Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 21:02

angry angry imi dau demisia de la acest fic angry angry angry take this! take this! take this! am scris nextul si era super pervers dar la ce ,,desteapta" eram am iesit din pagina afara si am ramas fara capitol,EXPLODEZ!!!wtf kboom kboom kboom kboom kboom kboom NEXTUL V-A VENI PESTE O VREME INDELUNGATA DEOARECE AM NERVI oops


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 21:03

ORICUM NU PREA AM AVUT COMENTARII ASA CA NU E MARE PACAT DE FIC


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 21:04

What>?????>>>????

aoleu...deci mor aici nu alta...pacat cred ca iti iesise superb..dar poate cand il vei rescrie va iesi si mai si dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 22:44

te rog sa nu iti dai demisia pentru ca ficul este interesant si ideea este unica.
Asa ca nu te descuraja si continua sa scrii kiss a hug in love nr1 nr1 i love you


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 23:56

Foarte frumos! :x a hug

Mersi ca m-ai anuntat.
Lasa nervi si pune-te pe tastat, ca vrem next.

ByE Byee! kiss kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 00:09

Buna! Sunt noua dar sa sti ca de mult urmaresc ficuri pe acest site. Am citit multe chiar si pe al tau. E minunat sa nu te lasi de el. Ideea este originala si chiar cred ca ai talent. Plus ca sunt mare fana sasusaku asa ca citesc cat de multe pot. Te rog mult sa il continui ca mor aici please please please
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 01:28

CAPITOLUL IV
+18/+16(COPII MICI LA CULCARE!)

In urmatorul moment sunt trantit de catre Sakura pe asternutul albastru al patului.Calm rozalio ca nu te manca tatarii!Vad in ochii ei o scanteie,dorinta de a fi impreuna.Rozalia se aseaza peste mine si imi leaga mana una de alta dupa care le leaga de capatul patului.Vrea sa ma violeze?Hai ca asta e buna......sa vedem se perversa ai devenit.Sunt trezita din visare de catre vocea senzuala a rozaliei:
-Deci.......ce mai face brunetelul meu de cand nu ne-am mai vazut?,,Brunetelul meu"?De unde pana unde s-a schimbat asa de radical Sakura?Nu de parca nu mi-ar placea aceasta perversitate la ea,doar ca ....daca nu as fi legat poate ca acum eram mai incinsi amandoi. Ce ar fi daca as mai pune paie pe focul acesta?Hehehe.....un zambet smecher imi apare pe obraz,dupa care un mic plan isi face loc in memoria mea desteapta.
-M-am indragostit de o fata,sau mai bine zis un inger.O iubesc din toata inima.Fireste ca era o minciuna,singura femeia care exista si v.a exista in viata mea este Sakura,oricum sa vedem daca are gelozie.Logoc ca e geloasa,adica o iubire ca a noastra nu se stinge foarte usor.Parul ei rozaliu si lung ii alune pe fata,gadalindu-mi pieptul.
-Ea...te saruta mai bine ca mine?Si zicand asta se napusteste asupra mea,mai exact asupra buzelor mele ca o fiara insetata de sange.Limba mea ajunge fara nici o ingreunare in lacatusul umed al rozaliei explorandu-i fiecare coltisor.Nici rozalia nu se lasa mai prejos,ba din contra pot spune ca ea e mai activa ca mine.Imi scoate incet camasa dupa care se opreste din sarutat si ma intreaba:
-Ea....te mangaie mai bine ca mine?Dupa care incepe sa-mi mangaie muschii si imi saruta gatul.Gelozia se putea citi usor de pe fata ei.Are o vrivire de cenu' ,,Sa nu se apropie de tine"Se apropie de urechea mea si imi sopteste ,,Nimeni nu se apropie de ce e al meau"Asta imi da toate indoielile l-a o parte.Stiu ca ma iubeste l-a fel cu o fac si eu.Se apropie de fata mea fiind la aceeasi inaltime,ma rog fiind peste mine si ne privim adanc in ochi.Ochii ei exprimau iubire,gelozie di teama in acelasi timp.Acum e gata de mine!Nu ma mai pot abtine cu ea langa mine,adica pe bune sunt si eu barbat!Cu greu rup franghiile care imi legau mainile.Mici picaturi de sange ieseau la iveala din mana mea dreapta.
-Nu trebuia sa faci asta,stii bine ca mie imi place sa fiu la putere nu invers,imi spune rozalia dupa care imi ia mana mea in a ei si imi saruta rana de la mana.Un mic gemat imi iese pe gura.Daca nu as fi intreg la cap,mias taia tot corpul doar ca sa fie sarutate de rozalie.Dupa ce Sakura imi termina ,,vindecare"o pun in bratele mele si imi incolacesc bratele i jurul coapsei ei.
-Cine e cealalta fata?Intreaba rozalia cu o gelozie cat satul in glas.
-Acea fata se numeste Sakura Haruno si este persoana pe care o iubesc cel mai mult.Auzindu-mi vorbele aceasta zambeste si incepem sa ne sarutam ca doi oameni cu o dorinta mare de dragoste.Gemetele si micile tipete nu dupa mult aparura si ele.Totusi,inainte de a adormi iisoptesc rozaliei la ureche:
-Te iubesc frumoasa mea floare de cires.
-Si eu teiubesc iubitul meu.Dupa ce ne-am impartasit dragostea adoemim amandoi imbratisati si oarecum obositi.Noapte sunt trezit deoarece am nevoie la toaleta.Ma trezesc incet din pat ca sa nu o trezesc pe Sakura si ma indrept spre baie.Dupa 2 minute ies afara si o vad pe rozalie care se scula si ea.Ma culc langa ea si aceasta isi pune capul pe pieptul meu.
-Sasuke,ce sa fac acum?
-Cum adica?Intreb eu oarecumsurprins de intrebarea ei,
-Stii,eu.........



