un zambet neexpresiv de pe mine. In acel moment usa de la intrare in apartament  a fost deschisa, pe ea intrand o multitudine de baloane colorate, directoare si dirigintele, urmati de omul imbracat in negru de afara. Lumina este aprinsa dintr-o data, si din fericire nici o scena fierbinte nu a fost observata.
-Felicitari Sasuke si Sakura , ati trecut proba de admitere, si oficial sunteti elevi ai academiei KFZ pentru asasini tineri. spune directoarea Tsunade, fiind aprobata de dirigentele Kakashi, ce dormea pe el, la ora asta a noptii, urmand ca omul din noapte sa ingane un „felicitari” , nemultumit ca nu a omorat pe nimeni in aceasta seara, si sa dispara pe holul lung al internatului.
Tsunade ne mai arunca o privire, zicandu-ne ca maine vom vorbi mai mult, si se indeparteaza de usa, avandu-l in urma pe Kakashi, ce o urma de aproape.

Mai uit spre Sasuke, inima mea batand destul de tare, dar privirea lui plictisita si felul de a casca obosit m-au readus la starea mea naturala, de fiinta creata sa distruga.

-Deci Sakura draga, se vede ca azi dormi cu mine avand in vedere cioburile si perna facuta bucati, ce se afla pe patul tau. spune Sasuke avand in voce o tenta rautacioasa, dar tot odata atragatoare ca o comoara blestemata. Nu as accepta pentru numic in lume sa dorm cu el, cu EL, dar cu adevarat nu am de ales, am nevoie de un somn bun pentru a incepe in forta prima mea zi la KFZ.

Ma ridic de pe jos si ma asez pe patul sau, invelindu-ma in patura pana la gat, asteptand ca el sa se aseze langa mine, nefiind nevoita sa astept prea mult caci noul meu coleg nu a pierdut timpul si s-a si facut comfortabil langa mine.

-Sa ai noapte buna, draguta mea colega... spune acesta, pisicindu-se langa mine.
-Noapte buna... spun eu , incercand sa analizez logic schimbarea brusca de caracter a brunetului.

Nota :
1* : Cantalup inseamna pepene galben, m-am gandit ca un cuvant in plus nu omoara pe nimeni :)

2* Am spus din primul capitol parca , ca Sasuke si Sakura vor fi colegi de „celula” happy2

3* Cum am spus, Karin i-a adus lui Sasuke un dosar cu hartii, in care erau scrise toate informatiile, a fost greseala mea sa nu specific, ma scuzati. va rog :)


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 09:05

Buna! a hug
Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Mi-a placut foarte mult capitolul, mai ales apropierea dintre Sasuke si Sakura. Ma bucur ca Sasuke si-a facut griji pentru Sakura cand a vazut ca-i sangereaza bratul. Si ea mi s-a parut amuzanta cand a spus ca Sasuke il vio*eaza intimitatea, in loc sa-si faca griji ca putea sa fie ucisa. Ma intreb daca directoarea o sa-i inlocuiasca patul Sakurei, cred ca Sasuke nu ar vrea sa faca asta... Spor la scris si la idei! Kissez! kiss


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 12:37

Buna, Otti!

Bun, ai adus intr-un sfarsit capitolul. Cam greu, ce-i drept, dar fiecare cu timpul si cheful lui. Ok, puteai, te rog, sa-mi zici cum se smtea Saku atunci cand a vazut ca acel om a vreut s-o omoare? Adica serios, nu s-a speriat? Nimic? Ok, asta legat si de Sasuke, care cred ca a fost luat rau de tot prin surprindere. Eu presupun ca lesinam acolo. =)))
Nu prea pricep totusi ce-a fost cu acel sarut. Chiar nu vad o logica. Intr-un asemenea moment lui ii ardea de sarutat? Serios? Si Saku a stat asa? Nu a tipat, nu a incercat sa-l omoare, nimic? Ok, bine. Problema lor. Sper doar sa aiba o noapte frumoasa, iar tu sa ne zici candva- in viitorul apropiat- ce a fost cu acel vis, extrem de ciudat, care ma face sa ma gandesc ca ficul i-a o usoara tenta SF.


PS: Scuze daca sunt prea directa, dar nu-mi place sa bat campii, deci prefer sa zic din prima. Dupaia se mai intelege si aiurea. Si mersi ca ma anunti. Nu cred ca as vedea nexturile.  ingrijorat 


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 13:16

Hei ya! hi! 
Am ajuns si eu pe aici...si in sfarsit!
Astept de mult timp next-ul asta...vad ca deja apar momente SasuSaku...
Vreau next-ul! Chiar m-ai facut curioasa cu privire la visul Sakurei...
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 33
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 14:45

Hei... hi! 
Mersi mult de mesaj in love 
Capitolul a fost super!
Nu prea am inteles ce e cu acel cuvant "Cantalup*"  Adica... eu una nu i-am vazut rostul acolo... Sau poate nu am fst suficient de atenta, dar nu conteaza acum...
Sasuke a devenit deja foarte direct lough  Sau asa a fost mereu...
Sper sa aduci next-ul repede si sa ma anunti si pe mine!! puppy eyes 
Spor la scis si la idei! 

