Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Condamnarea (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Condamnarea (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Condamnarea (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Obito
Genin
Genin
Obito

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 47
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, fotbal, citit, gaming...
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

Condamnarea (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Condamnarea (+16)   Condamnarea (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2016, 12:55

In sfarsit! Asta asteptam, mai multa actiune, dezvaluirea ca Sakuto e fata m-a surprins o.o Sasuke se va indragosti de ea, prevad =) Hai cu next-ul .Succes
Sus In jos
Insomnia
Genin
Genin
Insomnia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 3

Condamnarea (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Condamnarea (+16)   Condamnarea (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2016, 13:14

Nu mă așteptam la o asemenea continuare. Faptul că Sakuto e de fapt Sakura(cred) face lucrurile să fie din ce în ce mai interesante.
Sunt foarte curioasă să aflu ce se va întampla mai departe, ce va face Sasuke.
Aștept continuarea.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Condamnarea (+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Condamnarea (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Condamnarea (+16)   Condamnarea (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2016, 22:39

Pe asta mi-ai trantit-o pe neasteptate! Nu mi-a trecut prin gand ca Sakuto ar putea fi Sakura, desi acum ma mustrez stiind ca am avut cateva indicii. De acum, o sa fiu mult mai atenta la detalii. 
Hmhmhm...povestea devine din ce in ce mai intriganta, mai interesata, mai cu piper. Mi-a placut rau capitolul asta, devii din ce in ce mai buna, ai capatat lejeritate, o cursivitate care ma atrage ca cititor. 
Ma intreb cum de ajunge Sakura condamnata pentru uciderea membrilor Uchiha? In punctul acesta, e clar ca nu pentru asta o cauta Sasuke, lucru care mi-e inca neclar de asemenea. Atatea intrebari, abia astept un nou capitol.
Spor la scris! :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Condamnarea (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Condamnarea (+16)   Condamnarea (+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Condamnarea (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku în desfășurare-