Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
miahara_chan
Academy Student
Academy Student
miahara_chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva pe aici....cred
acebook acebook : https://www.facebook.com/acsinte.mihaela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,iesitul cu prietenii si bineinteles vizionarea de animeuri si sa citesc fan ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : nici rea nici buna ceva intre cele doua si pe langa

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 18:43

ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! iar ne tii in suspans!nu-i corect!te dau in judecata sa omori oamenii tinandui in suspans,tu...tu...crimialo! heh orcum vino repede cu next.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 18:54

Ador captolul asta`...ca si toate celelalte lough Adu` repede nextu` si....critici dure?! Scriu suuuuper, in love ce critici vrei? yeah Poate putina descriere in rest nimic...Spor la scris kiss ^^
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 18:56

heii , merci ca mi-ai zis de next , scumpo kiss
poi sa incepem , critica numarul unu : scrii prea frumos , prea comic , prea gen Voltura lol!
critica numarul doi : nu trebui sa stepti critici pentru ca nu-ti trebuie asa ceva
si ce sa mai critic , n-am ce dance 2


deci draga vrau nextul poate il pui acum rusinos
deoarece , pentru ca fiindca ai comentarii destule intrucat sa poti posta nextul happy2
hai ca vreau sa vad cat de convingatoare sunt sau daca nu , pune-l pentru mine ,asa , ca sunt nou cititor bere
deci astept hotararea , sper sa fie aia la care m-am asteptat
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Asss10JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 12:09

Am un singur cuvant pentru tine si acela este GENIAL. Ficul asta pare a fi mult mai pervers decat celalalt, si chiar este. Hmm, chiar ma intreb ce va face, va conduce agentia sau se va duce pe centura. Sincer nici nu ma gandeam ca cineva poate fi atat de indiferent cu viata, dar se pare ca m-am inselat. Astept cu nerabdare nextul.

Bye!!! kiss in love kiss
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 14:02

Super tare ficu , astept nextuuu ` in love
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 21:34

SUUUUPER fain si capitolu asta ! Chiar ma lasat masca , chiar nu ma gandeam la asta , ca ea sa decida daca va deveni seful agentiei. Ce oferta tentantaa think Sper sa accepte ,mnu :o3 kiss !! Deci , mereu ne tii in suspans si stiii ce dorim noi in momente de fatza ? Sa pui Next`u ! Si ce critici DURE ? Tie nu.tzi trebe kiss
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 15:21

Capitolul 4 -Razgandire la 180 de grade.




Hmm... atatea posibilitati... ma retrag ca un soricel cu pasi marunti intr-un colt si incep sa ma gandesc intens.
Ce sa fac? sa accept si sa ma razbun pe toti cei ce mi-au chinuit adolescenta si sa instaurez dictatura iar toti sa fie la degetul meu mic si sa fac ce vreau din ei! -rad malefi! va dati seama cat de distractiv o sa fie sa-i chinui pe toti. E putin jenanta scena, eu intr-un colt razand malefic si undeva pe la usa camerei Hiv privindu-ma speriat dar ce-i ciudat ciudat , avocatul pare obijnuit.
Am o alegere grea de facut acum , pe centura si in baruri distrugandu-mi ficatul sau la conducere agentiei distrugandu-mi fostii camarazi.

-Asa era si tasu , mai scrantit...H? ma intorc si ma uit la avocatul care mi-a distrus concentrarea de la aceasta alegere grea .Mai scrantit mosule? Lasa c-o sa vezi tu ce batranete fripta o sa ai cu mine , simt ca mi se zbate ochiul stang in timp ce zambetul imi ajunge pana la urechi.

-Te-ai hotarat ? Ma intreaba Hiv ca sa mai destinda atmosfera. Eu ma indrept spre ei si le zambesc fericita.

-Regret sanatatea ta mentala in urmatorii ani Hiv, mosule unde semnez ca preiau conducerea? Avocatul pune o mutra de mor apoi incearca sa zica ceva dar intervine Hiv.

