Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dance to feel love - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dance to feel love - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dance to feel love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 12:22

Chiar imi place ficul . Defapt nu imi place eu Il Ador ! kiss

Deci iubita cand pui next ? happy2


Dance to feel love - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 13:06

Super tare capitolul draga mea!!!
in love
Hai cu nextu` repede!!!
pupici kiss


Dance to feel love - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 20:25

Frumoase capitole! Ce dracusor este Sakura..
Imi place cum descrii, in special, iar ideea este foarte tare.
Astept next cu nerabdare.
Te pup si spor la scris si la idei!


Dance to feel love - Pagina 2 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 00:02

Eu sa stii k te urasc. te urasc pt k ai facut un fic asa k asta si seara nu mai pot dormi pt k ma gandesc doar la el deci teROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG NEXT.please happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 20:33

Salutare dears! thank you pentru comentarii. Ma bucur ca va place, insa as vrea si eu mai multe comentarii.. adica cum sa zic? Mai multe pareri despre fic. : ] Nu vreau ca ficul meu sa geama de comentarii, insa mai multe pareri m-ar bucura si pe mine. : D
In fine.. v-am adus next-ul si.. ei bine sper sa va placa! : ]





Capitolul IV


Sakura:

- Vreau un sarut si te scot de aici, il aud pe brunet.
Imi pica fata de un metru. Ce vrea?! Un sarut?! Nu amice, imi pare rau dar nu sunt genul de fata care sa isi insele iubitul.
- Un sarut?! Tu te auzi ce vorbesti?! Imi pare rau dar n-am de gand sa-l insel pe Gaara, ii spun iar acesta zambeste smecher.
- Calm papusa. Unul pe obraz e ok? ma intreaba facandu-mi cu ochiul.
Stau putin pe ganduri dupa care dau afirmativ din cap. Haide Sakura, se va termina mai repede decat crezi. Trag adanc aer in piept si ma asigur ca nu se uita nimeni la noi. Inchid ochii si strang usor buzele. Ma apropii cu ochii strans inchisi de obrazul sau. Buzele mele moi fac contactul cu pielea neteda si fina a obrazului sau. Un fior placut imi strabate sirea spinarii, facandu-ma sa ma intreb ce se intampla cu mine. Mainile sale se aseaza sub fundul meu, formand un fel de scaun pentru mine. Simt cum buzele sale se lipesc de obrazul meu, facandu-ma sa tresar usor. Atat de moi si atat de fine. Deschid ochii si clipesc rapid. Ii inchid la ochii si ma las purtata de val. Stai! Sakura tu ce naiba tot faci aici?!
Imi pun mainile pe pieptul sau, dezlipindu-mi rapid buzele de pe obrazul sau. Brunetul face la fel si ma priveste confuz. Imi las privirea in jos, iar acesta se apropie de chipul meu.
- Hei! Cam intreci masura, amice. Nu crezi? spun eu, privindu-l rautacios.
Zambeste strengar si se indreapta cu mine spre mal. Imediat ce imi dau seama ca am ajuns la apa mai mica, vreau sa o tulesc de acolo, insa simt cum ma trage inapoi
- Am zis ca te scot de acolo nu din apa, sopteste senzual, dandu-mi cativa fiori.


Dupa cateva ore bune de stat pe plaja, ne hotaram sa mergem sus. Brunetul ne spune ca ne vedem la receptie in jumatate de ora. Ne indreptam toti spre camerele noastre. Inainte sa intru in camera mea si a Hinatei, aud cum sunt strigata. Ma intorc si il vad pe Gaara apropiindu-se de mine. Zambesc usor si talia imi este cuprinsa de bratele sale puternice. Buzele moi si fine ale baiatului se lipesc de ale mele, mangaindu-le usor. Ma lipesc de el, ducandu-mi mainile dupa gatul sau. Degetele sale se impletesc in parul meu, tragandu-ma usor. Treptat, simt cu mainile sale coboara incet in jos, lasandu-le pe fundul meu. Ranjesc cu buzele sale peste ale mele, starnindu-i curiozitatea baiatului.
- Ce-i asa amuzant? ma intreaba, zambind rautacios.
Nu raspund si ii scot usor limba. Acesta isi musca buza inferioara si vad cum vrea din nou sa ma sarute, insa degetul meu aratator pe buzele sale il opresc. Ma intorc cu spatele si vreau sa intru in camera. Simt cum palma sa ma loveste peste sezut, dupa care o ia la fuga. Ma intorc spre el si ma uit urat la el. Acesta incepe sa rada si imi face cu mana, coborand scarile. Oftez si imi dau ochii peste cap, intrand in incapere. Observ cum prietena mea tocmai a iesit de la dus cu un prosop in jurul trupului. Ii urmez exemplul si ma indrept spre baie.


Trupul meu se rasfata printre picaturile caldute de apa ce se preling usor in jos pe pielea mea albicioasa. Gelul de dus cu miros de vanilie face spume pe corpul meu. Samponul cu aroma de zmeura aluneca prin suvitele mele de par rozaliu, dandu-i un miros dulceag. Dupa cateva minute de rasfat, ies din cabina de dus infasurandu-mi trupul intr-un prosop moale. Ies din baie si observ ca Hin' nu mai este in camera. Oftez si ma indrept spre dulap, unde imi sunt aranjate hainele. Scot de acolo o camasa alba ce imi ajunge pana cu o palma deasupra genunchilor. O leg cu o curea neagra la mijloc si ma incalt cu o pereche de cizme albe facute numai din bretele. Imi usc rapid parul cu uscatorul din baie si il las pe spate. Imi prind bretonul cu o agrafa neagra in forma de fundita.
Ies din camera si o incui. Alerg de-a lungul holului, insa cand sa iau coltul sunt prinsa in brate de Gaara. Buzele imi sunt acaparate de ale lui intr-un joc nebunesc. Imi impleticesc degetele in parul sau roscat, lipindu-mi trupul de al sau.
- Oh.. stiu ca sunteti intr-un hotel, dar ati putea sa va grabiti? aud vocea brunetului.
Ne desprindem din sarut si ma uit peste umarul lui Gaara. Dau de ochii abisali ai brunetului care exprima numai furie in momentul de fata. Sarut obrazul roscatului si ma indrept spre lift. Trec pe langa brunet si simt cum acesta isi intoarce capul dupa mine. Ranjesc si apas pe buton, chemand liftul. Imediat ce ajunge, intru si ii astept si pe cei doi. Amandoi isi arunca priviri pline de fulgere si tunete, facandu-ma sa rad in sinea mea. Ajungem jos si bineinteles ca dam de ceilalti.


