Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 20:00

Scumpa mea unde este nextul ?
Hai pune-l te rogg frumos cu ciresica deasupra ! very sad


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:43

te implooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor sa pui next crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 17:58

Femeie scumpa, ma omori, ma faci sa ma sinucid aciia in fata calculatorului =))))

Fa bine si adu repede nextu ala ca de nu biciuitor

Hai ca ne lasi asa... N-ai pic de mila in tine! sad

Oricum spor la scris! si sper sa ai foarte mare spor la scris!!! kiss a hug =))


Once you go black you never go back
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 14:40

OMFG cate comuri huh?
Doamnee va rog sa ma iertati ca nu am venit cu nextul de 5 ani :(
oricum acuma vi l-am adus in sfarsit
Sper sa va placa

Capitolul 3. Pana ne vom intalni iar... sau adio pentru totdeauna.

Sasori:

Tot orasul ma priveste ingrozit de ceea ce vad, nimeni nu spunea nimic, doar ma priveau speriati si uimiti. La fiecare pas pe care il faceam, satenii se dadeau cu un pas in spate. Toti o priveau pe rozalia ranita din bratele mele confuzi dar si speriati in acelasti timp.
Ajung la turnul Hokageu-lui, unde ii gasesc pe toti alarmati, probabil se intrebau unde le este conducatorul. Trec pe langa ei nepasator, acestia neobservandu-ma, si ma indrept catre un hol lung plin de usi, eu ma duc la ultima usa din interiorul holului si o deschid. Inauntru o gasesc pe Shio Basama, confectionand o marioneta. De cum ma vede privirea ei devine una foarte uimita, plina de spaima.
-Sasori...; spune ea cu o voce grava, din care putea iesi uimire si spaima.
Ii spun sa nu se inarmeze ca nu am venit sa distrug satul ci sa ii cer o mica favoare. Privesc catre rozalia din bratele mele si observ ca, a adormit.
-Colegul tau de echipa, am observat ca si-a facut treaba; imi spune aceata pregatind o tava pe care pune doua cescute de ceai, apoi mi-o inmaneaza.
-Da, si-a facut-o pe a lui, eu nu am nimic de a face cu chestia asta, am venit la tine sa te rog ceva. Vreau sa ai grija de ea, pana se face bine.
Este din Konoha si avea misiunea de, a va, aduce un pergament.
Dupa ce am zis acea fraza observ cum batrana se mira putin apoi revine din nou la starea anterioara.
Lasa capul in jos si priveste ganditoare. ''Hai mai repede, ca vreauu sa plec'' imi zic eu in minte mai rau ca un copil de cinci ani.
Intr-un final, Shio Basama accepta oferta cu, conditia sa nu ii mai atacam satul. Accept, stiind ca daca l-am luat pe Kazakage nu mai avem treaba cu satul, apoi o privesc puin pe rozalie. Piciorul ei incepea sa sangereze, iar batrana incepe sa scota niste pansamente, si prosoape de prin dulapuri. Ii spun sa aiba grija de ea pana se face bine apoi va fi libera sa plece inapoi in satul ei. Deidara va fi cam suparat, dar nu o putem lua cu noi, si in plus este mult mai in siguranta daca ramane aici.
-Sa ai grija de tine Sasori; imi spune Shio Basama
-Hm, voi avea bunico nu iti face griji, spun eu si imi i-au la revedere de la batrana apoi ies din camera.
Probabil va intrebati de ce i-am spus bunico , nu-i asa? Simplu: Ea este bunica mea, a avut grija de mine inainte sa plec din sat dupa ce parintii mei au murit in lupta.Uneori mi se face dor de acele vremuri in care, ma plimabm prin sat cu bunica mea, cand imi spunea povesti si basme, sau alte intamplari din tieretea ei. A avut grija de mine pana la o anumita varsta, cand eu am ales sa merg pe alta cale.
Off, holurile astea lungi si intunecoase, nu se mai termina? Cand vad acea ''luminita'' ies din cladire silentios pentru ca nu doream sa fiu prins acuma. Ma intorc cu fata si privesc in sus spre geamul camerei, batranei. ''Vei fi in sugranta aici, Sakura'' .
Ma indepartez de cladire din ce in ce mai mult, pana ajung iar in mijlocul satului. Nimeni nu mai reactioneaza in niciun fel de data asta, si nu mai imi spun nimic, ciudat.
Inainte sa ies din sat mai privesc o data in spate, dupa care plec spre padure unde se afla si Deidara.
Dau de blond dupa un copac, care se zmiorcaia mai rau ca un bebelus, ii cam duce lipsa rozaliei din cate vad, dar asta este trebuie sa ne obinuim. Ce nu inteleg eu este cum de a putut Sakura sa ne ajunga asa de repede la inima? Adica nici de o zi nu ne cunoasteam si deja ne este dor de ea. Recunosc ca si mie imi este putin.
-Gata, nu te mai plange atat, esti un Akatsuki, ai si tu mandrie; ii zic eu blondului incercand sa-l calmez
-Dar..Dar.. Dar nu o s-o mai vedem niciodata; spune el printre balbaieli.
Pff, ce ma fac eu cu el? Oricat de mult am plange si ne-am ruga, nu o s-o mai vedem pe Sakura, gata, a fost bine cat a durat dar acuma ne-am despartit si asa vom ramane.



astept critici si pareri :)