-Esti sigura ca vrei sa ....

-Da! pentru ca eu tin la colegii mei si vreau sa aiba o viata buna si lipsita de griji ceea ce vor avea cu mine la conducere. Dar in gandul meu: Lasa c-o sa vedeti voi misiuni in Siberia si ordine cruda. . Avocatul scoate o foaie si incearca sa mai spuna ceva dr eu ii fac semn cu mana sa taca si iau un pix si semnez.

-Gata , acum sunt sefa Hiv suna si conanda niste bautura sa sarbatorim. Si el si avocatul se uita la mine ca la felul 14. iar avocatul intervine si de data asta cu un ton inalt ca sa nu-l ai pot acoperi.

-Domnisoara Teo... Eu il corectez rapid si sec.

-Voltura.

-Domnisoara Voltura nu vreti sa stiti cum a mutit tatal dumneavoastra?

-Nu tin neaparat... Dar asta nu inseamna ca el nu imi spune.

-Tatal dumneavoastra a fost impuscat in urma cu o saptamana la comanda celui ce-si spune Hitler ... seful celui ce in urm,a cu 6 luni dupa ce a fost capturat de dumneavoastra a scapat si a ucis atatia copii nevinovati.

-Psihopatul... Scracnesc eu din dinti...

-Da... lasa-ma sa continui. Tatal tau era in biroul lui studiindu-te , in caz ca nu stiai in ultimele 6 luni ai fost supravegheata aproape 24 din 24.

-Ceee? cine? ala a vazut tot ce am facut eu pana acum... presimt ca n-o sa aiba cea mai fericita viata de apoi babacu...stiu sigur asta . Ma uit La Hiv si dandu-ma spre el il intreb in soapta

-Ce mai stii de Mama Sulfina care face si desface blesteme pentru morti si vii?el se da putin in spate ceea ce-mi pare ciudat , apoi imi pica fisa si incep sa tip la el .Tu stiai asta nemernicule!!! il agat de gulerul camasii si il zgudui putin in timp ce avocatul ma ia deoparte si continua. O sa am eu grija de Hiv si de viata de apoi a babaculu curand.

-Va urmarit , pana la schimbarea dumneavoastra totala si brusca de caracter era hotarat sa ii fiti urmasa fara conditi si irevocabil dar dupa ce va supravecheat a ajuns la concluzia ca trebuie sa fiti supravegheata de o persoana capabila care va fi la conducere in locul tau pana va raporta schimbari in bine , in toata aceasta perioada vei fi agent cu drepturi egale cu a celorlalti
Asta este o palma de la viata, babacu de taica-miu mi-a angajat dadaca!

-Cine? Avocatul se uita la mine zambind.

-Sunt singurul in care tatal tu a avut incredere deplina deasta ma si aflu aici. La asta nu ma asteptam mosu o sa-mi manance tineretea. Mult mai mult ma tenteaza viata pe centura deci.

-Mosule , pe mine nu ma mai intereseaza in astfel de conditii afacerea asa ca, pa! si il imping spre usa.

-Ai semnat , nu mai ai cum sa dai inapoi. Ceee? chit ca ii dau si lui foc odata cu actele si tot scap. Hiv vine langa mine si ma ia de mana, el a incercat sa-ti spuna. .Iar mosu vorbeste.

-Domnule Alin , ii arunca un dosar gros , va rog puneti-o la curent cu misiunea lasata de tatal ei si sarcinile ei... aaaa si cumparai niste haine. Imi las privireain jos , am pe mine un halat alb de baie de la hotel. Mosu iese pe usa iar eu raman cu Hiv in camera. Desi nu-mi convine stiu ca un om atunci cand are hartia are totul asa ca nu ma pot impotrivi dar totusi pot sa-i fac viata un calvar lui Hiv.

-Zi repede ca mai incolo am o intalnire pe care n-o pot rata.
El desface dosarul si incepe sa citeasca.

-Draga mea fica , eu vreau ca tu sa..... Ce plictisitooor!

