Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 11:22

Buna, draga mea. Ai cerut o critica, asa ca voila heh
Pai sa vedem:

Ideea e chiar originala. Eu una nu am mai intalnit-o si imi place mult.

Titlu se potriveste cu ficul in sine si e destul de frumos, insa daca as fi fost in locul tau nu as fi scris "jocuri perverse" cu majuscule. Stiu ca atrage asa, insa mie nu mi se pare ca da bine.

De descriere nu sunt multumita...deloc. Descrierea sentimentala este cea mai importanta intr-un fic iar la tine este aproape inexistenta. Ideea ficului iti permite sa descrii foarte mult, iar tu nu profiti de asta.
Deci pe viitor mai multa descriere, mult mai multa!

Dialogul este lung cat o zi de post si uneori e sec. Sunt unele replici care chiar nu isi aveau rostul. Sa incerci sa il mai scurtezi si sa adaugi in el numai lucrurile importante ce nu le poti pune in naratiune.

Actiunea nu este grabita, ci decurge normal, ceea ce e foarte bine.

Greseli de tastare:

"picioe"- picior

"inafara"- in afara

"germania"- Germania

"in pamanta"- in pamant

"idioatule"- idiotule

"planete noastra"- planeta noastra

"Afica"- Africa

"fotosintza"- fotosinteza

Ai avut acolo o propozitie, mai exact: "stii bancu cu cutitu?" Suna foarte rau. Intr-un fic trebuie sa articulezi cuvintele, plus ca ai o cacofonie acolo de toata frumusetea.
Ai destul de multe greseli, deci sa incerci sa corectezi capitolul inainte sa-l postezi.

Dupa ce termini ce ai de zis, pui semnul de punctuatie corespunzator, dai "space"si abia dupa continui...asa se face.
Te-as ruga sa nu mai pui atat de multe puncte de suspensie. Strica aspectul si de multe ori chiar nu au ce cauta acolo.

Sa ai mai multa grija la exprimare. Sa eviti cuvintele mai vulgare care nu sunt permise intr-un fic.

Cam atat am avut de spus. Sper ca nu te-am suparat cumva think
Spor la scris in continuare si multa inspiratie!
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 16:58

Undei nextuu?
Ofofofofofof,nici la asta nu lai pus?
cand il aduci?
te rog hai mai repede cu nextuu ala.....pupici de la Andra:*
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 23:17

Ma, pai ce facem noi aici?? Unde-i nextul ala pe care-l asteptam toti?
Volturaa!! Pune-te mai repede pe scris ca de nu vin si-ti tai parasuta si te dau si pe mana nemernicilor alora!
Spor la scris!
Te-am pupat in love
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 22:19

MAMA huh? , ma omori lough , perversa mai esti lough , ador ficul tau si n-am ce comenta , Hiv , Bob , Teodora , Voltura , ce plina de idei esti , Bravo , NEXT lough happy2


ByeBye a hug
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Asss10JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 18:22

Ficul nu a mai fost continuat de mult, asa ca se va indrepta catre FanFicuri Blocate.. dap !

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 3825
Sus In jos
Continut sponsorizat




JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)   JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-