Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire sau ura ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 22:23

foarte frmmm :x...astept urgent nex-tul kiss

My Fic:
- Steaua norocoasa: https://sasu.forumgratuit.ro/t1764-steaua-norocoasa


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 22:27

Ma bucur ca ai refacut acest capitol si ma bucur ca vei continua ficul...chiar si singurica.
Mie una mi-a placut foarte mult si astept next cu nerabdare
Te pupacesc doolce kiss


Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Rwre

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 22:35

Hello!
Draga fiica, is mama, ce dragut;x;x
In fn. revenind la fic, ti-am zis k te descurcidestul de bine, doar ca mai ai de lucrat la descriere, mai ales cea sentimentala, in rest e frumos..
Astept sa vad ce se intampla in continuare, sa pui next repede k vin la tn si te mananc cu tot cu fulgi..acu mai nou esti pui si eu gaina=))) si Mell la fel k si ea e maicata=))) ai 2 mama ..si eu si ea suntem si casatorite...ce familie mare...
Eee, deja am scris prea mult, adu' next si mai vb..
TE poop...


I had to break myself to carry on.


Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 20:45

Hachiko !! Frmos scumpo !! Al lui Izuna a fost de mai mare rasu` :)) . Deci imi place foarte mult :x !! Il iubesc :X !! Este genial !! Nextu ca daca nu te capacesc :)): !!

Ja Ne Shi ! Cu drag Roseta !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:57

Heii ! multumesc pentru comentarii . Pai era pacat sa risipesc acest fic cu potential deci am decis sa-l continui chiar si singurica , cum a zis alexis happy2 !

Nextu` va veni maine . Va pupa Shibaa !




Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 20:26

Aii ! Am intarziat ! I`m sorry , my dears ! Nextu` a venit acum !

CAPITOLUL 3

Am iesit din sala de sport . Un oftat mi se strecura printre buze ... Cobor scarile si ma indrept catre sala in care se tinea ultima ora . Dirigintie . Doua fete susoteau la spatele meu , spunand :" Waa ! Oare o sa se prezinte fata asta noua ? Ar fii cazu` ! Trebuie sa ii gasim o porecla sa nu cumva sa devina mai populara ca noi .... Hmm ? Cum suna ... frunte lata ? " , " E perfect ! " Mi-am gasit nasul . Oricum , nu ma intereseaza , nu sunt enu` de fata care sa fie dornica de popularitate sau ceva de genu` . Ma multumesc asa retrasa cum sunt , alaturi de prietenii adevarati . Intru in sala si ma asez singura in banca nefacand contact verbal cu nimeni . Am asteptat pana cand a intrat diriginta in clasa , o femeie cu parul lung si negru , ochii rosiatici si imbracata intr-o rochita simpla si totusi eleganta .


Incepu sa ne vorbeasca despre acest an , ca va trebui sa avem note bune si sa ne straduim sa ne intelegem cu profesorii nostrii . Cand termina in legatura cu acest capitol ne vorbi despre noii elevi , mai exact despre mine . ma chema in fata clasei , facandu-ma sa ma stanjenesc de-a dreptul , spunandu-mi sa ma prezint politicos . Imi arat zambetul meu mostenit de la tusica Haruno si spun cu indrazneala in voce : " Buna ! Ma numesc Sakura Haruno ! ma bucur sa ma aflu printre voi ! Sper ca o sa imi fac prieteni pe aici . Incantata sa va cunosc ! " . Cu totii , inclusiv diriginta , sa mirara de indrazneala mea , avand in vedere ca eu arata mai degraba ca o fata retrasa . Mda... Asta ma mira chiar si pe mine . Nu ma credeam in stare de asa ceva . Defapt ... bine ca am facut-o ! Sa nu creada sunt vreo ciudata obsedata sa-si aude propia repsiratie in timp ce e afundata in singuratate . Dar ... uneori ... Cea mai retrasa floare , e si cea mai frumoasa .


