Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pasiune pe pistele de curse (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 00:17

Capitol 3: O intamplare neprevazuta

Dupa cum spuneam si in capitolul precedent eram in drum spre prima mea cursa oficiala de cand ajunsesem in Tokio. Masinile pe langa care treceam in drumul meu pareau ca merg cu spatele. In mod normal as fi admirat imprejurimile Tokio-lui insa cubuletele de gheata ce le simteam in stomac pareau sa alunece catre picioare indemnandu-ma sa apas si mai mult pe acceleratie. In stanga mea Konan incerca fara rezultat sa ma depaseasca dar tot ce reusea era doar sa piarda din viteza. In departare se auzea un sunet vag de agitatie ca si cum un intreg roi de albine se strangea in jurul unei flori. Eram sigur ca voi castiga acea cursa. Adrenalina imi curgea prin vene ca sangele fierbinte si aveam incredere deplina in agilitatea mea.
-In sfarsit! Pein aproape isi scoase parul din cap la cat a tras de el. Avea pe alocuri parul zbarlit ca si cum abia se trezise. Cand il vazusem Konan incepuse sa isi muste pumnul in speranta ca isi va putea astupa chicotelile. Eu pe de alta parte incepusem sa lacrimez de la cat de tare ma abtinusem sa nu ma tavalesc pe jos de ras.
-Nu inteleg ce e asa de amuzant in toata chestia asta. Ar trebui sa fii mai constiincios. Infine! Vad ca nu pot sa va fac sa fiti mai seriosi asa ca vino sa iti spun cate ceva despre cursa. Bingo!!! A spus cuvintele magice. Ca prin minune nu mai aveam nici o criza de rasete isterice.
-Vei folosi o masina a atelierului fiindca Hidan nu a apucat sa se uite la a ta. Hai nu mai fa mutra asta. Acum! Trebuie sa ai mare grija cu concurenta lui Itachi. E cea mai buna din breasla. Asta desigur pana acum insa daca nu ai grija cu ea s-ar putea sa faci o plimbare pana la spital in seara asta. O cheama Haruno si e o maestra in artele accidentelor. Cele mai serioase accidente de curse de care ai auzit pana acum sigur au fost facute de ea. Ii curge prin vene apa rece. E nemiloasa si... Insa cuvintele lui au ramas in aer fiind intrerupt de o Porche Turbo 911 galbena care facuse un viraj periculos si se opri scartaind in fata noastra. Din masina rasuna piesa Down on me la maxim si multe capete se intoarsera catre ea. Portiera se deschise cu putere si un corp cu forme voluptoase si un par roz lung se ivira dupa intunecimea ferestrelor. Avem un stil destul de ciudat si copilaresc. Purta o pereche de blugi rupti aproape in intregime si un tricou alb cu Mikky Mouse imprimat pe el. Cea ce ma facea sa imi zic ca e nebuna era faptul ca in picioare purta niste papuci inalti albi cu tinte si cu tocuri de peste 15 cm. Cum naiba poate sa conduca cu alea? Nici macar nu inteleg cum poate sa mearga pe alea.
-Multumesc pentru compliment Pein. Chiar nu era nevoie sa il sperii pe bietul baiat inainte de cursa. Ti-am zis de la inceput ca voi fi blanda cu el. Nu va avea rani prea grave te asigur. Vocea ei impanzea locul cu venin insa nu puteam sa admir stralucirea buzelor ei cu lip gloss in bataia razelor de soare. Sigur putea face si alt ceva cu gura aia in afara de a ameninta.
-Si cam ce ai putea sa imi faci tu mie papusa? Nu observi ca numai gura e de tine? Dar poate e si aia buna la ceva. Si in incercarea mea de a o necaji si mai mult i-am facut cu ochiul smechereste. Tenul ei palid nu ii permitea sa roseasca insa pe obraji se ivira pete rozalii care semanau ingrozitor de mult cu parul ei. Se intoarse pe calcai cu parul vanturandu-i in aer si pleca cu coada intre picioare catre masina ei. Cat imi place sa fiu rau.
