Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El sau faima? - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El sau faima? - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 El sau faima?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 01:51

Hey hey draga meaa!
Am ajuns si eu pe la fic-ul tau.imi place cum ti-ai modelat felul de a sccrie in utimele capitole, desi sper sa vad cat mai multa descriere a sentimentelor!
Imi place felu de a fi al lui Leo!Chiar o iubea pe Sakura, insa e clar ca ea pe Sasuke il iubeste!!
Astept next-ul!!
Spor la scris!
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 18:58

CAPITOLUL XV
SASUKE POV:
Stau pe holul spitalului si astept vesti despre Sakura,doar sper sa nu moara,mai ales dupa ce i-am marturisit iubirea mea fata de ea.Nu vreau sa pierd din nou pe cineva care imi este important.Dupa vreo 5 minute iese si lady Tsunade afara cu o fata destul de ingrijoratoare.Merg repede in fata ei si o intreb de rozalie.
-Sakura...a disparut.Dupa ce am reusit sa o restabilim(habar nu am ce inseamna doar ca am auzit doctorii vorbind de asta asa ca ma bag si io in seama cu dictionarul romanesc)a aparut un fel de gaura neagra iar in urmatorul moment Sakura a disparut.Am dat comanda ca sa fie cautata peste tot,sper soar sa fie teafara.
Cum adica a disparut Sakura?Si daca moare?Of Sasuke nu te mai gandi la prostii din astea,ea v-a fi bine,v-a fi teafara...sper.Fara a mai sta pe ganduri ies din spital urmata de Suigetsu,Jugo si Karin in cautarea Sakurei.Nu o voi lasa sa dispara!Nu eu!Simt si o oarecare vinovatie,adica poate daca nu o lasam sa plece in urma cu un an poate acum era fericita,si cine stie poate era fericita alaturi de mine.Ne indreptam spre padure.Eu si Jugo o luam spre nord iar Karin si Suigetsu spre sud.O gaura neagra?Nu am mai auzit de asa ceva niciodata,ma rog nici nu am crezut ca exista asa ceva.Cautam si cautam fara rost timp de vreo 5-6 ore,Sakura nu e aici.As vrea sa plang,dar nu vreau sa ma vada Jugo,vreau sa-mi elibeez sentimentele,vreau sa tip de durerea mea care si-a facut loc in inima,durerea care cere alinare din partea rozaliei.Dupa un timp ne intalnim cu Karin si Suigetsu,dar nici ei nu au gasit nimic asa ca mergem inapoi in sat.Ne indreptam spre biroul Hokageului si inauntru ii vedem pe Leo si pe Ykya careia deja lacrimile reci isi faceau aparitia pe fata ei,dar nici in cazul lui Tsunade nu era mai bine,si pe fata ei se vedea ca planse.
-Sasuke...Leo si Ykya vor pleca inapoi in L.A si vor incepe cautarile acolo,in timp ce noi o vom cauta pe Sakura aici,si inca ceva sper sa nu pleci de unul singur sa o cauti deoarece stiu ce-ti poate capul,se pare ca Tsunade e mai hotarata sa o cautam si in iad pe Sakura.Dupa vreo cateva minute Leo si Ykya pleaca.Pe cat faceti voi pariu ca in curand Leo isi v-a gasi alta iubita?Sa fim seriosi chiar si unul ca Naruto isi da seama ca Sakura nu l-a iubita la fel cum m-a iubit pe mine.Ies si eu afara din biro si ma indrept catre casa dar mimoza de Karin se baga deja in seama.
-Sasuky,nu vrei sa-ti alin durerea,sti ca eu te iubesc,nu?Doamne ajutama sa o indur,caci imediat ii i-au viata daca ma m-ai inerveaza mult.Ma intorc catre ea si ii spun sa plece de langa mine daca nu vrea sa moare iar eu imi i-au frumos talpasita.Intru in casa,imi fac un dus rapid si ma bag in pat cu gandul l-a rozalie.Vreau sa adorm dar simt un corp peste corpul meu.Alarmat il arunc de pe mine si merg sa aprind repede becul.Pai in camera sau mai bine zis in pat nu era nimeni altcineva decat pr**sta aia de Karin.Se ridica din pat si de apropie de mine.Gata!Deja explodez rau de tot.O prind de peruca ei roscata si o arunc afara de la geam,cine se mai crede si nebuna asta?Ma bag din nou in pat si spre norocul meu adorm repede.
Dimineata...pasarile canta vioi,toti sunt fericiti numai eu urlu inauntrul meu de durere si de tristete.Ma ridic din pat si intru in baie ca sa-mi fac siesta.Dupa vreo 30 de minute ies afara sin casa si ma indrept spre biroul Hokageului.Intru inauntru si il vad pe Naruto,Sai,Neji,Hinata,Ino,Garra,Ten-Ten,Temari si pe Kakashi.Se pare ca nici ei nu au o dimineata buna,eh...macar nu sunt singurul.Sunt trezita din visare de catre vorbele lui Garra.
-Bun,deci daca suntem toti aici atunci sa incepem...dar nu termina propozitia ca un kunai sparge geamul si mai sa nu imi strapunda bratul drept.Pe ea era un biletel pe care era scris o fraza intr-o limba total necunoscuta mine,cred ca e latina sau italiana.Incep a citesc cu voce tare dar credeti ca am inteles ceva?Nimic. ,,Ex ossibus ultor"Oare ce inseamna?Ii dau biletul lui Kakashi,iar acesta cand citeste ramane oarecum stana de piatra.Toti il intrebam ce are,iar acesta ne spune ca trebuie sa o gasim urbent pe Sakura,daca nu ea v-a deveni ceva ce nimeni si nimic nu v-a putea opri.Bine..daca pana acum nu mi-a fost tare frica,dupa vorbele lui Kakashi si sangele mi-a inghetat.Il i-au de camasa si-l trantesc de peretele din spatele lui si urlu cat pot de tare sa-mi explice ce vrea sa spuna cu asta.Se uita nervos l-a mine si incepe sa povesteasca
-Orochimaru....nu este mort.
-Cum adica nu e mort?urlu eu ca apucatul.Doar eu l-am ucis.
-Da,e adevarat ceea ce pui,dar Kabuto?El traieste,si se pare ca acum si Orochimaru e viu.Trebuie sa ne grabim daca vrem sa o gasim pe vechea Sakura,si nu pe o Sakura care vrea distrugere si haos.Despre ce dr**cu vorbeste Kakashi?Eu nu mai inteleg nimic,am pierdut sirul.
-Sa presupunem ca e adevarat ceea ce zici tu,dar atunci de ce are nevoie Orochimaru si Kabuto de ea?Raspunde!
-Deoarece.....pentr-u ca e tatal Sakurei!Mama Sakurei a fost indragostita de Orochimaru cu mult timp in urma,dar acesta si-a batut joc de ea,pana cand aceasta a ramasa insarcinata cu Sakura.Spunetim ca asta e o minciuna,nu pot sa cred ca rozalia e fiica unui monstru ca Orochimaru.Ii dau drumul lui Kakashi si ma uit l-a Naruto care mai avea putin si exploda si el.Oare e adevarat?Oare rozalia v-a deveni l-a fel ca Orochimaru?Oare o voi putea salva?Atatea intrebari,dar raspunsurile nu exista,nu inca.

