Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You, Again?! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You, Again?! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 You, Again?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
pufisor
Genin
Genin
pufisor

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : lumea viselor unde orice lucru poate deveni realitate
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : multe
Stare de spirit Stare de spirit : intre doua lumi paralele pe care ai alegeo?pe cea REALA sau pe cea FALSA ??

You, Again?! Empty
MesajSubiect: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 00:24

Dragi colegi, dragi profesori indrumatori, dragi prieteni si dragi parinti. Noi, clasa a 12-a ne-am adunat astazi la aceasta ceremonie sa va dovedim ca am putut, am invatat. Am absolvit si ca vom continua sa invatam. Studiile superioare ne vor fi mereu la indemana. Dar vreau mai intai de toate sa le multumesc profesorilor care ne-au indrumat, ne-au suportat, ne-au iubit. Poate chiar prea mult. Si vreau sa ii multumesc dirigintei mele, Konan Sagawasi. A carui iubire fata de elevi sai ne-a invatat multe, sa ne iubim semeni mai mult decat pe noi insine. Sa fim uniti, sa fim colegi buni si sa invatam cu spor.
Vom duce dorul colegilor nostri cu care am impartit acelasi aer, profesori, diriginte, clasa si mai presus de orice, sentimente. De astazi in colo, drumurile noastre o iau pe carari si poate nu o sa se mai intersecteze niciodata! Slava Domnului ca asa va fi, teapa fraiere! Mi-ai fost ghimpe in spate 10 ani, am scapat de tine! Iar acum, tuturor, va spun La Revedere si sper sa ne revedem cat mai curand! Defapt nu vreau sa va mai vad pe niciunul iar Konan a fost o nicovala cazuta in moalele capului!
Se indrepta cu zambetul sau stralucitor sa isi ia diplomele, Domnisoara Konan plangea. O pupase pe obrazi, la fel si Domnul Director Yahiko. Cand coborase incet scarile, fusese asaltata de persoane care ii ofereau flori. Erau atat de multe incat nu putuse sa le tina, se dezechilibra dar inainte sa cada, prietenul ei Toji o prinse de la spate. Ochii lor se intalnira si o scateie stralucise intre ei. Toti fusesera impresionati si emotionati, Toji se apropie sa o sarute. Dar ea ii facuse semn din priviri ca, daca face asta in mijlocul lumi, il va ucide. Era mai inalt ca ea cu vreo 10 centimetri, avea un trup sculptat de Leonardo Da Vinci, pe alte cuvinte Sala Leonardo Da Vinci din centrul orasului. Parul lui era ciufulit si rebel, saten. Iar ochii erau verzi asemeni frunzelor, ochi ce te vrajeau dintr-o pirivire. Acestia erau renumitul cuplu Toji & Sakura.