In scurt timp toate masinile erau aliniate la linia de start cu motoarele ambalate pentru cursa. Porche-ul galben era la doua masini distanta de masina mea si parea gata sa faca ravagii. Numaratoare inversa incepuse si toate motoarele torceau la unison. 3...sa nu-ti pese ce o sa se-ntample daca pierzi. 2... inspira adanc si gandeste-te ca dupa cursa vei gasi o tipa draguta pe undeva pe aici. 1... nu te mai gandi la cap vopsit si ce o sa spuna. START... Trebuie sa castig!!! Am apasat acceleratie pana la capat si am tasnit ca din pusca imediat dupa o pata galbena de culoare. Oho... e buna. Am schimbat pe viteza a 4 a si m-am apropiat tot mai mult de Porche. Prima tura se terminase deja pana sa o ajung din urma si acum incercam cu disperare sa ma feresc de tentativele ei de omor. Incerca sa ma loveasca in partea din fata ca sa pot pierde controlul. Toate celelalte masini abia se tarau in urma noastra si ea continua sa fie pe primul loc. Intrasem in a treia si ultima tura si trebuia cumva sa scap de ea. Vroiam sa castig cursa asta mai mult decat orice altceva. Era sansa mea sa arat ce pot. Sansa mea sa o inving pe " cea mai buna". Trebuia sa fac ceva. Trebuia sa o inving cu propriile arme. Aici sa aprins beculetul. Desigur ca asta trebuia sa fac de la inceput. Am apasat si mai mult pe acceleratie si m-am lovit in spatele ei. Lucrul asta a facut-o sa piarda controlul volanului si a intrat direct in niste tufisuri de pe marginea pistei exact cand trebuia sa treaca de linia de finish asa ca prin urmare am fost primul care a terminat cursa si am castigat. Multimea izbugnise in aplauze si huiduieli. Tot ce conta era ca insfarsit cineva a reusit sa o invinga pe printesa soselelor si acel cineva eram eu.
Dupa cateva ore: Stateam rezemat pe capota masinii cu o bere intr-o mana si cu mana cealalta ma tineam de talia unei fete. As putea spune ca era blonda insa la cat de beat eram probabil putea sa se fi vopsit si verde ca tot nu imi dadeam seama. Au trecut doar cateva ore de cand am trecut de linia de finish si am facut-o varza pe cap vopsit. Chiar si acum ma amuza mutra ei cand a iesit din masina.
Flashback: Eram asaltat de zeci de oameni. Primul care reusise sa ajunga la mine era Pein care acum plangea de bucurie pe umarul lui Konan. Eram trimis din mana in mana toti vrand o imbratisare sau o fotografie cu cel care a reusit insfarsit sa o invinga pe Sakura Haruno. La un momendat se facu liniste totala in jurul meu. Zecile de voci se oprira. Pareau sa isi tina si respiratia in timp ce formau un drum ingust catre mine. Rozalia, ravasita toata, zburlita si cu un firisor stacojiu ce ii colora parul roz in dreptul fruntii se apropia cu pasii apasati catre centru unde ma aflam eu. Hidan si Deidara se asejase automat in fata mea de parca o fetiscana ca ea era in stare sa ma raneasca in vreun fel anume.
-Vad ca ti-ai luat garzi de corp, cap de rosie. Si bine ai facut, fiindca ai sa regreti toata viata ta faptul ca mai umilit azi. Pazeste-ti spatele bine baietas fiindca de acum inainte sunt pe urmele tale. Semana cu vreo vrajitoare din desenele animate care se uita intr-un glob de cristal. EndFlashback
-Sasori chiar cred ca ar trebui sa ai grija de acum inainte. Haruno a vorbit foarte serios. Este mai rea decat un ucigas in serie cand isi pune ceva in minte si credema chiar nu ai vrea sa fii tu urmatoarea sa victima. De cand cap roz a facut avertismentul Pein tot se uita in stanga si in dreapta de parca astepta in fiecare moment sa apara cineva cu un pistol si sa mil puna la tampla. Ba chiar transpira mai rau ca de obicei daca asta e posibil.
-Stai linistit Pein. Nu ma las eu intimidat de cineva ca ea. Nu e decat o catea care nu stie sa faca nimic altceva decat sa latre. Peste putin timp isi va flutura codita pufoasa si roz in alta parte si ma va lasa in pace. Am aruncat cutia goala de bere direct intr-un cos de gunoi si m-am ridicat de pe capota. Am deschis portiera din dreapta frumoasei domnisoara care statea ca o lipitoare de mine si am urcat si eu.
-Ne vedem maine. Am strigat peste muzica tare ce se auzea si am bagat in marsalier. Pana la urma meritam un premiu pentru reusita mea si Ino (caci asa o chema pe fata din cate am inteles) era perfecta.

Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 16:14

Ai venit cu nextul, party mai friends da mi-a ramas un rest de ieri. Revenind
SasorixSakura? O.o asta e cuplul ficului tau? Foarte interesant.
Sakura sa piarda asa usor si ce rece e. Gen Sasuke.
Ameninta dur fata si Pein, la final, zici ca era o gaina speriata lough
Itachi va turba, ca doar a pierdut Haruno.
Ador papuci Sakurei :x, vreau si eu...

Deci, stii povestea: hai cu nextul, acu mai repede lough
Te pup
Bye


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 16:04

Wohohohooooo ai adus next-ul!!!!!!!!!
Ma bucur c-a pierdut, chiar nu am nicio idee de ce, dar ma bucur, oricum imi place capitolul!
Sper ca urmatorul nu o sa-l aduci la fel de tarziu ca si asta!:))
Astept next-ul!


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 20:03

Imi place la nebunie ficul scumpo este superb spre ca nextu sa vina repede happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 15:45

IUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBESC nextul asa k sunt curioasa sa vad cei va face sakura lui sasori.sper sa fie ceva rau.........HAHAHAHAHA happy2 next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 18:18

Capitol 4: Razboiul incepe
Hainele zburau peste tot in scara blocului. Inainte de a ajunge in fata apartamentului imi tineam deja tricoul si hanoracul in mana in timp ce ea a ramas fara sutien. Din pacate a fost singurul lucru care nu l-am putut gasi. Cu greu am putut sa descui usa casei fiind prea prins int-un fel de lupta corp la corp cu Ino. Cand incercam sa descui eu usa ea imi intorcea capul in sapte directii diferite incercand sa ma sarute si cand incerca ea sa deschida usa nu putea fiindca eu nu ma puteam abtine sa o pipai. Intr-un final am descoperit ca uitasem usa descuiata. Mai departe de salon nu am apucat sa ajungem asa ca ne-am trantit pe cea mai apropiata canapea. Faptul ca ea nu mai avea sutien imi usurase extrem de mult munca asa ca dupa ce i-am dat jos bluza am lasat descoperit un piept frumos si mare insa care din pacate era extrem de vizibil ca nu era natural. Aproape ca o dezbracasem de tot cand s-a ridicat dintr-o data si ma lovit cu genunchiul intre picioare de era pe-aproape de a ma lasa fara mostenitori.
-Ce nai...? Dar atunci vazusem cea ce o speriase. Scantei aurii si rosii se ridicau pana in fata balconului iar in partea de jos se vedea o lumina orbitoare aurie. Fara sa tin cont ca eram pe jumatate dezbracat am tasnit pana la balcon si am tras cu putere de usa. In fata blocului cu doua etaje mai jos masina mea, pretioasa mea masina se carboniza sub ochi mei.
-Dragut spectacol, nu crezi? Nu ea! E mai rea si decat dracu. Chiar nu ma poate lasa in pace macar o ora? La etajul de mai sus, rozalia urmarea masina mea in flacari cu un ciorchine de struguri in mana. Purta un maieu decoltat cu o mata pe el si in par avea prinsa o esarfa neagra. Mici suvite de par ieseau pe langa esarfa si ii gadilau fata. Chiar si la miezul noptii buzele ii sclipeau din cauza lipglos-ului cu care s-a dat.
-Crezi ca mai ramane ceva jar ca sa facem un gratar? Nu stiu de ce dar am pofta de friptura. Daca ma mai enerveaza mult fata asta o sa ajunga ea insasi friptura. Si mai mult ca sigur ca ea mi-a dat foc la masina. O va plati cu varf si indesat, i-o promit eu.
A doua zi: -Si ti-am zis sa ai grija cu ea. E mai rea decat dracu in persoana. Chiar cred ca ar trebui sa fii mereu cu cineva. Tipa e nebuna rau de tot. Pein sosise la prima ora a diminetii si ma astepta la poarta scolii. Avea cearcane mov la ochi semn ca nu dormise de ceva timp si Konan tot incerca sa il convinga sa mearga sa doarma. I-am zis, ba nu... l-am rugat sa ma lese sa fac totul dupa cum stiu eu si va vedea ca va iesi bine. Urmatoarea mea asctiune era sa o gasesc pe Barbie aia roz si sa o ciufulesc bine de tot. Insa inaite de asta nevoile corpului au prioritate. Si ia ghici-ti ce sansa m-i sa dat. In baia baietilor de la etajul 2 o claie de par roz era tot ce se vedea dupa corpul atletic unui brunet. Se pare ca i-am deranjat in momentul cel mai culminant si ei nici nu si-au dat seama ca sunt aici. Si fiindca sunt eu baiat bun si vreau sa imortalizez acest fericit moment scot telefonul din buzunar si le fac o poza. Cand clicul telefonului se auzi rozalia isi inalta capul si incepu sa vorbeasca cu o voce glaciala si superioara.
-Ce naiba mai vrei si tu acum cap de rosie?
-Fii sigura ca nu vreau o partida in trei. Daca tot suntem aici de ce sa nu o amagesc un pic. Vreau doar sa iti ceri scuze pentru masina mea si sa ma lasi in pace altfel aceasta poza va ajunge la directoare si nu cred ca vrei ca buna ta matusica sa stie ce faci tu prin scoala ei, nu-i asa?
-De unde naiba ai aflat asta dobitocule? Incerca sa isi pastreze vocea ferma dar era evident ca se temea de matusa ei.
-Un barbat are metodele lui. Apropo e tare buna la pat. Sau mai bine zis la birou. Era clar ca nu se asteptase la asa ceva. Si cum ziceam iti ceri scuze?
-Luate-ar naiba, bou jegos ce esti. O data in viata ta daca mai indraznesti sa ma ameninti ti-am zburat creierii. Incepuse sa strige din toti ranchiuni si fraierul ala de langa ea se uita cand la ea cand la mine de parca era picat in cap de pe luna. Am pus telefonul la loc sigur in buzunar si am iesit din baie razand. Cine ma vedea acum zicea ca sunt nebun. In orice caz nu aveam de gand sa arat poza asta... nu inca. Astept momentul oportun.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 18:32

