Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_lcap85%Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_lcap13%Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_lcap2%Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:27

Vai ce-mi place❌x
e minunat capitolul asta
il ador tare mult❌x
vin-o cu next-ul cat mai repede
te poop kiss
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 12:14

frumos, o boala de a mea sunt ficurile Yakusa :X
totusi ai grija cu actiunea o cam fugaresti, incearca sa descrii mai mult sentimentele, ce simte cand o bate si multe altele.:* Abia astept next >:D<
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 15:43

of sasuke asta
nu stie sa se comporte cu o fata
iar sakura, biata de ea
prin ce clipe traieste
a fost interesant capitolul
astept next cu nerabdare
te pup
Sus In jos
Tapu o iubeste pe capra
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 1

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 16:14

Elena ce scrii tu aici e foarte frumos ,Bravo si continua nr1 dance2 dance2
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 16:36

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 977748 pentru comm-uri dragilor Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 208323
Si cum v-am promis la fiecare 8 comm-uri nextul Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 78717
Deci...next Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 947835
Unul lung Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 169309


Capitolul 4.Un sarut furat
Nu imi vine sa cred ca in urmatorul moment...

Incepe sa ma mangaie pe fata. Eu strangeam din ochi crezand ca o sa ma plezneasca pentru ce am facut aseara, dar aud o bubuitura. Motivul era ca Sasuke a scos din boxeri un pistol si a impuscat prostituata din spatele lui. Tanara nici nu contientiza ce se intampla si primeste in cap un glont cat toate zilele, ehh, asta e asa ajung toata prostituatele de 3 lei, s-au mai bine zis: toate prostituatele lui Sas'ke sunt omorate asa. Imi deschid ochii mei verzi si tristi si sunt intampinata de ochii lui negrii si blanzi.WTF? Blanzi? Cine stie ce mai vrea maniacul asta.
-Domnita, imbracate, mergem in vizita, spuse acesta pe un ton ,,lasa-ma sa te las''.
Abrob robotic din cap, si ma urc scarile rapid, parca as fi fost in cursa contra-cronometru. Ajung in camera ,,mea'' si raman pe ganduri la ce s-a intamplat aseara.

,,-Sasuke, te rog termina, ma doare! urlu eu ca disperata in timp ce sangeram abudent.
-Daca faci crize degeaba, iti dau eu crize dea-devaratelea, spuse acesta diabolic si continua sa ma plezneasca cu cureaua peste picioarele mele deja vinete de la nenumaratele lovituri de curea..''


