Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pasiune pe pistele de curse (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 15:59

Imi pare rau ca intarzii asa de mult cu continuare insa sunt destul de ocupata cu scoala. Promit insa ca voi aduce next-ul in urmatoarele zile. :* :* :*
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 22:29

mersi doamne k ai facuto pe fata asta d=sa mai treaca si pe aici din joi in paste, sper sa pui nextul k deja am innebunitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt. nervi!


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 03 Mai 2012, 22:36

imi pare rau ca nextul este atat de mic insa sunt tar ocupata cu scoala deoarece se apropie examenele.... voi incerca sa fiu mai punctuala :* :* :*\

Capitol 6: Noi cunostinte
Si daca opream acum acest joc nebun? Daca faceam pace? Ar fi continuat sa ma haituiasca doar de placere? Si daca incercam sa ma apropii de ea? Stand intins in pat la ea cu mainile legate deasupra capului imi dadeam seama ca tot acest conflict eras doar o infundatura. Ea devenise o obsesie doar pentru ca imi lovea incontinu orgoliul. Si eu care nu acceptasem niciodata o nesupunere din partea unei femei am venit fata in fata cu cineva care nu putea fi supusa nici in ruptul capului. Imi aratase inca de la inceput ca era o persoana puternica, independenta, dominatoare si cu doua fete. Fiindca oricata dovada dadea de tandrete si iubire fata de alti baieti imi dadeam seama prea bine ca doar ii juca pe degete dupa bunul ei plac. Si in seara asta eu am cazut de buna voie in plasa ei lasandu-ma prada poftelor mele carnale si obsesiei mele pentru ea.
Pe la 8 seara, cand eu ma lasasem prada amortelii de care sufeream, am auzit usa de la intrarea ei deschizandu-se. La inceput credeam ca venise in sfarsit sa ma elibereze insa atunci cand usa dormitorului sa deschis in prag nu statea cap vopsit ci o bruneta cu forme voluptoase si atingea cu usor linia dintre sexy si cuminte. Probabil ca aratam mai rau decat imi inchipuiam. In momentul in care ma vazut cum atarnam de pat o lovise o criza de chicoteli ce puteau fi usor confundate cu soapta unor clopotel in bataia vantului. Chicotelile au devenit rapid hohoteli de ras si ea se sprijinea cu o mana de rama usii.
-Aaa.... te superi daca ma eliberezi si pe mine de aici? Au inceput sa ma doara mainile. Am incercat ca par cat mai detasat cu putinta insa vorbele mele au adus un nou sir de rasete in timp ce ea luase cheile de pe masa si se aplecase peste mine ca sa ma ajute. Priveam direct in micul ei decolteu pana cand miam simtit mainile eliberate si ea sa departat mult prea rapid. Mia aruncat tricoul care zacea pe jos inca de la amiaza si mia zis ca trebuie sa mergem.
-Cum adica sa mergem? Unde ai de gand sa ma duci papusa? Si de ce nu a venit cap roz insusi sa ma elibereze si si-a trimis subalterni? Eram destul de confuz de toata chestia asta insa statea in caracterul ei sa puna pe alti sa faca munca pentru ea. Bruneta sa intors pe calcaie si ma fulgerat cu o privire ucigatoare la fel ca cele care mi le trimitea de obicei rozalia.
-Mergem la Vogue! Pein ameninta ca da foc la atelier daca nu te aducem inapoi. Si daca te mai iei inca odata de Sakura sau oricare alta prietena de a mea jur ca iti leg un bolovan de gat si te arunc in ocean. Auci! La fel de rea ca si cap vopsit. Se pare ca le-a instruit bine.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 22:09

ieiiiiiiiiiiiiiiiii. deci habar nu ai cat de rau imi pare ca team cicalit atata cu next si abia acum vin dar mama mia confiscat laptopul si abia mi la dat inapoi. sper k nu teai suparat pe mn
hinata e la fel k saku................................si imi place happy2 abia astept next si sa dai PM
ficul tau e genial si deja mor de narabdare