Observ ca ne indreptam spre o terasa. Zambesc usor si ii arunc o privire brunetului. Imi zambeste pervers si se uita atent in decolteul meu. Se pare ca un nasture s-a cam rupt. Ne asezam cu totii la o masa. Pe o parte stau Neji, TenTen, Kiba si Ino. Pe cealalta parte stau Sasori, Hinata si Naruto, iar in capul mesei stau eu alaturi de Gaara si Sasuke. Ah! Urasc faptul ca m-au pus in mijloc. Imediat apare o fata bruneta cu ochii albastri care ne intreaba ce dorim. Comandam ceva la nimereala si asteptam sa ni sa aduca comanda.
- Maine la ora doisprezece vreau sa va gasesc la receptie, auzim vocea lui Sasori. Ne aruncam privirea asupra lui, indemnandu-l pe acesta sa continue. La ora doisprezece jumate aveti repetitii pentru concert si soferul nu vrea sa astepte.
Oftam toti si il auzim pe acesta continuand:
- Vreti sa va auziti perechile?
Nu ne lasa sa raspundem si vedem cum scoate o foaie din geaca. O pune pe masa si toti ne indreptam privirile spre ea. Imi pica fata de un metru cand citesc pe foaie trei cuvinte scrise frumos " Sasuke si Sakura ". Ma uit la brunet care zambeste pervers. De la el, imi mut privirea la roscat care clocoteste de nervi. Sasori! Te urasc! La naiba, Gaara o sa ma supravegheze acum 24 din 24. Imi dau ochii peste cap si observ ca acea fata bruneta se intoarce cu o tava pe care sunt asezate nu stiu cate sucuri.


Sasuke:


Stau in limuzina si examinez fetele somnoroase ale celorlalti. O privesc insistent pe rozalie si observ ca aproape doarme pe umarul lui Gaara. Imi dau ochii peste cap si imi arunc privirea spre geam. Picaturile dese de apa lovesc cu putere geamul masinii. Fulgerele se fac observate pe cerul cenusiu. Tunetele sunt zgomotoase si le fac pe fete sa tresara la fiecare minut. Lumea de pe strada este grabita, vrand sa ajunga la adapost. Zambesc in sinea mea cand ma gandesc la faptul ca eu sunt cel cu care va dansa cu rozalia si nu Gaara. Ma uit la roscat si observ ca acesta ma priveste furios. Zambesc rautacios si simt cu masina se opreste. Coboram si ne indreptam toti spre intrarea in sala. Ajungem si le spun noilor dansatori unde sunt vestiarele. Intru in cabina si incep sa ma schimb in ceva mai comod si mai usor pentru o repetitie. Hotarasc sa iau o pereche de pantaloni negri si un tricou alb. Ies imediat din cabina si o observ pe Sakura in sala. Face niste piruete superbe in timp ce se priveste in imensa oglinda. Trupul ei se misca usor, parca auzind ritmul melodiei. Observ cum se lasa rapid in spagat, aratandu-mi ca acesta este finalul.
Incep sa aplaud, atragandu-i atentia. Tresare si se uita la mine, zambind fals.
- Frumoase miscari papusa, zic eu indreptandu-ma spre ea.
Ridica din spranceana si un multumesc ii iese printre buze. O examinez atent si observ ca trupul ii este acoperit de o pereche de pantaloni trei sfert negri de la Nike si un tricou verde cu ceva scris pe el. Se intoarce cu spatele la mine si se indreapta spre o micuta scena. Imi musc buza de jos cand o vad pasind pe parchet. Buzele mele se arcuiesc intr-un zambet si ma indrept rapid spre ea. O apuc de mana si o intorc spre mine. Fata bruscata de miscare se dezechilibreaza si cade peste mine. Mainile mele se aseaza instinctiv pe talia ei, apropind-o si mai mult. Zambesc smecher si ii dau parul dupa ureche. Fata se intimideaza si vrea sa se retraga, insa mana mea lovindu-i sezutul parca o intepeneste. Ii ating chipul albicios si simt cum inima ei incepe sa bata tot mai tare, gata, gata sa-i sara din piept. Buzele i se intredeschid si respira sacadat. Imi trec degetele peste buzele ei moi, facandu-ma sa-mi aduc aminte de ziua de ieri. Imi apropii chipul de al ei, iar aceasta inchide ochii. Vreau sa-i simt buzele moi. Sa i le simt lipite de ale mele. Sa i le gust tot mai mult si mai mult fara sa ma satur.