-Fa un rezumat pana ma intorc eu de la baie. Eu il las si intru in baie ,desi am mai facut un dus cu cateva minute in urma imi umplu cada cu apa si ma bag in ea, un bun moment de meditatie.

Daca stau si ma gandesc cred ca asta am facut in ultimele 6 luni , am asteptat un motiv sa redevin cine am fost inainte sa cad in depresie , pentru ca asta am avut defapt o depresie din cauza neputintei mele , neputinta de a lua o decizie singura... Am ajuns sa fac lucrurile pe care le uram , sa beau ,sa fumez nu m-am drogat dar nici departe nu eram si intr-un fel ma simt mai bine ca am semnat contractul fara sa stiu clauzele pentru ca daca le stiam nu semnam acum am o obligatie ceea ce ma stimuleaza oarecum.
Dar totusi cine eram eu sa iau viata unui om? dar acum imi vine intrebarea cine era omu de a luat viata a mai mult de 200 de copii... partea mea diabolica imi cere razbunare si o s-o primeasca.
Dar momentan lasa razbunarea si restul ratiunilor mele , dar sa revenim la realitatea fizica unde apa este asa calda si miroase a lavanda , ma simt ca si cum asi zbura printre nori de balonase pe care parca a vomitat curcubeul... si ma simt bineeee... ,dar brusc imi amintes de Ciuki si strig la Hiv.

-Hiiiiv! Unde este Ciuki? El intra val vartej in baie si eu ma uit spre el cu capul pe maini si-l intreb din nou.

-Unde este Ciuki? Lui ii pica mutra.

-Ratusca ta de plastic? Parea intrigat in timp ce-si punea mainile-n sold.

-Stii ca nu-mi place sa-i spui ratusca de plastic ,prefer camarad de scufundari sau Capitan Ciuki cel viteaz . Atunci el incepe sa-mi tina un monolog fara sa respire.

-Suntem intr-o situatie critica , tu ai o misiune si esti o iresponsabila si-ti pasa de rata de cauciuc pe care probabil ai vandut-o sa-ti iei bautura ....etc ... n-am cuvinte cu cata convingere isi sustine cauza el este blond cu ochii vrezi tradand stereotipul de blond cu ochi albastri.. este inalt si bine lucrat si niciodata nu l-am vazut in alceva decat la costum , mereu barbierit daca ar fi un defect acela ar fi ca incearca sa fie ca un tata pentru mine si are urechilecam mari. Ma intreb ce-i mai face familia , Rose si copii. Ma ridic din cada fara nici o avertizare lasandu-l cu cu gura cascata si imi iau un prosop apoi ies pe holul hotelului facandiu-i semn sa ia niste bani si sa ma urmeze ...

Cat ne-am plimbat pe hol mi-a spus ce vrea cica taicamiu de la mine vrea sa-l bag la inchisoare pe cel numit Hitler dabia dupa voi putea prelua agentia , ce urat din partea lui sa moara si sa lase asta pe umeri lu fisa.

-Si am gasit! intru intr-o camera pe usa careia scria 345 si merg tinta la dulap ... teapa aici sunt doar haine de babe , yak. Continui sa caut si dabia in a cincia camera in care intru gasesc intr-un dulap o roche draguta , rosie , scurta si cu spatele gol si daca ma uit mai atenta in acest dulap uite si o pereche de pantofi cu toc de14 asortati .

-Yupppi! le iau in brate si lund teancul de bani de la Hiv ii arunc in dulap , pentru roche si pantofi ... il las pe Hiv sa iasa din camera eu urmand dupa el dar am fost intoarca sin drum de vocea unui barbat care tocmai iesea din baie ...hmm... gol pusca.

-Clarice, tu est? Mama , mai e si francez imi vine sa sar pe el dar Hiv vazand scena ma ia de mana si ma trage pe usa in timp ce eu tip la francezul ce tocmai iesise din baie.

