Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oral sau Scris  (+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oral sau Scris  (+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Oral sau Scris (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mirunikuuu
Academy Student
Academy Student
Mirunikuuu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-o lume de Ciocolata
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime :D
Stare de spirit Stare de spirit : Anime , Crepypasta , One Direction , muzica , sportul , Wattpad !

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 01:09

Prolog


Sakura - 18 ani , olimpica la toate materiile . Uraste istoria . Niciodata nu a inteles-o . Mereu spune acelasi lucru : Ce invatam la istorie , e doar trecutul . De ce sa ne mai amintim trecutul ? Adica , totusi , toti sunt morti . 
Sasuke - Sexi , dorit de orice fata , profesor de istorie . 


Cand Sasuke devine profesorul de istorie al Sakurei , viata acesteia se schimba . Vesnica ei nota de sase devine un mare patru doar de la primul test dat , astfel , avand doar note de patru , poate ramane coringenta la istorie . 


Dar cum te-ai simti , daca profesorul de istorie pe care l-ai vrea mort , ti-ar propune o ''afacere'' . 


''-Ce ai face pentru a scapa de corigenta la istorie ?''
''-Orice ! ''
''-Orice zici...''


Atunci se napusti asupra buzele sale intr-un sarut patimas , sarutul devenind din ce in ce mai posesiv . Fetei nu-i venea sa creada , ca , primul sarut il avusese cu profesorul de istorie . Dar totusi nu-i parea rau . Chiar ii convenea , ii placea , dar nu stia de ce . 


Mana rece a brunetului se strecura sub tricoul fetei , incepand sa-i mangaie spatele delicat , dandu-i fiori , pe care fata niciodata nu-i simtise.  Dupa cateva secunde , fata isi dadu seama cine era ''acea persoana'' care ii furase primul sarut . 
Ii daduse o palma brunetului atat de tare incat ii intoarse capul la 90 de grade in partea stanga . Locul lovit se inrosise , la fel si mana fetei  . 


''-De ce ai facut asta ?''
''-Ai spus ca ai face orice ! Eu prin orice , inteleg orice lucru ! Chiar daca asta inseamna sa mi te daruiesti !''

''-Cum poti spune asta ?! Sunt eleva ta ! ''

''-Aaaa ... Eleva mea . Parca nu-ti mai pasa de asta acum un minut . ''

''-Ce Doamne indrugi acolo ?!''

''-Parca mai aveai putin si ma rugai sa ti-o **** . '' 

Atunci o alta palma se lipi de obrazul lui . Brunetul o lipi de trupul sau infierbantat de dorinta de a o avea , unindu-si buzele carnoase intr-un sarut salbatic . Fata reusi sa-si elibereze o mana dupa care il lovi din nou pe brunet , dar de data asta mai tare . Brunetul , nervos , o lipi de cel mai apropiat perete unindu-si din nou buzele de cele ale fetei . 

Cobori apoi in jos , pana la gat unde il linse prima data , apoi il musca atat de tare incat fetei i se prelinsera cateva firisoare de sange , Brunetul incepu sa-i stearga sangele , iar dupa , cand vazu ca nu mai curg stropi de sange , se indeparta de fata spunandu-i doar atat :

''-Acum poti pleca ! Stiu ca mai devreme sau mai tarziu te vei intoarce , ca sa accepti propunerea mea .''


Ultima editare efectuata de catre Mirunikuuu in Lun 18 Aug 2014, 20:37, editata de 4 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Oral sau Scris  (+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 09:15

Bunăăă. Ideea e frumoasă şi-mi place primul capitol, chiar dacă a fost scurt. Sper că o să le faci mai lungi pe viitor. Nu ştiu ce să zic, ideea ca Sasuke să fie profesor de istorie este genială. :)) Dar ai grijă cum o conturezi ca să rămână aşa. Oare Sakura va accepta propunerea lui? Hmm. Aştept next-ul. Te pup.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Oral sau Scris  (+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 15:45