Momentul opotun sa moara, nu?
Aia doi sunt vecini? O.o Vor darma blocu, sunati la 112, chemati politia lough
Si masina a facut Boom si fatuca are un punct slab. Cine e misteriosul brunet? :>
Tralala, eu vrea nextul cat mai repede

Si te pup si te imbratisez si te rog sa vii repede cu nextul
Bye Bye, pentru incheiere..


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:29

Ma bucur ca ai pus nextu e super si spre ca urmatorul sa fie la fel happy2
Te pwp spor la scris si la ideei



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 15:42

Cat de tare a fost capitolul asta!
=))) Mi-a placut faza cu jarul pentru gratar! :)):))

Sa pui repede next-ul!
Bafta la scris!!!!


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 14:42

Firar el sa fie de sasori.eu tin cu sakura si am ras de nam mai putut la faza cu masina.abia astept sa vad ce o sa mai faca cei doi happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 16:21

nu tie rusine? chiar vrei sa-ti bagi cel mai fidel fan in coma de grad 4?nu ca tu ma omori.te roooooooooooooooooog sa aduci next k nu mai am mult de trait dak continui asa sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 00:49

Capitol 5: O intoarcere de situatie

Timpul trece foarte rapid atunci cand iti ai dusmani la degetul mic. In ultima luna cap roz a fost dispusa sa imi faca mici favoruri. De exemplu mia cumparat un suc racoritor... dar mi l-a turnat in cap. Sau mia oferit prajitura sa... in fata. Ei bine fiecare lucru bun e urmat de unul rau. Lucru important este ca am determinat-o sa faca ce vreau eu. Partial. Si ca i-am tocat nervii asa de tare incat oricine se teme sa se apropie de ea mai putin de 3 metri. Ei bine asta este si o povara pentru mine deoarece locuind deasupra mea de fiecare data cand sunt acasa incepe sa imi puna muzica la maxim si sa topaie ca o nebuna prin casa de ma prind durerile de cap. Alte ori e si mai rau. In zilele acelea speciale patul ei scartie asa de tare incat ma intreb cumde nu sa stricat deja. As vrea si eu sa stiu, oare pe ceilalti vecini nu ii deranjeaza deloc toata zarva asta?
-Sasori!!! Vocea stridenta a profesoarei imi zgariara urechile mai tare decat creta care o invartea pe tabla.
-Fals! 32 la patrat! Perimetrul terenului de sport... Propozitia ramasese in aer. Jumatate din clasa era pe jos tinandu-se cu mainile de burta si cealalta sa sprijinea de banca. Din instinct mi-am aruncat privirea spre cap roz. Greseala mea deoarece ar fi meritat sa indur rasetele celorlalti numai sa nu fi vazut privirea ei plina de superioritate. Nu radea impreuna cu ceilalti insa era mult mai rau. Ridicase mana ca sa raspunda la intrebarea care eu nu o auzisem.
-John would like to travel in Greece and visit Crete. Imi mai aruncase inca o privire superioara inainte sa se intoarca si sa asculte in continuare lectia cu un suras copilaresc pe chip. Las ca iti arat eu, soarece de biblioteca ce esti.
-Sasori, primesti un trei si ore de detentie. Si te rog stai jos. Se pare ca atunci cand ma trezise profesoara din visare ma ridicasem in picioare. Ei bine nu e si ceva foarte neobisnuit. Oricum luam un trei sau ore de detentie. Restul orei profesoara bombanea ceva ce suna ingrozitor de mult cu '' Si sper ca urmatoarea data sa faca cineva diferenta intre matematica si engleza.''
