Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire pana la moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
★CrIstiana★
Genin
Genin
★CrIstiana★

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 126
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♥Durerea te'a maturizat, te'a pus pe gânduri! Te'a invăţat să citesti printre zâmbete şi rânduri!♥♥

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 22:46

Buna...! Da stiu stiu ... e scurt... Iubire pana la moarte  - Pagina 4 359687 Dar am vrut ca urmatorul capitol sa cuprinda toata actiune...deci skz.. Iubire pana la moarte  - Pagina 4 78717 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 78717 Da promit ca urmatorul va fi lung si mult mai bun Iubire pana la moarte  - Pagina 4 208323 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 208323 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 208323 Ideea se schimba.. deci sper sa va placa Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758





Capitolul 13

SASUKE P.O.V

Na! Am facut-o si pe asta! Noaptea asta a fost minunata dar imi pare rau sa spun... trebuie sa trec mai departe. Nu pot fi legat doar de o fata, doar sunt baiat. Deci...Sakura Haruno bifat. Mai am cateva, urmatoarea fiind o tinta foarte usoara...Karin. Ma scol somnoros din pat si ma uit cu ochii mari la ceas. Da, e tarziu. Ii las o scrisoare de adio Sakurei, asa cum fac de obicei cu toate tintele mele o dau cu putintel parfum de-al meu pentru a o necaji mai mult si plec fara sa ma uit inapoi. Trec pe langa camera lui Naruto, a carei usa era deschisa si vad cum acesta o tine strans in brate cum obisnuiam eu sa fac cu Saku. Sper ca Naruto nu a uitat intelegerea noastra inca din clasa a 7: sa nu fim atasati niciodata de o fata. Sper ca nu va incalca promisiunea... A..! Nu stiati? Il cunosc pe Naruto de la gradinita,el mi-a spus sa ma mut in scoala asta pentru ca este o tipa super tare, virgina. Am venit imeddiat ce am auzit si urasc sa o spun dar chiar a avut dreptate, Sakura e o tipa foarte misto dar cum am mai spus trebuie sa fiu liber.

SAKURA P.O.V

Intind mana cu speranta sa-i gasesc parul moale si stralucitor a puiutului meu dar singura chestie de care dau e perna. Pff, iar ma luat! Nu pot sa cred ca s-a sculat asa devreme dupa noaptea de aseara care a fost..SUPERBA. Nu am crezut niciodata ca pot sa tin asa de mult la o persoana..., chiar il iubesc! Ma scol din pat putin confuza imi iau halatul pe mine si ma intrept spre oglinda. Uuuu..chiar si dupa noaptea incendiara arat superb. Imi scot din dulap o pereche de blugi albi si un maieu rosu. Cand dau sa ies din camera ceva imi distrage privirea, anume o hartie de pe masa. Ma asez pe scaun , minunatul parfum al brunetului meu inundandu-mi narile.
Imi pare rau ca trebuie sa iti spun asa Sakura. Ai fost minunata, mi-ai daruit o noapte de vis dar asta a fost tot. Nu sunt atras de tine si nici nu am fost. Naivitatea ta mi-a facut munca mai usoara. Inca odata multumesc pentru cadoul cel mai de pret. Ne mai vedem ...
P.S: Ai fosto adevarata tigroaica in pat si cand mai ai chef de actiune nu ezita sa ma suni baby.
cu drag iubitul tau print, Sasuke
Sus In jos
Alexia
Genin
Genin
Alexia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
acebook acebook : https://www.facebook.com/ioana.alexia.33
Nr. mesaje Nr. mesaje : 110
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : I ღ music
Stare de spirit Stare de spirit : alta in fiecare ora

