Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El sau faima? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El sau faima? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 El sau faima?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 21:57

SUPERB
SUPERB
SUPERB
So....maine postezi nextul....bine atunci in seara asta ma voi culca mai devreme ca sa treaca timpul mai repede ca sa pot sa iti citesc Nextul
Imi place muuult si nu pot sa iti spun decat SPOR LA IDEI SI HAI CU NEXTUL...vezi ca maine o sa stau toata ziua pe forum ca sa vad cate nexturi postezi ...dak pui cate ai pus si azi cred ca voi fi in al 9-lea cer.
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT please














poate treci si pe la ficul meu..


Ultima editare efectuata de catre allecsutza in Joi 21 Iul 2011, 22:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 22:02

Hey draga!!!
Te rog sa ma scuzi daca nu voi scrie ceva magnific dar nu ma simt prea bine.
Deci, vaii, ai adus nextu` si imi palce foarte foarte mult!!
Nextu` rapid!!
Pupici kiss
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 22:08

Cred ca in ritmul asta o sa fajungi la pagina 20 in nymai o saptamana lough
Imi place ca ai pus next happy2
Esti foarte rapida dap !
Mi-ar placea mult sa lasi spatiu du punct sau dupa oricare alt semn ca de esemplu semnul exclamarii (!)
Asta as avea de comentat.
Astept nextu si la fel ca si alecsutza voi sta toata ziua pe forum sa-ti citesc capitolele happy
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 01:41

CAPITOLUL VI
SAKURA POV:
-Eu,nu mai vreau sa-ti bati joc de mine.Sasuke,te rog pleaca!O aud pe Ykya care pe ma striga.Il arunc pe brunet de pe mine si ies din camera,lasand-ul in ceata pe Sasuke.
-Vin imediat Ykya,doar stai sa ma schimb!Urlu eu ca apucata.Dar nu prea ma intereseaza raspunsul ei si ma intorc in camera,unde il vad pe Sasuke intins pe pat.Are ochii inchisi,oare doarme.
-Dormi?il intreb pe brunet,care isi deschide ochii.De fiecare data cand ma uit in acei ochi simt ca ma pierd.Imi pun mana pe fata lui,managaind-ul usor.Il vad cum tresare si se uita la mine.
- Sakura,cred ca ar fi mai bine sa plec,zice acesta cu o voce stinsa.Incep sa-mi aduc aminte de vremea cand am facut parte din echipa 7,de ziua in care Sasuke a fost muscat si i-a aparut semul.In fine ma trezesc din visare si il vad pe el cum se indeparteaza.Il prind de mana si-l trag langa mine zicandu-i:
-Ramai cu mine.Merg pana jos sa vad ce vrea si vi repede inapoi,te rog nu pleca!
-Bine.
Il las pe brunet in camera mea si cobor jos unde o vad pe Ykya care incepe sa-mi povesteasca despre intalnirea cu regizorul.Urmaresc plictisita ,,discursul"ei iar pe urma ii zic ca mi-e somn si ca vreau sa ma culc.O las pe Ykya in living si urc grabita in camera mea.Intru in camera,dar nu-l vad pe Sasuke nicaieri.O lacrima imi umezeste fata si incet soptesc:
-Ai plecat........
-NU AI TU NOROCUL ASTA!Ma intorc si-l vad pe Sasuke care incuie usa de la camera.Oare ce are de gand sa faca?Ma strange de trupul lui si imi sopteste:
-Sakura..........vreau sa....dorm cu tine,chiar daca nu facem nimic.Vreau sa-ti simt trupul aproape de al meu,sa-ti simt inima batand si rasuflarea ta.Vreau sa te tin imbratisata toata noaptea, te rog..........
Nu pot sa cred ceea ce aud.Este posibil ca Sasuke,omul care mereu se purta rece si arogant cu mine,cel care acum cateva saptamani vroia sa ma omoare sa-mi zica asa ceva?Il imbratisez si ii zic un simplu cuvant plin de tandrete si iubire,ii zic ,,bine"dupa care il imbratisez din ce in ce mai strans.Ii zic brunetukui ca ma duc in baie sa ma schimb si ma intorc.Acesta da aprobator din cap si ma lasa din imbratisare.