Trei luni mai tarziu…

-Stii ce? Nu imi pasa, acum imi dau seama ca relatia noastra a fost mai mult de fatada. Ochii lumi, cuvintele “Te iubesc” au fost rostite cu prea multa usurinta. Inchise apelul, oftand, uitandu-se la cer. Parca astazi, viitorul meu ar trebui sa prinda culoare, in schimb se intuneca. Si sa mai zic, m-am ratacit! In spatele ei, o voce o striga pe nume. Se intoarse si o vazuse pe prietena ei, Taiuya. Parul ei rosiatic ce in urma cu trei luni fusese lung, era scurt, fara breton. Ochii ei ciocolatii, erau seriosi. Purta haine obisnuite, un tricou larg ce scria pe el “Bitch Please” de culoare roz, colanti negri si adidasi de aceiasi culoare. Pe umar avea o geanta, o saluta pe ea si o intrebase direct ce cauta aici.
Sakura se inrosise, ii era rusine ca se ratacise nici in cateva minute. Patise asta de prea multe ori si niciodata nu incercase sa isi repare prostul tic ce il obtinuse cand vorbea la telefon. In jurul ei erau doar magazine, si numai strada Parks Rd nu era. Se uita in jur, era pe strada Mansfield. Ii zambi, dar Taiuya o cunostea foarte bine, poate chiar mai bine decat se cunostea ea pe sine. O intrebase imediat ce patise.
-Eh, doar m-am ratacit. Caut Oxford-ul.
-Oxford? Acolo ma indreptam si eu, vezi casa de acolo? Cea cu acoperis rositic? M-am mutat saptamana trecuta pentru a fregventa facultatea. Stau cu fratele meu, Orochimaru.
Pe Sakura o trecuse un fior ingrozitor cand Taiuya pronuntase numele fratelui sau. Pur si simplu nu il suporta, era mult mai inalta ca ea si alb ca varul. Parul negru era lung si il purta intr-o coada, colac peste pupaza, avea si ochelari de soare mereu. Chiar si cand era noapte. Se tinuse dupa fundul ei, foarte multa vreme. Si fusese de cateva ori pe cale sa fie violate, Taiuya observa expresia plina de scaraba a ei.
-Hai, mergem? Sau o sa intarziem, e departe de aici?
-Nu chiar, am fost ieri si l-am admirat. Am facut chiar cunostinta cu un profesor de biologie foarte sexy ce preda la clasele de Stiinte Chirurgicale. Spre norocul meu, acolo am intrat eu! Fata ei devenise din nou uimita, balbainduse ca si ea era la acelasi profil. Fetele se uitara una la alta si tipasera de bucurie, trecatori se uitau ciudat la ele. Doamne, acum sunt la facultate. Nu trebuie sa mai fac gesturile astea copilaresti, revino-ti Sakura. Fii cu capul pe umeri! Ai umeri? O da, doar esti om, ce naiba?
-Sakura, esti bine? Haide sa mergem.
Incetisor, cele doua incepeau sa povesteasca despre vacanta de vara. Cand se stresasera cu examenul de adminitere la cea mai buna facultate din Anglia. Ii venea sa planga cand isi amintea durerile de cap abudente, de spate, si nimic altceva parca nu mai conta. Atunci relatia ei cu Toji incepuse sa rugineasca. Isi inchise telefonul ca sa nu o mai streseze nici cu apelurile si nici cu mesajele. Taiuya era intr-o relatie cu fostul ei coleg de banca, Coji. Cei doi nu se potriveau deloc, dupa parerea ei. Coji era prea umflat pentru a umbla cu o fata ca Taiuya desi era foarte de treaba si suprinzator de intelegator pentru un baiat. Dintr-o data, se simtise plina de invidie dar ii trecuse imediat ce zarise cu coada ochiului cladirea universitati. Zambetul ei radios ii rasari imediat, se simtea ca o zana. Parul ei lung de culoare neobisnuita, era in bucle, prins cu cateva agrafe ca sa nu ii cada bretonul pe frunte. Era machiata discret cu verde si cu rimel negru, avea o rochita rosie, mai sus de genunchi cu o centura alba cu fundita. Purta o pereche de botine negre si avea si micuta geanta de culoarea visinei. Erau foarte multe persoane adunate in fata universitati. Sakura si cu Taiuya se strecurasera printre multimea galagioasa. Roscata se simti stanjenita fiindca venise imbracata asa, cea mai buna prietena a ei arata ca o printesa moderna si era la fel