Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Two bullets ~ One life - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Two bullets ~ One life - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Two bullets ~ One life

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Mai 2011, 20:01

Foarte frumos surioara.si ma bucur ca ai pus capitolul..:X

Superb,deci nu are cum sa nu-ti placa,insa ma gandesc cand voi avea timp sa pun si eu capitolul..SPer ca in curand!!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 14:47

dragelor ficul este bestial
si nu ati mai pus next de aproape o luna nervi!
sa vedeti ce va fac biciuitor daca nu puneti next-ul mai repede
ajungeti direct in iad da da sau in rai good
depinde de faptele voastre asa ca postati odata next-ul please
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Mai 2011, 13:35


NEXT!!!
Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 03:31

e dragut ficul tau dap !
sper sa pui repede next happy
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 07:45

Bine ca am nimerit si eu pe-aici! Ficul este superb! Imi place fiecare pasaj si mai ales descrierea. Sunteti doua talentate! Pur si simplu ma tineti cu ochii lipiti de ecran.
Sper ca o sa puneti nextul repede, pentru ca e un fic reusit. Va urez spor la scris si va pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 19:23

imi place ficul.vreau nextul
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 17:58

Astazi chiar m-am intrecut pe mine.Am pus atatea capitole lough .Sper sa va placa.Stiu ca unii dintre voi l-ati asteptat atata insa imi cer scuze ca a venit asa de tarziu.O sa incerc ca pe viitor sa pun capitolele mai repede,cel putin la cele care sunt mai asteptate.Depinde de voi.
va pup! Sper sa va placa.!!



Capitolul 4

Brunetul se ridica de pe pat si incepe sa se indeparteze de ea. Se opreste in pragul usii, raspunzandu-i sec:
-Vom trai si vom vedea...

Rozalia ramasese singura in camera privind tavanul. Nu stia ce se va intampla cu ea sau ce dorea brunetul, insa un lucru era clar: Aici trebuia sa aiba grija.
Se ridica in picioare, intreptandu-se catre baie.Isi lua un halat lila si o rochita alba, dupa care se indrepta catre cada. Dadu drumul apei sa curga, punand in ea un lichid rozaliu, dupa care iesi cautand un prosop.
In sifonier gasi doar cateva prosoape si celelealte haine gasite deja in celalalt sifonier. Intra agale in baie, intrand in apa calda ce ii facea intreg corpul sa tremure. Iubea acesta senzatie placuta, pe care adesea o practica acasa. Statea in cada cu spuma, afundandu-se in ganduri. Nu stia cum s-a bagat in asta si cum a ajuns ea sa fie rapita. Nu si-a dorit niciodata sa aiba vreo legatura cu acest lucru, insa din cat a realizat, nu si viata isi dorea acest lucru.
Daca nu ar sti ca acest brunet este unul dintre cei mai periculosi oameni din lume, i s-ar parea chiar galant, iar pe langa acest lucru nu stia ce avea de gand sa ii ceara tatalui ei. Probabil nu au rapit-o pentru bani, nefiind cazul la el. Asta inseamna ca are legatura cu afacerea lui.
Rozalia nu era prea convinsa ca dintre afacerea lui si ea ar fi ales-o tocmai pe ea, dupa ce si-a dedicate o mare parte din viata in acest lucru. Sperantele erau slabe, iar asta o nemultumea. Nu era genul de fata tare, mai degraba exact cum a zis si brunetul “Prea firava pentru a face parte din Haruno”. Ura sa fie privita altfel doar pentru ca tatal sau era ce era. Oamenii uneori se indeprtau de ea, iar altii stateau doar pentru a profita. Destul de rar isi gasea prieteni, iar ca cineva sa o iubeasca,complicat. Stia ca era greu cu tatal sau asa ca uneori nici macar la asta nu se mai gandea, desi era sigura intr-o oarecare masura ca ii dorea binele ficei sale.
Pierduta in ganduri nu a obsrervat cat de repede a trecut timpul. A iesit din cada, stergandu-si picaturile de apa de pe intreg corpul imbracandu-se cu rochiata de noapte, peste ea punandu-si capodul si iesi din baie.
In camera se auzeau doua batai scurte la usa, dupa care observa ca pe ea intra cineva. Rozalia era speriara la vederea acelui angajat care tocmai l-a scos seful sau din camera ei:
-Ai grija pe aici.Daca nu sti sa fi desteapta, vor fi altii si-ti vor lua locul,spuse brabatul facandu-I cu ochiul dupa care trase usa in uma lui.
De pe hol se auzi o voce puternica ce te facea sa tremuri:
-Parca ti-am spus sa iesi.Nu imi amintesc sa iti fi spus si sa treci pe la aceasta camera, spuse seful acestuia.
-Ma scuzati domnule, insa am dorit sa ies prin acesta iesire pentru a nu va deranja,spuse angajatul cu o voce tremuranda.
-Uite aici banii pe care trebuie sat ii dau,adauga brunetul.
Dupa aceasta fraza s-au auzit doar pasii ce se indepartau de acea usa. Rozalia se gandea la acea voce impunatoare si la felul cum si-a dat angajatul afara pentru ea. Defapt habar nu avea daca era petru ea sau doar pentru simplul fapt ca avea nevoi e de ea pentru planurile sale.