-Frumoasa "jucarie"! Si am ajuns pe hol unde blondu meu cum il mai poreclesc eu " ghimpe-n coasta" incepe si ma ia la rost/

-Tu asta cautai in camerele oamenilor, haine? Raspund fara nici un stres incepand sa deschid iar usa dupa usa.

-Da! apropo da-mi un pistol daca am noroc gasesc pe aici si o lenjerie intima cu jartea.
Dupa 5 minute ies topaind din alta camera cu Hiv dupa mine si ma indrept spre camera noastra unde pe el il blochez in baie cat timp a schimb. Si VOALA !ii dau si lui drumu si fac o pirueta in fata lui.

-Ce zici, sexi nu?

-E rosu... Ce simt al observatiei are... incredibil . Imi pun pistolul la jartea cum imi place mie si ies triumfatoare spre receptie apoi in strada unde vad ca soarele este pe cale sa apuna... wow cw repede trece timpul aici in.... oare in ce oras suntem?

-Hei Hiv dragoste in ce oras suntem?

-Bucuresti... Bucuresti asta este undeva in Romania unde locuieste bunica mai nou.

-Vreau sa trec pe la bunica.. stiai ca bunica e rusoaica? cand m-a lasat mama la ea o seara pentru ca trebuia sa faca nu stiu ce m-am inbatat prima oara ...tu stii ca rusoaicele sunt cele mai greu de rapus betive?
Iar l-am socat...

-Acum se explica multe Voltura ... dar nu mergem la bunica avem alte prioritati momentan...Va trebui sa mergem in Germania la baza de acolo.
Hmm ... suntem in Romania , din Romania pana in Germania sunt destule baze dar de ce tocmai acolo? Si stand eu si aprofundand problema mi-am dat seama .

-Heiii! nu-i corect dar de ce in Germania sa-ti vezi tu familia? Dar bunica mea... daca da ortu popi maine si eu nu mai apuc sa beau votca ruseasca cu ea?

-Exact de asta nu ne permitem ca bunica V sa moara in coma alcoloica ... tu ai devenit mult mai experimentata in arta asta chiar decat o batrana rusoaica. Scot limba la el , german idiot ca tot veni vorba de idiot...hmm... in japoneza idiot = BaKa . Ce diabolica sunt incep sa rad el se intoarce si se uita la mine.

-S-a intamplat ceva?

-Nu doar ca m-am saturat sa-ti spun Hiv hai sa-ti gasim alt nume de cod , sa spunem BaKa!
-
Imi e indiferent. Mie nu!

-BaKa!

Zborul cu avionul a fost relaxant desi am stat in aeroport in Romania destul de mult asteptand , trebuie sa recunosc ca ar fi fost mult mai relaxant daca erau stuardezi nu stuardese in avoin. Dar nu ma pot lauda cu cine stie ce captura , doar un tip care arata destul de bine dar cu nimic in tartacuta , am avut o discutie prea inteligenta cu el.

"EL: -Buna!

EU: -Buna...

EL: -Esti singura?

EU: -Nu , sunt lezbiana...

EL: - Aaa bun si eu sunt lezbian. Si intr-un final din nou eu

EU: -Pa!"

Asa a decurs lunga noastra discutie inteligenta. Restul drumului a fost fara incidente precizabile.

Cand am ajuns in Germania am fost luati de laiesirea din avion de niste tipi "in negru" la propriu , erau africani ! si dusi la o duba unde nu mica mi-a fost mirarea s-o vad pe.....




Lume... eu chear vreau critici dure!


Ultima editare efectuata de catre voltura16 in Dum 31 Iul 2011, 15:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Asss10JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 15:28

Pai ce pot spune, ficul asta evolueaza intr-un fel foarte interesant. Chiar imi place cum faci ca toate lucrurile sa aiba un aer pervers, esti neintrecuta la asta din cate se pare. O mica remarca as avea si eu de adaugat si anume ca "idiot" in japoneza nu se scrie "paca", ci "baka". So, astept nextul cu nerabdare, asa ca pune-te pe tastat. Te-am pupacit dulce.

