Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Too sexy to resist! +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Too sexy to resist! +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Too sexy to resist! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 09 Mar 2014, 11:38

Capitolul 1 :

          Sa o luam cu inceputul...buna!!Sunt Sakura si am 18 ani , am dat bacul si l-am luat , acum fac medicina si iubesc animalele! Nu stiu ce legatura are asta cu ce am zis , dar ma rog...

          Stau in pat si ma uit pe tavanul alb pictat cu flori de cires...imi aduc aminte cand mi-am luat ramas bun de la cei de a 11-a si fostii mei colegi. Ce zile frumoase...


          Ma ridic usor si ma sprijin in coate. Afara era foarte cald , avand in vedere ca era august. Azi imi iau zi libera de la asa-zisa facultate si ma duc sa ma plimb prin parc cu skateul.

          Ma duc la baie si imi fac un dus rapid , ma dau cu cremele mele preferate care miros a cires si imi fac pielea fina , imi usuc parul si imi spal perlele. Ies din baie si ma duc in camera. Imi iau o rochita scurta roz si plec. Ajung la usa , unde ma incalt cu Converse roz si ma urc pe skate.

          In 5 minute ajung in parc si ma asez pe o banca. Un tip pe care nu il suport se aseaza langa mine. Il chema Sasuke si credea ca tot ce e pe lume ii apartine!

           Sasuke: Ce faci urato?!
           Sakura(Eu):Eu urata? Erai atat de urat atunci cand erai mic incat ai tai te hraneau cu prastia!
           Sasuke: Asta e gluma de pe cutia de cereale? Ce jalnic...

          Sasuke s-a ridicat si ma luat de rochita. M-am ridicat instantaneu ca sa nu mi-o rupa si m-am lipit de el. Incepe si rade si ma impinde inapoi pe banca. Se urca pe mine si imi saruta gatul si incet incet , isi baga mana pe sub rochita.

           Eu: Sasuke da-te jos , acum!
           Sasuke: Si daca nu vrea?
          X: Daca nu vrei vei avea de suferit si vei ajunge sa iei bani din cutia milei!
           Sasuke: Tu cine aia mea esti ma?!
           Deidara: Ma numesc Deidara in aia ta si ar fii cazul sa o lasi !
           Sasuke: In cate luni?
           Deidara: Nu te juca cu mine...nu stii ce pot face.
           Sasuke: Scuza-ma , dar ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu!

          Deidara se repede la Sasuke care se dadea interesant si il trage de bluza. Ii arata pumnul apoi il previne inca odata. Sasuke ii da un pumn si fuge , dar Deidara il prinde si ii pune piedica. Il ridica si il aduce la mine.

           Deidara: Cerei fetei scuze! Acum , ca sa nu te arunc in lac!
           Sasuke: Imi pare rau...Sakura!
           Eu:...

          Deidara il lasa pe Sasuke sa plece , care tipa ca se va razbuna si ca Deidara va platii.
          Deidara se intoarce si rade , apoi ma priveste. Eu eram cam dezmatata in postura aceea , asa ca m-am ridicat , mi-am scuturat rochita si cand mi-am ridicat privirea si mi-am facut curaj sa ii vorbesc , el se afla fix in fata mea privindu-ma insistent.

           Eu: Mu-mu-mul...
           Deidara: Nu mai face ca o vaca , Sakura...(rade)
           Eu: Scu-scuze...Arigato!!
           Deidara: (incepe si rade) Cu placere...auzi? Ne cunoastem de undeva? In ce liceu ai fost?
           Eu: Sava...

          Ochii lui Deidara imi transmiteau frica...oare ce o vrea sa insemne asta?

           Deidara: Doar mi s-a parut...(spune el repede apoi fuge)

          Wow...ce ciudat! Dar , mi se pare si mie la fel de cunoscut...cine o fii oare?
Imi iau skateul si ma duc acasa. Cand ajung , mai precis peste 15 minute , imi fac o pizza si ma asez pe canapea cu telecomanda intr-o mana si pizza in alta. Nu puteam sa mananc , aveam un gol in stomac si ma tot gandeam la Deidara.

