Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_lcap85%Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_lcap13%Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_lcap2%Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 07:41

Hey hey iubire!
Superb capitol...cat am asteptat eu aceasta continuare..ma bucur tare mult ca l-ai pus.
Este super si imi place ca se inteleg asa de bine..sa vedem ce ne rezervi in capitol urmator..asa ca repejor..
Te pup..bafta la scris si multe idei:x


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 10:07

Ciao Ele happy
Imi place cap. in care povestitorul e Daisuke huh?
E un povestitor inascut lough
Adica tu heh
Pai... asteptam next Ele
App: Misto moment amuzant cu Elz a hug
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:51

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 977748pentru comm-uri...
Acest next puteti sa il luati ca un eventual The End, nu stiu daca mai pot continua....
o sa ma mai gandesc...


Capitolul.43: Mereu pe aripile mortii....

P.O.V by Sakura...


Inima imi plange, sufletu-mi zbiara, nu am de ce sa traiesc, singurele fiinte pe care le mai am, ma urasc. Ochii mei privesc frumoasa imagine din fata mea. Orasul. Sunt pe acoperisul casei mai exact, hotarata sa imi iau zilele. Inspir si expir scadat, frumosul peisaj ma atrage usor, usor spre el. Este decisivul, momentul decisiv, ultima mea clipa de viata pe acest pamant, ultimul moment pe care trebuie sa uit, in curand nu va mai exista. Trebuie sa zbor, chiar daca asta ar insemna pe aripile mortii. Inima mea incepe sa bata cu putere, in timp ce mintea imi zice sa nu fac asta. Oare de ce as asculta? Mi-au zis ca ma urasc....Cum as putea sa uit?

~~~~~~Flash Back~~~~~~~
-Sasuke, ce am facut? De ce ma tot lovesti? incep eu sa tip, si sa plang, implorandu-l sa nu ma mai bata.
-Te urasc micuta c***a, am vazut cum te lingeai cu Gaara, urla Sasuke incepand sa dea mai tare, mai cu putere.
Ochii mei se maresc, dilatandu-se....A zis ca ma uraste? C-cum se poate asa ceva? De ce eu, de ce mereu eu? Incep sa plang amar, lasandu-ma purtata de bataile brunetului. Mici fiori imi incoltesc in inima...ura, acest sentiment total strain mie pentru persoana iubita s-a nascut....Ura pentru brunet, pentru bataile pe care le primesc, pentru injuraturi, pentru ce mi-a zis. Ma uit atenta la mana mea si vad cum un firicel de sange se scurge usor, ajugand pe podea, patand-o. Sange...ce frumos, atat de viu, atat de bun...Inima mea plange, sufletu-mi scadat, moartea ma cauta la usa, cine ma mai poate scapa?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-Va urasc! tipa Daisuke si fuge in camera lui.
Pe chipul meu se scurg milioane de lacrimi, atata suferinta intr-o singura zi. Inima mea incepe sa se opresca, pulsul scade, ochii mei se micsoreaza treptat. O lume neagra mi se infatiseaza, unde tristetea domnina frumusetea si iubirea, unde moartea era regina peste viata, iar, iubirea era in temnita numita, pur si simplu, ura...Pielea mi se albeste, ajungand precum varul, iar tremuratul pune stapanire pe mine. Incep sa tip, si sa urlu, nu mai puteam, nu mai suportam, vroiam pur si simplu ca existenta mea sa fie doar un vis, placerile sa fie un vis frumos, existenta mea un cosmar. Ma trantesc de podeaua din camera, Sasuke uitandu-se mirat la mine. Ma comport ca o nebuna, incep sa ma zbantui, mintea mea necostientizand ce fac, iar apoi....negru.
~~~~~~End Flash BAck~~~~~~

