Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Welcome To The Candy Shop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 13:17

Capitolul 3.

Sasuke:

Incerc sa adorm dar fara scapare, ma simt ca intr-o pestera, parca nu mai am aer, vreau acasa. Nu pot sta aici, chiar daca sunt atatea fete si...au niste forme atat de...nici nu pot gasi cuvantul. Ok, oricum toate sunt la fel, nu au nici un gram de inteligenta. Daca as fi cu o fata, ea ar trebui sa fie desteapta, poate fi ea cea mai frumoasa din luma, atat timp cat gandeste ca o gaina nu prea ma intreseaza. Bine recunosc, am avut si eu aventurile mele de o noapte, poate sunt pervers dar...offf pe cine pacalesc, sunt ca orice baiat, gandesc in continuu pervers, merg in baruri si ma imbat iar dupa ajung sa ma trezesc cu o necunoscuta in pat. Drept sa spun nu am avut nici o data o iubita, poate doar in clasa a-5-a , dar a trecut repede.

Oricum trebuie sa plecam cat mai repede de aici pana cand nu facem o prostie si o lasam pe una insarcinata sau cine mai stie ce. Doamne si ma intreb, cine le-a adunat pe fetele astea aici, care e povestea lor? Cred ca s-au simtit nasol cand au ajuns aici si de ce au fost aduse aici? In mijlocul padurii? Mii de intrebari legate de aceste fete imi umbla prin cap. Deodata aud cea mai infernala melodie, mai bine ma arunc intr-un vulcan decat sa ascult asta si stiu sigur care tampit a pus prostia asta pe calculator. Va intrebati ce am auzit? Am auzit melodia infernala: "Nyan cat" . Naruto este ca si mort, nu il mai suport e atat de..atat de copilaros. Vreau sa ma ridic din pat dar o vad pe roscata cum sare peste mine si isi incolaceste picioarele lungi de abdomenul meu lucrat. Isi scoate pieptul plin de silicoane cat mai in fata. Ok, fata asta are cam mult tupeu. O dau repede jos de pe mine si ies din camera. Holurile casei astea sunt pline de tablouri cu ingeri si manuscrise in chineza, cam ciudat. Deoadata simt din nou cum cineva imi sare in spate, nu putea fi altcineva decat roscata care ma tine de maini si dupa imi pune niste catusi negre cu puf. Oo nu! Fata asta este chiar nebuna. Ma ia de tricou si ma duce pana in camera ei. Ok trebuie sa recunosc ca roscata asta are niste forme destul de apetisante, nu cred ca vreun baiat a refuzat-o. E asa de senzuala incat te duce intr-o lume a placerii. Deschide usa camerei usor cu piciorul iar apoi ma tranteste in pat si se pune deasupra mea destul de cracanata. Se joaca cu cureaua (scuze de cacofonie) mea de la blugi, iar mai apoi imi da tricoul jos lasandu-mi abdomenul bine lucrat la vedere.

Incepe sa imi linga senzual abdomenul iar eu nu pot face nimic stau si ma uit la ea ca un prost si gem cand ea ma musca. Chiar cand vrea sa imi dea cureaua de la pantaloni jos, intra o fata cu par roz ca florile de cires si cu ochii de un verde crud in care te poti pirde usor. Era imbracata in asistenta medicala, purta o rochie alba, foarte scurta si cu un decolteu foarte generos, pe piept avand imblema spitalului. Daca toate asistentele de la spital ar fi imbricate asa cred ca as face accident intentionat numai ca sa fiu ingrijit de una dintre ele. Isi drese vocea si zise:
-Karin, lasa prostiile si haide mai repede la micul dejun! Si tu Romeo! Zicand acestea fata pleaca trantind usa dupa ea.
-Scuze iubitel dar va trebui sa continuam mai tarziu…stiu ca vrei acum dar mai asteapta, zice roscata facandu-mi din ochi.

