Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste dulce-acrisoara!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 13:19

Vai Doamne ce misto next, a fost asa de romantic.
Vai repejor cu next!!


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 14:29

Super tare....aduceti nextu repede...Va rog dulce cu o ciresica in varf kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 00:16

Ce tare eeee!!!!!! Vrea sa vina mai repede Craciunu`happy:))
Si vreau si nextu` ala mai repejor!!!!
Pupici:*kiss*kiss*kiss*:*


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 00:51

OMG huh?
Vreau next?
Unde e? rusinos
Unde-i? heh
Nu-l vad... hmm...?!
Hurry up bubu cu next ca mor de nerabdare yeah
Va pup kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Mier 05 Oct 2011, 09:54, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 22:34

Hai maaa...unde`i nextu` ala?sad
Chiar il asteptam si il vrem!!!
Pupici:*:*

P.S.:Da`ti la mine un P.M. cand il puneti:P:..


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Asss10Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 12:24

Pai ce pot sa mai spun decat wow? Imi place mult felul in care scrieti amandoua, chiar va potribiti stilurile. Capitolele voastre sunt atat de lungi incat parca as citi romane intregi. Si fara alte comentarii va spun ca astept cu nerabdare nextul, asa ca sa va puneti pe tastat. Va pap daca nu vad ceva cat de curand.

Bye!!! kiss in love kiss


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 12:51

Wow! Cate capitole superbe am ratat si n-am dat niciun com pana acum. Ce admosfera frumoasa ati descris, mi s-a facut dor de iarna si mai ales de Craciun. Capitolele sunt atat de lungi si toate pline de farmec. Astept next cu nerabdare, va pup si spor la scris si la idei!


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 23:13

...ce capitole superbe...
app...VREAU SI NEXT..
sunt multi la care le place ficul si care-l iubesc..deci plss...un next sad unu mic...sau mai mare roll


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 15:33

Este foarte dragut!!! Pune next repede sa vad cemai fac cei doi. please please please please please please


Un trandafir intodeauna sufera. Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
PinkGirl
Academy Student
Academy Student
PinkGirl

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Undeva prin lume... :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : volei
Stare de spirit Stare de spirit : Linistita

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 23:34

Cand pui nextul?? Pentru ca imi place foarte multt povestea:X:X:XOare ce se mai intampla cu ei doi??? Sunt foarte curioasa. happy dance2
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 23:21

super tare tot ce ai scris pana acuma nu am ce sa comentez negativ la acest fic.....este super tare este pe locul 4 in top 5 ficuri pref. de mine lough [i]


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Asss10Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 08:01

Maiii, unde este nextul? sad
Haideti ca m-ati cam lasat in aer si stiti ce curioasa sunt eu.. lough
Sa nu ma faceti sa mai astept prea mult ca va dau bataita.. (D)
V-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 16:02

Capitolul 6.

Brunetul iesi din baie. Chiar daca s-a spalat mirosul rozaliei a ramas imprimat pe pielea lui. Dadu negativ din cap si incepu sa rada. Se indrepta spre dulap si se imbraca cu o bluza albastra si niste blugi negri. Dupa ce termina cobora jos unde se pare ca era si Sakura impreuna cu familia ei. Acesta zambi la vederea ei, iar ea se imbujora precum un trandafir deabea inflorit.

"E asa de frumoasa atunci cand se inroseste" isi spuse el fiind fermecat de faptura din fata lui.

- Si acum ? Ce facem ? intreba Sakura plictisita
- Pai noi vom merge sa discutam ca intre adulti.. iar voi..dar tatal Sakurei nu apuca sa termine pentru ca acesta il intrerupe
- Ca intre adulti, ce sa zic..spuse ea soptind
- Ai zis ceva domnisoara ? intreba mama ei razand