-Sakura? Mami? se aud doua voci din spatele meu.
Ma intorc spre ei, si chipul meu se lumineaza putin, un micut zambet imi apare pe fata. Daisuke si Sasuke, ati venit prea tarziu, destinul meu este decis. O sa mor impreuna cu copilul meu nenascut, daca pe voi nu v-am avut, macar pe el sa il am. Micute cristale mi se scurg din ochii verzi, privindu-i pe cei care ii iubesc atat de mult, plangeau....
-Mami nu o face, tipa Daisuke dupa mine, vazandu-ma ca inaintez spre margine cu spatele.
-Imi pare rau...destinul a ales, voi ati ales...spun eu.
Inchid ochii usor, si simt ca nu mai am pamantul sub picioare. 100 de metri ma despart de moarte, prea putin. Usor, usor, corpul meu nu mai raspunde, iar sangele imi umbla prin corp prea repede....Tipul a expirat.
-NUUUUUUUUUU! se aud cei doi.
Prea tarziu, deja eram in Iad.....

~~~Momentul cu Elz de azi nu a putut fi finalizat din cauza tristeti autorului, Imi pare rau~~~

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 20 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:57

:| Mult prea trist! Chiar nu ma asteptam la asta. Ma enerveaza ca mereu incearca sa se sinucida si totusi te rog fa-o sa nu moara. Miracol! happy2 Astept next-ul! Te pup! kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:58

Nu-mi vine sa cred ca a murit sad sad
Ca s-a terminat sad sad sad(sad(:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:58

Ele daa` tu esti nebuna ? Cum drq` un posibil final :-w ?? Tu vrei bataie sad ? Si dece a facut asta Sakura ? Hai maa sad .. De ce il inchei sad ? Da` tu vrei sa plangem sadsad?? Elz` :-w .. Zi ca Sakura ma poate fii salvata T.T .. Capitolul asta este foarte frumos dar foarte trist ! Repede cu next-ul !

Ja ne sad ! By : Rin-chan sad !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 12:10

sadsadsadsad
Nici mie
Sper sa mai fie o continuare ceva... poate sezonul 2 prin alt fic ceva...
Atunci cand iti vor veni idei...
Tu esti autoarea mea fav de pe acest forum in love
Tu mai facut sa plang, sa rad, sa simt durerea din inimile personajelor sad
Te iubim mult mult mult de tot cu totii love
Sa speram ca nu a murit de adevaratelea
Pana ne vom reintalnii... Adio hi!
P.S: Glm lough
Chiar daca zici ca e un THE END eu zic ca intotdeauna aceeasi chestie
NEEEEEXT sad
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 12:22

Dragilor eu am zis un eventual The End, pentru un moment, pana mai am niste ideei, cel tarziu vineri vine nextu. Dhaa!! lough


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 20 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 14:42

wow,nu-mi vine sa cred ca am ratat vreo 2 capitole.imi pare rau ca ficul ti-a fost plagiat.singurul loc unde am mai vazut ficul e un forum dar si pe acel forum tot tu esti autoarea.in fine,te rog n-o omori pe Saku.NEXT plzzzzzzz!Hugs!


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 15:47

Ma si miram eu...
Cum sa se termine fara The End?
Oricum ar fi sper ca Saku sa nu moara
Astept next !


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 16:57

Vai, sper ca Sakura sa nu moara.
Hai te rog, n-o omori.
Deci astept sa vad ce o sa se intample.
Te pup dulce kiss
Bye.


  Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 18:59

hey hey ...
ce capitol trist sad sad
nu vreau sa moara Sakura te rog sa nu moara..!!
astept next-ul.!! please
Pwwpici!!.. kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Emoig

Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 19:48

Aoelu Ele mi-au dat lacrimile sad nu poti incheia aici, ai zis ca duci ficu pana la 50 de capitole si abia e 43..hai mai Ele, vai bocesc aci sad prea trist...iar faza cu Garaa eu nu o inteleg, adica chiar nu cred ca Sakura ar face asa ceva. Ele te rog eu, nu incheia aici..sad te bat


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 00:23

Ellzzz te bat..cum adica asta sa fie finalul??? Nu-i corect..tu tii la cititorii tai,asa ca ia hai pentru noi pana una alta, fa un final "ala eleee":x iar daca iti mai vin idei si mai bine:x
reao..nu m-ai anuntat si pe mine ca ai pus capitolele..las' ca te tin minte:))

bafta la scris si la idei..si sper la un final pe gustul meu:d


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 08:08

mdeah...ori next,ori te tin numai in commuri!as spune mai multe,dar le-au spus deja ceilalti cat si pt mine....asa ca NEXT!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 10:07

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 623735Ellloooo lumeee Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 623735