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Mar 28 Feb 2012, 20:05

Hei scumpo am ajuns si la acest fic al tau kiss. Tot ce pot sa spun este OAU huh?.Este...nu stiu dar frumos,minunat sau genial e putin spus pentru ce ai scris tu aici. Ideile tale m-au dat pe spate, m-au lasat pur si simplu masca. Vrei sa stii cat de mult mi-a placut? Ei uite ca mi-a placut la nebunie a hug. Atat de mult suspans,tensiune,drama si pasiune toate adunate la un loc in love este minunat ce ai creat. Pur si simplu nu-mi gasesc cuvintele,nu mai stiu cum sa descriu acest fic si ideile tale. Esti geniala good job asta e. Crede-ma tu ar trebui sa primesti un premiu nr1, regina dramei. Descrierea a fost foarte frumoasa. Actiune cat cuprinde,si ce mai actiune. Atatea rasturnari de situatie. Cand credeam ca totul sa rezolvat si va fi bine, aparea ceva si rasturna cu 180 de grade situatia. Sasuke a disparut, Sakura intr-un final la gasit si aproape a omorat-o, iar apoi partea cu scrisoarea aceea de adio care a fost un soc total. Mai ales cand am citit ca doar sa folosit de ea. Doamne nu pot sa cred, ce nesimtit si insensibil poate fi. Pot sa spun cu mana pe inima ca ficul tau e mai ceva ca tanar si nelinistit. De abia astept sa citesc urmatorul capitol. Curiozitatea ma roade incet dar sigur, deci te implor sa ma anunti cand postezi urmatorul capitol, pleasee please


I remember when we broke up the first time
Saying, "This is it, I've had enough, " cause like
We hadn't seen each other in a month
When you said you needed space.
What? !
Then you come around again and say
"Baby, I miss you and I swear I'm gonna change, trust me."
Remember how that lasted for a day?
I say, "I hate you, " we break up, you call me, "I love you."

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 639052096large
Sus In jos
Adde-Mary
Academy Student
Academy Student
Adde-Mary

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....ca intotdeauna

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Mar 2012, 23:09

Deci da vreau sa-ti spun ceva: asta e un fic SUPER TARE !!! Printre cele mai faine pe care le-am citit! pls pls pune repede nextu!!!! happy2 in love


Inger, Ingerasul Meu, Da-mi Vacantza Tot Mereu, Fa Din Doua Un Semestru, Fa Din Mine Un Maestru, Fara Scoala, Fara Teme, Fara Mate, Nici Probleme. Sau Macar Daca Se Poate Subiectele La Mate, Dar Cu Tot Cu Rezultate!! Ingeras,Cu Mila Ta,' ANULEAZA,TE ROG,TEZA!! angel hug
Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 16:06

hey scz ca nu am dat comment si la celelalte capitole.Ficul tau e super si pe Sasuke imi vine sa-l strang de gat si sa-i infig in inima un cutit.Asa ca as dori te rog sa ma anunti si pe mine cand pui nextul mersi si zbye.
Sus In jos
★CrIstiana★
Genin
Genin
★CrIstiana★

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 126
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♥Durerea te'a maturizat, te'a pus pe gânduri! Te'a invăţat să citesti printre zâmbete şi rânduri!♥♥

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 20:32

hey!! Iubire pana la moarte  - Pagina 4 301723 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 301723 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 977748 for comm Iubire pana la moarte  - Pagina 4 208323 deci... nextu Iubire pana la moarte  - Pagina 4 127686

CAPITOLUL 14

AUTOR P.O.V

O inima rupta, o fata spulberata si un dar pe care nu il vei putea primi inapoi. Toate astea pentru ce? Iubire? Ce e iubirea? Un sentiment care vine si trece, o senzatie atat de placuta pe moment dar de fiecare data se termina cu lacrimi. Odata cu lacrimile Sakurei din cer incep sa cada unul , doua apoi cateva mii de stropi de ploaie , semn ca si familia ei plange odata cu ea de acolo de sus. Cat il priveste pe Sasuke e doar un nemernic cu doua fete care a pacalit-o fara nici un regret pe biata fata. "Credem ca el e perfect" nu exista asa ceva in vremurile noastre. Perfectiunea este o calitate pe care nimeni nu o poate avea si chiar daca cineva are norocul sa o aiba trebuie sa existe o persoana care sa ii arate ca se inseala, sa-i scoata la iveala defectele.

