Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste adolescentina - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste adolescentina - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste adolescentina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 12:38

Nu mai spune ca ceea ce ai scris este ingrozitor, deoarece ne face pe noi, cititorii sa nu ne putem exprima destul de bine impresiile. Daca tu, cea care l-a scris nu are incredere in el noi ce putem sa zicem in plus fata de ce crezi tu. Imi place. In fiecare capitol evoluezi, ceea ce e foarte bine si Neji, ai grija ca nu cumva sa te atasezi pe perioada lunga de Sakura, ok? Incearca sa iti exprimi ideile cat mai pe larg si cat mai detaliat, iar dialogul nu este necesar in exces doar pentru a avea mai multe randuri ok? Descrierea multa n-o suport, dar ai putea sa ne spui cum se simtea cu adevarat Sakura atunci sau Sasuke. See ya si anunta-ma cand pui continuarea cu un mesaj ok?


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 13:44

Ai pus next-ul! I rock peopleee!!! Ce bineee in love !
Sa spunem ca este mai bine, ai progresat si asta se vede destul de clar! ;;)
Neji tati, vezi sa nu ajungi sa simti ceva pentru Sakura! Si tu Sakura la fel! well? awesome right? 
Oricum imi place mult ideea ta, asa ca te rog sa pui repede next-ul pt. ca sunt chiar foarte curioasa sa aflu cum va descurge discutia intre cei doi. kiss
Multa ispiratie si sa ma anunti printr-un mesaj cand pui urmatorul capitol! puppy eyes
See ya! hi!


Dragoste adolescentina - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 20:28

Imi simt inima cum incepe sa isi intensifice bataile ,simteam o senzatie de sufocare iar picioarele mi se inmuiau .
-Sakura te simti bine?Pari putin cam palida.
-N-Neji...
Imi las lacrimile sa curga incet pe pielea alba ca laptele ,aveam nevoie de asta ,simteam ca aceste lacrimi sunt ca o gura mare de aer proaspat pentru mine.
-Sakura,de ce plangi?Haide...nu vreau sa te vad asa...
Trebuie sa recunosc ...am inceput sa am sentimente puternice fata de Neji,sunt prinsa intre doua iubiri ,o iubire firava ,dulce si sensibila si una care nu exprima nimic ,imi iau inima in dinti si il intreb pe Neji:
-Neji...ce insemn eu pentru tine?Sarutul...a fost cu sentimente sau a fost doar de fatada?
Simt cum bratele lui Neji ma cuprind as fi vrut ca acel moment sa nu se termine niciodata.
-Esti lumea mea,motivul meu de a trai ,te iubesc Sakura Haruno si sarutul acela a fost cat se poate de real stiu ca probabil tu nu simti la fel dar vreau sa sti ca eu chiar tin la tine.
-De ce...?De ce spui asemenea prostii Neji?Recunosc ...am anumite sentimente pentru tine
-Sakura...e putin cam devreme ,dar ai vrea sa imi faci onoarea sa avem o relatie reala?
-Neji...eu...
Am decis ca (,) cuvintele nu inseamna nimic asa ca m-am apropiat de el si l-am sarutat,eram confuza dar simteam ca Neji este persoana langa care ma simt linistita si fericita.
-Haide...probabil Hinata e ingrijorata.
Intram in casa ,acolo miss ochelarista ,habar nu am de ce ii spun asa pentru ca probabil si la un astfel de concurs juriul s-ar simti jignit atunci cand ar vedea-o.
-Ati terminat insfarsit cu dulcegariile?
Uchiha asta....l-as lua la o bataie sora cu moartea ,abea ma abtin sa nu ma reped in parul lui si al fetei aleia.
-Nu draga,de ce ai vrea sa ii iei locul?Ei bine afla ca eu nu sunt ca fatuca asta de langa tine ,sa ma sarut cu toti.
Sasuke se apropie de mine si imi trage o palma ,am cazut jos de durere ,simteam o durere imensa atat fizica cat si sufleteasca ,acest Sasuke nu e cel pe care l-am cunoscut ,imi este dor de acel Sasuke .
-Auzi Uchiha?In loc sa te iei de iubita mea mai degraba te-ai lua de p*n*r*ma asta de langa tine.
Il vede pe Neji cum se repede la Sasuke si ii serveste acestuia un croseu de stanga ,cei doi incepusera o lupta pe viata si pe moarte.
Simt cum viata ,sufletul meu si toata fiinta mea se despica in doua ,o parte ramanea a lui Neji si o parte a lui Sasuke,inima mea este confuza si constientizez ca "dragostea" este doar o suferinta ,o iluzie a fericirii...
-Sasuke nu !!!!
Neji era la pamant ,iar cu ochii in lacrimi il apuc pe Sasuke de mana implorandu-l sa se opreasca.
-Te implor...opreste-te Sasuke ,te rog....fa-o pentru mine....
-Pentru tine?
-Te rog...nu ii mai face rau...
-Sakura ...eu...regret...regret ca nu sunt in locul lui ,iar tu stii la ce ma refer.
DIN PERSPECTIVA LUI SASUKE
Stau si ma uit ingandurat la ochii ei verzi ca smaraldul ,nu pot sa cred ca eu am ranit-o ,lacrimile ei...sunt datorita mie ,de ce am dat in ea,de ce nu m-am oprit la timp?O iubesc,o iubesc cu tot sufletul si cu toata fiinta mea,simt ca ea este fata care trebuie sa imi stea alaturi o iubesc ,o iubesc cu adevarat.
Ii simt mana catifelata cum o strange pe a mea ,implorandu-mi sa il las pe Neji in pace ,oare ce am devenit ,cine sunt acum?Acesta nu este adevaratul Sasuke...eu nu vreau sa ranesc oamenii la care tin...
-Sakura,eu plec .Ai tu grija de Neji...
Imi face semn ca pot pleca si ca va avea grija de Neji,am ales sa plec pentru ca nu suportam sa o vad plangand pentru ca o IUBEAM.
Sper sa va placa
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 20:39