          M-am dus sa imi iau albumul de familie , avand in vedere ca parintii mei au murit acum 3 ani , vroiam sa ii revad. Ma urc pe scaun si o gramada de poze imi cad in cap. Gasesc si albumul , apoi incep sa strang celelalte poze de pe jos. 

          Ridic poza unui baiat cu par lung si blond. O examinez , apoi o compar cu ce am vazut eu in parc. O fii chiar acel Deidara care avea aceeasi situatie ca mine si pentru care ziceam ca imi bate inima? Sa fie cel de care am zis ca e alesul inimii mele , dar nu ma baga niciodata in seama? El sa fii fost?!

          Ma duc inapoi in parc in speranta de al gasi prin jur , in ciuda faptului ca era deja 22:15. Ajung in 15 minute ca deobicei si ma asez pe aceeasi banca , dupa ce 30 minute l-am cautat in tot parcul. 

           y:Baw waw! Ceaw! Hey yooo!
           Eu: Buna...cine esti tu?
           Tobi: Eu sunt Tobi si-am venit sa te inveselesc , lasama sa te vaslesc! Yeaaah baby!
           Deidara: Tobi ti-am mai zis ca poeziile tale sunt groaznice de...(ma vede) minunat...
           Tobi: Si gramatica ta e praf , Deidara!
           Deidara: Taci si spala podeaua!

         Tobi se uita trist si tipa ca nu are ce podea sa sterga. Deidara isi da o palma usoara pe frunte si ofteaza. Eu radeam , pana Deidara ma zarit si m-a salutat. Eu i-am raspuns cu o imbratisare , care l-a cam surprins. Sincera sa fiu , si pe mine m-a surprins!

           Eu: Scuze...
           Deidara: Nu-i nimic...la liceu nu faceai nimic de genul.
           Eu: Da...stiu. Stai! Iti amintesti de mine?
           Tobi: Normal ca isi aminteste! Era mort dupa tine si cred ca si acum! (Deidara ii acopera gura si da din umeri)




          Sper ca va place! Astept niste pareri ! :*


 Too sexy to resist! +16 Xglbh5
Too sexy to resist! +16 2qjbzop
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 09 Mar 2014, 23:18

Ah, ce bine...N-am mai citit de mult un fic DeiSaku și chiar îmi place:)
Are umorul lui, dar și o parte perversă -3-
Off...Tobi, gură spartă, îl face de râs pe Deidara>.<
Ei bine, nu prea mai am ce să comentez, doar lucruri la întâmplare, e primul capitol și nu prea am inspirație...
Aștept next-ul!
Ja nee!

P.S.:Mă simt atât de mândră că am comentat prima◕⍵◕


Too sexy to resist! +16 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 09 Mar 2014, 23:51

Tobi,gura sparta il dai de gol pe baiat.Hey,n-am mai citit demult un fic DeiSaku.Imi place ideea.Te rog frumos sa ma anunti si pe mine cand pui next.Pup :*


Too sexy to resist! +16 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Mar 11 Mar 2014, 18:55

        Capitolul 2 :

          Deci...va sa zica , ii place de mine?! Mai exact , ii placea de mine? Si de ce naiba nu a zis nimic? A stat asa...astepta Craciunul sau sa il intreb eu?

           Tobi: Ceeeee! Am zis ceva gresit?! 
           Deidara: Nu stiu...AI ZIS?! Nu spune prostii mereu...doar cand DESCHIDE gura!

          Eu radeam si Deidara se uita la mine , ciudat. 

           Tobi: Uite vezi! Am facut-o sa rada!
           Deidara: Eu am facut-o...cap de piatra!
           Tobi: Bla bla...eu am facut-o!

