Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Enough** - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Enough** - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Enough**

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 10:15

Imi place foarte mult ficul asta si astpet nexutl cat mai repede kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 21:57

E super ficul, pune repede nextul. Si...ar fii dragut daca ar pierde copilul si sti...sa faca altul cu Sasuke. Zic si yo asa.. ca n-am ce face la 10 noaptea.
Pune nextul repede ca te pap cu tot cu fulgi!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Enough** - Pagina 4 Asss10Enough** - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Lun 16 Mai 2011, 06:45

Cat mai trebuie sa astept ca sa pui tu nextul? Vezi ca vin la tine si iti dau o bataita de... Hai ca ma supar si nu cred ca vrei sa ma vezi suparata. Pune-te pe tastat ca te pap. CHoco te pupaceste dulce, dulce de tot!!! kiss in love kiss


Enough** - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 12:36

mda...habar n-am cand pun next-ul....vad eo...pana atunci mai astept pareri
andreia va poopa kiss


I had to break myself to carry on.


Enough** - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 18:28

hai cu nextutu cu suspansul tau nervi!
pune repede nextu ca te bat cu scandura,ai inteles biciuitor


Enough** - Pagina 4 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:42

super ficul..il ador...pune nextul repede...kissulici kisskisskiss


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Enough** - Pagina 4 Asss10Enough** - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 06:30

Hello? Nextul cand vine? S-a blocat pe undeva? L-a arestat politia si acum e la inchisoare sau ce are? Sa stii ca ma supar pe tine daca nu pui nextul mai repede si nu cred ca vrei sa ma vezi suparata. Astept, dar nu prea mult. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Enough** - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 00:05

Eee ce facem aici?
Cand postezi next? Imi promiti si iar imi promiti dar fara rezultat.
Pune-te pe tasta ca daca nu te bantui la noapte...
Stii de ce sunt in stare asa ca...pune-ti degetele la treaba
kiss a hug


Enough** - Pagina 4 Rwre

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 19:27


11. O noua casa

Dupa 1 zi ….


Sunt pregatita pentru externare. Pregatita pentru o noua familie. Pentru un nou inceput. O noua viata, sper. Ma gandesc la tot, la ce s-a petrecut intre mine si Sasuke, la fratesu’. Nenorocitul care m-a lasat insarcinata. Gravida cu un copil, un suflet nevinovat. Cel putin, Sasuke are suflet, dar nu pentru ca m-ar iubi sau ca ar simti ceva pentru mine, doar pentru ca se simte dator fata de mine si bebe….copilul lu’ fratesu’. Off, mi-e frica, foarte frica…de el, Pain. Nu vreau sa aflu ce-i va sta in minte atunci cand ma va vedea pe mine in casa lor, stand sub acelasi acoperis, mancand la aceeasi masa. Cum il voi suporta, cum voi trece peste? M-as da batuta, nu mai am forta, curaj, dar nu vreau sa-l dezamagesc pe brunet. Nu pot !
O mica bataie la usa, ma face sa ma trezesc din gandurile mele. Zic cu un glas cristalin : “Intra” si pe usa isi face aparitia, salvatorul meu, Sasuke. Il privesc in ochii lui negri in timp ce se apropie de mine. Imi iau geanta neagra de pe patul spitalului si ma intorc cu fata la el. Afisez un zambet fals din cauza dispozitiei mele, iar el isi apropie mana de fata mea. Imi da din ochi o suvita de par roz, apoi imi mangaie obrazul, uitandu-se in ochii mei verzi. O mica pata de roseata isi face aparitia pe obrajii mei.

- Esti gata pentru o noua viata, o viata alaturi de mine ? imi spune brunetul foarte increzator in cuvintele rostite.
Raman putin uimita de intrebarea lui si mai ales de fraza : “…o viata alaturi de mine “. Da, sunt pregatita, cel putin asa cred. Murmur un “da” , apoi isi impreuneaza mana cu a mea, mi-o saruta usor apoi imi spune ca trebuie sa plecam acasa. Intr-o noua casa, un loc numit acasa.

