Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea unei femei - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Puterea unei femei - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Puterea unei femei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 20:48

Ce smecher este Sasuke . A vrut sa o testeze pe Sakura ? Ei bine a primit ce si-a dorit . happy2
Bine tu , Saku ! lough
Ai un fic pur si simplu extraordinar si sper sa vi cu nextul cat mai repede chiar daca nu te prea grabesti sa ni le aduci hmm...?!


Puterea unei femei - Pagina 3 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
deeaanimegirl
Academy Student
Academy Student
deeaanimegirl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la calculator....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : in suspans...

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 12:10

sa pui nextu' repede!e asa de interesant please


...:: Dragostea incepe cu un zambet, infloreste cu un sarut si se termina cu o lacrima ::...
Cum lumina nu semnifica intotdeauna binele,nici intunericul nu inseamna mereu rau.
Cand dragostea e mica,defectele sunt mari...
Nu conteaza cat de buna e o persoana,intro zi te va rani.Va trebui sa o ierti...
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 08:48

pai...imteresant...si bine-nteles ca sakura din 2 capitoole va fi indragostita lulea de sasuke...doar da nextu ala...
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 20:33

Minunat capitol,il ador,ce (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) e Naruto dar nu e nimik nou deci plizzzzzzzz hai mai repede cu nextu please


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:44

plssssssssssssssssssssssssss next k ma omori :><:


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:23

te implooooooooooooooooooooooooooooooooooor sa pui next k deja nu mai pot de nerabdare :><:
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 21:36

ok o sa incerc sa lucrez la el in weekend si asta daca am timp..scz...
si multumesc...
byee!!


[url=Puterea unei femei - Pagina 3 6272j7res075wt
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 23:07

deci fic-ul e bestial , grozav , minunat etc huh?
imi place la nebunie si nu glumesc huh?
astept next-ul cu ardoare huh?
cu drag Iva good job
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 19:37

Capitolul 8


In timp ce eram adancita in gandurile mele negre, telefonul ma trezeste.Il scot din buzunar si ma uit sa vad cine ma suna. Mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca sunt sunata de Ino. Fata asta...e nebuna, chiar are tupeu. Raspund la telefon, din accentul vocii mele puteai sa-ti dai seama ca sunt suparata. Ino incearca sa zica ceva dar se balbaie si incepe sa planga la telefon. Ii spun sa numai faca prostia sa ma sune si ca vom vorbi curand. Blonda asta e proasta rau iese cu unu din Triadele nu se gandeste ca poate inutili aia ii asculta convorbirile. Offfff!!!!ce ma fac eu cu fetele astea? Imi aprind o tigare si incep sa trag cu lacomie din ea. Dupa cateva secunde suna si Sasori. Se pare ca nu au discutat nimic important dar acum trebuie sa ma duc la o intalnire cu clanul nostru. Imi termin de baut cafeaua si plec. Ma urc in masina si ma grabesc spre locatia de intalnire. Ajung mai repede decat credeam, ma dau jos din masina si intru in sala.
-Danzo tu esti sigur ca vrei sa facem afaceri cu astia?ii spun eu in timp ce ma asezam pe scaun.
-Nu cred ca e cazul sa discutam asta. Bineinteles ca vreau sa facem afaceri cu ei. Sunt un clan mare si cred ca nu avem nimic de pierdut! O sa obtinem si marfurile de care avem nevoie si o sa iesim chiar in castig.
-Esti prost?tip eu la el. Tu ai vazut cum m-au tratat aia? Crezi ca pot sa fac eu afaceri cu aia? Si de castigat ce avem? Sti foarte bine ca si marfa noastra e destul de buna, pot spune chiar mai buna ca a lor poate ei au de castigat.
-Intelege ca ei au venit aici sa facem afaceri. Daca tu nu vrei sa inchei afacerea cu ei, atunci lasa-ma pe mine! Sti ca sunt bun la asta!
Si cu asta mi-am dat eu seama ce urmareste Danzo. El chiar crede ca o sa-l las sa faca asta? Nenorocitul!
-Apropo sefa, dar fetele tale ce cautau cu cei din Triadele? Le-ai trimis ca spioni? Sti ca le-ai trimis la o moarte sigura nu?
Era imposibil sa nu observe, ce dracu sa-i zic?. Asta sigur o sa i-a legatura cu nenorocitii aia si o sa le ucida pe proastele alea. Oricum nu trebuie sa-l las sa vada ca sunt ingrijorata se va folosi de asta.
-Sincer chiar nu stiu, surpriza a fost la fel de mare si pentru mine. Mai clar m-au parasit. Doar sti ca sunt niste curve si cand au auzit de cei din Triadele au plecat intr-un suflet la ei. Ii spun toate astea asa de calm. Se uita la mine mirat, e clar ma crede.
-Bine atunci, peste doua zile ne intalnim cu ei sa facem afaceri. Astept sa vi, trebuie sa facem asta! imi spune el mai serios ca niciodata.
-Stai linistit o sa vin! Nu as rata asa ceva! Baietii sa mergem!
Plec cu baietii spre casa mea, acolo ma asteptau fetele cu care am fost la intalnire. Ajungem acasa si urc cu Sasori si Lee la mine in birou. Le spun sa incerce sa i-a legatura cu Ino si Hinata fara ca nimeni sa stie sau sa afle. Si sa stea cu ochii pe Danzo si pe cei din Triadele.
-Baietii le spuneti si lu Kiba si ceilalti aveti grija ce faceti! Nu trebuie sa se afle! Acum puteti sa plecati.
Baietii pleaca din biroul meu si raman sinura. Ma gandesc ca peste doua zile vom incepe sa facem schimb de marfuri. Sigur nu au cum sa actionez atunci, si ei stiu ca acum sunt precauta. Ma uit repede peste lista cu schimburile, aici totul pare in regula. O chem pe Ten Ten la mine sus:
-Da sefa ce este?
-Ten Ten, i-ai vazut pe cei din Triadele nu?
-Da....
-Crezi ca tu si fetele tale puteti sa va bagati asa pe sub pielea lor? Nu sa fiti tot timpul langa ei, sa fiti doamne de companie. Vreau sa studiati zona si personalitatea lor sa incercati sa aflati ceva despre ei chiar de la ei. Crezi ca poti?
-Sefa, nu sti cu cine vorbesti? Deja baietii aia rai au pus ochii pe unele fete sa nu uitam ca Hinata si Ino sunt acolo, probabil o sa ne ajute si ele intr-un fel.
-Danzo mi-a spus de ele. I-am zis ca m-au parasit si au plecat de la mine pentru ei. Ten Ten sti cum sa actionezi fara sa dai de banuit nu incerca sa afli lucruri din prima. Nu e nicio graba ei vor sta aici un timp.
-Stai linistita, o sa vorbesc si cu celelalte!
Hmmm....fetele astea ma gandesc ce m-as fi facut fara ele, fara baieti, fara toti. Chiar ma linistete faptul ca stiu ca am astfel de oameni langa mine. Ei sunt punctul meu sensibil, nu cred ca m-as ierta vreodata daca as sti ca vor muri din cauza mea. Dupa ce ma desprind de lumea mea ma gandesc sa ma duc sa ma antrenez un pic.
Intru in camera mea ma schimb si plec spre sala de antrnamente, unde sigur acolo voi scapa de stres si nu ma voi mai gandi la nimic, dar asta pentru putin timp.