de frumoasa ca in basme. O data trebuiau sa te fixeze ochii ei smalardii si cadeai topit in lumea dragostei. Era ca o zeita in timp ce ea se imbracase de parca era gata sa mearga la un meci de baseball. Se gandea sa caute o sapca sa isi ascunda fata, desi nu o sa mai dea de nimeni cunoscut acolo. Sau cel putin asa credeau ele, surprizele niciodata nu o sa se opreasca din a te minuna mai tare. Cand ajunsesera, majoritatea claselor din anul I fusesera numite. Spre norocul lor, Sakura isi auzi imediat numele pronuntat cu greutate de doamna directoare a universitati. Ce se dovedi a fi o Doamna veritabila, avand un aer proaspat si impunator. Avea in jur de 30 de ani cu parul blond prins intr-un coc, ochii albastrii sters de vreme, erau duri. Dar semnele imbatraniri nu indraznisera sa se aseze pe chipul ei. Numele Taiuyei fusese imediat pronuntat dupa al ei, cele doua batusera palma., atragand atentia catre ele. Baieti se uitau cu interes catre Sakura iar Taiuya se simti din nou inferioara. Isi scoase castile si incepuse sa asculte o melodie, Sakura o intrebase imediat despre melodie. Taiuya ii puse castile pe urechi si acesta incepusa sa dea din cap in ritmul basului, fredonand incet. Acum ca aflasera in ce clasa vor invata, si anume I-SB. Plecasera imediat desi nu auzisera toate numele de pe lista, Sakurei ii paru ca aude un nume cunoscut dar se gandi imediat ca un nume, poate fi intodeauna 2, 3, 4 etc. Taiuya si Sakura se despartisera imediat cand o masina parcase langa Sakura, era agentul imobiliar al familiei ei care trebuia sa ii arate cateva apartamente.
Ii aratase un apartament la etajul 20, fara lift. Cand ajunsesera in varf, Sakura se gandi ca va face infarct dar agentul ei parea sa fie antrenat cu asta. Facu un pas si cazu. Sakura incepuse sa rada, se ridica ajutandu-l si pe el sa se ridice. Ii arata usa si ii azvarlise cheile, deschise usa si vazuse apartamentul. Un liliac iesise din hol si Sakura incepuse sa tipe incat vecini iesisera afara.
-Da-l jos, da-l jos! Sobolan inaripat!! Da-l jos!!
Agentul imobiliar se uita cu o fata la ea ca si cum ar fi vazut cel mai penibil lucru din viata lui, liliacul nici nu se atinsese de Sakura ci doar isi imaginase ca se atinsese de ea. Avea o fobie intenata de sobolani inaripati. Sakura tipa un “Nu vreau!” si fugi in jos pe scari.
-Ce obositor, pentru cineva in varsta ca mine.
-Ai 29 de ani! Misca-ti fundu si arata-mi alt apartament, tipa ea de la vreo 5 etaje in minus. Agentul se inrosi imediat cand toata lumea se uita la el.
-Asteapta-ma!
Urmatorul drum era in mijlocul orasului, cum zarise clardirea ce parea sa se prabuseasca si daca o sa cada o frunza pe ea, tipa din nou ca nu vrea. E o bataie de cap, m-au avertizat parinti ei. Ii mai aratase 20 de apartamente, si dupa spusele ei, era unul mai urat ca celalalt.
-Ma las pagubas, alt agent imobiliar sa te ajute..ti-am aratat cred ca toate apartamentele…….
-Wow…cladirea aia de ce firma este intretinuta?
Agentuls e uita intrebator dupa degetul ei ce arata o cladire moderna, apartamentele noi ale firmei sale. Sarise in picioare si isi spuse ca uitase de acel apartament. Si dupa preferintele ei, apartamentul era chiar bun. Cladirea era inalta si avea lift, ce era foarte necesar. Geamurile erau oglindite incat reflectau fiecare amanunt ce era in fata lor. Sakura exclama cand intrase in hol unde era un paznic tanar si frumusel dupa gustul lor, agentul ii arata legitimatia si se indreptara catre apartamentul numaru 7 de la etajul doi. Urcasera in lift si imediat ajunsesera la etajul doi. Holul era lung si destul de lat, pereti erau cream iar pe jos era marmura. Usile erau din lemn negru, dar nu toate. Zarise apartamentul numarul 7. Usa era maro inchis, din lemn de nuc si cu geamu-l unduit in trei randuri ce avea pe el ilustrati crini. Iubea crini, ii placea apartamentul inca de la usa. Deschise usa fara sa fie nevoie de cheie, agentul se gandise ca erau probleme. Cineva era interesat de acel apartament dar nu zise nimic. Usa dadea direct dintr-un hol neinchis intr-un salon luminos. Geamurile erau immense. Sakura ramasese cu gura casca. Deschise o usa si daduse intr-o baie mare cu gresie albastra, o cada cu Jacuzzi, wc, chiveta ce avea ilustrata tot crini pe margine si oglina ce avea pe margini sticla galbuie ce avea de asemenea ilustrati pe sticla-tot crini.