Dupa o ora…in noua casa .


In cele din urma ajungem in viitoarea mea casa. Cobor din masina odata cu Sasuke, iar el imediat dupa, scoate din portbagaj, trolele cu haine si toate cele.
Il vad pe brunet plin de bagaje, atat de multe incat abia se mai tine pe picioare. Fac trei pasi si ajung fix langa el. Iau si eu din bagaje incat macar sa poata mearga. Imi zambeste si inaintam sper vila. O casa imensa, cu 2 etaje, si cu o gradina grandioasa, splendid de frumoasa. Un loc mirific pentru liniste, pentru a putea medita in pace. Ma trezesc la realitate atunci cand Sasuke se impedica de mine, deoarece ma oprisem sa privesc peisajul. Revenind, se impiedica de mine si cade cu tot cu bagaje peste mine. Imediat, ma inrosesc in obraji si-l sarut pe obraz, neputand sa m-ai rezist tentatiei. Il privesc in ochii si-i soptesc dulce la ureche : “ Daca nu te da-i jos de pe mine, jur ca nu ma mai abtin “ .
Il vad usor confuz de ceea ce i-am zis si fix cand sa-mi zica ceva, usa vilei se deschide, facandu-si aparitia, mama lui Sasuke, presupun.
Brunetul se ridica de pe mine, stanjenit, si ma ajuta sa ma ridic de pe pamant.

Ia bagajele de pe jos, eu, evident ajutandu-l si inaintam spre maicasa. Cum ajungem in fata usii, viitoare soacra nu se sfieste sa vorbeasca.

- Copii, o-m fi noi in secolul 21, dar totusi, nu puteti astepta sa ajungeti in camera voastra? Oricum, ma bucur sa stiu ca va iubiti atat de mult si ca deasemenea voi avea un nepotel sau nepotica. Lasand astea la o parte, tatal tau, Sasuke, a plecat intr-o calatorie de afaceri in Spania. Doar eu va urez bun venit pentru ca Pain, iar freaca menta prin cluburi, baruri si asa mai departe.

Ma uit la Sasuke putin speriata, din cauza lui Pain, iar apoi ma imbujorez amintindu-mi cuvintele mamei lui. Ce n-as da ca el sa ma iubeasca asa cum il iubesc eu. Sa ma vrea cum il vreau el. Dar astea-s vise, Sakura. Niste vise frumoase, nu de altfel, dar totusi ceva neexistent.
Intram in vila, iar Sasuke ma conduce in camera noastra. Pff, va trebui sa dormim impreuna, unul langa altul, simtindu-ne alaturi. Cel putin, eu abia astept, dar el? El sigur nu..
Urcam scarile, si ne oprim abia la ultimul etaj. Exact la etajul asta stam noi si Pain. Firar ! Camera lui stand fix in fata camerei noastre. Sper sa fie bine !
Intram in dormitor. Raman frumos impresionata datorita design-ului camerii. Doua culori predominand, alb si maro. Un pat imens avea sa ne astepte dupa dus. Am nevoie de el. Ii spun lui, Sasuke ca vreau sa fac un dus, iar el da din cap si se-aseaza pe pat. Deschid usa baii, ea situandu-se in dormitor, slava Domnului. Imi dau hainele de pe mine si ma bag in cabina, bucurandu-ma de stropii calzi oferiti de dus.
Dupa cateva minte, opresc apa si ies din dus, acoperindu-ma cu un prosop alb destul de scurt. Ies din baie si observ ca brunetul doarme. Ma asez langa el si-l privesc cu multa dragoste. Ma aplec la nivelul lui si dau sa-l sarut pe buze. Ma apropii amenintator si ii gust buzele. Dor mi le ating pe-ale mele cu ale lui, nimic mai mult. Ma retrag si-l m-ai privesc putin, mangaindu-i din cand in cand obrazul. Dau sa ma ridic de pe pat, dar o mana ma trage inapoi. E treaz !

