Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 17:21

Doamne, ce credeam ca se intampla alceva intre Saku si Garra.
Suspansul asta ma omoara, si nu cred ca vrei sa ma ai pe constiinta sad
Hai cu NEXtu ala repede a hug


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 9r4p45
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 17:38

Cand am citit ca se aud niste gemete ma gandeam la altceva.....
O sa se nasca copilasu


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 20:03

Ele!!! Te bat, sa stii. De ce ne tii atat de mult in suspans? Vreau sa vad ce se mai intampla. Si apoi ce? Ah, deci vin la tine si te bat daca nu pui mai repede nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 11:59

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 977748 pentru comm-uri dragilor
Sper ca v-a placut nextu precedent :d:
Scuze ca sunt scurte dar nu mai am ideei floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 896861 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 947835
Nu va faceti griji Elz aduce mereu next floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 962758


Capitolul 22. Daisuke sau micutul ,,Adonis''

In urmatorul moment insa...

Acesta cade secerata pe jos, gemand de durere. Ma indrept spre ea, ajutand-o sa stea in fund. Acesta ma prinde de par, tipandu-mi in ureche ca o doare, si ca naste acuma.
-Care ati mai patricipat la vreo nastere? spun eu impacientat.
-Eu...poi...am fost de fata... spune Hinata timida.
-Minunat, haideti baieti afara! ii gonesc pe baieti afara, ramanand fetele singure. Ma intreb daca Hinata stie ce face, daca ii face ceva Sakurei sau copilului, o sa fie urmatoare prospatura a lui Kiba.

-----------P.O.V by Hinata-------------
Nu imi venea sa cred ce a facut Sasuke, am zis ca am vazut, nu ca sunt perfecta ca moasa. Off, ma ocup de el mai tarziu, acuma prioritatea mea este Sakura, incerc sa o calmez, facandu-i vant si zicandu-i ca totul o sa fie bine.
-A-a-m, cred ca mi s-a rupt apa, spune acesta speriata.
-Nu iti face griji, de acuma e mai usor, spun eu si o pun pe pat. Tot ce trebuie sa faci este sa nu te sperii si sa impingi cu forta. Impinge, Sakura, impinge!
Acesta impinge cat poate ea de mult, dar pur si simplu nu poate, ii i-au mana intre-a mea si ii spun sa impinga pentru mine, pentru Sasuke, Naruto si toate rudele ei si mai ales pentru parintii ei, cum ar sta totul in acest ultim pas. Acesta aproba din cap si incepe sa impinga, ca un taur furios vazand rosu in fata ochilor.
Dupa cateva minute vine si micutul mult asteptat de toti, cu ochii verzi ca frunzele copacilor in martie si parul negru ca noaptea. Ma simt ca o moasa, defapt asta si sunt, sun asa de mandra ca mi-au dat lacrimile, iar in urmatorul moment incep sa plang de fericire.
-Felicitari, Sakura, ai un baietel, spun eu plangand de fericire, dandu-i copilul in brate noii mamici.
-Hi-Hinata de ce nu respira? spune acesta impacientata, albindu-se complet la fata.
Ma alarmez, nu putea sa las sa moara un suflet nevinovat care deabi-a a venit pe lumea, il i-au din mainile mamai lui si il intorc cu capul in jos, asa am vazut in filme, deci ma bazez pe realilatea din filme, da Doamne sa merga, nu il lua asa de devreme la tine!!
DIntr-o data acesta incepe sa planga, iar plansul lui ma face sa ma linistesc si pe Sakura sa planga de fericire. Avea un baiat superb, ma bucur pentru ea....Oare cum v-a fi cand v-a afla ca si eu sunt insarcinata in 3 luni?
---------------------------------------------------