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 977748 pentru comm-uri si sper sa va placa, 10 comm-uri si luni aveti nextul lough


Capitolul 44. Mortul....viu
Atentie faze nerecomandate minorilor[thiller]

Aerul imi inunda narile, in timp ce vantul imi flutura parul. Ma simt asa de grea, tot corpul ma doare si simt cum inima imi pompeaza sange in tot corpul. Oare chiar asa e sa fi mort? Adica acesta intrebare nu isi are rostul, nimeni nu imi va raspunde la ea, nici macar eu. O lumina este tot ce vad in fata ochilor, ma apropii de ea si o ating, dar acesta se face din ce, ce mai mare, pana ma inghite cu totul. Deschid timida ochii si totul se prabuseste in fata mea, eu intinsa intr-un cosciug negru, lumanarile arzand, iar Sasuke si Daisuke....decapitati. Ochii mei incep sa verse lacrimi amare, strigand la Dumnezeu, ca de ce ei? Si de ce nu eu? Atunci costientizez ce am zis, eu eram deja moarta....Rugaciunile mele erau in zadar. Cu miscari usoare, incep sa ma plimb pe langa cosiug, si vad trupul neinsufletit al pisici mele, Loly, incinerat, petale nenumarate de trandafir arse, pur si simplu arse, iar mai in fata. Stomacul mi se intoarce pe dos, si simt cum ceva vrea sa iasa din mine. In fata mea stateau capetele celor doi, cu ochii scosi, din ele curgand sange proaspat, de ce ei, de ce Sasuke si Daisuke, de ce nu eu?. Ochii mei de un verde pal incep sa planga mai rau, sufletul incepe sa imi planga, fiinta mea, era prea mult. Simt cu cineva imi pune mana pe umar, ma intorc si ghiciti ce cine dau? Are 2 coarne, tot rosu, o furca, ati ghicit, dracul.
-Sakura, spune el si isi linge buzele, bine ai venit in Iad, micuta t******a.
Incep sa merg cu spatele nimerind de peretele criptei, rece si dur. Ochii lui rosi ma priveau cu atata ura, iar in spatele lui erau Kiba si Jhon, cu aceeasi privire, perversa, dura, rea, fara sentimente. Corpurile neinsufletite ale lui Sasuke si Daisuke incep sa merga spre mine, in timp ce sangele lor sare si ma pateaza pe fata. Furca se indreapta spre pantecul meu, imi acopar ochii ateptand sa mor, pentru a doua oara in aceasta zi, pentru a nustiu a cata oara in acesta viata. Dracul incepe sa rada malefic, in timp ce furca lui avanseaza spre burta mea, mai, mai,...
-NU TE ATINGE DE EA! E COPILA MEAA! se aude vocea unui barbat invarsta, totusi cu blandete, atat de multa blandete, usor, usor ma las pe peretele rece, dandu-mi ochii peste cap, iar in urmatorul moment....alb?
Stateam in fata unui tren, care venea cu viteza, fara sa contientizez ca putea sa ma loveasca, mi-am intins bratele in aer, iar trenul ma lovit, eu nu am simtit nici o durere, doar cum pluteam in aer...
******

-Sakura, se aude o voce dulce, prea dulce, oare o fi el?
Refuz sa imi deschid ochii, stiu ca era acel drac, stiu ce vroia. Las lacrimile sa cada pe fata mea, udanda-mi-o, nu imi pasa cine zice ceva, eu vreau sa plang. Obrajii mei, banuiesc ca albi, sunt sarutati de nenumarate ori de niste buze asa de moi, iar apoi un sarut pe buzele movalii. Inima mea incepe sa bata cu putere si raspund sarutului, lasandu-i cale libera spre lacasul meu umed, limba lui duelandu-se cu a mea. Imi sugea posesiv buza inferioara, lasandu-ma sa gem incet. Stiam cine era, il stiam, il iubeam, el este...Rup sarutul si ma arunc in bratele lui, ochii mei deschizandu-se racapatandu-si adevarata culoare, verde intens. In strang tare in brate, el ramanand putin miscat, apoi imi raspunde la imbratisare, mangaindu-mi spatele coborand mai jos. Perversul meu mic, imi ridic usor capul, ochii mei pierzandu-se in ochii lui negri ca abanosul. Ma apropii mai mult de el, pana ii resimt buzele peste ale mele, framatandu-se una de alta intr-un sarut apasat, plin de iubire. Imi musca usor buza inferioara, facandu-ma sa resimt aceeasi fiori de acuma 3 ani, aproape 4. Ahh, Sasuke, ce dor mi-au fost de saruturile tale, ahh, de tine, de corpul tau...Ma ridic putin in sus, poziti-o-nandu-mi picioarele in jurul bazinului lui, el zambind pervers, tragand usor de bluzita mea.
-Mami? se aude vocea micutului meu Daisuke. MAMI!III!!! tipa acesta si fuge spre mine imbratisandu-ma, lasand cateva lacrimi sa cada pe obrajorii lui rumenii.
Ii sarut crestetul capului, imbratisandu-l strans, simtand o lacrima cum se scurge pe obrazul meu. Imi ridic capul, Sasuke plangea, il sarut scurt pe buze, spunandu-i ca totul o sa fie bine. Asa am stat imbratisati acolo pana am adormit, asteptand ca fericirea noastra sa creasca, necontientizand ca cineva ne urmareste....

