Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Stiu sa spun...Nu !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Nextul !!!!   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 17:12

Nextul !!!!!!!....Nu l-am putut pune ieri ...am avut putina treaba ......

....,, il vad pe Naruto ” ...batandu-se cu Sasuke si tot reprosandu-i de ce mi-a facut asta .Langa el statea Hinata care plengea si il ruga pe Naruto sa termina pentru ca asta nu v-a ajuta cu nimic. Hinata era imbracata cu o pereche de blugi scurti , un maieu alb pe care scria ,, I love you ” cu un hanorac si o pereche de bascheti albi . Naruto era imbracat cu o pereche de blugi si un tricou verde pe care scria ,, Green ??? ” si o pereche de bascheti negri . Lui Sasuke ii curgea sange din nas .Naruto voia sa-i mai de-a una cu pretextul ca merita , dar a fost oprit de mine care plangeam zacandu-i ca nu merita .
-Sasuke v-a avea de-a face cu directoarea Tsunade care in ultimile zile a fost cam tensionata si nu ii v-a placea sa afle ca elevii ei sunt asa de perversi. si zacand asta ma indrept spre scoala pentru a-mi lasa geanta . Ma indrept spre Hinata si ii spun ca merg la baie si in caz ca intra profesorul de istorie sa ii spuna ca mi-a curs sange din nas si am plecat la baie. Cand am intrat in baie sa ma spal pe maini si sa ma holbez in oglinda la parul meu rozaliu si frumos sim doua maini reci care ma i-au de umeri si ma trantesc de perete .Spre surprinderea mea era Sasuke care a inceput sa isi ceara scuze si sa imi spuna ca nu stie ce il apucase in aceea seara .
-Sakura imi pare nespus de rau pentru tot. Nu stiu de ce am fcut asta. Aratai asa de bine ieri si nu m-am putut abtine. Nu voiam ca totul sa iasa asa .simteam ca Sasuke spune adevarul si pentru o clima l-am crezut . Ma indrept spre clasa unde profesorul nu ajunse-se inca asa ca profit si ascut putina muzica .

Sasuke :
Nici pacar nu imi pot d-a seama cat de proasta este Sakura . M-a crezut asa de usor .Acum nu voi mai fi pedepsit, dar de ce simt totusi ceva pentru fata asta . De ce atunci cand ma apropii de ea inima mea incepe sa bata tare de parca ar vrea sa iasa din piept . Ma simt ciudat dar bine pe langa ea ...de parca as...Nu ...nu e posibil sa o plac ...este o fata ...dar totusi poate eu chiar o .... dar nu apuc sa.mi savarsesc gandurile caci in clasa apare dirigu nostru care ne spune ca v-a fi o excursie in Paris maine de dimineata . Toti copii chiuie de bucurie . Asta ma enerva la culme .Ii trag o privire micutei Sakura . Cand ea isi intoarce privirea si observa ca ma uit la ea imi trimite un zambet fals si parca ma omora din priviri . Dupa ce se suna ...