Sakura da din cap in semn ca nu si intreba ce vor face ei. Tatal lui Sasuke le-a propus celor doi sa mearga in camera brunetului si sa povesteasca sau sa faca ce vor ei. Sakura nu a putut sa spuna ca prefera sa iasa afara pentru ca brunetului nu-i displacu ideea tatalui sau si o trase pe rozalie spre camera lui.
Dupa ce intra, acesta ii spuse Sakurei sa se aseze unde vrea. Aceasta se aseza pe scaunul de la birou si incepu sa inspecteze camera. Era placut, iar mirosul specific lui Sasuke predomina in toata camera. O facea pe Sakura sa se simta minunat. Insa aceasta nu a vrut sa dea frau liber sentimentelor. Cu greu a reusit sa se stapaneasca.
Sasuke, pe de alta parte o privea fascinat. Se gandea ce ar putea ei sa discute. Desigur, subiecte erau cu miile numai ca frumusetea ei il faceau sa ramana ca un mut. Nu reusea sa scoata nici macar un cuvant. Vroia doar sa o priveasca.
El simtea ceva, si ea de asemenea. Sasuke stia ca are legatura cu rozalia ceea ce simtea insa nu stia daca era doar un sentiment de prietenie sau ceva mai mult. Sakura era confuza pana peste masura dar, cu toate astea, reusea sa tina totul pentru ea. Desi amandoi ar fi vrut sa vorbeasca despre ceea ce simteau se pare ca nici unul dintre ei nu avea acel curaj. Cand Sasuke a vrut sa faca primul pas, Sakura la luat la intrebari.

- Si ? Ce mai faci Sasuke ? intreba aceasta incercand sa il faca pe brunet sa vorbeasca.
- Bine, chiar foarte bine atunci cand sunt cu tine. raspunse acesta nedandu-si seama de ceea ce a spus.

Sakura a ramas putin in urma. Acele cuvinte i se derulau in minte, din nou si din nou.

" Atunci cand e cu mine ? " se intreba ea nesigura

- La fel si eu..spuse ea incet, lasand capul in jos.

Nu stia de ce a spus asta, cuvintele au iesit pur si simplu. Nici macar nu si-a dat seama cum si cand. Stia doar ca nu poate sa-l priveasca in ochi. Nu acum.
Sasuke se uita mirat la ea, vedea ca nu este in apele ei. Nici el nu era, dar nu asta conta acum. " La fel si eu..", se simtea fericit pentru ca ea a spus asta. Dar nu stia de ce. Simtea ca atunci cand e cu ea un sentiment incepe sa infloreasca din ce in ce mai mult.
Isi dorea nespus de mult sa stie ce e. Doar o simpla prietenie ? Nu, il tulbura prea mult ca sa fie doar asta. Poate..o place ? Nu, a mai placut si alte fete dar ceea ce simtea acum depasea cu mult. Oare se indrago..
Chiar atunci Sakura isi ridica capul si il privi in ochi. Gandurile brunetului se oprira. Tptul se oprise, nu existau decat ei doi.
Usa se deschise, pe ea facandu-si aparitia mama Sakurei si mama lui Sasuke. Cele doua au inceput sa rada la vederea celor doi.

- Mama ? Te simti bine ? Ce ai patit ? intreba Sakura nedumerita.
- Voi doi sunteti comici rau. Ce faceti ? Invatati sa comunicati prin semne ?
- Chiar asa, am stat la usa sa vedem ce vorbiti si voi..nimic..tot ce am auzit a fost..nimic. spuse mama lui Sasuke printre rasete.

Cei doi sau inrosit la auzirea cuvintelor spuse de doamna Uchiha. Cu siguranta sau facut de ras rau de tot, si chiar daca erau mamele lor tot se simteau prost. Oare ce gandeau acum cele doua femei despre ei ?

- Ce a-ti facut ? Mama !! spuse Sakura ridicandu-se in picioare.
- O haide Sakura, si asa nu am auzit decat " Sasuke ce faci ? " spuse mama brunetului razand, facand-o si pe doamna Haruno sa rada.

Sakura isi incrucisa mainile batand din picior. Iar Sasuke isi drese glasul. Cele doua femei au ridicat mainile spunand " o haide, nu am facut nimic rau " apoi iesira din incapere, inca razand.
Rozalia nu a putut sa se abtina si a inceput si ea sa rada. Brunetul nu intelegea ce e de ras asa ca a intrebat-o.

- No, Sasuke ele au dreptate. Ne purtam ca doi copii de 5 ani. Serios, cred ca trebuie sa discutam. spuse aceasta oprindu-se din ras.

Inima brunetului incepu sa bata din ce in ce mai tare. Acel " trebuie " si "discutam "..au fost bine punctate, destul pentru al face pe brunet sa devina serios.

- Da, cred ca am ceva sa iti spun. spuse acesta privind-o pe rozalie cu seriozitate..