Priiimaaa nr1 .
Adoorr faptul ca Sasuke este gelos evil devil mua ha ha . Abia astept sa vad cum se dezvolta relatia intre Neji si Sakura, desi sunt o mare fana a cuplului SasuSaku, trebuie sa recunosc ca in momentul de fata ma incanta faptul ca cei doi simt ceva unul pentru altul! well? awesome right? 
Spor la scris si adu` next-ul repedee puppy eyes !
P.s. thank you pentru anunt, sper sa o faci si data viitoare kiss .


Dragoste adolescentina - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 21:29

heyyy
vad ca ai revenit cu nextul
nu credeam ca Neji chia simte ceva pentru Sakura :| :| :| 
vad ca Sasuke este foarte gelos
nustiu de ce dar ma satisface asta yeah yeah yeah 
sper sa aduci repede nextul
hi! hi! hi! 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Calypso
Academy Student
Academy Student
Calypso

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Home
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 0

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 21:34

Hey!
Vad ca ai adus nextul repede
mi-a placut capitolul
mai ales ca sasuke e gelos ,
astept nextul te pwp spor la idei


Dragoste adolescentina - Pagina 2 <a href=Dragoste adolescentina - Pagina 2 U09  " />
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 23:16

Buna!
Deci se vede o evolutie de la un capitol la altul
tot nu sunt convinsa de cele spuse de Neji
si Sasuke a mai si lovito, ce nesimtit
astept nextul spor la idei in continoare


Dragoste adolescentina - Pagina 2 <a href=
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 19:01

