Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate(sasusaku+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Iun 2011, 23:41

CAPITOLUL 5


Dar ma oresc dim povestit..cineva bate la usa! O iau pe Hinata de mana si o ascund in dulap. Cu rochia inca uda si plina de sange apas clanta si ma indrept cu pasi grabiti spre usa de la intrare.Nu se poate.. e mama! .Emotionata ii sar in brate si ii incolacesc gatul cu bratele mele reci . Ma desprind pentru o secunda de ea pentru a o privi in toata splendoarea sa.Mama este o femeie frumoasa , cu niste ochi de un verde pur, patrunzator, exact ca si ai mei. Aceasta mareste ochi speriata cand ma vede uda si plina de sange , cu o taietura de doua degete pe fata mea alba. Imi acopar cu o mana rana si incep sa o calmez. Mya apare ca o mimoza la usa de la hol pisicinduse in fata mamei.
- Miranda , Sakura, unele dintre voi va veti bucura de vestea pe care va voi da,altele nu..
-Spune mama! Spunem eu si Mya(Miranda) in cor ingrijorate.
-Vine Tomas.....
Cand am auzit , simtem cum imi fuge pamantul de sub picioare in timp ce Mya sare in sus de fericire parca facndumi in ciuda.Imi cer scuze mamei si Myei si ma retrag in camera mea. Hinata iesise din dulap auzise ca venise mama.
-Cred ca mai bine ar fi sa plec, Sakura , te las sa petreci mai mult timp cu mama ta.
-Bine ,Hinata,ne vedem maine ?
Aceasta da afirmativ din cap si iese pe usa indreptandu-se spre casa ei. Din cate am inteles,Tomas vine la 7:00 maine dimineata. Ma asez in pat srangandu-mi genunchi la piept. Nu il mai pot privi in ochi,mai ales dupa felul in care m-a batut data trecuta cand a venit in oras.E una dintre putinele temeri ale mele. In momentul ala, o idee nebuneasca fulgera in mintea mea bolnava. Daca as fugi de-acasa.... Dar unde m-as duce ? Si in fond, m-ar gasi maine la scoala. Daca as schimba scoala, atunci nu ar mai avea unde sa ma gaseasca. Ma ridic plina de speranta din pat si ma imbrac cu un tricou al fostului meu iubit , uitat de el aici acum un an. Nu ca aveam vreo obsesie pentru el dar tricoul imi venea cu vreo doua degete sub fund,destul de decoltat, in care ma simteam foarte confortabil. Aveam ceva haine, dar nu puteam sa le iau pe toate,m-ar fi incetinit. Imi iau o parte din hainele de vara,cateva de iarna si o jacheta de piele ,doua costume de baie si o rochie lunga de ocazie in caz de orice,pe care le inghesui intr-un ghiozdan mai maricel.Pantofi intr-un ghiozdan mai mic si astep ca toti cei din casa sa adoarma.Poate e doar o decizie de momnt,care imi va putea face rau mai tarziu,dar in momentul asta pentru mine nu mai conteaza nimic. Ma simt fugara si foarte rebela, e o senzatie atat de placuta. Imi las parul desfacut si scot capul pe geam pentru a lasa rucsacele pe balcon .
Intru in pat si ma invelesc, asteptand ca mama sa intre sa imi spuna noapte buna ca de obicei. Mii de ganduri imi invadeaza capul. O decizie de moment imi poate schimba viata definitiv si iremediabil. Dar totusi, poate noua viata va fi mai placuta decat cea pe care o inchei asta-seara.Plec impacata cu gandul ca incep o noua viata una mai buna poate. Mama intra inbracata intr-o pijama lunga cu parul sau negru prelins pe spate.
-Noapte buna, draga mea! Imi spune mama cu un zambet larg si blang pe chipul sau angelic.
O privesc cu niste ochi mari stand sa plang.
-Te iubesc , ii spun eu cu ochi scaldati in lacrimi.
Ne imbratisam ca pentru ultima data, pentru mine asa era, si mama iese cu pasi domoli din camera in care predomina rozul. Imi iau la revedere de la camera atat de plina de amintiri si de momente atat frumoase, dar si urate, deschizand geamul si pasind desculta pe asfalul rece. Poate fac greseala vieti mele,oare sa ma intorc si sa suport sa stau in umbra Myei? In interiorul meu se da o lupta crunta intre a ramane langa cea mai draga persoana,mama si sa plec pentru a lua viata in piept si a scapa de toate persoanele negative si viata mea.Intr-o clipa de revolta si rebeliune ,aleg plecarea catre o noua viata.Plec in fuga cat mai departe de casa pentru a nu ma razgandi acum pe moment.
Desculta, ma plimb rin parcu cu destinatia apartamentul Hinatei. Nu vreau sa profit de bunatatea ei , dar in seara asta nu am unde sa ma duc.Maine dimineata ma voi muta la scoala la care invata Hinata si Naruto.Ajung in fata blocului . Oare ar trebui sa ma intorc acum?Incep sa urc scarile blocului pana la apartamentul 76 de la etajul 11. O sa imi creasca barba pana ajung acolo. Urc..si urc..si urc pana ce ajung la apartamentul Hinatei.Ciocan in usa si o vad pe prietena mea iesind si privinduma mirata.
-Sakura, ce cauti aici la ora asta?
-Hinata....Am fugit de acasa..
Icep sa ii povestesc cum am ajuns sa iau hotararea asta.Incepe sa se crape de ziua.O las pe Hinata sa doarma si ies pe balcon privind la razele soarelui ce dezmortesc pamantul ingetat si intunecat. Nuante de mov,portocaliu si galben,pateaza cerul odinioara bleumarin. Astrul ceresc se ridica maestuos din munti. Este 6:30 ma duc sa imi fac toaleta de dimineata. Fac un dus matinal cu apa rece si ma duc sa ma scotocesc prin sertar. Imi scot o fusta de blugi cu vreo 3 degete sub fund si un maieu negru fara bretele prins in fata. Imi iau niste sandale negre, un colier discret albastru asortat cu cercei,bratarile si fusta.Am nevoie de o schimbare completa asa ca iau vopseaua de par neagra a Hinatei si imi vopsesc jumatatea de jos din parul meu lung si roz ca florile de cires, de arata ca si cum as avea extensi. Ma duc sa o trezesc pe Hinata pentru ca trebuie sa vina cu mine sa ma inscriu.Am avut o surpriza sa o vad pe amica mea deja imbracata asteptandu-ma la usa.Naruto vine sa ne ia pe mine si pe Hinata cu masina,se pare ca aflase ca Hinata este insrcinata si nu o mai lasa sa mearga pe jos.Ma priveste surprins spunandu-mi ca nu are drum spre scoala mea,dar Hinata il intrerupe incepand sa-i povesteasca ce s-a intamplat.Ajungem la scoala destul de devreme abia venise si directoarea.Merg impreuna cu prietena mea la dansa pentru a ma inscrie.
-Naruto,Naruto,Sakura va fi noua noastra colega de clasa !Incepe Hinata sa strige la Naruto
-Hinata,azi dupa ore vii cu mine sa imi caut casa?O intreb eu cu un glas dulce.
Aceasta imi raspunde afirmativ si toti ne luam de brat intrand in clasa.Scoala aceasta este o scoala luminoasa vopsita in nuante de crem cu o curte mare si frumoasa.Noi suntem in clasa a X|| -B a carei diriginte este un domn tanar ,foarte amuzant cu parul gri si o masca trasa pe fata lasand la iveala un ochi negru celalalt fiind acoperit.Naruto mi-a facut "initierea" in gasca lui formata din:Temari,TenTen,Ino,Neji,Shikamaru etc.In aceasta scoala ma simt atat de bine ,este o scoala calduroasa,primitoare in care toti stim ce e distractia fata de fosta mea scoala,o scoala rece ,plina de robotzi teleghidati.Orele au trecut forte repede,si a sosit vremea sa plec sa imi caut o casa...