-Ai sa pierzi toata distractia daca nu vii azi la piste. Sa fim seriosi. Nu poti sa pierzi asa ceva. Cine o sa conduca noua masina a lui Pein daca nu tu? Hidan era foarte ocupat de faptul ca nu voi vedea noua masina de curse care tocmai o cumparase Pein. Din cate am inteles era un lamborghini gallardo de un gri metalic, si Hidan murea de nerabdare sa controleze masina. Defapt stii ce? Daca nu vii tu poate Pein ma va lasa pe mine sa o conduc. Doar eu sunt cel mai bun conducator... dupa tine desigur. Doamne!!! Nu il durea fata la cat de tare zambea? Ma lovit pe spate prieteneste si a inceput sa topaie catre iesire. Ii mai trebuie doar o rochita si doua codite si se putea da drept o pustoaica rasfatata de 15 ani. Am plecat din tara plictiselii doar ca sa ajung in lumea celor cu probleme la cap. Eram in fata clasei de detentie. Profesoara, in jur de vreo 24 de ani statea la catedra picior peste picior. Si ce picioare! Nu e de mirare ca toti sunt prezenti la ora ei. Ce poate fi mai bine decat o profesoara superba care sa mai predea si biologia pe deasupra? Ii arunc profesoarei o privire destul de perversa care in mod normal mi-ar m-ai aduce inca o zi de detentie si ma indrept spre banca mea alaturi de cap roz. Stop cadru!!! Ce dracu cauta eleva model a scolii in clasa de detentie?
-Sasori, stai jos te rog. Pe langa un corp de model, profa are si voce de cantareata. Nu am ce comenta. Ar trebui sa ii fac vreo vizita intr-o zi. Ma asez in prima banca care imi ofera o priveliste minunata si incep sa o studiez pe profesoara din cap pana in picioare. Facea niste miscari bruste insa tot nu inceta sa fie senzuala si in unele momente imi oferea si placerea de a vedea lengeria ei intima. Orele treceau si din cand in cand profesoara imi arunca cate o privire pofticioasa ca ma faceau pur si simplu sa transpir. Sakura trimitea mesaje de zor si de cand am intrat in clasa nu sa ridicat privirea de la micul ecran. La un momendat telefonul profesoarei suna si ea iese grabita din clasa nu inainte sa imi faca cu ochiul. E clar! In seara asta ma distrez.
-Patetic! Acum si-a gasit si ea sa vorbeasca? Era prea bine daca ramanea muta pentru totdeauna. Se ridicase si se asezase pe catedra si trebuie sa recunosc ca ea arata mult mai bine decat profa. Macar de m-ar trimite acasa. Stii chiar nu ar trebui sa ma tina aici ca sa vad cum o faceti voi doi din priviri.
-Esti cumva geloasa papusa? Nici nu imi dadusem seama cum se intamplase si eram la 30 de centimetri de fata ei, mainile mele fiind de o parte si de alta a corpului ei. Sa stii ca nu imi poti rezista la nesfarsit. La un momendat o sa treci si tu prin patul meu si ai sa fii la fel de satisfacuta ca toate celelalte. Ma aplecam incet spre fata ei. Buzele sale pareau atat de apetinsate si ca de obicei straluceau de la atata lipgloss.
-Vai, dar ce modest mai esti! Nici nu ma asteptam la altceva din partea ta, cap de rosie. Iati mana de pe mine. Mana mea dreapta se dezlipise de pe catedra si aluneca incet de la genunchiul ei spre fusta. Si voi fi a ta abia atunci cand o sa vina pastele cailor.
-Ei bine se pare ca anul asta cai sarbatoresc mai repede. Mana mea stanga sa incolacit in parul ei matasos in timp ce limba mea se adancea tot mai mult in gura ei. Buzele ei aveau un gust dulce de piersici. Incepuse sa se zbata ca nebuna in bratele mele insa incetase la fel de brusc cum incepuse si se avantase si ea in acest joc nebun pe care eu il incepusem. Se pare ca a inteles cum merge treaba. Mana mea dreapta ajunsese la lenjerie ei intima si trageam incet de dantela inspre jos. Ea se lasa pe spate si ma tragea inspre ea. Pieptul meu se lipise de sani ei si scosese un mic geamat de durere. Lasa ca o merita dupa atatea cate mia facut. Coboram cu saruturile spre gatul ei. Mirosea a crini salbatici. Un parfum incantator, ba chiar ametitor si probabil la fel de scump. Reusise printre gemete sa ingane numele meu si mi-am ridicat privirea catre ochii ei verzui. Mare greseala fiindca in momentul urmator imi indesase buretele in gura. Acum in loc de gustul corpului ei dulce aveam numai praf de creta in gura. Drac impielitat si destept ce esti! Ce iti era cateva momente de nebunii?