Multumesc lui Dumnezeu ca am scapat de ea! Femeia aia e sufocanta! Nici nu am ajuns bine aici ca si incepe sa ma sarute, ma intreb cum sunt celelalte, sper sa fie de treaba ca de nu ii i-au cu forta pe baieti de aici si plecam. Nu imi vine sa cred ca o asemenea furtuna ne-a dus in paradisul barbatilor, un loc plin de femei atat de sexy, unde viata este asa de usoara. Simt cum mi-am descoperit aripile in sfarsit si…incep sa zbor, dar oare drumul care il aleg este corect? Oare am ales bine sa stau aici? Sau voi suferi si mai tare ca atunci…atunci cand…Offf mai bine las prostiile care imi aduc aminte de o suferinta, care imi aduc aminte de cenusa neagra ce mi-a intunecat inima.

Vad o pana rosiatica ce zboara lin prin aer, pluteste pana cand atinge pamantul masiv. Acea coliziune nu o aud, nu o simt, dar poate imi doresc. Cand eram mic, visam ca intr-o zi voi putea face ceva maret, in ciuda circumstantelor, dar se pare ca inca nu mi-am indeplinit visul. Abea acum observ ca timpul a trecut izbitor de repede pe langa mine. Nu am reusit sa fac ce mi-am propus, dar oare voi reusi sa fac ceva bun vreodata? Mereu gresesc, mereu ma impiedic in propriul destin si il dau peste cap.

Ma ridic de pe pat oftand si ies repede din camera. Merg pe holurile lungi si unele chiar foarte intunecoase pana la bucataria uriasa unde ii vad pe Naruto si Shikamaru asezati pe scaune, langa ei stand doua blonde care ii hraneau. Wow, pot spune ca de data asta chiar am ajuns in rai. O alta domnisoara blonda se aseaza langa mine si incepe sa ma hraneasca si pe mine dar eu refuz zicand ca mi-se pare patetic. Incep sa mancanc din farfurie in timp ce fata ma mangaie pe spate. Mangaierile ei erau fine, atat de delicate si totusi atat de puternice. Dupa ce mananc ii i-au pe baieti in living, ne asezam pe canapea si dam drumul la tv.


Sakura:

Am terminat de mancat si sunt in camera mea odihnindu-ma. Razele soarelui intra printre draperiile albe si stralucitoare luminandu-mi fata alba. Parul meu rozaliu este ravasit pe perna neagra din matase. Stau si ma uit fix la candelabrul negru ce atarna de mijlocul tavanului. Ma intreb daca viata mea ar fi mai buna daca nu as fi ce sunt, daca as fi un om normal. Normal ca ar fi, nu as fi prinsa aici, tinuta aici pentru a nu ranii pe cineva. Viata mea e o pierdere de timp, o pierdere mult prea mare de timp avand in vedere ca e vesnica, adica, aproape vesnica. Aud sunetul unor pasi facuti delicat, iar dupa, un mieunat usor de pisica. Desigur..motanul meu, Dark a venit inspre mine cu o privire specifica lui, o privire ucigatoare dar totusi blanda. Se plimba pe langa mine gratios iar la un moment dat se opreste, lasandu-ma sa il mangai pe blana neagra ca de matase.

Cobor din pat si ma plimb pe parchetul rece si alb. Incep sa imi fac curat printre harti, printre documente si alte chestii. Gasesc o carte groasa si prafuita prin care mai mult ca sigur nu a umblat nimeni, inafara de mine. Acela e jurnalul meu de acum 103 de ani, desigur nu am mai scris de o gramada de timp in el. As vrea sa imi amintesc trecutul, daca e asa, mai bine deschid jurnalul. Deschid la nimereala o pagina din care ies multe pene negre, era si de asteptat. Hmm…16 decembrie anul 2000…hai sa vedem ce s-a intamplat

Draga Jurnalule….