Sakura : .....plec acasa ca sa imi fac bagajele pentru marea excursie . Ii spun Hinatei sa isi faca bagajele si sa vina la mine ca sa dormim impreuna .Ma urc in masina si ajung acasa unde observ ca Misato este inca la scoala . Merg in bucatarie unde imi fac un Cheaseburgur si plec in camera mea ca sa imi fac bagajele in tip ce mananc . Imi bag in trolerul meu mov o gramada de tricouri , doua hanorace , doua perechi de blugi scurti, o pereche de bligi scurti si 2 perechi de bascheti plus una de balerini . Imi inchid trolerul si il pun langa usa. Imi i-au o geanta neagra si imi pun in ea ttelefonul .pormoneul in care avean 25 de milioane ca doar mergem la Paris si alte chestii nefolositoare. Merg la usa si ii deschid Hinatei care avea un troler roz . Decidem sa facem schimb asa ca despachetam si impachetam la loc. Dupa ce ne uitam la o comedie ne bagam in pat si dormim pana dimineata cand ceasul meu cel enervant suna si ma trezeste din micul si suavul meu somn . Ii spun Hinatei sa se trezeasca si mergem impreuna la aeroport...eu fiind imbracata intr-o pereche de blugi scurti si un tricou scurt pe care l-am prins la mijloc cu o curea si niste sandale roz cu toc cui iar Hinata era imbracata intr-o pereche du blugi lungi ci cu un tricou albastru puna la fund pe care scria ,, Be the best ” . Dupa ce vedem ca tori copii sunt in avion ne continuam drumul . Eu stateam lanfa geam iar Hinata langa mine iar in stanga noastra statea Naruto la geam si Sasuke langa el . Se vede ca nu mai erau certati . I-a stai ... dupa ce s-au batut atat de rau nu mai erau certati ?!
-Cummmmmmmmmmmmm ?!!!!!!!!!! sar eu ca arsa de pe scaun facand ca toata lumea sa se uite la mine/. Incet incet ma asez la locul meu si las capul in jos facand-o pe Hinata sa se ingrijoreze si sa ma intrebe ce-i cu mine .Ii raspund ca e totul bine si ma duc la baie . Normal ca desteptul de Sasuke era pe urmele mele de parca eram un criminal iar el era politistul . Ajung la baia fetelor unde intru si o vad pe Ino .....

SUSPANS !!!!!!!

Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 17:23

ce ma inerveaza sasuke asta,daca ar fi n fata mea i-as da o bataie mare angry oricum spor la scris
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 18:44

Cummmmmmmmmmmmm ?!!!!!!!!!! lol! cand ai postat sapte capitole , ma rog nu-s sapte da' na , in fine , mi-a placut scumpo , sasuke un nesimtit , afemeiat , fara pic de mila , cu sete de dezvirginare , un nemenic , da' scumpa , asta e sasuke , iar sakura , saraca , oricum , vreau sa vad ce vor face la baie , sasusakuino lol! misto cuplu lol! in fine eu vreu nxtul si scuze ca nu am comentata si celalalte capitole dar nu am observat ca le-ai postat

Ja Na !

P.S sa-mi lasi P.M cand pui urmatorul capitol
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 22:35

PE ZIUA DE AZI ESTE closed ....MAINE PUN NEXTUL....DAK AM TIMP PUN SI 2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2011, 23:26

WOW deci sasuke este un nesimtit idiot prost afemeiat pervers monstru si altele dar nu merita sa irosesc cuvinte pe unul k el care ia facut asa ceva sakurei. oricum vreau sa styu ce vroia sa zica misato atunci cand a spus ,,Oare sa fie... nu nu poate.... dar dak...."k nu mai styu la ce sa ma gandesc spor la scris si ...............next happy2
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 09:20

Deci, esti reaa!!.. crying
De ce nu mai pui azi next?
Eu vleeeaauu... sad
Anyway, supelb ficul si astept nextu`..
Pupici dulci de la Losty.. kiss
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 10:51

Capitolul 8 ...cred ....