Sakura P.O.V

Simt cum tristetea si ura se bat in interiorul meu facandu-ma foarte dezorientata. Incerc sa respir adanc dar nu pot. Vreau sa cred ca e doar o iluzie , il simt langam mine , ii simt saruturile si nu imi pot scoate din cap acele doua cuvinte, cuvinte care nu le poti spune oricui daca nu simti acel lucru. Chiar am crezut ca ma iubeste dar se pare ca naivitatea mea a fost prea mare si l-am lasat sa faca ce vrea cu mine. In timp ce eu stau aici prabusita si plang ca proasta dupa el , nemernicul se linge cu nu stiu ce t***a. Se pare ca lupta din interiorul meu se sfarsise cu un final destul de asteptat. Normal ca ura infrange tristetea. Vreau sa-i fac viata un calvar nemernicului ce mi-a luat tot ce aveam eu mai de pret, ticalosului ce s-a jucat cu mine si sentimentele mele. Ma ridic hotarata de jos si ma indrept spre dulapul meu din care scot o fusta mini alba si un maieu rosu decoltat cu buricul gol. Soarele a iesit si el de sub nori iar minunatul curcubeu a aparut, dandu-mi incredere si curaj, o noua sperata. Trec pe langa camera Hinatei care se pare ca dormea, dar totusi... Nici urma de Naruto. Imi continui drumul, vreau sa plec, sa ies la aer curat, sa pot gandi un plan cum sa il distrug pe nenorocitul de Sasuke. Ma incalt cu o pereche de sandale rosi cu toc cui si trantesc usa casei in urma mea. Peisajul din fata mea era mirific, florile colorate raspandeau un miros atat de placut, copacii inalti ma priveau superiori iar un iepuras alerga cu codita in vant pe aleile Konohai. O voce atat de familiara ma face sa uit de frumusete si inocenta si sa imi amintesc de ura ce din nou ma acaparase. Imi intorc capul la 90 de grade si il vad din departare pe Sasuke sarutanduse de zor cu o bruneta, mana lui find pe sub bluza sa. Nervii imi erau la pamant, vreau sa nu-l mai pot iubi dar e imposibil. Il vad cum o dezbraca in plina strada, aceasta vrand a nu fie mai prejos ii azvarle tricoul de pe el si il aruunca lui.... Nu se poate ! Ma uit mai bine si il vad pe blond cum saliva la decolteul unei tipe. Alerg spre el dandui una de sa ma tina minte.
-Cum poti sa o inseli pe Hinata? Tu nu vezi cat de mult tine ea la tine ?
Acesta nu spune nimic. Ma uit cu coltul ochiului la brunet care a lasat-o pe aia si se uita atat de pervers la funduletul meu.
-Uuuu... Pisicuta s-a enervat. Las' ca o calmez eu Naruto, tu veziti de ale tale!
-Stai departe de mine Uchiha! Ii spun eu in timp ce acesta isi baga mana sub fustita mea.
Ma trage fortat langa el si ma saruta pe gat, lucru care ma facea sa inebunesc de fericire pt ca ii simt buzele lui moi si fierbinti dar totodata de ura cand mi-am amintit ce mi-a facut. Ma eliberez cu greu din stramtoarea lui si ii trag una unde il doare mai tare. Ma indepartez plangand de acel loc si ma duc in padure sa ma descarc. Incep sa ma antrenez din greu, fac niste clone puternice carora le-am ordonat sa nu se opreasca chiar daca arat in ultimul hal sau le implor eu. Dupa cateva ore nu mai era nici o clona iar eu aratam de parca am cazut de pe Everest. Era ora zece, vantul a inceput sa bata cu furie facandu-mi ranile sa ma doara mai tare. Ma simteam mai puternica, cu un pas mai aproape sa-l distrug pe Uchiha. Ma indrept incet spre casa, uitandu-ma trista la stele, mai precis la cea mai stralucitoare de pe cer. Ea e mama... Mama care ma imbratisa , imi dadea sfaturi si ma facea sa zambesc chiar daca inima mea plangea. Fara sa-mi dau seama ajung deja acasa, unde toate luminile erau aprinse. Deschid usor usa si o vad pe Hinata cum plange amar tinand o poza de-a blondului in mana. Ma indrept usor spre ea si o iau usor in brate, aceasta tresarind cand m-a vazut in ce stare eram.
-Hin... Cum ai aflat? O intreb bland in timp ce o sarut pe frunte.
-L...l-am vazut sarutanduse cu o blonda in fata casei, imi spune printre plansete si sughituri. Acum sunt singura! O sa va vad pe tine si pe Sasuke cum va sarutati si eu...
-Se pare ca nu stii... Spun eu in timp ce o lacrima fierbinte se prelinge pe obrajul meu rosu. O iau de mana si o duc in camera mea unde ii arat scrisoarea de la brunet. In timp ce aceasta o cinteste eu iau valiza de dupa usa si azvarl nervoasa din dulap niste haine. Dupa ce termina de citit Hin se uita trista dar si uimita la mine
-Nu mai suport! Dute si fati si tu bagasele! Am o idee... Ma duc sa fac o baie si iti explic dupa.
Aceasta apropa din cap in timp ce eu dau drumul la apa calduta, pun spumant si ma scufund intr-o lume in care e totul cum vreau, totul minunat. Dupa vreo jumatate de ora de rasfat si uitat de griji si de toate durerile pe care inainte le simteam inainte de la acel antrenament greu ies din cada imi iau halatul si ma duc sa imi usuc parul.
-Hin! Ai facut bagajele?
-Da sunt gata. Sakura... Ce vom face ? Unde vom sta?
-Singura cale de a o razbuna pe mama si sa ii distrugem pe cei doi e...
Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Joi 15 Mar 2012, 15:22