Imi duc mana spre umar, unde se afla floarea de lotus, si incep sa plang amar. Ma durea, nu numai corpul, ci si sufletul. Imi facea inima tandari cand il vedeam cu altele, cand ma batea fara pic de mila, dar eu in fond si la urma urmei, eram o simpla sclava. Imi scutur capul de gandurile acelea oribile si ma indrept spre dulapul cu haine. Ma dezbrac de tot, raman nud, si imi i-au o lenjerie alba din dulapul . In timp ce imi cautam o rochie potrivita aud un fluierat din tocul usii.
-Mai, mai, mai ce bunaciune, spune Sasuke cu un ranjet pervers pe fata.
-Iii, spun eu si ma acopar cu cerceaful de pe pat.
-Nu e nimci o problema scumpo, al un moment dat o sa te vad in toata splendoarea ta. Pana atunci pune asta pe tine, si imi arunca o punga mare de cadouri si se face nevazut la parter.
Ma uit in uriasa punga roz, era o rochie albastru marin lunga pana in pamant, despicata pe piciorul stang, cu o funda batuta in pietre swarosky asortata cu o pereche de sandale simple albastru cu toc de 10 centimetri. Eram miscata de gestul lui, de unde avea acest dar sa imi ia ce imi place? Cu acesta intrebare am ramas in gand intimp ce ma imbracam. Mi-am rotunjit varfurile parului ca sa par putin mai matura decat sunt ceea ce era garantat din cauza conditiei mele fizice si bustului generos.. Apoi ma mai uit o data in oglinda si pasesc pe hol, unde ma asteapta Itachi gatit la 4 ace. Il iau de brat si acesta ma conduce jos la Sasuke care se plictisea de mama focului. Mda, cand are o c****a in mana imediat isi face de cap, si la acest gand incep sa ghicotesc.
-De ce razi, intreaba acesta pe tipicul lui ton rece.
-M-am gandit la ceva amuzant, atata tot.
-Nu imi zici si mie? si se uita patrunzator in ochii mei si ma apuca de talie fortandu-ma sa-i simt respiratia.
-Pai erau 2 beitivi care merg pe linia fearata. Unul ii zice ceilulait: Ce multe scari mai are si blocul asta, iar celalalt: Si ce rece e balustrada, i-a shh ca vine trenu.
Sasuke se uita mirat la mine, iar cand termin de spus micuta ,,glumita'' un zambet ii apare pe fata, wow, nu l-am vazut zambind niciodata daca nu este in prezenta unei t****e goale pusca care e si tunata de explodeaza. Ma i-a tandru de mana si ma conduce la masina urmand destinatia casa Contelui Gaara von Hiusen.
...............................................................................................................
Intr-o ora am ajuns la destinatie. Cobor provocator din masina si raman stupefiata. Casa era uriasa, cu 3 etaje toata in culoarea unui mov spre alb, cu piscina, o limuzina alba parcata in fata grandioasei vile, o gradina de trandafiri roz si cel mai maiestos era un cires urias tocmai in spatele curtii.
-Domnisoara Haruno, inchideti gura, intra muste, se aude o voce masculina, sensuala si foarte foarte frumoasa. Imi intorc cu greu capu de la cires si il vad...Gaara von Hiusen, cel mai sexy baiat al anului 2010, cel mai bogat om din lume, cel mai bun getilom si cel mai mare hot de inimi. Era imbracat intr-o camasa neagra si niste blugi, se pare ca baiatu nu astepta musafirii.
Ne invita sa facem un tur al castelului sau, ca nici vila nu o puteai numi. Se pare ca avea o mare importanta istorica, si este una din marele castele ale lumii. Desigur am mai aflat ca Gaara detine si Templul Zeitei Artemis, una din cele 7 minuni ale lumi si alte fleacuri pe care nu vi le mai zic ca sa nu va plictisesc. Nu stiu cum de in tot acest timp, de plictiseala pentru Sasuke, eu am fost asa de receptiva, ascultand fiecare cuvant pe care contele il zicea, raspuzandu-i la intrebari din istorie, cred ca l-am miscat si pe el. Cat despre domnul ,,macho-man'' de langa mine, un pervers ca deobicei, tot turul s-a uitat ba la decolteul meu, ba la funduletul meu, muscandu-si buza inferioara, nu mai zic ca atunci cand il intreba ceva Gaara parca il trezea din morti. Oricum nu mai vreau sa imi fac nervi cu el, dar treaba e ca... am inceput sa ma atasez de conte, iar cand sunt cu el il uit pe Sasuke, uit durerea si suferinta, si parca sunt numai eu si el.
-Domnisoara Haruno, imi acorda privilegiul sa ne plimbam in gradina? spuse acesta timid si mi se pare ca imbujorat.
-Desigur Conte, spun eu cu o oarecare veselie in voce.
Il urmez indreaproape pe conte pana la iesirea din castel, unde sunt intampinata de frumosul miros al trandafirilor. Simt ca cineva ma i-a de mana, acela este Gaara, dar nustiu cum, nustiu de ce inima incepe sa imi bata asa cu putere si rosesc puternic in obraji. Se apropie de trandafiri si smulge unu, chiar cel mai frumos, si mi-l pune in par, OK este prea misto tipul asta. Se apropie de mine, mai aproape, mai aproape. Inima incepe sa imi bata cu putere, ori eram rusinata, ori eram emotionata, nu stiam ce se intampla cu mine, imi venea sa plang, si nu stiam de ce. Intr-un final ajunge aproape de buzele mele si le saruta, s-au cel putin asa cred pentru ca am inchis ochii in momentul acela. Simt cum ma busca de buza inferioara vrand sa intre-deschis gura, iar atunci deschid ochii si...o nu...o nu, nu, nu, nu!!! M-a vazut Sasuke! Ii trag o palma lu Gaara de zile mari si fug in baia de la parter unde incep sa plang. Nu plangeam pentru ca l-am lovit pe Sasuke 2 plang pentru mine, pentru ce o sa patesc acasa, o sa fiu batuta crunt de Sasuke, o sa fiu batuta cu ciomagul, cu toporu, o sa ma omoare. Si las lacrimile mele cristaline sa curga, de ce l-oi fi lasat sa ma sarute? De ce am mers cu el? Imi i-au trandafirul din par si ii rup fiecare petala cu rautate, chiar daca biata floare nu a avut nici un amestec.