La fel ca toti.Doresc doar sa ia ceva de la mine,spuse rozalia in soapta.

Usa se deshise din nou,pe ea aparand seful.O privea atent, masurand-o din cap pana in picioare probabil pentru a vedea daca a patit ceva.
Acesta se intoarse insa exact inainte sa iasa pe usa ii spuse:
-Iti sta bine imbracata asa.Ma bucur ca iti vine,spuse brunetul probabil spunand asta zambind.
Acesta iesi din camera tragand usa dupa el si incuind-o. Da probabil pentru ca ii era frica sa nu fuga, insa in realitate rozalia nu avea atat curaj. Stia ca acest loc este foarte bine pazit si ca sansele sale erau minime. Intelesese ca trebuie sa joace dupa regulile brunetului.
Aceasta se intinse in pat,privind geamul.O stea stralucea pe cer, zambindu-I parca rozaliei. Parea ca steaua a ales-o pe ea sa o vegheze.Cu gandul la acest lucru rozalia adormi linistita.
Insa deodata in vis ii aparu….
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 18:17

frumos,frumos,frmos,vreau nextu' good job friends
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 18:30

Vai doamne ce fic super in love pakat ca are 4 capitole sad Vreau urgent next ca etse prea frumos!!! prea mistoo!!
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 23:53

'Ei fetelor, eu abia ce trec pe la ficul vostru..
Dar totuşi să-mi spun şi eu părerea..
Îmi place foarte mult cum descrieţi sentimentele. Cum spuneam şi înainte, pe mine nu mă interesează deloc cum sunt îmbrăcate personajele atâta timp cât le ştiu sentimentele.
Adică ce rost are să spui '' avea nişte cercei aurii, o bluză nu ştiu cum şi nişte pantaloni cu nu ştiu ce dungi'' ? Vă spun eu, nu are nici un rost pentru că nu asta îi interesează pe cititori. Mă rog, mă abat de la subiect..
Dialog, sincer, nu e mult. Ceea ce îmi place, din partea mea.. să nu mai fie deloc :))
Acum, na'. Eu mi-am spus părerea, mai mult nu mai spun pentru că nu e treaba mea să critic. happy2
Aştept nextul dragelor, cya! hi!
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 10:05

Buna, draga mea.
Pai ca deobicei, imi place foarte mult acest capitol. Are tot ce ii trebuie. Dialogul este scurt, deloc sec si se imbina frumos cu descrierea ce este din plin. Capitolul are un aspect placut si este usor de citit, actiunea merge lent...
Probabil ca te-ai grabit, pentru ca am vazut cateva greselute de tastare:
"obsrervat "- observat
"rochiata"- rochita
"capodul"- capotul
"sat ii"- sa ti-i
Astea sunt, cel putin pe astea le-am vazut eu.
Spor la scris si la celelalte ficuri, surioara happy2
Te pup kiss
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 23:06

Imi place mult de tot, este foarte frumos ficul.
Deci pur si simplu il ador in love
Vreau repede nextul, plsss, mor aici.
Multa snspiratie si spor la scris si la idei.
Va pup dulce de tot pe amandoua kiss
Bye.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 17:06

Buna, dragilor. Am venit si cu noul capitol. Sper sa va placa. Lectura placuta happy2

Capitolul 5

O stea stralucea pe cer, zambindu-i parca rozaliei. Parea ca steaua a ales-o pe ea sa o vegheze. Cu gandul la acest lucru rozalia adormi linistita.