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 09:42

Vad ca nu va prea place..si spun asta pentru ca spre deosebire de ficul meu altele sunt pline de commuri,si stiu ca multi spun acelasi lucru ca si mine.nu pun next pana nu o sa am mai multe commuri



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Cryssy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : La birou
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : OK

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 12:51

cum sa nu ne placa ficul tau este chear super are de toate asa ca sa nu iti mai vina idei de genu ca nu ne place
astept cu nerabdare next-ul
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 16:06

Ma bucur ca va place, dar am si eu o intrebare:cum pun imagini?De cand incerc sa pun cateva poze.. Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 359687



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 23:04

CAPITOLUL 6:partea 1
"O
femeie cu parul negru ca cele mai intunecate abisuri is deschide incet
ochi de smarald cautand cu privirea ceva..sau mai bine zis pe
cineva.Sentimentul ei de mama nu a inselat-o niciodata.Stia ca ceva nu e
in regula cu una din ficele ei .Era sase dimineata,soarele incerca sa
isi fac somnoros loc pe cerul azuriu. Femeia se ridica incet di patul
moale cu asternuturi multicolore uitanduse agale la ceas si deschizand
usa. Isi indrepta privirea catre sufrageria in care dormea fiica ei cea
mare.Femeia o privi bland cum doarme pe o parte cu mainile pe langa
corp. Isi intoarse ingrijorata privirea catre o camera din fundul
holului..Deschise usa incet apropiinduse de patul fetei simtindu-se din
ce in ce mai nelinistita.Sa se fi intamplat oare ceva cu Sakura?Da incet
patura pufoasa la o parte ramanand stupefiata.In patul rozaliu dormea
linistita..o perna?Femeia isi puse mainile la gura lacrimi amare
incepand sa curga pe chipul sau dulce.Cazuse in genunchi privind la
patul gol lacrimi neincetand sa curga.Und oare sa fie bombonica
ei?Lumina ei,alinarea ei..Sakura,fetita cu parul roz bombon si ochi ca
iarba proaspat taiata ce a fost mereu alaturi de ea,a ajutat-o ,a
sprijinit-o in tote momentele grele,i-a salvat viata.De ce ?De ce
ea?Atunc ganturile,i-au explodat ca o avalansa in minte.Din cauza
sotului sau.Femeia nu il mai iubea de cand il intalnise pe Jim.Unde esti
tu ,Sakura?"