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 19:47

N-am mai intrat de multa vreme, si cand am vazut acum ca ai pus nextul, am murit de fericire. oh my god !!! Ma gandeam ca ai renuntat la el, dar ma bucur enorm ca n-ai facut-o! Cum am spus si pana acum, imi place mult de tot fic-ul tau! De abia astept sa aduci urmatorul capitol! well? awesome right?
Si bafta cu examenele! good job


Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 20:34

sincer cred ca e o idee destul de interesanta si abia astept sa vad cum o s-o dezvolti mai mult
sincera sa fiu nu credeam ca o sa dau peste un fic cu masini (dupa care sunt innebunita) asa ca abiastept >>>NEXT-ul<<<
spor la scris si la mai multe idei pooop a hug

[b]
Sus In jos
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 01:56

Hei dragilor!!! Scuze ca am intarziat asa de mult sa pun continuarea. Vacanta de vara! Stiti si voi. happy2 In primul rand sunt fericita ca am terminat cu examenele si am luat note destul de mari. nr1 Deci sunt hotarata sa pun urmatorul capitol in cateva zile. rainbow :\ Am cateva ideii si sper sa va placa. In plus m-am hotarat sa redeschid celelalte ficuri ale mele! Drumul razbunarii, Umbrele iubirii si Viata de vedeta. like michael jackson Voi ruga operatorii sa le redeschida imediat ce voi reusi sa mai scriu cate ceva la ele. Deci va voi astepta si pe acolo in scurt timp insa pe moment ma ocup de Pasiune pe pistele de curse. dap ! Va pup dulce de tot pe toti :* :* :* si va rog sa mai aveti rabdare cateva zile.
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:12

[size=36]WOW WOW WOW !!!! Stai asa sa procesez lough
TU GLUMESTI ????? MERCI MERCI MERCI MERCI !!! a hug a hug dance2 nr1
Ce naibii lough credeam ca l`ai si abandonat.
Sincer nu ti`am citit celelalte ficuri. Greseala mea ;;)
Da il deschizi pe asta si ai zis ca te ocupi de el ... deci e genial ...
Am avut cea mai nasoala zi deci chiar m`ai bucurat lough
In concluzie HAI CU NEXTU`UL ! what?lol!
Aa, si spor la scris !
Pupici kiss kiss kiss
[/size]


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 16:43

Fic inchis pentru inactivitate.

Autorul nu a mai postat din Martie.

Daca doresti redeschiderea acestui fic poti anunta un Moderator/Critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Dec 2013, 18:09

Fan Fic deblocat la cererea autoarei
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
pink rose
Academy Student
Academy Student
pink rose

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,zambareata si un pic cam nebuna:-*

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Dec 2013, 18:37

Hey guys! Imi cer scuze pentru absenta mea prelungita de pe site. Acum un an cand am incetat sa postez eram hotarata sa renunt la acest fic. Vedeti voi eu nu mai locuiesc de 6 ani in Romania si pe langa scoala(clasa a XI-a), studiez inca trei limbi straine. Deci in concluzie viata mea de zi cu zi e cam agitata si romana mea un pic cam ruginita. Insa vreau sa continui cea ce am fost inceput asa ca postez un capitol ce l-am gasit recent si l-am modificat putin.  So, aici e continuarea promisa cu mult timp inainte. Imi cer scuze din nou pentru intarziere. Enjoy it!