Sasuke POV:
Nu stiu ce m-a apucat,dar o vreau,o vreau pentr-u mine.Chiar nu stiu daca e iubire,dar simt o oarecare atractie fata de ea.Acum sunt sigur ca ea ma iubeste,si nu stiu de ce simt asa,dar peste ceva timp cred c-o voi iubi si eu la fel cum ma iubeste ea.Intre timp imi dau jos canasa ramanand doar in pantaloni.O vad pe Sakura care iese din baie imbracata intr-o rochita de noapte dim matase alba,cu o palma peste genunchi si cu un decolteu nu foarte mare.

Sakura POV:
Il vad pe Sasuche care se apropie de mine si ma ia in brate.Ma simt ca o printesa.Oare e posibil ca pana la urma dragostea neimpartasita din partea lui sa fie inlocuita cu o iubire calda?Simt cum ma pune in pat,se aseaza peste mine si imi spune:
-Nu am sa-ti fac nimic,promit.Ii zambesc cald si il vad cum vrea sa se puna pe partea cealalta a patului,dar il prind de mana,sil strang de corpul meu.Se uita surprins la mine,dar eu nu ii zic nimic doar ii cuprin buzele intr-un sarut pe care l-am dorit de mult din partea lui.El imi raspunde sarutului.Simt cum mii de fluturi exista in stomacul meu.Se da jos de pe mine ,ma strange in brate si adormim amandoi.............


Ultima editare efectuata de catre dia in Sam 30 Iul 2011, 14:16, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 01:42

Stiu ca-i scurt,dar mi cam lene happy2 kiss va pup
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 10:19

Doamne, tu stai toata ziua in casa si scrii? huh?
Bai frate, e vara!!! lough
Mai iesi si tu la aer, nu sta numai cu capu-n pc heh
In orice caz, cap asta e belea happy
Romantic rusinos
Baga next good
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:41

Hey draga!
Moaaammaa da` repida mai esti!! in ritmu` asta termini ficul in...2 zile?? lough
Oricum, nu ma intelege gresit, ador cum scri.. heh
Anyway, nextu` sa`l aduci repede...
Pupici kiss
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 19:23

HEI TOATA LUMEA IMI PARE RAU DAR NEXT-UL IL VOI POSTA MAINE dap ! AM PICIORUL IN GHIPS ASA CA NU MA PREA GANDESC LA SCRIS AKUM
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 19:39

Imi pare sincer rau sa aud asta.
Sper sa te faci bine iubita
Si apropo, sa stii ca imi place mult ficul tau chiar daca ajung abia acum sa-ti dau com
Asteptam cuminti,
Te pup! kiss
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 21:53

Ideea mi se pare originala, dar incerca sa pui putin mai multa descriere.Cam atat...Pune repede nextu` happy2 Si sa te insanatosesti cat mai repede draga mea kiss
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:08

nextul cat mai repede ca deja intru in depresii :( hai odata please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:14

UITATI,DESII AM DURERI INGROZITOARE LA PICIXTUL,DAR MA LASATI IN PACE PAOR VOI SCRIE ACUM NEXTUL CA SA NU ZICETI CA-S REA beer2
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:49