-Sakura, sunt Gaara. se aude din spatele usii maroni. Te rog iartama, nu am vrut a fost pur si simplu un impuls din inima. Nu am stiut ce fac, m-a ghidat inima. Sakura te iubesc! Te iubesc! Nu eu actionez ci inima mea, te rog nu fi nervoasa pe mine, Poti sa ma omori, sa ma incinerezi, dar nu ma uri ar fi prea mult pentru mine, pentru inima mea, au fost ultimele cuvinte pe care le-a spus apoi a plecat lasandu-ma singura.

Stateam pe jos si plangeam, nu vroiam un prim sarut de la unul pe care il consider fratele meu, nu imi vine sa cred ca gandesc asta, dar imi doream unul de la Sasuke. Da eu pe el il iubesc! si incep sa plang mai rau, nu mai suportam viata asta, pur si simplu mi-o uram. Yakuza, Sasuke si acuma Gaara m-au distrus. Plang asa 4 ore si lesin, iar ultimul lucru care il vad si il aud este cum cineva incerca sa intre in baie, poate si deasta am lesinat, lipsa de oxigen, cred ca de data asta chiar o sa mor.

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=knVXz4JhDtk


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Lun 06 Iun 2011, 16:55, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 16:38

Foarte frumos acest capitol. Am vazut cateva greseli , dar nu-s prea importante se pot corecta .
Se pare ca Sakura iar va fi pedepsita.
Astept continuarea sa vedem ce se mai intampla heh heh

Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 17:23

Bai !! Te omor daca nu am nextu' mai repede !! Il iubesc ;x;x !! Deci te tai cu toporu' !! Deci eu vreau neaparat nextu' !! Clar ! Decicum necum vreau next !! Si saraca Sakura sad , cine incearca sa deschida usa ?!?! Mooor Doamne Morr !!

P.S : Next ca daca nu te bat !!

Ja Na ^^ !
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 17:58

Am ramas fara cuvinte cand am citit partea asta.
E atat de frumos.
Sper ca Sasuke sa nu o mai bata pe Sakura .
Hai cu NEXT a hug
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 18:19

A fost super capitolul asta :D Hai cu nextul.
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:14

N-aM kUvInTe Ka sa descriu ce capitol minunat e bafta kiss dance2
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:47

Toti vrem next-ul Ele. Hai scumpa. Spor la scris.
Sti ca iubesc fic-ul tau si imi lace asa de mult cum scri. Nu mai pot astepta nici o secunda. Vreau next-uuul. Acum te rog!
Esti o scriitoare desavarsita iar fic-ul este unul de nota 10. Toti vrem next-ul cat mai repede posibil. Te pup si mult spor la scris. kiss
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:59

Eleeeeeeeeee uraaa ai pus capitoluuull :x:x:x


Si l-ai facut si mai lungg :x:x:x:x:


Pur si simplu il adorrr decrierea totulll :x:x:x


Vreau next scumpa defapt toti il vrem :)) hai hai cu el mai repede :x:x
:
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:01

Imi place mult ficul tau la fel si capitolul abia astept sa pui nextu happy2
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:05

Pai m-ai innebunit cu mesajele, asa ca iti dau si eu un comm. Imi place foarte mult ficul tau, mai ales ideea. Imi pare chiar foarte rau ca nu am comentat pana acum, insa e prima zi in care apar pe aici dupa o lunga disparitie, Asa, sa pui nextul ca te bat. Cu ghiveciul te bat. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:06

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 977748 pentru comm-uri dragilor in love
Nu imi vine sa cred ca va dati peste cap pentru nextu la ficu meu Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 268890
Ma-ti miscat profund kiss
Va iubeste Ele. Deci next in love