Insa deodata in vis aparu bunica ei. Persoana care avusese cea mai mare grija de ea, langa care intotdeauna s-a simtit iubita. Cea care a incercat din rasputeri sa o tina departe de lumea mafiei, desi stia ca este aproape imposibil. Tanara o privea uimita, analizand acel chip bland, ce parca emana lumina. Incepuse sa zambeasca larg, ochii fiindu-i inundati de lacrimi de bucurie. Batrana isi aseza o mana pe obrazul fetei, sarutand-o pe crestet. Isi trecea degetele prin parul matasos al nepoatei sale, dand la o parte suvitele ce ii umbreau chipul. Se apropie de urechea acesteia, soptindu-i scurt:

- Doua gloante, o singura viata…

Imaginea bunicii devenea din ce in ce mai neclara, disparand intr-un final.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Rozalia se trezeste brusc, avand ochii larg deschisi de uimire. Era sigura ca acele cuvinte insemnau ceva. Insa ce? Ce gloante? A cui viata? Isi repeta acele cuvinte in gand, incercand sa inteleaga, insa fara rost. Ofteaza adanc, scuturandu-si usor capul. Se intinde pe spate, incercand sa adoarma. Ar fi vrut sa iasa la aer, sa-si alunge toate gandurile, dar era incuiata in camera si nu era in favoarea ei ca la acea ora tarzie sa inceapa sa faca galagie.
Dupa o noapte foarte lunga, razele de Soare incepusera sa patrunda in incapere.
Sakura statea pe pat, avand genunchii stransi la piept, cand deodata se auzi cum usa se descuie, intrand o menajera. Aceasta se apleaca, in semn de respect, salutand-o.

- Domnisorara, seful va cheama la masa jos. Spune femeia, avand vocea tremuranda.

Uimita, aproba discret din cap, multumindu-i pentru ca a anuntat-o. Se imbraca in graba cu o rochita gasita in sifonier si coboara, nedorind sa il faca pe domnul Uchiha sa astepte. Odata la cativa metri se afla cate un barbat solid, imbracat in costum negru, care aveau rolul sa pazeasca incinta. Desi ar fi trebuit sa se obisnuiasca cu asemenea oameni, se simtea foarte ciudat cand trecea pe langa ei, parca nici nu putea sa respire de frica. Intr-un final ajunge intr-o sala imensa, mobilata cu bun gust, iar in apropierea ferestrelor il zareste pe brunet stand la masa. Acesta isi intoarce capul, intalnind privirea timida a rozaliei. Buzele i se arcuiesc intr-un zambet, care reuseste sa o faca pe Sakura sa se relaxeze putin. Ii face semn sa ia un loc si ii ureaza: “Pofta buna”.
Din cand in cand se uita la ea pe furis, analizandu-i trasaturile faciale ce erau intr-o perfecta armonie. Inca era un mister pentru el, cum o fata atat de inocenta, atat de firava, putea face parte dintr-un clan de mafioti. Ea era exact opusul la ceea ce isi inchipuise.
La un moment dat, isi aseaza tacamurile pe marginea farfuriei, atragandu-i atentia Sakurei.

- De acum inainte, te poti plimba prin casa si prin curte cand doresti. Nu te voi mai incuia in camera. Asta doar datorita faptului ca ai facut ce ti s-a spus si pentru ca te-ai purtat frumos.

Rozalia ii multumeste bucuroasa, cerandu-i permisiunea sa se ridice de la masa. Isi dorea sa iasa putin afara, la aer curat, ceea ce a si facut. Se aseaza pe marginea piscinei, trecandu-si degetele prin apa destul de rece, insa atentia ii este distrasa de vocea unui barbat.

-Scuzati-ma ca va deranjez, domnisoara, insa eu trebuie sa curat piscina, dar puteti sta daca doriti.

Sakura ii zambeste, spunandu-i sa isi faca treaba, ca nu este nicio problema pentru ea. Incercand sa distruga monotonia ce se asternea peste cei doi, tanara incepe sa deschida tot felul de subiecte de discutie, unul mai banal decat celalalt. Din vorba in vorba, aceasta ajunge sa il indrageasca. Era un om simplu, cu o viata linistita si era o prezenta foarte placuta.
Deodata, unul dintre barbatii ce pazeau casa, isi apuca arma din dotare si se indreapta spre angajatul cu care vorbea rozalia. Il prinde de brat, tragandu-l cu putere dupa el. Fata privea socata ce se intampla, iar aparitia brunetului langa ea, reuseste sa o nelinisteasca si mai tare.

- Ti-am spus ca poti sa te plimbi nestingherita prin zona, nu ca poti sa si vorbesti cu cei de aici. Spune nervos acesta.

