Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate(sasusaku+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:31

Ma bucur ca va place, si tin sa precizez ca nu m-am saturat de NIMENI

CAPITOLUL 11

Plec cu Naruto si Hin la facultate. Wow, sunt studenta! Imi pare rau ca nu suntem toti la aceeasi facultate, dar partea buna e ca cele trei facultati sunt una langa alta. Ies din masina privind la cladirea mare, foarte moderna, cu pereti din geamuri si clase in care fiecare aveam cate un leptop. Cum oi fi facut sa intru la asemenea facultate? In fine, orele trec destul de repede. Pofesorii sunt simpatici.

I-am povestit prietenei mele tot ce s-a intamplat, iar aceasta vad ca tot insista sa merg cu ea la un control, cu ocazia asta isi mai "verifica" baietelul daca e cuminte. Se vede pe chipul ei ca este fericita, mai ales acum ca micutul din pantecele sale a inceput sa se miste. Nu stiu de ce insista atat, este imposibil sa fiu insarcinata, nu? Si daca as fi insarcinata, cred ca as pastra copilul. Pana la urma ce vina ar avea el? De ce ar trebui sa plateasca el pentru greselile mele si ale lui Sasuke, care sunt muulte. Oricum, Sasuke a plecat si nu se va mai intoarce. Ei, lasa-l sa plece cu panarama lui la Tokyo ,nu mai vreau sa-i vad mutra de papusel dulce, poate prea dulce, de cred ca dau in diabet.

Ma intind pe masa unde urmeaza sa fiu examinata. Incep sa am din ce in ce mai mari emotii. Daca sunt insarcinata? Cum voi creste singura acel copil? Pe Sasuke nici nu cred ca l-ar interesa. Bine, acum chiar am emotii. Stau ca fraiera si astept pe coridor rezultatele. Sper sa nu fiu insarcinata. Se aude usa. Il vad pe doctor cum sta la usa intr-un halalt alb .
-Felicitari! Sunteti insarcinata cu gemeni.
CU GEMENI?! Sasuke, te omor. Si eu care l-am crezut baiat bun. Numai copii stie sa faca. MI-a stricat viata. Cum o sa cresc eu doi copii? Eu, care abia ma cresc pe mine. Si nici nu am pe nimeni sa ma ajute..Hinata e norocoasa, ea il are pe Naruto. Dar eu? Eu nu am pe nimeni...Cu studiile mele cum ramane? Cum o sa merg eu la facultate cu burta la gura. E atat de nedrept. In timp ce eu stau si imi fac griji, el se primba prin cluburi exclusiviste cu aceea sa nu mai zic cum.

Naruto ne astepta pe mine si pe Hin in masina.Nu stiu cum sa le spun, au si ei problemele lor,doar nu o sa-si bata capul si cu ale mele.
-Cum e Sakura? Esti insarcinata?
-Hinata....da,sunt insarcinata, si culmea cu gemeni..
Spun eu lasand lacrimile sa curga in voie. Cei doi se uita mirati , Naruto dand semne de nervozitate. Imi si imaginez ce gandeste el acum despre prietenul sau cel mai bun. Ce ma fac eu acum cu cei doi copii..

P.S Daca primesc un comm pana la ora 00 pun next in noaptea asta








Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
IO@n@
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul..
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 22:19

WoW.. E absolut superb! Il ador ! Pune Next repede,repejor, ca de nu vin la tine si te pap in somn Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 78717
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 22:23

Imi place mult...vaii sa vezi ce-i fac lui Sasuke daca isi abandoneaza familia.
Pune`te pe tastat si adu repejor next ca daca nu, te pap cu fulgi cu tot.
Te pupacesc doolce kiss a hug


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 23:26

daca Sasuke refuza sa-si recunoasca copii il fac praf.next plzzzzzzzzz


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 23:34

Haide mai repede ca m-ai pus pe jar! Puteam sa jur ca era insarcinata. Te rog sa nu-mi spui ca o sa creasca copii singura! Te rog ca Sasuke sa afle! Te pup! kiss
P.S.: Pune next-ul mai repede ca nu stiu cat mai stau la pc si o sa am cosmaruri daca nu vad ce se intampla. Vrei sa am cosmaruri? angry kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 00:37

Stiti, nu vreau sa para ce eu pun next, doar asa, de plictiseala.Dar maine nu mai pot sa pun Next asa ca il pun si pe 12 tot azi.