.....intru si o vad pe Ino cu pantalonii pana la genunchi si lenjeria la jumatatea fesei . Avea maieul ridicat iar sutienul desfacut dar inca pe ea ca sa ii astupe formele . In fata ei era un tip roscat pe care l-am vazut la intrarea in avion.Servea bauturi . Ma incrunt si sar pe el strangandul de gat :
-Nemernicule ! Te urasc ! Nu mai voiam sa treaca nimeni prin ce am trecut eu ! si incep sa il lovesc cu ochii plini de lacrimi . In spatele meu apare Sasuke care ma prinde de talie si ma trage spre el . Ma lasa intr-un colt al baii dupa care se intoarce cu fata catre individ si ii trage un pumn de toata frumusetea . Eu ma indrept spre Ino si o ajut sa se imbrace in timp ce Sasuke il baga pe tip cu capul in toaleta. O ridic si o duc la ghiuveta unde ea se spala si imi multumeste dupa care pleaca spunand ca nu va zice nimic despre asta . Ma intorc spre Sasuke si vad ca il lasa-se pe tip sa plece dupa care se intoarse spre mine :
-Cred ca il omorai daca nu te opream eu . Imi pare rau ca te-am facut sa suferi atat de mult doar ca eu ....sti Sakura eu te iubesc ! dupa ce imi spune asta eu ma uit la el furiusa si ii trag o palma dupa care plec din nou la locul meu . Mare imi este mirarea cand vad ca Naruto se mutase cu Hin iar eu eram nevoita sa ma mut cu Sasuke. Ma pun in locul lui Naruto si astept ca Sasuke sa se aseze langa mine ... dar nu am asteptat mult pentruca imediat am simtit o mana rece cum ma atinge pe picior si imi spune ca daca eu joc dur si nu ma las asa usor ...nici el nu o v-a face . Ma asez din nou comfortabil si las gandurile sa curga amintindu-mi de clipa cand Sasuk s-a marturisit dragostea pentru mine. Dau la o parte gandul asta si ma gandesc la ce imi voi lua de la Parice si cu cine voi sta in camera.Dupa un sfert de ora avionul aterizeaza si coboram .Eu cu Hinata incepem sa cantam de bucurie . Ne urcam in metrou ca sa ajungem la motel si admiram intunericul cel ,, minunat ” de care aveam parte .In sfarsit ajungem in statie si urcam scarile spre lumea de afara . Mergem putin si ajungem in fata unei cladiri mari si frumumoase in care intram si ne cazam .
-Bine copii ... scoala v-a facut ,,cinste ” cu cazarea asa ca sa spun cine cu cine v-a sta .....(dupa cinci minute de vorbit ) , Naruto cu Hinata si Sasuke cu Sakura . Acestea fiind spuse luati-va bagajele si mergeti in camerele voastre .
-Stai !!!!!!! Cum adica sa stau cu ea / el ????? De ce eu ??? il intrebam amandoi in cor . Asta am hatarat asta se intampla ! Nu eu v-am asezat in catalog ! spuse acesta dupa care pleaca in camera lui . Eu ma uit urat la Sasuke care se uita pervers pa mine de parca isi facea planuri pentru asta seara .

Sasuke : Ooo ,da !!! Stau cu Sakura in camera . Ce poate fi mai bine ... o sa vada ea cat de dur pot juca si eu ! MHAHAHAHA !!!!
-Hey,Sasuke daca ai vraun gand pervers crede-ma ca nu o sa-ti mearga ! si dupa ce spune asta se indreapta spre partea ei de pat...pentru ca spre bucuria mea paturile erau duble dar lipite !!!! MHAHAHAHAHA !!! Ce noroc am azi !!!

Sakura : Sasuke asta ...crede ca ii v-a merge dar il voi trezi eu la realitate cumva .Si spunand asta merg la baie pentru a ma imbraca in pijama .O rochita roz din matase. Desigur ca aveam surienul pe mine pentru a fi pregatita in caz de orice !!Ma duc in camera unde il vad pe Sasuke cu niste pantaloni lungi de pijama si un tricou alb simplu . Ma asez in pat si sting lumina cand ma trezesc cu el peste mine sarutandu-mi gatul .Buzele lui fac cunostinta cu ale mele. Rup sarutul pentru o clipa dupa care zambesc pervers si il transform intr-unul pasional . Isi plimba mainile pe corpul meu .El era complet deasupra mea iar eu eram la margine .Dintr-o data ma intorc brusc iar Sasuke cade pe jos uitandu-se mirat la mine .
-Draga Sasuke ti-am zis ca joc dur ...dar se vede ca nu m-ai crezut. Daca nu ma violai acum eram fericiti amandoi ca acum o clipa .... dar se vede ca vei dormi pe jos pentru ca in pat nu mai urci ... dar nu apuc sa termin caci Sasuke urca in pat si se acopera spunand ca nu vrea sa ma asculte ...si dupa alte douazeci de minute ambii adormim si ne cuntinuam somnul pana dimineata cand sunt trezita de zgomotul....SUSPNSULUI !!!!