stiu ca e scur dar macar are un pic de perversitate, good job spor la citit si comentat


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 09:36

ce supeeerb....
doamne...ce mult a putut sami placa..
sper sa vina nextul repede ca de nu mor pe aici sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 10:26

Nou cititor good
Ador ficul in love . Si ideea cu Sakura perversa e geniala happy2
Sunt curioasa sa vad ce va zice Sakura think

VREAU NEEXTTT happy


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 9r4p45
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 11:36

ce vrea sa zica? ohhhhhh acum neai lasat in suspans? vreau next sa vad ce se mai intampla k dak nu ma arunc pe geam de curiozitate happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 23:05

Dragilor poate postez nextul azi deci sper sa asteptati rabdatori rusinos


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 23:57

Mi-a placut mult sa stii
Si ficul si capitolul! Next-ul rapid ca te tai! kiss


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 11:24

Olala, ai cerut critica, mama la ce capitol am nimerit lough
dia a scris:
CAPITOLUL IV
+18/+16(COPII MICI LA CULCARE!)

In urmatorul moment sunt trantit de catre Sakura pe asternutul albastru al patului.Calm rozalio ca nu te manca tatarii[tatarii sau tantarii?]!Vad in ochii ei o scanteie,dorinta de a fi impreuna[propozitie seaca].Rozalia se aseaza peste mine si imi leaga mana una de alta dupa care le leaga de capatul patului.Vrea sa ma violeze?[ un baiat poate fi violat de o femeie? O.O]Hai ca asta e buna......sa vedem cat de perversa ai devenit.Sunt trezita din visare de catre vocea senzuala a rozaliei:
ENTER
-Deci.......ce mai face brunetelul meu de cand nu ne-am mai vazut?,,Brunetelul meu"?De unde pana unde s-a schimbat asa de radical Sakura?Nu de parca nu mi-ar placea aceasta perversitate la[a ei, nu ,,la ea''] ea,doar ca ....daca nu as fi legat poate ca acum eram mai incinsi amandoi. Ce ar fi daca as mai pune paie pe focul acesta?Hehehe.....un zambet smecher imi apare pe obraz[UNDE II APARE? PE OBRAZ? DA CE ARE GURA PE OBRAZ?! O.O Omul cu 3 guri],dupa care un mic plan isi face loc in memoria mea desteapta.[Daa foarte -.-'']
ENTER
-M-am indragostit de o fata,sau mai bine zis un inger.O iubesc din toata inima.Fireste ca era o minciuna,singura femeia care exista si va exista in viata mea este Sakura,oricum sa vedem daca are gelozie[cica daca are gelozie :|, gelozie asta e un fruct? Poate daca e geloasa].Logic ca e geloasa,adica o iubire ca a noastra nu se stinge foarte usor.Parul ei rozaliu si lung ii aluneca pe fata,gadalindu-mi pieptul.
ENTER
-Ea...te saruta mai bine ca mine?Si zicand asta se napusteste asupra mea,mai exact asupra buzelor mele ca o fiara insetata de sange.Limba mea ajunge fara nici o ingreunare in lacasul umed al rozaliei explorandu-i fiecare coltisor.Nici rozalia nu se lasa mai prejos,ba din contra pot spune ca ea e mai activa ca mine.Imi scoate incet camasa dupa care se opreste din sarutat si ma intreaba:[Ai distrus momentul :|]
ENTER