CAPITOLUL 12

~Dupa 3 luni~

Ma ridic incet din patul de langa fereastra privind in gol...Totul e atat de frumos. Prima zapada a cazut aseara pe micuta insulita pe care locuim. Merg agale ,cam asa ca rata, coborand scarile catre bucatarie unde se afla Naruto ce parea destul de intepat vorbind la telefon, si Hinata care e insarcinata in sapte luni. Si eu arat cam asa ca Hinata, numai ca eu sunt insarcinata in patru luni. Il vad pe Naruto cum pune telefonul jos, parand destul de enervat.
-Sakura, vine Sasuke... Spune blondul destul de nervos analizandu-ma din cap pana in picioare.
Il privesc ca traznita. De ce tocmai acum..De ce ? Ce ii voi spune cand ma va vedea asa, adevarul in nicun caz. Cum ar fi sa ii spun" Sasuke, sunt insarcinata cu copii tai" pai cred ca ar face stop cardiac. Dar ce as putea sa ii spun? Colac peste pupaza, a insistata sa merg eu sa il iau de la aeroport. Ce ma fac? Sper macar sa nu mai fie atat de arogant.

Urc scarile si ma imbrac cu niste blugi albi si un tricou alb larg cu modele negre. Se vedea de la o posta ca sunt insarcinata. Am emotii, am emotii si nu stiu de ce. Pur si simplu, daca ma va intreba,nu ii raspund. E o tara libera,nu sunt obligata sa ii raspund ,nu? Desi sunt insarcinata, nimeni nu ma respinge, nimeni nu ma trateaza cu indiferenta doar pentru ca sunt insarcinata. Eram o fata de 18 ani ca oricare alta, in afara faptului ca peste cateva luni voi fi o fata de 18 ani cu doi copii.

Am ajuns la aeroport unde il vad pe brunet de mana cu o femeie. E imbracat cu niste blugi bleumarin cu doua buzunare mari si un tricou gri peste tricou o camasa in carouri. Arata superb! Sakura,la ce te gandesti? Femeia de langa el e imbracata intr-o fusta scurta cu un deget sub fund neagra si un tricou mulat gri. E destul de frumusica cu parul scurt un roz spre roscat si ochii de aceeasi culoare. Ma aproprii cu pasi marunti de cei doi incercand sa scot un zambet fals. Sasuke ma priveste uimit,ochii lui ramanand atintiti catre burtica mea.
-Sakura, sotia mea Kirka.
O privesc traznita. Sotie? Acum chiar ca nu mai am vreo sansa sa ii spun de cei doi copii din pantecel mele.
-Ce s-a intamplat cu tine parca esti..
-Insarcinata?I-o tai eu repede. Da, sunt insarcinata.
Ma intreb cum de nu a intrebat cine e tatal. Fac cunostinta cu Kirka ,mi se pare o fata destul de draguta dar... cred ca prea draguta pentru papusel.

Naruto o priveste din cap pana in picioare pe sotia lui Sasuke, apoi privindu-ma pe mine. Naruto e un prieten adevarat. Eu, Naruto si Hin suntem cei mai buni prieteni inca de la gradinita. Cand sufera unul , suferim toti. Dar sa revenim. Toata seara i-am privit dezgustati pe Sasuke si Kirka cum se sarutau parca vrand sa ne fca in ciuda. N-o invinovatesc pe sotia lui Sasuke. El e otrava. Acum stiu de ce niciodata nu l-am suportat pe brunetul ce imi provoaca greata. Kirka , Sasuke si Naruto stateau fiecare pe cate un fotoliu, iar eu cu Hin stam intinse pe canapea fiindca suntem cam obosite. Inchid ochii atingandu-mi burtica in care se aflau copii mei.Dar dintr-o data parca simt ceva miscand in pantecele mele. Tresar zgomotos facandu-i pe toti sa ma priveasca uimiti. Un zambet larg imi apare pe chip. Acum stiu ca e intradevar ceva acolo, ca am pentru ce lupta incontinuare, ca e cineva alaturi de mine. Singurul cadou pe care mil pot dorii de Craciun e ca cei doi copii ai mei sa fie sanatosi ,nu mai vreau nimic pentru mine. Cred ca acum incep si eu sa simt ce inseamna cu adevarat sa fii mama. E un sentiment minunat!