Inima Sakurei batea din ce in ce mai repede. Ce avea sa se intample cu acel tanar? Dar toate dubiile ii dispar cand o impuscatura se aude din apropiere…

Asta a fost happy
Astept cat mai multe pareri si critici. O zi frumoasa va doresc a hug
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 20:18

Superb capitolul surioara. Totul este imbinat perfect. Sper sa ajung sa pun repejor continuarea.
Imi place felul cum descrii, felul cum imbini modurile de expunere..totul
Nu uita ca surioara ta te iubestee!!! kiss
Te pup! kiss


Ultima editare efectuata de catre Layla in Joi 18 Aug 2011, 14:44, editata de 2 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 22:24

Deci...este superb ficul asta!!!
Este genial!!
Nextu il vreau repede!!!
pupici kiss
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 14:44

Capitolul 6:

Inima Sakurei batea din ce in ce mai repede. Ce avea sa se intample cu acel tanar? Dar toate dubiile ii dispar cand o impuscatura se aude din apropiere…

Corpul incepuse sa ii tremure involuntar.Era foarte speriata de ceea ce a patit tanarul, iar privirea ce o capatase brunetul o speria de-a binelea.Nu stia cum sa reactioneze, si mai ales ce sa-i spuna. Sa isi ceara scuze? Dar pana la urma nu facuse nimic rau. Amutise, privindu-l pe brunet stupefiata. Ochii sai abisali erau umbriti de o ura nemarginita. Nu puteai distinge nici macar o farama de bunatate, de mila, compasiune. Luminita de la sfarsitul tunelului nu era vizibila. Nu stia daca va scapa vie din acest lucru sau macar ce se va alege de ea. O bataie, sau poate o va lasa inchisa in camera.
Ochii o intepau, lacrimile dorind sa-i alinte fata, si parca suferinta ce ii acapara inima.Stia ca se bagase singura in asta si singura trebuia sa iasa. Ii parea rau pentru tanarul de mai devreme si se ruga sa nu pateasca nimic.Linistea devenea apasatoare, iar privirile din ce in ce mai reci si cu subinteles.
-Imi pare rau. Nu m-am gandit ca voi creea probleme. Te rog nu ii face nimic, curata doar piscina, spuse rozalia cu o voce tremuranda.
Brunetul o privea intens in ochii, incercand sa gaseasca adevarul:
-Intrebarea este daca tu gandesti vreodata?, adauga brunetul nervos.
Adolescenta isi lasa privirea in jos, lacrimile cazand pe iarba verde si proaspata. Stia ca nu ii mai pasa de absolute nimic. Nu o mai interesa ce era sa pateasca sau macar daca va mai vedea soarele. Nu avea de gand sa-i raspunda brunetului.
Acesta observand acest lucru adauga:
-Yan sper ca si-a invatat lectia, iar tu o vei face.
Ii mai oferi rozaliei o singura privire dupa care se indrepta catre intrarea in casa. Se opri cateva secunde spunandu-i Sakurei peste umar:
-Ultima greseala, si inca mai ai voie afara astazi.
Intra in casa, in urma lui ramand doar acel parfum ametitor de dulce si intepator. Lacrimile inca ii mangaiu fata. Cazu in genunchi jos plangand. Nu stia cum sa reactioneze, cum sa se comporte intr-o asemenea situatie. Parea total pierduta.
Se intinse pe iarba privind cerul. Cand era mica si facea acest lucru o linistea. Acea speranta pe care o capata cand privea diferitele forme de nori, nu o mai primise niciodata. Se gandea ce sa faca, cum sa supravietuiasca in aceasta casa. Numai prostii facea. Sasuke ii daduse drumul sa se plimbe, nu mai era o prizoniera in propria camera, insa din nou a calcat stramb.
S-a ridicat agale de pe iarba, indreptandu-se catre camera ei. Dorea sa se intinda in pat. Totul se invartea cu ea datorita plansului. Nu mai vroia sa faca absolu nimci decat sa doarma.
Urca scarile incet si cu grija, pentru a nu cadea, caci la cum se invartea intreaga casa cu ea, nu mai era sigura. Deschise usor usa, aruncandu-se in pat. Nu era in stare sa se schimbe de costumul de baie. Ii era mult prea rau. Nu ii pasa ca ii va fi frig, ca va raci sau altceva.
Inchise usor ochii intrand intr-un somn profund.

