Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Seturile lui Bunny(Amphetamine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Aug 2013, 21:39

Imi pare rau ca nu am mai postat. Sper sa ma revansez acum :)

Avatar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pulling the right strings is vital

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Aug 2013, 23:17

Joacă-te cu imaginile stil GIF. Creează ceva interesant în set. Colorează-l ! Fă-l mai vioi. Imaginile se potrivesc, e bun. Vezi tu, sunt alb-negru, mai toţi tindem să asortăm la ele numai alb şi negru ca şi culori în text. Ei bine, e greşit, părerea mea. Şi eu fac greşeala asta, nu zic nu, dar devine plictisitor să vezi totul atât de.... mort, oarecum. Tu foloseşti, din câte văd, şi semne. Foloseşte un lanţ de semne de acelaşi fel, care, în mijloc, va avea un semn colorat şi va despărţi textul de imagine. Ceva gen : . Păi n-oi fi eu expretă în aşa ceva, dar am folosit şi folosesc semnele. Mie îmi place ca la seturile care conţin imagini tip GIF, să văd mult text... sau cel puţin minim 2 rânduri. :))) Încearcă şi aşa şi vezi ce poate ieşi. :)

Îmi place setul tău, tema abordată şi imaginile alese. Sper că nu te-am supărat cu 'obiecţiile' mele. :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 09:58

Hello. a hug Îmi place foarte mult acest set pe care l-ai făcut, mai ales gif-ul de la semnătură. Scrisul se potrivește, imaginile se potrivesc, totul se potrivește. Deci, în viitor, grafician scrie pe tine! lough Joking. Îmi place și sper să mai lucrezi altul în curând. Te pup și spor la editat. :*
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 15:50

mnooooh...imi plac..si scuze de chestia de pe chatt
=)))))))) era o gluma, sper s-o intelegi
asa, nici nu stiu ce sa-ti mai spun..imi stii deja parerile despre creatiile tale
si cred ca e foarte plictisitor sa auzi de la mine in fiecare zi e foarte frumos, next
de aceea vreau sa zic (d) ca nu te mint si ca sunt totalmente sincera cand iti zic ca imi plac foarte, dar foarte mult..
deci...e foarte frumos, next xD
glumesc..te pupacesc
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Aug 2013, 13:39

Imi plac seturile tale foarte mult. Sunt interesante, destul de originale si dragute. Sper sa mai aduci, sa ne bucuram si noi de creativitatea ta.kiss kiss
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 20:40

Am revenit cu un nou set :P Sper sa va placa

Avatar

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 21:26

Buna ! 
Wow, setul e superb 
Geo, esti cea mai tare, daca ai atata talent, respectele mele. 
Ja ne !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 18:49

Nu mam putut decide intre 2 avatare :))

Avatar 1
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avatar 2
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Semnatura

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 19:03

Ador acest set! Este genial si e pe tema mea. Il ador!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 20:56

Cred ca parerea mea despre acest set o stii deja, dar imi place mesajul de la semnatura :)
Ja ne !
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 22:30

Hello ^.^ Am ajuns și eu pe aici :3 În general îmi place cum editezi, însă nu stăpânești bine programul în care lucrezi. Ultimele două seturi, și altele din urmă, ți-au ieșit foarte bine, mai ales cel cu petale de trandafiri. Însă ai avut și unele mai puțin bune.

La acest set, de exemplu, mi-ar fi plăcut ca avatarul și semnătura să aibă aceeași formă. Așa ... parcă se rupe orice legătură dintre ele.


Spoiler:


La prima imagine textul trebuia să aibă o culoare mai închisă, care să contrasteze cu fundalul verde deschis. La a doua, puteai să-i pui textului umbră, ca să nu se amestece cu zonele de aceeași culoare de pe fundal. Așa cum a zis și Anna, la ambele imagini, negrul care înconjoară textul e vizibil. Face să pară că au o claritate redusă.