-Ea....te mangaie mai bine ca mine?[E gen Scufita Rosie, intrebarile astea stupide, Bunico de ce ai ochii asa de mari? De ce ai urechile asa de ascutite? E plictisitor si enervant]Dupa care incepe sa-mi mangaie muschii si sa-imi saruta gatul.Gelozia se putea citi usor de pe fata ei.Are o privire de genu' ,,Sa nu se apropie de tine!"Se apropie de urechea mea si imi sopteste ,,Nimeni nu se apropie de ce e al meu!"Asta imi da toate indoielile l-a o parte.Stiu ca ma iubeste l-a fel cum o fac si eu.Se apropie de fata mea fiind la aceeasi inaltime,ma rog fiind peste mine si ne privim adanc in ochi.Ochii ei exprimau iubire,gelozie si teama in acelasi timp.Acum e gata de mine[Huh? O_O Nu am inteles nimic]!Nu ma mai pot abtine cu ea langa mine,adica pe bune sunt si eu barbat!Cu greu rup franghiile care imi legau mainile.Mici picaturi de sange ieseau la iveala din mana mea dreapta.
ENTER
-Nu trebuia sa faci asta,stii bine ca mie imi place sa fiu la putere nu invers,imi spune rozalia dupa care imi ia mana mea in a ei si imi saruta rana de la mana.Un mic gemat imi iese pe gura.Daca nu as fi intreg la cap,mias taia tot corpul doar ca sa fie sarutate de rozalie.Dupa ce Sakura imi termina ,,vindecare"o pun in bratele mele si imi incolacesc bratele in jurul coapsei ei.[ERROR, nu imi pot imagina asta -.-'']
ENTER
-Cine e cealalta fata?Intreaba rozalia cu o gelozie cat satul in glas.sec
Enter
-Acea fata se numeste Sakura Haruno si este persoana pe care o iubesc cel mai mult.Auzindu-mi vorbele aceasta zambeste si incepem sa ne sarutam ca doi oameni cu o dorinta mare de dragoste[aici nu are nici un sens, si ma mai si enerveaza].Gemetele si micile tipete nu dupa mult aparura si ele.Totusi,inainte de a adormi ii soptesc rozaliei la ureche:
ENTER
-Te iubesc frumoasa mea floare de cires.sec, cine vorbeste, baba dochia?
ENTER
-Si eu te iubesc iubitul meu[nuuu, nu se intelegea ca e iubitul ei, era tasu].Dupa ce ne-am impartasit dragostea adormim amandoi imbratisati si oarecum obositi.
ENTER
Noapte sunt trezit deoarece am nevoie la toaleta[alt motiv nu gaseai].Ma trezesc incet din pat ca sa nu o trezesc pe Sakura si ma indrept spre baie.Dupa 2 minute ies afara si o vad pe rozalie care se scula si ea.Ma culc langa ea si aceasta isi pune capul pe pieptul meu.
ENTER
-Sasuke,ce sa fac acum?
-Cum adica?Intreb eu oarecumsurprins de intrebarea ei,
-Stii,eu.........

Dialog extrem de sec, fara persoana, cine vorbeste? Tata?!
Deci am zis si eu ca ma relaxez criticand cand colo mi-am cam facut nervi. Titlul este varza X_X Mai ales ca este scris cu caractere mari si zici ca este tipat. Ideea lafel, fumata, abia daca ai putina originalitate in ceea ce este aici. Estetica este facuta praf, dupa fiecare semn de punctuatie se apasa pe SPACE, iar intre descriere-dialog-dialog se apasa pe ENTER. Nenumarate greseli de gramatica/tastare, care erau usor de evitat, dupa ce postai nextul puteai sa dai edit si sa corectezi. Descriere nu ai de loc! DE LOC! Este doar o insiruire de cuvinte care multe nu au nici o logica, nu ai descriere sentimentala, nici imprejurarile si abia daca i-ai descris pe ei. Nu mai vreau sa vad capitole sub 20-25 de randuri, NU SE CONSIDERA CAPITOL! Sa nu mai vad asa ceva. Actiunea este si ea praf, grabita, alergata de bizoni, naratiunea facuta praf, iar dialogul mult si sec.
Cam atat lough Asteptam next si sa nu te superi, eu doar incerc sa ajut.