Probleme





-Nu e drept Itachi! Am facut un pact! Nu se atinge de noi in afara pistei. Pain facea spume la gura inca din momentul in care a aflat ca Sasori atarna undeva prin apartamentul meu. Nu putea crede ca nu m-am atins deloc de pretiosul sau cap de rosie. Sa fiu sincera nu pot sa imi imaginez de ce nu am profitat deloc de slabiciunea baiatului in momentul actual, insa un Adonis cu un corp parca sculptat in marmura si legat de patul meu era o combinatie prea periculoasa chiar si pentru mine. Oricat de mult ma dezgusta gandul la acel tantalau trebuie macar sa recunosc ca sarmul lui..si imaginatia, si ego-ul, si corpul... sunt lucruri care cu greu reusesti sa le gasesti la barbatii din ziua de azi. Un corp bine cladit, inalt, cu umeri lati si un piept musculos. Pectorali se distingeau usor prin haine si al naibi sa fie, avea pana si bun gust. Apoi chipul era ceva de vis. Pometii perfecti, linia ferma a maxilarului, nasul drept si ochii ciocolatii mereu visatori. Parul roscat, ravasit nu facea decat sa ii dea o aura mai rebela si femeilor, dorinta nebuna de a-si trece degetele prin el pentru a simti textura scalpului. Iar inceputul de barba il facea si mai atragator, daca asa ceva era posibil. Si la sfarsit era gura lui, pe cat de senzuala pe atat de murdara. Ah, cum putea fi pus ceva atat de monstruos intr-un invelis atat de perfect? De fiecare data cand ma gandeam la el vroiam sa arunc cu bautura care o aveam in mana catre prima persoana care imi iesea in cale. Cum indraznea sa ma ameninte? Pe mine? Nu stia cu cine are de a face? Nu are nici cel mai minuscul simt de autoconversare? Faptul ca il vedeam atat de indiferent in fata mea imi lovea din plin orgoliul. Da, ma vroia. Asa cum orice barbat normal la cap m-ar vrea, insa numai pentru cateva ore si nimic mai mult. Avea aura de "sunt aici numai temporar" si caracterul de "mai am si alte ocupatii in afara de tine".

-Linisteste-te! Vena aia de la tampla o sa-ti explodeze la un momendat. Itachi era intruchiparea calmului insasi cu parul brunet ravasit pe spate, stilul unei persoane care parea sa nu aiba nici o problema in viata si cu un pahar de Martini in mana. Invartea maslina de pe fundul paharului cu umbreluta si urmarea lumea din club cu o privire adormita de parca viziona o piesa de teatru neinteresanta si prost regizata. Aflandu-ma intr-o criza de stres si nervi, sa am pe langa mine o persoana cu un calm atat de degajat ma facea sa il dispretuiesc si mai mult pe Sasori deoarece insemna cu doar pe mine ma preocupa si ma afecta atat de mult prezenta sa.

-Nu mai fa gauri in parchet, Pain! Bibeloul tau e aici. Vocea Hinatei rasuna prin multime. POC!!! Paharul se sfarmitase in mainile mele si ca prin vis simteam un lichid usor caldut curgandu-mi prin palma. Se lasase linistea peste multime. Toti privindu-ma pe mine cu soc si uimire de parca ar fi fost prima data cand distrugeam ceva.

-Ce va uita-ti cu toti ca boii la poarta noua? Era deranjant. De parca as fi facut ceva asa de iesit din comun sau mi-ar fi iesit un al doilea cap. Se credeau mai buni ca mine, nu? Ma criticau din nou, nu? Credeau ca ei sunt perfecti, ca sunt prea buni, ca ei nu fac niciodata greseli? Imaginile se miscau usor in capul meu si nu mai vedeam lucrurile clar.

-Hey, calmeaza-te! E in regula! Esti bine! Niste brate puternice m-au prins de umeri zgaltaindu-ma usor. Tremuram din toate incheieturile. Nu era posibil sa am o criza! Nu din nou! Nu aici! Multimea de persoane rula prin fata mea pana cand luminile puternice din bucatarie ma orbisera. Si apoi lumea mea a fost acoperita de o imbratisare calda si mai blanda decat am simtit vreodata. Socul fu atat de puternic incat m-am oprit din tremurat. De ce facea asta? Nu imi era nimic. Nu avea nici un motiv sa ma calmeze pe mine. Si fara sa imi dau seama l-am imbratisat inapoi...strans. De parca era singura mea sansa la viata. Si apoi gol. Sa indepartat intr-o clipita. De ce?