Trei centimetri, doi centimetri, un centimetru... si buf! Totul se duce cand auzim usa salii deschizandu-se. Tanara se ridica automat de pe mine si se aseaza pe micuta scena.
- Uchiha ai obosit? aud vocea lui Kiba.
Fata respira usurata cand isi da seama ca n-a vazut nimic. Ma ridic de pe jos si ma uit urat la saten. Acesta nu stie ce vreau sa zic si un zambet prostesc ii apare pe fata. Oftez si ma duc spre un mic dulapior, cotrobaind intr-un sertar dupa un CD plin cu melodiile care obisnuiesc sa le cant la concerte. In cele din urma il gasesc si observ ca si ceilalti si-au facut aparitia. Coregraful apare si el. Ochii albastrii sunt mereu veseli iar parul castaniu este ciufulit, facandu-l sa para un mascarici. Face cunostinta cu noii dansatori si imi ia CD-ul din mana. Il baga in combina si melodia mea Don't say it's over incepe sa rasune in sala. Se uita la rozalie si o intreaba daca ea este partenera mea, aceasta dand afirmativ din cap. Ne ia pe amandoi de mana si ne pune undeva prin sala spate in spate. Urmatorii sunt Naruto si Hinata, pe care-i pune undeva in apropierea noastra. Naruto sta pup in timp ce bruneta se sprijina de el. Pe Kiba il pune in stanga mea la departare de vreo cativa metri, cu spatele la oglinda. Ino este asezata in spatele lui, in spagat si cu capul lipit de podea. Neji este pus in fata rozaliei la distanta de vreo trei metri cu mainile ridicate in lateral, iar spate in spate cu el este pusa TenTen, cu mainile ridicate in sus. Doamne.. ce idee i-o mai fi venit acum lui Chad? Ultimul ramane Gaara pe care il aseaza in fata mea, stand pup si privind in jos. Aud usa deschizandu-se si toti ne intoarcem privirea spre sursa zgomotului. In sala intra o fata cu parul blond si ochii albastri. As putea zice ca e chiar sora lui Naruto. In fine.. lasand asta. Chad ne-o prezint ca fiind coregrafa ce va lucra cu fetele. Se pare ca niciuna dintre ele nu are nimic de comentat. Fac cunostinta pe rand dupa care se aseaza la locul lor.
Chad ma intreaba care va fi prima melodie iar eu ii spun numele ei. In momentul urmator melodia One Shot incepe sa rasune in incapere, iar blondina incepe sa se miste, iar fetele o data cu ele.

***


Ma trantesc pe patul meu si imi asez mainile sub cap, privind tavanul alb. Am dansat in continuu' trei ore, doar cu mici pauze. Toti suntem extenuati si probabil de pe acuma putem sa ne urcam pe scena. Mai maine si dupa aceea la concert. Oftez si inchid ochii. Oh doamne.. maine dupa ce venim de la repetitii trebuie sa filmez si videoclipul melodiei So fine. Sper ca nu o sa mai fie nevoie sa ma tarasca fetele din nou pe plaja. M-am saturat de apa deja. Hm.. dar totusi daca va fi ca data trecuta probabil nu voi comenta nimic. Zambesc rautacios si ma ridic in sezut. Il vad pe Neji privindu-ma ciudat si ma intreaba ce a fost cu acel zambet. Ridic din umeri iar acesta rade usor, spunandu-mi ca sunt prea misterios. Imi dau ochii peste cap si merg in balcon. Ma asez pe un scaun si admir privelistea ce mi se infatiseaza in fata ochilor. Intorc capul in dreapta si vad ca pe celalalt balcon sta Gaara, iar in bratele sale Sakura. Privirea mi se schimba dintr-una plictisita, intr-una plina de nervi si gelozie. Ce se intampla cu mine?! Innebunesc numai cand vad ca Gaara o atinge. Innebunesc cand o saruta si cand o vad pe fata raspunzandu-i cu aceeasi pasiune. Doar nu o.. iubesc. Sau poate..? Adica.. n-am mai simtit sentimentul asta pentru nimeni. Pentru nici o fata. N-am iubit in viata mea. N-am simtit acel sentiment placut pentru nimeni. Absolut nimeni. Se poate sa incep acum? O cunosc de cateva zile iar inima mea bate in alt ritm cand ea apare. Bate si parca vrea sa-si croiasca drum afara din piept. Bate asa de tare incat nici eu nu stiu ce se intampla cu mine. Se pare ca pana la urma.. chiar o iubesc. Chiar simt ceva pentru fata asta si nu este doar atractie. Este sentimentul de dragoste pe care credeam ca nu o sa-l am niciodata pentru nimeni. Sentimentul cel mai placut dar care este pana la urma cel mai mare drog.
Ma trezesc din visare cand aud chicotele rozaliei. Ii privesc din nou si vad cum fata are picioarele incolacite pe talia roscatului si este lipita de perete. Ma ridic din fotoliu si intru in camera satul sa mai iau parte la chestile astea.


Cam atat. : ] Va astept cu comentarii si pareri. : ]


Dance to feel love - Pagina 2 180809-1920x1200puppetgirl

♥️ I wanna be your puppet on a string. ♥️




My Fic:
Dance to feel love.

¤ Debb.' was here, dears! ¤
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 21:08

Deci iubita, superb capitolul!! in love
Spui ca vrei mai multe comm`uri? Ei lasa ca primesti uh comm`uri.. heh
Deci, sa incepem. Ador felul cum scri si vreau sa spun ca ador ficul la nebunie.
Stiu ca nu ma pricep la comentat, insa vreau din tot sufletul sa`ti spun ca, chiar iubesc acest fic si vreau foarte mult nextu`.. kiss
Pupici de la Losty kiss


Dance to feel love - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 21:39

Dooamne Debbisca
A fost atat de misto, ador perversitatea ta in love
Mama sti cat imi place?
Doooamne te rog fa-i pe Gaara si Saku sa se desparta mai repede
Te rog frumos!
Repede cu next ca te crap lough


Dance to feel love - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance to feel love - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance to feel love - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance to feel love - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance to feel love - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 17:04

Hello dears. : ] Hm.. macar doua persoane apreciaza ce scriu eu aici. In fine, lasand asta. Multumesc lui Piersicuţă♥ si ♥ LostAngel ♥ pentru comentarii. : ] Voi incerca sa aduc nextul diseara cred.. sa vad daca voi reusi sa-l termin. Daca nu, maine dimineata. : ]

Bye, bye. > : D <


Dance to feel love - Pagina 2 180809-1920x1200puppetgirl

♥️ I wanna be your puppet on a string. ♥️




My Fic:
Dance to feel love.