Asa, stiu ca este scurt si credeti-ma ca imi pare foarte rau. Nu sunt pe calculatorul meu. Aveam un capitol scris si era destul de lung dar mie nu imi merge calculatorul si daca am vazut ca va doriti asa de mult next-ul am zis sa il pun. Sper sa va placa si imi cer iertare pentru eventualele greseli. Pupici kiss


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Asss10Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 16:14

Vaiii, deci mi-a placut capitolul mai mult decat as fi crezut :))
Am ras impreuna cu cele doua mame "cuminti" cand mi-am imaginat mutrele celor doi.. :o3 Deci capitolul acesta a fost dulcee si amuzant, exact la ceea ce ma asteptam din partea ta..
Sa aduceti rapid nextul dragelor.. kiss
V-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 16:58

Te rog cu ciresica deasupra sa ma anunti cand pui nextul
te rog te rog te rog te rog
este mirific


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 S6he8w
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Npi5xg
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 2myt0zq




Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 10:17

UU absolut genial scumpa mea!
Pai eu next-ul o sa il aduc cand de teze si am timp! va pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
PinkGirl
Academy Student
Academy Student
PinkGirl

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Undeva prin lume... :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : volei
Stare de spirit Stare de spirit : Linistita

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 21:13

si acest capitol a fost super in love dance2
deabea astept sa vad ce se intampla sunt foarte curioasa yeah
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 08:45

LALY SCUMPA AI SCAPAT DE TEZE? Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 994253
PENTRU CA VREAU NESPUS DE MULT NEXTUL! Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 968803
PLEASE! Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 836813
CEI DOI SUNT ATAT DE ROMANTICI! Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 273918
SI CRED CA STIU CE VREA SASUKE SA-I SPUNA SAKUREI. Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 268890
ADU NEXT SA VAD DACA AM DREPTATE! Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 301723
FETELOR VA PUPACESC! Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 208323
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 01:26

imi place la nebunie ma bucur mult ca ai pus next-ul
ce pot sa mai spun
sa vedem
pot sa spun ca am ras impreuna cu mamele celor doi
si ca am mai ras si cand mi-am imaginat fetele lor in acel moment
acum in inchieiere pot sa spun ca
imi place foarte, foarte, foarte, foarte, foarte mult capitolul
si astept sa pui next-ul cat mai repede ca nu mai am rabdare
PwP dulce de tot la tine...sa pui next-ul cat mai repede

https://sasu.forumgratuit.ro/t3581-dragoste-neasteptata?watch=topic } acesta este ficul meu daca vreti sa il cititi si sa il comentati eu nu ma supar lough


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 11:07

vreau neeeeeeeeeeeeeeext
m-am plictisit
chiar il vreau
acest fic este minunat

te rog anunta-ma in legatura cu continuarea


pupici multi si dulci


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 S6he8w
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Npi5xg
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 2myt0zq




Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 17:38

Buna dragelor ! kiss
Ma scuzati c-am fost cam absenta in ultima vreme, dar vreau sa stiti ca ador noul capitol, desi eu vin cu intarziere ! in love
Layla, iubita mea, unde-i nextul ? Sper ca te-ai descurcat la teze.
Bravo Bubulina pentru un capitol excelent ! kiss

P.S.: Sunt Electronic :)


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 22:54

Pot spune ca citesc acest fic superb inca de la inceput si ma atrage cu fiecare capitol. Ma bucur ca ai reusit sa pui continuarea

Spor la scris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 23:03

BUNA
ACUM VAD SI EU FIC-UL
SI IMI PARE FOARTE RAU
DAR ASTEPT NEXT-UL
PENTRU CA E MINUNAT


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 08:26

scumpa mea inca o data te implor sa pui next-ul cat mai repede ca mor de nerabdare


Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 17:42

Capitolul 7:

- Da, cred ca am ceva sa iti spun. spuse acesta privind-o per rozalie cu seriozitate..

Tanara il privi atent , inima batandu-i cu putere. Nu isi intelegea atitudinea. Se simtea fermecata de simpla lui existent, de simplul lui mod de a respira sau a merge. Era precum un copil ce analiza totul. Desi nu vroia sa recunoasca era intru totul fascinate de el. Era mult prea curioasa sa afle ce dorea sa ii impartaseasca brunetul.
Sasuke isi drese glasul, luand o gura de aer, incercand sa ii spuna rozaliei:
-Eu vroiam sa iti spun ca..., insa nu apuca sa termine ca pe usa intra tatal sau.
-Continua fiule, continua, spuse tatal chicotind.
Brunetul se opri, intorcandu-si privirea pe geam. Se simtea mai mult decat rusinat. Mai intai mamele lor, acum tatal sau?