Seara a decurs cum nu se putea mai prost,dupa plecarea lui Sasuke a trebuit sa mergem cu Neji la spital unde am descoperit ca avea rupta mana dreapta si 2 coaste ,dar cel mai rau mi-a parut de Hinata care s-a invinovatit pentru tot ,pe la 3 dimineata am plecat acasa deoarece trebuia sa ma pregatesc pentru intalnirea cu Sasuke si ar fi trebuit sa dorm macar 5 ore,caare s-au transformat in 10.Ma ridic usor din pat si ma uit la ceas ,nu pot sa cred era ora 14:58 ,iar la 15:30 trebuia sa ma intalnesc cu acel specimen asa ca ma ridic repede din pat ,imi fac un dus ,mananc ceva si ma imbrac ,m-am decis asupra unei rochite albastre destul de scurta careia i-am asortat o pereche de cizme perforate de aceeasi culoare iar parul l-am lasat liber pentru a parea mai rebela.
In cateva minute am ajuns la Sasuke ,sun la usa ,macar de data asta poarta pantaloni.
-Deranjez?
-Nu.Intra.
Ma privea rece ...palma de aseara a inlocuiat iubire ce o purtam in ura,ne asezam si incepem sa discutam despre proiect.
-Deci banuiesc ca il facem despre "DRAGOSTE".
-Mda...cam asa
-Si cu ce incepem?
-O definitie ,poate...
-De ce faci asta Sakura?!
-Fac ce ?
-Nu te uiti la mine !Stiu,aseara am facut numai lucruri groznice dar nu merit sa...
-Nu meriti multe lucruri!Nu meritai sa vin azi aici dupa palma de ieri!
-Am facut o greseala ,nu trebuia sa fac asta ,dar nu am suportat sa te vad langa el.
-C-Ce?N-Nu a-ai s-suportat?
-Nu !Pentru ca sunt un prost care iubeste o fata si nu a avut curaj sa ii zica asta ,iar acum e prea tarziu.
-O fata ,nu?
-Da...
-Ma bucur ca ti la iubita ta...
Chiar vroiam sa plang ,dar nu vroiam ca el sa ma vada asa ,trebuia sa fiu puternica.
-Nu mai face pe proasta cand stii bine ca despre tine e vorba!Aia e doar o distractie !
-Si eu ce voi fi ?Iti zic eu ,dupa ce vei face cu mine tot ce vrei ma vei arunca ca pe o carpa.
Sasuke ma ia in brate si ma lipeste de perete ,ne priveam unul pe altul in ochi.
-Sakura ...ce insemn eu pentru tine?
Ce inseamna Sasuke pentru mine?El este viata mea,il iubesc ,cand il vad inima mea o ia razna dar el nu trebuie sa afle asta.
-Tu?!Tu nu insemni nimic pentru mine,pentru ca te URASC !Cum ai curaj sa ii spui unei fete ca o iubesti dupa ce i-ai tras o palma?
-Iarta-ma...dar nu am suportat sa vad ca te-am pierdut
Am izbucnit ,am inceput sa las lacrimile sa imi invadeze chipul ,mintea mea...totul era un vis urat,il urasc pe Sasuke pentru ce imi face,am ales ca era mai bine sa plec ,dar cand sa plec din casa dau peste Karin care venea in vizita.
-Sasuke ,ce cauta pa*a*ama asta aici?!
Karin ma luat de par si mi-a tras o palma.
-Singura pan##ama de aici esti tu Karin!
-S-Sasuke?
-Cum ai auzit!Regret ca nu te-am tras tie palma de aseara si regret faptul ca te-am cunoscut.
-Dar eu...credeam ca...
-Orice ai crezut ai crezut gresit,eu nu tin la tine deloc ,acum pleaca!
-Sasuke te rog nu!
Imi era mila de ea ,era trist faptul ca a avut incredere in el iar el s-a jucat cu sentimentele ei,ii vad lacrimile cum i se scurg pe obraji din cate am inteles ea il avea doar pe Sasuke ,iar acum el a parasit-o.
-Este numai vina ta!Sasuke ma lasat numai din vina ta ...
-Eu nu am nicio legatura cu Sasuke al tau draga asa ca lasa-ma in pace.
Imi iau geanta de jos si plec lasand-o cu ochii in soare ,ca sa fiu om cu tine trebuie sa fi om cu mine ,asta este premiza mea.
Telefonul suna haotic ,era Sasuke intr-un final binevoiesc sa ii raspund:
-Ce mai vrei si tu?!Nu e de ajund ca ma umilit iubita ta,acum vrei sa ma umilesti si tu?
-Vreau sa iti explic!Vino in jumatate de ora la cafeneaua ZVON din mall ,te rog...
-Bine ,dar dupa ma lasi in pace.
-Incerc sa ma grabesc.
M-am indreptat cu pasi grabiti spre cafenea ,acolo il vad pe Sasuke care privea trist si ingandurat multimea de oameni,nu m-am putut abtine sa nu-i fac farsa aia cu "ghici cine e?".
-Ghici cine-i?
-Dupa mainile delicate eu cred ca este ...Sakura.
-M-ai recunoscut .
-Ia loc.
M-am asezat in fata lui si am inceput sa discutam.
-Sakura...eu tin mult la tine ,te iubesc recunosc ca am fost orb cand te-am dat palma.
-Te-am iertat ,mi-ai spus niste vorbe induiosatoare la tine ,nu aveam cum sa nu te iert.Prieteni?
-Nu.
-De ce?
-Pentru ca...
Sasuke se apropie de mine si ma saruta ,nu ma asteptam la asta si m-am lasat purtata de val .
-Sasuke...eu...lasa-ma...eu il iubesc pe Neji ...
Am inceput sa fug prin ploaie,ma simteam ingrozitor...
Sper sa va placa