BaiBai kiss kiss 



KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 14:28

Hey!!
A venit nextul ... in sfarsit
se pare ca apar momente sasusaku
asa repede imi place
Multumesc ca mai anuntat
te pwp spor la idei in continoare


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 14:48

Capitolul VIII : Legam noi prietenii

Your magic, white rabbit ...

Sasuke PoV :

Ochii mei negri se deschid incet, acomodandu-ma cu lumina alba a soarelui, ce ne inunda camera prin geamul spart.
Aproximativ la patruzeci de centimetri de mine, rozalia dormea ghemuita pe marginea patului, cat mai departe de mine.
Dintr-o data, pleoapele ei incep sa se miste, si isi deschide ochii cei verzi. Se ridica in capul oaselor, si se uita prin jur, fixandu-si privirea pe mine.

-Buna dimineata .ingana ea sec si somnoros, dupa care se ridica din pat si se indreapta spre geamantanul ei, colecteaza lucrurile necesare si intra in baie.
Eu mai stau putin pe ganduri, rasucindu-mi gatul catre geamul spart, dupa care ma ridic si eu, si imi iau un tricou cu Capitanul America si o pereche de blugi negri, si ma indrept catre a doua baie din apartamentul daruit.

Baia era moderna, avea gresie si faianta alba cu rosu, si era acompaniata de toate celelalte necesare unei bai, toate albe. Imi priveam reflexia in oglinda mare de pe perete, imi place de cand sunt mic sa ma uit la mine, avand in vedere ca sunt „frumos de la natura” , asa cum imi spuneau toate fanele mele.

Trag pe mine hainele alese, si ies din baie dupa ce imi fac siesta de dimineata. Raman putin uimit atunci cand observ ca patul Sakurei era curat si frumos aranjat, nici urma de cioburi, iar geamul era reparat, pe cand in fata lui, statea Kakashi, uitandu-se cu o fata neexpresiva la mine.
In spatele meu apare si Sakura, imbracata intr-o pereche de pantaloni scurti si un tricou de hockey, cu numarul 28 pe fata si pe spate.
-Minunat, acum ca sunteti amandoi, pot sa incep sa explic. Geamul a fost reparat numai ce, de catre Pick, reparatorul de prin zona. Eu ma aflu aici pentru a va spune ce trebuie sa faceti azi; in jumatate de ora trebuie sa fiti la cursurile mele din sala 2-2 , dar mai intai mergeti la cantina si mancati ceva, eventual mai cunoasteti un elev-doi .spune acesta dupa care isi pune mainile in buzunare si iese din camera.

Ma uit catre rozalie, si imi dau seama ca si ea se uita la mine, dar isi schimba directia imediat cand a vazut ca m-am intors catre ea. Poate ca si-a amintit ca am sarutat-o aseara si s-a rusinat.
Ma indrept catre usa urmat de Sakura, si pasesc in coridorul larg pe care am calcat si aseara, si dupa indicatoarele lipite de perete, ma indrept cu toata viteza inainte spre cantina, o sala mare, cu multe mese si scaune, si sa nu uitam de bufet, si de copii ce se uitau la noi ca la un episod nou din Art Attack, ne priveau cu mare atentie.
O iau pe Sakura de mana si o tarasc dupa mine spre o masa libera de langa un dulap cu trofee.

Ma asez binisor, incet-incet incepand sa realizez ca eram privit cu mare atentie si incantare de toate fetele din cantina, pe cand ochii baietilor din jur erau pe rozalie, care dormea pe ea.
Simt o atingere calda pe umar, si ma intorc pentru a vedea un baiat de varsta mea,     zambindu-mi cald, inconjurat fiind de alti trei de seama lui.

-Salutare drag nou prieten! Eu ma numesc Naruto, si imi pare bine ca v-ati transferat la aceasta academie pentru a fi prieteni !spune acesta zambind din ce in ce mai larg.
Ingan un buna, dupa incep sa ma uit insistent la el, pentru a pleca, sau pentru a ii prezenta si pe ceilalti.

-Acestia sunt colegii si prietenii mei, Hinata –si arata catre fata cu parul inchis la culoare- , ea e Ino, iubita lui Sai, tipul ala –si imi arata catre alti doi-. Tu si fetita cu par roz cine sunteti ?intreaba acesta, aratand catre Sakura.
Fac prezentarile, reusind sa nu chicotesc ca i-a spus rozaliei „fetita cu par roz”, si multumindu-i Lui Dumnezeu ca ”fetita” nu a auzit pentru ca era intr-o stare de somn cu ochii deschisi.
Aud un foc de arma in apropiere, si observ ca toti elevii ies din cantina, sosotind ceva gen ” la na*ba, s-a sunat!”.