Capitolul 5.Moartea lui Loly

Am lesinat in baia lui Gaara, asta e tot ce imi aduc aminte, se pare ca lipsa de oxigen nu mi-a facut bine deloc. Deschid incet ochii si sunt intampinata de o lumina puternica care ma trage inauntru, dar totusi nu ma speri, simt ca e de bine, simt ceva familiar care de mult nu l-am mai intalnit. Deschid ochii si nu imi vine sa cred ce vad. O femeie, supla, frumoasa, cu un par roscat lung pana la talie, cu ochii verzi ca cel mai pur smarald, imbracata intr-o rochie alba ce radia pe ea.
-M-ma-mama? spun eu in lacrimi, stand sa plang.
-Buna scumpo. spuse acesta si ma saruta tandru pe frunte, iar o lacrima imi scapa din ochi.
Mama, am ajuns la mama, am....murit. Nu... nu!!! Nu vreau sa mor, sunt atatea lucruri pe care nu le-am facut, atatea locuri pe care nu le-am vazut, nu am cunoscut iubirea adevarata, nu am vazut daca Sasuke chiar ma iubeste. Incep sa plang, plang, si plang, iar mama incepe sa ma consoleze,dar fara efect.
-Mama nu vreau sa mor! spun eu si incep sa plang mai tare. Il iubesc mama! Stiu ca am ajuns sclava, una dintre t*****e lui, dar vreau sa vad daca ma iubeste si daca nu atunci sa ma iei la tine pentru ca atunci chiar nu o sa mai am pentru ce trai! ma rastesc eu, si incep sa plang mai tare.
Mama se uita la mine cu mila, in timp ce ma mangaia pe par, se vedea ca ii parea rau, parca imi scana gandurile. Se ridica usor si ii spune sa o iau de mana pentru ca ma va duce intr-un loc frumos unde il voi putea vedea pe Sas'ke,probabil pentru ultima oara. O urmez cu frica ca nu cumva sa cad de pe norul alb si pufos pe care ne aflam. Dintr-o data se aseaza jos si imi spune sa ma uit intr-un anumit punct oarecare pe cerul roz-galbui strabatut de areolele polare.Incep sa ma uit cu interes, nestiind ce ma asteapta.


,,-Sasuke! Sakura a lesinat in baie! tipa Gaara cat il tin plamanii.
-Ce? Cum ai putut lasa sa se intample asta? se rasteste Sasuke la Gaara.
-Nu stiu cum s-a intamplat! [minti acesta cu nerusinare] Si decand iti pasa? Parca era doar o ,,mironosita'' care o sa o dai afara din casa cand o sa se daruiasca tie. Eu macar nu sunt asa si am spart usa ca sa nu ramana moarta acolo!
-Nu e treaba ta! Nu sti ce simt cu adevarat pentru ea! Nu sti cat de mult o....''

D****i! Atunci cand puteam afla ce simte Sasuke pentru mine!
-Mama trebuie sa ma intorc! spun eu convinsa pe ce zic.
-Bine fata mea! Mergi pana la nu mai simti norul sub picioare si apoi asteapta pana cazi in gol. ma saruta pe frunte si imi ureaza bafta, eu aprob din cap si incep sa merg pana la capatul norului, pentru prima data nu mi-a fost rau de inaltime.
Dintr-o data simt ca numai am pe ce calca, si cad in gol. Milioane de furnicaturi imi strabat picioarele si fata, facandu-ma sa ma incrunt de neplacere. Parca drumul nu se mai putea sfarsi dar ,,Calea Domnului e lunga'' deci voi mai astepta ceva timp. Deschid ochii si vad ca trec prin Iad. Milioane de finte oribile imi sunt in fata ochilor, ii inchid dinou nevrand sa vomit sau sa incep sa plang. De la ce am vazut cred ca voi avea o cicatrice pe viata.