Ultima editare efectuata de catre Lemonade in Mar 03 Ian 2012, 12:42, editata de 1 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Puterea unei femei - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 21:00

Imi place foarte foarte mult acest fic
La nebunie as putea completa ;x
Te rog sa aduci repede nextul!!


Puterea unei femei - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Puterea unei femei - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Puterea unei femei - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanPuterea unei femei - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Puterea unei femei - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 22:23

tare de tot huh?
te felicit huh?
chiar imi place fic-ul tau huh?
daca poti imi trimiti te rog frumos un mesaj privat cand pui next-ul
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 15:56

ce faci mama? nu ai mai pus nextu de o luna. vrei sa ma omori cu adevarat aici? sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 18:10

n-ai mai pus next de 2 luni .u chiar nu intelegi k noua ne place ficul tau? te rog eu k dak mai ai macar un pic de suflet sa nu ne lasi balta caci cel putin eu il iubesc si unul catusi de putin asa de interesant k al tau foarte rar gasesti. te bimplooooooooooor fao pt mn macar sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 20:43

Buna! a hug am venit si eu pe-aici. Cam tarziu ce-i drept dar na... :-?? ce vreau sa-ti spun este ca-mi place ficul. happy2 si astept next-ul repede! happy2 te pup! kiss


Puterea unei femei - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
viki99
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 19:06

Ficul e minunat,lam citit de cand ai inceput sal postezi,dar tu nai mai postat capitolul urmator de mult. kboom
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 13:26

OMG...imi place la nebunie
Grabestete cu next-ul
si sa ma anunti si pe mine
PwP dulce de tot la tine kiss


Puterea unei femei - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Puterea unei femei - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Puterea unei femei - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Puterea unei femei - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Puterea unei femei - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 18:14

Salut happy2
Imi pare rau ca nu am mai dat comm de mult timp dar sa stii ca ti-am citit capitolele
Nu pot sa spun decat ca sunt superbe huh?
Abia astept sa vi cu nextul ca mor de nerabdare
Ony te kiss