Urc in masina lui Naruto.Avem foarte mult de mers pana sa gasim o casa la un pret bun pentru
ca,recunosc nu prea am bani.Hinata sta in fata,vorbind cu Naruto,iar eu
stau in spate privind pe geam cerul impanzit de nori negri.Se pare ca va
incepe din nou ploaia.Ma gandesc cu amuzament la reactia pe care a
avuto Tomas cand a realizat ca a ramas fara sac de box.Involuntar,o
lacrima puraimi apare pe obraji fierbinti,cazand,parca racindu-mi
sufletul.Ma gandesc la mama...Mi-o imaginez stand in genunchi langa
patul meu,plangand.Nu sunt mandra ca i-am facut asa ceva,dar alta
solutie nu mai exista.Ne oprim la un moment dat in fata unui bloc maricel.Dupa vreo doua ore de cautari,uzi si foarte infometati in care nu am gasit nimic,ne intoarcem dar blondul observa un zgarie nori neobservat pana acum de ei,in spatele blocului.Mergem acolo,nimic.Incep sa imi pierd speranta,poate ar trebui sa ma intorc ?Pe punctul de a iesi din bloc,lui Naruto ii vine o idee geniala.Ma ia de umar si ma inpinge inapoi in biroul administratorului.Icepe sa faca pe avocatul intrebandul pe barbat daca podul e liber.Batranul da afirmativ din cap destul de uimit exact ca si mine.Dar batranul ma avertizeaza ca podul e veci si sta sa cada.Dac stau sa ma gandesc mai bine,podul ar fi o idee buna de casa.Ii dau bani si urc in liftul proaspat amenajat.Ajung la ultimul etaj de acolo urcand o scar ingusta.Deschid usor usa din lemn vechi ce statea sa gada.Mi-am imaginat ca e rau,dar n-am crezut ca e atat de rau.Voi avea foarte mult de lucru.Mai am cativa bani asa ca mergem sa luam materialele necesare.Dupa vreo trei ore de cautat si amenajat,in sfarsit e gata.Imi iau toate bagajele de la Hinata si ma mut in noua mea casa.Stau in dormitor privind pe geam.Era o camera frumoasa cu pereti de jur imprejur din sticla oferindu-mi un peisaj mirific,parchetul de culoarea nisipului ud se potriveste perfect cu covorul negru pufos.Fotoliul moale siclam ce sratea la 50 de cm langa geam imi va fi ca un refugiu in momentele triste.Patl dublu cu asternuturi roz negru si alb si perne multe cu hello kitty.Ploua inca.Ma asez pe fotoliu privind pe gem.Abia acum imi dau seama cat de mult am gresit plecand, dar acum nu mai pot da inapoi..Prin peisajul innecat de ploaie singurul lucru ce se misca parea a fi o masina de fitze negra ,dar se opri si acceasta in fata blocului Hinatei.Ia stai unpic,in fata blocului Hinatei?Din masina vad un barbat cu un costum negru si un pistol in mana.Imposibil..e Tomas!M-arunc catre telefonul meu colorat si formez in mare graba numarul Hinatei.Aceasta raspunde plictisita de pe sala de asteptare a spitaluluii.Uf ce bine!Barbatul intra in masina si pleaca..Dar se pare ca bate cineva la usa.Imbracata in lenjerie intima rosie foarte hot deschid usa crezand ca e Hinata.Deschid usa de la i ntrare si nu stiu cum sa ma mai acopar cand ma trezesc cu Sasuke la usa.Il invit sa intre in casa eu mergand sa mi iau un halat rosu.








Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 07:05

Bună! am trecut şi eu pe aici :d
Păi draga mea ceea ce m-a ''iritat'' puţin a fost că ai dat aliniere la dreapta.Şi,e destul de naşpa să citeşti de la stânga la dreapta.. Pe viitor ar fi mult mai bine să scrii normal :d (sper că nu te-ai supărat,a fost doar o părere ).
În rest nu prea am ce comenta (bine că,nu e treaba mea :)) )
Dar..aştept nextul :)
Ja ne! hi!