Cand iesise din baie vazuse inca doua persoane in camera, se sperie pentru un timp. Erau doi barbati, Sakura nu isi putuse tine in frau gandurile si o fantezie ciudata ii aparuse in minte. Si era chiar ciudat fiindca unul dintre cei doi barbate era chiar batran. Agentul ei imobiliar ii spusese ca acea persoana se uita la acest apartament. Se indrepta catre barbatul vizibil, mult mai tanar, cu privirea atintita catre privelistea de afara, observa ca geamul dadea catre un balcon.
-Frumoasa priveliste, nu?
El aproba si se intoarsera unul catre celalalt. Fetele lor nu puteau fi mai uimite nici daca ar fi intrat cineva gol in camera sa ceara un prezervativ. Sakura simti din nou un ghimpe urias in coasta si isi imagina ca se desumfla ca un balon si ca plutea departe de aici.
-TU?!! DIN NOU?!
-TU?!! DIN NOU?!
-Ce cauti aici?!
-Ce cauti aici?!
-Ce caut eu, ce cauti tu?!
-Ce caut eu, ce cauti tu?!
-Iar o sa imi fi un ghimpe in coaste, fraiero?!
-Iar o sa imi fi un ghimpe in coaste, fraierule?!
-Fraiera? Eu? Ba tu (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)!
-(iertati-ma nu stiu ce vorbesc)? Eu? Ba tu fraiera!
-Nu ma mai imita!
-Nu ma mai imita!
Cei doi agenti imobilari erau vizibil stanjeniti si doreau sa plece, ii intrerupsera imediat din cearta acea intrebandu-se daca se cunosc.
-Din pacate!
-Crude pacate! Replica Sakura.
-Deci, luati apartamentul? Intrebase agentul imobiliar scotand dosarul cu acte, catre Sasuke.
-Da, normal.
-Ce? Stevey! Iau apartamentul, acum!
-Hei, stati o secunda! Tipasera amandoi agenti imobiliari.
-Nu putem sa vi-l vindem la amandoi, ar insemna sa il taiem in doua.
Cei doi isi imaginasera un cutit imens taind apartamentul in doua, amandoi scuturasera din cap, revenind cu picioarele pe pamant.
-Normal ca il iau eu, doar am ajuns primul!
-So crezi tu, matahala! E singurul apartament care mi-a placut si am treucut prin prea multe lucruri asa ca eu il vreau!
-Stai putin! Spusese agentul cel tanar, vizibil satul de cearta dintre ei. Ce ar fi sa impartiti, platiti amandoi chiria. 4000$/luna, fiecare insemnand 2000$.
-2000$?!
-2000$?!
Se uitasera unul la altul, ochii lor exprimand clar lacomia.
-Il luam!
-Il luam!
-Bine atunci, spuse fericit cel tanar. Deci semnati aici, si aici. Iar aici numarul dumneavoastra de contact si de asemenea al domnului.
-Uchiha, Sasuke Uchiha.
-Da, Uchiha. Actele ii cazura din mana cand isi amintise cine sunt familia Uchiha.
Baiatul Uchiha? Una dintre cele mai bogate familii din Anglia? Si Haruno? Cei doi au habar ce profit ne aduc doar ca reputatie?!
-S….s-a facut!
-Stai, spuse diabolic Sakura. Cu inchuietorile, ce facem cu ele? Sunt solide? Nu vreau sa risc sa fiu violata de perversul asta!
-Eu, pervers?! Nu m-as atinge de tine nici daca m-ai plati!
-Oo da? So crezi tu ca am eu incredere in cuvintele tale desarte!
-Stati calmi, ma duc la mester imediat si maine o sa aveti fiecare incuietorile dorite. Sakura il luase de o parte pe agentul cel varstnic.
-Sa fie cel putin 10, cele mai puternice. Bani nu sunt nici o problema, si un zavor. Poate doua. Oricat sa fiu sigura ca pot dorimi linistita noaptea!
-De parca a-si incerca eu ceva, Haruno!
-Taci Uchiha!
Si astfel, fulgerele aparusera din nou intre cei doi.
To Be Continuated…