-Fata aia ma calca pe nervi Kiba, tipa brunetul catre prietenul sau.
Satenul il privea intrebator, neintelegand atitudinea lui Sasuke. In starea asta era foarte rar,si doar cand era foarte nervos. Nu ii venea sa creada ca o simpla fata il poate enerva atat de tare. Parea de neconceput acest lucru.
Se facuse tarziu, iar cei doi erau tot in bar discutand despre afaceri, femei sau petrceri. Asta era discutia lor deobicei. Kiba dorea sa faca o petrecere pe plaja in Miami, si il invita si pe brunet insotit de inca o persoana. Sauske era incantat sa-si ia o vacanta pe o plaja exotica, unde sa uite de afaceri,mafie si treburi. De nervi si stres. Chiar avea nevoie de asa ceva, astefel acceptand propunerea lui Kiba.
Privi ceasul de pe mana sa , ramand uimit cand observa cat de tarziu este . Era ora 11 si trebuia sa ajunga sa se odihneasca. Isi lua la revedere de la prietenul sau printr-o strangere de mana, si parasi localul.
Se urca in masina sa, conducand cu o viteaza mult prea mare decat cea legala. Orasul era gol, asa ca era putin probabil de a face un accident, iar el profita din plin de acest lucru.
In doar cateva minute ajunse in fata portii. Baga masina in garaj si intra in casa. Inauntru era o liniste mormantala. Doar in bucatarie se mai auzeau angajatele care curatau.
Urca la etaj intrand in camera. Era sa tranteasca usa, insa cand o vaza pe rozalie cum dormea precum un ingeras, se opri. Merse incet catre dulap, alegandu-si o camasa si o pereche de pantaloni scurti in care sa doarma, si intra la dush.
Picaturile se loveau cu putere de corpul sau bine lucrat relaxandu-l. Ii lua fiecare picatura de stres adunata intreaga zi. Iesi rapid din dush, intrand in camera si punandu-se in pat, langa rozalie.
Observand ca aceasta era inca in costum de baie, o privi atent, punand pe ea un cearsaf lila de matase, si trantindu-se si el in pat langa ea.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 17:49

Wow, imi place mult de tot capitolul surioara huh?
Descrierea este foarte frumoasa, ca deobicei la tine. Totul e perfect in love
Sa vad cand voi avea timp sa pun continuarea think
Te pup kiss
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 18:08

Capitolul 7

Observand ca aceasta era inca in costum de baie, o privi atent, punand pe ea un cearceaf lila de matase si trantindu-se si el in pat langa ea.

Brunetul isi tinea bratele sub cap privind tavanul. Din cand in cand isi inchidea ochii incercand sa adoarma, insa fara sa reuseasca. Se intoarse pe o parte, fiind cu fata spre tanara. Aceasta parea atat de linistita, atat de nevinovata, lucru vizibil si in timpul zile de altfel, nu numai in somn. Era prima oara cand se simtea vinovat ca o tinea captiva acolo. Nu merita asa ceva si era pacat ca o persoana precum rozalia sa fie prinsa la mijloc in certurile dintre clanuri.

Tanarul se apropiase mai mult de fata, trecandu-si degetele lungi prin parul ei, sfarsind prin a-i mangaia obrajii. Deodata realizase ce face. Cum putea el, unul dintre cei mai periculosi mafioti din intreaga lume, sa se lase coplesit de frumusetea…de inocenta unei fete? Se departase de ea, intorcandu-se cu fata la perete. Incerca sa se convinga de faptul ca nu e deloc potrivit sa se moleseasca asa, trebuia sa fie cat de dur putea, sa ii arate ca trebuie sa il respecte si sa nu ii iasa niciodata din cuvant. Intr-un final acesta reusi sa adoarma, alungandu-si toate acele ganduri.

Orele trecusera, iar razele fierbinti ale Soarelui incepusera sa patrunda in incapere. Sakura abia se dezmeticea, deschizandu-si incet ochii. In apropierea patului se afla Sasuke ce inchidea nasturii de la camasa neagra ce o purta. Cand il vazu, tanara se ridica repede in sezut privindu-l nedumerita. Ce cauta brunetul in camera ei? Dormisera impreuna? In acelasi pat? Nu era ca si cand nu i-ar fi placut acest gand, insa nu stia ce sa mai priceapa.
Brunetul ii arunca o privire cat se poate de rece, salutand-o. Acesta deschise dulapul si scoase din el un troller. Nedumerirea se putea citi cu usurinta pe chipul fetei. Nu intelegea ce se intampla. Ajunsese sa ii fie teama sa mai spuna ceva, nedorind sa il infurie iar. Cu toate acestea, Sakura trase aer in piept formulandu-si propozitia:

- Ce se intampla? Adica… pleci undeva? Eu nu stiu ce as putea face aici cat timp… Insa Sasuke ii face semn cu mana reducand-o la tacere.

Acesta continua sa isi aseze hainele in acel geamantan, fara sa ii dea vreo explicatie fetei. Observaseagitatia rozaliei, insa nu avea dispozitia necesara pentru a da explicatii. Brusc isi aminti ca Kiba ii spuse sa vina insotit de inca o persoana. Nu mai avea destul timp la dispozitie sa gaseasca pe altcineva, asa ca se intoarse cu fata la Sakura, privind-o cu atentie. La urma urmei nu avea cu ce sa il incurce, oarecum… Ce rau putea face o fata ca ea? Daca nu ii statea in cale era perfect.