Bye!!! kiss in love kiss
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 16:11

Superrrr capitolul!!!!!!!!!!!
Astept nextuuuuuuuuuuuu happy2
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 16:35

Deci pentru :
- Emerald ♥️
- sxypandadeiiu
- lady_andra99

Mesajele ce contin mai putin de 10 cuvinte sunt interzise!
Daca nu ai altceva de scris decat "Frumos, nextul!" Nu Mai Scrie. Lasa-i pe cei care au ceva cu adevarat de spus yeah
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 17:06

Bun volturisco, ajunsei si eu pe la ficuletul tau. Deci stiam de la inceput ca esti perversa si ca ai o imaginatie bogata, dar ficul asta le-a intrecut pe toate (in sensul bun al cuvantului). Deci hai cu nextu repejor ca vin si te bat biciuitor , te pupacesc happy2 .
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 19:53

hey hey..!!
mi-a placut capitolul, a fost superr.. a hug
amuzanta discutia cu tipul ala din avion lough
pe cine a vazut ?? off urasc suspansul asta nervi!
vreau next-ul repede .. please
pwwpici si spor la scris..!! kiss kiss
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 20:59

Cea mai tare conversatie pana acum =))))
Baga next heh
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 15:39

hey ! am aterizat si eu pe la ficul tau si imi place mult de tot .

Deci abia astept sa vi cu nextul kiss
Sus In jos
Lonely_Tears
Academy Student
Academy Student
Lonely_Tears

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 22:41

Am gasit si eu ficul tau si sunt mandra de asta. Deci am ras o gramada in sinea mea. Bun, comentez dur, cum vrei: Lasa-te de scris [ba nu te lasa], nu ai avut destula descriere [ba ai avut si a fost geniala], faci cele mai groaznice dialoguri [defapt sunt cele mai superbe din tot ficul]. Deci da-ti seama ca addevarurile din propozitia anterioara sunt puse in parantezele patrate. Sper ca intelegi ca lumea nu are ce comenta dur la un fic asa genial ca al tau ^_^. Mult succes la adus next! Ja ne! a hug
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:11

ce???? cred ca te bat !!! nici la astea nu ai pus next-ul?????!!!!:@ CRED CA VREI SA MOR AICI :p;))

TE ROG!!!!!!!!!! PUNE-L MAI REPEDE!!!!:d:d:d
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 19:41

Deci tu vrei sa critic dur?acuma serios,nici Domnul nu ar critica dur,voltura!pune nextul ala ca tu stii ce greu e sa astepti?fac si urmasi mai repede
think
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 21:49

Hey... am ajuns si eu pe aici. E drept ca cu intarziere, dar de cat sa ma trezesc pe la pagina 30 si ceva mai bine asa.
Imi place moooolt faza cu agenti secreti. o combinatie de milioane: o nebuna care timp de 6 luni saraca s-a chinuit cu o viata mizerabila si un "tata" inofensiv, protector si moralizator. good
Inca nu stiu daca Voltura va avea parte si de dragoste. Trebuie sa recunosc ca ma roade intrebarea asta. Adica Alin, pardon Hiv, pardon Baka (asta imi place mult =)) ) are sotie si copii, dar simt eu ceva pe acolo.
In fine astept nextu ca incep sa vorbesc prostii =))
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 12:32

Capitolul 5 -Jump





-Mama... O femeie de 46 de ani care este aproape identica cu mine... ma enerveaza cumplit acest lucru desi gandul ca la varsta ei voi arata la fel de bine ma incanta cumplit ma enerveaza ca uneori lumea ne incurca cand ne vede pe strada... Cum s-a intamplat cu ultimul meu prieten Iugin , pe care l-am gasit in pat cu ea... Ce a zis retardatu cand a vazut ca i-am descoperit? Ca sa-l citez " Teo? dar atunci eu cu cine? " Off... Iugin.... ultima oara cand l-am vazut a fost la proces cand m-a dat in judecata, saracul avea ambele maini in gips si un picioe prastie. Ce sa-i fac daca el a cazut de 16 ori in cutitul pe care intamplator il aveam in mana? In fine.