Simt o durere imensa, parca cineva rupandu-mi coloana sau sprangandu-mi capu cu ciocanu, m-am ,,zdrobit'' de corpul meu. Se pare ca am ajuns pe Pamant. Incerc sa imi deschis ploapele dar in zadar, imi misc usor mana si simt ca cineva o tine intr-an-sa. Simt o energie pozitiva care imi inunda corpul ajutandu-ma sa deschid ochii. Cand infinal am deschis ochii, nu mi-a venit sa cred. Cel care ma tine-a de mana era Sasuke. Cat as fi vrut atunci sa il sarut, sa ii simt corpul, parfumul, Doamne atat de multe vreau, dar daca as face-o m-ar considera o c*****a in toata splendoarea cuvantului. Incep sa ma fatai prin pat, trezindu-l pe Sasuke, care dormea precum un inger.
-Sakura! Ce bine ca te-ai trezit! spuse acesta si m-a luat in brate, ciudat pentru temperamentul lui, oo, si acuma mi-am dat seama ca eram acasa la ,,noi''. Eu nu mai ezit si il i-au si eu in brate, macar sa imi satisfac si eu un capriciu. Ce bine era in bratele lui, o imbratisare atat de calda, atat de iubitoare, nu mai vreau sa ma despart de ea dar...trebuie.
-M-mu-mul-multumes Sas'ke, spun eu aproape plangand, dar stiind ca o sa se supere, nu o fac, nu aveam nevoie iar sa ,,mor'' din mana lui.
-Pentru ce? ridica acesta o intrebare cat casa, nici eu nu stiam de ce am zis asta.
-Pentru tot ce faci pentru mine... , spun eu uitandu-ma spre fereastra, gandindu-ma la mama, care ma privea de undeva de sus. Nu puteam sa continui cu ,,chiar daca ma bati'' pentru ca atunci chiar m-ar fi batut si cunoscundu-l cred ca cu ciocanu. Ma ridic usor din pat si ma indrept spre bucatarie pentru a imi lua un pahar cu suc de portocale.
Ajung jos si deschid frigiderul, apoi ma duc sa ma uit la Lolly. Lolly era pisica mea, alb cu gri, persana, care imi era dar de la mama cand am implinit varsta de 10 anisori, pe care Sas'ke ma lasat sa o tin, macar atat sa faca si el dupa ce m-a luat cu japca de acasa. Ma uit la cosuletul ei si nimic, incep sa o caut ca disperata, stiu ca e o pisica batrana dar se ascunde foarte bine si acuma ma face sa alerg dupa ea prin toata casa. Vad ceva in living, ma indrept vesela spre punctul gri si...
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! incep sa tip cand ajung in living. Cad in genunchi si incep sa plang fara sa ma pot oprii, chiar nu imi pasa daca ma va bate Sasuke. LOLY A MURIT! Nu mai aveam pe nimeni, nu mai aveam nici unicul lucru lasat de mama pe pamant, nu mai aveam nimic. A plecat mama, tata si acuma si Loly. Si continui sa plang pana vine Sasuke.
-Ce d****u s-a....dar nu a mai continuat, vazandu-ma in ce stare sunt, si pisica moarta pe canapea, stia cat de mult am tinut la pisica, si se pare ca si el a tinut la ea. Imi amintesc ca in prima zi cand am venit aici a dormit cu el, si cand s-a trezit a vrut sa o arunce peste gard dar a facut niste ochisori mari si verzi de iti venea sa o mananci, de atunci s-a indragostit Sasuke de ea.
S-a asezat langa mine si m-a imbratisat incercand sa ma calmeze, se pare ca incepe ca iceberg-ul din inima lui sa se topeasca. Il imbratisez si eu infundandu-mi capul in pieptul lui, continuand sa plang. Ii simteam inima cum ii bate unisol cu a mea, incalzindu-ma cu iubire. Am continuat asa sa plang timp de 2 ore, apoi am adormit la el in brate, extenuata de la atata plans.
A doua zi am ingropat pisicuta in spatele casei unde avem o tufa mare de trandafiri portocali, apoi am zabovit toata ziua pe canapea, gandindu-ma la ce a fost, ce este si ce va urma.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:06

Iubireee e minunattt

Saraca Loly crying

Dar se pare ca moartea ei este un inceput pentru o poveste de dragoste (hello)

Deabia astept next-ull ❌x❌

Stiu ca Florin ma injura acum pentru ca eu am dat commu inaintea lui dar soarta =)))

Florinee viata este crudaa

Ai uitat ca eu sunt fana nr 1 nr1

Stai la coada =)) take this!