          Tobi si Deidara se certau ca doi copii si eu ma uitam prin jur. Frumusetea naturii este mai accentuata seara...mai ales in parc! Ma indepartez de ei si ajung undeva unde era intuneric bezna. Nu vad...absolut nimic! Ma impiedic de o piatra si cad. Ma rostogolesc si cad in...apa! Nu stiu sa inot!

           Eu: Glu...glu...

          Credeam ca eram pierduta. Apa limpede era adanca si eu ma scufundam odata cu viata mea...credeam , dar respiratia mea candva pierduta , mi-a fost redata de un sarut puternic.
          Dupa putin timp , eu asa credeam , ma aflam pe banca in acelasi parc. Capul meu era in poala lui Deidara care dormea dus. Tobi se juca cu doua frunze : ,,Eu ti-am zis ca nu e bine...John! Nu pleca John!” zice el dupa ce vantul abia adiand ii fura jucaria din mana. Ma ridic usor si Deidara se trezeste si el.

           Eu: E tarziu...ce s-a intamplat?intreb eu de parca nu stiam nimic...
           Deidara: Nimic important...
           Tobi: Pe naiba! Ai cazut in apa si era sa iti dai duhul , dar Deidara salvatorul , ti-a dat un sarut ca in povestile cu printi si printese si ti-ai revenit , dar ai lesinat , poate pentru ca a fost putin cam violent...te apasa pe piept! Aha! Acolo unde eu nu am voie!

          Deidara ofteaza si ii explica lui Tobi ce s-a intamplat , apoi isi cere scuze pentru sarut.

           Eu: Oricum nu a fost un sarut adevarat! Doar mai salvat! Mersi inca odata , Deidara!

          Ma ridic si le zic ca trebuie sa plec. Tobi ma ia in brate si suparat , ca un copilas incepe si plange. Deidara rade , apoi ma ia de mana si ma trage inapoi , lipindu-ma cu corpul inca ud de el.

           Deidara: Nu pleci...
           Tobi: O sechestram?! CE TAREEEE!!Ca in filmele cu politisti! Eu sunt , Eddie Murphy!! Te looog...
           Deidara: ...pana nu imi dai numarul tau de telefon...sau adresa! ( ii le zic )
           Eu: Eu plec baieti! Ne vedem maine , poate! Papaa!
           Tobi: De ce nu vrei ca in filmele cu...
           Deidara: ...prosti! A fost mai simplu asa!
           Tobi: Nu stii sa te distrezi...




     Multumesc , ca imi urmariti ficul! E cam scurt nextul meu , dar sper sa va placa , pentru ca m-am chinuit la el! :3 Unii mi-au zis ca nu e amuzant deloc deloc si ca ar trebuii sa ma las! ... Stiu ca e cam mult dialog , dar data viitoare o sa remediez! :* 


 Too sexy to resist! +16 Xglbh5
Too sexy to resist! +16 2qjbzop
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Mar 11 Mar 2014, 19:17

Hei! Mersi de anunț:)
Nu-i asculta pe acei „unii”, dacă îți vine o idee care îți place doar împărtășește-o cu noi, doar trebuie să știi cum să o povestești, dar la tine nu este problemă, pentru că am mai citit un fic de-al tău și chiar mi-a plăcut:)
Deci, să revenim la capitol, întradevăr a fost cam scurt, dar nu mă derenjează pentru că totuși a fost draguț^^
Te aștept cu next-ul!
Ja nee!


Too sexy to resist! +16 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
onysya19
Genin
Genin
onysya19

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : vaslui
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 96
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : -3

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Sam 15 Mar 2014, 18:26

Doar atat?Te rog sa aduci next-ul cat mai repede.
Sus In jos
My dream <3
Genin
Genin
My dream <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 133
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Distractia!!
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Sam 15 Mar 2014, 20:20

Hey happy2!
Frumos capitol dar cam scurt! ingrijorat 
Sper sa aduci nextul cat mai repede! dap ! 