O privesc lung este imbracata intr-o salopeta neagra mulata care-i vine ca o manusa nelasand vederi nici macar o dovada a adevaratei ei varste si are parul la fel de negru ca al meu... ce-i drept daca lucrezi in domeniu iti dai seama ca este vopsit si prins intr-o coada de cal ca a unei adolescente.
Da asta-i maica-mia pe care n-am mai vazut-o de vreo 3 ani ... si nu pot sa spun ca mi-a fost dor de ea cine stie ce. Ma indrept spre ea si facem un schimb de priviri ucigatoare , una dintre noi trebuie sa sparga gheata si de ce sa fiu eu? Mai asteptam 5 minute privindu-ne ... tot nimic niciuna nu a cedat spunand ceva asa ca eu m-am intors spre varfuri si am intrat in dubita care me astepta fara sa clipesc.
In dubita eram exact langa Hiv .

-De ce nu mi-ai spus ca o sa fie si ea aici? Ma uit tinta la parbriz evitand orice alta privire.

-Nu stiam... Indrept capul spre el aproape mecanic.

-Esti agent secret de aproape 20 de ani si nu ai fost in stare sa afli cine ne asteapta la aeroport? El pleaca capul.

-Regreta ce s-a intamplat ... stii ...
Vai dar ce scuza , mama regreta ce s-a intamplat dar e prea mandra sa-si ceara scuze de la fisa ca s-a culcat cu prietenu ei , da ce scuze avem in noi azi.

-Nu mai conteaza , mama , adica Renee pentru mine este decat o alta persoana decedata si ingropata la groapa comuna.

-Nu mai vorbi asa. Ma ridic in picioare si ma indrept spre scaunul din dreapta soferului si vorbesc fara sa ma uit inapoi.

-Stiu ca ai avut o relatie de vreo 8 ani cu ea... de cand eu am inceput antrenamentele , relatie inafara casniciei tale. Acum ma intorc spre el. Sa ma astept sa vina in cativa ani niste copilasi la mine si sa-mi spuna sora?
El lasa capul in jos.

-De unde stii? Ce intrebare stupida , el a uitat ca unii chiar isi fac datoria bine si pe langa interesele agentiei le mai urmaresc si pe ale lor. Restul drumului a fost tacut pana am ajuns la destinatie o firma de imobiliare foarte respectata din germania.
Am intrat , primul fiind soferul dupa care eu imbracata tot in rochita rosie si pantofi cu toc .Magazinul este plin de oameni. Soferul s-a dus la vanzatoare si a schimbat cateva vorbe cu aceasta care ne-a indicat o camera mare si plina de sifoniere. Vai dar cata inteligenta o intrare printr-un sifonier ...ma simt ca o amanta dintr-un film prost.

-O , draga , draga ! a venit nevasta-ta ... ce sa facem? Repede sifonierul! Strig eu la Hiv mimand ca sunt speriata ca o amanta prinsa in flagrant si imediat intru intr-un sifonier si.....si..... nimic , nu tu o trapa care sa ma traga in pamanta , nimic . Deschid usa sifonierului si ma uit la cumparatorii de sifoniere care ma priveau chicotind , afisez un zambet triumfator ma uit la Hiv si-i spun vesela.

-Cumpara-ti sifonierul asta, mama o sa incapa perfect in el!
Hiv isi da o palma peste frunte si imi face semn sa intru in camera. Intru pe o usa normala intr-o camera micuta cu cuiere... ce" ingenios" cuiere.... trag de agatatoarea unuia si se deschide o usa ...

-Ce banal....o usa secreta deschisa de manerul unui cuier... nu tu coridoare luminate cu briz-brizuri ,nu tu paza , nu tu nimic ! vai de capu lu tata el si agentia lui .
Un birou micut si un calculator dupa care se afla un baiat cu ochelari si pistrui tuns scurt ma uit la el .