Ultima editare efectuata de catre DeeaIsyfim in Vin 26 Iul 2013, 08:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 19:15

Primaaaa nr1 !
Wow, Sasuke, serios? Acum te gasesti sa ii spui ca o iubesti? Pe bune? nervi!
Oricum, a fost un capitol ceva mai bun, inca mai ai putin de lucrat la descriere kiss
Abia astept sa vad cum se va desfasura situatia in acest trio amoros well? awesome right?
Te kiss si sa ma anunti la next ;;)


Dragoste adolescentina - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 20:47

Hey!!
Deci sasuke ai fost orb ?, cum deja acum teai dat seama ca o iubesti
un capitol frumos , imi place cum evoluezi
te pwp spor la idei in continoare


Dragoste adolescentina - Pagina 2 <a href=
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Iul 2013, 21:29

What? Cat mai vrei sa ne torturezi? waiting  Cum adica Sakura ii iubeste pe cei doi? Asta e tortura pura atat pentru noi cat si pentru eaaaaa. Te rog sa pui nextul ca simt ca fierb in suc propriu. Apropo cine are mana rupta si coastele. Sakura sau Neji, caci din timpul si persoana verbelor reiese ca Sakura.


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Iul 2013, 08:09

Deci la partea cu coastele rupte am facut o greseala de tastare ,dar am dat edit si legat de next sper sas il pun azi deoarece plec in vacanta pentru 2 zile ,va puup :-*
Sus In jos
Pasikonik
Academy Student
Academy Student
Pasikonik

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin spatiu >.<
acebook acebook : N-am. Urasc feisbuciul -.- !!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Moolte... O.o
Stare de spirit Stare de spirit : ~> buna...oarecum

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Iul 2013, 11:47

Naa, ca am ajuns si eu la acest fic!! happy2 Evoluezi  cu fiecare capitol ,pe care il pui  .Tine-o tot asa!! 
    Apropo, cum a putut Sasuke sa-i dea o palma Sakurei???phuu   Si Sakura...pfff ... trebuia  s-o intoarca:>happy .  palmuta la Sakura ,palmuta la Sas`ke biciuitor  Si inca ceva,daca Sasuke i-ar fi zis mai devreme ca o iubeste , situatia nu ar fi fost atat de complicata , iar Neji nu ar fi prins in ea .  nervi! 
    Astept cu nerabdare sa vad ce se va mai intampla! Anunta-ma  cand aduci  next-ul!puppy eyes 


Dragoste adolescentina - Pagina 2 Tumblr_lsf0ivMJyb1qii422o1_500
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Aug 2013, 15:25

Alergam singura prin intunericul noptii ,ploaia cadea rapid iar rafalele de vant nu pareau sa se mai opreasca ,toata natura plangea ca mine ,uraganul de afara parea ca vrea sa se sincronizeze cu uraganul de sentimente din interiorul meu,eram distrusa ,infrigurata si infometata dar nu as fi vrut sa merg acasa ,un loc in care amintirile ma napadesc imediat intr-un final sunt smulsa din gandurile mele de soneria telefonului ,era Naruto.
-Sakura ,trebuie sa vi imediat la spital ,Sasuke a incercat sa se sinucida.
-Poftim?Naruto,nu poate fi adevarat ,n-nu se poate.
-Grabeste-te!
Lumea mea se spulbera incetul cu incetul il iubeam pe Sasuke ,dar el are nevoie doar de o marioneta,nu stiu ce sa mai fac.Am luat rapid un taxi si in 10 minute am ajuns la spital acolo il vad pe Naruto asteptand.
-C-Cum este?
-El...este in coma...
-Ce?Nu!Naruto ,spune-mi ca e doar o gluma te rog...
-As vrea sa fie o gluma...dar din pacate viata lui Sasuke atarna de un fir de ata.
-Dar de ce?
-Am gasit asta in buzunarul lui...
Blondul imi intinde o hartie ,o deschid si vad ca imi erau destinate mie.
"Sakura...stii doar ca pana acum nu am marturisit nimanui sentimentele mele si imi este foarte greu sa scriu aceste randuri ,dar pentru tine o voi face .Mereu te-am iubit ,de multe ori te sacaiam in speranta ca ma ve-i observa si vom putea fi impreuna dar soarta a vrut ca tu sa ramai alaturi de Neji ...te rog sa ma ierti pentru ce am facut dar nu am putut trai fara tine si fara dragostea ta ,te iubesc.ADIO"
Am cazut in genunchi si am inceput sa plang in hohote ,tot ce am iubit s-a pierdut,nu se putea termina asa ,vad cum se deschide usa salonului in care era Sasuke .
-E-e-este bine?
-Domnisoara...este nevoie de un miracol ca sa se poata trezi...
-C-C-Cum?!Miracol?!Va rog ajutati-l nu vreau sa il pierd ...va rog...
-Din pacate noi am facut tot ce am putut ,acum depinde de vointa lui.
-Macar...il pot vedea?
-Doar dumneavoastra.
-Multumesc...
Am intrat in salon ,Sasuke era conectat la aparate ,m-am asezat pe scaunul de langa patul lui si am inceput sa il mangai pe cap si sa ma joc prin parul lui.
-De ce mi-ai facut asta? Te rog...raspunde-mi...nu ma lasa singura...Sasuke...
Nu raspundea,i-am distrus viata ...este numai vina mea ,datorita mie Sasuke zace in coma ...de ce nu sunt eu in locul lui?Deodata am simtit cum mana lui o strange pe a mea,poate mai exista totusi o sansa pentru noi...
Sper sa va placa
Sus In jos
Pasikonik
Academy Student
Academy Student
Pasikonik

