Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_lcap85%Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_lcap13%Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_lcap2%Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 21:31

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 208323 Multumesc pentru comm-uri Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 626152
Imi pare rau daca v-am dezamagit sad
Dar uitati nextu promis happy2


Capitolul 13. Croaziera pe mediterana. Cand moartea bate la usa.



....Flash Back....
Brunetul ma impinge in cabina noastra cu brutalilate, inchizand usa cu cheia ca nu cumva sa scap. Se intoarce zambind draceste, spre mine, si imi zice pe un ton diabolic.
-Poti sa tipi papusa, nimeni nu te aude, cabina este ansamblata in asa fel incat nici un sunet sa nu iasa, dar in schimb orice sunet poate sa intre.
-C-c-ce vrei sa imi faci? spun eu aproape plangand, imi era frica de privirea lui, mai ales ca a si baut.
-Ce poate face un barbat, singur in camera cu o femeie? spune acesta in timp ce isi deschidea slitul si isi dadea camasa alba jos, ramanand doar in boxerii negri.
Vroia sa ma violeze. Asta se numeste daca nu vreau sa o fac acuma cu el. Se napusteste asupra mea, sarutandu-ma cu pasiune. Ma zbat, si ma zbat, nu vroiam sa ma daruiesc lui, nu in felul acesta. Imi sfasie rochia de pe mine, ramanand doar in lenjeria alba. Incepe sa coboare mai jos, si mai jos, ajungand la buric. Ma zbat din ce in ce mai tare, nu vroiam acesta relatie extraconjugala, nu acuma, nu sunt pregatita nici fizic nici mental. Reusesc intr-un final sa ma eliberez de sub greutatea corpului lui, chiar in moment cand vroia sa imi dea sutienul jos. Se uita furios la mine si zice:
-Vino incoace, spune acesta in timp ce imi facea un semn.
-N-nu! spun eu de frica, ascunzandu-ma intr-un colt al cabinei.
-Vino am zis! si se ridica tragandu-ma de par spre el. Nu vrei sa fi a mea in noaptea asta? Atunci o sa fi a curelei mele.
Isi scoate cureaua din pantalonii de pe pat si o tranteste de spatele meu. Incep sa urlu de durere, nici nu mi-am dat seama cand vine. Incep sa plang amar, ma durea asa de tare, alte rani, alte vanatai, alte sangerari. Urmatoare a fost peste fata, cand cureaua a facut contact cu fata mea, firisoare de sange au sarit din gura mea. Nici nu am mai simtit durerea pentru ca in urmatorul moment am lesinat. Sper sa fi murit, dar ca deobicei nu a fost asa.
....End Flash Back...


Stateam si ma uitam la mare. Eram undeva pe marginea puntii, unde nu exista balustrada, in spatele navei. Imbracata in totalitate in alb eram hotarata sa imi iau zilele. Ma gandeam cum am ajuns aici, in acest loc, am implinit 2 luni decand sunt sclava lui Sasuke, 2 luni in cara am incercat sa imi iau viata de 2-3 ori. E asa trist ca o sa imi pierd toata viata pentru un nimeni, care ma foloseste doar cand are chef, care o sa inceapa sa ma mutileze in curand, dar nu o sa ramana asa, nu pentru el, nu o sa ma mai aiba deloc. Decand sunt aici sunt batuta aproape zilnic, iar cele mai multe motive sunt pentru ca nu ma daruiesc lui, nu intelege ce este in mintea mea, cat tin la puritatea mea, vreau sa ma daruiesc unui barbat care ma iubeste, pe care il iubesc, atata timp cand nu ii stiu cu adevarat sentimentele nici nu vreau sa discut, sau mai bine zis nici nu o sa mai discut.
Singurii de care o sa imi fie dor sunt Hinata si Naruto care, decand am venit aici se distreaza, se giugiulesc, se comporta ca doi indragostiti in adevaratul sens al cuvantului. Ma bucur pentru ei, macar ei sa fie fericiti decat mine. De exemplu acuma doua nopti am auzit toata noaptea gemete, cine stie ce-au facut nebunii. In fine totul o sa i-a sfarsit azi.
Ma ridic in picioare si privesc distanta de la punte pana in mare, nu erau mai mult de 5 m. Privesc apa cristalina si fara ezitare sar in apa cristalina, lasand in urma totul, trecut, prezent si viitor. Cand am sarit am putut auzi vocea Hinatei care urla sa nu ma arunc, chiar cand iesea pe usa cu Naruto, dar chiar atunci am facut-o. Imi pare nespus de rau Hinata, dar asta este soarta pe care am ales-o, asta e soarta pe care Sasuke mi-a scris-o. Mai bine moarta decat in chinuri.
Simt cum apa rece imi atinge corpul fragil. Sunt purtata de apa ceva timp, apoi ma duc la fund ca un pietroi. Apa imi inunda plamanii, nemaiputand respira. Am luat apa si pe gura si pe nas, sigur am sa mor acuma. In ultima clipa il vad pe Naruto cum incerca sa ma scoata la suprafata, prea tarziu prietene deja am inchis ochii....


Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=lU0ihOCfxu8


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 21:31

NOOOOOOOOOOOOOO Sakuraaaa crying

Aoleu Ele spune-mi ca nu moaree!!!!!

Nu acumm crying crying

Vai de mine de ce a facut asta? crying

Vreau next suspansul ma omoara crying



•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife


Ultima editare efectuata de catre Apocalipsa in Mier 08 Iun 2011, 21:37, editata de 1 ori
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 21:32

locul 2 din nou
nu nu nu...ce idiot poate fi si sasuke asta las bate zi si noapte cu cureaua sa vada si el cum e....unca un capitol superb hai cu nextu repede


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 21:41

Foarte interesant , se pare ca Sakura a ales sa moara decat sa mai indure acele chinuri.
Oare va reusi sa o salveze, sa speram ca da.
Poate ca asa Sasuke se va cuminti nitel.
Astept continuarea heh
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 21:43

Super capitolu. E mai ceva ca in Titanic. Aia a vrut sa se arunce in apa, dar nu a facut-o. Insa Sakura s-a aruncat! Sper sa nu moara. bIATA DE EA! cATE TREBUIE SA SUPORTE DIN CAUZA LUI SASUKE! Pui nextu azi?
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 22:18

Super capitol sper ca naxtu sa vina la fel de repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 22:30

vai doamne...nu vreau k sakura sa moara sad
nu moare, asa-i?
oricum capitolul e senzational❌x
vreau next-ul imediat
te poop kiss


I had to break myself to carry on.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 22:51

vreau nexttttttttttt neaparat!!!!!!!
deci mor aici de curiozitate!!!
haide mai repede :X
te rog eu frumos:XX
ador acest fic:X
esti nemaipomenita:x
t eiubesc:x
sa nu uitit asta
deci next !!


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 23:01

supper kapitolul
cred k il bat pe sas'ke rau de tot
in fine vreau netl


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 23:24

deci ma jur ca-l fac praf pe sasuke.e prea dur cu Saku.anyway,vreau nextul


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 06:51

Vai, deci pur si simplu mi-au dat lacrimile. Este asa de frumos acest capitol, dar mai ales tragic, incat am dat-o in bocit. Ele, draga mea, nu stiu cum reusesti sa faci actiunea atat de interesanta, insa te felicit. Asa, astept cu nerabdare nextul. Nu-ti mai zic sa te pui pe tastat pentru ca vad ca aduci capitole ca pe banda rulanta. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 07:58

Mamaaaaaaaaa chemati salvarea mor eu din cauza suspansului! huh?
Ce-i asta ? hai hai cu nextul ca ma duc pe apa sambetei=)))
Felicitari si pentru acest capitol, a fost extrem de reusit! heh
Vreau next! please


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 09:14

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 977748 pentru comm-uri
Stiti cat va iubesc? Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 962758 Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 962758
Am adus nextu doar pentru voi Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 169309

Capitolul 14. Croaziera pe mediterana. Cele 2 cuvinte[Partea I]


,,prea tarziu prietene deja am inchis ochii....''