Sper sa v-a placa .....minim 3 commuri !!! happy2 lol!
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 11:28

Okay , daca as putea ti-as lasa trei comuri dar probabil asi fi banata , pentru ca nu avem voie dublu/triplu ... post , deci scumpeteeeee a hug mz ca mi-ai zis , acest capitol este , bestial , puteai accentua descrierea , si peisajul care se pute vedea din avion dar na , asa era mai complex , mi-a placut si da Doamne inca 2 comuri ca mor de "zgomotul ...SUSPANSULUI" lol!
Te-am pupat
Ja Na !
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:00

WOW ce tare e ficul dar vreau sa styu ceva: ZGOMOTUL CUI A TREZIT-O ??????????????????????? Next k mor
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:29

O sa pun nextul maine ca azi merg la biblioteca si nu pot ! portia de azi e gata ai fost servit ....papapa
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:41

Atzie Boo! kiss

Vai, vai, vai...Ne tot lasi in suspans...Nu tie mila de noi?! sad Ei bine ce pot sa spun in afara de ''Super, vreau next"?...Eu zic ca inca poti sa adaugi ceva descriere pentru ca oriunde e loc de mai bine dap ! .So, pune-te pe tastat si adu repede nextu` ala...Si daca te rog dulce ca o savrina si cu o cireasa...ba nu....cu doua cirese mari in varf, il pui azi? happy2

Byee, Bye! kiss hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:57

super
deci vreau next-ul
este bestial good job
N
E
X
T
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:58

Ce ce ce ????? Ce s-a mai intamplat ???!!!! Hai cu next'ul Femeie !!! Deci....deci.... deci prea imi place !!!! E un fic PERVERS rau de tot....Asa..... cum imi place mie happy2
v

Hai mai repede cu next please please

App : Cryss te pwpa kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 16:54

Yeeeyy draga! Ai mai pus un nextu!. happy2 Deci, acum chiar m`ai facut fericita! Este superb nextul si sper sa`l vedem maine pe urmatorul!
Pupici de la Losty kiss
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:25

THE NEXT !!!
Capitolul 7.....cred...



.....sunt trezita de zgomotul ceasului de la telefonul lui Sasuke . Frate ce om....asta inca mai doarme ! Ma intind sa iau telefonul cand o mana ma apuca de mijloc si ma tranteste de el .
-Papusa stiu ca ma placi si ca iti place sa faci colectie de lucrurile mele dar teleponul este deja prea mult ! imi spune el cu un zambet tampit si enervant . Ma scol de pe el si ma intorc la somn pe partea mea lasandu-mi ,, printul” cu ochii in soare .Adorm dinou si visez ca eu eram iubita lui Sasuke si ca l-am vazut sarutandu-se cu Karin dupa care a venit la mine si mi-a spus ca ma iubeste .
-Ce rost are sa fii iubit daca nu simti . Nu simti nu arati ! spun eu cu voce tare chiar daca visam . Cu aceste cuvinte l-am facut pe Sasuke atent la mine . Ma trezesc brusc cand ii simt respiratia de porc mistret ...scuze sa nu jignesc porcii ...pe ceafa . Ii dau o palma ca sa-l indepartez de mine dupa care il intreb ce vrea . Imi spune ca am spus ceva ciudat asa ca ma intreaba ce am visat .
- Nu e treaba ta , cap de dropie !!! dupa care plec la baie si imi dau seama ca este incuiata . Ma intorc catre Sasuke si ii vad cheia in mana . Zambea pervers . Asta nu e bine ... asa ca ma indrept spre el si incerc sa ii i-au cheia dar ma impiadic de covor si cad peste el . Buzele noastre aproape se unisera . Ii iau cheia din mana si ii spun ca niciodata nu ma va avea .