Aud un planset de copil, ceea ce ma face sa imi tremure genunchii, si sa lacrimez. Pasesc usor spre usa mare din lemn, cu o oarecare frica, mai cazand pe jos, apas pe clanta si... o vad pe ea cum plangea, in brate cu pruncul meu. Ma indrept spre ei, si ma asez langa Sakura care nu isi lua ochii de la micutul prunc cu ochii verzi si parul negru. O sarut usor pe Sakura pe buze, sub privirea fericita a prietenilor nostri. Avem un baiat, sunt asa de mandru, o sa il invat tot ce stiu, o sa il pazesc ca pe ochii mei din cap. Ma apropii de copil si il sarut usor pe frunte, in timp ce ochii lui mari si negri se uitau mirati la mine, iar o manuta se juca in parul meu. I-o scot din par si o pup dragastos, este cel mai scump copil pe care l-am vazut.
-Cum o sa-l cheme? spun eu in timp ce ma jucam cu el, facandu-l sa rada.
-Daisuke, spune Sakura incet, calm si dragastos.
O sarut pe frunte si ii spun ca maine plec inapoi in Japonia, acesta imi zambeste si ne bagam in pat, era deja ora 20:59 si maine ne trezeam la 5 pentru a prinde zborul.
-Sasuke, am implinit un an decand sunt... spune Sakura cu o oarecare tristete in voce.
-..femeia care mi-a schimbat radical viata, continui eu facand-o sa zambesca, o sarut usor pe buzele-i rozalii. Mi-ai daruit tot ce am visat, nu pot sa iti multumesc indeajuns, te iubesc! spun eu continuand sa o sarut, cei drept aveam chef de actiune dar ma abtineam.
-Si eu te iubesc, spune acesta si intr-un final adoarme, zana vietii mele, femeie mea prea iubita, zeita din inima mea, care mereu va fi acolo.
Adorm si eu intr-un final cu manuta lui Daisuke in mana, si cu una a Sakurei, familia Uchiha, suna foarte bine.



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:15

vai cat de frumos ddraga mea:X
ce scump e Sasuke:x
doamne deci ador acest capitol
estte minunat
este magnific
nu mai am cuvinte :))
deci astept nextul :x
te iubesc:X!


Fericirea este un vis, durerea este reală.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:17

Vai de mn Ele ai pus next-ul, nici nu-ti imaginezi kt de nerabdatoare am fost k sa vad continuarea...Oricum, e super capitolul....
Te poop si nu uita de next


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:29

vai ce frumoooooooos.....mama scena nasterii mio si imaginam pe sakura cum ii ie ochii din orbite impngand....:)) ai facut o treaba groza ele astept next


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:32

Este capitolul meu favorit !!
Nu-i asa ca mai sunt capitole? sad
Pune continuarea!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:38

Familia Uchiha. Chiar suna bine.
ELE, am o intrebare : Se apropie finalul ??? sad
Sper ca Nu.
Imi place mult mult capitolul.
Astept NEXtul cu nerabdare a hug


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 9r4p45
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:42

Foarte frumos Elena, dar vezi ca ai spus prima data ca , copilul are ochii verzi si acum mai tarziu ii are negrii heh
Hai cu nextul ca mor de nerabdare huh?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:58

CEL MAI FRUMOS ! sad
Mi-au dat si lacrimile sad


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 43041335886647080746110


Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 13:20

Ce frumos in love imi place foarte mult
Si mie mi-au dat lacrimile sad
M-am speriat si cand am citit ca acel copil nu mai respira, atunci nici eu nu mai respiram lough
Ok, deci daca nu vi mai repede cu next te pap toata
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 14:28

Vai Ele a fost asa de frumoooooos. Ca mi-a placut huh? huh?
Ce draguut. suoerb. nu mai am cuvinte. Nici nu mai are rost sa spun despre descriere sau naratiune pentru ca esti prea buna. Este excelent fic-ul l ador.
Abea astept next-ul care sper sa vina repede. dap ! a hug


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 15:28

Ce frumos sad
Deabea stept next !
Decci repede next
Ca daca nu te capacesc !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:13

Scumpilor ca sa nu va faceti griji mai sunt 28 de capitole pana la final happy2 V-am promis doar un fic de 50 de capitole happy2 Deci nu va mai framantati lough
Nextu vine maine kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:17

Maine??????? crying
Cred ca pana atunci intru in spital de nerabdare.
Asta este. Voi incerca sa raman acasa numai sa vad next`ul kiss kiss lough


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Rwre

Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 17:29

Ehehe scuza`ma ca am aterizat aici asa tarziu dar sunt puin aeriana . Deci NO COMMENT ! E asa de frumooooooos sad . Il ador kiss . Esti geniala kiss . Deci .. doar 28 de capitole ne mai despart de acel moment sad ... Pana atunci sa ne bucuram de nextu`rile pe care le vei pune ! Te puuupa Shibaa kiss !