¤ Debb.' was here, dears! ¤
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 20:43

Normal ca iubim ficul, iubiree >:D<
Cum sa nu iubim o asa minunatie de fic? Si n`ai de ce sa ne multumesti, iubire heh
Pai..in legatura cu next..ok..o sa astept...dar te rog..fa sa merite asteptarea yeah
Pupici iubire de la Losty kiss


Dance to feel love - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 20:45

Asa cum am promis, iata-ma cu next-ul. : ] Sper sa va placa.. eu una zic ca nu este asa grozav, pentru ca e scris in graba. Nu stiu cand voi mai posta, deoarece plec la o prietena si stau cam o saptamana si ceva.. deci ma voi intoarce pe la sfarsitul lunii. >.> Pana atunci.. I hope you like it, and.. va astept cu comentarii si pareri.. maybe daca viitoare vor fi mai mult de doua. : D





Capitolul V


Sakura:


- Am emotii! Nu ma pot urca pe scena, spun si mai beau un pahar cu apa.
- Haide Saku'! Trebuie sa te urci pe scena aia. Ai astept mult clipa asta, ma incurajeaza Hinata.
- Exact rozalio. Ne-am antrenat cu totii prea mult. Avem nevoie de tine, eu am nevoie de tine, il aud pe brunet si se pune pup in fata mea.
- Ok! Mergem acolo, ii facem praf iar dupa aia mergem si vedem ce a iesit din videoclip! spun si ma ridic in picioare.
- Asa te vreau papusa! spune Gaara si ma imbratiseaza.


Merg pe un culoar in spatele lui Sasuke. Simt cum ne oprim si ceilalti se aseaza in jurul nostru. Ma pun spate in spate cu Sasuke si simt cum podeaua incepe sa se miste.. mai degraba sa urce. Stati asa! Urca podeaua?! Imi scutur capul si auzim o voce de fata care incepe sa vorbeasca.
Ajungem pe scena. Ii vad pe ceilalti cu o mutra la fel de speriata ca a mea. Melodia incepe sa cante pe fundal si tresar, incepand sa ma misc. Ma las jos, cuprinzandu-i picioarele brunetului. Ma ridic brusc in picioare si ma intorc cu fata la el, cuprinzandu-l cu bratele.
- I can`t give up, I can`t give in
Not as long as I got one shot for your love
So give me a chance and you will see,
You will see how much I love you...
Vocea sa suava incepe sa rasune peste tot, o lumina puternica aprinzandu-se peste tot. Fac cateva piruete spre dreapta, depertandu-ma de el. Ma apropii din nou de el si ma pun in fata lui, acesta zambindu-mi usor. Ma las jos in spagat, brunetul trecand peste mine. Raman in spate si ma ridic, ajungand langa Gaara. Roscatul ma apuca de talie si ma ridica brusc in sus, eu facand sfoara in aer, la fel ca celelalte.
- So hold me closer, take me higher
Light my fire, love me forever
Hold me closer, take me higher
I just need one shot, I just need one shot
O multime de luminite danseaza in fata ochilor nostri, iar noi toti ramanem in picioare, cu o mana in sold si cu cealalta in aer. Buzele mi se arcuiesc intr-un zambet si incep sa cant si eu dupa brunet. Merg in spatele baiatului si imi pun o mana pe umarul sau. Imi dau capul pe spate si il misc usor intr-o parte si in alta. Sasuke ma ia de mana si ma aduce in fata sa, eu lasandu-ma usor in jos lipita de el. Zambesc usor si ma ridic din nou in picioare, saltandu-ma de pe un picior pe altul si invartindu-ma brusc. Ma opresc in fata lui si imi lipesc o mana de pieptul sau, dandu-mi capul pe spate si miscandu-mi coapsele. Simt cum imi cuprinde talia cu bratele, eu incolacindu-mi picioarele in jurul taliei sale si sprijinindu-ma in maini pe spate. Melodia se sfarseste, toti ramanand asa pentru cateva momente. Dupa asta au m-ai urmat Around the world, Don't say it's over, Danca bonito, Be free, Sunshine, Burning love, Ring the alarm si Lick shot.


- Ati fost un public minunat! Va multumesc ca ati fost aici si.. acum as vrea sa va fac o prezentare. Dupa cum bine stiti cu totii, am reinoit dansatorii. Poate ii cunoasteti, poate nu insa eu pot spune ca sunt mandru de ei, spune brunetul zambindu-ne.
Pe fundal incepe sa cante o melodie noua de a brunetului care se numeste Love Love. Vad cum incepe cu Hinata, aducand-o in mijlocul scenei si punand-o sa faca cateva miscari. Dupa cateva clipe se retrage tot in pasi de dans si ii face loc lui Ino. Aceasta da pe spate publicul cu miscarile ei usoare si se retrage, lasandu-i scena lui TenTen. Imediat ce termina si ea apar baietii. Neji, Naruto si Gaara ii lasa pe toti cu zambetul pe buze si se aud o multime de tipete.
- Ok, ok! Sa nu credeti ca am terminat. Vreau sa va prezint partenera mea, Sakura! il aud pe brunet si un reflector roz se pune pe mine.
Raman stana de piatra uitandu-ma in jurul meu. Ii vad pe ceilalti facandu-mi cu ochiul si parca impingandu-ma din priviri spre mijlocul scenei. Sasuke se apropie de mine si ma ia de mana, soptindu-mi la ureche sa fac cateva piruete. Dau afirmativ din cap si ma invarte pana in mijlocul scenei. Ma lasa acolo si se departeaza de mine, eu incepand sa ma misc pe ritmul melodiei. Se aud o gramada de tipete si cateva luminite danseaza in jurul meu. Ma las jos in spagat ridicand mainile in aer. Zambesc usor si ma uit la brunet care imi zambeste rautacios si isi musca buza inferioara. Toata luminile se sting in jurul nostru iar brunetul le multumeste pentru prezenta. Prin intuneric vad ca vine spre mine si ma ajuta sa ma ridic, luandu-ma de mana si tragandu-ma dupa el. Ajungem in culise si ne asezam pe canapea. Toti incepem sa ne dam cu parerea despre concert si il vad pe roscat asezandu-se langa mine. Isi duce o mana dupa talia mea si imi zambeste, spunandu-mi ca m-am descurcat minunat. Ii multumesc si il sarut usor pe obraz. Il vad pe Sasuke privindu-ma, aducandu-mi aminte de priviri ca si el a trecut pe acolo. Zambesc rautacios si sarut usor buzele roscatului. Simt cum imi mangaie usor obrazul, iar dupa cateva secunde imi desprind buzele de ale sale. Privesc peste umarul sau la Sasuke, a carui privire exprima acum doar gelozie si ura. Hah! Ma place.