O sa am si eu ocazia sa ii spun ce vreau? Intodeauna sunt interrupt de catre cineva din diferite motive. Nu este absolute deloc corect.
-Haide-ti jos! Vrem sa facem ceva impreuna, spuse tatal chicotind.
Cei doi se privesc adanc in ochi, urmandu-l pe Domnul Uchiha jos. La parter, lucrurile mergeau destul de bine. Rasetele cristaline rasunau in intreaga incapere. Batranii familiei aveau o idee geniala, dorind sa o puna in aplicare:
-Dragii mei, noi vrem sa ne jucam de-a v-ati-ascunselea, spuse Doamna Haruno razand in hohote.
Sakura se rusina rapid auzindu-si propria mama gandind mai rau ca un copil de cinci anisori.
-Dar mama, spuse Sakura per un ton plangacios.
-Nici un dar, spuse Doamna Uchiha.
Asa au fost nevoiti cei doi sa intre in acest joc, din punctul lor de vedere copilaresc. Domnul Uchiha ii cauta iar ei incercau sa se ascunda. Intrara in dormitorul parintilor brunetului, intrand amandoi in dulapul din baie. Acolo Sakura gasi o mica incuietoare. Trase de ea iar in fata ei se deschide o mica usa. Sakura il priveste pe Sasuke temator, nestiind daca sa descopere sau nu. Brunetul se apropie de ea, prizand-o de mana asta dandu-i curajul necesar pentru ca cobora per scarile ce se afisau in fata ei.
Intra in bezna totala, simtindu-l pe Sasuke lipita de ea. Ii era frica, insa nu putea sa dea inapoi. Ajunse la finalul scarilor privind incaperea. Nu era deloc sinistra. Sasuke aprinse lumina, privind in jurul lor. Acolo era chiar placut. Pe jos era un covoras, iar in fata lor un semineu. Se afla un pat de doua persoane.
Amandoi se privira cu subinteles. Era clar ca trebuia sa isi invete minte parintii.
-Tu te duci dupa lemne, eu dupa lenjerie, si ceva de sters praful, spuse Sakura chicotind.
Brunetul aproba, amandoi urcand incetisor scarile. Intrata in joc, reusind sa ajunga in hol, inaintea Domnului Uchiha. De aceasta data se punea tatal Sakurei. Acesta incepu sa numere. Sasuke fugi dupa lemne din curte, iar Sakura urca in uscator, unde lua o lenjerie albastra, si o carpa de praf, dupa care urca atent sus. Nu dorea sa fie prinsa de parintii sai. Intra rapid in dormitor, observand ca nu este nimeni. Se strecura atent in dulapul din baie, intrand in camera de jos, insa nu inainte sa inchida usa dupa ea. Cobra incetisor pentru a nu se impedica. Lasa lenjeria per pat, incepand sa stearga putin praful prin camera. Aranja lenjeria pe pat, insa nici nu apuca sa termina ca in spatele ei apuru Sasuke cu lemnele in brate, incat sa le ajunga toata noaptea. Doreau sa le dea o sperietura mica parintilor.
Sasuke facu focul pentru a incalzi, jos fiind destul de frig. Rozalia aseza covorasul in fata seminelui pentru a se incalzi. Langa ea se aseza brunetul privind pierdut vapaiele focului:
-Crezi ca este bine ce facem, intreba Sakura ganditoare.
-Le dam o mica lectie, plus ca suntem in casa, deci nu facem nimic rau, spune brunetul chicotind.
Sakura incepu sa tremure usor de frig, brunetul simtind inca raceala camerei, ce nu avuse timp sa preia din caldura focului. Se ridica de per jos, luand patura de pe pat, punand-o in spatele rozaliei, dupa care se baga si el sub patura langa rozalie. A luat-o in brate strangand-o la pieptul sau incercand sa ii dea din caldura corpului sau:
-Multumesc Sasuke, esti dragut, spuse rozalia zambind cordial.
-Tu esti cea mai dulce bombonica roz pe care am vazut-o, spuse tanarul inrosindu-se.

Este atat de dulce. Nu ai cum sa nu te indragostesti de ea iremediabil, gandea Sasuke

Iubita lui va fi norocoasa sa il aiba. Simpla lui prezenta te alina, simtindu-te protejata, iubita.., gandea Sakura inrosindu-se


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste dulce-acrisoara!   Dragoste dulce-acrisoara! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste dulce-acrisoara!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-