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin spatiu >.<
acebook acebook : N-am. Urasc feisbuciul -.- !!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Moolte... O.o
Stare de spirit Stare de spirit : ~> buna...oarecum

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Aug 2013, 15:27

primaaaa :X  edit dupa ce citesc
   
      scurt ,simplut dar dragut.Nu ma asteptam ,ca Sasuke sa aiba o tentativa de sinucidere.Aici mai surprins:)).Se vede ca este obsedat dupa Sakura. 
      Te-ai grabit foarte tare. A fost ceva de genul: strada-telefon-spital-Sasuke. Puteai  sa mai accentuezi sentimentele Sakurei la inceputul  capitolului si  sa detaliezi mai mult intamplarile.Oricum ma bucur ca ai adus next-ul:> .Anunta-ma in continuare!:o3  See you!:*
 


Dragoste adolescentina - Pagina 2 Tumblr_lsf0ivMJyb1qii422o1_500
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Aug 2013, 15:48

Am cateva probleme cu (,) calculatorul care se blocheaza la fiecare 5 minute si a trebut sa ma misc rapid plus ca imediat ce am postat ficul s-a blocat dei pot spune ca am avut noroc de data asta.Daca vreti sa puneti intrebari personajelor lasati-le intr-un comentariu si va voi raspunde din perspectiva personajului la sfarsitul fiecarui capitol.
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Aug 2013, 21:31

Doamnee, apuca-te mai repede de tastat, pentru ca eu mor aici cu sufletul la gat! 
Sincera sa fiu, nu ma asteptam ca Sasuke sa fie genul care sa incerce sa se sinucida. Oricum personalitatea fiecarui personaj depinde de autor kiss .
Te pup scumpa si spor la scris! a hug
Sa ma anunti si pe mine cand pui next puppy eyes .


Dragoste adolescentina - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Aug 2013, 22:50

Sa se sinucida ? E nebun ? De ce ne torturezi atat ? De ce ne lasi in suspans ? Capitol superb , astept next si sa ma anunti te rog!!!


Dragoste adolescentina - Pagina 2 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Dragoste adolescentina - Pagina 2 Dlrcp4
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 13:36

Imi facea rau faptul ca il vedeam suferind ,trebuia sa merg la Neji si sa ii spun ca vreau sa luam o pauza ,dar cum as putea face asta?.
-Domnisoara trebuie sa ii administram tratamentul si trebuie sa parasiti salonul.
-Da...