Ja ne shi si spor in continuare la idei ! a hug


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 19:20

owww..... Draga mea! E minunat si acest capitol si cu mare, mare nerabdare il astept si pe celalalt! So... vino mai repede sa nu fac infarct, din motive necunoscute!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
``....:::HeLl:::...``
Academy Student
Academy Student
``....:::HeLl:::...``

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Somewhere between here and there
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa te fac sa suferi
Stare de spirit Stare de spirit : ma buna ca niciodata

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 15:22

Hy Elena ^.^ (Presupun ca asa te cheama, avand in vedere ca ai la numeEle heh )
Imi place ficul tau, pot spune ca m-a atras numai ca am cateva obiectii:
Mi se pare mie sau cam grabesti actiunea?Incearca sa adaugi mai multa descriere sentimentala, sa descrii imprejurimile si sentimentele..

Succes in continuare si hai cu nextul happy


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Icehearte
Vrei sa ma atingi..
Nu poti...
Vrei sa ma saruti...
N-ai curajul
Vrei sa ma iubesti
N-ai cum...
Te intrebi de ce?...
Inima mea-i de gheata
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 16:01

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 977748 pentru comm-uri
Soo...next floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 544217


Capitolul 23. Familia Uchiha

Stateam si ma jucam cu micutul Daisuke in casa noastra, cuibusorul nostru scump. Il apucam de burtica si incepeam sa il gadil, iar acesta radea si era fericit la maxim, puisorul meu de numai 3 luni si jumatate. Sunt asa de bucuroasa ca sunt mama, asta mi-am dorit din totdeauna, sa vad cum rodul iubirii mele creste sub ochii mei. L-am simtit o singura data in mine pe Sasuke, si inca il mai doresc de nenumarate ori, la gandul acesta incep sa imi musc buza de joc, chestie care nu mi se potriveste dar am preluat-o de la Sasuke. Sunt trezita la relitate de baietel care ma apuca cu manutele lui micute de par, tragandu-l la gurita lui. Cu greu ii scot manuta din parul meu roz, atragandu-i atentia cu un ursulet roz din plus, cadou de la Sasuke cand Daisuke avea numai 5 zile. Acesta cum zareste micuta jucarie, mi-o ia din mana si o baga in gura, tipic lui. Incep si chicotesc cristalin, in timp ce doi ochi negri ma priveau din usa. Ridic usor privirea si o intalnesc pe a lui, care se uita dragastos la noi. Il cred, nu e usor sa fi tata, dar o face cu o atata pasiune, incat pe zice trece ma indragostesc mai mult de el. Se apropie usor de noi, in timp ce ochisorii lui Daisuke il implorau sa il ia in brate. Ochii accea negri, frumusetea, nu mint, iubirea vietii mele, ochi lui negri ma faceau sa zbor pe cele mai inalte culmi purtata pe aripile dragostei.
-Ce faci scumpule? ma trezeste Sasuke la realitate, in timp ce mi-l ia din brate pe Daisuke. Ai fost cuminte? A tu esti mereu cuminte, dar mami a fost cuminte? intreaba acesta pervers, nu am mai vazut acel zambet de mult timp.
-El a fost cuminte, eu am fost cumintica, spun eu precum o felina.
Acesta se apropie de mine, amenintator de aproape, la doar 3 mm de buzele mele imi sopteste ca ma iubeste, eu facand acelas lucru. Si sub ochii mari verzui ai lui Daisuke, plini de curiozitate, incepem sa ne sarutam. Nu ne-am mai sarutat asa de mult timp, atat de pervers cu muscaturi de buza, asa timp de 5 minute in continuu, dar intr-un final rupem sarutul, iar micutul nostru puiut incepe sa bata din palme. Hehe, cat de dulce putea sa fie. Sasuke incepe sa se joace cu micutul iar eu ma uitam la ei, in tot acest timp, Daisuke nu si-a luat ochii de la mine, mai bine zis de la decolteul meu. Sincer, nu l-am alaptat decat de 2 ori, si apoi a mers totul pe biberon, si cred ca ii lipsea laptele matern, chicotesc la acest gand nebunatic, dar simt doua manute ude pe decolteul meu. Ma inrosesc instantaneu si il vad pe puiul meu cerand din privir mancare, i-au biberonul si incep sa il alaptez, iar in scurt timp acesta adoarme.
-Pervers ca tatal sau, spun eu in soapta cat sa nu ma auda Sasuke in timp ce il puneam pe Daisuke in patutul lui, dar din pacate Sasuke m-a auzit.
-Si frumos ca mama sa, spune si acesta incepand sa ma sarute pe gat, stiu ce vroia, si eu vroiam acelas lucru, dar, toata la timpul lor.
Il mai las sa se joace cateva minute, apoi ii zic ca e timpul sa mancam si noi, eu chiar eram lihnita, nemancand nimic de dimineata si nici in seara precedenta. Inchidem usa in liniste, incat sa nu il trezim pe micutul pervers, hehe, la ce ma gandesc si eu. Coboram in liniste, in spatioasa bucatarie unde ma intind putin si ma asez jos. Eram chiar obosita aceste 3 luni si jumatate au fost un calvar, este foarte greu sa fi parinte, imi pun o ceasca de cafea si sorb cu lacomie uitand de foame de dinainte.
Il priveam pe Sasuke cum incerca sa faca o omleta, chiar ma amuzam, mai ales felul in care s-a luptat cu ouale sa le sparga, ma ridic de la masa si incerc sa il ajut. Mai intai strang tot gunoiul lasat de el, si apoi ii spun sa puna niste condimente daca vrea sa fie mai gustoasa, niste branza, rosi si in frigider e sunca. Simt un gol in stomac, semnalul ca trebuie sa mananc urgent, am ramas cu ceva bun din sarcina cu Daisuke, mancam mai bine decat inainte. Ma asez la masa, obligata practic de Sasuke, care se chinuie sa ma servesca cat mai frumos posibil. Incep sa rad cristalin, vazandu-l cum se chinuie, iar dupa tot acest chin il sarut apasat si repede pe buzele lui moi si dulci precum mierea. Credeam ca numai eu eram un bucatar excelent, dar vad ca si Sasuke stie ce face, a iesit o bunatate de omleta, sau cred ca imi este asa foame incat daca mi-ai da carne de soarece si aia ar fi buna.
Dupa ce am terminat de mancat, urcam sus in camera unde Daisuke inca dormea, micutul meu ursulet. Incep sa casc, chiar eram obosita, si cand ma gandesc ca si diseara o sa ,,muncesc'' la Daisuke S.R.L ma i-a durerea de cap. Ca sa fiu sigura si sa nu fac atatea drumuri il i-au pe micut din patut si il pun la mijloc, intre mine si Sasuke, iar eu adormind pe loc cand s-a facut contactul intre mine si perna moale, eram prea obosita ca sa zic un simplu ,,noapte buna'' multumindu-ma cu un singur sarut pe frunte de la Sasuke.