R∆IN: Nu mai scrieti cu o alta culoare in afara de alb, mai ales cu una inchisa. Ti-am editat eu capitolul.


Stiu am un talent nativ , sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sus In jos
pufisor
Genin
Genin
pufisor

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : lumea viselor unde orice lucru poate deveni realitate
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : multe
Stare de spirit Stare de spirit : intre doua lumi paralele pe care ai alegeo?pe cea REALA sau pe cea FALSA ??

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 17:11

hey multumesc de edit :D

am adus nextul:D

Chapter 2-I`ll kill you!

-Mai spune-mi odata de ce a trebuit sa pui incuietori la usa si pe dinafara si pe dinauntru?
-Pe dinauntru am pus sa nu cumva sa ma trezesc cu tine gol zburdandu-mi prin camera , iar pe dinafara sa nu te gasesc prin casa alergand cu chilotii mei pe cap , strigant “Hello lume, I am Superman!” Ii raspunde fata cu un zambet de invingatoare pe fata.
Sasuke si Sakura se schimbasera fiecare de hainele cu care ajunsesera,acum fiind imbracati mult mai lejer.Sakura cu o pereche de blugi albi,un tricou albastru si balerini,iar Sasuke cu blugi albastri,tricou alb si tenesi,mergand impreuna sa cumpere mobila pentru noul apartament.
-Ce….Incerca brunetul sa protesteze , dar nu avu` timp caci s-au trezit cu o vanzatoare in fata lor, zambindu-le politicos.Au ramas amandoi uimiti , privind catre femeia din fata .O batranica de vreo 70 de ani, cu parul carunt si o fata peste care ziceai ca a trecut acceleratul ce isi arunca dintii pe afara privindu-I parca din fundul gradinii .
-B-Buna ziua. Reuseste rozalia sa spuna , inca oripilata de infatisarea horror a femeii.
-Va pot ajuta cu ceva? Intreaba aceasta neschimbandu-si expresia sadica a fetei.
-Am dorii sa cumparam mobila pentru noul nostru apartament si ni s-a spus ca aici putem gasi ceva perfect.
-Oh proaspat casatoriti. Bombane femeia, parca dezamagita de ceva.”Il voia pe Uchiha?Poate sa il ia, nu ma supar”.Aceasta se intoarce cu spatele si ii indeamna pe cei doi sa o urmeze.
Amandoi au vrut sa protesteze cu vehementa afirmatia de prost gust a femeii despre casatoria lor, dar expresia serioasa a acesteia i-a facut pe amandoi sa isi inghita cuvintele.
Usa din fata lor se deschide cu un scartait asurzitor, iar ei pasira inauntru atenti la trepte. Teama de pe fetele lor se schimba in extaz, reusind sa ingane un “WOW”in cor, apoi zambesc ca idiotii la imaginea din fata.
Era o debara de trei ori mai mare ca apartamentul pe care il inchiriasera, plina cu mobila pentru toate gusturile si toate incaperile, de la canapele inflorate din piele sau din matase speciala de toate culorile, pana la dulapuri de bucatarie sau rafturi pentru debara.
-Eu vreau aia! Tipa rozalia atintind cu privirea o minicamera improvizata, cu tapet roz cu puf, un pat de doua personae cu lenjerie alba ca spuma laptelui, un dulap mare crem si parchet de aceasi culoare.
Brunetul o priveste sceptic, apoi isi indreapta privirea spre o alta minicamera, asemanatoare cu cea a fetei, numai ca tapetul era albastru, iar lenjeria patului, visinie.
In 15 minute cei doi au reusit sa aleaga mobila pentru camera fiecaruia si bucatarie , ramanand sufrageria la final.

^^^^
-Lasa-ma nebuno! Striga Sasuke exasperat de reactia Sakurei , care era acum calare pe spatele lui tragandu-l de par si de tricou.
Fata , parca neauzind strigatele de disperare ale brunetului, si, nesimtind cum batrana din spatele ei o trage de picioare, continua sa il avarieze grav pe baiatul de dedesuptul ei care indraznise sa ii jigneasca simtul cunoasterii.
-Nu iti plac florile, idiotule?Lasa ca iti arat eu tie cap de prezervativ ce esti!
De ce s-a ajuns la asta?Ei bine fiecare era de alta parere cu privire la mobile potrivita pentru sufragerie. Sasuke voia canapea din piele albastra, tapet alb si parchet negru, iar Sakura, catifea mov, tapet roz cu puf si parchet albastru.
Niciunuia nu i-a convenit ideea celuilalt, iar brunetul a facut primul pas spunandu-I ca ar trebuii sa isi schimbe dioptriile. Acest lucru a jignit-o foarte tare , reamintindu-I de faptul ca in generala purta ochelari , iar Sasuke si gasca lui de idioti faceau misto de ea,dar din fericire in liceu totul se schimbase.Atunci se luptau amandoi pentru popularitatea pe care trebuiau sa o imparta datorita grupului mare de prieteni si notelor exceptionale.
Neavand alta optiune, baiatul o apuca de capatul blugilor si trage cu putere in jos. Proasta miscare. Fata a alunecat din spatele lui cazand pe podea, fara pantaloni, doar in lenjerie intima.
Parca nerealizand ipostaza in care se afla, se ridica de jos sarindu-I in fata, el cazand pe canapeua din spate. Picioarele fetei erau incolacite in jurul bazinului lui, iar el era cu mainile intre picioarele el atingundu-I zonele intime.
Vazand micul incindent batrana a iesid din incapere lasandu-I pe cei doi asa-zisi “ proaspat casatoriti” sa isi satisfaca nevoile.
Sasuke a incercat sa isi scoata mainile pentru a o indeparta pe fata de pe el, dar nu a reusit sa faca numai asta, ci si sa scoata un geamat neintentionat din gura ei.
-Imbraca-te. Daca ma vrei asa mult putem continua asta acasa.
-Prefer sa te vad alergandu cu chilotii mei in cap decat sa fac ceva cu tine. Ii raspunde rozalia, apoi se ridica de pe el imbracandu-si blugii.”Pe viitor va trebuii sa port curea”Isi spune tanata in gand , apoi merge sa o caute pe bunica care disparuse din senin.