Ele superbb love vreau next-ul ❌x❌ angel hug


Ultima editare efectuata de catre Ade Soricel Cracanat in Lun 06 Iun 2011, 20:18, editata de 2 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:08

Ce sa zic ade !
Imi place acest capitol , pacat ca a murit acea pisicuta . Se pare ca Sasuke incepe sa fie mai bland , sa vedem ce se va mai intampla. Elena astept continuarea.
Ade eu voi fi primu data viitoare heh


Ultima editare efectuata de catre Florin+Bella in Lun 06 Iun 2011, 20:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:15

WTH?lipsesc si eu o zi de pe forum si tu deja pui 2 capitole?anyway,vreau nextu
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:10

Misto :X nu ma asteptam ca iai dus la Garra si pana la urma care era motivu, iar roscatu e prea dulce..eu una lesinam. Descrierea este, poti si mai mult insa toate la timpul lor.
Biata Sakura cu moartea pisicii :( macar Sasuke o consoleaza, asa pe moment


Ultima editare efectuata de catre White-Angel in Lun 06 Iun 2011, 21:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:15

Vai nu pot sa cred. Saraca Loly. crying
Vai cat m-a emotionat acest capitol. Ce mult mi-a placut. in love in love
L-as mai citi de 10 ori. E fabulos.
Iubesc fic-ul , il ador. Nu uita ca vreau next-ul cat mai repede.
Ard de nerabdare sa vad ce se mai intampla deci sa aduci next-ul cat mai repede.
Te pup dulce si spor la scris!
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:36

Ce frumos a fost capitolul asta in love
Mi se pare prea multa iubire asa din senin . Sasuke doar se preface ?
Hai cu Next a hug
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:41

Eleee sti doar ca iti adoram ficull :x:x:x


Deabia astept nextull:x:x:x:x


Hai hai hai punete pe tastat draga mea (hello):x:x:

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:43

Elena cat ne mai ti in suspans . Pune odata continuarea sa vedem ce se intampla cu cei doi si sa vedem ce personaje mai apar , hai hai hai. Si ai grija cand tastezi sa nu mai ai greseli heh
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 21:52

Ele multi vor nextu printre care si eu, insa nu te grabesc ca stiu cum e si ca e greu sa faci un next:* Mai nu o omarati, lasatio sa faca nextu in pace >:D<
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:03

Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 977748 Pentru comm-uri si fara alte chestii...nextu Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 384738

Capitolul 6. Riscul unei dame fierbinti

Stateam in pat, nu ma mai gandeam la nimic, doar cum mama, tata si Loly m-au parasit. Am ramas a nimanui, acuma chiar nu mai aveam familie. Simt cum cineva ma apuca de talie tragandu-ma mai spre el. Ii simt pulsatiile inimi, parfumul de crin, ma strange cu putere la pieptul lui cald, pana scot un icnet de durere. Ii simt caldura corpului, ceea ce era bine, eu fiind intr-o rochita alba, transparenta din care mi se vedea lenjeria neagra.Il simt cum se misca, ii simt respiratia calda in ceafa si buzele lui moi cum imi saruta umarul, apoi urcand mai mult ajungand la gat, pe care il saruta de nenumarate ori cu ardoare. Cand sa imi sarute buzele doritoare de atata timp de ale mele, pe care eu abia asteptam sa le gust, un zgomot se aude de la parter. Sasuke isi i-a un halat negru din matase pe el si coboara sa vada ce s-a intamplat, eu ramanand singura in negura noptii.
Incep sa inspir si sa expir alert, niciodata nu imi place sa fiu lasata singura in intunericul noptii. Inca de mica aveam o fobie, uram intunericul din cauza tatei care intr-o zi m-a speriat de moarte, uram defapt sa fiu lasata singura intr-o camera intunecoasa.