-Stire noua, cap de rosie! Caii nu sarbatoresc. Niciodata!!! Pur si simplu uram privirea acea a ei plina de superioritate. Si acum mai tare ca niciodata o uram pe ea toata pentru toate. Pentru ca e frumoasa, desteapta, are o tarie de caracter pe care nu am mai vazut-o niciodata si o gura pe cat de senzuala pe atat de spurcata. Si credeti-ma ca are cea mai senzuala gura care ar putea exista vreodata in tot universul asta. O uram chiar si pentru simplu fapt ca afara ploua toata ziua. O uram fiindca se trezea dimineata si venea aici ca sa ma inebuneasca pe mine in toate felurile posibile.
-Ah aici erati! V-am cautat peste tot. Directoarea intrase ca un vartej in clasa. Chiar si fusta i se ridicase mult peste genunchi si respira cu greutate din cauza pieptului supradimensionat. Sasori tocmai am aflat ca nu avem o medie la matematica de la fosta ta scoala. Va trebui sa faci o tema intr-o saptamana si pentru ca am auzit ca nu esti chiat un Pitagora modern, nepoata mea aici de fata te va ajuta. Stii e cea mai buna eleva din scoala. Mdea... Oare cum mia scapat asa ceva? Acum am si mai multe ore de tortura alaturi de cap vopsit. De ce e lumea asa de cruda cu mine? Cu ce am gresit? Inafara de cateva injuraturi, betii, certuri si noptii nebune cu diferite fete nimic special. Ei bine acum puteti pleca, dar vreau sa va apucati imediat de treaba. Chiar din seara asta. Am eu cateva treburi in minte care le-as putea face cu Sakura.
Ma plimb prin scoala. Daca ar fi dupa mine mi-as lua lumea in cap si as alerga cat ma tin picioarele spre iesire insa astept sa plece Haruno din scoala. Nu vreau sa dau ochii cu ea. Nu atat de repede. Abia am scapat de ea. Insa totusi se pare ca sunt destul de norocos azi deoarece profesoara de biologie se afla in baia de la parter. Avand grija sa nu fac prea mult zgomot intru in baie si incui usa cu cheia. Profesoara era aplecata si eu fiind in spatele ei am prins-o de talie si am tras-o inspre mine. Chiar daca purta tocuri tot eram mai inalt ca ea. Se ridicase si parul ei se lasase ca o perdea pe spatele meu dupa ce imi biciuise fata.
-Stiti, chiar as vrea un 10 la biologie! ii soptisem senzual la ureche lipind-o de mine.
-Sa vedem de ce esti in stare. Si te rog sa faci liniste, Sasori!
Dupa jumatate de ora imi netezeam tricoul peste blugi iar profesoara incerca sa isi aranjeze parul la loc. Am cam ciufulit-o un pic. Eram un pic cam furios asa ca trebuia cumva sa imi exprim sentimentele, nu?
-Ai fost bestiala! Chiar stii sa ''predai'', Sakura. Inca eram putin cam ametit asa ca nu imi dadusem seama ce zisesem. Profesoara se uita la mine ca la masini straini.
-Sasori cred ce ma incurci. Nu ma cheama Sakura ci Elizabeth. Infine! 10-le e ca si al tau insa ai grija cui ii spui despre mica noaspta discutie. Mi-a facut cu ochiul si intorcandu-se pe calcaie a iesit din baie lasandu-ma cu mii de intrebari. Chiar am strigat-o Sakura? Oare am mai strigat-o si in alte nopti? In nopti cand eram cu alte fete tot la ea ma gandeam? Fara sa imi dau seama? Am scos telefonul din buzunar si am apelat unul din ultimele numere. Sunase de cateva ori inainte sa imi raspunda o voce feminina si putin enervata.
-Tu esti! Ce mai vrei acum? Oh! Tonul ei nu suna prea bine. Probabil o facusem lata ultima data. Credeam ca ti-a fost clar ca nu mai vreau sa te vad. Sa stii ca a fost culmea nesimtirii sa faci s*x cu mine si sa o strigi pe o oarecare Sakura. Auzi si tu acolo Sakura. Nici macar nu e un nume frumos. Infine. Nu vreau sa mai aud vreodata de tine. Si intr-un final, dupa un discurs destul de dramatic mia inchis telefonul in nas.