Sasuke : Fata asta imi v-a face probleme mari . Pariul pus cu Naruto si Neji este un dezastru . Am pus pariu ca daca nu o cuceresc intr-o luna pe Sakura o sa trebiuasca sa fac cu Ino si cu Karin in acelasi timp . Imi vine sa vomit doar cand ma gandesc . Off...fata asta nu mai iese din baie ...
- Hey ,Sakuraaaaa !!!1 Tu nu mai iesi din baie ?!
- Nu e treaba ta omule !!! Mai lasa-ma !!! si iese din baie imbracata intr-o fusta scurta de blug si o bluza roz cu un decolteu rezonabil care ma facea sa zambesc si o pereche de bascheti roz mai sus de glezna . WoW ... arata minunat . Ma ridic din pat si imi iau hainele din geanta dupa care trec pe langa ea si o ating din graseala pe fund .
-Sc...dar nu apuc sa termin pentru ca ma trezesc cu un pumn in fata si cu un picior intre picioare . O fac vaca dupa care imi mai da un pumn in fata si merge in sala de mese . Eu ma imbrac intr-o pereche de blugi si un tricou cool gri . Imi pun baschetii gri si plec si eu .Ajung jos la baieti incepem sa mancam . Plecam din cladire si incepem sa vizitam diferite muzee dupa care de dragut fetelor mergem la cumparaturi . Eu imi iau doua perechi de blugi si sapte tricouri . Ma uit la Sakura care isi luase deja doisprezece tricouri , patru perechi de pantofi , patru fuste , o pereche de adidasi si trei perechi de blugi pana . Dar asta nu e tot pentru ca inca mai intram in alte magazine . Ma uit la ceas si observ ca era ora sase seara si ii spun dirigului sa mergem la pensiune . El ma asculta si plecam dupa care observ pe fata Sakurei un mic botic de suparare .

Sakura : Ooo ,da ! Ador cumparaturile . Sunt destul de suparata ca mergem deja la pensiune . Dintr-o data Hinata ma trage de-o parte si ma intreaba daca mai sut virgina . Eu izbucnesc in ras si ii spun ca normal ca nu mai sunt din cauza unui porc care m-a violat.Ea se rusinea putin ceea ce ma face atenta si o intreb ce s-a intamplat . Ea imi spune ca noaptea trecuta toate fetele inafara de ea au facut cu baietii cu care stau in camera . Eu cad in genunchi cu mainile la gura de uimire dupa care ma uit la Sasuke care se vede ca aflase si el de la baieti . Se uita putin uimit dupa care isi schimba uimirea intr-un zambet pervers si se holbeaza la mine ca la felul al paisprezece-lea . Imi venea sa intru sub pamant de rusine dar nu am putut pentru ca strazile erau asfaltate .Ajungem la pensiune unde fiecare mergem in camerele noastre . Pe tot drumul spre camera Sasuke se uita ciudat la mine de parca m-ar sorbi din priviri . Ajungem in fata usii unde eu descui si intram amandoi ...desigur ca batandu-ne care sa intre primul . Imi pun bagajele pe pat si incep sa despachetez ca sa le pot proba . Ii spun lui Sasuke sa iasa afara pentru a ma schimba . El refuza asa ca eu imi dau jos bluza ramanand in sutien in fata lui . El ramane uimit iar eu imi iau indiferenta un tricou nou si il probez . Dupa douazeci de minute de probat imi dau seama ca am terminat si imi pun pijamaua .
- Hey Sakura ..prietenele tale nu mai sunt virgine .... stiu ca nici tu u mai esti dar totusi ai vrea sa ...sti tu ...sa ... dar nu apuce sa termine de balbait ca se trezeste cu o perna in fata .
- NU !!! NU VREAU !!! dupa care sting lumina si ma culc si pe la ora doua noaptea eu , Sasuke si toti colegii mei suntem treziti de ceva infiorator ....

Scuze de intarziere dar nu imi merge bine netul !!!


Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:40

Deci, il ador!!! Sasuke pervi...arr... rusinos good job
Soo`...nextu` il vreau rapidisimoo! happy
Chiar sunt curioasa ce o sa se intample.
Inca ma mir cu de a avut Sasuke curajul s`o intrebe pe Saku`...ehh..sti tu.... pervi pervi pervi!.. in love in love
Anyway, cum am mai spus, nextu` il vreau repede...si ADOR ADOR ADOR acest fic! dap !
Pupici dulci de la Losty kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:59

super
deci vrei sa ne omori aici?spune?Eu cred ca da deoarece nu mai pot de curiozitate.
si imi place foarte moolt capitolul asta si sper sa faci next-ul cat mai repede. a hug
a,ce tupeu a avut sasuke sa spuna asta.adica dupa ce i-a facut acum vrea sa se culce cu ea?sa vezi cel bat biciuitor
oricum
next
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:54

NEXTUL !!!!!!!
CAPITOLUL 8

...suntem treziti de ceva infiorator . Tipatul femeii de servici . Un tipat de frica , de durere... tipatul mortii . Eu fara sa ma pot controla il iau pe Sasuke in brate . El nu facea nimic , ba chiar mi-a raspuns si mi-a zis sa ma linistesc si sa ma opresc din tremurat . Coboram jos in sala de mese si o vedem pe femeia de servici cu un reportofon in mana :
-Asa va trebuie porcilor daca nu stiti sa mancati cum trebuie ! Petele din fata de masa nu au iesit nici cu clor . Maine mancati in gradina pe masa din lemn , priceput ? dupa care toti dam din cap afirmativ si ne intoarcem in camerele noastre . Sasuke se uita la mine cum pe fata mea se scurgea o lacrima si m-a intrebat ce se intampla . M-a atin pe umar cu palma ca un frate mai mare dar eu nu am putut rezista si sar din pat ca arsa :
- Care e treaba ta in orice caz ?! Atunci m-ai putut viola fara pic de mila iar acum esti asa de bun de parca mi-ai fi frate ! Nu mai vreau sa ma atingi si nici sa vorbesti cu mine ! dupa care lesin .

Sasuke : Fata asta la sigur este diferita de celelalte . Ma respinge atat de mult . O i-au de pe podea si o asez in pat dupa care ii sterg lacrimile o invelesc cu patura mea , pentru ca voiam sa vada ca am grija de ea . O sarut dulce pe obraz si ma culc langa ea . Dimineata soseste repede si sunt trezit de razele soarelui care imi alungau somnul . Imi venea sa arunc cu ceva dupa soare . In fine ma trezesc si o vad pe Sakura incet-incet trezindu-se . Incet isi deschide ochi lasand la iveala culoare verde de smarald. Observa ca este acoperita cu patura mea insa nu spune nimic, doar ma pupa pe obraz si imi multumeste , dupa care pleaca in baie . Iese dupa cinci minute imbracata intr-o camasa lunga cu o curea la mijloc si o pereche de blugi pana negri . Isi pune o pereche de sandale negre cu toc cui si coboara jos in gradina la masa . Eu merg in baie si ma imbrac cu blugi , bascheti si un tricou negru si cobor si eu . Ma asez langa baieti dar din cand in cand ii mai trag cate o privire minunatei mele Sakura .... bine , bine ... inca nu e a mea ...dar v-a fi pana la sfarsitul lunii. Dintr-o data ea se uita la mine si isi schimba dulcele zambet intr-unul putin descurajat . O indemn din priviri ca sa zambeasca iar , iar ea ma asculta si imi trimite un zambet care ma facea sa am fluturasi in stomac . Este ciudat pentru ca atunci cand ama uitam la Karin sau la Ino simteam ca am niste molii in mine care ma mananca pe dinauntru . Ma duc la Sakura si ii spun sa vina cu mine pana in camera , dar ea refuza . Ma enervez si as fi vrut sa o trag de mana sa vina dar Choji ma opreste si spune sa ma lase in pace . Ouu frate ... toti baietii s-au indragostin de Sakura mai putin Naruto care umbla in patru labe dupa Hinata .