....FLASH BACK....
-Mami, mami! Unde este tati? intreb eu, o copilita de 5 anisori, care statea dupa fusta mamei.
-Nu stiu scumpo, asteaptama in camera ta, ma duc sa aduc niste biscuiti, spuse mama cu un zambet bland pe fata.
-Bine mami, spun eu si ma indrept spre camera intunecoasa din capatul holului.
Deschid usa camerei si ma asez pe patul cu lenjerie roz asteptand-o pe mama sa vina cu biscuitii. Dintr-o data usa se tranteste violent, iar un sunet straniu isi face aparitia in camera ca a unei pisici pe moarte, eu aprind micuta veioza de pe noptiera din dreapta patului, si cand lumina isi face aparitia in camera un om cu chip de mort sare asupra mea, sperianduma de moarte,aproape facand infarct. Eu incep sa tip, si sa urlu, alarmand-o pe mama care vine intr-o fuga la mine.
-Jhon, ti-am zis sa nu mai sperii copila, spuse acesta revoltata.
-Scuze Marriet, spune tata suparat facand un botic de catel. Eu atunci i-am zis ca il iert, dar in adancul meu el mi-a facut o obsesie care nici pana in ziua asta nu o pot schimba.
....END FLASH BACK....

Aud un sunet ciudat care vine de la parter, ma ridic alarmata din pat si alerg pe numeroasele scari acoperite cu marmura si gresie mai sa imi rup gatul. Cand insfarsit ajung jos ma ascund in spatele lui Sasuke care tinea un pistol in mana. In fata noastra era Kiba, un traficant de prostituate care a pus demult ochii pe mine, mai bine zis pe corpul meu. Sas'ke imi sopteste sa stau in spatele sau, ca sa nu mi se intample nimic.
-Mai, mai, mai se pare ca a venit si prospatura mea. Sasuke cand ziceai ca o sa mi-o dai? spune acesta trecandu-si limba peste buze, un gest foarte scarbos. Cred ca se gandea ca o sa faca ce vrea cu mine adica o sa ma violeze de vrei 7 ori pe zi numai pentru propriul lui plac.
-Am zis ca o sa mai vedem, nu a ramas ceva stabil, spune Sas'ke zambind malefic. Parca s-a schimbat, da din parti.
Kiba se apropie de mine, cu Sas'ke pe urmele lui, si nesimtitu indrazneste sa imi puna mana pe fund. Nu ca daca nu apasa Sasuke pe tragaci apas eu. Iar ca sa imi faca un soc si mai mare il lasa pe Kiba sa se ,,joace'' umpic cu mine.
Kiba incepe sa ma sarute cu buzele lui scarboase pe pielea gatului si pe umar, vrand sa ajunga tot mai sus, iar Sasuke sta si se uita la noi ca la TV, mda, un show +16. Cand imi pune mana pe unul dintre sani, explodeaza, il i-a la suturi pe Kiba si ii spune sa se care, dar ce a zis inainte sa iasa pe usa m-a scocat si a bagat spaima in mine.
-Domnisoara Saura, veti fi a mea, veti fi una din prostituatele mele prefarate, locul de unoare, in patul meu. Fie ca Sasuke vrea sau nu vrea veti ajunge pe mana mea. si incepe sa rada, iar Sasuke ii trage una azvarlindu-l cat colo.
Nu imi ajungea mie perversul de Sasuke, mai trebuia sa vina si asta care vrea sa ma vanda pe bani. Nu imi pasa daca ma bate sau daca nu, dar, ma duc indrazneata la el sa ii zic tot ce am pe inima.
-Inteleg ca sunt dama ta de companie, inteleg ca ma bati zilnic, inteleg ca sunt o carpa pentru tine, dar sa ma dai unuia care nu valoreaza nici 2 lei. Cum poti sa fi asa de nemernic ca atunci cand o sa imi furi cireasa sa ma vinzi? Ma doare in cot ca ma place Gaara si asta cum naiba il cheama... Kiba. Esti un...un...mediocru bun de nimic. EU TE IUBESC si tu iti bagi joc, si izbucnesc in plans, cand am zis ca il iubesc a ramas cu gura cascata, a vrut sa ma i-a in brate dar am fugit in unul din dormitoarele de la etaj, unde mi-am petrecut noaptea, cu lumina aprinsa, pe covor, nu am mai ajuns in pat.


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Mar 07 Iun 2011, 09:26, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-