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:21

Da pai am incercat sa pun alineate si dupa nu am mai putut sa il mut inapli



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 22:45

[img]http://www.hdipadwallpaper.com/pink-hair-girl-399/ [code] SAKURA

[img]http://evanescence-gothicanime.blogspot.com/2011/03/onorabili-cititori-ma-aplec-in-fata-d.html [code] HINATA prima imagine

[img]http://gaara-sama.blog.cz/0712/civil-modern-sasuke [code] SASUKE a 6a imagine

[img]http://www.dollwizard.com/forums/showthread.php?t=33189 [code] NARUTO


Yupii..Am gasit! Uite am pus si cateva poze cu personajele.In legatura cu Sakura..ce sa zic nu prea imi plac pozele cu ea ca in anime heh



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 23:06




Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 10:46

Pune continuarea!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 12:49

Deci, nu mi-a placut ca ai pus scrisul mare.
In rest mi se pare foarte OK. Ideea mi se pare destul de originala.
Astept NEXtul kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 9r4p45
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 23:03

CAPITOLUL 6: partea 2


Il privesc uimita pe brunet , poftindu-l sa se aseze pe canapeaua neagra de piele.Off,Naruto, cine te-a pus sa il inviti si pe Sasuke?Urc scarile si imi iau o pijama alba cu pantaloni scurti ,pe maiou fiind aplicat o dantela fina neagra.Cobor scarile acaparand privirile brunetului.Soneria il trezeste la realitate indreptandu-se spre usa la care se afla Hinata de mana cu Naruto. Aruncam cateva perne pe jos si mie imi trazni o idee geniala.Pentru a ne cunoaste mai bine va trebui sa spunem cel mai ascuns secret al nostru si sa povestim cea mai pripita decfizie luata vreodata.Ordinea este este :Hinata,eu ,Naruto si Sasuke
-Cel mai mare secret pot sune ca este faptul ca sunt insarcinata,spune bruneta cu drag mangaindu-si pantecele spre uimirea lui Sasuke.Cea mai pripita decizie...relatia cu Naruto,adauga aceasta privindu-l ironica pe blond.
Dupa cateva glume la adresa lui Naruto a venit si randul meu
-Am avut un copil ce a murit la 14 ani ai mei ,secretul si decizia:momentul cand am fugit de acasa.Spun eu oftand adanc cu privirea indreptata spre pamant.In tim ce imi aduceam aminte momentul cand am pierdut copilul,simt o mana puternica ce mi se trece dupa gat.Ridic privirea si spre surprinderea mea brunetul ma privea cu compasiune parca intelegand cum e sa pierzi un copil.
-Cel mai mare secret al meu e ca sun un barbat-femeie!Glumesc,eu nu am secrete.Decizi pripite..am luat prea multe sa le pot enumera.
La spusele lui Naruto toti izbucnim in ras. Imi place de Naruto,e genl de prieten ideal,dar nu l-as vedea alaturi de mine pentru eternitate.El si Hin se completeaza.Formeaza cuplul perfect.Ma trezesc din visare privindul binevoitor pe brunet care ofteaza.
-Cel mai mare secret,nestiut decat de mine,pe care v-as ruga sa nu-l dezvaluiti nimanui.Ce spun acum aici va ramane ,nu?Toti dam afirmativ din cap in semn ca isi poate continua ideea
-Acum 3 ani aveam o iubita..Mona.Era o fata foarte frumoasa cu parul scurt verde inchis spre turcoaz si ochi de aceeasi culoare venita din Anglia.Atunci am avut prima experienta ..deaia.Cand Mona a ramas insarcinata am fost foarte bucurosi,desi stiam ca suntem tineri.Ce n-am stiut era ca Mona era bolnava,o boala ce nui permitea sa aiba copii.Pe masa de operatie,Mona si-a dat sufletul nascandu-l pe Matsaru,fiul meu.La un an dupa ce s-a nascut baiatul meu a murit rapus de un virus rar.Iar cea mai pripita decizie cred ca a fost acea de a pastra copilul.Spuse acesta oftand adanc,privindu-ma pierdut
Printr-un gest de care sunt inca surprinsa ma apropii de el si il iau in brate spunandui ca stiu cum se simte.
Pentru a uita de tot acest moment trist ,eu ma apuc sa scotocesc spre uimirea tuturor prin raftul meu cu muzica.Caut 4 melodi.Una hip -hop,una rock`n roll ,una de vals si una de dans la bara.Pe prima melodie vom dansa eu cu Hinata si Naruto cu Sasuke,pe a doua eu cu Naruto si Hin cu Sasuke,iar pe a treia eu cu Sasuke si Naruto cu Hin. Va imaginati ca nu vreau sa dansez vals cu Sasuke ,dar le trebuie si lui Naruto si Hinatei momentele lor de cuplu.La ultima melodie,bruneta nu va dansa pentru ca vom face striptease si de cand a ramas isarcinata a devenit pudica.La pima melodie eu si Hin am facut miscari hip-hop,iar eu m-am dat peste cap.Baieti au fost mai ceva ca noi .Au facut ceasul pe podea ,roata,au facut flicul,mai aveau decat sa se invarta pe cap. La urmatoarea melodie eu cu Naru mai aveam putin si rupeam podeau,a fost asa amuzant.Dar acum,la vals il vad pe Sasuke cum se apropie de mine,ma apuca de talie,iar eu il privesc emotionanta.Este cu un cap mai inalt ca mine ,iar parul lui negru ca abanosul cade delicat pe chipul meu alb.In timp ce il privesc ,imagini din momentul in care l-am intalnit,si felul in care il uram mi se deruleaza in minte.Acum parca il vad ca pe cu totul alt om.E schimbat,mai ales acum dupa ce i-am aflat povestea.Melodia e atat de frumoasa si pasi nostri o completeaza perfect.E ceva nou,ma simt de parca as zbura ,nimic nu mai conteaza in jurul meu.Acum imi aduc aminte de fostul meu iubit ,Eric.Asa m-am simtit si cand am fost intrebata de el daca vrea sa fim impreuna. Melodia se incheie iare eu raman in bratele brunetului privindul.Hin se uita la noi cu mainile impreunate la piept,vizibil emotionata.Naruto scoate un "UUU"foarte ironic ,iar eu si Sasuke ne dram drumul uitandune foarte nervosi la blondul ce ne priveste speriat. Hinata rade ,vizibil amuzata de situatie.Ne oprim,iar eu pornesc melodia incepand sa dansez lasciv,spre deliciul baietilor. Miscarile facute pe canape au pus capac la tot baieti nemaiavand puterea necesara sa danseze. Ne punem o patura pe jos cu multe perne si luam 4 paturi pentru fiecare,stingand lumina si incepand sa spunem povesti de groaza. La un momendat ,la una din povestile blodului,fara sa-mi dau seama,ma cuibaresc la pieptul bine lucrat al lui Sasuke.Naruto,dandu-si seama ca daca s-ar opri eu m-as ridica ,continua povestea iar brunetulisi pune bratul pe spatelemeu si adormim asa..