Sakura : Uff... Sasuke asta este asa de insistent , este enervant , rau , un violator fara limite si imi vine sa-l lovesc de sa scoata sange pe gura . langa noi vine Kakasi si ne spune ca azi nu vom merge nicaieri pentru ca el nu se simte bine . Am oftat scurt duoa care am terminat masa si am plecat in camera mea . Dupa mine se tinea Sasuke ca un mare mitocan ce este . Uneori simt ca il plac putin dar alte ori , mai tot timpul simt ca trebuie sa il lovesc pentru ca ma enerveaza. Nu mai vreau ca sa il omor asa cum voiam inainte ...dupa ce ma violat ... acum vreau doar sa il bag in spital cu rani grave .
-Hey sajura ...vrei un suc ? ma intreaba Hinata care intra impreuna cu Naruto la noi in camera .
-Nu multumesc Hinata . Nu imi este sete . ii spun eu dupa care o sun pe Misato sa o intreb ce mai face . Imi raspunde si dupa o conversatie de vreo cinci minute imi da vestea cea mare care imi facea greata si imi venea sa vomit . Era impreuna cu Itachi Uchiha ! Ce poate fi mai rau de atat . Inchid telefonul si il arunc pe jos dupa care ma indrept spre Sasuke , sar pe el ,il apuc de guler si ii spun cu o lacrima in ochiul stang vestea cea mare . Marele sasuke Uchiha era sa cada pe jos si de nervi aproape a crapat noptiera . Ii dau cu perna in cap ca sa se calmeze dupa care jucam impreuna cu Naruto si Hinata un joc de carti pe pedepse . Prima data eu pierd si sunt pusa de Sasuke sa il pup pe obraz . Imi fac pedeapsa dupa care Naruto pierde si este pus de catre mine sa il lase pe Sasuke obligat sa il macheze . Dupa ce a terminat Naruto arata ca Justin Bieber ....putin mai rau . Vine din nou randul lui Sasuke sa ma pedepseasca ...si ma obliga sa fac cu el . Naruto si Hinata incep sa chicoteasca , se ridica in picioare si ies din camera dar nu inainte de a ne spune ca nu vor ciripi nimic . Eu raman cu Sasuke care imi zambea pervers apoi ....
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 22:07

Si apoi ce?? Hai maa, tu chiar sti cum sa ma faci curioasa. happy2
Nextu` repejor!
Pupici de la Losty kiss
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 22:45

apoi ce.... apoi ceeee.... apoi ceeeeeeee nervi! cee naiba au facut m hai mai tu mereu te opresti in momente deastea nervi! firar sa fie de suspans cu suspansul suspansului din imparatia sunspans , de pe planeta suspansia din universul suspansion ingrijorat cat de departe e acel next sad hai te rog pune-l acu' ca vreau sa vad scena hentai , daca o pui bere
ti pup
Ja Na !
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:46

Bine ca te-ai oprit fix aici.Inima mea e acum crapata,... sad nervi!

Serios, pune repede nextu` ca nu mai am rabdare.... happy2
\\\Deci e super///

Te puup duulce! kiss Atsie Boo! hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 08:35

wow.... huh?
cat de pervers este sasuke
sigur sakura nu va accepta asta si il va lovi
eee,dar ce stiu eu.nu sunt in capul tau ca sa vad ce se va intampla in continoare.
eu iti urezi spor la scris
si sa postezi next-ul ala mai repede
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 20:39

Nu il pot pene azi niki maine ca plec la mare .... sad sad .... va pun doua cand vin!!!
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 21:11

ce????????
de ce????????????
off,bine
asteptam
si distractie placuta happy2


Ultima editare efectuata de catre coraa in Dum 14 Aug 2011, 10:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 21:38

Sper sa te distrezi in excursie. Cate zile stai?
E lasa, de abea astept cele 2 capitole. Sper sa le faci super
Bafta!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu sa spun...Nu !   Stiu sa spun...Nu ! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Stiu sa spun...Nu !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-