^^^^
Intr-un final au reusit sa ajunga la o parere despre mobile din sufragerie si anume tapet alb cu imprimeuri visinii, canapea tot alba din catifea si parchet negru. Au platit comanda si au dat cheile apartamentului acelei doamne care urma sa isi trimita angajatii chiar astazi pentru a termina treaba.
Ajunsi acasa fiecare era fericit in felul lui gandidnu-se totusi la acelasi lucru “Macar nu il/o vad toata ziua , facultatea are si parti bune”

Sakura a intrat in camera ei schimbandu-se direct intr-o pereche de colanti negri, tenesi albi, un tricou tot alb, lung pe care scria “Let me love you” si o geaca neagra din piele ca ii venea putin deasupra soldurilor.
“Si acum sa mancam ceva”Isi spune tanara in gand indreptandu-se catre bucatarie si infigandu-se in frigider.
-Ai de gand sa tii usa deschisa toata ziua? Se aude cea mai enervanta voce din viata ei, pe care spera sa nu o mai auda niciodata, dar scumpul ei prieten “Dumnezeu” nu o prea asculta. Scoate nervoasa capul din frigider uitandu-se in sus si scotand limba la ceva, apoi se indreapta catre brunet intentionand sa ii dea o lectie.
-Nu imi spui tu mie ce sa fac in…Dar nu apuca sa termine propozitia caci ramane socata. Baiatul avea doar un prosop in jurul bustului si unul in mane cu care isi stergea parul ud.
-Ai nevoie de un servetel sau ai de gand sa salivezi pe jos.
-Sa ce?Oh tu idiotule!
Ridica palma si se indreapta spre el intentionand sa ii lipeasca una, dar tinarul o opreste prinzand-o de incheietura. Sakura se stramba nervoasa la el si incearca sa isi smuceasca bratul, dar din greseala atinge prosopul de pe el care o ia usor la vale. Vazand imaginea nu tocmai ortodoxa a brunetului se holbeaza putin apoi inchide ochi. Acesta ii da drumul la mana si isi ridica iritat prosopul de jos infasurandu-si din nou.
Sakura incepe sa rada, apoi fuge repede ridicandu-si geanta de jos si indreptandu-se catre iesire.
-Nu inteleg ce vad alte fete la tine, nu e chiar asa mare! Striga ea printre hohote de ras, inchizand apoi usa in urma ei si mergand catre lift.
Sasuke priveste crispat catre partea de jos a corpului, apoi incepe sa rada. “Acum sunt suta la suta sigur ca trebuie sa isi schinbe dioptriile , cum poate jigni asa minunatie” Isi spune el in gand.
Brunetul se schimba intr-o pereche de blugi albastri, tenesi, un tricou albastru si un sacou negru, inchide usa in urma lui si se indreapta euforic catre facultate.”Nu o va putea vedea pe Haruno o zi intreaga, iar noaptea vor dormi, o sa supravietuiasca cu asta”.