Sasuke:

- Felicitari tuturor! V-ati descurcat minunat, il aud pe Sasori si il vad cum se tranteste langa mine.
Il intreb cand vom pleca iar el ne spune ca avem avionul dimineata la ora cinci pentru Istanbul. Oftez si continui, intrebandu-l daca videoclipul este ok. Da afirmativ din cap, spunandu-mi ca deja are o multime de vizualizari si comentarii. Zambesc satisfacut si ne urcam toti in limuzina, pornind spre hotel. Imediat ce ajung, urc in camera cu Neji si ne trantim amandoi in pat pentru un somn bine meritat. Imi simt pleoapele din ce in ce mai grele iar ochii mi se inchid treptat, pornind spre o tara a viselor unde grijile nu exista. Incep sa nu mai aud nici un zgomot, nici macar aglomeratia de afara care probabil da batai de cap multor oameni. Gata.. nu mai aud nimic. Absolut nimic. Doar gandurile mele care zboara in toate partile. Gandurile mele care parca fug de mine...

***

- Haide frate, lasa-ma inca cinci minute, spun si imi pun perna pe cap.
- Intarziem desteptule, aud vocea rozaliei care pare ai fi plictisita si usor nervoasa.
Ma ridic in sezut si privesc in jurul meu. Il vad pe Neji cu bagajul langa el si pe rozalie care ma priveste somnoroasa. Ma ridic din pat si merg la baie unde ma spal pe fata si dinti dupa care ma piaptan. Iau pe mine o pereche de blugi albi si un tricou albastru de la Puma. Ma incalt repede si iau bagajul, coborand jos. Observ ca afara deja ne asteapta soferul asa ca urcam in limuzina, avand ca destinatie aeroportul. Dupa un drum de cateva minute ajungem si intram in aeroport, indreptandu-ne grabiti spre avion. Facem cinci ore pana acolo deci, vor fi niste ore bine meritate de somn, avand in vedere ca am reusit sa dorm la hotel doar doua ore. Ne asezam pe locurile noastre, eu stand intre Neji si Sasori. Sakura, bineinteles ca s-a pus intre Gaara si Naruto. Oh doamne.. trebuie sa fac ceva in privinta roscatului aluia. Il voi concedia cu prima greseala pe care o face. Asa voi putea sa-l indepartez de Sakura. Ehm.. de cand sunt asa obsedat de fata asta? Defapt.. cine nu ar fi? Ochii aceia verzi. Parul de un roz bombon foarte rar si tenul acela albicios o fac sa para o adevarata zana din povesti. Ce n-as da sa ma iubeasca pe mine. Sa ma sarute si sa ma mangaie pe mine. Daca ar fi prietena mea.. toata ziua m-as juca in parul ei si as saruta-o cat as putea de mult. As gusta din buzele ei zi si noapte. Asa de carnoase si atat de moi si fine. As saruta-o non-stop fara sa ma pot opri. Cuprins in ganduri, adorm incet, incet, inchizand obosit ochii. Treptat, incep sa nu mai aud nimic si pornesc spre o lume plina de liniste.


- Hei Sas'ke, aud vocea Sakurei.
Deschid brusc ochii, dand de privirea verzuie a fetei. Imi zambeste gingas si ma intreaba daca vreau sa joc carti. Dau afirmativ din cap si ma alatur celorlalti. Bineinteles ca toti au vrut sa jucam septica pe pedepse, asa ca cine ar fi putut refuza? Dupa cateva minute, eu cu Hinata am ramas ultimii. In cele din urma, bruneta ma bate asa ca trebuie sa primesc o provocare de la ea. O rog din priviri sa-mi dea ceva care sa-mi convina si mie. O vad cum zambeste smecher si imi spune sa-l sarut pe obraz pe Gaara. Toti ceilalti incep sa rada, facandu-ma sa ma uit cu ura la roscat. Acesta nu se afla mai prejos si refuza cu orice pret, eu facand la fel. Ne aruncam priviri fulgeratoare, starnind numai rasete printre ceilalti. Sakura chicoteste usor, facandu-ma sa ma uit la ea.
- Indeplinesti provocarea si joci. Nu o indeplinesti nu joci nici tu nici Gaara, spune Neji.
Cu chiu cu vai reusesc sa indeplinesc pedeapsa, facandu-le pe plac celorlalti. Jucam toti asa ca imediat castiga cate unu, ramanand doi la urma. Acum, au ramas Sakura si Sasori. Roscatul castiga si o provoaca pe fata sa ma sarute pe obraz. Ii multumesc din priviri lui Sasori, acesta facandu-mi jucaus cu ochiul. Rozalia se apropie incet de mine, lipindu-si buzele moi de obrazul meu. Cativa fiori ma trec pe sirea spinarii si imi pun o mana pe talia fetei, aruncandu-i o privire lui Gaara. Acesta incearca sa faca pe indiferentul si observ cum zambeste triumfator cand fata isi dezlipeste buzele de pe obrazul meu. Ma uit urat la el, acesta afisand un zambet rautacios, ce ma scoate din minti.
Dupa alte cateva ture, suntem rugati sa ne asezam la locurile noastre ca avionul sa poata ateriza. Facem cu ni se cere si in cateva momente ne aflam la sol. Coboram din avion si cum deja sunt obisnuit, bagajele sunt deja la hotel. Ne urcam in limuzina si pornim spre hotel. Le spun celorlalti ca de data aceasta vor avea camere separate si ca vom fi toti la acelasi etaj.