- Voi lua cateva haine si pentu tine. Mergem in Miami cu niste prieteni de-ai mei. Spuse Sasuke, reluandu-si activitatea de mai devreme.

Ochii tinerei se marisera de uimire. Miami? De unde si pana unde o lua pe ea in Miami… cu prietenii lui? Inghitea in sec, nestiind cum sa reactioneze. Se ridicase usor de pe pat si, la rugamintea brunetului, isi lua hainele si se indrepta spre baie cu gandul sa se schimbe.

Dupa cateva minute, aceasta cobori la parter si conform indicatiilor se duse la masina ce o astepta in fata casei. Se aseza pe locul din spate, alaturi de Sasuke avand ca destinatie aeroportul. Sakura isi framanta agitata mainile incepand sa se simta foarte ciudat. Ea nu era genul care sa se intalneasca cu prietenii mafioti ai unui alt mafiot. Aceasta excursie reusea sa ii trezeasca o senzatie foarte neplacuta… de frica. Nu cunoastea motivul pentru care tanarul o luase tocmai pe ea si in mintea sa isi inchipuia ca asta ar fi un mod de a o indeparta de familia ei. Sau poate vroia sa ii faca ceva? Nu, Sasuke ii spusese cu ceva timp in urma ca nu va pati nimic, daca va face ce i se spune. Dar stia prea bine ca nu ii fusese tocmai pe plac brunetului, lucru ce o scotea din minti…

Acesta a fost si capitolul 7. Sper ca v-a placut heh
V-am pupat kiss
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 18:18

primmaaaaaaaaaa.azi am citit tot ficul si imi place la nebunie de 100%deci continua ca de nu trimit armata militara japoneza biciuitor
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 23:24

Vai surioara::X Cat de genial! Imi place rau rau rau:x
Ma bucur ca ai adus continuarea:>
Uff o sa o punk si eu cat de repede cu putinta!

Te pup! Spor la scris !
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 14:18

A cam trecut ceva vreme de cand n`am mai trecut pe la voi, dar acum sunt aici.. happy2
Deci, sitit deja ca va ador ficul...deci vreu NEXTUUUL!

Losty va pupa!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 16:06

Capitolul 8:

Dar stia prea bine ca nu ii fusese tocmai pe plac brunetului, lucru ce o scotea din minti…