Azi a fost o zi ciudata, ca de obicei, din cauza mea zapada s-a facut rosie. M-am trezit de dimineata somnoroasa si fara nici un chef de viata, desi trebuia sa fac ceva important, ceea ce am si facut. Azi am omorat doi oameni, mai exact doi soti care imi tot stateau in cale. Nu vreau raul nimanui, tot ce vreau e sa am mai multa putere pentru ai apara pe cei dragi, dar se pare ca la fiecare pas trebuie sa ma opresc. Acea femeie pe care am omorat-o parca m-a facut sa regret, sa regret ca sunt un asemenea monstru.

I-am zarit in parc, se distrau de minune, fara sa stie ca cineva putea sa le strice acea distractie. Le statea bine impreuna dar din cauza lor, era sa fiu prinsa si inchisa. Femeia lucand la F.B.I si barbatul fiind politest. Au auzit si ei de legenda mea, asa ca au vrut sa vada daca e adevarat. Mi-au descoperit secretul intunecat iar dupa m-au localizat, a fost greu sa scap de 5 dintre cei mai buni agenti F.B.I dar am reusit. Au scapat doar ei atunci, dar azi cum am spus i-am vazut in parc, nu puteam rata ocazia de a-I ucide si a ma razbuna….

Va Urma

Sper sa va placa kiss si astept com a hug
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:15

dragut capitol a hug
wow cat suspans nervi!
pune-ti next-ul cat mai repede va roggg
pwwpici si spor la scris .. kiss kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:38

Hello dragelor!!
So...frumos nextu`..
Astept continuarea si o vreau cat mai repede!
Pupici kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 15:07

cum puteti fi asa? noi vrem next si voi le faceti scurte :-w ahh vai de voi daca nu aduceti nextul ala!!!
elz incheiat
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 18:54

Aoleu, scuzati intarzierea..deci imi place mult ideea mai ales titlu :>:> suna a ceva pervers.
Ceva puteri, mitologie si multa aventura.
Incercati mai multa descriere, a locurilor..a sentimentelor, absolut totul.
sunt prea franta sa mai zic ceva asa ca va pup :*
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 00:06

Ciao happy
Am revenit happy2
Deci... think
Acest capitol a fost mai captivant, mai interesant si... mai ales pervers lough
Pai asa mai zic si eu. Bravo dap !
Chiar cred ca a fost nasol sa o iei de la capat si sa refaci cap. sad
Pai asta e... good
Vreau next si repede ca de nu te ike
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 00:45

Oh my Jashin!!!
Fetelor va rog sa ma iertati ca am uitat sa dau comm sad
L-am citit de mult capitolul dar am uitat sa pun comm
Sa imi fie rusine
Dar sa revin la fic ca deja aberez
Deci e foarte frumos capitolul...interesant si distractiv
Chiar imi place happy2
Vreau sa puneti nextul cat mai rapid cu putinta happy2
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 10:39

capitolul a fost fffffffff interesant puneti plsssssssss cat mai repedete nextul nervi! nervi!
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:25

Cand puneti nextul???? very sad
Este frumos ficul si vreau sa vad ce se mai intampla in continuare happy2
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 22:32

Ok, am sa vorbesc cu ..::Yoana::.. sa aduca next cat mai repede, numai ca e plecata in vacanta cu parintii si va fi cam greu sa dau de ea dap !
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 16:21

Imi place mult ficul tau si ideea mi se pare destul de originala..., Deci vino repede cu nextu` happy2
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 00:30

Hey...cand puteti puneti nextul please
Sus In jos
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 21:20

Hei draga am tercut si eu pe la ficul tau si imi place foarte mult...este pervers :)) si melodia...este ca un drog pentru mine in love astept nextul please
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 18:04

hey fetelor cand puneti next-ul ?
haideti ca nu mai pot sa astept.. nervi!
vreau next-ul repede !! please
pwwpici..!! kiss
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 18:45

Fetelor vreau nextul repede sad
A trecut un secol....defapt nush cat a trecut dar nu ati mai pus nextul de mult timp crying
Nextul plzzzzz kiss please
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 17:49

Hey , hey ! Creatza e aici :x !So` ! Fetelor foarte frumos :x ! Dar .. Scurt T.T" ! Repede cu nextu` !