Wow, ce lung mi-a iesit!


http://www.wolfhurricane.com/2008/05/29/my-top-20-anime-girls-10-1/ Kirka ultima poza

http://www.haine-gravide.com/jeans-cu-talie-larga-pentru-gravide/ Blugi Sakurei

http://1.bp.blogspot.com/_5uQKxrDCGQI/TB4C29sJ06I/AAAAAAAAASk/fQw4mrzN_Ec/s1600/13703304-4.jpg Tricoul Sakurei

http://www.shopspot.ro/Haine-Barbati/Tricou%20dama%20VERO%20MODA%20gri~696611.html Tricoul Kirkei

http://www.okazii.ro/catalog/42129061/fusta-scurta-neagra-ideala-club.html#galerie Furta Kirkei

http://www.shop-me.ro/produs-Blugi-Dark-Barbati_142.htm Blugii lui Sasuke

http://www.imbraca-te.ro/tricou-barbati-angelol-urban-streetgri-pi-254.html Tricoul lui Sasuke

http://www.imbracaminte-online.com/camasa-cambrata-in-carouri-pentru-barbati/ Camasa ce o avea peste tricou



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 00:48

Nu-mi vine sa cred! Cata nesimtire la brunet! nervi!
Te rog dulce ca o savarina fa ceva ca brunetul sa alfe de copiii lui! Te rog eu frumos!
Daca nu faci asta pentru mine sad atunci ma supar pe tn sad
Te pup dulce de tot! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 15:34

Mentionez ca eu ma voi tot grabi cu trecerea timpului pentru ca in unele perioade chiar nu am ce povesti


CAPITOLUL 13



Deschid ochii incet, privind pe geamul inghetat ce imi ofera o priveliste parca scoasa din basme. Este o dimineata linistita, in aer plutind mirosul cald de mancare, o dimineata demna de o asemenea zi. Este ajunul Craciunului! Pregatirile sunt in toi .Eu cu Hinata vom gati, baietii vor cumpara ingrediente si vor aduce bradul. Kirka nu e momentan in program, e rezerva. E primul Craciun petrecut departe de familia mea, dar de asemenea e primul Craciun petrecut impreuna cu prietenii mei. Acum realizec ca imi e dor, imi e dor de mama ce imi facea intodeauna un tort de mere delicios, imi e dor de Mya ce radea mereu de mine, imi e dor sa fiu mereu certata de Craciun cu sora mea vitrega.Dar ce ma doare cel mai tare e faptul ca mama nu isi va vedea niciodata nepotii. Viata mea s-a schimbat mult decand am plecat. Nu mai sunt aceea persoana copilaroasa ce depindea mereu de sprijinul familiei , acum sunt o noua Sakura, mai matura si mai responsabila, pentru ca viata m-a invatat sa am singura grija de mine si, in viitor si de copii mei. O vad pe mama, stand langa mine, privindu-ma cu acei ochii blajini de un albastru ca cerul. Mereu stia ce e mai bun pentru mine, mereu stia sa ma linisteasca cand imi era mai greu.. Dar acum? Acum cand am cea mai mare nevoie de un sfat de mama, acum cand am nevoie de ea sa ma sprijine, sa imi spuna ca totul va fi bine. Acum cine sa fie langa mine sa imi panseze sufletul ranit?