      

"Fa ceea ce ti-este teama sa faci, iar teama va disparea cu siguranta".
Fan ficul meu:
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 16 Mar 2014, 12:42

Capitolul 3 :

Razele soarelui ma trezesc intr-o frumoasa dimineata de sambata. Astazi aveam de gand ma odihnesc , avand in vedere socul de ieri si la cat am ajuns acasa...nici nu pot sa mai vorbesc. Ceasul era deja 13:00 , asa ca m-am ridi
cat cu lene din pat si m-am indreptat cu pasi greoi spre baie. Intru si imi fac un dus rapid , apoi ma dau cu cremele mele preferate si ies inmbracata intr-un halat roz pufos. Intru in camera si imi iau setul de lenjerie cu floricele mov , o bluza crem transparenta si niste pantaloni scurti. Imi iau papucii in picioare si ma duc la bucatarie ca sa imi fac un sendvici.

Deodata aud niste sunete. Ma indrept spre locul din care se auzeau si ele se accentuau. La usa se auzea cel mai bine: ,,Ce e cu tine? Cine esti? - Sunt un om , dar tu ce anume esti , ca sigur nu esti om , imbecilule!”
Deschid usa si doi baieti cad peste mine. Se ridica , iar apoi ma ridica si pe mine.

-Scuze! Nu am vrut...Tobi e de vina...
-Nu mai ai ce vorbii cu mine! Nu mai suntem prieteni!
-In sfarsit! De cand astept asta!
Era Deidara , insotit de Tobi. Ma saluta si eu ii primesc in casa. Ii intreb daca vor ceva , dar ei au venit doar sa imi zica ceva.
-Deidara vrea sa iti zica ceva..
-Nu ma!spuse Deidara , apoi Tobi comenta din nou. Vroiam sa te intreb daca vrei sa ne antrenam impreuna.
-Sunt eu la judo si nu stiu?

Deidara mi-a expicat ca ar trebuii sa invat sa ma bat. De ce? Ca sa ma apar. De cine? De asa-zisi ,,Sasuke” , ca Sasuke...
Tobi incepe sa tipe si sa sara. Il intreb ce are si imi arata un baiat de pe strada care se uita la geamul meu. Cine e , oare?
-E un hot! Ne intoarcem la filmele cu politisi! Daaaa!
-Daaa...ma duc sa vad ce vrea!

Deidara se duce si deschide usa. Deodata il vad pe Sasuke care sare pe el si il doboara pe covorul de la intrare. Acel baiat vine si el , si il ridica pe Deidara de bluza. Tobi tipa si alerga prin jur...bun de nimic!

-Deci...te-ai luat de fratele meu , nu? Nu mintii! Ca ti-o iei si mai rau! 

Ii explic de ce s-a luat de el , dar Itachi , caci asa mi-a zis ca il cheama , nu m-a crezut si l-a pus pe Sasuke sa ma sechestreze. Ce aveti cu mine?!?! Deidara a ripostat si l-a lovit pe Sasuke in burta , apoi s-a rasucit si i-a dat lui Itachi un picior in abdomen , doborandu-l si pe el. Frate , trebuie sa fac antrenamente cu el!

-Itachi...de unde stiai ca sunt aici?
-Deidara...suntem colegi de mult timp...stiu ce simteai pentru Sakura , deci era clar ca esti la ea acum! 
-Si de unde stiai ca aici sta?
-Am fost impreuna...

Wtf?! E NEBUN?! Nici macar nu il cunosc , ca sa zici ca am fost cu el...l-am vazut odata si aia a fost! Cu Sasuke am fost , dar nu cu el si nici nu as fii. Itachi se ridica si cu aceeasi mutra de tamp ii zice lui Deidara ,,Nu s-a terminat!”. Tipic si patetic.
Deidara se intoarce si imi zambeste. Ma mai intreaba inca odata de antrenamente si eu aleg sa merg cu el. 