hey prima!!oricum mi-a placut mult si capitolul asta mersi ca m-ai anuntat .mersi din nou ca m-ai anuntat bye. kiss kiss kiss in love a hug
Sus In jos
Adde-Mary
Academy Student
Academy Student
Adde-Mary

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....ca intotdeauna

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Vin 16 Mar 2012, 19:50

Salut salut!! deci iti ador ficul! e incredibil! deci sper sa pui repede nextu' ca daca nu te mananc cu fulgi cu tot....te-am pupat hi! kiss


Inger, Ingerasul Meu, Da-mi Vacantza Tot Mereu, Fa Din Doua Un Semestru, Fa Din Mine Un Maestru, Fara Scoala, Fara Teme, Fara Mate, Nici Probleme. Sau Macar Daca Se Poate Subiectele La Mate, Dar Cu Tot Cu Rezultate!! Ingeras,Cu Mila Ta,' ANULEAZA,TE ROG,TEZA!! angel hug
Sus In jos
★CrIstiana★
Genin
Genin
★CrIstiana★

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 126
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♥Durerea te'a maturizat, te'a pus pe gânduri! Te'a invăţat să citesti printre zâmbete şi rânduri!♥♥

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Apr 2012, 23:27

Buna... Da da stiu nu am mai scris de ceva vreme Iubire pana la moarte  - Pagina 4 440486 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 440486 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 440486 Imi pare rau ca e scurt dar stiti si voi cum e cand nu prea aveti idei Iubire pana la moarte  - Pagina 4 947835 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 947835 Inca ceva ... in acest fic membri Akatsuki nu sunt aceiasi ca si in anime Iubire pana la moarte  - Pagina 4 307712 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 307712 Eu sper sa va placa cum s-a incurcat situatia Iubire pana la moarte  - Pagina 4 78717 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 78717 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758 Iubire pana la moarte  - Pagina 4 962758
Capitolul 15

Sakura P.O.V

Acum amandoua pline de curaj si ambitie ne indreptam catre o cale de a fii mai puternice, cu un pas inainte sa-i distrugem pe cei doi.
-Hai Hinata mai rezista ! Stiu ca am mers 2 zile in continu dar mai e putin pana la Akatsuki!
Da ati auzit corect! Stiu ca nu e bine ce facem dar e singura cale de ai distruge pe cei doi.
Dupa cam doua ore de mers am ajuns in fata unei usi gigantice din piatra pe care era semnul lor... Akatsuki. Folosesc ceakra si dau cu pumnul indeajuns de tare incat sa sparg acea poarta. In fata mea aparu un baiat saten cu ochii asemenia parului cu un zambet inofensiv dar sub acei ochii nu cred ca se ascundea fericirea. Ma intreaba sec ce caut aici.