Cobor incet scarile ,inca imbracata in pijamaluta mea preferata. Jos se aflau deja Hinata si Naruto punand la punct pregatirile . Scot un "Neatza" scurt si somnoros indreptandu-ma spre baie. In graba mea colosala, aud gemete venind dinspre camera celor doi soti. Pacatosi! In ajun de Craciun ei isi sa isi satisfac placerile trupesti. Ma opresc si mai ascult putin conversatia lor, ramanand socata la toate cele auzite. Pana la urma scot telefonul si inregistrez tot ,ca sa nu aiba nimeni motiv sa ma faca nebuna.
-Ah, Sasuke, ai vazut ce parasute zac in casa asta? Aia Hinata mai e cum mai e ca macar stie cine e tatal copilului, da aia, Sakura parca din cate am inteles are gemeni si nici macar nu stie cu cine i-a facut..
-Sakura a fost dintodeauna parasuta, p-asta s-o sti de la mine.
Parasuta ai? Mama, ce i-as zice vreo doua acum... Parasut e "draguta" ta sotie , nu eu! Pai il dau afara in suturi din casa. Am fost buna cat am fost impreuna cu el, atunci eram "ingeras", iar acum ma face parasuta. Afemeiatul d******i ! Bine, ar trebui sa ma calmez, nu de alta, da sa nu le fac rau copilasilor.

Ma indrept nervoasa catre Naruto si Hinata incepand sa le povestesc "discutia" celor doi.Naruto parca fierbe de nervi.
Dar dintr-o data, ce sa vezi? Cei doi maimutoi ies din camera numai cu halatele pe ei, zambind si sarutandu-se satisfacuti. Kirka imi arunca o privire fugara, o privire ce trebuie sa exprime superioritate. Ma uit la ea rautacios, scotandu-i limba, dar nu numai Kirka observa asta, ci si dragutul de Sasuke , acesta indreptanduse spre mine si dandumi o palama. Eu cad pe jos, ranita nu numai pe dinafara, ci si in suflet. Cum a putut sa dea in mine fara nici un pic de mila, el nu isi da seama ca sunt insarcinata? Imi ridic privirea si simt ca si cum as vrea sa plang, as vrea, dar eu nu ii voi oferi aceasta satisfactie lui miss Kirka Uchiha. Sasuke imi apuca barbia cu doua degete, facandu-ma sa imi indrept pprivirea catre chipul lui.Il vad apropiindu-se de urechea mea, ca mai apoi sa imi sopteasca "Daca ai sti tu panaramo de cand astept sa fac asta..". Naruto, parca auzindu-l se apropie de el si ia de guler scuipandu-i nervos:
-Daca te mai iei o data, o singura data de Sakura sau Hinata, sau mai vorbesti despre ele pe la spate , iti tai limba! Si daca tot ai chef sa bati pe cineva, bate-ti c***a de sotie pana face pe ea , da de fete nu te lua! Ii spune, mai bine zis ii urla Naruto lui Sasuke.

Nu pot sa cred ca dupa tot ce a facut si ce a spus mai are si tupeul sa mai ramana in cas! Daca as fi fost in locul lui, mi-as fi luata parasuta si as fi plecat cu ia in lume sa nu imi mai vada prietenii mei fata. Kirka ramane acasa, in timp ce Naruto merge cu Sasuke sa cumpere bradul. Stiu ca Naruto nu e prea incantat de ideea de a merge cu bombonel ,dasr acesta are masina mai incapatoare pentru bradul de Craciun. Eu si Hinata ne apucam de gatit, ma bucur asa de mult ca am o prietena ca Hinata! O cunosc de cand eram copii, si de atunci nicicodata nu m-a tradat, intodeauna o cearta se sfarsea cu o imbratisare calda,prieteneasca , ii dejvaluiam si inca ii dezvalui totul ,multumesc cerului ca ea exista. Intodeauna m-a sprijinit,s-a certat cu multi pentru mine. In fine, sa revenim. Deschi cartea de bucate, cautand in mare graba reteta pentru un salam de biscuiti. Hinata ma priveste cald, in timp ce toaca carnea pentru sarmalele traditionale ca la mama acasa. Treaba merge ca unsa, sarmalele sunt aproape gata. Dar ceva ma cam zgarie pe creieri. Vad ca a iunceput iar Kirka sa zbiere ca apucata ca vrea un pahar cu apa. Vrei apa, ai? Iti dau eu apa sa te saturi. Scot femeia pe terasa, iau furtunul si incep sa o ud pe tot corpul. Aceasta incepe sa strige ca din gura de sarpe sa ma opresc ,ca nu stie ce imi face! Mai vrei apa, panaramo? Las furtunul unde era si ma indrept spre usa, intrand in casa. Sunt asa obosita. Ma intind pe canapeaua moale,langa Hinata si imi duc mana la pantece. Am doi copii asa de activi! Pentru mine, cei doi sunt o comoara, chiar daca tatal lor e pentru mine o tinichea ruginita. Si nici bun la pat nu e, ca daca era imi aduceam aminte in dimineata aia.