Imi simt corpul asa de greu luat de sus de vant. Ce bine e cand esti mort, nu mai simti nimic, nici durere, nici frig. Ciudat este faptul ca nu imi vad corpul. Firar! Se pare ca inca treisc, mereu cand vreau sa mor de trezeste un destept sa ma salveze. Simt 2 buze cum se lipesc de ale mele, transmitandu-mi aer in plamani, deschid repede ochii, uitand ca eu trebuia sa fac pe moarta. Vad ca cel care imi facea respiratie gura la gura era... Naruto!? OMFG! Il omor, ii trag un pumn in cap uitand ca e iubitul Hinatei, iar el radiand de fericire. Ok, copilul e dus cu capul.
-Sakura! Ce bine imi pare ca esti vie! spune acesta si ma i-a in brate, eu indepartandu-l repede.
-Nu pentru mult timp, spun eu si alerg spre locul unde am vrut sa ma sinucid, incercand sa ma arunc iar, dar chiar in acel moment aparu si Sasuke.
-Ce incerci sa faci? spune acesta nervos.
-Acum? Sa plec cat mai departe cu putinta de tine, spun eu cu tupeu si cobor in cabina mea privata, inchizand usa, si incercand sa ma calmeaz.
Ma asez jos pe covor, lasand lacrimile sa cada. Imi amintesc fiecare bataie cu precizie.
Prima data a fost cand i-am devenit sclava....


....Flash Back...
-Eu nu o sa fiu carpa ta! tip eu cat ma tin plamanii, dar primesc o palma zdravana de la Sasuke care imi intoarce capu 90 de grade la stanga, locul mi se inroseste instantaneu si lacrimile incep sa curga din ochii mei verzi, si ca sa puna capac mai primesc o palma de imi intoarce capu 90 de grade la dreapta.
....End Flash Back...


Apoi in seara cand am aflat ca ma v-a vinde proxenetilor...

....Flash Back....
-Domnisoara are crize? Vreti sa o potolesc? intreaba acesta cu un aer scarbit.
Dupa cele sinistre cuvinte, scoate cureaua de la pantalonii lui negri si se apropie amenintator de mine. Injurand printre dinti, si zicand ca nu mai m-a batut de mult. Incepe sa dea cu putere si cu sete in corpul meu firav, iar eu tip si urlu de durere, el ma loveste peste tot inafara de fata facandu-ma sa vars lacrimi sangerii. Rochita mea din matase este la propriu sfasiata, parca m-ar fi aruncat la caini, iar ranile incep sa sangereze abundent. Il rog printre tipete sa inceteze, iar el incepe sa dea mai cu putere, la un moment dat cad secerata de durere, dar nu pe pat, ci pe podea, reusind sa imi sparg capu de piciorul patului.
.... End Flash Back....


Apoi cand i-am oprit micuta placere cu Karin...

.... Flash Back....
Dintr-o data ma plezneste cu biciul, iar eu tip cat ma tin plamanii, avand pielea uda durerea este mai intensa, iar pielea se inroseste mai repede. Mai ma loveste odata peste picioare cu forta si tip cat ma tin plamanii, incep sa plang de durere, iar piciorul incepe sa sangereze abundent. Mai ma loveste odata peste brat, apoi peste burta, facandu-ma sa il implor sa ma lase in pace. Ranile sangereaza abundent, iar eu plang incontinuu, implorandu-l ca fac orice dar sa ma lase in pace. In tot acest timp in care ma batea tot repeta ,,Asta i se intampla unei t***e care se baga in relatile extraconjugale cu alte t***e''
Nici macar nu avea sens ce spunea, iar lacrimile mele erau egale cu 0 pentru el. Plangeam si plangeam, cu lacrimi de sange, impolandu-l sa inceteze, dar de fiecare data cand il rugam ma pleznea mai tare, si ranjea de fiecare data cand se uita la mine, nu era vina mea ca lenjeria s-a mulat pe mine.
Peste 2 ore s-a terminat chinul, dar eu abia daca mai pute-am pasi. Cad lata , sub Soarele de vara arzator, in timp ce Sasuke se uita la mine ca magarul la poarta 9.
....End Flash Back....