[img]http://www.hdipadwallpaper.com/green-hair-girl-253/ Mona,iubita lui Sasuke

[img]http://www.pimpmyspace.org/comments/code/160726/ Matsaru,fiul lui Sasuke

[img]http://ladyclub.md/articole/show/fashion-style/1065/pijama-sexy-sau-casual Pijamaua trendy,a Sakurei(a 6a pijama)

[img]http://www.magazinmobila.com/mobila-la-comanda/64-model-living-la-comanda-.html Livingul Sakurei



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 23:08

Stiu ca e cam grabita actiunea,da o sa vedeti mai tarziu ca asa si trebuia.. Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 384738



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 23:35

mno ai pus nextull......frumos ce sa spun dar mai vreaaaaaau...por la scris in continuare


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:04

Bn uite ca am pus si next mai devreme ..ce sa fac,inspiratia asta Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 384738

CAPITOLUL 7


Razele dimineti de proaspata vara intra prin ferestrele mari,intentionat lasate deschise,incalzindu-mi chipul acoperit de suvitele lungi ,rozali.Un brat puternic ma tinea strans aproape de el,si simteam cum cineva ma priveste cu niste ochi calzi.Imi e atat de frica sa deschid ochi,sa aterizez cu picioarele pe pamant,sa ies din lumea mea,lumea viselor,a tuturor placerilor,lumea unde eram eu asa cum sunt,intr-un cuvant lumea mea.Deschid incet ochi lasand la vedere doua smaralde de un verde ciudat,mult prea intens.Privesc prin camera observand cu stupoare ca nu se afla nimeni in aproprierea mea.Nici urma de Hinata sau de Naruto.Ridic somnoros privirea,si spre surprinderea mea baiatul cu parul de abanos si ochii de smoala ma privea linistit,din privirea lui reiesind nostalgia.Ma ridic in capul oaselor intrebandul cu un glas bland unde sunt ceilalti.Acesta imi raspunde linistit ca s-au dus sa se pregateasca pentru plecarea la mall.Ia stai,la mall?Fara mine?Ma ridic in viteza din bratele lui in care nu pot sa cred ca am stat si intru val-varte in baie pentru un dus.Intru in cada mea alba,cu fata spre geamurile imense ce imi ofereau o priveliste extraordinara.Ma joc cu spuma alba,atat de pufoasa suflando si aruncando atat de departe.Este atat de liniste.Usa se deschide rapid,in pragul acesteia stand brunetul convins ca in baie nu se afla nimeni.Scot un strigat ca din gura de sarpe facandu-l pe acesta sa iasa val-vartej din baia in care predomina albul.Ma ridic din cada plina de spuma stergandu-ma si plecand spre camera mea pentru a ma imbraca.Nu puteam sa ii las singuri pe Naruto si pe Hina la mall.Deschid in mare graba sifonierul de unde scot o bluza neagra cazuta pe un umar,niste blugi semiscurti negri si niste sandale cu barete mei groase.Ma machiez unpic si il vad pe brunetel cum ma asteapta la usa cu cheile de la masina in mana.Il privesc surprinsa dar cobaor scarile ajungand langa el.Coboram in viteza scarile ajungand in fata blocului unde ne astepta un BMW M6 cu portiere.Se vede cu ochiul liber ca Sasuke are o situatie materiala foarte buna.Intru in masina pe locul din fata privind catre cerul ce incepe sa planga.Mergand spre mallvad undeva pe marginea drumului doi catelusi uzi si parand destul de infometati.Sasuke opreste masina,iar eu ma duc sa iau cei doi caini ce pareau a fi rasa samoyed.In loc sa mai mergem dupa cei doi la mall ne indreptam inapoi spre casa mea cu cei doi catelusi.Ii iau in brate,iar brunetul il suna pe Naruto ce era cu Hinata la primul control medical asistat de Naruto.Se auzea din glasul lui ca era foarte emotionat.Rasuflu usurata fericita ca nu au plecat fara mine la mall.Se pare ca cei 2 catei sunt fata si baiat.In timp ce merg sus sa spal perechea aud cum usa de la intrare se tranteste.Se pare ca Sasuke a plecat.Ii scot din cada privindu cu mult drag cele 2 fiinte neajutorate.Sunt atat de frumosi!Blana lor