-Yak! ce urat e, incep si caut ... pe sub birou ,pe langa birou , pe pereti fara sa bag " soarecele din spatele calculatorului in seama".

-Ce faci? Doamne ce voce pitigaiata are... imi ridic capul din podea pentru ca momentan cautam sub birou.

-Ei bine cau un buton pe care apas si apar chestii de spion. Deci eu una prea pot sa cred, am fost in multe misiuni prin multe tari ce-i drept n-am mai intrat in biroul " sefului" cu ghilimele de rigoare dar sunt sigura ca pe undeva pe aici e un buton.
Se uita lung la mine.

-Stai jos... N-am comentat si am executat . Am primit un dosar destul de gros de la el.

-Stii sa citesti ?

- Inutil, astept sa posteze cineva rezumatul pe net.
Imi desfac picioarele inconstienta si ma aplec peste birou, ma uit la el care are o privire fixa si mai are putin si saliveaza.

-Soricel?! ce-i cu tine? ocolesc biroul si ma duc spre el luandu-i fata in maini il lovesc usor.

-Soricel? Si-a schimbat tinta acum se uita la... sanii mei???

O sa sufere , o sa sufere mult dar mult , ma incrunt si il pocnesc cu forta de cade de pe scaun cu incetinitorul ca in Metrix.

-Boule , cretinule , idioatule!!! Ma asez din nou pe scaun de data aceasta intr-o pozitie mai decenta.

-Ridica-te sterge-ti balele si zi pe scurt ce trebuie sa fac. El revine incet pe scaun in fata calculatorului si tasteaza ceva . Apare o holograma cu planete noastra.

-Asa mai vi de acasa , ciripeste!

- Trebuie sa il omori pe Hitler in mare dar inainte de asta , el a furat actele de propietate de la cele mai puternice companii din lume. Vei merge in barlogul lui din mijlocul padurii Amazoniene le vei gasi , m-i le vei aduce si dupa esti libera sa adopti ce metoda vrei ca sa-l omori. Pana acolo vei merge cu un elicopter dar te vom lasa la 5 kilometri de baza restul va trebui sa-i parcurgi pe jos. Fii foarte atent are si un baiat, datele lui le gasesti in dosar , niciunul nu-ti va arata mila.

-Intrebare rapida : dupa ce termin misiunea eu sunt sefa nu? El stramba din nas.

-Din pacate da.

-Asta vroiam sa stiu.Deschid dosarul.

-Edward Bass poza atasata langa e superba hmm.. e brunet cu parul putin mai lung si breton ravasit pe frunte, ochii verzi, nasul trept ,si niste buze care-mi fac pofta de prostii , corp bine lucrat dar nu exagerat doar perfect. Dar sa revenim 25 de anisi 1.90 inaltime , absolvent la Harvard , olimpic la scrima si karate cu un HQ de 110? Wow ... adica eu am 108, buna partida baiatul . Hmm ... poate ma fac si eu de o lipeala odata cu misiunea asta in jungla. El soune rece.

-Da pagina. O dau si incep sa citesc.

-Suspect de pedofilie ,crime, jafuri printre care cea mai mare captura diamantul reginei angliei in valoare de 200 de mii de lire sterline. WOW ... ce palmares impresionant. Cred ca nu ma mai fac cu nici o lipeala. Dar asta-i viata aschia nu sare departe de trunchi , ii fac cu mana soricelului si dau sa ies pe usa dar el din spate ma striga .

-Unde crezi ca pleci? Eu ma intorc pe varfuri.

-In Afica! zic zambind optimista la el.

-Cu ce ca inca nu ti-am zis de unde iei elicopterul. Are dreptate dar n-o sa admit asta.
- Eu stiu de unde sa iau elicopterul dar o sa te las pe tine sa zici ca sa te crezi important odata in viata.
El ofteaza.