Suna clopotelul . Rasuflu usurata ca am scapat de povara acestei greutati . Merg catre banca mea , imi iau geanta cu cartile si o zbughesc afara pe usa gata sa o daram pe doamna diriginta . Gonesc pe holurile care inca erau goale pana ajung la poarta de intrare . O deschid gata sa pasesc catre libertate pana cand numele meu pare sa fie strigat . Waa ! Vocea parea atat de suava si delicata , de parca era cine stie ce interpret de opera . Ce bine ca nu mi-a pocit numele ca celelalte fete .... Ma intorc in spate si il zaresc pe naiatul de la cantina . El imi zambi si se apropia spre mine . Eu raman acolo nemiscata ca o statuie perfect sculptata din cea mai solida piatra . Ajunse in fata mea si se prezenta si el , spunandu-mi ca vroia sa ma cunoasca mai bine !


Waa ! Stai putin ... Poate fii si pervers . Incep sa tremur de emotie pana cand el ma linisti spunandu-mi : Ah` ... stai linistita ! Nu sunt pervers ! asta e treaba colegilor mei de la ora de sport . crede-ma sunt experti . Doar sa ... fi pe faza . " Pfiu ! Ce bine . atunci imi mai afisez o data zambetul dupa care merg cu el la un suc . Ma asez pe scaun .


In bar rasuna o melodie destul de ... frumoasa . M-am atasat de ea . Am inceput si sa fredonez versurile : Habataitara modorenai to itte mezashita no wa aoi aoi ano sora kanashimi wa mada oboerarezu setsunasa wa ima tsukami hajimeta anata e to idaku kono kanjou mo ima kotoba ni kawatteku michi naru sekai no yume kara mezamete kono hane wo hiroge tobi datsu habataitara modorenai to itte mezashita no wa shiroi shiroi ano kumo tsuki nuketara mitsukaru to shitte furikiru hodo aoi aoi ano sora aoi aoi ano sora aoi aoi ano sora .. Vai ! Cred ca deja va plictisesc cu (,) cantatul meu ... Un vers mi se strecura printre buze ca Sasuke , asa il chema , ma auzi . Aii ! Ce rusine , ce rusine . " ai voce frumoasa . " imi zambi el si imi spuse suav , incercand din rasputeri sa nu ma faca sa ma stanjenesc .


Ma uit la ceas si ma sperii deoarece era cu o jumatate de ora mai tarziu decat ora impusa de mama in care trebuia sa fiu in parcare . Ma ridic de pe scaun , imi cer scuze spunand ca am treaba si o iau la goana . Ajung in parcare si zaresc masina noastra parcata , dar nimeni nu era . Ma indrept catree masina si zaresc mobilul mamei pe scaun . Incerc sa vad daca o apeleaza cineva . Zaresc o sectiune cu mesaje . Un mesaj scurt ii era adresat acolo : " La ora 13 : 30 sa fii in fata a Kikura Bar . te astept acolo . ai grija cum te imbraci . " Ma uit la ceas si vad ca e ora 13 : 26 . O iau la goana catre asa numitul bar . Oare ce facea mama acolo ?

__________________________________________

Sper ca v-a placut !

Xoxo ,
Shiba xD

Melodia ascultata de Sakura si fredonata de ea a bar :


Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 22:15

]size=12]So my dear .. Este frumos dar ... SCURT !! Da` tu vrei bataie :-w ? Pai she facem ? Nextu` repede iubire *hug* .

Ja ne ! By Rin+Ciel 8-> . Si am zburat spre infinit si mai departee !![/size]


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:23

BOOOONAAAA...e cineva pe aici...sau doar eu cu ecoul meu...
ce zice-ti si de un next..asa frumushel pentru noi...
daca nu cumva ati uitat de ficul asta superb... .. ..  ..


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire sau ura ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sau ura ?    Iubire sau ura ?  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire sau ura ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-