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Asss10Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 16:40

Eu prima!!! Capitol genial, dar sper ca se vor mai intalni, adica sigur se mai intalnesc, ca doar nu au cum sa fie un cuplu asa pe intuneric nu? :)) So, astept nextul draga mea si sa fie la fel de lung ca si acesta da? Hai ca te-am pupacit dulce... Spor la scris, multe idei si tot ce mai vrei tu... in love

choco^^


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 22:43

Te iubesc k ai pus next . dak mai asteptam mult veneam cu o papusa de-a lui sasori la tn si te explodam cu o bomba de-a lui deidara lough abia astept next dar dak vaveni la fel de rpd k asta o sa fac ce am zis mai sus biciuitor . abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 12:46

Buna ! happy2
Am ajuns si eu pe la ficul tau si imi place foarte mult !
Abia astept nextul kiss
Sper sa vina cat mai repede ca mor de nerebdare dar nu am sa te stresez cu asta .
Spor la scris , draga mea a hug .

Te pup kiss
Te iubesc in love
Te imbracisez a hug

Ja Ne ! hi!


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 13:52

In sfarsit !!! Dupa o asteptare indelungata ai venit cu nextul . Pe bune ca imi vine sa vin la tine sa te iau in brate si apoi sa te pup ( pe obraz , nu te gandi la altceva lough ) cat mai dulce posibil . Si ca intotodeauna astept nextul cu nerabdare asa ca sa nu ma faci sa astept 1000 de ani ca te pap cu fulgi cu tot ike


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Asss10Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 12:05

Si am revenit cu o critica, asa cum ai cerut...



Let's see...

Ideea: imi place, mi se pare originala si ma bucur ca ai mai schimbat cuplul, felicitari.

Titlul: pana acum nu prea imi dau seama de legatura sa cu continutul, insa este abia la inceput, deci banuiesc ca dupa inca doua-trei capitole o sa descopar legatura.

Descrierea: imi place cum descrii, chiar te pricepi. Ai putea totusi sa mai adaugi descriere sentimentala, dar in rest este bine si chiar te felicit.

Actiunea: nu mi se pare grabita, ci merge lent pe baza desfasurarii tuturor evenimentelor. Cu inca putina descriere sentimentala si va fi si mai bine.

Dialogul: nu este sec si nici in exces. L-ai pus acolo unde era nevoie si dinamizeaza actiunea intr-un mod armonios.

Estetica: ai putea lasa un rand liber intre paragrafe pentru a fi mai usor de citit, in rest este bine.

Greseli de tastare/ortografie:

La fiecare pas pe care il faceam, satenii se dadeau cu un pas in spate. ~ aici suna cam deranjant repititia cuvantului "pas", ai putea incerca asa: "La fiecare pas pe care il faceam, satenii se dadeau inapoi."

acelasti ~ acelasi

Hokageu-lui ~ Hokage-lui

observ ca, a adormit ~ observ ca a adormit

aceata ~ aceasta

de a face ~ de-a face

de, a va, aduce ~ de a va aduce

vreauu ~ vreau

cu, conditia sa ~ cu conditia sa

puin ~ putin

scota ~ scoata

pansamente, si prosoape ~ pansamente si prosoape

i-au ~ iau

tieretea ~ tineretea

sugranta ~ siguranta

Acestea fiind spuse, te-as ruga sa iti mai corectezi capitolele inainte de a posta.

Cam asta am avut eu de zis...

Spor la scris si multe idei in continuare...

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^



Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 14:03

Buna Elly a hug
Scuze ca n-am mai trecut happy2
Cand pui next-ul? huh?
Asteptam de o gramada de timp sad
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 15:21

Vai de cand astept eu asta! :-w

Felicitari, capitolul e absolut super, cam scurt dar frumos. Acum pune-te pe tastat si adu-l repede pe celalalt ca moooor! ;x

Spor la scris, iubita! kiss hi!


Once you go black you never go back
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 15:48

Draga mea unde e nextul ala? te rog sa il pui cat mai repede kiss


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 15:36

Deci ador ficul si sper ca cei trei sa se reintalnesca
Adu nextu repede scumpo a hug



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:22

te implor sa pui next caci nu mai pot.mor aici deci teas ruga sa nu ma bagi in mormant caci nu vreau sa dau ortul popii asa devreme :><: te roooooooog next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Asss10Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 17:12

Elyy? Unde-i nextul? :o3
Hai ca ma intristez aici si stii ca nu imi place sa fiu trista.. >.<
Sa pui nextul rapid, da? huh?
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 01:58

deci este grozav fic-ul huh?
ador cuplul sasosaku in love
ideea este foarte originala huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Asss10Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 07:58

Breee (D)
Te bat sa stii (D)
Unde-i mama lui de next ca il iau acuma la intrebari (D)
Deci stai sa vezi ce iti fac (D)
Sa il pui repede daa?? :o3
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 14:11

Deci, habar n-ai ce-ti fac daca nu pui nexty! Capisi? Vreau next acum!!! Vreau ca Sasori si cu Sakura sa se casatoreasca.Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 273918



Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 53590813Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 53590815Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 53590816

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 53590911
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 20:16

tu chiar nu ai suflet?vrei sa omori pe toti cei care iti citesc ficu?te roooooooooog next sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 20:32

Fic inchis la cererea autoarei. happy


Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]   Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Priveste-mi sufletul de copil...+16 [SasoSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-