„Because un clopotel este too mainstream”, gandesc, si ma ridic fiind acompaniat de Naruto care se certa cu Ino, pe cand Hinata o scutura pe Sakura, care nu misca.


-Ei sunt colegii mei ?!


Sakura PoV:

O opresc pe bruneta din fata mea din a ma scutura, si o intreb cine este. Pentru o simpla intrebare gen ”cine esti ?”, un grup de patru persoane mi-a sarit in cap si a inceput sa faca prezentari, dupa care sa ma tarasca catre o clasa pe a carei usa scria 2-2.

-Clasa mea ...

In sala erau cam treizeci de banci in total, o o catedra in fata clasei. Bancile erau de cate doi, primele doua perechi de banci din fata fiind ocupate de Naruto-Hinata, si Ino-Sai, a treia fiindu-ne destinata mie si lui Sasuke.
Ma asez in banca langa brunet, si imi fixez privirea pe usa, sa vad daca intra dirigintele, dar spre surprinderea mea, pe usa intra un baiat de varsta mea, imbracat intr-un trening verde. Parul sau brunet stralucea in lumina soarelui, pe cand ochii sai negri si rotunzi cad pe mine.
Se apropie de locul meu, ingenunchiaza in fata mea si spune :

-O stea straluceste la ora intalnirii noastre, tanara domnita !
-Care ?il intreb eu fara tragere de inima.

-Sa fiu al na*bii daca stiu, a raspuns. Una prietenoasa cred. Una care semnifica dragoste eterna si.... – in timp ce el bolborosea despre pasiune si iubire, ma apropii de Sasuke si ii soptesc : „ daca il dai pe asta afara, te iert pentru ca m-ai sarutat fortat .Mie imi e prea lene sa ma ridic asa ca... – dar nu apuc sa termin caci in pragul usii apare Kakashi, cu un catalog in mana.

-Lee, te rog sa mergi la cursul tau, si sa nu o terorizezi cu stelele tale din prima zi. Spuse acesta dupa care imi arunca o privire cu subanteles.

Sedere placuta la academia aceasta, Sakura.. rezista! Imi spun, dupa care ma pierd iar in privelistea pe care mi-o dadea fereastra.


Sal`tare lume! Am adus un next mai lung, sper ca apreciati ^-^ . Aveam de gand sa il pun mai devreme, dar nu am avut net (conexiuni stupide). Sper sa va placa happy2


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 17:47

Hei ya! hi! 
Am ajuns si eu pe aici...si ce pot spune?!
Geniala ca in totdeauna! happy2 
Deci acest capitol a fost foarte reusit...desi inca incerc sa-mi aduc aminte cand a sarutat-o fortat?! think 
Asa deci...vreau next-ul repede! Cat mai repede! phuu 
Anunta-ma si pe mine la next! puppy eyes 
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 17:50

Buna!
Multumesc pentru ca m-ai anuntat si sper s-o faci si data viitoare!
Mi-a placut la nebunie capitolul! Lee chiar a fost amuzant vorbind despre stelele lui!
Cum isi permite Naruto s-o faca pe Sakura ,,fetita cu par roz"?! O sa-l bat pana il ucid si Sasuke de ce nu i-a luat apararea Sakurei?
Oricum, astept nextul. Spor la scris is la tastat!
Kissez! kiss


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 16:42

Oooo.... Dar ce-avem noi aici?!
Un nou capitolu.... foarte tare! 
Deci sa incepem cu inceputul... mersi mult de tot de mesaj kiss  asteptam de ceva vreme sa aduci next-ul, chiar ma intrebam zilele trecute cand il aduci, siiiii UITE-L!!
Se pare ca " fetita cu par roz" are admiratori foarte infocati si "sentimentali" lough  
"O stea straluceste la ora intalnirii noastre, tanara domnita !" asta mi-a placut! A fost prea tare "disutia" dintre ei! lough 
Sper sa aduci repejor next-ul si sa ma anunti si pe mine pls puppy eyes puppy eyes 
Spor la scris!!

BaiBai kiss 

Ps: Sa aduci next-ul repede!!dap ! 



KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 17:16

Buna
Am ajuns si eu pe aici
Ce pot sa spun alt ceva decat un fic genial,
dar capitole cam scurte
Amuzante au fost spusele lui naruto
te pwp spor la idei
in continoare


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 <a href=
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 22:32

Buna!!!
Multumesc in primul rand de anunt
un capitol ca celalalte genial
am avut si amuzament asa e bine
te pwp spor la idei


KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Continut sponsorizat




KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: KFZ - Assassin's Soul   KFZ - Assassin's Soul - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

KFZ - Assassin's Soul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-