XoXo Creatza !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 19:51

Nu ati mai pus nextul din 16 iulie crying
Macar jumate ceva...plzzzz please
Ony va kiss
Sus In jos
..::Yoana::..
Academy Student
Academy Student
..::Yoana::..

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 35
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 22:16

Imi cer scuze ca am intarziat atata cu next. Va rog sa ma iertati. Am fost plecata cu parintii in excursie si mai multe chestii. Dar acum am venit cu next si sper sa va placa.

Capitolul 4.

Hinata:


Ma indrept catre camera mea care este langa cea a lui Ino. E o teroare pentru mine sa o aud in fiecare noapte sforaind, dar bine macar ca adorm repede. Deci sa revenim, ma indreptam lenesa catre camera mea. Intru. Aceasi camera normala in care dorm si imi petrec jumatate din zi, camera ce se afla in aceasta casa in care sunt blocata pe vecie pentru a nu face rau fintelor umane. Ma arunc in patul meu cu lenjerie de un albastru electric, imi pun castile de la MP4 in urechi si dau drumul muzicii. Incerc sa dorm dar, ca sa vezi, nu pot. Incep sa ma gandesc la cum ar fi o viata normala, sa fiu o fata normala, sa nu fiu cea ce sunt acum...
Ma ridic din pat si imi intrerup gandurile care aproape ma faceau sa lacrimez si imi iau chitara si incep sa cant niste acorduri incat a iesit o melodie oarecum draguta. Ma uit la ceas, ora 03:23. Hotarasc ca trebuie sa ma culc. Urc in pat si adorm instant.


~~Dimineata ~~


Cateva raze aurii isi faceau loc in camera mea prin crapatura perdelelor. Ma introc pe partea cealalta si imi pun perna pe cap. Deodata usa camerei mele se deschide brutal, eu sar speriata din pat gata de atac. In fata usii se ivi micuta sforaitoare.
-Hinata, hai ma repede la micul dejun! tipablonda enervata.
-Lasa Ino-gaino iti dau tie portia mea. Mananca tu pentru amandoua.
-Decat sa ma enervezi pe mine mai bine ai plecat jos. Avem lapte cu cereale.
-Mdea bene... acum ca mi-ai spus asta, Ino, trebuie sa iti spun ceva foarte important. zic eu cu un zambet rautacios si misterios pe fata.
-Ce anume Hinata? zice aceasta foarte entuziasmata.
-Stii gluma cu furtunul?
-Aaa, ce gluma cu furtunul??
-JET! spun la randul meu.
Aceasta pleca enervata din camera mea si coboara scarile catre bucatarie. Ies si eu din manera si inchid usa dupa mine. Dupa colt, ce sa vezi : domnisorul codita!
-A plecat blonda aia nebuna? ma intreaba acesta.
-Se pare ca da. zic eu cu putina ezitare in glas. Ce cauti aici? Ma rog, nu ma intereseaza, mergi catre bucatarie!
Coboram amandoi scarile din marmura si strabatem culoarele lungi si intunecoase ce duc catre bucatarie. Cand intru pe usi imi apare in fata o scena complet scarboasa. Ceilalti doi baieti veniti erau hraniti de niste blonde de prin casa care nici macar nu le cunosc. Alta blonda il ia pe codita si il pune pe un scaun si incepe sa il hraneasca. Eu ma duc scarbita in living cautandu-le pe Sakura si Temari.
Cele doua erau pe canapea si isi mancau dejunul.
-`Neata, Hin! Cum ai dormit?ma intraba rozalia mea prietena
-`Neata, fetelor! Am dormit foarte bine, mai putin cand m-a trezit idioata de Ino-gaino.
Acestea pufnesc in ras cand aud asta dupa imi intind un bol cu lapte si cerealele. Le i-au ``darurile`` si ma asez langa ele.


