Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In ténebris solstitium - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In ténebris solstitium - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 In ténebris solstitium

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Evans Blue
Academy Student
Academy Student
Evans Blue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Dincolo de lume
acebook acebook : https://www.facebook.com/melli.tlb
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul , Muzica , Pictura , Animeurile , Manga
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

In ténebris solstitium - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ténebris solstitium   In ténebris solstitium - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Apr 2014, 13:41

Un fan fic interesant . Tema pe care ati ales-o e una potrivita actiunei 
Totul decurge incet incat captezi fiecare detaliu marunt , obligandu-ma sa citesc mult mai mult. Sper sa il continuati si spor la mai multe ideei . Ja ne :)


In ténebris solstitium - Pagina 2 Large
 

SHUT UP .
I CAN HEAR YOU DARLING !
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

In ténebris solstitium - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ténebris solstitium   In ténebris solstitium - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Apr 2014, 16:22

Bună. Îţi mulţumesc de anunţ, Azele. Poveştile poliţiste mă pasionează într-o măsură destul de mare. Păi, ce aş putea spune? Îmi place mult cum descrierea se aşterne aproape peste tot, dar şi cum micile linii de dialog o mai alungă din când în când. Îmi place Jacob. E un personaj tăcut, isteţ şi aproape tot timpul acolo pentru Sakura. Nici nu ştiu de ce am impresia că o iubeşte în secret. :)) Poate că e doar părerea mea, totuşi...
Acum. Trăirile Sakurei mă bagă în ceaţă şi mă fac să cred că o să existe şi ceva supranatural aici... ori vreţi voi să ne ameţiţi cu nebunia ei, habar nu am, dar îmi place. Aştept următorul PM. Spor la scris mey ^^


In ténebris solstitium - Pagina 2 Large

I love you, key? 
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

In ténebris solstitium - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ténebris solstitium   In ténebris solstitium - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Mai 2014, 21:27

Dragilor, îmi pare rău că ajung aşa de târziu pe aici, dar credeţi-mă nu am avut timp câtuşi de puţin.
Ok, acum despre capitolele anteriore: nici nu se compară cu capitolul 3. Din prolog nu am înţeles absolul nimic. Şi capitolul 1 mi s-a părut uşor grăbit şi neclar. Capitol 2 a fost bine conturat, dar mi-a ridicat o mulţime de semne de întrebare. Şi acum capitolul trei; un singur cuvânt: superb. Aici, Bogdan, ţi-ai arătat adevăratul potenţial şi, după părerea mea, cred că ţi-a plăcut să scri mai mult la acest capitol decât la celălalte.
Acum aştept şi un capitol din partea lui Azele, care, apropo, sper să vină cât mai curând ( Realizaţi că sunt în ceaţă rău de tot şi că ard de nerăbdare, nu?). Ok, o ultimă întrebare: Voi scrieţi capitolele împreună? Nu de altceva, dar data viitoare să sţiu să vă laud pe amândoi.  happy 
P.S. Mă anunţă şi pe mine cineva la următorul capitol, nu?


In ténebris solstitium - Pagina 2 Bf2m81
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
In ténebris solstitium - Pagina 2 Asss10In ténebris solstitium - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

In ténebris solstitium - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ténebris solstitium   In ténebris solstitium - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Iul 2014, 19:05

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


In ténebris solstitium - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




In ténebris solstitium - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ténebris solstitium   In ténebris solstitium - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

In ténebris solstitium

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-