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanRAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 13:59

Nu ma supar,macar stiu ce sa fac mai bine,desi poate ca acum ma voi ocupa mai mult de celalalt fic,mersi de comentarii kiss


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 01:18

Hey hey draga mea.
Am ajuns si eu i sezonul al2-lea. Imi place mult, insa vreau ca Sakura sa ramana cu cei doi!
Sper sa pui cat mai repede continuarea si daca ni te deranjeaaza sa-mi dai si mie un pm!

Spor la scris si la idei!Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 00:05

Capitol V

,,-Sasuke,eu..."

Pov.Sakura:
Imi place sa ma joc cu sentimentele barbatilor, nu stiu de ce dar atunci cand ii ranesc pe oameni ma simt satisfacuta. Prima data mi-am batut joc de Kabuto, prostul de el a crezut ca daca ma voi darui lui atunci vom ramane impreuna. Dupa o noapte cam plictisitoare petrecuta cu Kabuto i-am facut o cicatrice 'frumoasa'langa ochiul stang. A doua victima era Deidara, desi trebuie sa recunosc ca era destul de bun la pat. Imi amintesc perfect ceea ce s-a intamplat in acea noapte.

*§Flashback§

Eram in bucatarie impreuna cu Orochimaru. Au trecut 4 luni de cand am disparut din Konoha, acesti 4 luni m-au schimbat total. Nimic din vechea Sakura nu a mai ramas in viata, absolut nimic. Eu si 'tata' il asteptam pe Kabuto si pe cativa membrii Akatsuki. De saptamana trecuta mai exact de acum 4 nopti, de cand Kabuto a avut placeri alaturi de mine el este ca un mielusel in fata mea. De ce zic ca doar el a avut placeri?Deoarece doar eu am facut toata treaba. Cred ca si un mosorog de 50 de ani era mai activ ca el. Cum spuneam ii asteptam pe cei din Akatsuki, adica ce a mai ramas din ei, din cate stiu unii dintr-e ei sunt chear frumosi poate mai trec cativa prin patul meu. De ce nu? Macar nu ma voi plictisi l-a noapte, oricum eu nu am nimic mai bun de facut. Dupa 10 minute pe usa isi face aparitia Kabuto impreuna cu alti 3 indivizi care aratau super hot. Cred ca toti patru vor avea nopti fierbinti cu mine. Primul e Deidara, un tip de vreo 20 de ani are parul lung de culoarea aurie prinsa intr-o coada si ochii albastrii precum cerul.Al doilea este un baiat de aceasi varsta cu Deidara, doar ca are parul de culoarea mov si ochii caprui. Al treilea este poate cel mai frumos dintr-e ei. Are parul argintiu si putin mai jos de umeri. Ochii lui sunt de culoarea galbena, precum aurul.

-A trecut ceva timp, nu e asa Sakura?intreaba Deidara putin socat de prezenta mea.

-Da Deidara, intradevar a trecut ceva timp de cand nu ne-am vazut. Cred ca primul care v-a fi poftit in patul meu este Deidara, iar pe urma mai vedem. Eu ies din bucatarie si ma idrept catre camera mea, dar mai intai il privesc pe Deidara in ochi si imi musc buza de jos.Inaintez pe coridorul de culoarea alba, care este luminata doar de lumanarile suspendate pe perete. Intr-un final ajung in camera mea si merg sa deschid geamul ca sa intre putin aer curat.Camera mea era destul de simpla dar macar curata. Peretii erau de culoarea alba,i-ar pe jos era un covor de culoarea neagra. Langa geam se afla un pat de doua persoane cu un asternut roz pal, mai era inca un sifonier langa usa, o noptiera de culoarea neagra si o masuta din sticla in mijlocul camerei pe care se afla o vaza cu cateva florii de campii in el. Imi scot incet bluzita de culoarea verde inchis si pantalonii de aceasi culoare. Le arung langa pat impreuna cu sandalele mele, ramanand doar in lenjeria mea intima de culoarea rosie si cu dantela. Aud un ciocanit in usa iar eu spun un 'Intra' plictisit. Ma intorc cu fata catre usa si il vad pe blond care se uita pofticios la mine. Trebuie sa recunosc ca si mie imi placea cum arat: sanii mari si moi, fundul bombat, iar cu lenjeria asta aratam si mai bine.