-Hai sa iti curatam rana, ok?

-Ii urasc, Itachi! Pe toti! Se cred asa de buni si de perfecti. Cred ca sunt mai buni ca mine. Stau pe langa mine doar pentru ca vor ceva sau le este frica de mine. Itachi se uita la mine cu mila in timp ce imi curata metodic taietura. Nu mi-am dat seama ca m-am ranit asa de tare. Sangele inca curgea cu picaturi mari pe podeau meticulos curatata si lasa pete mari, macabre. Acum ca ma linistisem simteam o durere acuta care imi amortea mana dreapta si incheietura mea pulsa usor.

Recunosc ca aveam probleme! Serioase! Traume care ma vor urma mereu in viata si isi aveau radacinile adanc ingropate in amintiri si ani si ani de durere.

-Opreste-te! Inceteaza sa mai cauti prin trecut. Nu intelegi ca iti faci rau tie insusi? Ai o privire pieduta si te uiti in gol de parca te-am luat de la nebuni. Se uita la mine furios. Imi bandajase perfect mana si acum o simteam amortita. Sasori era de vina pentru tot. Cand a venit in Tokio a dezgropat si cele mai intunecate ganduri ale mele. Reprezenta tot cea ce urasc si in acelasi timp era ca si cum nu puteam sta departe de el. Ma consuma toata aceasta sarada. Ma simteam obosita si imbatranita prematur. Nu suportam toata aceasta presiune si stresul care ma apasa in ultima vreme.

-Nu ma simt bine, Itachi! Stii ca nu pot manca nimic? Numai mirosul mancarii imi provoaca greata. Nu pot sa dorm. Si acum... au reinceput crizele. Nu pot sa redevin cea ce eram in trecut. Ochii lui Itachi erau pierduti in gol. Stiam ce vedea. Ma vedea pe mine slaba, ponosita si pierduta, speriata si de propria mea umbra in momentul in care am ajuns la usa atelierului sau. Bunatatea care mi-a aratat-o in toti acesti ani m-au ajutat sa ma dezvolt si sa devin cea ce sunt astazi. Ma invatat sa fiu puternica, sa tin capul sus si sa impun respect.

-Uite cum facem, Sakura! Urmatoarea cursa este peste cateva saptamani. Iti iau un bilet in seara asta catre Los Angeles si sun la cel mai bun spa din Malibu ca sa te cazez. Vei merge cateva zile acolo si singurul lucru care te va preocupa va fi culoarea ojei si ce rochii iti vei cumpara. Si nici sa nu te gandesti sa ma refuzi. Lasa-ma sa am grija de tine! Mi-am intors capul catre usa meditand asupra situatiei. Tot ce am putut sa vad a fost o claie de par roscat langa bar. Da, poate ca era mai bine sa plec pentru o vreme...
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Ian 2014, 21:23

Buna ! 
Am aterizat si eu pe aici. 
Pai, ai un fic grozav, dar stiai deja asta. Deobicei nu sunt o fana SasoSaku, dar fic-ul asta e genial. 
Imi place mult cum de fiecare data Sasori si-o ia de la Sakura. 
Sper sa pui cat de curand next si te rog sa ma anunti si pe mine. 
Ja ne !


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
onysya19
Genin
Genin
onysya19

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : vaslui
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 96
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : -3

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Feb 2014, 11:18

Imi place mult ficul.Te rog sa ma anunti cand pui next-ul.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Asss10Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 17 Apr 2014, 21:16

Fanfic blocat datorită inactivităţii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiune pe pistele de curse (+16)   Pasiune pe pistele de curse (+16) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Pasiune pe pistele de curse (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-