***

Bla, bla, bla. Numa vorbararie si o mie de hartii de semnat. Urasc cand trebuie sa merg cu Sasori la cine stie ce casa de discuri. El doar vorbeste cu cine stie ce barbat care are o pustoaica de vreo cinsprezece - saisprezece ani, obsedata de mine si care il roaga sa o aduca azi aici. De o ora stau si o ascult trancanind pe fiica lui Ralph Donschi, in timp ce Sasori sta si discuta ceva cu tatal ei. Ce-i drept, pustoaica nu arata deloc rau. Parul lung si alb, ii cade in valuri pe spate. Ochii mov ii stralucesc non-stop si radiaza de fericire. Sanii nici mari, nici mici cu o marime medie te fac sa innebunesti, iar picioarele lungi si zvelte o fac sa para chiar o dansatoare. Imi musc buza inferioara, gandindu-ma la cateva momente cam interzise cu ea. Scutur usor din cap, gandindu-ma ca asta ar fi o prostie. Are cinsprezece ani, desi multi ar zice ca optsprezece. Il aud pe Sasori cum se ridica de pe scaun, spunand ca trebuie sa plecam. Ma ridic si eu imediat, luandu-mi la revedere de la fata si tatal ei. Ies pe usa cat pot de repede si ma urc cu Sasori in limuzina, vrand sa ajung cat se poate de repede la hotel.


Cam atat. : ] Va astept cu comentarii si pareri.. si va rog scuzati-ma pentru eventualele greseli.


Dance to feel love - Pagina 2 180809-1920x1200puppetgirl

♥️ I wanna be your puppet on a string. ♥️




My Fic:
Dance to feel love.

¤ Debb.' was here, dears! ¤
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:19

OMG iubiree!! Ador ador ador netu` asta foarte muuuult!!
Ce muult mi`a placut momentul SasuSaku.. in love
Asa iubire...pervii vreaauu heh
Hai iubire cu enxtu` ca`l vrei repedee!!!
Si sa te distezi muult iubireee.. in love
Pupici de la Losty kiss


Dance to feel love - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:52

Debb ma dezamagesti? :-w
Ador ficul tau pur si simplu
Si tu nu il faci pervers?
Ce e asta? Decand nu esti tu mai perversa? lough
Zi repede ca te bat lough
Vreau next maine-poimane cel mult duminica
Si pervers
De nu te bat lough
Nextu!!


Dance to feel love - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance to feel love - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance to feel love - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance to feel love - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance to feel love - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 23:07

M-ai lasat fara cuvinte si nu mai pot spune decat next please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 19:36

Salutare dears. : ] Ma scuzati pentru absenta asta ingrozitor de lunga dar v-am spus ca voi fi plecata. Va multumesc foarte mult pentru comentarii. Voi incerca sa aduc next-ul in acest weekend. Deja am inceput sa scriu la el si vine ori maine ori duminica.

Scuzati-ma ca va pun sa asteptati asa de mult... >.>


Dance to feel love - Pagina 2 180809-1920x1200puppetgirl

♥️ I wanna be your puppet on a string. ♥️




My Fic:
Dance to feel love.

¤ Debb.' was here, dears! ¤
Sus In jos
Debb.'
Genin
Genin
Debb.'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : SasuLand. =]`
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Handball.<3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 15:28

Oke dears. V-am adus next-ul. Sper sa va placa. : ]




Capitolul VI


Sakura:


Pasesc de-a lungul holului, indreptandu-ma spre camera mea. Privesc in toate partile si brusc, imi aud numele. Ma opresc si imi rasucesc corpul, uitandu-ma in spate. Il vad pe Gaara venind spre mine si simt cum imi cuprinde talia cu bratele. Buzele sale se apasa peste ale mele, facandu-ma sa tresar. Si le misca intr-un ritm rapid, facandu-ma sa ma lipesc de el. Simt cum ma ia in brate, intrand cu mine in camera sa. Inchide usa cu piciorul si ma lasa jos, aprinzand lumina. Observ cum isi arunca tricoul de pe el si vine spre mine, luandu-ma pe sus. Imi pozitioneaza picioarele in jurul taliei sale si ma lipeste de un perete, sarutandu-ma nebuneste. Ma agat de gatul sau si vad cum se apropie de urechea mea.
- Rozalia mea.. vreau ca noaptea asta sa fie doar a noastra. Poate va fi ultima, imi sopteste usor dupa care simt cum ma musca de lobul urechii.
Tresar si imi pun mainile pe pieptul sau. Il imping usor, acesta intrerupand un sarut ce tocmai l-a inceput. Ma uit confuza la el si ii cer din priviri o explicatie. Imi spune ca Sasuke l-a concediat. Urmeaza sa se intoarca maine dimineata in Konoha. Imi pica fata de un metru. L-a concediat? De ce? Ah doamne.. Gaara nu puteai sa stai cuminte? Cine stie ce boacana a mai facut de l-a concediat. Oftez usor si imi dau seama ca sunt deja asezata pe pat cu el peste mine si mai purtand doar tricoul verde. A zis.. a zis ca vrea ca seara asta sa fie doar a noastra. Vrea sa ma daruiesc lui. Vrea sa stie ca chiar daca va pleca eu voi fi doar a lui. Vrea sa stie ca el a fost si va fi primul din viata mea. Se va lauda tuturor ca a avut parte de o noapte cu Sakura Haruno, fata indiferenta, amuzanta si draguta. Tresar cand simt ca arunca tricoul de pe mine. Ma uit speriata la el si aud cum imi sopteste la ureche ca va fi o noapte incendiara. Incep sa tip si sa ma agit. Roscatul se ridica de pe mine, privindu-ma confuza.
- Ce s-a intamplat papusa? ma intreaba.
- Nu vreau sa fac! strig eu. Nu acum, nu aici, continui eu.
- Pisicuto eu te iubesc. Daca mi te daruiesti nu conteaza ca tu vei fi aici si eu departe. Vom sti amandoi ca vom fi mereu impreuna, spune incercand sa ma convinga.
- Nu! Nu-mi pasa! Nu vreau sa fac asta! tip eu si mai tare.
- Nu mai tipa atata! Daca nu mi te daruiesti tot ce e intre noi se termina acum, imi spune acesta.
- Foarte bine atunci! Sunt perfect de acord cu chestia asta! spun si il privesc cu ura.
- Atunci daca nu mai suntem impreuna, nu ma impiedica absolut nimic sa profit de tine si de corpul tau, spune roscatul si ranjeste smecher.
Incepe sa-mi caute deschizatoarea sutienului, in timp ce eu continui sa ma zbat si sa tip. Rade usor si imi spune ca nu are rost, deoarece nu prea are cine sa ma auda. Nu este adevarat! Sasuke trebuie sa se fi intors deja la hotel, iar camera lui este chiar langa aceasta. Ma musca de gat, un firicel de sange scurgandu-se de acolo. Aud usa trantindu-se de perete. Naruto sare peste Gaara, dandu-l jos de pe mine. Ma ghemuiesc intr-o parte a patului iar lacrimile imi brazdeaza chipul. Blondul incearca sa-l calmeze insa roscatul nu prea reactioneaza. Simt doua brate pe talia mea. Tresar si ma uit la faptas. Il vad pe Sasuke, iar acesta ma ia in brate ca pe o mireasa, scotandu-ma din camera. Intra in camera sa si ma lasa pe pat, cotrobaind prin dulap. Imi da un tricou, punandu-ma sa-l imbrac.
- Mai bin..e m-as du..ce i..in came..camera mea, spun printre suspine.
- Nu. In seara asta vei ramane cu mine. Gaara poate veni la tine noaptea si sti foarte bine ca chiar daca incui usa poate lua cheia de rezerva de la receptie, spune.
Oftez si dau afirmativ din cap. Imbrac tricoul negru al baiatului ce imi ajunge pana cu doua palmi deasupra genunchilor. Parfumul sau imi inunda narile, facandu-ma sa uit pentru putin timp de cele intamplate. Parca acest parfum ma poarta pe niste norisori pufosi, undeva intr-o luma fara griji. Incep sa ametesc din cauza mirosului puternic si clipesc rapid de cateva ori. Il simt pe brunet cum se tranteste in pat langa mine. Tresar si ma uit la el. Imi spune ca pot sa fac un dus daca vreau, insa eu dau dezaprobator din cap. Ma intind pe cealalta parte si ma intorc cu spatele la el, inchizand ochii.