Am intrat in salonul lui Neji ,nu mi-a venit sa cred cand l-am vazut sarutand-o pe Ten-Ten.
-Poti sa imi explici si mie ce e asta?Nu te-a ajuns o iubita si ai vrut sa ai doua ,nu?!
-Sakura,stai iti pot explica tot ,doar asteapta!
-Nu!Mi-am dat seama ca iubesc o alta persoana si am ajuns sa regret faptul ca am tinut la tine.Pa.
-Sa inteleg ca ma lasi pentru Uchiha?
-Da ,acum te rog sa ma scuzi dar trebuie sa plec,tu poti continua ce ai inceput cu Ten-Ten
Am iesit nervoasa din salon ,nu imi vine sa cred ca l-am inlocuit pe Sasuke cu Neji ,este atat de trist cand cunosti o persoana de o viata si la final iti dai seama ca nu stii nimic despre ea.
-Hei,ai grija pe unde mergi!
Nu mi-a venit sa cred ,cand am ridicat privirea l-am vazut pe Itachi ,fratele mai mare al lui Sasuke ,acesta imi intinde mana si ma ajuta sa ma ridic.
-Vad ca nu ti-ai pierdut temperamentul.
-Tu chiar ai chef de glume cand fratele tau este in spital aproape mort?
-Nu ai aflat?
-C-Ce sa a-a-aflu?
Doamne...oare s-a intamplat ceva cu Sasuke,oare este bine?
-Sasuke s-a trezit acum cateva minute din coma,vrea sa te vada.Te rog fa asta pentru mine daca pentru el nu simti nimic.
Sasuke vroia sa ma vada?Oare el tine la mine sau doar ma foloseste?Trebuie sa recunosc ca il iubesc ,este prima persoana care reuseste sa imi faca inima sa bata din ce in ce mai tare.
-Bine...haide.
Am intrat in salon ,Sasuke era intins pe pat .
-S-Sasuke?
-Sakura?Credeam ca ma urasti.Ce cauti tu aici?
-Ai dreptate ,te urasc.
Sasuke a lasat privirea in jos ,vedeam in ochii lui tristete ,tristete pe care vroiam sa i-o alin.
-Te urasc pentru ca ai facut gestul asta nebunesc !Ce ai avut in cap ?Ai vrut cumva sa scapi de mine si nu stiai cum?
-Cred ca stii deja de ce am facut asta,am facut-o pentru ca simt ceva pentru tine si nu suport sa te vad langa cartita aia numita Neji.
-Ne-am despartit...el era indragostit de o alta persoana si eu la fel...
-De cine?
-Este un baiat care a facut o prostie incercand sa se sinucida ,care sta in fata mea si pe care il plac de cand ne-am cunoscut.
-Tu ma placi?
-Nu acum nu te mai plac,acum te iubesc...
Sasuke ma ia in brate ,ma simteam atat de bine alaturi de el,simteam ca nimeni nu imi va face rau.
-Si eu te iubesc Sakura,imi pare rau ...
-Pentru ce?
-Te-am facut sa te ingrijorezi,nu am vrut sa te ranesc.
-Acum esti bine ,asta conteaza cu adevarat.
-Romeo ,Julieta mai sunt si alte persoane pe aici.
-Naruto?
-Sasuke ,nu stii cate grisi ne-am facutr ,Sakura era disperata a plans toata noaptea ,fratele tau a venit din L.A.
-Stai,Itachi e aici?
-Da,Sakura nu i-ai spus ?
-Tu stiai?
-M-am ciocnit de el pe hol ...
-Asta nu conteaza acum .
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 14:06

Ma bucur ca ai adus nextul
un capitol frumos, cum ma asteptam
Neji nu va fi cu saku, te pwp spor la idei in continoare


Dragoste adolescentina - Pagina 2 <a href=
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 15:31