alba,pufoasa,putin uda ce mirosea a proaspat spalat.Ochi lor negri ma privesc duios parca multumindu-mi.Ma uit la cei doi simtind un sentiment de protectie ,pe care nu il mai simtisem pana acum decat pentru copilul meu mort.Ii duc pe cei doi catelusi in camera mea urcandu-i in pat .Ma asez lang ei luandu-i la pieptul meu si pivindu-i cu drag.Pe catelusa o va chema Chelsea,iar pe catelus il va chema Change(schimbare).Imi aduc aminte de ceva..dar e ceva ce nu pare a fi o amintire.E ceva ce nu mi sa intamplat pana acum.Vad doi copii ,mai bine spus doi bebelusi.Fata si baiat.Sunt unul brunet si unul cu parul roz cu ochi inchisi.Deschid speriata ochi privind pe geam.Ce sa fi fost?Sunt trezita din visarea mea de catre Hinata ce intra pe usa fara sa ciocane.Se indreapta surprinsa spre cei doi catelusi,iar eu ii acopar cu o mana.
-Sssst..dorm.
Ma ia de mana si ma taraste entuziasmmata dupa eain sufraerie
-Sakura!Spune aceasta zambind cu lacrimi in ochi.Am un baietel!
Zambesc privindumi prietena cat de fericita este.Ma bucur pentru ea.Dintr-o data imi atintesc privirea spre pamant.Imi aduc aminte de acea premonitie,ca altfel nu ii pot spune.Vazandu-ma asa ma ia in brate si ma indeamna sa ii povestesc.Dupa mica mea istorisire ,aceasta ma priveste socata si nemaistiind ce sa spuna imi aduce aminte ca maine avem admiterea la facultate.Admiterea?!Da eu nu am invatat nimic!

P.S:stiu ca nu e prea reusit dar nah..

[img]http://www.practicmagazin.ro/imagini-Amenajari+Baie-Baie+moderna-f27.html baia Sakurei

[img]http://www.misspretty.ro/produs.php?c=2&sc=9&p=63 bluza Sakurei

[img]http://www.haineieftineonline.ro/Haine-dama-Second-Hand+Pantaloni-scurti+Blugi-scurti-dama+BDS1.html pantaloni Sakurei

[img]http://trendzone.ro/pe-stoc-sandale-negre-cu-toc-nr-37-i476086 sandalele Sakurei

[img]http://www.autoghid.ro/masini/articole-despre-masini|detalii/articleID_2560/BMW-M6-cu-portiere-aripi-de-pescarus.html masina lui Sasuke

[img]http://www.listadeanunturi.ro/adpage.php?ad=17379 catelusii Chelsea si Change



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 21:13

Dupa o foarte lunga perioada in care nu am mai postat nimic(ocupata cu celalalt fic..) m-am hotarat sa grabesc putin actiunea.. Va suparati daca e povestit dupa 2 luni?

CAPITOLUL 8

~
Dupa 2 luni~

Stau pe balcon privind la valurile inspumate ale unei mari involburate ce se izbeau puternic de tarmul cu un nisip auriu, scaldat in lumina rosiatica a unui soare de vara. Dupa admitere, eu, Naruto, Hinata si Sasuke am plecat la mare. Eu, Naruto si Hin am plecat la munca ca de...iar cu brunetul ne-am intalnit aici, el venise in vacanta cu una din c*****e lui. Da stiu, poate sunt cam rea, dar nu il mai suport dupa ce mi-a facut.
~FlashBack~
Ma indrept grabita catre "apartamentul" meu unde eram anuntata ca primesc o surpriza din partea brunetului. Mai nou eram, surprinzator, impreuna. Deschid grabita usa de la intrare ramanand cu privirea atintita spre brunet. Acesta nu ma observase, mangaia peste tot o parasuta de pe centura ce statea calare pe el, dezbracata. Inclestez pumnii, apropriinduma incet de cei doi, orbita de furie inclestandu-mi mana in parul brunet, scurt al fufei. Cred ca ii plac prean mult fetele cu parul scurt, zau asa! O iau de par incepand sa o imping afara dezbracata, asa cum era. Dupa ce acea "pitzi" ramase in funduletul gol pe strada, ma aproprii de brunet vorbindui in batjocura
-Vai, dragul meu, cum ai putut sa nu ma chemi mai devreme?!
Acesta se uita speriat la mine, in tot acest timp se pare ca invatase de ce sunt in stare. Il iau la palme, ii dau suturi, sa se invete minte nemernicul ce pateste daca ma insala. Mai vrei, Sasuke?! Il las in poponetul gol in mijlocul sufrageriei si incep sa ii arunc lucrurile pe geamul larg deschis, acestea plutind prin ploaia ce imi spala amintirile...
~End FlashBack~