Spoiler:

Te-aș sfătui să folosești carcatere, deoarece dau o înfățișare frumoasă textului, făcându-l să pară mai mult decât atât. Culoarea textului ori se potrivește cu nuanțele imaginii, ori se contrastează; nimic altceva. La un set cu Itachi ai avut niște inimioare roșii, care nu mi-au plăcut deloc. La un alt set cu Itachi, cel cu semnătura GIF, culoarea textului era prea aprinsă; mi-era greu să o privesc mai mult de zece secunde. Cam atât. Sper că ți-au fost de ajutor sfaturile mele ^.^ Baftă :)
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Feb 2014, 14:15

In sfarsit am reusit sa instaleg iar Gimp-ul =))

Avatar:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Semnatura: 

NOU!

Avatar:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Mar 2014, 18:19

1.
Se vede o schimbare dintre avatar şi imaginea de semnătură: punctuleţele alea albe.  
Nu ştiu ce să spun, dar nu mi se pare a fi un set, ci mai degrabă editări de imagini în background transparent. :3



2. 
Ai armonie între ele. Îmi place textul şi că ai modificat poziţia avatarului.
E frumos foc! :X
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Iul 2014, 20:24

Primul meu set in ps. Nu prea am avut idei cu textul. Sper sa va placa happy2 
Avatar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]                        
Semnatura
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Iul 2014, 20:33

Ca mărime sunt prea mari, ţi-aş sugera să le faci ceva mai mici. Şi îţi sugerez şi folosirea psd-urilor. Sunt foarte bune pentru nuanţarea lucărilor, plus ajută la armonia dintre toate elementele.
Drăguţ setul oricum, îmi plac tipele, sunt aşa de adorabile şi frumoase. Dar ce mă încântă e şi formatul imaginilor. Ţi-aş sugera să cauţi pe next png-uri cu tema paper sau torn paper, vei găsi destule. Şi să încadrezi imaginile în ele ca să oferi un format aparte. ^^
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Iul 2014, 20:54

Hei  :3 .
Îmi place mult setul, nici nu arată ca o primă încercare în ps. Mă gândesc că peste o vreme vei avea niște seturi foarte frumoase.
Succes!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Iul 2014, 21:56

Hello ^.^ Deoarece vorbele frumoase au fost spuse, mie mi-au rămas doar cele rele :)) Am să încep cu părul căruia cred că i-ai schimbat culoarea, înșă ai uitat să selectezi câteva zone, fapt pentru care apare și culoarea albastru pe lângă roz. Continui cu textul care nu-i bine poziționat. La început nici nu l-am observat. Aș fi preferat să-l pui în afara imaginii și să te folosești de Blending Options pentru niște umbre și Gradient Overlay. [Cere-mi ajutorul dacă ai nevoie ^.^] Oricum se vede o mică evoluție și mai ales voința ta de a vrea să știi cât mai multe, în orice domeniu.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 14:48

Multumesc mult fetelor pentru sfaturi. Inca incerc sa ma obijnuiesc cu PS. Am incercat sa lucrez putin si cum umbrele pe text si imagine. 
P.S: Legat de par, Daiana. Asa era imaginea pe net. Daca te uiti mai atent, se vede is in semnatura. Asa era si in restul pozelor cu cele 2 tipe(erau vreo 5 poze set). Probabil asa este parul tipei. lough  rolling on the floor 
Avatar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 15:42

Awww, that's so sweet <3
Îmi place mult noul set, este adorabil. Nu știu ce aș puea să mai spun, nu mă pricep și nu știu să fac complimente. Acestea fiind spuse, succes în continuare!
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 17:41

Îmi place cel mai mult avatarul din acest set. E aşa de cute şi forma merge foarte bine.
Formal de la semnătură... aşa şi aşa, puteai găsi un brush mai interesant sau shape, dar în fine merge.
Şi textul e foarte adorabil. Îţi mai sugerez să mergi să downloadezi fonturi, te vor ajuta mai mult, mai ales dacă sunt mai interesante. (gen un site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link])
Eu îţi urez succes şi dacă ai nelămuriri nu ezita să întrebi. Abia aştept să văd ce alte creaţii ne vei mai aduce. <3
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Asss10Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 20:38

Am revenit cu un set nou pe care, momentan, il am si eu ca set pe forum.

Avatar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnatura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 23:21

Se vede bine! <3 <3
Îmi plac formele. Însă la text mai trebuie să lucrezi (cu aşezarea lui).
Foarte fain, abia aştept şi alte creaţii!
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seturile lui Bunny(Amphetamine)   Seturile lui Bunny(Amphetamine) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Seturile lui Bunny(Amphetamine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-