Ii aud pe cei doi parcand masina in fata casei. Deschid nerabdatoare usa lasandu-l pe Naruto sa intre cu bradul, apoi trantindui-o in nas brunetului ce da sa intre cu sacosa de paine. Incep sa chicotesc cand il aud rostogolindu-se pe scari. Lasal sa stea cu sotia lui afara. Incui usa pe dinauntru ,Naruto si Hinata incepand sa rada cu pofta. Pana la urma reusim sa punem bradul undeva pe holul de la intrare decorandu-l cu gust dupa parerea mea. Globuletele multicolore ce stralucesc ca niste stelute intr-o noapte intunecata, beteala colorata aruncata la intamplare, instalatia luminoasa avand diverse forme amuzante, fundite colorate, ingerasi, bombonele si in cele din urma steaua din varful bradului il fac sa para ca scos din basme. Intr-un final descui usa , iar brunetul si a lui sotie intrea in casa inghetati, privirea ramanandule atintita catre frumosul brad ce statea mandru pe holul de la intrare. Il vad pe brunet cum ma analizeaza din cap pana in picioare zambind pervers. Ceva imi spune ca acesta nu va fi un Craciun ca toate celelalte...





Cat de prost mi-a iesit, e mai urat ca toate celelalte..[/b]



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 18:02

Eu, eu! Nu-ti ies capitolele prost, ce nu intelegi? Iti ies foarte bine, sunt chiar reusite, iar descrierea ta este extrem de frumoasa. Crede-ma, nu ma impresionez eu prea usor. dap !
Te pup dulce de tot si iti urez spor la scris! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 13:08

Deci nici nu-ti poti imagina cu ce nervi citesc eu capitolele! Nu din cauza ficului (ficul imi place mult si mi se pare genial) ci din cauza atitudinii lui Sasuke si asa zisa "Doamna Uchiha". Simt ca innebunesc daca brunetul nu afla odata ca aceia sunt copiii lui. Te rog eu mult fa-l sa afle!
Te pup si astept next-ul! kiss dap !


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 22:07

Daca primesc un comm pana la 00 pun next in seara asta

CAPITOLUL 14

~In Martie~

Azi este 8 martie. Proaspata mamica, Hinata si baietelul ei Takumi vor petrece impreuna cu mine, Naruto, papusel si a lui sotie. Baietelul Hinatei e o minune de copil, e leit Naruto. Doame, ce emotii am avut in aceea seara geroasa de 25 februarie....Eu mai am doua luni pana nasc. Abia astept sa imi tin cei doi copii in brate, sa simt cum e cu adevarat sa fii mama. Nu inteleg totusi de ce acei doi maimutoi au ramas aici. Bine ca pleaca luna viitoare si papusel nu ma va lua la intrebari. Cate s-au intamplat in astea doua luni! Lady Uchiha a pierdut o sarcina in ianuarie. Totusi, mi-a fost putin mila de ea, pana la urma cred ca ar fi meritat si ea sa fie mama, ori cat de rea ar fii.

E atat de frumos dupa ploaie! Miroase a flosi proaspete resimtindu-se un aer fresh. Ma imbrac in niste blugi gri mulati si un tricou negru cu modele albe.Asta seara ne vom distra de ziua mea, a Hinatei si a lui Lady Uchiha. Baietii vin doar asa, sa ne asiste, sa nu cumva sa ne imbatam. Eu nu o sa pot sa stau prea mult, am o burtica cat China si obosesc foarte repede. Nici Hinata nu va putea sta prea mult, baietelul ei oboseste chiar mai repede ca mine.