CAPITOLUL VII
SAKURA POV:
Sunt trezita de o mana care se joaca cu.............sanii mei.Ia stai!SANII MEI?!Ce dracu?Imi deschid ochii si il vad pe brunet care imi zambeste pervers. De cand a devenit Sasuke atat de perverz.
-Tu chiar nu poti sa te astamperi?zic eu cu niste ochi de catelusi.
-Cand e vorba despre tine,NICIODATA!Se pare ca baietasul vrea jocuri dure.Il intreb cat e ceasul,iar acesta imi zice cu in zambet inocent ca e ora 1 noaptea.Si eu care credeam ca voi dormi linistita.Ma duc pana in bucatarie sa beau un pahar de apa,si observ un bilet pe masa.Incep sa-l citesc cu atentie:
,,Sakura,am plecat deoarece am ceva de rezolvat in Itlia,voi reveni peste 4 zile,oricum nu cred ca-mi vei duce dorul deoarece vad ca ai parte de o companie destul de buna.Ai grij de tine,Ykya".Neah,si-a luat si asta talpasita,se pare ca sunt singura cu Sasuke in casa,singuri singurei.Vreau sa-mi iau un pahar de apa,dar simt cum doua brate ma prin de talie si ma aseaza pe masa.Imi intorc privirea si vad faptasul care este Sasuke.Acesta citeste si el biletelul lasat de Ykya,iar pe urma ii apare un zambet pervers.Incepe sa ma sarute pasional,eu incolancindu-mi picioarele in jurul taliei lui,ne urcam in camere mea,unde are loc acea noapte magica pe care mereu mi-am dorit-o cu el.Cred ca gemetele si tipetele se auzeau pana jos,dar spre fericirea noastra nimeni nu le-a auzit.

Sasuke Pov:
Dupa ,,Marea noastra actiune"adormim amndoi imbratisati ca doi copii.Ma intreb oare de ce ma indragostesc chiar acum de ea si nu pe vremea cand faceam parte din echipa 7,sau cand in urma cu trei saptamani m-am intalnit cu ea,Naruto si Kakashi.Poate frica ca v-a deveni faimoasa si ca va putea avea orice barbat la degetul mic ma face sa o doresc acum.Oricum nu voi face faza ca dupa prima noapte o voi lasa in drum,nu!Simt cum o vreau de adevaratelea.Cand sunt langa ea simt mii de fluturi in stomac,nu vreau sa o las niciodata singura.

Sakura POV:
Simt bratul lui Sasuke pe talia mea,si respiratia lui pe gatul meu.Incet imi deschid ochii verzi ca iarba si privesc in jur.Ma uit la noi si..........wow,se pare ca chiar am facut-o,dar eu nu regret nimic.Am avut parte de o noapte fermecata,prima si cea mai frunoasa noapte din viata mea.Ma intorc catre Sasuke,care doarme ca un bebelus.Incep sa-i mangai fata,dar mare greseala,din pacate l-am trezit.Se uita la mine bucuros si ma saruto dupa care imi spune:
-Multumesc.
-Pentr-u ce?intreb eu care sunt n ceata totala
-Ca m-ai lasat sa te fac a mea..............Sakura,eu te iubesc.Raman uimita de vorbele brunetului.Ii zambesc cald dupa care ii spun ca-l iubesc si eu si-l sarut de parca ar fi prima data.

APROPO CRED CA VOI MAI INCEPE INCA UN FIC SASUSAKU,DAR VA FI COMPLICAT,VA FI SI AKATSUKI
PUPICI SI SPOR LA CITIT.SCZ DACA E SCURT



Ultima editare efectuata de catre dia in Sam 30 Iul 2011, 14:17, editata de 1 ori
Sus In jos
*-Cooky-*
Academy Student
Academy Student
*-Cooky-*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timishoara:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Nu prea merge...

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 10:14

Ooooooooo
Frumos next:)
As fi vrut mai lung lough
Dar e bun si asta decat nimic!
Sa te insanatosesti repede:*
Ti tuk:*
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 12:21

Si eu vreau next happy2
Ca intotdeauna de altfel lough
Sper sa te simtit mai bine cat de curand happy
Noi asteptam....
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
El sau faima? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 12:24

Vai ce frumos eeee!!!!
Yyyyy adu nextu` ca il vreau heh
Pupiciii kiss
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 15:10

Salut!
Ti-am citit ficul si imi place foarte mult
Sa pui nextul cand poti happy2
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 16:39

CAPITOLUL VIII
Sakura pov:
Il intreb pe brunet cat e ceasul si acesta imi raspunde ca-i 11:30.Wow,cam tarziu,macar in cele 4 zile in care Ykya v-a fi plecata ma voi putea relaxa.Vreau sa ma ridic din pat dar se pare ca baietasul nu vrea sa ma lase.
-Ce-ai zice daca am face bae impreuna?intreaba Sasuke cu o perversitate in voce.
-Sigur!Ii zic eu bucuroasa dupa ce il sarut usor pe buze,dar se pare ca el nu se multumeste cu atat asa ca adanceste sarutul mai mult.Il las pe el in camera si intru un bae unde ma imbrac cu costumul de bae de culoare rosie ca sangele.