ex ossibus ultor-din mormant se naste razbunatorul

****Sfarsitul sezonului I******

SEZONUL II VINE SAPTAMANA VIITOARE,SI V-A AVEA UN NOU TITLU,DAR FITI SIGUR CA VA VOI ANUNTA
SCUZATI EXCESUL DE DIALOG SI GRESELILE DE TASTARE
VA PUP kiss SPOR LA CITIT












Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:50

Cum adica Sakura fiica lui Orochimaru ? Nu pot sa cred ! Off scumpa , abia astept sezonul II kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 21:22

ce???????????????????
pune next-ul ca ma omori aici.te rog
please
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 15:15

OK deci sa ma lamuresc putin............. CEEEEEEEEEEEEEEE?????? SAKURA FIICA LUI OROCHIMARU?HMMMMMMMMMMM?CUMMM NAIBA SA SE INTAMPLE ASTA ? IN FINE. Dar sper sa ne spui ce titlu va avea sezonul2 ok? k dak nu,te voi sinucide
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 15:27

DRAGII MEI CITITORI SI NECITITTORI,CEI CARE VIZUALIZEAZA SAU NU VIZUALIZEAZA,VREU SA VA SPUN CA SEZONUL DOI V-A AVEA TITLUL DE..... ,,razbunare in loc de iubire?"IAR CA SA NU VA LAS CU CAPUL IN NORI,DOAR ATAT VA POT DEZVALUI CA SAKURA V-A FI LA COMANDA LUI OROCHIMARU,TATAL EI.....ORICUM LUNI/MARTI PUN SEZONUL 2 PANA ATUNCI VACANTA PLACUTA in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
hi!
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 15:34

Foarte frumos... Foarte adevarat...
Bafta in continuare;)
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 16:45