De atunci nu i-am mai crezut minciunile, nu am mai vorbit cu el cum vorbeam innainte. Nici Naruto nu prea mai vorbea cu el pana cand ne-am intalnit la mare, in fine ,ce a fost, a fost.

Azi este sambata, deci avem liber sa stau in fata micutei case de piatra de pe plaja in care locuiesc eu, Naruto si Hin care e insarcinata in trei luni . E de vis. Eu lucrez ca dansatoare , Blondul ca barman si Hin ca ospatarita intr-un club renumit . Este atat de usoara viata aici, fara teme sau stresul vieti din marele oras. Ador sa stau in dormitorul meu in care predomina culoarea ciocolatei, in momentul asta nu regret ca am fugit de acasa cu scopul inceperii unei noi vietii.

Ma schimb intr-un costum de baie turcoaz cu flori negre, extrem de sexy si ies pe terasa spre a ma praji la soare. Astazi e ziua mea ,dar nimeni nu are voie sa imi aduca vreun cadou pana maine la petrecerea de la piscina..


http://www.animekida.com/apps/forums/topics/show/4949074-perfect-hair-forever- A 6 a poza , panarama

http://www.adria24.ro/casa-de-vacanta-vrbnik-kvarner-3916/ Casa de pe plaja

http://www.mobila-decor.ro/dormitoare_Phoenix.html Dormitorul Sakurei

http://www.consumatorul.com/costume-de-baie-pentru-8-martie/ Costumul ei de baie


E oribil stiu..
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 359687 Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 896861






Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 14:48

Imi place mult! Cand pui nextu? Ca mor! :><:


Ciao hi!
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 00:22


CAPITOLUL 9

Ma ridic incet din patul mare, frumos cu asternuturi albe, privind pe geam.Astazi e ziua mea! Voi petrece aceasta minunata zi de 27 august impreuna cu Hin, cu Naruto si cu Sasuke, si probabil cu acea c***a a lui. Este deja ora 4 ,ar trebui sa ma pregatesc, doar odata implinesc 18 ani, nu? Imi scot din sifonier o rochie de plaja alba, asortata cu niste sandale albe cu toc, pe dedesupt un costum de baie alb fara bretele. Arat fabulos! Ies din casa si ma indrept catre plaja unde cred ca prietenii mei mi- au pregatit o surpriza.
E atat de frumos! Prietenii mei au pregatit totul ecelent.Hin este inbracata intr-o rochie alba cu modele roz, in picioare avand niste slapi de plaja. Naruto are pe el niste bermude de lugi dechise la culoare ce seamana cu ale lui Sasuke,numai ca ale lui sunt mai inchise la culoare. Ce sa mai zic de acea c***a? Arata exact ca o prostituata pe plaja de la nudisti, imbracata intr-un costum de baie de un galben oribil, facut din plasa, de cred ca nici daca se straduia nu venea mai dezbracata.Dar ,pana la urma,e aniversarea mea ,de ce sa nu ma bucur de ea?
Imi pun un pahar de sampanie si incep sa beau, si beau, si beau....Da parca peisaju incepe sa se invarte.Abia mai stau in picioare,dar vad prin ceata pe cineva da e ccam greu de vazut cine e, acum fie ce-o fi..

Auu.. capul meu! Ma doare ingrozitor! Naruto, fieti bautura sa-ti fie. E si cam frig.. cred ca am adormit pe plaja. Intorc capul pe care il simteam atat de greu.Nu se poate!Sasuke doarme langa mine,dezbracat. Ce s-s intamplat aseara?Imi iau repede hainele si alerg spre casa.Am avut grija sa asez parasuta langa el, nu va stii niciodata ce s-a intamplat aseara.Dar ce s-a intamplat?Nun pot sa cred ca l-am lasat sa ma atinga ,dapai ca acum m-am culcat cu el,dezgustator!Daca afla, va avea motiv sa ma batjocoreasca toata viata.