~La Petrecere~

Intu cu pasi marunti, privind uimita la restaurantul mare, decorat cu bun gust. Papusel chiar se pricepe. De la Craciun nu mai vorbesc cu el, dar nu cred ca in cauza cadoului meu "simbolic" :o cutie de prezervative. Eu macar m-am sinchisit sa ii iau ceva, el a luat tuturor ceva, numai mie nu...In fine, sa revenim. Ma asez incet la masa privind abatuta catre tavanul inalt al restaurantului. Oare ce ar face brunetul daca ar stii ca acestia sunt copii lui? Oare ar fi mai grijuliu? Mai atent? Mai bland?Nu cred ca voi sti vreodata...

Toarta seara am ras de Naruto ce cred ca bause prea mult, de se clatina inert pe scaun atragand toate privirile. Cam cocheta nebunul cu Miss Uchiha ce se cam imbatase si ea de mai avea putin si cadea cu capul pe masa. Hinata isi mangaia dragastos baietelul dandu-i firele de par blond de pe ochii sai albastri ce acum erau inchisi. Imi cer scuze in fata prietenilor mei si ma ridic mergand la toaleta.

Ajung la masa, si beau un pahar de apa dupa care mai rad unpic impreuna cu Naruto. Dar dintr-o data, simt o durere cumplita ce imi strapunge pantecele. Imi duc alarmata mana in dreptul burticii ramanand cu privirea fixata innainte.
-Baieti..Spun eu printre gemete.
Acestia se uita speriati la mine in timp ce eu suflu din ce in ce mai aganc.
-Sakura, cred ca ai intrat in travaliu...spune Hinata cu o urma de feriicire in glas. A sosit vremea sa nasti!
O privesc surprinsa, mai apoi scotand un nou strigat de durere.

https://media.photobucket.com/image/anime%20baby%20boy/AwakeningDawn/Anime%20Boys/thbabyanime.jpg?o=7 Takumi, baietelul Hinatei

http://shopping.flu.ro/files/clients/5/5/p/78/pantaloni-din-catifea-3411.jpg Blugii ei

http://3.bp.blogspot.com/_5uQKxrDCGQI/TB4C9ZMV_rI/AAAAAAAAASs/Ox4DzNQGebc/s1600/13703306.jpg Tricoul ei

http://doubletree1.hilton.com/es/dt/hotel/PHLFRDT-Doubletree-Guest-Suites-Mt-Laurel-Nueva-Jersey/dining.do Sala de restaurant





Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
IO@n@
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul..
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 22:43

WoW! E cel mai tare fic pe care l-am citit vreodata! Nu pot sa cred ca Saku o sa nasca! Pune repede continuarea ca de nu te Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 621493 iar apoi ma Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 359687 ,iar apoi ne Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 197722 si mergem la o Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 807803 . Deci next repede!
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 22:52

Te rog eu mult sa pui next-ul mai repede de ora 00
Mie imi place la nebunie! Si sper ca nenorocitul ala de Sasuke sa vada ca acei copii sunt ai lui! Te rog eu mult de tot fa sa afle! sad
Next-ul cat mai repede cu putinta ca nu stiu cat mai pot sa stau la pc si trebuie neaparat sa vad ce se intampla! Te pup dulce de tot! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 22:56

Vin si eo pe aici cu intarziere. Mi-a placut fff mult, ca restul capitolelor de asemenea
Uite ca ai 2 comm-uri asa ca ai un motiv in plus sa pui next happy2
Il astept cu nerabdare si te pupaesc doolce kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 23:53

CAPITOLUL 15

Ma urc in masina lui papusel respirand sacadat. Cred ca azi e cea mai importanta zi din viata mea. O sa imi strang in sfrsit la piept cei doi copii, o sa le dezmierd fruntea. Partea cea mai grea e...Sasuke. Dar nu are cine sa ii spuna, nu? Bine ca Miss Uchiha e acasa moarta de beata si nu vine pe la spital sa ma faca c***a sau altceva. Durerea e din ce in ce mai insuportabila, simt ca voi naste aici, dar nu, mai rezist putin, nasterea de gemeni e grea. Am ajuns in fata spitalului unde o infirmiera vine cu un carut cu rotile in care ma urca ducandu-ma spre sala de nasteri. Sunt din ce in ce mai emotionata, cu fiecare pas facut de femeie, peste cateva ore, viata mea va fi schimbata complet.