-AAHAHAHAHAHA!!!
-Tobi! Gata! A plecat...ii zice Deidara.

Tobi se linisteste si ii zice ca oricum obosise si ca ii pierise glasul. Din nou , tipic si patetic!
Deidara imi spune programul. Avem si azi?! Dar azi era zi de...ce mai conteaza!? Si asa am inceput ziua de azi cu un conflict! Ma duc sa ma imbrac , imi iau niste pantaloni de trening negrii si o bustiera neagra. Cobor si Deidara imi zambeste pervers. Ma ia de talie si ma impinge in perete. Wow wow , asa de repede?

-Asta face parte din antrenament?
-Se numeste...rezistnta!

Stai , stop cadru! Ce?! Vrea sa...rezist la ce? Deidara isi baga o mana in parul meu si alta o pune pe spatele meu , coborand usor pana la fund. Dupa cateva secunde se retrage si zambeste. Ce a fost asta? O da...am un microfon acum!

-Si asta este pentru...
-Sa comunicam! Vei avea prima ta misiune! Stiu...e prea repede , dar asa inveti!

„Da-i bice!” mi-a zis el. Acum ce sa fac? Pur si simplu l-am intrebat care e treaba si mi-a zis ca trebuie sa il urmaresc pe Tobi , pe care l-a trimis sa cumpere inghetata la plic , ceea ce nu exista! Eu zic ca o sa ma distrez! Tobi era in fata mea. Mergeam tiptil si de fiecare data cand se uita , eu ma ascundeam! Tobi se duce la un vanzator:

-Cum?! Nu aveti la plic?! Dar ce magazin e asta? Doamne , auzi si ma faci pe mine prost! 

Cineva ma prinde de gat si imi pune o carpa la gura. Eu ma rasucesc si reusesc sa scap. Era Deidara , care radea ca un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc). I-am zis ca m-a speriat , si si-a cerut scuze. M-a luat in brate , apoi o clipa de as mai fii stat , l-as fii sarutat. Are niste ochi superbi , nu poti rezista! Tobi se intoarce cu doua pungi si vine la noi vazandu-ne:

- Deidara! Nu am gasit inghetata la plic , dar am cumparat inghetata si plicuri separat!Voi doi ce faceti?
-Nmic! Interzis minorilor , Tobi..
-Aaa , e chestia aia in aer liber de care imi ziceai... s..e..
-Taci!!!




Sper ca va place! Astept comm de la voi! :*** 


 Too sexy to resist! +16 Xglbh5
Too sexy to resist! +16 2qjbzop
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 16 Mar 2014, 12:58

Hei! Mersi de anunț^^
A fost super draguț și amuzant capitolulXD
Ah, Tobi și Deidara sunt atât de haioși împreună...cu Tobi care nu-și poate ține gura...
La partea aia când Itachi a spus că a fost împreună cu Sakura și reacția Sakurei era „WTF!?”, am început să chicotescXD
Deci, capitolul ăsta chiar m-a binedispus.
Aștept next-ul!
Ja nee!


Too sexy to resist! +16 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
onysya19
Genin
Genin
onysya19

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : vaslui
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 96
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : -3

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Dum 16 Mar 2014, 19:32

Ador capitolul.Am ras cu lacrimi,serios.Te rog sa aduci cat mai repede next-ul.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Mier 19 Mar 2014, 10:23

Mersi ca m-ai anuntat scumpa.un capitol destul de pervers.imi place foarte mult si sper ca vei posta urmatorul cat de curand.te pup :*


Too sexy to resist! +16 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Too sexy to resist! +16 Asss10Too sexy to resist! +16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Too sexy to resist! +16 Empty
MesajSubiect: Re: Too sexy to resist! +16   Too sexy to resist! +16 I_icon19Sam 19 Iul 2014, 19:12

Fanfic original blocat din cauza inactivitatii.


Too sexy to resist! +16 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
 

Too sexy to resist! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri originale :: Fan Fic-uri originale blocate-