-Ma numesc Sakura Haruno, iar aceasta este Hyuga Hinata. Suntem printre cei mai buni ninja ai satului Konoha si vrem sa ne alaturam voua! Spun pe un ton autoritar, fara frica, uitandu-ma fix in ochii acestuia. Ne asezam toti jos si incep sa ii povestim de ce ne-am hotarat se venim aici dar desigur nimeni nu a lasat garda jos.
Dupa cateva minute de vorbit acel baiat pe care am aflat ca il cheama Joshua ne pofteste inauntru si nespune ca trebuie sa vorbim cu seful lor.

~~~~~~DUPA aproximativ un an~~~~
Hey lume!! Ma mai tineti minte ? Sigur ca nu ! Nu mai sunt cine eram odinioara, atat la infatisare cat si la comportament. Acest an alaturi de akatsuki m-a facut sa inteleg ce e viata, cine sunt eu. Acum nu mai plang ca proasta dupa virginitatea ce am pierdut-o cu prostul ala de Uchiha, acum sunt sexy si rea, gata mereu de actiune. Asta sunt eu! va convine sau nu mie nu-mi pasa asa ca treceti mai departe!

Cat o priveste pe Hinata si ea e la fel ca mine! Nu mai e fetita timida si prostuta de acum un an.

Sa revenim la Akatsuki... Suntem in echipa cu inca doi baieti Joshua(pe care deja il stiti) si Marcus(un baiat destul de dragut brunet cu ochii negri care e in limba dupa Hinata..Daca ar afla Hin ca m-am culcat si cu el ....)
Acum suntem cu totii in drum spre biroul sefului nostru pentru a afla urmatoarea misiune. Coridorul asta lung si intunecat cu cateve torte drept lumina mereu imi da un sentiment de neliniste. Las asta la oparte si privesc hotarata inainte lasandu-l pe Joshua sa se uite in continuare la decolteul meu. Hehehe... El inca nu mi-a cazut prada... Nu stiu de ce dar imi place sa il vad cum sta dupa mine, cum ma soarbe din priviri. Lasa lasa ca ajung si la tine Josh...
Intram in camera sefului, camera destul de primitoare si luminoasa pentru o mizerie ca el. Peretii erau de o culoare auriu deschis iar pe jos era marmura de culoare cerului senin. Nu stiu de ce dar mai bine ma simt in acele holuri sumbre decat aici...Defapt stiu dar nu ma obosesc sa va povestesc acum.
-Voi...!spune pe un ton nervos si autoritar, trebuie sa va duceti in Konoha sa ucideti doi ninja! Datele lor sunt pe masa! Aveti la dispozitie 4 luni (stai stai stai...! cum adica 4 luni?? de obicei ne da doar 2 zile...)


Ultima editare efectuata de catre ☻♥★CrIsTiAnA™★☻ in Vin 27 Iul 2012, 00:32, editata de 1 ori
Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 01:09

hey prima :p deci capitolul asta e super deci asa de frumos scrii de am ajuns sa TE IUBESC (ca pe o sora)mersi de anunt si continua sa scrie bye
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 03:40

de cand nu tiam mai vazut ficul. luni intregi fato.
u sti cat inseamna asta in viata de cititor. poi nu cred k ai habar deoarece nu prea teai obosit sa ne scrii.ei bine iti zic eu. inseamna secoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooole.oricum de la primul capitol sa stii k ai evoluat foarte mult si imi place. sa sti k abia astept next si sper sa nu-l mai pui asa de ''repede'' k de obicei k nu styu ceti fac nervi! biciuitor kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
★CrIstiana★
Genin
Genin
★CrIstiana★

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 126
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♥Durerea te'a maturizat, te'a pus pe gânduri! Te'a invăţat să citesti printre zâmbete şi rânduri!♥♥

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 01:09

Iubire pana la moarte cap 16

Cu toti iesim din acea camera oribila destul de confuzi dar totodata bucurosi. In sfarsit vom avea si noi o mica vacanta , vom termina repede si primim si noi o binemeritata pauza. Un pic de distractie nu strica nu?
-Si Sakura ce faci diseara ? Intreaba Joshua foarte emotionat si putin rosu la fata
-Ma bag in pat si ma uit la tavan ! Ce crezi ca fac ?
E dragut dar acum chiar nu am chef. Vreau sa ajung cat mai repede in camera mea calduroasa, sa ma bag in pat si sa ma uit atent la aceste dosare. Acest loc imi starneste amintiri ce nu vreau sa apara in mintea mea. Vreau sa stau cat mai departe de el....
Le spun noapte buna celorlalti si o "alung" pe Hinata de la mine din camera.
-Si unde ai vrea sa dorm ? In pod cu mata lu sefu ? imi raspunde bruneta nervoasa
-Poi... stiu eu pe cineva care nu are coleg de camera... Marcus ...! Ai ceva de spus ?
-Pai .. vezi tu Hinata , poti dormi cu mine! spune el punand accent pe ultimele doua cuvinte.
Vrand nevrand Hinata accepta si toti pleaca in camere, lasandu-ma insfarsit singura. Iau dosarul de pe birou si a trantesc in patutul meu pufos , uitandu-ma la semnul de pe dosar . Akatsuki ... Imi amintesc cu scarba prima zi , cu toate ca aceasta zi m-a facut sa fiu cine sunt astazi .