Ce se presupune ca este asta?
Ok, ai o idee interesanta si poti chiar s-o dezvolti frumos daca stii cum. Insa ai multe greseli. De exemplu estetica, nu inteleg de ce ai lasat atat de mult spatiu intre randuri, apoi, de ce ai pus in ghilimele dialogul si de ce l-ai scris cu un fond mai mare decat celelalte randuri scrise.
Nu ai voie sa folosesti alte culori ca sa scrii..
Ma rog, nu-ti pot spune mai multe de atat. Eu ti-am spus doar greselile vizibile si nu vreau sa fie luata ca pe o critica fiindca nu e, nu sunt din comitet deci n-am cum sa-ti spun mai multe.
Dupa cateva capitole ar trebui sa ceri o critica ca sa stii ce greseli ai EXACT si cum le poti remedia.
Oricum, ideea poate sa fie interesanta, repet, daca stii cum s-o dezvolti.
Spor la scris si la idei, pup :*
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 21:14

Deci am vazut titlul si mi-am spus ,,Ok, s-ar putea sa fie interesant", si cand spun iteresant, spun defapt pervers  good  Deci imi place mult ideea, dar ai grija la estetica, cum spunea si Bubu. Inafara de asta imi place mult si te rog anunta-ma la next :*
Sus In jos
Amanem
Genin
Genin
Amanem

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 472
Puncte : 510
Reputatie Reputatie : 28

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 21:59

De cand asteptam un fic ca acesta. Imi place teribil de mult ideea , este absolut geniala si dupa cum a spus si Methera , ai grija cum o conturezi ca sa ramana asa ;) . Prea multe nu sunt de spus , avand in vedere ca acesta este doar un prolog , sunt curioasa sa vad ce se va intampla in continuare . De-abia astept next-ul  happy2 .


Ultima editare efectuata de catre Amanem in Lun 25 Aug 2014, 00:23, editata de 1 ori
Sus In jos
http://gezerdevoted.tumblr.com/
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Vin 15 Aug 2014, 22:54

Hell yeah! titlul spune multe XD (dinrty mind... nu va speriati de mine :)) ), interesant inceput. Acum, titlul are mai multe intelesuri, sunt curioasa pe ce inteles vei continua cu povestea XD, pana atunci multa inspiratie si spor la scris! ^^
Oh! era sa uit, amm... m-ai putea trece si pe mine pe lista cu cei pe care sa-i anunti pt next? multumesc!


Ultima editare efectuata de catre BiancaRomelia in Lun 18 Aug 2014, 17:02, editata de 1 ori
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Oral sau Scris  (+16) J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Dum 17 Aug 2014, 16:25

Hey! Am trecut pe la ficul tau si OMFG, am ramas masca! Nu am mai citit pana acum un fic in care Sasuke sa fie profesor, asa ca ideea mi se pare originala.
Si eu am probleme cu istoria. Norocoasa de Sakura!
Pentru ca sunt nebuna dupa ficurile +16, te rog sa ma anunti cand postezi next! 
Spor la scris!
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
ioana0madalina
Academy Student
Academy Student
ioana0madalina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Aici , acolo si nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 2

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Dum 24 Aug 2014, 23:48

Hmm , ce interesanta e povestea . Iar idea cu Sasuke in care  profesor mi se pare originala si superba . Acest prolog e extraordinar. De abia astept capitolul 1 . Sper ca o sa ma anunti  happy2 
Sus In jos
Mirunikuuu
Academy Student
Academy Student
Mirunikuuu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-o lume de Ciocolata
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime :D
Stare de spirit Stare de spirit : Anime , Crepypasta , One Direction , muzica , sportul , Wattpad !

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Lun 25 Aug 2014, 18:55

Un nou profesor de istorie
 
 
-Haruno : 6 !
Striga profesorul de istorie , Edward Smith . In fine … Inca un sase in catalog … Nu conteaza . Mi-am luat testul , comparandu-l cu cel ai colegei mele de banca . In comparatie cu al ei , al meu e bun de aruncat la cosul de gunoi .
 
Asta ar fi ultima ora cu Smith , asa cum ii spuneam eu. Trebuie sa recunosc ceva : Nu-l vrei pe Edward Smith ca profesor . In fiecare saptamana ne dadea cate un test . Inca nu-mi vine sa cred ca ni se schimba profesorul de istorie cu unul mai tanar . Adica , mosul asta are vreo 69-70 de ani .
 