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=G2RCCDSBEGk


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 16:11

rezerved
ita ce dulce.....un capitol nou superb.....ce pot spune greseli de tastare nu am vazut...oricum astept urmatorul capitol succea la scris


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 19:05

Vai ce capitol dulce. Mai ca dau in diabet. Imi place foarte mult cum iubirea dintre cei doi evolueaza in bine si ma bucur ca Sasuke si-a revizuit comportamentul. Astept cu nerabdare nextul!!! Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 19:24

vai draga mea ele:x
capitol superb:x
ce pervers e ala mik:x
ah..da am observat o chestie
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 947835 "urcam sus" scuze dar nu putem sa urcam si in jos nu? floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 947835 deci decat urcam draga mea floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 208323
astept cu nerabdare urmatorul capitol
te iubesc


Fericirea este un vis, durerea este reală.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 19:56

Pff,mămica mea,îmi pare nespus de rău că nu am comentat :(
Dar uite o fac acum.:d
E superb capitolul şi sunt de acord cu Melly,ce pervers e ăla mic.:))
Şi nu pot să cred cât de mult s-a schimbat Sasuke :O ! Adică totuşi,de la mafiot la sentimental e mult :))

Eu am rămas plăcut impresionată de ficul tău. :)
Să pui continuarea da ? :o3

Te iubesc mămico! a hug


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 43041335886647080746110


Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 21:12

uuuuuu, Ele, eu inca te astept cu urmatorul urmatorul capitol. Pui niste nexturi superbe si astept sa vina si urmatorul ca eu una nu mai pot. Ti pwpa *SasuSaku=love*!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-