Nu stia daca isi dorea sa plece cu el, insa cert era ca singura in casa aia nu dorea sa ramana. Ultimul lucru de pe lista ei fiind, sa il supere pe brunet. Nici nu dorea sa se gandeasca la ce i se putea intampla, daca ar fi refuzat, asa ca se conforma.
Il privea atent pe brunet, cum ii alegea si ei niste haine, neintreband-o daca este deacord sau nu, insa daca statea bine sa se gandeasca, nici nu avea de ce sa o intrebe.
Brunetul ii arunca pe pat o rochie lila destul de mulata, iar langa aceasta niste pantofi cu toc, dandu-i de inteles ca aceea este tinuta pe care trebuia sa o poarte. Le prinse intr-o mana, ridicandu-se agale din pat, indreptandu-se catre baie pentru a se schimba.
In doar cateva minute, era aranjata. Deschise sfioasa usa, temandu-se ca brunetul se poate supara, sau In cel mai rau caz neplacandu-i. cum vine pe ea. Acesta o privi pret de cateva secunde, pe chip aparndu-i un mic zambet, disparand la fel de repede.
-Iti vine bine, o complimenta Sasuke, luand bagajul de pe jos , si indreptandu-se cu el catre masina.
Rozalia ramasese singura in camera. Se indrepta catre oglinda, privindu-se. Ii statea fabulos. Parea create special pentru ea, pentru corpul ei.
In doar doua minute, in camera aparu menajera, ce ii spuse ca este asteptata de Sasuke in masina. Rozalia fugi pe scari, nedorind sa se lase asteptata. Stia ca brunetul ura acest lucru, si nici nu dorea sa se gandeasca la consecinte. Se urca in masina, privindu-l pe Sasuke. Cei doi ramasesera asa cateva secunde. Sakura isi retrase privirea rusinata, inrosindu-se. Brunetul ranji, pornind masina. Se indreptau catre aeroport pentru a lua avionul.
Adolescentul conducea mult prea repede, pentru a opri la semafor.
O data ajunsi acolo, usa rozaliei ii fu deschisa, de insusi brunetul, ce parea un adevarat gentleman. Poate orice femeie si-ar fi dorit sa fie in compania acestui tanar irezistibil, ce parea un adevarat cavaler, desprins din basme, insa aparentele uneori inseala, sau poate nu.
Ii oferi bratul sau, rozalia acceptandu-l, indreptandu-se catre avionul particular al brunetului.
Garzile de corp ale sefului de mafie, erau peste tot, inarmate si gata oricand sa impuste pe cineva care dorea sa atenteze la viata brunetului.
-Sefu` , avionul este pregatit, iar in catea ore veti ajunge la destinatie. Acolo va va astepta masina dumneavoastra.
Tanarul aproba din cap, conducand-o pe domnisoara ce statea la bratul sau inauntru. Bagajele au fost si ele puse, asa ca intr-un final, avionul decola.
Sakura se aseza langa Sasuke privind peisajul ce I se afisa din avion. Era spectaculos, si dorea sa il admire. Intre cei doi era o liniste sfasietoare, dar nu parea sa-I deranjeze. Brunetul se ocupa de afaceri, avand laptopul in brate, iar ea se simtea atat de obosita. Corpul nu mai raspundea la comenezile ei, intr-un final adormind.
Aceasta fu trezita de brunet ce o zgaltaia, spunandu-i ca au ajuns, si ca vor intarzia. Sakura se ridica rapid de pe scaun, Sasuke urmandu-i exemplul si iesira impreuna din avion. Garzile erau in fata asteptandu-i, iar la doar cativa metri se afla masina sa.Se urcara in masina, asteptand sa ajunga la vila prietenului sau.
Rozalia admira peisajul fabulos. Miami era spectaculos, plin de viata. In doar zece minute ajunsera langa plaja tanara fiind vrajita de acea priveliste senzationala si spectaculoasa. Sasuke o trase din masina, intrand cu ea in curtea vilei. Aceasta era portocalie cu alb, peste tot observandu-se paznicii inarmati. Avea doua etaje, piscine, un leagan frumos construit si o alee ce ducea catre plaja.
Acestia fura intampinati de insasi Kiba ce-si salute prietenul prin o stranger de mana si ii saruta mana fetei galant, privindu-l pe Sasuke intrabandu-l:
-Cine este aceasta frumoasa domnisoara? intreba satenul cu un zambet pervers.
-Nici gand Kiba, si ea este Sakura, spune brunetul facandu-i cu ochiul prietenului sau.
Acesta ii pofti in casa, aratandu-le camera unde vor sta, si le spuse ca dupa pot pleca pe plaja, la piscine, sa viziteze orasul, insa ca domnisoara sa fie insotita, caci altfel nu-I de bine. Nu are voie sa mearga pe plaja singura, de aceea trebuie insotita ori de vreunul din prietenii sai, ori de vreun bodyguard.
Sakura aporba din cap, dupa care tanarul iesi din camera lasandu-I pe cei doi sa discute:
-Sper ca ai inteles. Daca nu vrei sa mori, ai grija cu cine si pe unde umblii, si mai ales cu cine vorbesti.
Acestea fiind spuse brunetul se duse catre baie sa se schimbe, lasand-o pe tanara singura.
Iesi intr-o pereche de blugi, si un tricou vernil, luand-o pe tanara de mana, si iesind cu ea din camera. Aceasta il privii neincrezatoare, nestiind unde este dusa.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 08:31

Buna, draga mea! in love

Hai ca am reusit si eu sa ajung la fic. Deci imi place mult de tot cum ai continuat. E perfect. Nici nu as avea ce comenta think
Of of, saraca Sakura e tinuta din scurt... lough
Sa vad cum voi continua si eu. Sper ca zilele astea reusesc sa pun capitolul urmator dap !

Te-am pupat, surioara! Spor la scris si la celelalte ficuri si multa inspiratie! a hug
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 07:38

Buna, tuturor happy2
Am venit si cu urmatorul capitol. Sper sa va placa. Lectura placuta:

Capitolul 9

Iesi intr-o pereche de blugi, si un tricou vernil, luand-o pe tanara de mana, si plecand cu ea din camera. Aceasta il privii neincrezatoare, nestiind unde este dusa.