Puterea unei femei - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 22:26

Capitolul 8

In timp ce ma antrenam , Shizune intra in camera cu un telefon in mana spunand ca e pentru mine. Iau telefonul din mana lui Shizune si zic un simplu ''Allo'', din partea cealalta auzindu-se:


-Alo, Sakura Haruno??
Vocea imi parea cunoscuta, ii fac un semn lui Shizune sa imi zica cine este, pe buzele ei am putut citi numele: Sasuke Uchila. Raman putin surprisa, dar imi dau seama ca cineva asteapta sa-i raspun. Imi revin repede si incep sa vorbesc cu el in timp ce shizune paraseste camera.
-Da, Sakura Haruno la telefon, dar cu cine am onoarea?
-Cu Sasuke Uchila. Imi pare rau daca te-am deranjat dar as vrea sa avem o discutie! imi zice el direct si foarte sigur pe el.
-Da sigur, spune ce ai dori!
-Nu vreau sa vorbim la telefon, ci in patru ochi.
-In patru ochi?!
-Da as vrea sa mergem undeva la o cafea sau sa luam cina pentru a discuta.
-Spune unde si cand ?
-Nu e nevoie vin eu si te iau de acasa. Ce zici de maine la ora 8 seara?
-Ok.
-Ne vedem atunci. La revedere!
-La revedere!

Ce e asta? La telefon nu puteam vorbi? Chiar trebuie sa merg cu asta la cina?! Ma intreb oare despre ce vrea sa vorbim? Ok mai sunt cateva ore si voi afla. Pun telefonul pe o masauta si imi continui antrenamentu'. Dupa cateva ore cobor jos, deja imi facusem si un dus si ma pregateam sa ies la o plimbare. Deja era intuneric afara. Era o seara linistita, cu un cer limpede, stelele erau foarte vizibile, erau mari si straluceau, erau asa de multe, iar luna lumina mai mult ca niciodata, toate astea imi dadeau un sentiment placut.

In timp ce mergeam eu, vad pe strada niste tipi beti veneau de la club cred erau cu niste fete, cand s-au apropiat mai multe am observat ca erau cei din Triadele si erau cu Ino si Hinata, insa lipseau 2, Sasuke si cu Neji. Oare unde se duc? M-am gandit sa-i urmez mai de la departare eram curioasa sa vad unde se duc. Dupa 15 minute de mers in starea lor, intrau pe o straduta ingusta slab luminata. Au deschis a treia usa de pe partea dreapta si toti intra inauntru. Dupa ce au intrat toi, observ ca baietii au lasat cheile in usa. Ma duc iau cheile din usa deschid usa si ii observ ca tocmai au urcat de terminat niste scari si se chinuiau sa mai urce altele pentru a ajunge la etajul 3 Am urcat decat pana la jumatatea scarilor si am putut observa ca au incercat sa deschida prima usa de pe stanga. Unul dintre ei isi amintise ca lasase cheile in usa de la intrare. La naiba!!! Nu stiam ce sa fac, asa ca m-am dus repede la usa am bagat cheile la loc si m-am scuns dupa niste cutii mari de fier si niste tomberoane. Cel care coborase dupa chei era Naruto. Astept sa le ia, iar dupa aceea ma duc iar pana la jumatatea scarilor si i-am vazut intrand inauntru, sperand ca si de data asta sa fi lasat cheile in usa. Insa nu s-a intamplat la fel. Era ciudat faptul ca usa de la intrare era inchisa si nu vazusem pe nimeni pe acolo. Oare nu locuia nimeni aici? Era un bloc si mi-am dat seama ca mai trebuie sa fie o usa, asa ca m-am dus si pe partea cealalta, unde scria inchis, iar mai jos, pericol de prabusire. M-am uitat in sus si era putin crapat, dar nu cred ca era chiar intr-o stare atat de proasta ca avea nevoie de putine renovari asta asa e. In timp ce stateam in fata usii o doamna mai batrana trece pe langa mine si imi zice:

-Domnisoara, usa aceea este inchisa mereu, de fapt acest bloc este inchis, ne este interzis sa locuim in el.
-Si as putea sa va intreb de ce?
-Acum un an de zile au venit aici niste domni si au inchis blocul. motiv fiin cel de pe afis la care va uitati.
-Chiar asa?! Si oamenii care locuiau aici unde locuiesc acum.
- Au primit sume destul de mari incat sa-si inchirieze apartament in alta parte.
-Au primit bani?
-Da si mai e ceva dar nu ar trebui sa spuneti la nimeni!
-Da spuneti.
-Eu lucrez aici aproape, la un magazin si cand m-am dus sa arunc gunoiul pe partea cealalta, mai este o usa si aceea tot inchisa este. Totusi intr-o zi cand m-am dus sa arunc gunoiul cum va spuneam am vazut niste oameni cu genti mari intrand in bloc.
-Adevarat?! Multumesc mult. Va rog sa nu spuneti nimanui ca m-ati vazut prin preajma acestui loc.
-Stai linistita fata mea.
Imi bag mana in buzunar si scot niste bani si ii dau femeii. Ii multumesc din nou si imi i-au la revedere. Ma intorc grabaita spre casa, gandindu-am tot drumu' la tot ce ar putea fi ascuns in blocul acela. Cand ajung acasa il sun pe Sasori cu toate ca era destul de tarziu. Ii zic sa vina la mine cu Lee. Ei ajung maximum intr-o jumatate de ora, in timpul acesta ii povestisem tot lui Shizune. Cand baieti au intrat la mine in birou le-am povestit si lor.
-Sefa cred ca ar fi mai bine sa pun niste oameni sa pandeasca acel loc. Sa vedem cine intra acolo si sa gasim o cale sa intram si noi.
-Eu cred ca e si Danzo implicat. spune Lee serios.
-Sa fi sigur ca e, blocul acela e inchis de un an si timp de un an de zile acole se petrece ceva. In plus oamenii din acel bloc au primit bani multi.
-Sefa lasa ne ocupam noi de asta si cand aflam ceva te sunam.
-Bine baieti.Noapte buna
-Noapte buna!
Si au plecat toti. Dupa o jumatate de ora m-am dus in camera mea si m-am gandit la tot ce vazusem in seara aceea si ce putea fi acolo.


[url=Puterea unei femei - Pagina 3 6272j7res075wt


Ultima editare efectuata de catre Lemonade in Vin 06 Ian 2012, 22:38, editata de 1 ori
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 22:28

Imi pare ca este atat de scurt si va rog sa-mi scuzati greselile de tastare!!!!

Sper sa va placa!!!

Si multumesc pentru comentarii!!!!

Pa pa :-h...kiss*


[url=Puterea unei femei - Pagina 3 6272j7res075wt
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 00:35

ma bucur pentru ca ai adus next-ul huh?
ceva parca a lipsit din acest capitol si chiar nu imi dau seama ce nervi!
conteaza ca mi-a placut lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 13:17

A lipsit descrierea si de asemenea descrierea sentimentelor, a fost mult dialog si am ''povestit'' putin....:d.....
Sper ca urmatorul capitol va fi mai bun de atat...
Byeee!!!!!!!


[url=Puterea unei femei - Pagina 3 6272j7res075wt
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 16:07

te iubeeeeeeeeeeeeeeeessssssc din tooooooooata inimioara mea. esti cea mai tare. teiubesc besc besc muuuuuuuuuuuuult de tooooooot. u nici nu stii cat iti iubesc ficul si eram asa trista din cauza ca am crezut ca lai inchis. dar acum team iertat de tot. ms ms ms ms ms muuuuuuuuult de tot. esti grozava. un singur lucru iti reprosez. dak celalalt capitol il pui tot asa tarziu dami bilet la spitalu 9 ca ma innebunesti. oricum nici nu styu cum sati multumesc. capitolu a fost super ca intotdeauna deci abia astept next. o era sa uit. sa stii k sunt super curioasa in legatura cu blocul si cu intalnirea celor doi. happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 18:04

Doamne ce frumos a fost capitolul :X
Abia astept sa pui nextu ca mor de nerabdare:))
Ony te in love


Puterea unei femei - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
susan22
Genin
Genin
susan22

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : Melancolica

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 15:32

Pllllllssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
pune nextuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
caci deja ma dau cu capu de pereti nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! Mori de suspans nu alta.NEXT
thank you
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 19:48

Multumesc fetelor si scuze ca ati asteptat atat si acest capitol a fost foarte slab imi cer scuze din nou........pai daca tot va place asa cum ati spus nu vreti sa ma ajutati sa-l continui??? Sa nu credeti ca am ramas fara inspiratie am multa imaginatie si eu deja stiu cum se termina ficul asta dar nu am timp sa-l scriu sunt chiar foarte ocupata si as vrea sa ma ajutati!!! Daca sunteti vreuna interesata va rog sa-mi lasati un pm puteti sa ma ajutati si mai multe...:d.

Deci daca cineva vrea sa ma ajute imi trimiteti un mesaj(chiar va rog sa ma ajutati ca eu sigur nu o sa-l tremin nici dupa un an de zile :)):)) ) eu o sa va spun ideea mea si voi o inbunatatiti ca sa zic asa.

Ok....so multumesc inca o data si astept mesaje...:D :*


[url=Puterea unei femei - Pagina 3 6272j7res075wt
Sus In jos
Continut sponsorizat




Puterea unei femei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Puterea unei femei   Puterea unei femei - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Puterea unei femei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-