~~~~~~Moment Amuzant cu Elz~~~~~~~
-AM INVIAT DIN MORTIIIII!
-Care morti? intreaba Temari.
-Mortii....Pfiu, respira, expira, Temari scump-o, parca aveai programare la Shikamaru. Copil crescut cu Dero.
-NU SUNT COPIL AM 16 ani, tu esti copil ;))
-Bă eşti nebun?! Poi eu is fresh si rece si tu babaciune stricataaa!!!
-Dar,,,
-Hah. spunei lu Surdu! M-am plictisit sa te ascult, mai am inca 6 capitole si scap si de tine.
-Dai in celalat de minee >:)
-DAU DE MATA! tip eu la Temari.
-Si tu de...
-Auzi te crezi deşteapta ?Cât face 1:2+65x30.001.629:38 ?
-Aa....
~~~~~Ne vedem data viitoaree~~~~~~~~~

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 20 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 10:15

Elz a hug
Aii ce capitol huh? , ce capitol huh?
Si zici ca mai sunt 6 capitole pana se termina sad ....
Sper ca ne vei uimi cu finalu` a la Elz . lough
Ai Temari babaciune nu te lua la cearta cu Elz ca dai de dracu` ! lough

Cya <3 !


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
*-Cooky-*
Academy Student
Academy Student
*-Cooky-*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timishoara:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Nu prea merge...

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 10:22

Mai 6 capitole?
Atat?
Si end?
sad sad
Vin-o cu nextu repede ca dam aici in balbaiala.:))
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 10:53

Draga mea, faci o treaba excelenta cu ficul. Din nefericire mai sunt doar sase capitole si se termina, insa a fost cu adevarat fabulos. Ce pot sa spun in afara faptului ca astept nextul cu nerabdare si ca sunt foarte curioasa in legatura cu ce se mai intampla in continuare... Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 11:14

T.T" .. Elz` ai baut ceva ? T.T" Cum doar 6 capitole T.T" .. ? Vezi ca tu omoram cu coasa T.T" .. Asa sa revenim lough . Deci capitolu` minunat :x ! Era sa fac stop cardiac cand am citit faza cu capetele lough . So .. Mia placut foarte mult ;x !! Nextu` repedeee :D:D !!

See ya ! By Rin with Ciel 8-> !! Si am zburat spre infinit si mai departee lough


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 11:51

Hey buni a hug
De ce mai is doar 6 capitole? sad
Vrei sa te frece toata lumea la icre sa bagi next in continuare? lough
Mai ai si pretentii, vrei 10 comm-uri huh?
Pai cu al meu sunt 5 happy2
Deci mai sunt inca cinci heh
Mai avem de asteptat nu gluma... :|
Esti foarte rea...
Daca stii precis ca mai sunt 6 capitole inseamna ca....
LE AI DEJA FACUTE huh?
Baga next ca ai fost descoperita huh?
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 12:59

vreau next-ul ca ma decapitez please


Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:04

hey hey ..
mai sunt doar 6 capitole?? nu eu nu vreau sa se termine .. sad
ai un fic minunat iar capitolul acesta a fost absolut superb
asa ca vreau next-ul !!mor de nerabdare sa vad ce se mai intampla in continuare..!!
pwwpici si spor la scris..!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Emoig

Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:16

Uite al 7 lea comentariu!!
Este misto dar pacat ca mai sunt doar cateca capitole.
Next!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:21

Suuuuper duper happy huh? lough
Hai cu nextu-l in love kisskisskiss


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 20 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 20 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-