Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Darksoul-wolf +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Reflex
Genin
Genin
Reflex

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : ^_^

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Aug 2014, 00:59

Hey Alexxx :X genial capitollll<3 Îs primaaaa ieiiiii :X:X adu repede nextt :*


                   

          Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Skuzdl
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Aug 2014, 00:52

Ok, hai ca am devenit chiar nesi.
1. Scuze pentru absenta lu' je. Probleme cu netu', ce alta scuza pot sa am...
2. Fata, apuca-te si tu de un roman, vorbesc serios. Ce e cu tineretu' din ziua de azi care nu mai scrie romane :))
3. Nextul... il ador. Dar, cum am mai spus (si nu repet, citez) Sasuke si Karin. Cum? Cand? Unde? De ce eu nu stiam de dinainte :) ? In fine. Gata cu check list-ul. Cloncluzia' :) ai aflat-o. Daca nu, da-I cu copy paste pe dex. Ai grija, fara superglue ;) . Noapte buna New Yoooork!


Damn.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Asss10Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Dec 2014, 16:03

FanFic SasuSaku inactiv.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Asss10Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Ian 2015, 12:12

FanFic redeschis la cererea autoarei.
Sus In jos
.Alexandra
Genin
Genin
.Alexandra

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 11

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Ian 2015, 19:32

                                                                                                    Capitolul X


       Sakura:




  Nu stiu ce sa zic in legatura cu acele mesaje amenintatoare pe care le tot primesc..
 Cred ca e timpul sa-i spun lui Sasuke. Sau nu..mai bine nu.
 Am dormit pana pe la 5 dupa-amiaza apoi am invitat lume si am dat o petrecere impreuna cu Naruto,Ino,Hinata,Sasuke si cine mai era plus inca mai multe persoane.
 Vila era plina si de cunoscuti si de necunoscuti. Cei necunoscuti erau prietenii lui Sasuke,cel mai probabil.
Fara sa-mi pese m-am dus si mi-am luat o sticla de Jack Dniels si am dat-o pe gat. 
Ma simteam ametita. Am urcat usor treptele pentru a ajunge in camera.
In camera de alaturi se afla Sasuke. Eram prea ametita ca sa vad ce facea asa cam continuat incet sa merg.
Sasuke vazandu-ma ametita si probabil beata mai mult ca sigur a venit sa vada ce se intampla cu mine.
 


      Pov:



 In momentul cand Sasuke a ajuns in camera nici nu apuca sa intrebe ce i s-a intamplat ca rozalia l-a impins in patul din camera ei asezandu-se peste el.
  A inceput sa-i deschida nasturii de la camasa,iar in timpul acesta el si-a unit buzele de ale ei.
Lui Sasuke nu-i displacea deloc ceea ce facea rozalia,desi stia ca e beata si asta nu era tocmai bine.
Sarutul devenea din ce in ce mai pasional,iar totul devenea din ce in ce mai intens pana cand Sasuke observa ca Sakura a adormit cu capul pe pieptul sau.
 A doua zi dimineata Sakura se trezi tot in bratele brunetului.
- Ce? Cine..Ce caut eu aici cu tine? Tresari Sakura confuza.
- Nu-ti mai amintesti rozalio?Ii raspunde Sasuke ranjind.
 Sakura tot confuza fiind i-a cerut lui Sasuke sa-i explice tot ce s-a intamplat si cum de a ajuns sa fie ea in pat fix cu el.
Acesta dand din cap aprobator a inceput sa-i povesteasca cum noaptea trecuta era sa-si piarda puritatea.
Sakura speriata de ce putea sa i se intample il pocni pe brunet cat de tare a putut si fugi din camera trantind usa in urma ei.
Dincolo de usa Sakura statea jos lipita de perete cu genunchii la piept si ochii in lacrimi.
 Nu-i venea sa creada ca era pe punctul de a face asta. 
Sasuke iesind din camera imediat o zari pe rozalie pe podea in acelasi loc.
S-a asezat langa ea si si-a pus bratul in jurul gatului ei tragandu-i capul la pieptul lui.
 - I-ati mainile de pe mine. Ii spuse Sakura plina de nervi.
Fara sa-l lase sa mai spuna ceva a incercat sa se ridice,dar brunetul o prinsese de mana tragand-o spre el.
Rozalia cazue din nou,dar de data asta in bratele vampirului. 
 Sasuke si-a apropiat buzele de ale ei s au sfarsit atingandu-se. Sakura ii raspunde la sarut acesta devenind pasional.
 - Esti un idiot..Uchiha..Rosti ea cu fata in pamant.
 Sasuke avea un mic regret ca desi era beata a lasat-o sa-i faca ce a dorit chiar daca era sa-si piarda si puritatea.
Auzind cuvintele rozaliei acesta a inceput din nou sa o sarute.
De data asta Sakura incerca sa se impotriveasca sarutului,dar pana la urma a cedat raspunzandu-i din nou la sarut.
In timpul sarutului ce devenise pasional din nou Sasuke a deschis ochii privindu-i lacrimile din ochi. 
In acel moment si-a pus mainile in jurul taliei ei, iar ea in jurul gatului sau.
 Nu totusi pentru Sakura nu era de inteles de ce face asta. De ce il saruta pe brunetul Uchiha? 






 Dupa mult timp am decis sa continui acest fic. Sper sa va placa. V-am pupat :*


Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 18px-Konohagakure_Symbol.svg
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Jzcumt
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Asss10Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 17 Iul 2015, 13:27

FanFic inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Darksoul-wolf +16   Darksoul-wolf +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Darksoul-wolf +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-