-Deci … Aceasta e ultima nostra ora de istorie impreuna . Dar si ultimul test pe care vi-l voi da .  Imi va fii dor de voi . Sper san e mai vedem candva .
 
Clopotelul suna , anuntand ca in sfarsit am terminat orele , dar si o saptamana grea . Profesorul a plecat din clasa , si pot sa jur ca am vazut o lacrima care se prelingea din ochiul sau stang caprui . Clasa a inceput sa se goleasca , pana am observat ca doar eu am mai ramas in clasa .
 

 
- Ermm ... Ce faci aici ?
-Eu ? Ce faci tu aici ?
-Eu am intrebat prima .
-Si eu al doilea .
-Pfff … Esti foarte arogant stiai ?
-Mi s-a mai spus … Dar sa stii ca si tu esti putin cam increzuta .
-Offf . Esti imposibil !
-Si tu esti foarte sexi .
-Poftim ?!
-Esti foarte sexi . De cate ori vrei s-o mai repet ?
-Niciodata , fiindca plec !
-Unde ?
-Acasa ! Stai ! De ce-ti spun tie asta ?!
-Fiindca sunt sexi .
 
Am oftat apoi m-am intors cu spatele la el si m-am indreptat spre usa . M-am dus apoi la dulapul meu , de unde mi-am scos geaca neagra de piele , apoi ma aflam din nou pe holul cel lung , sperand din tot sufletul sa ajung cat mai repede acasa .
 
Ajunsa acasa , tot ce am facut a fost sa ma schimb de haine , sa fac un dus si sa ma bag in pat , desi chiar nu astept weekend-ul .
Weekend-ul … A trecut foarte repede , eu fiind plecata pe afara cu Hinata si Ino sau tarata prin mall dupa ele .
 
Ziua de luni a venit , iar prima ora : istoria . De ce trebuie sa fac istorie ? De ce Domnul ma chinuieste asa ? Dar in fine . E prima ora cu domnul Uchiha . Usa se deschide , pe ea aparand Tsunade , directoarea scolii , iar dupa ea …
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Lun 25 Aug 2014, 20:26

Un barbat bine, al naibi de sexy si pe care il voi avea in pat incurand :))))))) Mi-a placut mult capitolul si abia astept next, dar la asta te rog sa ma anunti. Nu mai uita, te rog, de data asta. Pupici :*
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Oral sau Scris  (+16) J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Mar 26 Aug 2014, 10:50

Deci, se pare ca si tu te-ai molipsit cam dupa toata lumea. Si aici ma refer la suspans, dar cred ca stiu cine va intra pe usa aia. Mi-a placut mult capitolul, dar nu sunt de spus prea multe pentru ca este de abia la inceput. Abia astept cand o sa treci la actiune.
Te rog sa ma anunti cand pui next. Te-am pupat!
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Joi 11 Sept 2014, 00:34

Okay deci am ajuns aici abia acum, dar mai bine mai tarziu decat niciodata. Mi s-a parut titlul ciudat si haios si am venit sa vad despre ce e vorba. Si ce am gasit? Exact... am gasit un fic demn de citit, in care actiunea incepe chiar din primul capitol fara prea multe introduceri. Singurul lucru care mi-a displacut a fost asezarea in pagina si lunimea capitolului. Dupa parerea mea ar terbuii sa lasi un rand liber cam la 5-8 randuri scrise si cu siguranta mai mult descriere nu ar strica. Cat despre lungimea capitolului... inceraca sa faci  capitolelel mai lungi, adica pentru o nesatula ca mine nici un capitol nu e destul de lung.  Acestea fiind zise astept o continuare si te rog sa ma anunti cand o pui. Te-am pupat!
Sus In jos
Reflex
Genin
Genin
Reflex

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : ^_^

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Dum 14 Sept 2014, 09:30

Iti ador ficul :).Imi place mult ideea si sper sa pui next si sa ma anunti. Baftaaa!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Oral sau Scris  (+16) Asss10Oral sau Scris  (+16) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19Dum 28 Dec 2014, 15:35

Fanfic SasuSaku inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Oral sau Scris  (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Oral sau Scris (+16)   Oral sau Scris  (+16) I_icon19

Sus In jos
 

Oral sau Scris (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-