~~~~FLASH BACK~~~~
-Am inteles , te voi conduce la sefu sa vedem daca va accepta.
Merg pe lungul coridor gandindu-ma la viitor, daca voi fi acceptata il voi putea distruge. Inima imi bate intr-un ritm alert dar nu voi accepta sentimentul de frica. Trebuie sa intru in Akatsuki. Trebuie!
Ajung in fata unei usi mari din stejar langa care se afla niste scaune vechi , pline de panza de paianjen. Se pare ca nu multi au mai trecut pe aici.
-Fata brunetaa intri tu prima! Sakura asteapta aici! Sa nu incerci nimic! Ne spune Joshua cu un ton autoritar.
Ma asez pe un scaun si astept . Ce pot sa fac? Nu voi da inapoi tocmai acum ! Nu ! Nici nu observ cand a iesit Hinata.
-Hin , cum a fost ? Te-a acceptat ? ii spun in soapta
-Da, m-a acceptat! Spune ea cu o voce joasa si foarte speriata. Eu ma duc sa ma intind ca nu ma simt prea bine SAku , succes.
Bine deci asta chiar m-a speriat! Apas usor pe clanta prafuita si usa se deschide incet , prin ea patrundand lumina orbitoare. Cu fiecare pas mai aproape de el , inima imi bate tare , picioarele mai aveau putin si cedau , iar un strop de transpiatie se scurge de pe fruntea mea . Imi iau inima in dinti , strang pumnu si ii spun pe un ton care nu cred ca l-am mai folosit vre-odata .
-Vreau sa fac parte din clan , domnule!
-Ce m-ar face sa cred ca tu ai ce iti trebuie pentru a face parte din grup ? Spune el cu o voce rece , voce care imi da fiori pe sina spinarii.
-Testati-ma si o sa va convingeti!
Inchit in sec si astept sa se intample! Ma va ataca ? Nu conteaza, sunt pregatita ! Totusi de ce mi-e frica ? Sunt o Haruno ! Sa te vedem tataie ! imi spun eu in gand.
Se ridica de pe scaunul lui negru din piele cu un ras malefic .
-Sa te testez ? Hai sa te testez! spune , continuand sa rada infiorator.
Ca prin magie in urmatoarea secunda e in spatele meu si la urmatoarea clipire sunt goala , el peste mine trecand la actiune.
-Te rog lasa-ma! Te rog!!! Auuu!
Ma strangea de gat in timp ce isi facea "treaba" folsind un jutsu de viteza -Ajutorr!!
-Asculta aici pustoaico! Daca vrei sa intri in clan asa trebuie sa fii! Sa dai tot ce e mai bun din tine! Nu avem nevoie de o fricoasa care plange ca a violat-o cineva! Trebuie sa te obisnuiesti cu asta daca vrei sa fii acceptata asa ca da tot ce ai din plin daca vrei sa nu ma razgandesc ! Te pot omori doar cu o privire!
~~~~~END FLASH BACK~~~~~~
Ce monstru! Dar ma intreb ce i-o fi facut Hinatei atunci . Ea nici acum nu vrea sa imi spuna.
Incerc sa imi scot din cap acea amintire si sa ma uit pe dosare. Prima persoana care trebuie s-o ucid este Akmaty Haru in varsta de 39 de ani . Pff... usor! Ma uit in graba peste celelalte persoane dar inima imi sta in loc cand vad ca a patra persoana e ....
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Iubire pana la moarte  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 14:50

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat pentru inactivitate. Ultimul post al autoarei datează din 27 Iulie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Iubire pana la moarte  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire pana la moarte    Iubire pana la moarte  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire pana la moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-