Ora doisprezece si un sfert noaptea. Nu pot sa dorm. Ochii imi sunt inchisi insa nici de cum nu pot sa uit tot si sa adorm. Ceva ma tine aici, lasandu-ma as ma chinui singura in speranta ca poate, poate voi reusi sa adorm. Imaginile petrecute cu Gaara imi trec din nou prin minte. Deschid ochii si cateva lacrimi se scurg pe obrajii mei. De ce mereu fetele trebuie sa sufere la sfarsit? De ce?! Totdeauna se intampla asa. Fetele sufera iar baietilor nu le pasa. S-au distrat bine cu cate o fata dupa care le lasa balta. Gaara a vrut doar sa se culce cu mine. El m-a placut doar pentru corpul meu. M-a vrut doar pentru formele mele. Ah.. mai bine nu incepeam nici o relatie cu el! Mi-a trebuit mie sa-i faca in ciuda Karinei. Daca nu o bagam in seama intre mine si roscat nu se mai intampla nimic. Duceam o viata normala ca orice fata de varsta mea. Ma indragosteam cu adevarat de un baiat care poate reusea sa treaca cu vederea corpul meu si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt. Pentru felul meu de a fi. Oftez.. Asemenea baietii nu cred ca exista. Toti se uita doar la corpul fetelor. Ah.. il urasc pe Gaara! Mai bine nu exista. Sau totusi.. mai bine nu reusea sa imi ajunga la inima. Cand eram cu el doar asa.. din interes nu-mi pasa ca se linge cu cine stie ce c***e. Nici nu ma interesa! Nu-mi pasa chiar deloc. Putea sa faca ce vrea. Pentru mine el nu conta. Era un nimic pentru mine, pana cand a reusit sa-mi ajunga la inima. Cum? Nu stiu.. Intr-o zi doar m-am trezit ca am reusit sa-i spun un te iubesc fara sa fie o minciuna. Atunci, relatia noastra a evoluat mult. Stateam mai mereu impreuna. Chiar si zece ore din zi. Incep sa suspin si privesc peretele din fata mea. Oftez sonor si suspinele mele incep sa se auda in intreaga incapere. Brusc, simt o mana asezandu-se pe talia mea. Un trup bine lucrat se lipeste de al meu, dandu-mi cativa fiori pe sirea spinarii. Tresar si intorc capul spre stanga. Dau de ochii abisali ai brunetului. Ma priveste somnoros, insa in acelasi timp dulce. Ii zambesc usor, acesta cascand de mama focului.
- Nu mai plange.. Totul va fi bine. Il vei uita. Sunt atatia baieti in lumea asta. Vei gasi pe altcineva, imi sopteste usor.
Toti muschii mi se incoarda cand ii simt respiratia gadilandu-mi pielea gatului. Vocea sa suava parca imi mangaie auzul. Simt cum imi mangaie usor coapsa si ma las moale.
- Il iubeam si el doar a profitat de chestia asta. Poate asta a fost planul sau de la inceput, spun incet.
Imi spune sa ma intorc spre el, iar eu fac intocmai. Ajung cu fata la el, privindu-l adanc in acei ochi negri. Ma pierd usor. Parca pasesc pe un pamant uscat, prin intuneric, iar brusc dupa aceea, nu mai simt nimic sub picioare si incep sa cad. Cad fara sa ma opresc. Nu mi-e teama. Stiu ca nu pot sa patesc nimic. Cad fara sa-mi pese. Stiu ca m-am pierdut in ochii lui. Ma trezesc din visare cand mana sa calda imi mangaie chipul ud de la lacrimi. Inchid ochii si il las sa-mi stearga picaturile ce se scurg continuu din smaraldele mele. Cu o miscare usoara, imi da cateva suvite rozalii dupa ureche. Zambesc fortat si simt cum isi trece degetul mare de la mana sa stanga peste buzele mele. Deschid ochii, privindu-i chipul angelic. Un zambet provocator se asterne pe fata sa, facandu-ma sa chicotesc usor. Lacrimile inceteaza sa-mi mai alunece pe obraji, insa atingerile brunetului nu se opresc. Imi priveste atent buzele trandafirii, trecandu-si de mai multe ori degetele peste ele. Se uita adanc in ochii mei dupa care vad ca se apropie usor de chipul meu. Ne privim continuu. Nu pierdeam pentru nici un moment contactul vizual dintre noi doi. Cand mai are un centimentru mainile mele se aseaza pe pieptul sau. Il mai privesc cateva cripe in ochi, acesta facand la fel. Il las sa continue traseul si inchid ochii, incepand sa tremur de emotie. In momentul urmator doua buze calde se lipesc de ale mele. Cativa fiori imi strabat intreg corpul. Stam fara sa ne miscam buzele cateva secunde. Sasuke sparge gheata, incepand sa isi framante buzele de ale mele. Incep sa tremur din cauza emotiei. Incep sa-i raspund usor timid, facandu-l pe baiat sa zambeasca cu buzele mele peste ale lui. Bratele sale imi inconjoara talia si simt cum ma lipeste de el. Imi musca buza inferioara, iar eu gem usor. Isi strecoara limba printre buzele mele, atingand-o pe a mea. Se urca deasupra mea, facandu-ma sa tresar. Ma rostogolesc, ajungand eu deasupra sa. Dau capul pe spate, in timp ce el imi saruta de cateva ori gatul. Se rostogoleste la loc, eu ramanand sub el. Buzele noastre se intalnesc din nou, gustandu-se tot mai mult. Buzele ii sunt asa de calde si moi in comparatie cu a mele care sunt reci si umede din cauza lacrimilor. Saruta asa de bine incat as putea sa stau in bratele lui si sa-l sarut non-stop. Brusc, tresar. Imi pun mainile pe pieptul sau, facandu-l sa opreasca cu greu sarutul. Ma priveste confuz, dupa care ofteaza si se da jos de pe mine, reluandu-si locul. Stam si privim amandoi tavanul. Mana sa se impreuneaza cu a mea, facandu-ma sa tresar.