~Pe holul spitalului~
Naruto se clatina incet apropiinduse de Sasuke.
-Ba, boule hac...Tu sti ai cui sunt copii?hac
Spune acesta abia mai tinandu-se pe picioare. Sasuke il priveste confuz
- Ai t-hac-tai hac...bolboroseste Naruto dupa care cade adormit pe banca.
Sasuke se aseaza uimit pe banca, apoi spune cu un glas stins
-A-ai..Mei?
Hinata da aprobator din cap apoi scotand un ofat lung. Un strigat de durere se aude din camera din capatul coridorului. Sasuke ,bulversat de atatea informatii isi sprijina capul in bratele sale puternice. Un nou strigat lung se aude , brunetul tresarind usor, vizibil ingrijorat. Dupa vreo ora se aude un alt stigat, de data aceasta mai puternic, dupa el un planset de bebelusi. O femeie inalta iese pe usa cu doi copilasi bruneti, cu ochii verzi ca ai Sakurei, fetita si baiat. Sasuke se aproprie alergand de infirmiera ,privindu-si uimit cei doi copii
-Banuiesc ca dumneavoastra sunteti tatal,nu? Spuse aceasta cu un zambet larg pe fata
-A-asa c-cred.. Se balbai Sasuke cu privirea inca atintita la perechea de gemeni.
Nu putea crede, tata peste noapte...

~In Salonul Sakurei~

Imi indrept privirea catre cei doi copii ai mei. Nu am crezut ca va fi atat de dureros, dar cand mi-am vazut copii langa mine, parca totul a fost sters cu buretele. Sunt atat de frumosi! Au parul negru exact ca tatal lor, ochii verzi exact ca ai mei privind vioi. O fetita si un baietel sanatosi! O infirmiera intra zambitoare privindu-ma intens.
-Felicitari! Cei doi copii sunt sanatosi. Dv si sotul sa va bucurati de ei.
Sotul?! Care sot? Imi indrept privirea spre usa. Raman cu gura cascata privind la brunetul ce intra pe usa.
-Stii totul, nu?
Ii spun eu indreptand privirea in directia opusa lui. Acesta da aprobator din cap privinduma confuz.
-Dar de ce? Cand? Unde? Cum?
Imi intorc privirea spre el si incep sa ii povestesc totul. Acum tot ce ne leaga sunt doar cei doi gemeni, Aya si Daisuke. Nu vreau ajutorul lui, sa isi ajute sotia daca tot e destept. Dar oare cine sa ii fii spus?

https://media.photobucket.com/image/anime%20baby%20boy/AwakeningDawn/Anime%20Boys/akashalittle3.jpg?o=5 Daisuke, fiul Sakurei

https://s620.photobucket.com/albums/tt290/windmelody/anime%20girl/?action=view¤t=untitled5.jpg&newest=1 Aya, fiica Sakurei



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 00:17

Pff! Credeam ca innebunesc daca nu afla Sasuke povestea!
Scumpo e extraodinar de frumos!
Imi place mult si astept next-ul mai repede!
Fa-mi un cadou de ziua mea ca azi e! : ))
Te pup! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 00:22

LA MULTI ANI! Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 250773 Pentru tine si pentru toti ce care citesc acest fic promit ca pun next azi, nu acum ca deja am pus doua si sunt obosita, dar promit ca pun azi Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 384738



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 10:43

Multumesc mult de urare! Astep next-ul! Te pup dulce de tot! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Domino Rose
Genin
Genin
Domino Rose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : On the open road
acebook acebook : Ghenoiu Danina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Freedom

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 22:16

CAPITOLUL 16

Nu pot sa cred ca a aflat! Acu o sa ii vad zilnic mutra de papusel in vizita la cei doi copii dragalasi ai mei. Bine ca nu vrea sa ii ia la el. Imi intorc privirea catre cei doi copilasi ai mei. Aya doarme linistita in timp ce Daisuke se joaca cu parul ei. N-am crezut vreodata ca as putea fii atat de grijulie. Privesc din nou catre usa pe care isi face aparitia Hinata impreuna cu baietelul ei Takumi. Se aseaza langa mine privind cu drag la cei doii copii . Tsi indreapta privirea spre mine si ma anunta cu zambetul pe buze ca azi imi da drumul.