Ma aflam in fata usii ei. Destul de ciudat acum cand stiu ca atata amar de vreme o strigam si ma gandeam la ea fara ca macar sa imi dau seama. Vroiam atat de mult sa sparg usa asta care statea intre noi si sa sar pe ea. In acelasi timp vroiam cu disperare sa fug cat mai departe de aceasta fiinta care imi facea viata un cosmar. Nu puteam sa o suport si totusi o vroiam atat de mult. Am batut la usa. Am lovit poate prea usor ca sa ma auda, insa inainte sa imi ridic mana a doua oara vocea ei ma invitat sa intru. Salonul era decorat cu bun gust si ea statea in usa de la baie stergandu-si parul ud cu un prosop. Purta lenjerie neara, dantelata si pe deasupra un halat care nici macar nu se obosise sa il stranga in jurul ei. Ba mai mult, se parea ca nici macr nu o deranja ca statea si ma holbam la formele ei superbe.
-Ai venit cam devreme. Sa terminam repede cu asta fiindca am si eu treburile mele. Intrase intr-o alta camera si vazand ca nu zice nimic ma luasem dupa ea. Era atat de libera si nepasatoare incat ma inebunea si mai tare. Dormitorul ei era si el decorat cu bun gust. Patul imi atragea cel mai mult atentia desigur si nu vroiam sa las o asa sansa sa imi scape printre degete. Eram in spatele ei si tot cea ce a trebuit sa fac a fost sa imi pun mainile pe talia ei. Era asa de supla. Credeam ca ma va lovi sau ce-l putin ma va respinge insa nu a fost asa. Sa intors cu fata la mine si a inceput sa ma sarute. Salbatic. Apasat. Ca si cand lumea s-ar sfarsi. Am tras-o peste mine in pat. Era atat de subtire incat nici nu ii simteam greutatea. I-am dat jos halatul de baie si dintr-o singura miscare ma lasase fara tricou. Mainile mele se plimbau libere pe corpul ei. Avea o piele fina ca de catifea si cautam inchizatoarea sutienului sau. La un momendat se rasucise sa ia ceva din sertar . Prima data m-am gandit ca e acel pachetel insa mi-am dat seama ca imi purta mainile in sus si le prinsese cu catuse roz, pufoase de barele patului. Si de acolo a inceput nebunia. La inceput credeam ca vrea sa continua cea ce am inceput insa mi-am dat seama ca ma cauta prin buzunare.
-Ce naiba faci acolo? Lasa-l jos! Chiar ma pacalise. Ca sa imi ia telefonul. Cum poate fi real asa ceva? Se folosise de cele mai bune arme pe care le avea ca sa ma prinda in capcana si sa ma faca sa dansez dupa bunul ei plac.
-Din momentul asta draga cap de rosie nu mai ai cu ce sa ma santajezi. Tocmai ai ramas fara poza acea idioata cu mine si cu Sasuke in baie. Pe fata ei se citea triumful.
-Fetita mica si prostuta ce esti. Doar nu credeai ca nu m-am gandit la asta. Am copiat poza asta in calculator si nu ai cum sa o stergi si pe aia. Acum i-am pus capac, insa spre surprinderea mea a inceput sa rada. Rasul ei suna ca o multime de clopotei in mijlocul vantului. Atat de lin si de placut urechii.
-M-am ocupat de asta acum cateva zile. Nu te-ai intrebat niciodata unde ti-au disparut cheile? Acum... vei astepta aici ca un baiat cuminte ce esti pana ma voi intoarce eu de la intalnirea mea. Poti sa meditezi la faptul ca te-am batut pana atunci.
-Te urasc, papusa! Esti mai rea ca dracu in persoana si cea mai insuportabila fiinta care am cunoscut-o vreodata. I-am zis toate astea in timp ce o priveam cum se imbraca si se aranjeaza.
-Stii, de la ura la pasiune nu este decat un singur pas. Vise placute, papusel! Si a plecat. Ma lasat pur si simplu acolo, pe jumatate dezbracat, legat de pat si cu ochii in soare. Lasa ca iti arat eu tie pasiune, cap roz.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:32