- De ce ai facut asta? ma trezesc intreband.
- Care asta? Sarutul sau, moment in care arata mainile noastra, asta? raspunde el tot cu o intrebare.
- Ambele! spun eu si inchid ochii.
- Pentru ca.. eu simt ceva pentru tine ce nu este tocmai atractie fizica, sopteste usor.
Imi intorc capul spre el privindu-l uimita. Nu face nimic. Nu schiteaza nici un gest. Nici macar nu cred ca clipeste. Sta si priveste tavanul. Pentru el.. pentru el este asa usor sa-si exprime sentimentele. Doar zice cateva cuvinte si gata. Ahh.. doamne. Nici nu stiu ce sa fac. De cand sunt aici am incercat sa neg faptul ca cat de cat mai simt si eu cate ceva pentru Sasuke. Oftez si inchid ochii. Il intreb de cand iar el imi spune ca de cand ne-am cunoscut. Alta lovitura. Ce durere trebuie sa fi fost pentru el cand eu ma sarutam cu Gaara. Cand il imbratisam si ii spuneam ca il iubesc. Oftez si inchid ochii. Ma trage in bratele sale. Imi asez capul pe pieptul sau si simt cum ma saruta pe frunte.
- De ce faci asta? Adica eu m-am purtat urat cu tine iar tu pe langa asta ma iubesti si mai ma si protejezi, spun si imi ridic privirea spre el.
- Pentru ca stiu cum este sa te simti folosit. Sa fim seriosi. Fiecare om care trece prin viata mea este alaturi de mine doar pentru muzica mea, imi spune si ofteaza. Niciodata n-am avut un cel mai bun prieten care sa isi merite acest nume. Niciodata. Au fost multi cu acest nume insa pana la urma s-au dovedit ca nu il merita. Nu trebuie sa te increzi in nimeni. Doar in tine. Sa ai incredere doar in tine. Numai in tine.
Inchid ochii si imi pun o mana peste abdomenul sau. Il simt cum tresare si ma saruta pe crestetul capului.
- Sakura.. stiu ca te iau din scurt, insa.. ai vrea sa fi prietena mea? il aud, dupa care inchide ochii asteptand raspunsul.
Tresar. Inima mea incepe sa bata cu putere. Cred ca in momentul de fata bate de doua ori mai mult pe minut ca inainte. Simt cum un nod mi se face in gat. Nu mai pot sa inghit, iar eu incep sa clipesc rapid, privind usa camerei. Imi strang buzele umede, muscand-o pe cea inferioara. Inchid ochii doar pentru ai redeschide brusc dupa aceea. Ce sa-i zic? Te plac Sasuke dar nu stiu ce as putea sa fac. Pana la urma.. daca nu ma iubea si doar se joaca cu mine nu cred ca ma salva din ghearele lui Gaara. Oftez sonor si ma ridic in sezut, facandu-l pe baiat sa faca la fel. Ma priveste cu o privire inocenta si rugatoare in ochi. Ii ating usor chipul cu mana, lasandu-i cateva atingeri tandre pe obraji. Imi lipesc buzele de fruntea sa, acesta privindu-ma din ce in ce mai confuz. Ma departez de el si il vad zambind usor.
- Da, vreau! spun si ii sar in brate.
Cade pe spate cu mine peste el. Ramanem asa, iar eu inchid ochii reusind sa adorm. Simt cum trage pilota peste noi si ma saruta pe frunte...

Cam atat. Scuzati-ma pentru greseli.
Next-ul nu stiu cand il voi aduce.. >.> Dar voi incerca cat de repede pot.
See ya! <333



Dance to feel love - Pagina 2 180809-1920x1200puppetgirl

♥️ I wanna be your puppet on a string. ♥️




My Fic:
Dance to feel love.

¤ Debb.' was here, dears! ¤
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 16:35

Ioooi :x
Ce tare eeee :p.!
Gaaraa biciuitor
Hai cu nextul!
Losty te pupa!


Dance to feel love - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dance to feel love - Pagina 2 Asss10Dance to feel love - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 18:05

Acest fic nu a mai fost continuat de aproximativ patru luni. Din aceasta cauza va merge catre FanFicuri Blocate. dap !
choco^^
Dance to feel love - Pagina 2 3825


Dance to feel love - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dance to feel love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance to feel love   Dance to feel love - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dance to feel love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-