-O sa se gaseasca odata ala care o sa te faca sa-ti inghiti orgoliul dar pana atunci elicopterul il iei de la aeroport le dai asta si te duc ei. Imi da un card apoi continua , Iar echipament treci prin camera cu fotolii , o sa-ti dea si un medalion prin care o sa ne putem vedea si prin imtermediul caruia o sa te ajut. Dragut si la subiect cum imi place mie .

-Orice ai face daca iti mai scapi ochii in decolteul meu .. intind mana spre jartea sa iau pistolul dar nu este.

-Asta cauti ? Imi arunca pistolul si eu il prind rapid uimita. Data viitoare cand ma mai lovesti ai grija la apropieri.

-Soarece siret.

-Hai gata cu fotosintza , stii bancu cu cutitu?

-Nu ..?! ce banc ? lu asta ii arde de bancuri acum?

-Tai-o! si usa se inchide automat lasandu-ma afara. Ce-mi ramane de facut e sa ma duc in camera cu fotolii.


----------------------------------------------------------------------------dupa doua zile in elicopter---------------------------------------------------------------------------


E am cam intarziat dar asta este viata ce sa fac daca nu mi-a placut nici unul din costumele lor mulate? Momentan port ceva larg comandat de mine, in culori de verde pentru a ma putea camufla in padure dar pe dedesupt am un costum mulat negru dintr-o singura bucata si o masca care-mi acopera gura si nasul. Parul il am intr-o coada de cal care-mi ajunge la mijloc , spr sa nu ma incurce. Am o veste antiglont subtirica facuta din titan iar armele le am agatate de curele.
Privesc pe geam si vad Copaci , multi , multi copaci... apoi il aud pe pilot.

-Trebuie sa sari acum , cum ajungi jos ascunde parasuta si foloseste GPS-ul sa le gasesti baza ai datele ei in el, Ok?

-Da! Imi pun rucsacul apoi parasuta si uitandu-ma in jos sar fara nici un alt cuvant.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 14:34

huh? Ce super e! in love

deci adu repede nextu ca mor. E super tare... Dar totusi ma intreb cu cine va fi voltura pana la urma? think Oirucm te-am pupacit si sa ai spor la scris! kiss a hug
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 19:56

uite ca dau si aici comentarii,deci incepe sa-mi placa si ficul asta,dar acuma hai dai bice cu scrisul la celalat fic ca deja incep sa vad luminita de la capatul tunelului si pe strabunica care ma cheama in cer,hai ma,pune nextul si la ficul asta,dar mai ales la celalalt sad
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 21:10

Foarte tare nextu dar cum a spus si dia te rugam sa aduci nextuu si la celalalt fiic dar si la acesta,plizzzz please
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:03

Imi placeeeeeeeeee :X:X:X:X:X.
De abia astept sa se intalneasca cu baiatul lui Hitler. Stiu ca o sa fie ceva intre ei. Si dupa cate am vazut eu te duce cap'sorul la multe prostiuare deci sigur o sa ma amuz.
Deci repede NEXTTT!!!!!! in love
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Asss10JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 11:17

Breee, nu ma omori nu? Nu ma bati ca nu ti-am dat comm mai devreme nu? Hai cda ma revansez acum... Deci capitolulu este cum sa-ti zic... Superb... Adica imi place mult cum reusesti sa combini toate elementele facand astfel un intreg extrem de reusit. Reusesti sa ma fascinezi la fiecare capitol si ma faci sa imi imagnez ce se mai poate intampla, insa intotdeauna reusesti sa ma surprinzi cu urmatorul capitol. Apropo de asta, cand aduci nextul? Hai ca astept, dar nu prea mult. Te-am pupacit dulce... in love

choco^^
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 19:11

FOarte tare frate lough
De fiecare data cand citesc capitolul tau ma faci sa rad lough
Pai... sunt curioasa sa vad ce face voltura.. adica tu heh
Apropo, in acest fic nu-i niic amoros? happy2
Astept raspuns happy
Te pup kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Joi 22 Sept 2011, 21:55, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Continut sponsorizat




JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-