Mergeau intr-un ritm alert, Sakura fiind destul de speriata. Nu era sigura de intentiile brunetului si traia cu spaima ca oricand ar putea sa ii fie intinsa o cursa de catre acesta. Desi uneori se purta frumos cu ea, totusi era un sef de mafie si nu simtea ca putea avea incredere deplina in el. Dupa cateva minute de mers, incepea sa distinga in apropiere oceanul. Vantul batea incet, ravasindu-i suvitele rozalii.
Odata ajunsi pe mal, tanara se aseza pe nisipul fierbinte, trecandu-si incet degetele prin acesta. Privea Soarele cum se reflecta in apa, zambind. Deodata, atentia ii fusese distrasa de Sasuke ce isi dadu tricoul jos, lasandu-si la iveala abdomenul bine lucrat. Imediat dupa, se descorotosi si de blugi, ramanand numai in boxeri.

-Dezbraca-te si tu si haide sa mergem in apa! Spuse brunetul nerabdator.

Nu il mai vazuse in asemenea ipostaza pe Sasuke. Se bucura ca un copil mic si rozalia putea citi cu usurinta bucuria in ochii lui. In orice caz, ii placea sa admire oceanul, insa niciodata nu ii placuse sa inoate, desi era capabila de asta. Drept urmare, isi inclina capul dezaprobator, indemnandu-l pe barbat sa inoate fara ea.

Pe chipul lui incolti un zambet siret. Deodata incepu sa arunce cu apa pe Sakura, facand-o pe aceasta sa rada. Vazand ca brunetul nu se opreste, fata se ridica incepand sa alerge. Rochita lila ce o purta luase forma corpului sau frumos si subtire. Sasuke incepu sa fuga dupa ea, ajungand-o din urma si prinzand-o pe la spate. O ridica in brate, intrand cu ea in apa. Tanara continua sa rada cu pofta, stropindu-l pe brunet. Era o surpriza foarte placuta acea latura a brunetului. Se parea ca in ciuda imaginii sale de barbat dur cu inima de gheata, avea un suflet bun.

S-au distrat astfel cateva ore, pana cand Soarele apuse. Se indreptara spre casa lui Kiba, urmand sa se pregateasca pentru petrecerea organizata de saten pentru acea seara.
Sakura gasi in dulapul din camera ei o rochie de seara, lunga, de un verde imperial. Aceasta ii scotea in evidenta corpul frumos conturat, oferindu-i eleganta necesara. Isi prinse parul intr-un coc, lasand doua suvite usor ondulate sa-i alunece pe langa chip, se incalta cu o pereche de pantofi cu toc negri si era gata pentru petrecere. La parter il intalni pe Sasuke, ce era si acesta imbracat la patru ace, putand fi catalogat cu usurinta ca cel mai elegant barbat din acea sala. Odata ce o vazuse, brunetul simti cum un imens val de caldura ii inunda sufletul. Fata avea un chip atat de luminos, ce pur si simplu emana bunatate.

Rozalia statea sfioasa intr-un colt, privindu-i pe ceilalti cum se distrau. Nu cunoastea pe nimeni, exceptandu-i pe Sasuke si Kiba, dar oricum nu isi dorea sa se bage in seama, sa le stea pe cap. La randul lui, brunetul era invitat la dans de diferite domnisoare, insa ideea de a dansa cu altcineva in afara de Sakura nu il inacanta. Era atat de frumoasa, atat de gingasa. O admira pe furis, sorbind-o din piviri. Desi nu ii placea sa recunoasca asta, cu fiecare clipa pe care o petrecea alaturi de ea, cu cat o cunostea mai bine, incepea sa se indragosteasca de ea. Acesta simti o mana pe umar si se intoarse intalnindu-l pe Kiba.

-Omule, daca tot n-ai de gand sa o bagi in seama, pot sa dansez eu cu papusica ta? Intreba satenul ranjind.

Desi intrebarea acestuia il deranjase intr-un fel, brunetul aproba. Ii privea pe cei doi cum se unduiau in ritmul muzicii, Kiba plimbandu-si mainile pe soldurile fetei. Sasuke incepuse sa fiarba de nervi, framantandu-si agitat mainile. Nu credea ca l-ar deranja atat sa o vada cu alt barbat, iar apogeul nervilor acestuia fusese atins cand satenul o apucase de talie pe rozalie lipindu-si corpul de al sau, apropiindu-se amenintator de mult de chipul ei…

Asta a fost. Sper ca v-a placut heh
V-am pupat kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Two bullets ~ One life - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 09:56

Oooo drageloor!
Doua nexturi superbe! in love
Deci, atat Layla cat si tu, Crystal, ati scris super bine. Imi place ficul asta si`mi place ca`l faceti pe Sasuke geloos. Oooh daa! good job
Deci, hiadeti repede cu nextul!
Losty va pupa!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Two bullets ~ One life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Two bullets ~ One life   Two bullets ~ One life - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Two bullets ~ One life

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-