^^^^^^
“Ah, deja am intarziat”Isi spune brunetul facandu-si curaj sa intre in noua lui clasa.
-Imi pare rau ca am intarziat, numele meu este Sasuke Uchiha.
Auzind numele asta, Sakura isi roteste imediat privirea catre persoana ce se afla in fata usii.
-Harunoooo,o sa te omor!
-Uchihaaa,o sa te omor!
-Asta mai lipsea, sa ma imiti!
-Asta mai lipsea,sa ma imiti!
-Oh,lasati-o balta. Uchiha,du-te si aseaza-te in banca de langa colega ta. Tipa profesorul de Psihologie, Kakashi la Sasuke care nu intarzie sa ii urmeze ordinale.
-Chiar trebuia sa fie profilul asta?
-Chiar trebuia sa fie profilul asta?
-Oh,las-o balta.
-Oh las-o balta.
-Idiotu-le!
-Tampit-o!
-Oh progresam.


Stiu am un talent nativ , sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
You, Again?! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 20:00

Hey!!a hug 
Se pare ca sunt prima care comenteaza, deci imi place
una la mana se pare ca se urasc, doua capitole minunate 
te pwp spor la idei in continoare( obosita  scuzeca ca nu pot sa scriu mai mult)



edit: Eu am anuntat autoare despre acesta fapta.


Ultima editare efectuata de catre Ella :) in Joi 26 Sept 2013, 22:48, editata de 1 ori
Sus In jos
Larry_Larrisuca
Academy Student
Academy Student
Larry_Larrisuca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata calculatorului
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez si sa cant la chitara

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 22:12

Hei bunaa a hug   kiss 
Am trecut si eu pe aici vazand ca a aparut un nou fic si am descoperit o minunatie!!
Ficul este genial si ai o idee super. Te rog pune next-ul repede si anunta-ma si pe mine puppy eyes !
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 22:34

DECI 1 .
 ASTA E FICUL MEU , CUM ITI PERMITI SA IL POSTEZI AICI FARA PERMISIUNEA MEA SAU MACAR SA MA ANUNTI CA IL POSTEZI?

2. NU VREAU SA IL MAI POSTEZI, VREAU SA IL STERGI, FICUL SE POSTEAZA DEJA PE SITE-UL MEU SI NU MI-AM DAT ACORDUL SA FIE POSTAT IN ALTA PARTE.
Edit: am editat partile cu caracter jignitor.
R∆IN: Primul si ultimul lucru "la mana" Cu rosu scriu doar cei din staff.


Ultima editare efectuata de catre maryy in Joi 26 Sept 2013, 23:11, editata de 2 ori
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 22:40

1. NU JIGNESTI, indiferent de situatie. N-ai acest drept. Priceput la tine?
2. Daca aveai bun simt, rezolvai in privat.
3. Vreau sa primesc link-ul de la site-ul unde il postezi, pe privat, ca sa ma conving. Pe urma voi bloca eu ficul si il voi trimite la cos. Astept mesajul tau.

Cat despre autoare: daca ficul este intr-adevar copiat, vei suferi consecintele :)
EDIT: Am vazut ca ai precizat in descriere ca nu iti apartine. Primesti doar o avertizare, pentru faptul ca nu ai discutat cu autoarea despre postarea acestui fic. La urmatoarea abatere, consecintele vor fi mai mari.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Ilynca(Ily)
Genin
Genin
Ilynca(Ily)

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor
Stare de spirit Stare de spirit : 50%

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 22:55

Ei bine, nu cred ca e frumos din partea ta sa faci un astfel de lucru. Nici macar scuzele nu isi vor avea rostul.
Cum te poti mandri cu ficul altcuiva? Acea persoana a depus munca iar tu o iei si o postezi aici?
Nu cred ca s-a invnetat cuntul potrivit pentru persoaneole ca tine. Ai face bine sa stergi ficul si sa-ti ceri macar scuze cu toate 
ca nu prea isi au rostul. Asculta bine si sterge-l.
Sus In jos
http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Joi 26 Sept 2013, 22:57

Am lamurit eu situatia. Cred ca interventia ta nu isi avea rostul. Plus ca a precizat in descriere ca ficul NU ii apartine. Analizati problema si pe urma vorbiti.
EDIT: Voi avea eu grija ca acest fic sa ajunga unde trebuie.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Vin 27 Sept 2013, 15:29

hey buna ficul este bun si imi place inceputul ,crezi ca imi poti spune si mie saitul pe care l-ai facut si terminat ?
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19Mier 11 Dec 2013, 15:15

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


You, Again?! A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




You, Again?! Empty
MesajSubiect: Re: You, Again?!   You, Again?! I_icon19

Sus In jos
 

You, Again?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-