Si intr-un final bataia de aseara. Nu as putea sa le zic vreodata lui Naruto si Hinatei, ar putea face urat, afland ca este un om din mafie, eu recomandandu-l ca un avocat. Imi sterg lacrimile care imi impaienjeneau fata, si imi iau din sertar un caiet pentru desen. De mica imi placea a desenez, avand un mare dar, multe scoli ar fi vrut o fata ca mine, dar se pare ca din artista am ajuns dama de companie. Urc pe punte, unde se afla o bancuta din lemn, cu o priveliste uimitoare spre apus, ma asez confortabil si incep sa desenez. Incep cu niste linii simple reprezentand mareea, un cerc facut perfect, pescarusi, si alte chestii.
Pe la jumatatea desenului, apare si Sasuke care se aseaza langa mine.
-Frumos apus nu? spune el dulce, eu eram prea concentrata la desen, nici nu i-am raspuns.
Continuam desenul, dar remarcand ca pe Sasuke il mananca ceva, cum sunt eu curioasa incep sa il intreb dar nu mi-am luat ochii tristi din desen.
-Ce vrei? Am venit aici singura ca sa nu te vad, macar odata in viata lasa-ma in pace! O sa ai destul timp sa stai cu mine! Pleaca! Acuma, nu te mai suport! spun eu tipand.
-Chiar asa Sakura? Chiar asa sa fie? spune acesta in timp ce se apropie de mine.
-Indeparteazate Sasuke Uchiha, chiar nu am chef de tine, spun eu revoltata.
-Nici chiar daca ti-as zice ca te.....SuSpAnS^^[Muhahha sunt malefica>:)]


Melodia Capitolelor 14-15 :P : https://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw .... si nu se stie daca va fi un Te iubesc, dar voi pune un Te urasc.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 09:21

Super ai pus nextu! Imi place, il ador.
Nu vrei sa mai pui inca un capitol? Dar nu vreau sa te presez, asa ca te las.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 09:53

Yeyyy Ce bine ai pus nextul :X:X:X
Da da da cat imi place de ce asa de scurt? sad
Nu vrei sa le faci mai lungi? Cat 2 km si inca un pic?sad te rooog! kiss
Foarte reusit si acest capitol ! in love
Hai cu urmatorul heh


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 10:31

Ca te ... ?!?!

Ca te ce ??

Stii ce rea esti tu ??

Hai mai repejor k nextu' .


Ja Na !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 13:40

Vai de mn cat de mult imi place...vreau next-ul...il vreau..
Vin-o repede cu el k dak nu ma supara..
Te poop kiss


I had to break myself to carry on.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 13:50

nextul te rog


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 13:54

Imi place mult capitolul scumpo abia astept nextu



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 13:55

de capu meu cat ai scris nervi! nervi! am avut ce face azi!! :))

pune nextu !


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 14:49

te rog nextul cum teai putut opri intrun asemenea punct tu vrei sa ma omori...vrei sa fac un infarct....iti spun ca daca nu pui nextul ma vei avea pe constiinta toata viata please


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 15:04

wow...deci tu chiar ai talent ^^
...felicitari si spor la scris...vin-o repede cu nextul pls please


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 15:22

Ca o ce? Aoleu cred ca eu o sa te bat daca nu pui mai repede nextul. Astept cu nerabdare, asa ca nu ma dezamagi. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 15:57

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 977748 pentru comm-uri scumpilor kiss
Deci nextu happy2


Capitolul 15. Croaziera pe mediterana. Cele 2 cuvinte[Partea II]

,,-Nici chiar daca ti-as zice ca te.....''