Am spus sa aduc next mai repede tinand cont ca am amanat cele doua continuari o saptamana ,apropo daca doriti sa puneti intrebari personajelor le puteti pune intr-un comentariu si ele va vor raspunde la sfarsitul fiecarui capitol.Acum sa trecem la treaba.
Nu am inteles de ce Sasuke a reactionat asa cand a aflat de intoarcerea lui Itachi,oare exista vreo problema intre cei doi? Stiam ca ei se inteleg destul de bine ,dar oare de ce a beneficiat Itachi de o primire atat de rece?
Sunt smulsa cu brutalitate din gandurile mele de apelul Hinatei ,ii raspund oarecum plictisita pana cand imi dau seama ca problema era una serioasa.
-Buna Hinata....ce mai faci?
-S-S-Sakura,p-p-putem sa ne intalnim?Am patit ceva ingrozitor ...te rog...
-Hinata ,plangi?Ce s-a intamplat ?Desigur ,ne vedem in jumatate de ora la cafeneaua SUMMER.
-M-Multumesc ,esti singura in care pot avea incredere.
-Nu ai pentru ce ,prietene pana la moarte.Ai uitat?
-Ma duc sa ma pregatesc ,pa pa.
-Paaa....
-Sakura,iar ma lasi singur?
-Era Hinata,are probleme.
-Esti sigura ca nu era Neji ?
-Foarte sigura.
Il sarut pe frunte si plec ,imi parea rau ca trebuia sa il las singur acolo,dar macar va reusi sa discute cu Itachi,este destul de frumos sa stii ca undeva in lume ai un frate care te va ajuta mereu cu un sfat sau iti va oferi un umar pe care sa plangi.In jumatate de ora eram la SUMMER,Hinata era deja acolo cum am vazut-o am luat-o in brate.
-Sakura ,cat ma bucur sa te vad.
-Numai plange Hinata,spune-mi ce ti s-a intamplat?
-Pai e vorba de Naruto..
-Ce te-a facut id*ot*l ala?
-Nici nu stiu cum sa iti spun.
-Spune-o direct.
-Eu...pai eu...am ramas insarcinata ...
Vestea asta m-a dat peste cap complet ,cea mai buna prietena a mea ramasese insarcinata cu unul din prietenii mei cei mai buni.
-El...el stie?
-M-Mi-a fost prea frica sa ii spun,nici nu stiu ce sa fac.
-Lasa,vedem noi ce facem.
-Noi?
-Doar nu vrei sa te las balta tocmai acum ,suntem prietene de o viata ,iar tu ai nevoie de mine .
-Multumesc.
-Uite cum facem ,in seara asta dormi la mine si analizam situatia.
-Ok...sunt de acord
-Bine,acum eu trebuie sa ajung la Sasuke la spital ,ne vedem la ora 20:00 in fata scarii mele.
-Ma duc sa imi iau cateva haine ,vorbim la telefon mai tarziu.
Ne-am imbratisat si am plecat fiecare pe drumul ei ,am incercat sa fiu tare pentru ea ,dar chiar nu gaseam nicio solutie ,am inceput sa plang imi era mila de Hinata si de copilul pe care il purta in pantece ,Hinata a fost mereu ca o sora pentru mine.Il vad pe Sasuke cum statea pe o banca din parcul spitalului.
-Ce avea Hinata?
-Poveste lunga.
-Am timp sa ascult.
-Jura ca nu ii spui nimic lui Naruto.
-Stai putin ,doar nu...
-Ba da ,este insarcinata cu Naruto.
-Vrei sa incerc sa il pregatesc ?
-Ai putea sa ii pui cateva intrebari.
-Sakura,vroiam sa te intreb ceva important.
-Ce s-a intamplat?
-Noi suntem impreuna de azi ,nu?
-Mai exista indoiala? Si cum ai putea tu sa il pregatesti pe Naruto?
-Vreau sa acumulez experienta de la el , in caz ca ni se va intampla si noua.
-Si daca se va intampla ce vei face?
-Crede-ma ca nu stiu...
Sper sa va placa
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 16:47

Hey!!
Vad ca ai adus nextul repede
ai mult imp liber cred ,
imi place cu evoluezi , mare idiot e naruto
te pwp astept nextul


Dragoste adolescentina - Pagina 2 <a href=
Sus In jos
stici4
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Moldova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 17:01

wow super capitol mai lasat fara cuvinte:iloveu: i love you rainbow :\ in love 
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Aug 2013, 22:05

Ce bine imi pare ca in sfarsit ai adus next-ul! Ce porc poti sa fi Neji! biciuitor Ce bine imi pare ca Sasuke si Sakura acum sunt impreuna. in love 

Spor la tastat si sa ma anunti cand pui urmatorul capitol! Rebee te kiss . 


Dragoste adolescentina - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
DeeaIsyfim
Academy Student
Academy Student
DeeaIsyfim

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul ,compusl si fredonatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 08:05

