Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I kill people I like - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I kill people I like - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I kill people I like

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

I kill people I like - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I kill people I like   I kill people I like - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Feb 2014, 11:01

Mnoo, deci nu cred. =)))))))))) Doamne, deci Em, cel mai tare capitol, ever!!!!! =))) Eu stiu ca ai o imaginatie extrem de bogata, dar sincer, nici chiar asa. lough Pot spune cu sinceritatte, ca-ti iubesc imaginatia. :x Capitolul a fost super tare, mi-a placut la nebunie. Saracii baieti, de-acum se vor satura ei de mers la farmacie cu fetele. Imi place ca a fost lung, da lungggg e bine! Dialogul? Sincer ai mai vrea sa-mi dau cu parerea? I really love it. :X Scuze ca am ajuns asa de tarziu dar am pc stricat acasa, iar acum sunt de la altcineva. Mersii ca m-ai anuntat. Sa vi cat de repede poti cu nextul si sa ma anunti si in continuare. Un next cu la fel de multa inspiratie perversa ca si cea din acesta. Kiss you. kiss 


I kill people I like - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 104
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

I kill people I like - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I kill people I like   I kill people I like - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Feb 2014, 00:09

Mno ...esti geniala !!! Am ras de m.am prapadit. NEXTUL SI PLEASE ANUNTA.MA daca poti :p
Nu, serios, cum poti fi atat de geniala ? :) NEXT MAI REPEDE.....


       I kill people I like - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo1_250 I kill people I like - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo4_250                   


Courage is going from failure to failure without losing enthusiasm.
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

I kill people I like - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I kill people I like   I kill people I like - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Feb 2014, 10:40

Ce tare este ficul!
Doamne... am ras de n-am mai putut, se uita mama la mine ca la o nebuna!
Cice: "Nu cumperi prezervative!" :))) Si Sakura cand a auzit era ceva gen: "Buna idee... BA DA!" :))
Doamne... credeam ca este mai normala avand in vedere ca s-a luat la bataie cu 6 fete... dar nu, eu n-am niciodat dreptate! :))
Abia astept sa aduci nextul! Te rog frumos sa ma anunti... daca vrei...
Bine... hai ca eu inchei comentariul...
Savvy!


I kill people I like - Pagina 2 28846yu

I kill people I like - Pagina 2 2elf7t2
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
I kill people I like - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

I kill people I like - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I kill people I like   I kill people I like - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Mar 2014, 21:07

Fic blocat la cererea autoarei.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




I kill people I like - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I kill people I like   I kill people I like - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

I kill people I like

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-