Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Silcrud
Genin
Genin
Silcrud

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : În Rai.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 6

Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Empty
MesajSubiect: Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu   Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu I_icon19Lun 05 Ian 2015, 22:26

Se scurgea lent...
Dar in negura surda a noptii nu realizam ce este. Fara sa constientizez, pulsul imi crestea.
Nu intelegeam din ce motiv se elibereaza adrenalina in corpul meu, de unde provine aceasta aagitatie in linistea sufocanta a noptii.
Bataile propriei inimi ma asurzeau.
Cautam cu disperaresa aflu ce s-a petrecut.Ma simteam buimac ca dupa trezire si mahmureala, totusi aceasta furtuna din trupul si psihicul meu...Ei bine, nu sustinea aceasta teorie in exactitate.
Ma aflu pe o alee intunecata. Nu recunosc zona. Am inceput sa merg usor dezechilibrat catre cel mai apropiat felinar pentru a examina fluidul ce speram sa lamureasca aceasta situatie sau macar sa imi serveasca drept indiciu...
Cum am ajuns astfel?
Ma temeam doar sa nu.....
Dar astfel a fost.
Spre dezamagirea mea am fost ''luminat'' ..
Mi'am amintit totul. M'am repezit la primul perete si am inceput sa vomit.
Am cazut prada unei profunde stari de katarsis....
Cu toate astea stiam ca aici se va ajunge..
In ciuda faptului ca nivelul de serotonina din organismul meu era la un nivel alarmant de scazut..Am impins toate astea la extrema..
Dar....
Mai bine sa recapitulam..Inainte ca tot raul sa i'a nastere..
Pe când inca totul era bine..


Va urma .
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Asss10Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Empty
MesajSubiect: Re: Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu   Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu I_icon19Lun 05 Ian 2015, 22:55

Bună, bună.
Eu cand ți-am spus că ești un geniu... nu ai vrut să mă crezi sad 
Îmi place asa de mult stilul tau de a povesti... Esti genial kiss 
Am să fiu fana ta numarul 1
Spor la postat kiss 

*ce com inteligent am lasat T-T.. Azi nu am inspirație*
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Empty
MesajSubiect: Re: Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu   Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu I_icon19Mar 06 Ian 2015, 16:12

Hei !
Mersi de anunt . ma bucur ca ai tinut cont de cererea mea .
Cum a zis si Geo , esti G-E-N-I-A-L ! GENIAL ! Ai o descriere .. Wow ! Si place mult , si m-ai facut curioasa in legatura cu ce o sa urmeze . 
Daca nu te superi .. Ai putea sa ma anunti si la urmatoarea postare ?  puppy eyes
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Empty
MesajSubiect: Re: Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu   Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu I_icon19Vin 09 Ian 2015, 11:53

WoW, chiar ai reusit sa ma impresionezi! Tinand cont ca asta se intampla rar, da-mi voie sa-ti spun ca esti extrem de talentat. Cuvintele sunt la fel de fluide ca sangele in corp, iar cu fiecare rand simteam adrenalina tot mai acuta. Sentimentul e punctul forte al creatiei tale, iar asta ma incanta. Astept continuarea cu nerabdare! 


P.S. Ai scris gresit "catharsis" si la un moment dat ai trecut de la trecut la prezent 
si inapoi (sfatul meu e sa incerci sa folosesti doar un timp - sper sa nu te superi). In rest, lucrarea e 
perfecta si m-a impresionat profund.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu Empty
MesajSubiect: Re: Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu   Anatomia emotiei -  1.Sunet rosu I_icon19

Sus In jos
 

Anatomia emotiei - 1.Sunet rosu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Proză și Versuri. Un șirag de perle scrise-