Sasuke pov:
Mama ce noapte am avut,inca si acum tot la asta ma gandesc.O vad pe Sakura care iese din bae imbracata cu un costum de bae rosie.Deja imi imaginez imagini interzise cu ea si mine pe malul marii.Gata baiete potolestete!O vad cum isi ia un prosop de culoare roz in mana si deschide usa de la camera.
-Mergem?intreaba cu vocea ei de inger,nici nu ma mir ca a devanit cantareata la ce voce blanda are.Noroc ala mare pe care il am este ca eu stau a un lenes in pat gol pusca.Ii zic sa pearga la piscina si vin si eu imediat.

SAKURA POV:
Il las pe brunet sa se imbrace iar eu ma duc la piscina,imi las prosopul la marginea piscinei si intru in apa.Dupa 5 minute vine si Sasuke care arata bine in boxeri.Ne uitam unul la altul cu aceasi perversitate,cred ca ne gandim la aceeasi prostie.
-Nu vii?intreb eu cu o voce inocenta.
-Pregatestete Sakura.il aud dupa care sare in piscina.Inoata pana la mine,se ridica la suprafata si ma prinde de talie.Am inceput sa ne batem cu apa pana cand simt cum cineva ma trage in apa.Imi iau o gura de aer si dupa aia ma gasesc in apa,in bratele brunetului.Incepem sa ne sarutam nebuneste,acesta imi scoate partea de sus a costumului de baie,inrosesc putin si-l aud pe el:
-Nu te inrosi iubire,te-am vazut si noaptea trecuta,dupa care ne retragem in partea piscinei cae era acoperita de crengile salcamului,intram acolo dar nu stam mult deoarece imi aud telefonul sunand,este un mesaj de la Ykya:
,,Sakura,s-ar putea sa stau mai mult de patru zile in Italia asa ca nu-ti fa grij,spor la lucru,apropo brunetul de aseara este destul de dragut asa ca grj ce faci"Dupa care il aud pe brunet care incepe sa rada la fel ca mine.
Simt ca-l iubesc,dar voare iubirea dintr-e noi va putea rezista in fata obstacolelor?
-Sakua!sakura...............il aud pe Sasuke cum ma striga.
-Da!raspun eu putin ametita
-Sasuke,pot sa te intreb ceva?
-Desigur,sunt ochi si urechi.
-Ce se vaintampla cu noi
SCZ DACA II SCURT DAR AM O IDEIE NOUA SI O VOI PUNE IN APLICARE


Ultima editare efectuata de catre dia in Sam 30 Iul 2011, 14:17, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 16:40

APROPO Mùsè ai pus nextu la ficul tau?ca de nu te pap biciuitor
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 16:42

Femeie puhne nextul k te mananc
PS:Mai lasa punctele de suspensie si mai trensforma dialogul in vorbire indirecta
in rest totu e oke lough
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 17:18

Hmmm hmm...?!
Pervers yeah
Imi place in love
Apucate de scris next ca te mananc ike
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 20:08

Imi place mult!
Si astept next-ul iti dai seama! heh
Te pup! kiss
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 14:31