Shikamaru:


Sunt pe un scaun, in bucatarie, hranit de o blonda cu sanii mari cat doi pepeni. Pe alte scaune ii vad si pe Sasuke si Naruto. Cat de patetic poate fi chestia asta. Sa fiu hranit de o blonda. Macar de ar fi fost o bruneta.
Sasuke ma trage in living pe o canapea si deschide televizorul. Schimbam canalele. Nimic interesant pe nici unul. Ne avand ce face incepem sa ne luam in vorba cu fetele din casa, pana cand pe usa dubla intra cele trei fete. Acele fete terorozante. Se apropie de noi si se aseaza in bratele noastre. Incep sa ne sarute dulce. Eu enervat o trantesc pe blonda de pamant si incep sa strig la ea :
-Lasa-ma in pace blondo! Mirosi a hoit, esti mai urata ca dracu! O iau de par si o ridic pana in fata capului meu si ma uit in ochii ei ce erau inlacrimati. Ea ma priveste.EU ii trimit o privire ce zice un „ai inteles?”. Ii dau drumul sa cada pe podea si eu ma asez inapoi pe canapea.
Hinata:
Imi termin de mancat bolul de cereale si ii vad pe baieti cum intra in camera si deschid televizorul. Deodata intra in camera trioul fraierelor. Se aseaza in bratele baietilor.
Enervat codita o tranteste de pamant pe Ino si incepe sa urle la ea si sa o ia de par si ii zice ceva din priviri. Dar se pare ca tipul ala cu parul negru incearca sa il calmeze.
Ino fuge plangand in camera ei. Karin si TenTen fug dupa ea. Toate celelalte fete incep sa strige de bucurie ca am scapat de Karin si tipele ei.
Ma duc in fata lui sa il felicit si el ma imbratiseaza dragastos. Eu rosesc. Sakura vine langa mine si ridica din sparcene ciudat, ca si cum mi-as fi gasit un nou iubit. Eu imi dau ochii peste cap apoi imi intorc privirea catre baiat care avea un zambet micut pe fata. Imi face cu ochiul apoi pleaca alaturi de baieti in camera lor.
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 22:20

NEXTUUUU....insfarsit!!! huh?
Nu mai pot de fericire huh? dance2
Este super capitolul happy2
Aia astept nextul happy
Ony va kiss
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 13:55

Era sa fac stop cand am vazut nextu` !! Tu fata rea >:P ! Nextu` repede >;]!
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 15:37

Ce ascund pana la urma fetele alea? sunt prea ciudate..ma intreb ce se va alege de baieti >:)
Va pup :*
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 22:57

Am aterizat si eu pe la ficul vostru si parerea mea despre el este ca este un fic minunat dance2
tinetio tot asa!!!
astept repede nextuuu
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 12:19

Aleluiaa!!!
Ati adus nextu!!
Imi place muuult de tot!
Il astept pe celalalt.
Pupici de la Losty kiss kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 14:08

Asa...bun sti pus nextul...acum mai asteptam 6 luni pana puneti altul? Stiti incepem scoala, unii nu o sa mai fie asa interesati de ficuri. Poate faceti sa recuperati nexturile lipsa :| Pe bune, eu nu am mai dat pe aici, din cauza ca m-am pliktisit sa ma uit la comentarii. Aduceti nextul ca tot aveti talent, nu ne lungiti pe noi cu 7000 de comuri.
Ja na!
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 15:11

Doamne... dupa aproape o luna ati pus nextu huh?
ALELUIAAAAAAA!!! wtf
Spuneti ce tot ascund fetele alea odata ca mor de curiozitate happy
Va pup si sper sa nu mai asteptam atata heh
kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome To The Candy Shop   Welcome To The Candy Shop - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Welcome To The Candy Shop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-