Hinata statea pe terasa in pijamaua ei albastra cu ursuleti, band un ceai cald.
-Saku, te-ai hotarat si tu sa vii in sfarsit?
Ma apropii d ebruneta ce imi zambea smechereste.Eu ma incrunt dintr-o data privind-o serios.
-Hinata ce s-a intamplat?Spun eu cat se poate de serios.


http://www.envy.ro/moda/Rochii/Rochii-casual/Rochie-de-plaja-7941 Rochia Sakurei

http://www.shopmania.ro/incaltaminte-pentru-femei/p-sandale-tamaris-cu-toc-lamelat-14717125 sandalele ei

http://www.semaforul.ro/fashion_produs/costum-de-baie-alb-fara-bretele~480~12~4~9 costumul ei de baie




Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 15:09

My God! Ce idei geniale ai! in love Imi place mult. Spune-mi pe rog c-o sa pui next-ul curand. Nu ne fa sa asteptam! crying Te pup! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 15:50

Saku s-a culcat cu Sasuke?vreau sa vad ce se intampla in continuare.next!


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 18:32

Ce capitol frumos...!!! Plin de surprize, ma captivezi cu descrierea ta.
Abia astept sa pui nextul si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 23:44

Ma bucur ca va place

CAPITOLUL 10

Hinata ma priveste din ce in ce mai serioasa, urmand sa imi povesteasca cu lux de amanunte ce s-a intamplat, ea fiind singura care nu s-a imbatat. De la ea aflu ca parasuta a fost beata cirita, de credea ca va trebui sa cheme salvarea fiindca lesinase in apa. De mine si de Sasuke, mai bine nu mai zic..Ma uit in ochii ei de o culoare ce semana cu un indigo foarte deschis, intreband-o din priviri daca vorbeste serios, pana cand aud niste pasi pe scari. Nu ma pot abtine si bufnesc in ras cand il vad pe Naruto cu pantaloni Hinatei roz cu inimioare ce ii vin scurti si il fac sa para un copil mai mare imbracat cu pantalonii unei papusi. Cu o mana se scarpina in cap ,iar cu cealalta incerca sa isi ridice pantalonii. Avea un singur papuc in picior ce ii venea pe jumatate, de mai avea putin si cadea pe scari. Ce prostanac!

Vom ramane aici.Eu voi merge la drept, Hin la pedagogie, iar Naruto la relatii internationale. De Sasuke ce pot sa spun? El va merge in Tokyo la cea mai vestita universitate din Japonia. In satul unde stateam noi nu exisa facultati, asa ca baietelul Hinatei se va naste aici pe aceasta insula din aproprierea Japoniei numita Taiwan.

~Dupa 1 luna~
Ma ridic incet din patul moale, pregatita pentru prima zi la drept. Mama ,ce bine suna! Da parca ma simt cam rau, poate de emotii.Incep sa fug spre baie sa dau afara tot ce am mancat aseara. Ce se intampla oare cu mine? Imi e si cam foame...de cateva zile mananc ca un porc.Trebuie sa incep sa merg la sala.Imi scot o rochie scurta de blugi si ma incalt cu niste cizme de vara violet din piele intoarsa, apoi indes tot ce acveam nevie si cobor scarile.

Acolo se afau Hinata si Naruto pregatind micul dejun. MmM..si ce bine miroase,mi-e o foame de lup. Ma asez la masa in fata bolului cu cereale infulecand tot ce era acolo.Trebuie sa merg neaparat la medic dupa ore.


http://www.envy.ro/moda/Incaltaminte/Ghete-si-cizme/Cizme-de-vara-mov-8551 Cizmele Sakurei

http://www.escapestarjeans.ro/rochie-r11/ Rochia ei

http://www.perfectlady.ro/?comp=oferta&firma=241&oferta=580 geanta Sakurei

http://www.kudika.ro/articol/condo~home-deco/1052/slideshow/18/COUNTRY.html Bucataria

Pun mai multe poze ca sa nu ma mai chinui in alte capitole

http://www.1001case.ro/galerie-foto/Amenajari-living-Livinguri-diverse-Livinguri-diverse-17-i807 Livingul

http://condo.kudika.ro/articol/condo~home-deco/1177/slideshow/galerie-foto-10-dormitoare-moderne.html Dormitorul Sakurei

http://www.egirl.ro/forum/topic_699.html Dormitorul Hinatei si al lui Naruto

http://beyaas.blogspot.com/2010/08/idei-de-decor-in-baie-cele-mai-moderne.html Baia a-5-a poza



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 15:05

Scurt, scurt... De ce e scurt?!
Ok, gata. lough Imi place capitolul, e chiar reusit. Mai ales descrierea, dar cred ca te-ai saturat de mine, nu?
Astept nextul mai lung si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 16:30

E insarcinata sigur! Firar! Te rog sa-mi spui ca Sasuke s-a despartit de acea...domnisoara happy2
Sa aduci next-ul ca-mi place mult!
Te pup! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
♥ LiLi ♥
Academy Student
Academy Student
♥ LiLi ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in ur minds
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Inoooot
Stare de spirit Stare de spirit : single and ready to mingle

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 17:10

Imi place mult ficul tau! NEXTU!!!! happy2


You Colored My Life!



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 20090831fkqcp1td
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate(sasusaku+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-