CAPITOLUL IX
Sakura POV:
-Ce se v-a intampla acum Sasuke?
-Nu stiu Sakura,ce-ar fi sa folosim aceste zile cat Ykya va fi plecata si sa fim impreuna?
Ii zambesc brunetului,dupa care il sarut pe buze.A fost poate ce-a mai frumoasa zi de cand exist.Dupa mica nostra baie mergem in bucatarie sa pregatim ceva de mancare.Se pare ca Sasuke nu prea le are cu asa ceva,saracu a scapat pe jos toate ouale,asa ca de la omleta ne luam un un frumos ,,Arevoir".Ii zic sa stea pe un scaun si fac eu ceva de mancare.Fac niste salata si supa,sper sa-i placa.Ma intorc catre masa unde Sasuke ma priveste de parca as fi goala logic,eram in costumul de baie,si la ce forme am credca nu prea se abtinea.Oricum ma duc sa-i duc mancarea,io pun in fata lui si vreau sa plec,doar vreau deoarece brunetul ma ia in brate si imi spune:
-Nu vrei sa mancam impreuna?
-Ba da am si eu mancare,chiar acuma o aduc.
-Nu asa Sakura,stii mi-e cam lene sa ridic lingura si sa mananc,nu ai vrea sa ma ajuti?Acum inteleg de ce m-a asezat in bretele lui.
-Da cat de perves te-ai facut draga?intreb,dar nu primesc nici un raspuns.Incep sa-l ajut pe ,,baietelul mamei"sa manance.Mergem sa ne imbracam si iesim in padure la o mica plimbare.Eu m-am imbracat cu o rochita alba cu o palma deasupra genunchii,si cu un decolteu cam prea generos,cred sa la cat imi vor fi atintiti sanii de catre Sasuke se va abtine cu greu.Asta e,dragostea cere sacrificii.Sasuke e imbracat cu hainele lui normale,si vad ca si-a adus si sabia,oare pentru ce?Neah,nu prea ma intereseaza numai ca el sa fie aproape de mine,CAT MAI MULT!Ne indepartam din ce in ce mai mult de casa,il vad si pe el destul
de ingandurat.Pana la urma sparg tacerea:
-Sasuke,Sasuke,ce sa intamplat?Sunt cam speriata de comportamentul lui.
-Sakura, vreau sa te intreb ceva.
-Sigur,spune.Oare am facut ceva rau.
-Sacura,mie frica...............Frica ca daca vei deveni mai faimoasa nu te vei intoarce,si cum vei putea avea orice baiat la degetul mic,ei bine eu nu vreau sa te las.
-Ia stai asa,si ce ai de gand sa faci?Sasuke oricat de mult te-as iubi nu voi renunta la visul meu pentr-u ca tu asa vrei,imi pare rau.
-Dar o vei face,zice Sasuke nervos.Dupa simt cum sunt impinsa intr-un copac si prinsa de Sasuke de ambele maini intr-o parte si alta a capului.Mici lacrimi imi curg pe fata,nici nu stiu de cand nu am plans.Il vad pe brunet cum se apropie de mine si imi zice:
-Nu vei mai pleca de langa mine niciodata,nu te voi lasa!esti acum parte din viata mea Sakura.
-Sasuke,eu.........oare chiar ma iubeste?dupa faptele de azi noapte am crezut asta,dar acum mi se adevereste.il inttreb pe brunet o simpla intrebare si vreau sa raspunda sincre:-Sasuke,tu ma iubesti?
-Chiar daca ti se pare cam ciubdat,da,te iubesc mai mult de pe zice ce trece!TE IUBESC SAKURA!
-Sasuke,tu stii ca si eu te iubesc enorm,dar..............
-Dar ce?intreaba nervos brunetul.Hotarestete Sakura:eu sau faima?
-Sasuke.............


Ultima editare efectuata de catre dia in Sam 30 Iul 2011, 14:18, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 14:32

scuze ca-i scurt dar vizionare placuta si scz de greseli good
7 COMENTARII SI AVETI NEXTUL AZI
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:29

Primaaaaa!
Deci imi place foarte mult.
Vai, ma intreb ce o sa alega Sakura ... el sau faima?
Hi cu nextul repejor.
Sus In jos
Continut sponsorizat




El sau faima? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: El sau faima?   El sau faima? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

El sau faima?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-