-Mai,mai ce frumusete avem noi aici. Cuvintele blondului ma faceau sa il vreau mai mult.

Ma apropii de el cu pasi mici si ii scot rapid pelerina. Se uita la fel de pofticios la mine cum ma uit si eu la el. Ne apropiem buzele si in urmatorul moment se contopesc intr-u sarut violent, imi incolacesc picioarele in jurul bazinului acestuia si pornim catre patul meu. Se indreapta cu saruturile catre gatul mei, iar apoi catre sanii mei. Imi placea, tot ceea ce facea blondul imi placea. Era mai bine de o mie de ori cu el decat cu Kabuto.

§ End Flashback§

In mai putin de doua saptamani i-am avut pe toti trei in asternutul meu, desigur mai erau si altii dar aceia erau neinsemnati pentr-u mine. Insa ceea ce am petrecut alaturi de Sasuke ramane cel mai frumos moment. Totusi l-am vazut pe el si pe Karin in pat,chiar in seara in care am disparut si pentr-u aceasta greseala trebuie sa plateasca.


sper sa va placa nextul si chear vreau comentarii,sau poate nu va pasa de ficul meu? sad
Jaa Nee a hug spor la citi si scuze de greseli


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 00:17

cum sa nu ne pese de fcicul tau?Nu vb prosti este super tare surioara si ma bucur ca nu l-ai inchis.Acum doresc nextul si la ficul asta dar si la celelalte in special la ala super pervers.
Daca nu paui next cat de curand te pap cu tot cu fulgi(bine la noi sunt haine Deci te mananc cu tot cu haine)


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 00:29

CEEEEEEEEEEEEEEEE ai inebunit cum sa nu ne pese de ficul tau. este super grozav. dak iti trece prin cap sal inchizi o sa te sinucid. ai un fic suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper frumos. adik cum sa nu ne pese de ficul tau dak eu nu mai pot de curiozitate atunci cand ne lasi in suspans sad . te roooooooooooooooooooooooooooooooooooog sa nu mai gandesti asta niciodata. eu vreau next si dak nul pui pe motiv k nai commuri sau k nimeni nul citeste iti aduc la poarta toti cititori ficului si iti garantez k no sa incapa toata romania in curtea ta.
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 01:30

exact cum ma asteptam: hmm...?! 2-3 comuri si in rest nimeni crying oare e risipa de timp ca scriu acest fic? think


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 01:52

nu este risita de timp doar ca pe la ora asta multe fane de ale ficului tau dorm.maine vei avea mai multe comuri. sunt sigura


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
dYdYsWeTpInKgIrL
Academy Student
Academy Student
dYdYsWeTpInKgIrL

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 09:46

super misto! continua!!
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 10:08

Am trecut si eu pe la ficul tau este super acest capitol imi place foarte mult si chiar nu este risipa de timp cu acest fic,chiar a fost interesant acest capitol si mi-a placut.



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 14:05

Imi place foarte mult si abia astept sa vad ce-i face Sakura lui Sasuke! think biciuitor ike


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 16:18

RISIPA DE TIMP. e clar u vrei sa ajungi in spital(k dak mai zici k e pierdere de timp eu vin la tn si te bag in spital. cum doamne iartama ficul asta sa fie pierdere de timp. ai innebunit?) sau la inchisoare pe motiv k din cauza ta se sinucid mii de oameni biciuitor sa nu te mai prind k zici k ficul e pierdere de timp k nu styu ceti fac angry deci acum o sa astept nextul


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 16:27

Da sa traiti!itasaki99, de acum nu mai zic ca e risipa de timp! lough deci nextul habar nu am cand isi v-a face aparitia,dar deocamdata voi posta doar la acest fic ca sa-l termin si dupa la celelalte, a da si ca sabinuta sa fie linistita la celalalt fic al meu


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i


Ultima editare efectuata de catre pink_cat in Mar 01 Noi 2011, 21:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-