-Nici chiar daca ti-as zice ca te iubesc din inima? imi spune acesta la ureche.
-P-po-poftim? spun eu mirata scotand ochii din desenul meu. Ii trag o palma si ii zic cu asprime: Cu asa ceva nu se glumeste prostule! si ii trag una peste fata.
-Nu este gluma, eu chiar te iubesc, a fost dragoste la prima vedere, cum asi putea sa iti dovedesc? spune acesta, apropiandu-se de mine, spatiul intre nori ramanand doar de 10 cm, putand sa ii simt respiratia pe gatul meu.
-Mi-ai dovedit de multe ori, cu cureaua, incep eu sa lacrimez, spunand pe un ton care merita premiul Oscar.
Nu mai spune nimic, doar imi i-a manile intre ale sale si incepe sa le sarute, nici nu il bag in seama, chiar nu vreau sa fie ca data trecuta, nu il cred ca ma iubeste, eu il iubesc nespus pe el, si el se joaca cu asta. Urca mai sus, ajungand la gat, sarutandu-l cu pasiune, simt o durere si scot un mic geamat, dintii lui au penetrat pielea fina a gatului meu, lasand niste firisoare de sange sa curga pentru putin timp apoi disparand. Urca mai sus cautandu-mi buzele trandafiri, intr-un final le gaseste. Incepem sa ne sarutam, el presandu-mi buzele dulci cu ale lui, muscandu-ma uneori de buza superioara, semnalul ca trebuie sa imi intre-deschid buzele pentru un micut dans. Limba lui se joaca in voie cu a mea, iar mana lui dreapta se joaca cu o suvita rozalie de a mea. Practic eram pe spate, iar mainile mele erau in parul lui negru ca noaptea, in timp ce o mana de a lui imi incalzea spatele gol. Incepe sa traga usor de snurul costumului de baie verde pe care il aveam pe mine, dar chiar in momentul acela auzim un tusit fortat si un chiocotit cristalin. Mereu cand vrem sa facem ceva suntem intrerupti de cineva, firar! Ne intoarcem spre persoanele care ne-au deranjat ,,micul joc''.
-Va deranjam? intreaba Naruto rusinat, in timp ce Hinata chicotea cristalin.
-Nu... adica... incercam eu sa gasesc o scuza.
-V-am zis ca o sa participati la conceperea unui copil, spune Sasuke si incepe sa rada. Ii trag un pumn in joaca si ii urmez exemplul contagios, ajungand sa radem toti 4.


.........Ora 12:45........

Stateam in camera mea sub patura, imi este asa de frica de fulgere, si afara este o furtuna neimaginabila. Un fulger imi lumineaza camera, facandu-ma sa tip, iar zgomotul tunetului ma face sa urlu. Se aud picaturile de ploaie cum imi bat in geam, si un tunet imi face urechile sa tiuie, iar eu tip ca din gura de sarpe. In camera mea se aprinde lumina, semn ca cineva a intrat in camera.


!!!!Atentie Faze +16!!!!

Simt doua buze care le acopera pe ale mele, intr-un sarut dulce care ma ajuta sa ma calmez, uitand de furtuna de afara. Imi deschid ochii si vad ca este Sasuke. Continuam sa ne sarutam fara oprire, uneori luand o gura de aer, dar buzele noastre dorindu-se incontinuu. Ne sarutam in stil frantuzesc, limbile noastre duelandu-se incontinuare. Ma aseaza pe spate, in timp ce eu imi duceam mainile dupa gatul lui. Incepe sa ma sarute pe gat, eu muscandu-mi buza de placerea unei nopti fierbinti, mintea mea gandindu-se la scene icendiare, coboara mai jos in timp ce imi desfacea sutienul ramanand doar cu chiloteii albi pe mine, iar el in boxeri. Sarutari pasionale, nudism si jocuri perverse urmand sa se petreaca in urmatoarele momente.
Am avut ce-a mai frumoasa noapte din viata mea, ma intreb daca ne-am protejat, oricum nu cred ca e asa prostut incat sa uite de.... Inchid ochii si adorm in bratele brunetului. Ma intreb ce gandeste acuma.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 16:04

Cool bai geniule ;x
Imi place foarte muult ;x
Deabea stept next ;x;x
Il iuubesc !

Ja Na ^^ . !


App priima :p


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Continut sponsorizat




Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-