Nu mi-as dori sa fiu in locul Hinatei,o fata de 18 ani cu un copil ,iar tatal copilului nu e cel mai destept om din lume asta se intelege de la sine,Naruto imi este prieten dar daca va indrazni sa o lase pe Hinata sa isi creasca singura copilul atunci voi fi nevoita sa ii arat si cealalta latura a mea.
-Sakura?
-Huh?Ce s-a intamplat?
-Ai auzit ce te-am zis?
-Scuze...mai poti repeta odata?
-Am spus ca nu ar avea cum sa se intample din moment ce nu sunt un idiot.
-Chiar vrei sa dezvoltam subiectul asta?
-Vreau ca tu sa stii ca poti avea incredere in mine.
-O sa vina si vremea asta
-Sasuke ,trebuie sa plec sa ma intalnesc cu Hinata .
-Ok,voi vorbi si eu cu Naruto.
L-am sarutat si l-am imbratisat ca si cand ar fi fost ultima data cand ne vedeam,apoi am urcat in taxi si in cateva minute am ajuns in fata blocului,Hinata ma astepta deja.
-Hei,scuze ca am intarziat.Voi sunteti bine?
-E in regula si suntem foarte bine amandoi.
-Haide sa urcam in casa ,se face frig.
-Bine...
Am intrat in apartament si ne-am asezat pe canapea .
-Te-ai hotarit sa il pastrezi?
-D-Da...el nu are nicio vina.
-Dar tu?Nu o sa mai ai timp de iesiri si alte lucruri normale varstei tale.
-Ar fi trebuit sa ma gandesc la asta inainte,acum e prea tarziu ,greseala a fost facuta deja.
-Naruto...e vina lui.Acum tu vei suferi numai din vina lui.
-Nu e vina lui adica este vina amandurora ,ar fi nedrept sa spun ca este doar vina lui.
-I-ai spus?
-N-Nu...imi este frica.
-Este tatal copilului ,deci ar trebui sa ii spui poate ...
-Il stiu pe Naruto,el abea se descurca singur ,iar acum va avea si un copil iar pe mine ma va lasa balta.
Suntem deranjate de telefonul meu care suna incontinuu ,era Sasuke.
-Alo?
-Esti langa Hinata?
-Da...
-Pleaca de acolo .
-Ok ,ok.
M-am dus pana in bucatarie .
-Am vesti proaste pentru tine...
-Pentru mine?
-L-am vazut pe Naruto cum se saruta cu Ino!
-Cu blonda aia?Adica el a lasat-o pe Hinata insarcinata si se saruta cu altele ?Ar fi bine sa ii cauti prietenului tau un preot pentru ca dupa ce voi termina cu el de asta va avea nevoie.
-De ce esti atat de grabita?Lasa-ma sa termin,el a rupt sarutul si ia tras o palma apoi ia spus ca are o iubita si nu vrea sa o insele pentru ca stie ca a facut multe lucruri care au ranit-o.
-Deci crezi ca Naruto stie?
-Pai ce altceva ia facut acest idiot Hinatei?
-Sasuke,sincer sunt obosita si chiar nu vreau sa o las pe Hinata singura ,mai vorbim maine.
-Pe maine ramane atunci.
Am luat telefonul si l-am apelat pe Naruto.
-S-Sakura...de ce suni la ora asta tarzie?
-Este abea 21:00 lenesule!Vino repede la mine acasa ,trebuie sa vorbesti cu Hinata.
-Hinata?Bine,vin cat de repede pot.
Am revenit in sufragerie ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat.
-Hinata?
-Ce ai facut?
-Deci Sasuke mi-a spus ca a vazut-o pe Ino cum il saruta pe Naruto ,dar el i-a dat o palma si a zis ca are o iubita si nu are de ce sa o insele si ca ia gresit cu prea multe lucruri si l-am sunat pe Naruto ,i-am spus sa vina aici ca sa lamuriti odata toata chestia asta.
-Ce ai facut?!Nu pot vorbi cu el.
-Prea tarziu,Naruto este deja pe drum.
-Dar eu...
Nu a apucat sa termine deoarece a fost intrerupta de sonerie,era Naruto cu un buchet urias de trandafiri.
-Unde este Hinata?
-In sufragerie,intra.
Hinata a izbucnit in plans cand l-a vazut ,dar el a luat-o in brate si a pupat-o pe frunte.
-Stiu tot...
-C-Ce?
-Te rog sa ma ierti,eu vreau sa pastram copilul si sa fim toti trei o familie.
-S-Serios,nu esti suparat?
-Sunt suparat ca nu mi-ai spus tu.
-Dar cum ai aflat?
-Mi-a spus Sasuke.
-Sasuke?!!!!
-Oh,Sakura.*Am dat-o in bara ,mi-a spus sa nu ii zic Sakurei*
-Sakura...dar tu si Sasuke cum sunteti?
-Bine,te-a spus el ceva?
-Doar cateva lucruri.
-Si...poti sa mi le spui?
-Ok,ok.A spus ca ar vrea sa aiba o familie alaturi de tine .
-Poftim...?A spus el asta...?
-El a suferit mult dupa moartea parintilor sai ,iar acum ca te are langa el si stie ca ii vei fi alaturi este normal sa se gandeasca la asta.
-Dar de ce nu mi-a spus?
Sper sa va placa
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste adolescentina - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste adolescentina   Dragoste adolescentina - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste adolescentina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-