~ Acasa~

Intru cu acel carucior dublu al copiilor mei. Ii las impreuna cu Hinata si urc la etaj pentru a pregati camera celor doi copii. Camera Ayei e albastra cu un patut de lemn langa fereastra, un covor multicolor perste care un scaunel, un balansoar si o ratusca-balansoar. A lui Daisuke e tot albastra cu un tapet cu norisori, cu un mic fotoliu bleo si niste dulapioare albe pe langa patut. Un zambet imi apare pe fata privind camera copiilor mei. Ii iau usor din bratele Hinatei si ii asez pe fiecare in patutul lui. Il rivesc indelung pe baietelul meu, apoi inchid usa silentios.

Cobor scarile ajungand jos. Ma doare foarte tare in partea de jos si mi-e si foarte foame. Ma opresc pe ultima scara vazandu-l pe Sasuke cu o valiza mare, stand in pragul usii asteptadu-ma pe mine.
-Ma mut aici! Spune acesta pe un ton destul de serios
Sa faca ce? Sa se mute AICI?
-Dar sotia ta?
Imi vine sa il pocnesc cand aflu ca vine si ea cu el. Dupa ce ca a fost atatea luni indiferent cu mine, vine acum si ma ia cu fraze deastea ca vrea sa fie aproape de copii lui. Hai, nu ma innebuni! Nu cred ca o sa suport sa stau cu el in aceeasi casa. Sa ii vad fata aia a lui de papusel sclifosit la pachet cu o pitipoanca de pe centura in fiecare dimineata in care ma trezesc.

Chiar as vrea sa pun mai mult, dar nu am nici un pic de inspiratie. Sunt seaca
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 896861

http://www.casutacopiilor.info/wp-content/uploads/2009/01/Camera-bebelusului-Indei-pentru-decorare-4.jpg Camera lui Daisuke

http://www.mobila-copii.com/amenajarea-camerei-bebelusului/ Camera Ayei



Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies?
Have you created a life for yourself where you're free to experience them?



Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Lana-del-rey-ride-11

I have.
I am fucking crazy
But I am free

Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 22:21

Vaii ce reactie lough . Nu-mi vine sa cred cat tupeu are Sasuke...sa se mute asa fara sa-i spuna nimic.
Oricum mi-a placut capitolul si astept next cat mai repede...si in legatura cu inspiratia...nici eu nu am dar cand pun mana pe tastatura dau ideile peste mine lough
Te pupacesc doolce si astept next kiss a hug


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 00:01

Si mie imi place la nebunie! Cred ca o sa mor aici de nervi. Vorbesc serios chiar sunt foarte nervoasa pe tupeul lui Sasuke. Cand am citit prima data replica lui Sasuke: "Ma mut aici" credeam ca a lasat-o pe aia si a venit la copiii lui si la Sakura dar el nuuuu! De ce sa fie un om normal si un tata intelept?! take this!
Astept next-ul my dear! kiss


Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 13:58

Super fic<3 in love in love in love ..Chiar daka grabeshti actiunea ..ficul este foarte bun dupa parerea mea.. imi place ideea care ai avuto <3<3<3.. Abia astept sa pui next sa vad ce se va mai intampla intre Sasuke si Sakura si cu pitipoanca de doamna Uchiha down





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta . ♥♥♥




Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 03:10

Fac orice dar dan bext!
Morr e asa SUPER si ma bucur ca nu faci kiss la cap 5 6 ca altele imi place mult!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 14:20

hmm...cam cand pui nextul...
eu te rog sa-l pui fiindca ai un fic grozav...
dap ! plsss....


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 10:52

Ai un fic extraordinar. Imi vine sa-l omor pe Sasuke cum a putu el sa o loveasc a pe Sakura care mai era si insarcinata iar acum mai are si tupeul sa vina sa locuiasca cu Sakura si o mai cara si pe nevastasa, ce porc. Ma bucur pentru Sakura, acum are doi copii frumosi care o vor ajuta sa treaca peste acei nervi provocati de Domnul Uchiha. As fi bucuroasa daca m-ai putea anunta cand postezi urmatorul capitol.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate(sasusaku+16)   Love and Hate(sasusaku+16) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate(sasusaku+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-