NU pot sa cred ca nu am mai trecut pe la tine la fic... sad
Ma ierti? crying
Am venit si eu exact cand s-a terminat sezonul... sad
Pai... astept cu nerabdare sezonul 2 dap !
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 22:46

A fost super scumpo nu am cuvinte mia placut a nebunie sper ca sezonul 2 sa vina cat mai repede
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 18:33

dragilor,hihihih happy2 ,sezonul doi vine doar in septembriie,imi i-au o mica vacanta hi!,si din pacata fare net pana atunci,deci imi pale lau sad sad sad sad sad sad oricum o sa ma revansez eu oarecum heh heh heh heh Arevoir! hi!
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:00

Eu nu sunt mod , dar nu ar trebui cineva sa ii puna la fan ficuri finalizate?
A da ai avut si ai un SUPER fic te iubesc
:*****
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:08

da e adevarat,si cine il pune la ficuri temintae,Daca moderatorii fac asta,atunci ii rog sa-l puna acolo ca eu habar nu am de asa ceva think pupici la toti kiss
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:11

Il voi muta eu dap !
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 22:41

in love [b]foarte tare:x mi-a placut foarte mult:P
astept Sezomul II 8->;)):P
love
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 16:36

OF,OF ,OF E NOIEMBRIE nervi! nervi!
HAI TE ROG YO FRUMOS crying
PUNE NEXT-UL in love
Sus In jos
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...
Academy Student
Academy Student
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ...prin jur...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Uat Dă Fac? In stare de şoc...cazional fotogenică, uneori tristă....mereu eu xD

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 14:13

Fatooo deci e super Super Super Tare .... Ai facut MARI PROGRESE de la inceput pana-n prezent. Ft tare descrierea... decie e super suuuper....ce mai esti idolul meu pe VIATA :X:X:X:X:X:X:X ( nus lesbi, dar descri fr frumos )
Bv. Asa si-n continuarea !!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...
Academy Student
Academy Student
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ...prin jur...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Uat Dă Fac? In stare de şoc...cazional fotogenică, uneori tristă....mereu eu xD

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 20:05

Mai repedfe cu nextu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 20:16

Deci vreau sa-ti spun ca sezonul doi al acestui fic deja a fost inceput sub numele de ''Razbunare in loc de iubire'' Iar ficurile care sunt in sectiunea Ficuri Finalizate nu mai au un capitol urmator.


Dia ficul tau este fenomenal imi pare rau ca n-am comentat pana acum, te rog sa ma ierti.
Ai evoluat dar sti cum se sune '' se poate si mai bine''.
Sa nu renunti la ficul asta ca te bat(sezon doi)
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 20:51

grozav rau de tot huh?
mi-a placut foarte mult fic-ul tau si imi pare extrem de rau ca nu am venit m-ai repede cu un com dar nu aveam cont pe atunci sad
fic-ul tau l-am citit dintr-o suflare si vreau s asti ca mi-a placut la nebunie in love
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : El sau faima? - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 01:04

buna ,

iti ador sezonul unu ^_^ ,
si jumatatea de sezon doi ^_^ , chiar as vrea sa iti continui sezonul ,
noua ne place si te apreciem pentru ceea ce faci ,
poate ajungi si la un sezon trei , nu se stie ,
crisu te pupaceste
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 13:10

Poate voi ajunge si la sezonul 3 dar mai intai trebuie sa termin 5 sau 6 ficuri can\'t see !!!
Ma bucur ca v-a placut aces fic . Va pupacesc pe toti kiss
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 05:51

Geniaaal fiic:x:X:x....O dmnee trebuiee neeaparat sa citesc sezonul 2:X......Un fic supeeerb...de la dragoste la faima de la faima la tradare de la tradare la o noua dragostee. si tot asa ajungand tot la dragostea nepretuita a lui Sasuke....:X O dmne sez 2 debea astept sal citesc>:D< ... Te pupiiceste dedde:*:*
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 12:20

Deci e un super fic
are romantism ,se pare k incerci sa pui accent si pe putina actiune, probabil mai mult din sezonul 2
ooo abia astept sa il citesc


E un fic scris pe placul meu si cred ca pe placul multora

Sa nu indraznesti sa nu il scri biciuitor biciuitor
Succes in continuare la scris!!!! good job
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 12:30

Uite ca am vazut si eu fic-ul tau. Oro e tatal Sakurei...Interesant. Hai Sasu gaseste-o. Acum ma apuc de sezonul 2
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19Dum 08 Dec 2013, 18:40

Mi-a placut mult fic-ul tau. A fost foarte frumos. Daca e sa faci si un sezon 2 . Ja ne!
Sus In jos
Continut sponsorizat




El sau faima? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

El sau faima?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-