:)) Mi-a placut capitolul, cel putin ultima parte a fost superba.
Sakura stie cum sa domine.
Abia astept sa vad ce va face Sasori.
Iese cu scantei
Te pup kiss


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 20:05

Ha stiam eu ca Sakura va gasi un mod de a sterge poza aia. fata destepata ce mai.imi place ca aici ea nu se lasa sedusa asa usor, e super descurcareata si mai ales ca nu plange. in alte ficuri e o smiorcaita ceea cei strica imaginea iar mie numi place. ador faptul k ii face zile amare lui sasori. abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 14:34

Ohhh, e genial! Imi place la nebunie atitudinea Sakurei!
Am avut o zi cam naspa, si eram suparata, dar supa ce am citit asata, mi-am mai revenit!
Deabea astept sa pui next-ul!
in love nr1


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 15:59

ma uh ce faci aici ai uitat de fic? vezi ca te pap cu totul dak nu pui next ca eu sunt super curioasa sa vad cum se vor mai tachina cei 2 happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:49

Hey, hey! ^^

Am trecut pe la fic-ul tau.. Interesant, insa ai grija cu capitolele hentai si cu descrierea. In capitolul 4 ai avut cam multa descriere a scenelor. Limiteaza-le!


Once you go black you never go back
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 13:49

Yupiii iubesc acest fic la fel si capitolul
Te rog adu cat mai repede nextu ca nu mai pot



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 18:48

hei u ce faci aici? chiar asa? de peste o luna u nu ai mai pus next? dak crezi ca nimeni nuti citeste ficul te inseli. te implooooooooooooooooor sa pui next ca eu sunt pe moarte aici. este suuuuuuuuper ficul si eu abia astept next te implooooooooooooor sa pui neeeeext sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Dream.<3
Academy Student
Academy Student
Dream.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Devil>:)

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 23:15

ce???fara next? sad
Nu mai vrreau suspans crying da nu'i corect sad
Daca nu pui next jur ca te bantui hmm...?! shi nu cred ca vrei sa fii bantuita de mne>:)
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 16:53

Misto ficul tau,foarte interesant si sunt sigura ca de la ura la dragoste este doar un pas si in capitolele viitoare Sasori se va indragosti de Sakura.



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 20:09

Sincer, original! Deci cu alte cuvinte super tare! Adica hellloooo o iubesc pe Sakuraaa e tacanita rau lough exact cum imi placee miee in love ! Te rog muult sa puui nextul. Chiar sunt curioasa ce se va intampla in continuare think


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 20:57

WoW....

Cat de tare!Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 385627 Vai, imi cam sare in ochi comportamentul Sakurei.Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 307712

Imi place la nebunie, te pricepi de minune!Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 623735

Abia astept nextul deoarece imi place la nebunie, dupa cum am spus mai devreme!Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 78717

Te poop dulce!Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 208323



Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 53590813Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 53590815Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 53590816

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 53590911
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 21:26

alo alo ce faci aici?
poi nextu?
ce faci cu el
styu ca scl e induportabila da macar un rand 2 sa ne scrii ca altfel eu o sa ma dau cu capul de toti peretii. pa nervi! happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Apr 2012, 23:12

ma ce vrei sa fac? sa ma pun in genunchi in labe intr-un picior, in limba? fac ce vrei u dar te implooooooooooooooooooooooooooooooooooooor sa pui next k eu mor aici cu zile nu alta sad crying :><:


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Pasiune pe pistele de curse (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-