- Hai sa-ti zic ceva. Eram treaz cand m-ai sarutat, am simtit atingerea buzelor tale p-ale mele. Am simtit mana ta cum ma mangaie pe obraz. Am simtit ca ma iubesti ! imi spune Sasuke in timp ce se ridica la nivelul meu, eu fiind speriata de ceea ce mi-a zis. De faptul ca el stie, simte! Cum ar trebui sa reactionez?

Dormitorul : Enough** - Pagina 4 Dormitor




I had to break myself to carry on.


Enough** - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 19:40

Doamne...scumpik mika a fost bestial.
Macar a meritat asteptarea...capitolul ti-a iesit foarte bine si sa nu te mai aud ca vrei sa reenunti la fic.
Astept next-ul si de data asta mai repede.
Te pupacesc doolce kiss a hug


Enough** - Pagina 4 Rwre

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Enough** - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Aug 2011, 17:53

Wow. Decand nu am mai...trecut pe aici..
Andre iubirea mea in love
Este superb, absolut minunat.
Il ador, repede repede next!


Enough** - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Enough** - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Enough** - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanEnough** - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Enough** - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Enough** - Pagina 4 Asss10Enough** - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 21:21

Deci a fost asa de... si asa de... Deci draga mea, mi-ai lasat numai caldura in suflet, bine ca deja o dam in dulcegarii si mie nu-mi plac deloc. Oricum, astept nextu cu nerabdare... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Enough** - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 01:15

woow...prea bestial..
este superb si foarte interesant..
in fiecare capitol nou mai uimit cu ceva diferit...si cred ca o so faci in continuare...
acum fiind tarziu nu prea mai imi vine sa zic nimic fiindca sunt o fantoma pe jumatate adormita..dar pot spune doar doua cuvinte pentru mine magice: NEXT URGENT


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Enough** - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 04:04

woow....e suuperrrr
imi place la nebunie
deci hai cu Nextu' URGENT please please
i love you
Sus In jos
Fallen Angel
Academy Student
Academy Student
Fallen Angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe UnDeVa PrIn UnIvErS
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : suuuuuuuuuuuperrrrrrr......bunnaa

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 19:47

Imi place foarte foarte foarte moooolt ficul......dar singurul lucru care nu-mi place este ca nu mai pui continuarea....deci te rog s-o faciEnough** - Pagina 4 836813
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 21:47

Ne-ai lasat tocmai aici?! sad Mi-a placut fraza lui Mikoto: "stiu ca suntem in sec 21 dar totusi duceti-va in dormitor pt asta" sau cam asa ceva lough A fost foarte amuzant heh Imi place ficul si scuze ca n-am mai postat la ultimele capitole. Urmeaza sa vedem ce urmeaza. Doar 2 lucruri se pot intampla: ori Sasuke spune ca o iubeste, ori ii spune ca nu are sanse la el. Sa speram ca e prima :o3 Astept next-ul kiss


Enough** - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Fallen Angel
Academy Student
Academy Student
Fallen Angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe UnDeVa PrIn UnIvErS
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : suuuuuuuuuuuperrrrrrr......bunnaa

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 21:34

nu se poate.....imi place foarte mult ficu si tu nu mai pui nextuEnough** - Pagina 4 359687 Enough** - Pagina 4 359687 Enough** - Pagina 4 359687

te rog pune continuarea ca nu mai rezist mor aici,in fata calculatorului.......next cat mai repedeEnough** - Pagina 4 836813 Enough** - Pagina 4 836813 Enough** - Pagina 4 836813
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Enough** - Pagina 4 Asss10Enough** - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 17:42

La cererea autoarei acest fic va merge catre FanFicuri Blocate. Daca doresti sa il continui nu ai decat sa ma anunti. O zi buna in tontinuare.. dap !
choco^^


Enough** - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Enough** - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Enough**   Enough** - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Enough**

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-